انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 18th, 2009, 12:57   #1231
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله esitarget نمايش نوشته ها
در عجبم از مرام این مردم پست
این طائفه زنده کش مرده پرست

دوست عزیز قدر گنجینه های فعلی رو نمی دونیم، اونوقت برای کسانی آه می کشیم که در زمان وجودشان نیز برایشان خط و نشان کشیده می شد.

ضمنن خانوم بلو معروف به سرهنگ شما که رفته بودید!! چی شد؟؟
که این سایت از صدقه سر شما باقی مانده است!!!

همه تاپیکهای این سایت پر است از بی ادبی ها، بی حرمتی ها و بی انصافی های شخص شما.
وجود امثال شما چه ضرورتی برای این سایت دارد؟

چرا با آبروی یک سایت محبوب بازی می کنید؟
شما کی هستید که برای مدیران سایت دردسر می تراشید؟

یک زمان بحث مسائل مذهبی پیش آمد، همین شما و دوستانتان داد برآوردید که اینجا سایتی تخصصی است و طرح موارد مذهبی ضرورتی ندارد.هیچوقت توهین وحشتناک شما را به یکی از مدیران فعلی سایت(و یکی از دوستان صمیمی من) از یاد نمی برم که حتی آن توهین حذف هم نشد. حالا خود باید آزاد باشید به طرح موارد ممنوعه در سایت!!؟؟ مگر سایت تخصصی نیست؟

من اصولا کم پست می دم ولی شما از شور بدرش کردید.

به همه دوستان دیگر نیز توصیه می کنم اسیر خاله زنک بازی های این خانوم نشوید.
والسلام.
مشکل شخصی شما و دوستتون با بنده ارتباطی به این تاپیک ندارد.
در ضمن ما رفته بودیم اما نرفته هر چه از دهان مبارک بعضی اعضای فرهیخته در می آمد در غیاب ما نثار شد.این هم از قدرت عمل هست که وقتی می روی پشت سرت ابراز وجود می کنند.
به اون دوستتون هم سلام بنده را برسانید و بگویید وکیل خوبی پیدا نکرده .
هر جا توهینی بوده در مقابلش هم توهینی از بنده دیدید مطمئن باشید بنده مانند شما به نیابت از کسان دیگری به کسان دیگر از روی دلسوزی توهین نمی کنم.
حاالا که تشریف آورده ایم دوست داریم رونق بخشی تالارها را با وجود شما و دوستانتان ببینیم .این شما و این هم سرمایه .بفرمایید لطفا .ما هم هستییییم و برایتان کف می زنیم.
قديمي May 18th, 2009, 13:17   #1232
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

قابل توجه جناب united و دوستان دیگر: این پست را حدود 10 ماه قبل درج کردم. خواندن آن خالی از فایده نیست:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

متاسفم که مجبورم برخی نکات بدیهی رو یادآوری کنم:

۱- گردانندگان سایت سرمایه در کشور ایران زندگی می کنند. اکثر مخاطبان این سایت نیز از ایران به سایت دسترسی دارند. به همین دلیل ناچاریم قوانین کشور را رعایت کنیم. در غیر اینصورت سایت با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- مسئولیت مطالب مطرح شده در هر سایت، بر عهده مدیر سایت می باشد. جدیدا طرحی در مجلس مطرح شده که مجازات بسیار سنگینی برای افرادی که هرگونه فعالیت اینترنتی غیر اخلاقی و غیر دینی داشته باشند تعیین شده. حتی این افراد محا رب شناخته شده و با صدور حکم اعد ام مواجه خواهد شد.

من حاضر نیستم مسئولیت طرح موضوعات خطرناک (و در عین حال بی فایده) رو بپذیرم. هدف من از راه اندازی این سایت، ایجاد محیطی دوستانه برای بحث و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بود، نه درج موضوعات سیاسی و مذهبی!

آیا از دوستان کسی هست که مسئولیت مطالب سیاسی و مذهبی درج شده در سایت رو بپذیره؟ اگر پاسخ مثبته، ظرف چند روز آینده به اتفاق ایشان متنی تهیه و برای گواهی امضاء به یک دفتر خانه رسمی مراجعه می کنیم و تمام مسئولیت تاپیکهای غیر فنی رو به این دوست عزیز منتقل می کنیم. بلافاصله پس از امضای این سند، درج هرگونه مطلب سیاسی و مذهبی در سایت آزاد خواهد بود . . .

