انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي August 11th, 2009, 08:10   #2701
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lexus نمايش نوشته ها
من چند وقت پیش همین مشکل را داشتم بعد از کلی دردسر متوجه شدیم از آنتی ویروس میباشد........ setting های آنرا تغییر دهید درست میشود.
انتی ویروس ندارم فقط همون فایر وال ویندوز است . انرا تغییر دهم ؟
قديمي August 11th, 2009, 08:44   #2702
lexus
Senior Member

lexus's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 790 بار در 235 پست
lexus (سطح 2)lexus (سطح 2)lexus (سطح 2)lexus (سطح 2)lexus (سطح 2)lexus (سطح 2)lexus (سطح 2)
0

نه........... فکر نمی کنم از اون باشه.......
قديمي August 11th, 2009, 10:06   #2703
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arteshbod نمايش نوشته ها
انتی ویروس ندارم فقط همون فایر وال ویندوز است . انرا تغییر دهم ؟
جناب ارتشبد
سلام
احتمال اينكه مودم شما در حال وداع با دار فاني باشه زياد هست.
يك مودم از دوست و آشنا قرض كنيد و امتحان كنيد. اگر مشكلي نداشتيد كه مودم خودتون در حال مرخص شدن هست.
Hamed2420 آفلاين است
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي August 11th, 2009, 10:17   #2704
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
جناب ارتشبد
سلام
احتمال اينكه مودم شما در حال وداع با دار فاني باشه زياد هست.
يك مودم از دوست و آشنا قرض كنيد و امتحان كنيد. اگر مشكلي نداشتيد كه مودم خودتون در حال مرخص شدن هست.
با سلام و درود

جواب شما با توجه به پستهای قبلیم مبنی بر هنگ کردن مودم بود ؟ یا فیس بوک ؟

چنین مشکلی (غیر فعال بودن ایکنها و لینکها ) را فقط با فیس بوک دارم بقیه ی سایتها مشکلی نداره . مودم رو هم اگه دو روز یکبار شبها خاموش کنم مشکلی نداره . ولی باز هم چشم پیشنهاد شما را هم حتما تست میکنم
قديمي August 11th, 2009, 11:00   #2705
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arteshbod نمايش نوشته ها
با سلام و درود

جواب شما با توجه به پستهای قبلیم مبنی بر هنگ کردن مودم بود ؟ یا فیس بوک ؟

چنین مشکلی (غیر فعال بودن ایکنها و لینکها ) را فقط با فیس بوک دارم بقیه ی سایتها مشکلی نداره . مودم رو هم اگه دو روز یکبار شبها خاموش کنم مشکلی نداره . ولی باز هم چشم پیشنهاد شما را هم حتما تست میکنم

سلام

شما چند وقته از مدمتون استفاده میکنید ؟ به هر حال همه قطعات چه مکانیکی و چه الکترونیکی فرسوده میشن.
اگر مدت خیلی زیادیه که از این مودم استفاده میکنید، در یک موقعیت مناسب از نظر مالی، یک مودم TP-LINK بخرید.
فکر میکنم 40 یا 45 تومان باشه.
اگر از دوستان مودم قرض گرفتید، قبل از نصب مودم رو پیش ISP ببرید تا با خط تلفن شما تطبیق داده بشه.

در مورد فیس بوک باید عرض کنم که چون سرور این سایت رو کاملا از ایران پاکسازی کردن، این مشکل در سرعتهای 128 و زیر 128 وجود داره. البته در بعضی جاها.
من هم بعد از مشکلاتی که پیش اومد با خط 128 همین دردسرهای شما رو داشتم.

راستی من اون 2تا کدی که شما باید وارد کنید رو کنسلش کردم. یادم نمیاد از کجا . چیزی که یادمه اینه که درخواست دادم یک کد کانفیرم برای SMS کردن و بعد که اون کد رو وارد کردم، دیگه نیاز نیست هیچ کدی رو وارد کنم. البته SMS که فرستادن بعد از یک هفته به دستم رسید.
قديمي August 11th, 2009, 11:22   #2706
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
سلام

شما چند وقته از مدمتون استفاده میکنید ؟ به هر حال همه قطعات چه مکانیکی و چه الکترونیکی فرسوده میشن.
اگر مدت خیلی زیادیه که از این مودم استفاده میکنید، در یک موقعیت مناسب از نظر مالی، یک مودم TP-LINK بخرید.
فکر میکنم 40 یا 45 تومان باشه.
اگر از دوستان مودم قرض گرفتید، قبل از نصب مودم رو پیش ISP ببرید تا با خط تلفن شما تطبیق داده بشه.

