انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 21st, 2008, 07:45   #496
soldure117
Senior Member

soldure117's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: بیدخت
تشکر از ايشان: 115 بار در 52 پست
soldure117 (سطح 0)
0

1- دوستان بعد از پایان مسابقه بیان درس هایی رو که گرفتن بگن
2- وقتی مسابقه ای قراره شروع بشه (خارجی ) تو یه جایی تو سایت اقا رضا لطف کنن بذارن که همه ببینن
3-درسی که من از بازار گرفتم این بود که واسه مسابقه هر چی شورت ترم کار کنی بهتره
soldure117 آفلاين است
تشکر کننده از soldure117:
قديمي November 21st, 2008, 07:46   #497
soldure117
Senior Member

soldure117's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: بیدخت
تشکر از ايشان: 115 بار در 52 پست
soldure117 (سطح 0)
با سلام

0

1- قبول دارین این 2 هفته ی آخر بازار خیلی آشفته بود؟؟

آخرین ويرايش توسط soldure117 در November 21st, 2008 و ساعت 07:52
soldure117 آفلاين است
2 تشکر کننده از soldure117:
قديمي November 21st, 2008, 09:04   #498
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام و خسته نباشيد به همه، مخصوصا ً كساني كه مسابقه رو ترتيب داده بودن
البته من يه گله دارم كه مي خوام بگم، اشكالي نداره؟ من از اطلاع رساني ضعيف اين مسابقه گله دارم. اگر هيچ قانوني واسه مسابقه نذاشته بودن مساله اي نبود، اما وقتي يه قوانيني در مورد حجم سود و درادان و ... تعيين شده، لااقل بايد يه اطلاع رساني منظم در مورد نفرات واقعي برتر مسابقه در هر روز مسابقه داده مي شد. به نظر من ِ حقير يه چيزايي اين وسط پايمال شد... كساني بودن كه وسط مسابقه به اون بالايي هاي جدول نيگا كردن و براي اينكه مارجينشون رو به اونها برسونن (يه دفعه بالا بكشن) مجبور شدن روند كارشون رو تغيير بدن، و شايد احساساتي تصميم بگيرن و حتي بعضي ها رو به شانس بيارن، چون پيش خودشون گفتن اونايي كه اون بالان خيلي از ما پيش افتادن و اينطوري ديگه نميشه ادامه داد... و كساني هم كه اون بالاها بودن ديديم كه بخاطر قوانين مسابقه دچار همون مشكل پاييني ها شدن و هر دو گروه ضرر كردن. خواهش مي كنم جسارت منو ببخشين، من قصد توهين به كسي رو ندارم، حتي از نتايج هم بي خبرم، اما فكر مي كنم هدف اين مسابقه چيز ديگه اي بود. قوانيني كه مطرح شد و بدنبال اون نگراني اعضاي مسابقه، همچنين درخواست مداوم اونها براي اعلام نتايج واقعي و پاسخ ندادن به اين درخواست، موجب شد كه كاملا ً همه چي، علي الخصوص نتايج مسابقه كله پا بشه و اين به نظر شما صحيحه؟ براي مثال من خودم براي نحوه معاملاتم فكراي خودم رو دارم و تو دو هفته اول ِ مسابقه اونقدر ريز پوزيشن مي گرفتم كه شايد خيلي ها باورشون نشه اگر بگم. ولي من پوزيشن هاي 0/01 لاتي (هر پيپ 10 سنت) مي گرفتم و با روزي 1-2 ساعت كار 500 دلار رو تو هفته دوم به 900 تا رسونده بودم (البته من لانگ ترم كار مي كردم!). اگر كم كم حجم معامله ام رو بالا مي بردم شايد به يه جايي مي رسيدم، ولي...
بگذريم، حالا ديگه گذشته، اين اولين مسابقه اي بود كه من توش شركت كردم و نمي دونم قبل از اين چند مسابقه با چه قوانيني برگزار شده بوده، ولي خواهش مي كنم از من و انتقادم ناراحت نشين و دفعه بعدم خبرم كنين، اگر هم بردم جايزه رو بهم بدين
8 تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي November 21st, 2008, 10:45   #499
omidchart
Member

omidchart's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 370 بار در 85 پست
omidchart (سطح 1)omidchart (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omidchart
0