نوشتن مطالب سیاسی و غیر مذهبی با نام کاربری ناشناس، اقدام شجاعانه ای به نظر نمی رسه.

امیدوارم بجای بحثهای بیهوده و هدر دادن وقت و انرژی همدیگر، به فعالیتهای مفیدتری بپردازیم.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 18th, 2009, 13:22   #1233
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
با سلام

قابل توجه جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] و دوستان دیگر: این پست را حدود 10 ماه قبل درج کردم. خواندن آن خالی از فایده نیست:
می پذیرم با قوانین خودم
می پذیرم با تعریف جدیدی از سیاست
می پذیرم با ایده های نو
می پذیرم بدون توقیف شدن
قديمي May 18th, 2009, 13:24   #1234
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

نقل قول:
با سلام

قابل توجه جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] و دوستان دیگر: این پست را حدود 10 ماه قبل درج کردم. خواندن آن خالی از فایده نیست:
آقا رضا همین الانش مدیرتالار با بچه ها سر آیت الله بهجت که خداوند بیامرزدشان دارند بحث می کنند.
تقریبا همه ی بچه ها هم موافق نظر سنجی بودند که تاپیک ها حذف شود یا نه پس چه شد که یک دفعه آنجا در اختیار اقلیت ها درامد؟
این سیستم بگذاریم حالا ببینیم چه میشود بعد اگر چیزی شد می گوییم ببینید اعضا که چه کردید ،جواب نمی دهد آقا رضا.
قديمي May 18th, 2009, 13:26   #1235
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
می پذیرم با قوانین خودم
می پذیرم با تعریف جدیدی از سیاست
می پذیرم با ایده های نو
می پذیرم بدون توقیف شدن
لطفا شرایط، تعاریف و ایده های مورد نظرتان را برای من ارسال کنید. امیدوارم بتوانیم به نتیجه مثبتی برسیم.
قديمي May 18th, 2009, 13:29   #1236
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آقا رضا همین الانش مدیرتالار با بچه ها سر آیت الله بهجت که خداوند بیامرزدشان دارند بحث می کنند.
تقریبا همه ی بچه ها هم موافق نظر سنجی بودند که تاپیک ها حذف شود یا نه پس چه شد که یک دفعه آنجا در اختیار اقلیت ها درامد؟
این سیستم بگذاریم حالا ببینیم چه میشود بعد اگر چیزی شد می گوییم ببینید اعضا که چه کردید ،جواب نمی دهد آقا رضا.
اینکه با درج پیامهای تسلیت مقابله نمی کنم فقط یک دلیل دارد: تسلیت وفات آیت الله بهجت خطری برای سایت ندارد. فقط همین.
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 18th, 2009, 13:33   #1237
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
اینها در تحلیل رفتارهای اجتماعی خیلی طبیعیست.ما دو نوع خروج داریم 1-خروج براساس سرخوردگی و عدم داشتن قدرت 2-خروج بر اساس منطق و دانش

حال هر گروهی به هر دلیلی که از یک مکانی خارج می شود چنانچه بخواهد همچنان فعالیت هایی داشته باشد کلنی دیگر در جای دیگری به وجود می آورد که این بحث کاملا توجیح رفتارشناسی دارد.

این واکنش ها در هر دو طرف باید بیشتر از توجیه احساسی توجیه عقلایی داشته باشد.ایا دارد؟در هر دو طرف؟
قديمي May 18th, 2009, 13:55   #1238
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
لطفا شرایط، تعاریف و ایده های مورد نظرتان را برای من ارسال کنید. امیدوارم بتوانیم به نتیجه مثبتی برسیم.
فقط در تالارهای سیاسی و لا غیر
قديمي May 18th, 2009, 14:07   #1239
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
اینکه با درج پیامهای تسلیت مقابله نمی کنم فقط یک دلیل دارد: تسلیت وفات آیت الله بهجت خطری برای سایت ندارد. فقط همین.
منافع شخصی فقط همین.بله کاملا متوجه شدم.
راستی آقا رضا پیغام خصوصی بنده رو جواب ندادید اون سوال جدی بود .