در مورد فیس بوک باید عرض کنم که چون سرور این سایت رو کاملا از ایران پاکسازی کردن، این مشکل در سرعتهای 128 و زیر 128 وجود داره. البته در بعضی جاها.
من هم بعد از مشکلاتی که پیش اومد با خط 128 همین دردسرهای شما رو داشتم.

راستی من اون 2تا کدی که شما باید وارد کنید رو کنسلش کردم. یادم نمیاد از کجا . چیزی که یادمه اینه که درخواست دادم یک کد کانفیرم برای SMS کردن و بعد که اون کد رو وارد کردم، دیگه نیاز نیست هیچ کدی رو وارد کنم. البته SMS که فرستادن بعد از یک هفته به دستم رسید.
سلام و درود ممنون از اینکه کمک میکنید

مودم نو هست 6 ماهه هست
فکر کنم مشکل فیس بوک کلا بخاطر همون موردی بود که گفتید و کاریش هم نمیشه کرد . دست شما درد نکنه .
تشکر کننده از arteshbod:
قديمي August 11th, 2009, 11:31   #2707
3der
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 19 بار در 13 پست
3der (سطح 1)3der (سطح 1)
0

دوستان من اخیرا با یه مشکلی روبرو شدم

از وقتی که دو سه هفته پیش ویندوز عوض کردم هر وقت سیستم برای مدتی مثلا نیم ساعت بلا استفاده بمونه به جای رفتن روی اسکرین سیور به حالتی مثل استند بای در می آد (البته بعضی مواقع روی اسکرین هم می ره و بعد از مدتی همون جوری میشه)

یعنی صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ اون به حالت چشمک زن در می آید وقتی که موس را تکان می دهم یا کلید کیبرد رو می زنم بعد از 5 تا 10 ثانیه به حالت عادی در می آید در مدتی که به این حالت هست اگر به اینترنت کانکت باشم همچنان کانکت باقی می ماند یا اگر برنامه ای باز بوده باز میمونه

من یه چیزایی در مورد هایپر اسنپ یا هایپر اسنک یا یه همچین چیزی شنیدم ( املا دقیق کلمه رو نمی دونم ) که وقتی یه مدت سیستم بیکار بمونه می ره رو اون حالت

این هایپر ... چی هست ؟ برای سیستم خطرناکه ؟ کلا چه طوری می تونم بفهمم که سیستم در این حالت هست و چه جوری می تونم اون رو از این حالت خارج کنم ؟

3der آفلاين است
قديمي August 11th, 2009, 12:22   #2708
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله 3der نمايش نوشته ها
دوستان من اخیرا با یه مشکلی روبرو شدم

از وقتی که دو سه هفته پیش ویندوز عوض کردم هر وقت سیستم برای مدتی مثلا نیم ساعت بلا استفاده بمونه به جای رفتن روی اسکرین سیور به حالتی مثل استند بای در می آد (البته بعضی مواقع روی اسکرین هم می ره و بعد از مدتی همون جوری میشه)

یعنی صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ اون به حالت چشمک زن در می آید وقتی که موس را تکان می دهم یا کلید کیبرد رو می زنم بعد از 5 تا 10 ثانیه به حالت عادی در می آید در مدتی که به این حالت هست اگر به اینترنت کانکت باشم همچنان کانکت باقی می ماند یا اگر برنامه ای باز بوده باز میمونه

من یه چیزایی در مورد هایپر اسنپ یا هایپر اسنک یا یه همچین چیزی شنیدم ( املا دقیق کلمه رو نمی دونم ) که وقتی یه مدت سیستم بیکار بمونه می ره رو اون حالت

این هایپر ... چی هست ؟ برای سیستم خطرناکه ؟ کلا چه طوری می تونم بفهمم که سیستم در این حالت هست و چه جوری می تونم اون رو از این حالت خارج کنم ؟

روي دسكتاپ راست كليك كن و گزينه Properties رو انتخاب كن... توي پنجره باز شده برو به قسمت Screen Saver تو اين قسمت اگه كمي بياي پايين نوشته screen saver كه مي توني اونجا هر نوع اسكرين سيوري رو انتخاب كني... توي كادري كه نوشته Wait مي توني مدت زمان انتظار رو بنويسي كه در حالت پيش فرض روي 10 دقيقه قرار داره. اگه از كادر بازشوي Screen Saver گزينه None رو انتخاب كني... دقيقه هيچوقت اسكرين سيور فعال نميشه .

