انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 15th, 2007, 14:01   #211
mb
Senior Member

mb's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
تشکر از ايشان: 882 بار در 372 پست
mb (سطح 1)mb (سطح 1)
0

این مشکل بعضی وقتها با باز کردن سایت سرمایه به وجود میاید لطفا بررسی کنید
عكس ضميمه
نوع فايل: gif ss.gif‏ (35.4 کیلوبایت, 57 نمایش)
قديمي May 15th, 2007, 15:31   #212
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

سلام
یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه یه سوزن به خودت بزن و یه جوالدوز به دیگران .
به نظر من مقصر اصلی خودما هستیم . کمی کلاه خودمون رو قاضی کنیم و منصفانه ببینیم در مقابل اینهمه استفاده و بهره برداری از این سایت چی گذاشتیم و چه کار کردیم ؟من واقعا متاسفم اینو میگم ...اگه از فردا بساط این سایت بر چیده بشه چند نفر به فکر برپاسازی مجدد ان بر خواهند امد ؟ راستی چند نفر از ما به فکر هزینه های این سایت بوده ایم و چند نفر پیشنهاد خوب داده ایم ؟اخلاقی که من از اقا رضا سراغ دارم اخلاق کاسبکارانه نیست و کلاس و منش ایشان خیلی بالاتر از این صحبتهاست . حجب و نجابت ایشان هرگز این اجازه را به وی نداده که برای ورود افراد به سایت ورودیه بگذارند و هزینه هایی را به کسی تحمیل کنه . اخرین صحبتی که من با ایشان داشتم حتی از اینکه برپا سازی این سایت ( سرمایه ) احیانا موجب شده کسی یا کسانی تو این کار متضرر شونداحساس عذاب وجدان دارند .سابقه نشان میده هروقت مسولین سایت در جهت تامین بخشی از هزینه ها دست به کاری زده اند با موجی از هجمه ها از طرف دوست و دشمن مواجه شده اند .قضیه کلاسها فراموش نشده ! که با چه موجی از اتهامات مخرب مثل پولکی شدن سایت و ازاین حرفا راه افتاد .حالا هم که بحث قراردادن تبلیغ و بنر توسایته ...دوباره همون بساط راه افتاده اما اینبار دیگه کاملا گزک دست مهاجمین قرارداره !( سو تفاهم نشه منظورم دوستان عزیز و دلسوزی که واقعا از سر دلسوزی انتقاد کردند نیست )
به نظر من مساله هزینه های سایت یکبار برای همیشه مطرح و به طور جدی راجع به ان تصمیم گیری بشه و از اقا رضا و اقا یاسر می خوام هر پیشنهادی دارند مطرح کنند و اجرایی کنند ...اخه تاکی کژدار و مریض ؟ اگه قراره تبلیغات و بنر قرارداده بشه ...دیگه بحث و صحبت نباید باشه . اگه قراره ابونمان وضع بشه باید سریع اجرایی بشه . مطمنا اگه کسی قراره به عنوان سرمایه گذار و تاجر به فعالیت فارکس بپردازه و براش کسب اطلاعات و معلومات راحت الحلقوم مهم باشه از هزینه ان هم خبر داره و البته راه دیگه ای هم برای پرداخت ان هزینه هم هست و اونهم اینه که چند صد برابر این هزینه را در بازار ببازه تا یاد بگیره .
ببخشید اگه یه مقدار تند رفتم اما احساس کردم قسمت عمده ای از مشکلات از رودربایستی های ایرانی ما ناشی شده و در عین احترام به همه اساتید و بزرگان و مسولین سایت بر خود لازم دیدم که بگم .
ارادتمند جمع خوب سرمایه