خانم ابراهیمی بعضی از ما تجربه فارکس داشتیم ولی تجربه مسابقه فارکسو نداشتیم. منم مثل شما اوایل 01. میگرفتم تا جایی که سر یکی از پوزیشنام 400 پیپ استفاده کردم و شده بود 40 دلار و خیلی خوشحال بودم و فکر میکردم الان نفر اول هستم و بعد که نتایج اعلام شد دیدم بچه ها دم از 1000-2000 میزنن. خولاصه اینکه ما هم حجم پوزیشنامونو افزایش دادیم .شانس با ما یار شدو ........
راستی کسی میدونه هر ما مسابقه هستش یا نه؟
اینم اوضاع ما.
omidchart آفلاين است
تشکر کننده از omidchart:
قديمي November 21st, 2008, 13:42   #500
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
Wink

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام و خسته نباشيد به همه، مخصوصا ً كساني كه مسابقه رو ترتيب داده بودن
البته من يه گله دارم كه مي خوام بگم، اشكالي نداره؟ من از اطلاع رساني ضعيف اين مسابقه گله دارم. اگر هيچ قانوني واسه مسابقه نذاشته بودن مساله اي نبود، اما وقتي يه قوانيني در مورد حجم سود و درادان و ... تعيين شده، لااقل بايد يه اطلاع رساني منظم در مورد نفرات واقعي برتر مسابقه در هر روز مسابقه داده مي شد. به نظر من ِ حقير يه چيزايي اين وسط پايمال شد... كساني بودن كه وسط مسابقه به اون بالايي هاي جدول نيگا كردن و براي اينكه مارجينشون رو به اونها برسونن (يه دفعه بالا بكشن) مجبور شدن روند كارشون رو تغيير بدن، و شايد احساساتي تصميم بگيرن و حتي بعضي ها رو به شانس بيارن، چون پيش خودشون گفتن اونايي كه اون بالان خيلي از ما پيش افتادن و اينطوري ديگه نميشه ادامه داد... و كساني هم كه اون بالاها بودن ديديم كه بخاطر قوانين مسابقه دچار همون مشكل پاييني ها شدن و هر دو گروه ضرر كردن. خواهش مي كنم جسارت منو ببخشين، من قصد توهين به كسي رو ندارم، حتي از نتايج هم بي خبرم، اما فكر مي كنم هدف اين مسابقه چيز ديگه اي بود. قوانيني كه مطرح شد و بدنبال اون نگراني اعضاي مسابقه، همچنين درخواست مداوم اونها براي اعلام نتايج واقعي و پاسخ ندادن به اين درخواست، موجب شد كه كاملا ً همه چي، علي الخصوص نتايج مسابقه كله پا بشه و اين به نظر شما صحيحه؟ براي مثال من خودم براي نحوه معاملاتم فكراي خودم رو دارم و تو دو هفته اول ِ مسابقه اونقدر ريز پوزيشن مي گرفتم كه شايد خيلي ها باورشون نشه اگر بگم. ولي من پوزيشن هاي 0/01 لاتي (هر پيپ 10 سنت) مي گرفتم و با روزي 1-2 ساعت كار 500 دلار رو تو هفته دوم به 900 تا رسونده بودم (البته من لانگ ترم كار مي كردم!). اگر كم كم حجم معامله ام رو بالا مي بردم شايد به يه جايي مي رسيدم، ولي...
بگذريم، حالا ديگه گذشته، اين اولين مسابقه اي بود كه من توش شركت كردم و نمي دونم قبل از اين چند مسابقه با چه قوانيني برگزار شده بوده، ولي خواهش مي كنم از من و انتقادم ناراحت نشين و دفعه بعدم خبرم كنين، اگر هم بردم جايزه رو بهم بدين
سلام خانم ابراهیمی من صحبتهای شما رو در مورد روند مسابقه قبول دارم و استرسی که به شرکت کننده ها
وارد شد به خاطر اعلام نتایج اون هم بر اساس بالانس واکوئیتی شرکت کننده ها
در حالی که باید در جریان مسابقه نتایج بر اساسه قوانین مسابقه در سایت قرار می گرفت
ولی سقوط ازاد شما وبقیه اون هم به خاطر بالا بردن بالانس بدون در نظر گرفتن استاپ لاس جور در نمیاد
شرکت کننده ای هم که بدون در نظر گرفتن حد ضرر احتمالی دست به معامله بزنه عاقبتی جز
خروج از مسابقه نداره
ما همه چی دیده بودیم ولی معامله های بدون استاپ لاس ندیده بودیم
برای شما وبقیه دوستانی که استاپ لاس نمی زارن ارزو می کنم که شانس همیشه همراه شون باشه چون هر لحظه امکان سقوط ازاد رو دارن