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 18th, 2009 و ساعت 14:31
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي May 18th, 2009, 15:10   #1240
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

سلام

پيشنهاد ميكنم باكس مربوط به "آخرین عناوین تالارهای غیرتخصصی" از صفحه اول سايت سرمايه حذف بشه.

پيشنهاد ميكنم تاپيك انتقادات و پيشنهادات در محلي قرار بگيره كه براي كاربران ميهمان قابل مشاهده نباشه.

وقت بخير
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 18th, 2009, 15:18   #1241
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

در زماني كه سيستم اعتباري سايت راه اندازي شد، اهداف ديگري داشتيم كه متاسفانه محقق نشد.

پيشنهاد بعدي بنده اين هست كه علامات اعتبار از زير آيدي كاربران حذف بشه تا خدايي ناكرده اين اشكال كاذب باعث سوء تفاهم براي افراد نشه و مثلاً بنده اي كه در تالار موضوع آزاد اعتبار گرفته ام، حرفم براي ديگر كاربران حجت نباشه
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 18th, 2009, 15:18   #1242
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
منطق دیکتاتوری!

0

مروری بر گذشته :
بقول یکی از دوستان در چند پست قبلی، یادمان نمی رود زمانی که دوستان آقا رضا مدیریت سرمایه می کردند و ... چطور دهان کسانی رو که پولشان به فنا رفته بود بستید و قفل کردید و ...
یادمان نمی رود چه کسانی رفتند ، و چه کسانی باعث رفتنشان شدند .
آقا وحید ، در تاپیک تازه قفل شده اخبار سیاسی فرموده بودید که بهتر است به جای بحث سیاسی ، از ویلیامز و گن حرف بزنیم ، متاسفانه دیکتاتوری به آنها هم رحم نکرد !
وقتی که دیکتاتوری است هر چیزی سیاسی است ، یا هر حذفی منطقی !
نظر شخصی من این است که شما از سر دلسوزی مسئولیتی گرفته اید و کاری را که مدیریت صلاح می داند می کنید ولی معرفت و اخلاقتان اجازه نمی دهد در این برهه پشت رضا خان را خالی کنید .
من شما را در کنار مدیر قیلی قرار نمی دهم چون صدایی که امروز بلند شده است حاصل کارهایی است که خیلی از قبل از مدیریت شما بوده و امیدوارم در خلوت خود بیشتر در مورد تصمیمی که گرفته اید فکر کنید .
حداقلش اینست که شما پارتی بازی نکرده اید تا حالا ، مجدانه منطق و قوانین دیکته شده را اجرا کرده اید .
راستی آلبرتینی کی بود ؟
هر کی بود و هر اخلاقی داشت ، فکر می کنم وزنه ای بود علمی ، مدت زمان عضویت اش در سایت از مدت زمانی که خیلی هامون اسم فارکس رو شنیده بودند بیشتر بود ، و آلبرتینی هم رفت ! چه ساده ! جواب پیغامهای خصوصی من رو نداد ، حتی می دونم نخوندتشون ، ولی می فهمم چرا و ناراحت نمی شم چون خودمم همین کار رو با دوستام کردم وقتی بوی الرحمانم رو استشمام کردم .
آلبرتینی رو می گم چون مخالف سر سخت خودم بود و هفت تیر کشی های ما سر قضیه بازار تصادفی رو همه می دونند وگرنه خیلی های دیگر نیستند .
و امروز مثل دیروز ، کسانی رو می بینم که داعیه مخالفت با دیکتاتورها رو دارند ولی خودشون دیکتاتورند .
خیلی وقته جناب امیر بابک ، که از روی کراوات کسی حمل بر آزاد اندیشی اش نمی کنم و ریش کسی را سمبل ارتجاعی بودنش نمی دانم .
فرموده بودید که هر کس نمی خواهد، نرم افزار سایت قیمتش فلان است و ... ، خوش آمدی محترمانه با معنی همان هرررررررری خودمان مرحمت نمودید .
بنده با پیشنهاد شما موافقم ، یک کپی از بانک اطلاعاتی سایت مرحمت بفرمایید ، تاپیک ها و پست های امثال آلبرتینی فقط در آن باشد کفایت می کند ما هم تا این حد که شما فکر می کنید خوار و ذلیل نیستیم که بمانیم و اگر انتقادی بوده از سر دلسوزی بوده، اینجا هم اهل قلمانی مالباخته و فراری داریم ، هم کسانی که موضوعات عمومی را بگردانند . هنوز جواهرات زیادی حضور دارند که جعبه رنگ و رو رفته سرمایه ، به واسطه حضور آنها هر روز باز و بسته می شود .
شما زحمات ما را برگردانید با کمال میل رفع زحمت می کنیم در غیر اینصورت سعی کنید از این به بعد برای دیکتاتوری منطق نتراشید ، هنوز یادمان نرفته که در دهه 60 چند هزار نفر را با منطق اینکه الان در جنگیم و هر کس نقدی دارد در کنار دشمن است گردن زدید !
البته کسانی که این کارها را کردند کراوات نداشتند و مثل شما خوش تیپ نبودند ولی خیلی منطق داشتند مثل شما.