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 15:42   #213
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ario نمايش نوشته ها
آقاي قلي زاده , تازگي ها آدم چه چيز ها و شايعاتي از اين ور و اون ور ميشنوه اين دوستان شما هم كه چه قدر مشكل پيدا ميكنند...
درسته كه ماهي 100% سود خيلي زيادي و بيش از اندازه غير عاديه... ولي ويروس داشتن اين سايت خيلي با نمك تر از 100% سود در سال هستش!
ارادتمند.
سلام
الان خود اون طرف نيست منتها از همكارش كه سوال كردم گفت كه نورتن آنتي ويروس رجيستر شده و اوريجينال است و ظاهرا ويروس داره. باز اگه امشب پيداش كردم ازش نام ويروس رو مي پرسم وحتي اگه شده بهش مي گم از روي آنتي ويروس عكس بگيره !
راستي اين شايعات چيه كه هي دو گوش آدم مي زنيد تا حالا اينقدر خودم رو مشكوك نديده بودم ! داره كم كم به خودم هم شك مي كنم
باتشكر
------
پ.ن : راستي يكي از دوستان لطف كنه اين شايعات رو به گوش من هم برسونه من الان نمي دونم پشت سرم چه چيزهاي بافته و پرداخته شده
قديمي May 15th, 2007, 15:52   #214
kia16384
Senior Member

kia16384's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,180 بار در 486 پست
kia16384 (سطح 1)kia16384 (سطح 1)kia16384 (سطح 1)kia16384 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kia16384 نمايش نوشته ها
با سلام
واقعيت اينه كه اين سايت هزينه داره ويه جورايي بايد اين هزينه پر شه تااينجا پا برجا بمونه
من يه پيشنهادي داشتم
حق عضويت جهت استفاده از مطالب سايت سرمايه
مرحله اول به صورت داوطلبانه

اينجا تقريبا 8000 عضو داره كه من فكر مي كنم يه چيزي حدود 200 تا 300 نفر حداقل به طور مرتب اينجا هر روز سر ميزنن در نظر بگيريد حق عضويتي معادل 3000تومان در ماه توسط اعضا پرداخت شود اولا اوضاع سايت خوب ميشه وشايد نياري براي تبليغ گرفتن نداشته باشه دوما ادم از شرمندگي يه ذره در مياد خيلي از دوستان مثل خود من اصلا سر هيچ كلاسي براي فاركس نرفتيم هر چي هم كه ياد گرفتيم همينجا بوده شايد همين مبالغ جزئي جهت حق عضويت يه مقدار ي از محبت دوستان رو بتونه جبران كنه
در نظر بگيريد كه اگر مديريت اينجا به فكر جيبش بود خيلي راحت ميتونست اي بي يه بروكر باشه ونا خوداگاه خيلي ها رو به اون سمت هدايت بشن
پي نوشت : اين پيشنهاد توسط مديريت سايت ارائه نشده !!!!!!!!!!!!!!!! منم اين عزيزان رو يه بار بيشتر نديدم اونم تو قرار عمومي
كسي نظري نداشت
البته مثل اينكه اكثرا نظرشون اينه سايت مجاني باشه تبليغ هم نكنه هرماه مدير سايت يه چيزي هم بفرسته در خونه هاشون
قديمي May 15th, 2007, 16:05   #215
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kia16384 نمايش نوشته ها
كسي نظري نداشت
البته مثل اينكه اكثرا نظرشون اينه سايت مجاني باشه تبليغ هم نكنه هرماه مدير سايت يه چيزي هم بفرسته در خونه هاشون
سلام
البته من اطلاعی از میزان هزینه ها و چگونگی انها ندارم .ولی همین قدر می دونم که اگه فقط 100 نفر به اندازه فقط یک پیپ که روزانه ده تا ده تا می ریزیم تو جیب بروکر ها...به خودمون زحمت بدیم و ماهی یک بار یکی از اون پیپها رو اینجا ازدست بدیم هیچ نیازی به اضافه تر از اون نیست !
موفق باشید

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Shakhes:
قديمي May 15th, 2007, 16:52   #216
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

من 100% با تبلیغات موافقم.

در محتوای تبلیغات هم نباید دخالت کرد.اصولا در همه انواع تبلیغات بزرگنمایی محصولات وجود دارد و روشی کاملا طبیعی برای جذب مشتری است.محتوای تبلیغ خارج از حوزه اختیارات سایت است.