پايين تر كه بري نوشته Power. روش كليك كن... يه پنجره ديگه باز ميشه...
Turn off monitor براي تنظيم زمان خاموش شدن مانيتوره
Turn off Hard disk براي تنظيم زمان خاموش شدن هارد ديسك
System Stand by براي تنظيم زمان رفتن به حالت استند باي... يعني بعد از يه مدت مشخص برق اكثر نقاط كامپيوتر رو خاموش مي كنه... ولي خاموشي مطلق نيست... با يه اشاره دوباره همه چي شروع بكار مي كنه

براي هر كدوم از اين موارد اگه Never رو انتخاب كني ... اون قابليت غير فعال ميشه.

بالاي همون پنجره نوشته Hibernate اگه انتخابش كني يه صفحه اي مياد... كمي پايين تر نوشته Enable Hibernate اگه كادر مقابل اون تيك خورده باشه يعني هايبر نيت فعال هست... فعال بودن اون هيچ ضرري براي كامپيوتر نداره... خود بخود هم به اين حالت نميره و هر وقت خواستين اين كار رو بكين بايد دستي اين كار رو انجام بدين.

براي تنظيمات خاموشي مانيتور و هارد و غيره... زمانهايي رو وارد كنين كه جوري نباشه بعد از مدتي كه خاموش شدن دوباره بيان پشت كامپيوتر و شروع بكار كنين كه دوباره برق اونا وصل بشه... منظورم اينه كه جوري بشه كه برقش زود به زود قطع و وصل نشه... زياد خوب نيست. اگر هم كه Never رو انتخاب كنين به نظرم بهتره.
قديمي August 11th, 2009, 13:16   #2709
isar
Senior Member

isar's Avatar

محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها
روي دسكتاپ راست كليك كن و گزينه Properties رو انتخاب كن... توي پنجره باز شده برو به قسمت Screen Saver تو اين قسمت اگه كمي بياي پايين نوشته screen saver كه مي توني اونجا هر نوع اسكرين سيوري رو انتخاب كني... توي كادري كه نوشته Wait مي توني مدت زمان انتظار رو بنويسي كه در حالت پيش فرض روي 10 دقيقه قرار داره. اگه از كادر بازشوي Screen Saver گزينه None رو انتخاب كني... دقيقه هيچوقت اسكرين سيور فعال نميشه .

پايين تر كه بري نوشته Power. روش كليك كن... يه پنجره ديگه باز ميشه...
Turn off monitor براي تنظيم زمان خاموش شدن مانيتوره
Turn off Hard disk براي تنظيم زمان خاموش شدن هارد ديسك
System Stand by براي تنظيم زمان رفتن به حالت استند باي... يعني بعد از يه مدت مشخص برق اكثر نقاط كامپيوتر رو خاموش مي كنه... ولي خاموشي مطلق نيست... با يه اشاره دوباره همه چي شروع بكار مي كنه

براي هر كدوم از اين موارد اگه Never رو انتخاب كني ... اون قابليت غير فعال ميشه.

بالاي همون پنجره نوشته Hibernate اگه انتخابش كني يه صفحه اي مياد... كمي پايين تر نوشته Enable Hibernate اگه كادر مقابل اون تيك خورده باشه يعني هايبر نيت فعال هست... فعال بودن اون هيچ ضرري براي كامپيوتر نداره... خود بخود هم به اين حالت نميره و هر وقت خواستين اين كار رو بكين بايد دستي اين كار رو انجام بدين.

براي تنظيمات خاموشي مانيتور و هارد و غيره... زمانهايي رو وارد كنين كه جوري نباشه بعد از مدتي كه خاموش شدن دوباره بيان پشت كامپيوتر و شروع بكار كنين كه دوباره برق اونا وصل بشه... منظورم اينه كه جوري بشه كه برقش زود به زود قطع و وصل نشه... زياد خوب نيست. اگر هم كه Never رو انتخاب كنين به نظرم بهتره.