آخرین ويرايش توسط power4400 در November 21st, 2008 و ساعت 13:46
power4400 آفلاين است
3 تشکر کننده از power4400:
قديمي November 21st, 2008, 18:33   #501
mdavodi
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: محمودآباد
تشکر از ايشان: 757 بار در 167 پست
mdavodi (سطح 1)mdavodi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله MSN به mdavodi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kurosh_lava نمايش نوشته ها
سلام
اولا تبریک بابت جشن نامزدیتون . خیلی خوشحال شدم شنیدم. به حسن انتخاب خانومتون هم تبریک می گم آقای داوودی من از همین الان روی شما شرط می بندم که جزو 3 نفر برتر خواهید بود . به شرطی که مثل جواد جان یک دفه قاط نزنی
آقای داوودی خیلی کارت درسته . بزار یه اسم روت بزارم ( تریدر بی ادعا)
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله forexkaran.sign نمايش نوشته ها
سلام دوسته عزیز
مبارک باشه انشاالله

این هم از طرفه ما

برای شما ارزوی موفقییت میکونم انشا الله در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
(( برای همه فارکس کاران ایرانی ارزوی موفقییت و سلامتی میکنم )) امیدوارم همیشه تیپی بخورید
کوروش جان تو همیشه به من لطف داشتی , ممنونم forexkaran.sign عزیز از شما هم ممنونم.
متاسفانه دسترسی بنده به اینترنت قطع شده بود و امکان ادامه مسابقه از من سلب شده بود.
بعید می دونم بتونم مقام بیارم. همین جا از آقا رضای گل تشکر می کنم بابت زحماتی که کشیدند.

دوستان در نظر بگیرند که اگر نتایج اعلام می شد یه سری که به بالای جدول رسیده بودند دست از ترید می کشیدند. چیزی که تو مسابقه قبلی در حال اتفاق افتادن بود. هر چند الانم احتمالا چند نفری دست از ترید کشیده و منتظر اعلام نتایج هستند. به هر حال مسابقه خوبی بود.

خانم ابراهیمی کار شما در هفته اول عالی بود. منم مثل شما با لات پایین کار رو شروع کردم ولی ادامه دادم.
به عنوان یه تریدری که زیاد کال شده نظر من اینه که از لات مجاز بیشتر ترید نکنید.
با تشکر از همه دوستان بابت شرکت در مسابقه ، آقا رضا و اسپانسر محترم مسابقه.
mdavodi آفلاين است
6 تشکر کننده از mdavodi:
قديمي November 21st, 2008, 19:23   #502
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله soldure117 نمايش نوشته ها
1- قبول دارین این 2 هفته ی آخر بازار خیلی آشفته بود؟؟
مخصوصا امروز جمعه که من در حساب ریلم کال شدم..(خیلی سخته شبه امتحان ریاضی مهندسیم هم هست)

آخرین ويرايش توسط kurosh_lava در November 21st, 2008 و ساعت 19:27
kurosh_lava آفلاين است
تشکر کننده از kurosh_lava:
قديمي November 21st, 2008, 22:06   #503
moorik
Junior Member

moorik's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
محل سكونت: کرمان
تشکر از ايشان: 30 بار در 13 پست
moorik (سطح 1)moorik (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به moorik
0

با سلام خدمت مدیر محترم سایت
من یک انتقاد از قوانین این مسابقه دارم.
میدانیم که هر فردی یک استراتژی مربوط به خودش را دارد از شما یک سوال دارم؟ اون فردی که با استراتژی الیوت کار میکند ممکن است در هفته یک موقعیت پوزیشن گیری داشته باشد که شاید با همین یک موقعیت حساب خود را 2 برابر کند حال تکلیف چیست؟ اگر بخواهد در 30% سود از بالانس اولیه پوزیشن خود را ببندد در آخر بالانس منفی خواهد داشت! چرا؟ جون میدانیم در استرانژی الیوت برای گرفتن یک ترند ممکن است چندین بار استاپ بخوری که در آخر با یک پوزیشن با سود تمام ضررها را جبران و سود هم میکنیم! حال تکلیف چیست؟
در مورد اعلام نتایج به نظر من اگر نفرات اول بر اساس قوانین مسابقه اعلام میشدند بهتر از این بود که بر اساس بالانس نهایی اعلام شوند
پ.ن: من همون اول کال شدم یکی نیست بیاد بگه تو چیکار به قوانین مسابقه داری؟