راه دیگر یک شماره حساب است که اعضا به اندازه وسع خود و به صورت داوطلبانه به تامین هزینه های سایت کمک کنند.

آخرین ويرايش توسط viper در May 15th, 2007 و ساعت 16:59
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از viper:
قديمي May 15th, 2007, 20:35   #217
oyster
Senior Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 369 بار در 208 پست
oyster (سطح 1)oyster (سطح 1)oyster (سطح 1)
0

من 100 درصد با برگزاری کلاس و آی بی بودن یا سیگنال فروختن مخالفم .

ولی

100 درصد هم با بنر موافقم حتی اگر بنر غیر اخلاقی باشه
چه برسه به این .

حرفه ای ترین روش درآمد یک سایت بنر های تبلیغاتی است . حالا شما انتظار دارین بنر سس مایونز اینجا تبلیغ بشه ؟!!!!
معلومه که سیگنال فروشها و .... میان تبلیغ می دن .( بازم معلومه که ادعای 100 درصد به بالا می کنن )

یک پیشنهاد :

تاپیک اگهی حذف بشود و تمام کسانی که در حال حاضر مجانی دارن از اون جا استفاده می کنن بیان بنر یا تکست تبلیغ بدن و 100 درصد هم سرمایه مسئولیتی نداره !!!
oyster آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 21:01   #218
Hamid333
Senior Member

Hamid333's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: Esfahan
تشکر از ايشان: 325 بار در 186 پست
Hamid333 (سطح 1)Hamid333 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hamid333
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله omid650 نمايش نوشته ها
یه مطلبی رو میخواستم گوشزد کنم به دوستان ، قبل از اون بگم که این سایت رو اصلا نمیشناسم و ذاتا هم با سیگنال و سیگنال فروشی مخالفم
دوستان ، یه حقیقت تلخی وجود داره و اون هم اینه اینقدر صحبت از ضرر و غیره شده که اکثرا اعتماد به نفس خود را از دست داده اند. با لوریج 100 یا 200 دو برابر کردن سرمایه در یک ماه چیز عجیبی نیست. اگر شما برای هر 2500 دلار یک لات بگیرید با 250 پیپ سود سرمایه شما دو برابر خواهد شد . یعنی روزی 12.5 پیپ ، یعنی گرفتن روزی 12.5 پیپ از این بازار غیر ممکنه ؟؟؟ چند وقت پیش تو یکی از فرومهای ایرانی نقل قولی شده بود از دکتر الدر با این مضمون کهاگر در سال بتوانید 25% به سرمایه خود اضافه کنید شاه وال استریت هستیددکتر الدر برای شخص من قابل احترام هستند ولی فکر نمیکنید منظور ایشان بدون در نظر گرفتن لوریج بوده ؟؟
این راه حل ساده ی شما قابل تحسینه. ولی روزی 12.5 پیپ گرفتن از این بازار (20 روز در ماه) اگه نگیم کاملن غیرممکمنه ولی خیلی بعیده.
Hamid333 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 22:06   #219
omid650
Senior Member

تشکر از ايشان: 394 بار در 149 پست
omid650 (سطح 1)omid650 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omid650
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamid333 نمايش نوشته ها
این راه حل ساده ی شما قابل تحسینه. ولی روزی 12.5 پیپ گرفتن از این بازار (20 روز در ماه) اگه نگیم کاملن غیرممکمنه ولی خیلی بعیده.
من نظر شخصی خودم رو میگم و قصد بی احترامی به کسی رو ندارم
به نظر من بعد از یک سال کار کردن اگر کسی نتونه روزی 20 پیپ از این بازار بگیره بهتره این کار رو ببوسه و بزاره کنار ، باز هم به عقیده شخصی من علت اینکه اکثرا ضرر میکنند به خاطر طمع هست (این طمع شامل حال خود من هم میشه) والا با شناخت مفاهیم اولیه گرفتن 20 پیپ سود کار سختی نیست خیلی از دوستان هم اینو گفته اند قبلا سود این بازار تو سادگی هست
قديمي May 15th, 2007, 23:15   #220
fx.amazing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 104 بار در 57 پست
fx.amazing (سطح 0)
0