در ادامه فرمایشات آرام جام باید عرض کنم که این هایبرنت خیلی چیز خفنیه.
برای هایبرنت کردن باید از همون مسیری بری که برای خاموش کردن سیستم میری. یعنی Start بعد Turn off computer. بعدش هم که 3تا گزینه میاد. اگر قبلا طبق فرمایشات آرام جان، Enable Hibernate رو فعال کرده باشی، در اینجا با نگه داشتن کلید Shift ، گزینه Stand by تبدیل به Hibernate میشه.

وقتی که اینکار رو میکنی، تمام برنامه‏های در حال اجرا مثل صفحات وب، بازیها، نرم افزارها و ... در آخرین حالتی که هستند باقی میمونند و شما میتونی سیستم رو از برق بکشی و حتی کیس رو جدا کنی ببری خونه همسایه و به سیستم اونها وصل کنی. بعد از روشن کردن کامپیوتر، تمام اون برنامه های در حال اجرا میان بالا. انگار که اصلا سیستم رو خاموش نکرده بودی

من خودم اگر بخوام برای 2 ساعت از سیستم دور باشم، هایبرنت میکنمش. چون سرعت هایبرنت شدن و بالا اومدن دوباره ویندوز، به اندازه خاموش و روشن کردن مانیتوره.
قديمي August 11th, 2009, 18:10   #2710
3der
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 19 بار در 13 پست
3der (سطح 1)3der (سطح 1)
0

ممنون از شما دو دوست بزرگوار

بله مشکل از turn off monitor بود که روی 30 دقیقه بود

بقیه موارد درست بود

پ ن :

بابا آرام عزیز من که گفتم نمی دونم این هایبر چی هست حتی املا شو (شوخی )

ارادت
3der آفلاين است
3 تشکر کننده از 3der:
قديمي August 11th, 2009, 22:49   #2711
mostafa16
Member

mostafa16's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 106 بار در 40 پست
mostafa16 (سطح 1)mostafa16 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mostafa16
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
بالاخره پس از مدت تقریبا 1 سال دوباره لابراتورهای شرکت Kaspersky فعال شدند تا بازهم محصولی را عرضه کنند تا با آتش بازی خود تحسین کاربران را برانگیزند. Kasersky که مدت نسبتا طولانی است در زمینه برقراری امنیت تلاش می کند، توانسته محبوبیتی فوق العاده را میان کاربران برای محصولات خود بدست آورد. موفقیت Kasper را می توان مدیون امنیت بالایی است که محصولاتش به کاربران هدیه می دهند دانست. نهایت امنیت، استفاده آسان و سرعت مثال زدنی سه بارزه اصلی در تمامی محصولات کمپانی Kaspersky به شمار می روند. نسخه های جدید از دو محصول بسیار معروف یعنی Kaspersky Antivirus و بسته امنیتی بسیار قدرتمند Kaspersky Internet Security پس از طی مدت 1 سال باامکاناتی جدید و ظاهری متفاوت به روزرسانی شده اند تا نهایت امنیت را برای کاربران به همراه داشته باشند. کمتر کاربری پیدا می شود که نام این دو محصول قدرتمند و یا حتی نام شرکت Kasper را نشنیده باشد چرا که اینقدر معروف هست که حتی کاربران مبتدی هم از آن برای تامین امنیت سیستم رایانه ای خود بهره ببرند. Kaspersky Internet Security نام یکی از دو محصولی است که شاید بیشترین استفاده را در میان کاربران به خود اختصاص داده باشد، این محصول که در حقیقت یک بسته امنیتی است شامل آنتی ویروس، آنتی اسپم، دیوار آتش و چندین و چند ابزار امنیتی دیگر نیز در این محصول جای گرفته اند. شاید بتوان مهم ترین خصوصیات Kaspersky Internet Security را در سرعت بالا، امنیت مثال زدنی و سهولت در استفاده دانست، هرچند اینها ساده ترین شکل کلماتی است که در مورد این نرم افزار می توان به کار برد. استفاده از جدیدترین تکنیک ها برای یافتن فایل های مخرب یکی از بارز ترین قابلیت های تمامی محصولات Kaspersky به شمار می رود. شاید برای کاربران این سوال مطرح شود که Antivirus با Internet Security چه تفاوتی دارد؟ مهم ترین تفاوت این دو را می توان در دارابودن امکاناتی کامل تر نظیر دیوار آتش قدرتمندتر، وجود آنتی اسپم و به طور کلی تمامی ابزارهای لازم برای تامین امنیت کاربر برای حضور مطمئن در دنیای اینترنت در Kaspersky Internet Security دانست.
کاربران زیادی هستند که از محصولات امنیتی شرکت روسی Kaspersky استفاده می کنند، بد نیست که شما هم به آن دسته از کاربران بپیوندید تا نهایت امنیت را تجربه کنید. گروه آسان دانلود امنیت اطلاعات و فایل های خود را با محصولات Kaspersky تضمین می کند و پیشنهاد می کند تا کاربران هم این نرم افزارهای امنیتی را برگزینند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Kaspersky Anti-Virus:
- برقراری امنیتی کامل در مقابل ویروس ها و فایل های مخرب
- کنترل بر تمامی فعالیت های اینترنتی و چک نمودن ورودی و خروجی های سیستم در اینترنت به صورت دقیق
- کنترل فایل های در حال اجرا در حافظه سیستم
- برقراری امنیت برای اطلاعات هارد دیسک
- نظارت و کنترل کامل دقیق بر هارد دیسک
- محافظت از نامه های الکترونیکی
- و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار Kaspersky Internet Security:

قابلیت های معمولی:
- امنیت مثال زدنی در مقابل ویروس ها ، تروجان ها و کرم های اینترنتی
- Block کردن تمامی Spyware ها و همچنین نرم افزارهای تبلیغاتی و جاسوسی
- اسکن مداوم سیستم برای یافتن فایل های مخرب
- چک کردن ایمیل های ورودی به سیستم
- اسکن مداوم ترافیک اینترنت با توجه به پهنای باند
- اسکن پیام رسان های ICQ و MSN
- اسکن کدهای JAVA و Visual Basic
- و ...

قابلیت های پیشرفته این نرم افزار:
- دو دیوار آتش قدرتمند و شخصی
- اسکن و چک نمودن کانکشن های Wi-Fi و VPN
- جلوگیری از خرابی فایل های سیستمی
- مدیریت هوشمند نرم افزارها با قابلیت کنترل آن ها
- پیکربندی اتوماتیک نرم افزارها
- قابلیت دسترسی کاربر به سورس ها برای فعال کردن و یا غیر فعال کردن نرم افزار یا فایل اجرایی خاصی
- و ...

اقدامات پیشگیرانه این نرم افزار:
- اسکن سیستم عامل و برنامه های کاربری برای میزان آسیب پذیری
- اسکن مرورگر IE و بستن آسیب پذیری های این مرورگر
- بستن لینک های مخرب سایت ها
- قابلیت شناسایی کدهای مخرب
- مانیتورینگ جهانی فایل های مخرب در این نرم افزار
- و ...

قابلیت های بازیابی نرم افزار:
- این نرم افزار قابلیت نصب بروی سیستم آلوده را دارد
- قابلیت غیرفعال کردن عملکرد کلی و یا بخشی از نرم افزار
- قابلیت بازگردانی سیستم به قبل از نابودی فایل های مخرب
- امکان ساخت دیسک برای موارد ضروری
- و ...

محافظت از داده ها و هویت اشخاص:
- قابلیت بستن لینک هایی که مخرب هستند ( Phishing )
- Block کردن تمامی ابزارهای Keylogger
- کیبورد مجازی برای تایپ یوزرها و پسوردها در موارد بسیار حیاتی
- اسکن کانکشن های و پروتوکل های امنیتی نظیر HTTPS و SSL
- Block نمودن کانکشن های Dial-up غیرمجاز
- از بین بردن فایل های مخربی که در زمان گشت و گذار در اینترنت وارد سیستم می شوند
- و ...

قابلیت های فیلترینگ نرم افزار:
- قابلیت کنترل فرزندان برای ورود به سایت های خاص
- آنتی اسپم با قابلیت چک کردم Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, The Bat!, Thunderbird
- قابلیت Block کردن سایت های تبیلغاتی
- و ...

قابلیت های کاربردی نرم افزار:
- انجام خودکار تمامی تنظیمات در مراحل نصب نرم افزار
- Wizard برای انجام کارهای معمولی
- چارت های گرافیکی برای نمایش توضیحات
- هشدارهای نرم افزار برای یافت شدن فایل های مخرب
- محیط کاربری Interactive نرم افزار
- پشتیبانی از زمان بندی عملکردهای نرم افزار
- به روز رسانی های سریع و خودکار و کم حجم نرم افزار
- سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7
- و ...

