انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي October 24th, 2007, 22:55   #61
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
تشکر و سپاس

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Khashayar_Amini نمايش نوشته ها
به هر حال هر آغازی پایانی دارد و ظاهرا دوران فعالیت من نیز در این سایت به عنوان ناظر بخش فاندامنتال به پایان خود نزدیک شده است .
سلام

خشایار جان ضمن تشکر از شما امیدوارم هرکجا هستید موفق و پاینده باشید

استفاده از اطلاعات و تجارب شما برای من فرصت ایده آلی بوده که امیدوارم ادامه داشته باشد .

شاد و سرافراز باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Mohsen:
قديمي October 24th, 2007, 23:16   #62
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

آقای امینی عزیز، از همه زحمات شما تشکر می کنم و ضمن آرزوی موفقیت برای شما، امیدوارم همچنان ما را از مطالب ارزشمندتان بهره مند کنید.

مطمین باشید همه ما قدردان زحمات شما هستیم.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 7th, 2008, 21:32   #63
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

جناب امیر خان فرهنگ سلام

انتخاب جنابعالی رو به عنوان مدیر تالار "تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی" تبریک میگم.

امیدوارم که کل مجموعه با سرعت هرچه بیشتر پیشرفت کنه و در کنار راهنمایی های همیشگی جنابعالی این مهم اتفاق بیافته.

از مدیریت محترم سایت، آقا رضا هم کمال تشکر رو دارم.

موفق و سربلند باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
12 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي January 7th, 2008, 22:46   #64
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

جناب فرهنگ عزیز ... مدیریت تالار"تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی" را به شما تبریک عرض نموده و برای جنابعالی ارزوی توفیق و سلامتی می نمایم . انشاءا... با همت و تلاش شما و سایر دوستان گرامی این تالار منشاء خیر و برکت و امید برای هموطنان عزیزمان گردد.
شاد و موفق باشید

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Shakhes:
قديمي January 8th, 2008, 00:07   #65
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

سلام

جناب فرهنگ گرامی

هر چند که با الیوت آشنایی زیادی ندارم ، اما متانت و افتادگی شما به موازات تبحر در کاری که انجام میدید ؛ در پستهاتون کاملا مشهوده . بهتون از این بابت تبریک میگم و غبطه میخورم .

براتون در اداره تالار الیوت آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزی فرصت کنم و به جمع شما بپیوندم .

شاد و سرفراز باشید .
چیپال
3 تشکر کننده از Chipal:
قديمي January 8th, 2008, 14:37   #66
aliii
Senior Member

aliii's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 85 بار در 55 پست
aliii (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به aliii
0

فکر کنم اگه مدیران جدیدی بیان به فروم خیلی بهتره.چون در مقایسه با فروم های دیگه مدیران این فروم کمتر در بحث ها شر کت می کنند و نظر میدند.البته من قصد انتقاد ندارم ولی این 1 پیشنهاد بود برای بهتر شدن سایت.البته من به نوبه خودم از مدیران سایت تشکر می کنم به خاطر زحماتشون
aliii آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از aliii:
قديمي January 9th, 2008, 06:35   #67
فرهنگ
مدیر تالار "تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی"

فرهنگ's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: UK
تشکر از ايشان: 4,140 بار در 679 پست
فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرهنگ
Lightbulb

0

از کلیه دوستانی که نسبت به من لطف داشتند بسیار ممنونم. امیدوارم بتوانم از راهنماییهای شما استفاده ببرم.
سپاسگزارم
موفق باشید.
قديمي February 3rd, 2008, 21:46   #68
Shakhes

Shakhes's Avatar

Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
یکسال گذشت

0

سلام بر دوستان گرامی
یکسالی هست که به عنوان مدیر تالار سیستمها در خدمت دوستان بودم و در این مدت لطف و همکاری همه شما عزیزان شامل حال من بود . در این سمت هیچگاه خودم رو برتر و شایسته تر از شما ندیدم...و بهتر و شایسته تر از من بسیار بودند . واقعیت اینست که هر دوره ای شرایط و مقتضیات خودش را دارد و به تناسب و نیاز ان باید به فکر تغییر و دگرگونی بود .
نیاز امروز سایت ...توجه به مسایل علمی روز است .مدیریت تالار تنها حذف و ادیت و تذکر به این و آن نیست . بلکه تعامل و مشارکت با دیگران و حضور فعال همراه با گرداوری و سرچ منابع و مطالب و دادن فرصت به دیگران برای تضارب آراء بخش عمده ای از فعالیت یک مدیر است .
احساس من این بود که باید زمینه برای فرد دیگری که در بخش علمی و سرچ منابع فعالیت چشمگیری دارد در برهه کنونی اختیارات و فرصت بیشتری داده شود . با توجه به فرصت بسیار کم بنده در این شاخه ترجیح دادم تا عجالتا" از مدیران سایت کسب اجازه و رخصت طلبیده تا انشالله افراد شایسته تر در این کسوت قرار بگیرند .
مجددا" از همه عزیزانی که در این مدت نهایت همکاری را با من داشته اند سپاسگزاری می نمایم و انشالله بتوانم زحمات همه انها را پاسخی شایسته بدهم و اگر کسی خدای ناکرده به دلیلی از من رنجیده خاطر شده تقاضای عفو دارم .البته همچنان در ادامه در خدمت دوستان خواهم بود و فعلا" از خداحافظی از جمع شما خبری نیست .