نقل قول:
به نظر من بعد از یک سال کار کردن اگر کسی نتونه روزی 20 پیپ از این بازار بگیره بهتره این کار رو ببوسه و بزاره کنار ، باز هم به عقیده شخصی من علت اینکه اکثرا ضرر میکنند به خاطر طمع هست (این طمع شامل حال خود من هم میشه) والا با شناخت مفاهیم اولیه گرفتن 20 پیپ سود کار سختی نیست خیلی از دوستان هم اینو گفته اند قبلا سود این بازار تو سادگی هست
البته این تاپیک مربوط به سایت هست ولی خوب من اگه نگم رو دلم میمونه
امید جان به نظر من ممکنه میانگین کل سود رو اگر حساب کنی شاید روزی 10 پیپ یا 20 پیپ یا بیشتر بشه ولی هیچ وقت نمیشه گفت روزانه میشه 10 پیپ یا 20 پیپ در اورد حتی اگه 40 جور ارز مختلف هم جلمون بگذاریم

20*22 میکنه 440 پیپ ماهیانه حالا شما ممکنه بگین من 400 پیپ ماهیانه در میارم ولی نمیشه گفت 20 پیپ روزانه تازه اون 400 پیپ هم بازم بستگی به خیلی داستان ها داره
fx.amazing آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 16th, 2007, 01:10   #221
taheri
Member

taheri's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 209 بار در 108 پست
taheri (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Shakhes نمايش نوشته ها

به نظر من مساله هزینه های سایت یکبار برای همیشه مطرح و به طور جدی راجع به ان تصمیم گیری بشه و از اقا رضا و اقا یاسر می خوام هر پیشنهادی دارند مطرح کنند و اجرایی کنند ...اخه تاکی کژدار و مریض ؟ اگه قراره تبلیغات و بنر قرارداده بشه ...دیگه بحث و صحبت نباید باشه . اگه قراره ابونمان وضع بشه باید سریع اجرایی بشه .
با سلام
بنظر مياد كه كمتر كسي بقيه پستها رو ميخونه چون اكثرا ( جز چند نفر) همه پست ها شبيه به هم هستند و در يك چيز همه متفق الراي ، اونهم اينه كه ما خودمون كسري هزينه هاي سايت رو تقبل كنيم . باتبليغ هم مشكل ندارند .

خب پس سريع اجرايي بشه ديگه . براي شروع هم آقا رضا يا آقا ياسر يه شماره حساب بانكي اعلام كنند كه فعلا هركي هر چقدر دوست داره واريز كنه . اگر هم هر كسي پيشنهاد بهتري داره ،مطرح كنه ، اگه تاييد شد بقيه انجام بدهند .

يا علي مدد .

بقول عليجان پ ن : هر كس موافقه ، اعلام كنه .

آخرین ويرايش توسط taheri در May 16th, 2007 و ساعت 01:12
taheri آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 16th, 2007, 08:36   #222
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

با سلام
منم با تامين هزينه هاي سايت با تبليغات موافقم و به نظرم مشكلي از اين بابت نيست چرا ما بايد اينقدر حساسيت به خرج بديم در مورد يك تبليغ كه پوچ و تو خالي بودنش محرزه! سايت بايستي هزينه هاش در بياد و بهترين راه تبليغات هستش .حالا ميخواد تبليغ فروش سيگنال باشه يا تبليغ فروش مايحتاج عمومي!
الان هم كه سايت رفع مسئوليت كرده و هر كس كه خريداره ميدونه سايت كاره اي نيست و مسئوليت به عهده خودشه
اما وجود شماره بانكي و واريز مبالغي اوايل شايد مسئله ساز نباشه اما مثل فيشهاي اب و برق و....به مرور باعث تكدر خاطر ميشه !خودمونيم وقتي فيشها دم در مياد چه حالي پيدا ميكنيم !
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 16th, 2007, 20:56   #223
(Ramin)
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 154 بار در 16 پست
(Ramin) (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به (Ramin)
0

نقل قول:
امید جان من تقریبا الان 3 سال و 8 ماه به صورت تمام وقت و با جدیت تمام دارم فارکس کار میکنم .