در آخر از مدیر محترم سایت و تمام دوستانی که در این مسابقه زحمت کشیدند کمال تشکر را دارم
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط moorik در November 21st, 2008 و ساعت 22:09
moorik آفلاين است
5 تشکر کننده از moorik:
قديمي November 22nd, 2008, 00:45   #504
sina333
Member

sina333's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 20 بار در 11 پست
sina333 (سطح 0)
0

سلام به همه و خسته نباشید
من مدتی هستش به این فکر می کنم که فارکس شریکی درست کنیم
منظورم این هستش چند نفر به یکی میزان سرمایه گذاری کرده و با هم در تحیلی شرکت کرده و با توافق سایر اعضا اقدام به معامله می کند سود هفتگی و یا ماهانه برداشت می شود
هر کس مایل باشد با ایمیل من تماس بگیرید [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
رقم بالا نمی خواهد هر نفر می تواند با 100 دلار عضو شود
sina333 آفلاين است
قديمي November 22nd, 2008, 00:57   #505
Ali Koochooloo
Senior Member

Ali Koochooloo's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 330 بار در 110 پست
Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)Ali Koochooloo (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Koochooloo
0

اکانت مسابقه همین الان غیر فعال شد ! اگه یک سال دیگه تمدید میشد من حتما اول میشدم آخه تازه امروز دوباره به 500 رسیده بودم
قديمي November 22nd, 2008, 01:05   #506
saeedhasani
Senior Member

saeedhasani's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 223 بار در 88 پست
saeedhasani (سطح 1)saeedhasani (سطح 1)
0

آقا رضا اگه ميشه امشب نتايج را مثل شبهاي قبل طبق بالانس قراربدهيد و فردا نتايج نهايي.اينجوري جذابيت كار بيشتر ميشه.
قديمي November 22nd, 2008, 01:10   #507
hms198007
Member

hms198007's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
تشکر از ايشان: 23 بار در 10 پست
hms198007 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hms198007
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saeedhasani نمايش نوشته ها
آقا رضا اگه ميشه امشب نتايج را مثل شبهاي قبل طبق بالانس قراربدهيد و فردا نتايج نهايي.اينجوري جذابيت كار بيشتر ميشه.

چرا هر دو رو با هم قرار ندن ؟؟؟

با تشکر از مدیر سایت و کلیه مسئولان مسابقه

آخرین ويرايش توسط hms198007 در November 22nd, 2008 و ساعت 01:19
hms198007 آفلاين است
قديمي November 22nd, 2008, 01:15   #508
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

خب ...

همگی خسته نباشید
مسابقه که تموم شد ولی برای من که خیلی آموزنده بود
امیدوارم برگزار کنندگان مسابقه همواره موفق و موید باشند .

به آقا رضای گل هم یک خسته نباشید حسابی میگم . انصافآ خیلی زحمت کشیدند .

ممنون از همه
قديمي November 22nd, 2008, 01:32   #509
hms198007
Member

hms198007's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
تشکر از ايشان: 23 بار در 10 پست
hms198007 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hms198007
0

خسته نباشید اقا رضا

ممکنه لطف کنید و زمان اعلام نتایج رو مشخص کنید ؟؟؟

با تشکر
hms198007 آفلاين است
قديمي November 22nd, 2008, 02:40   #510
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

راستی یک سوال :

این قانون که اگر یک معامله از یک سوم سود بیشتر باشد حذف میشود ، به این معنی است که کل سود های حاصله را باید به نسبت Total Net Profit بسنجیم ؟

یعنی اگر در استیتمنت متا سود یک معامله از یک سوم Total Net Profit بیشتر باشد حذف میشود ؟

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, مسابقه, دمو, سایت, سرمایه

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است