طريقه استفاده و ****** كردن نرم افزار:
- افرادي كه اين آنتي ويروس قدرتمند را دريافت نكرده اند مي توانند آن را دانلود كرده و از اين ****** استفاده كرده- كساني كه نرم افزار را نصب كرده اند و ****** قبلي آنها از كار افتاده است مي توانيد آنتي ويروس را Uninstall كرده و سپس بعد از رستارت كردن كامپيوتردوباره آنتي ويروس را نصب كنيد و آن را ****** كنيد.
توجه : آن دسته از دوستاني كه آنتي ويروس را نمي خواهند Uninstall كنند مي توانند از مراحل زير استفاده كنند
بر روي آنتي ويروس خود كليك كرده و آن را اجرا كنيد.
سپس بر روي گزينه Activation كليك كرده و در قسمت View detailed info on keys روي Delete Key كليك كنيد. و بر روي Yes كليك كنيد.
حالا در قسمت Purchase Key گزينه Install Key كليك كنيد. با انتخاب كردن گزينه Apply existing license key روي دكمه Next كليك كنيد . حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل ****** كه را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finsh كليك كنيد.
آنتي ويروس شما ****** شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد فایل : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پیروز باشید

با سلام و خسته نباشید
یه مشکلی داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
من فایل رو دانلود کردم .نصب هم کردم .ولی در پوشه ای ک extract شده بود "کی " رو ندیدم. و نتونستم اکتیوت کنم .میشه راهنمایی کنید . ممنون .
mostafa16 آفلاين است
قديمي August 16th, 2009, 18:45   #2712
محمد اقا
Senior Member

محمد اقا's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
محل سكونت: انجا که دلبر خانه دارد
تشکر از ايشان: 261 بار در 118 پست
محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)
0

سلام
چطوری میتونم فایلی رو که بصورت html داونلود و ذخیره شده بصورت pdf در بیارم . پرینت گرفتن از این نوع فایلها واقعا مشکل هست .
محمد اقا آفلاين است
تشکر کننده از محمد اقا:
قديمي August 16th, 2009, 18:49   #2713
termes
Senior Member

termes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: يه جاي پر ستاره
تشکر از ايشان: 5,236 بار در 1,056 پست
termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به termes
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد اقا نمايش نوشته ها
سلام
چطوری میتونم فایلی رو که بصورت html داونلود و ذخیره شده بصورت pdf در بیارم . پرینت گرفتن از این نوع فایلها واقعا مشکل هست .
از نرم افزار Adobe Acrobat pro extendedاستفاده کنید.همه چیز رو به PDFمی کنه حتی نون خشک رو
3 تشکر کننده از termes:
قديمي August 16th, 2009, 19:09   #2714
Man1
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2009
تشکر از ايشان: 428 بار در 142 پست
Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)
0

دوستان کامبیوتر من file RAR باز نمیکنه همش بیام میده که اخرین بار یک ارور اتفاق افتاده و بنابراین فایل باز نمیشه چند بار هم کل افیس اکسبی رو باک کرده دوباره نصب کردم باز درست نشد .
و سوال بعد اینکه میخوام ار disk cleanup برای خالی کردن درایو سی از فایلهای اضافه استفاده کنم سیستم میگه 5 گیگ تمبوریری فایل برای باک کردن هست ایا این همه را باک کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
ممنون از لطف شما.
Man1 آفلاين است
قديمي August 16th, 2009, 19:21   #2715
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Man1 نمايش نوشته ها
دوستان کامبیوتر من file RAR باز نمیکنه همش بیام میده که اخرین بار یک ارور اتفاق افتاده و بنابراین فایل باز نمیشه چند بار هم کل افیس اکسبی رو باک کرده دوباره نصب کردم باز درست نشد .
و سوال بعد اینکه میخوام ار disk cleanup برای خالی کردن درایو سی از فایلهای اضافه استفاده کنم سیستم میگه 5 گیگ تمبوریری فایل برای باک کردن هست ایا این همه را باک کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
ممنون از لطف شما.
احتمالا از نسخه ی ک*ر*ک شده استفاده میکنید باید از نسخه ی اورجینال استفاده کنید و یا از یرنامه ی تولیدی یک کمپانی دیگه استفاده کنید یا اینکه ویندوزتون رو عوض کنید .

نه پاک کنید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد
تشکر کننده از arteshbod:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است