ارادتمند جمع خوب سرمایه

قديمي February 3rd, 2008, 22:09   #69
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Shakhes نمايش نوشته ها
سلام بر دوستان گرامی
یکسالی هست که به عنوان مدیر تالار سیستمها در خدمت دوستان بودم و در این مدت لطف و همکاری همه شما عزیزان شامل حال من بود . در این سمت هیچگاه خودم رو برتر و شایسته تر از شما ندیدم...و بهتر و شایسته تر از من بسیار بودند . واقعیت اینست که هر دوره ای شرایط و مقتضیات خودش را دارد و به تناسب و نیاز ان باید به فکر تغییر و دگرگونی بود .
نیاز امروز سایت ...توجه به مسایل علمی روز است .مدیریت تالار تنها حذف و ادیت و تذکر به این و آن نیست . بلکه تعامل و مشارکت با دیگران و حضور فعال همراه با گرداوری و سرچ منابع و مطالب و دادن فرصت به دیگران برای تضارب آراء بخش عمده ای از فعالیت یک مدیر است .
احساس من این بود که باید زمینه برای فرد دیگری که در بخش علمی و سرچ منابع فعالیت چشمگیری دارد در برهه کنونی اختیارات و فرصت بیشتری داده شود . با توجه به فرصت بسیار کم بنده در این شاخه ترجیح دادم تا عجالتا" از مدیران سایت کسب اجازه و رخصت طلبیده تا انشالله افراد شایسته تر در این کسوت قرار بگیرند .
مجددا" از همه عزیزانی که در این مدت نهایت همکاری را با من داشته اند سپاسگزاری می نمایم و انشالله بتوانم زحمات همه انها را پاسخی شایسته بدهم و اگر کسی خدای ناکرده به دلیلی از من رنجیده خاطر شده تقاضای عفو دارم .البته همچنان در ادامه در خدمت دوستان خواهم بود و فعلا" از خداحافظی از جمع شما خبری نیست .

ارادتمند جمع خوب سرمایه
هر یکی سوی مقام خود رود --------------هر یکی بر وفق نام خود رود(مولوی)
لطفا اگر مدیر نماندید ، مراد بمانید، که ما همچنان مریدان شماییم.
با تشکر از شما
قديمي February 4th, 2008, 18:55   #70
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

نقل قول:
سلام بر دوستان گرامی

ارادتمند جمع خوب سرمایه
سلام بر استاد و دوست قدیمی و مدیر دوست داشتنی تالار سیستمها ، آقا شاخص گل.
برای اولین بار با شما اصلاً موافق نیستم و از پست اخیرتان مکدر شدم ...
خوبانی مثل شما اگر دقایقی هم ( در طول روز ) زمام امور تالار سیستمها را بر عهده داشته باشند ، غنیمت است ، غنیمت ...
هنوز فراموش نکرده ام که اوایل ، زمانی که هنوز تالار سیستمها ایجاد نشده بود ، انگار جای یک سری مطالبی اصلی تو سایت سرمایه خالی بود ...
تا اینکه به همت مدیران سایت ( آقا رضا و آقا یاسر رشیدی ) تالار فوق ایجاد شد و شما هم اولین مدیر آن انتخاب شدید ( و این انتخاب چه انتخاب خوبی بوده و همچنان می باشد ... ) و به حق با تلاشها و صرف وقت فراوان ( همانند کار و دلسوزی یک پدر دلسوز برای فرزندش ) و در کنار دیگر دوستان گرانقدر سایت معظم سرمایه ، تالار سیستمها را روزبروز پربارتر کردید ...
پس من فکر نمی کنم که در حال حاضر ، برای مدیریت تالار فوق ، کسی از شما ، صالحتر و بهتر باشد و اگر هم با کمبود وقت مواجه هستید پیشنهاد می کنم در صورت صلاحدید مدیران سایت ، دوست و یا دوستان دیگری در کار مدیریت به شما کمک کنند و نه اینکه به جای شما بنشینند و شما کنار بروید ...
بهرحال این پیشنهادی بود که به عقل شاگرد آخر سایت سرمایه ( Honda ) رسید و دوستانی که با این پیشنهاد موافقند ، مثل همیشه برای شلوغ نشدن تاپیک ، فقط کلید تشکر را بزنند تا شما شاخص عزیز بدانید که کم طرفدار ندارید و Honda فقط یکی از طرفداران پر شمار شما بوده و همچنان خواهد بود ...
از زحمات ، تلاشها و آموزشهایی که از شما آموختیم ، واقعاً متشکریم ( ولی در صورتی که برایتان امکان دارد و به کارهای دیگرتان لطمه ای وارد نمی شود ، لطفاً دم از رفتن از مدیریت تالار سیستمها نزنید که شما ، کم خوب نیستید ، کم تلاش نکرده اید ، کم search نکرده اید ، کم وقت نگذاشته اید ، کم طرفدار ندارید ، ... )
ارادتمند شما : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 4th, 2008, 22:10   #71
Shakhes