در پایان :
رضا خان به جای ارایه منطقی که امثال من نمی فهمند ، یا اسباب رفع زحمت را برای میهمانان مزاحمتان فراهم سازید یا قوانین سایت را جهت قفل شدن و حذف و ویرایش مکتوب بفرمایید ، چون این قصه نه با این منطق ها پایان می پذیرد و نه با قفل کردن و ادامه راه گذشته .
یا کورسویی از امید بر افروزید ، یا بر دهان ما به جای تاپیک ها قفل بزنید ، فقط خواهشا منطق را بهانه هر چیزی نکنید که گذشته از یادمان نمی رود و زخم رفتن دوستانمان هنوز تازه است .
راستی شما که اینقدر اهل منطق هستید ، چرا پست آلبرتینی بعد از اینکه دلیل اش را هم به شما گفت برنگشت ؟
قديمي May 18th, 2009, 15:23   #1243
shahramfx
Senior Member

shahramfx's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 2,762 بار در 606 پست
shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به shahramfx
0

به نظر من اينكه تايپيكهاي غير تخصصي رو از ليست پخش زنده غير فعال كرديد درست نيست
چون الان تايپيكهايي از اون تالار كه زياد پست ميخورد بسته شده مي تونيد اونا رو هم به ليست پخش زنده اضافه كنيد تا مرتب نخواييم دكمه ي ارسالهاي جديد رو بزنيم
راستي اين تايپيكهايي كه مربوط به اخبار و .. بود تا هميشه بسته ميمونه يا موقتيه ؟
shahramfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از shahramfx:
قديمي May 18th, 2009, 15:26   #1244
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
در زماني كه سيستم اعتباري سايت راه اندازي شد، اهداف ديگري داشتيم كه متاسفانه محقق نشد.

پيشنهاد بعدي بنده اين هست كه علامات اعتبار از زير آيدي كاربران حذف بشه تا خدايي ناكرده اين اشكال كاذب باعث سوء تفاهم براي افراد نشه و مثلاً بنده اي كه در تالار موضوع آزاد اعتبار گرفته ام، حرفم براي ديگر كاربران حجت نباشه
آقا حامد اگر منظورتان اعتبارهایی است که آقا شهرام در باره ی من به کار بردند خوب راحت بگید این بازیها چیست؟
تمام اعتبارهای من تقدیم به سایت .همین جا بخشیدمش.
آقا شهرام هم بنده رو از روی اعتبارم نمی شناسند مطمئن باشید.

آخرین اعتبارم مربوط به تاسف امیر بابک خان هست اینم تقدیم به اییشون.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 18th, 2009 و ساعت 15:36
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي May 18th, 2009, 15:48   #1245
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

فکر نمی کنم اینجا هم بحث تخصصی شده باشد که کسی بخواهد به اعتبار طرف توجه کند تازه اگر طرف اعتبارش را در تالارهای عمومی دریافت کرده احتمالا برای شرکت در اینگونه بحث هاصلاحیت بیشتری هم دارد. چه اینجا قصد حاشیه رفتن نیست...

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:55 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.