در این مدت حتی یک هفته هم فارکس را کنار نگذاشتم .( هیچ کار دیگه ای ندارم ) .

پشت کار . جدیت و خواندن متون زبان اصلی (هیچ مشکلی در خواندن متون زبان اصلی ندارم ) خط و مشی

اصلی من بوده .

نمیدونم شاید فکر کنی از IQ پایینی برخوردارم اما میتونی بیای در خونمون تست IQ بگیری .

به سادگی به شما میگم در آوردن 20 پیپ در روز غیر ممکنه .
(Ramin) آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از (Ramin):
قديمي May 17th, 2007, 03:12   #224
moha
Senior Member

moha's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2006
محل سكونت: همین نزدیکی
تشکر از ايشان: 1,850 بار در 564 پست
moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به moha
0

به نظر من هزینه برای ورود کار درستی نیست:
1- فروم های خارجکی مثل fxstreet.forexfactory و .... همچین کاری نمیکنن البته منظور مقایسه سطح علمی نیست ولی منظورم در نحوه ایجاد درامد از سایت است که خود یک حرفه با ریزه کاری های زیادی ست. دوستان میدونند که امروزه سایتهای بزرگ در قبال سرویسهای بسیار زیاد مثل دامین میل باکس و....
هیچ هزینه ایی نمی گیرند .
2- اینکار موجب میشه عده زیادی به سمت فرومهای دیگر روند. و میدونید فرومهای دیگر حتی درخواست دارند که عده ایی آنجا روند و بنویسن تا خودشان به آی بی گریشون برسن
3 علاوه بر این متاسفانه بدلیل نبود پول اینترنتی روان عده زیادی به خاطر همین زحمت واریز وجه اینکار را نمیکنند
4-بهترین کار که مدیر سرمایه هم متوجه شده اند همان آگهی ست که کاملا کار درستی است و کار زیبا تر اینکه در زیر آن اخطار هم داده اند.

من بارها خواستم جایی از مدیران کمال تشکر را بکنم و اینجا جای خوبیست تا کمال ادب خودم را به مدیران سایت اعلام دارم و از زحمات بی چشم داشت آنها تشکر کنم و به شخصه حاضرم هزینه ایی در حد توان را بدلیل هزینه یادگیری واریز کنم.
قديمي May 17th, 2007, 10:05   #225
omid650
Senior Member

تشکر از ايشان: 394 بار در 149 پست
omid650 (سطح 1)omid650 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omid650
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله (Ramin) نمايش نوشته ها
امید جان من تقریبا الان 3 سال و 8 ماه به صورت تمام وقت و با جدیت تمام دارم فارکس کار میکنم .

در این مدت حتی یک هفته هم فارکس را کنار نگذاشتم .( هیچ کار دیگه ای ندارم ) .

پشت کار . جدیت و خواندن متون زبان اصلی (هیچ مشکلی در خواندن متون زبان اصلی ندارم ) خط و مشی

اصلی من بوده .

نمیدونم شاید فکر کنی از IQ پایینی برخوردارم اما میتونی بیای در خونمون تست IQ بگیری .

به سادگی به شما میگم در آوردن 20 پیپ در روز غیر ممکنه .
رامین جان ارادتمندم
باز نظر شخصی من اینه که مشکل اکثر تریدر ها IQ نیست ، بلکه مشکل اصلی نداشتن اعتماد به نفس کافی و عدم خود باوری و پیچیده دیدن این بازار هست ، بیش از این فعلا نمیخوام وارد بحث بشم چون مدرکی برای اثبات ندارم فعلا ولی شخصا به این نتیجه رسیده ام که این بازار حقیرتر از چیزیه که اکثر ما ها فکر میکنیم

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:09 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.