Shakhes's Avatar

0

سلام صادق جان
تالار سیستمها ابتدا توسط سه تن از دوستان بسیار خوب ما جناب اسپیگل - اقای حمید قدسی و محمود خان عزیز اداره شده است و در مقطعی هم بنده در حد توانم عهده دار این مسئولیت بودم . اما همانطور که عرض شد ...با توجه به مقتضیات و نیازهایی که امروز احساس میشه لازمه که از دوستانی کمک گرفته بشه که توانایی و فرصت بیشتری برای ساماندهی علمی تالارهای مختلف داشته باشند و تالار سیستمها هم از این قاعده مستثنی نیست .این تصمیم حاصل مذاکرات و گفتگوهای متعدد با دوست عزیزم اقا رضا بوده است و دوست شایسته و بسیار لایقی هم برای این بخش در نظر گرفته شده است و ایشان نیز قبول زحمت نموده اند .به یاری خدا و با همت و همکاری همه شما عزیزان شاهد شکوفایی بیش از پیش این تالار و ایضا"همه بخشهای سایت سرمایه خواهیم بود .
مجددا" از لطف و محبت همه دوستان خوب و صمیمی ام تشکر می کنم و از انها تقاضا دارم کما فی السابق روحیه تعامل و دوستی را حفظ نمایند و نهایت همکاری را با مدیران جدید داشته باشند .
ارادتمند
شاد و موفق باشید

6 تشکر کننده از Shakhes:
قديمي February 4th, 2008, 22:39   #72
amir_rad
Junior Member

amir_rad's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2004
تشکر از ايشان: 24 بار در 13 پست
amir_rad (سطح 0)
0

با سلام و عرض ارادت.

با كمال احترام تقديم به شاخص بزرگوار:

باز باش اي باب بر جوياي باب...............................تا رسند از تو قشور اندر لباب.

پاينده باشيد.
amir_rad آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از amir_rad:
قديمي February 4th, 2008, 23:51   #73
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

آقا بهزاد سلام

انتخاب شما رو بعنوان مدیر بخش تحلیل فاندامنتال تبریک میگم.

امیدوارم که شاهد پیشرفت های بیشتری در این زمینه در سایت باشیم.

موفق باشید
ارادتمند شما
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي February 5th, 2008, 17:14   #74
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
سلام بر دوستان گرامی

ارادتمند جمع خوب سرمایه
با سلام

دوست عزیز و بزرگوار جناب شاخص، از زحمات شما و اینکه بدون هیچ چشمداشتی دانش و تجربه خود را با دیگران تقسیم می کنید تشکر می کنم. امیدوارم حضور ارزشمند شما در سایت سرمایه تداوم داشته باشد و در آینده نزدیک زحمت مدیریت تالار دیگری را بپذیرید.

با احترام / رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 5th, 2008, 18:43   #75
raminayat
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2004
تشکر از ايشان: 623 بار در 183 پست
raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

دوست عزیز و بزرگوار جناب شاخص، از زحمات شما و اینکه بدون هیچ چشمداشتی دانش و تجربه خود را با دیگران تقسیم می کنید تشکر می کنم. امیدوارم حضور ارزشمند شما در سایت سرمایه تداوم داشته باشد و در آینده نزدیک زحمت مدیریت تالار دیگری را بپذیرید.

با احترام / رضا
جابجائی مدیران تالار های مختلف هم ایده جالبی است
raminayat آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از raminayat:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نظر, مورد, اظهار, در

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید