انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 29th, 2008, 01:05   #586
jafar jafari
Senior Member

jafar jafari's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 420 بار در 139 پست
jafar jafari (سطح 0)
0

سلام به همه اساتید
مبحث گذاشتن یا نزاشتن استاپ فراتر از این حرفهاست که بشه با دو تا سوال و جواب به نتیجه رسید.
به نظر من بیایید یک تاپیک در این زمینه ایجاد کنیم تا هم این مبحث را به جایی برسونیم و هم با استراتژِی های همدیگه بیشتر اشنا بشیم.
ممنون
قديمي November 29th, 2008, 20:27   #587
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
Talking سقوط ازاد

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jafar jafari نمايش نوشته ها
سلام به همه اساتید
مبحث گذاشتن یا نزاشتن استاپ فراتر از این حرفهاست که بشه با دو تا سوال و جواب به نتیجه رسید.
به نظر من بیایید یک تاپیک در این زمینه ایجاد کنیم تا هم این مبحث را به جایی برسونیم و هم با استراتژِی های همدیگه بیشتر اشنا بشیم.
ممنون

سلام نتیجه گیری کلی در مورد استاپ لاس
با این نتیجه گیری دیگه هیچ بحثی در مورد استاپ لاس فکر نمی کنم باقی بمونه

1

2

3
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

4

5

6

7
http://i37.tinypic.com/2gtow1c.gif

8

این سه تای اخر بیشتر فکر می کنم به خستگی و معامله از روی احساسات مربوط می شه

1

2

3

البته این اخری متعلق به خودم هست و بیشتر فکر می کنم مشکل در استراتژیم باشه

از دوستانه عزیزی که استیتمنت خودشون رو در تاپیک قرار دادن متشکرم

دوستان دیگه هم متاسفانه فقط برای جوائز در مسابقه شرکت کردن و استیتمنت خودشون رو هم نزاشتن

ولی در هر صورت امیدوارم همه همکاری کنن که حداقل از این مسابقه ای که تمام شد , یه نتیجه ای بگیریم

آخرین ويرايش توسط power4400 در November 29th, 2008 و ساعت 21:17
power4400 آفلاين است
2 تشکر کننده از power4400:
قديمي November 30th, 2008, 12:36   #588
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

رفتیم سر خونه اولمون....
قديمي November 30th, 2008, 14:16   #589
fxtradeisfahan
Senior Member

fxtradeisfahan's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 414 بار در 99 پست
fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fxtradeisfahan
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
رفتیم سر خونه اولمون....
مگه اینجا توی کار ملک هم هستید؟
فکر می کنم این دورهء بحران ارزش استاپ لاس گذاشتن را به همه نشان داد،و روشهایی مثل مارتینگل هم چیزی را که دور از انتظار می دیدند را بهش برخورد کردند
به نظر من وقتی یک آنالیزی فیل(FAIL) میشه دیگه دلیلی برای موندن توی پوزیشن نیست(مگه اینکه اهل زیاد دعا کردن باشیم یا اینکه خیلی خوش شانس)
البته مهم نتیجه گرفتن توی بازار هست و اینکه فرد جرات کنه با سرمایه 500،000 $ هم به روشی که کار می کنه ادامه بده
قديمي December 1st, 2008, 00:21   #590
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
Exclamation توجه کنید!!!!

0

نقل قول:
رفتیم سر خونه اولمون....
سلام به همه دوستان
خانم ابراهیمی راست می گن باز رفتیم سر خونه اولمون

دادگاه خانم ابراهیمی

3
2
1
شروع

نقل قول:
بوخ خ خ خ خ...........

اينم واسه راحتي ِ خيال ِ اونايي كه وجود خانمها براشون جالب نبود (البته جدي نمي گم)... ديگه ديگه... ما هم رفتيم پي كارمون، البته خداييش بيشتر به خاطر اين بود كه داشتيم به هفته آخر نزديك مي شديم و مجبور شدم مديريت سرمايه رو تعطيلش كنم... وگرنه من خيلي كوچيك مي گرفتم() و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم، اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ايشالا دفعه بعد...

نوشته های بالا مربوط می شه به 12 صفحه قبل پست 421
به قسمتهای مشخص شده توجه کنید
در اینجا ( و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم ) خانم ابراهیمی اعلام کردن که من از 500 یواش یواش شروع کردم و تا 900 هم رسوندم
ولی اگر همه به استیتمنتی که خانم ابراهیمی قرار دادن توجه کنین می بینین که بالانسشون روی 1660 بوده ... .
این امکان وجود داشته که این استیتمنت ماله خودشون نبوده , این امکان هم وجود داشته که اصلا نمی دونستن که بالانس کدومه و امکان های دیگر ...
و در جای دیگه ( اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ) هم گفتن که بازار یه تکون به خودش داد و ما رو انداخت بیرون , دوستان به این کلمه یه تکون
توجه کنید
اگر به استیتمنت نگاه کنید می بینید که تا سقوط به پایین 8 ترید ثبت شده در حالی که خانم ابراهیمی در صحبت هاشون از یه ترید ( یه تکون ) صحبت کردن , پس باز هم در صحبتهای خانم ابراهیمی به چیزی غیراز واقعیت
اشاره می کنن ... حالا این واقعیت چی هست ؟؟
از اینجا به بعد رو می زارم خوده خانمها و اقایون قضاوت کنن....
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg ebrahimi.jpg‏ (64.8 کیلوبایت, 16 نمایش)

آخرین ويرايش توسط power4400 در December 1st, 2008 و ساعت 00:33
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400:
قديمي December 1st, 2008, 11:08   #591
pari.ebrahimi
Member

pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام

این احتمالا ً آخرین پست من خواهد بود، چون (شاید از روی خودخواهی زنانه باشه) اینجا بیشتر مثل اینکه دیدها به هم جنگ جویانه اس تا... بگذریم. کاش بجای اینکه مستقیما ً تهمت بزنین، از کسانی که مسابقه رو کنترل می کردن صحت صحبت های من رو جویا می شدین و یا لااقل خودتون یه کم بیشتر دقت می کردین و اونوقت می فهمیدین که من از اکویتیم صحبت می کردم، نه بالانس. استیمنت هم مال خودم بوده. و سوم اینکه اگر حقه ای تو کارم بود از بالانسم صحبت می کردم که بالاتر بود، نه اکویتیم که در تمام گزارشات آقای رضا هم موجوده، می تونین ببینین که اکویتی من از 500 به حدود 900 رسیده و بالانسمم که مشخصه.

در مورد تکون بازار باید بگم که من فقط روی پوند ین کار می کنم و از این رو، یه تکون بازار روی این ارز و همون 5 شنبه (اگر درست یادم باشه 5 شنبه بود) که ازش حرف می زنم حدود 1000 پیپ در نصف روز بود. در صورتی که روزهای قبل بازار خیلی به خودش زحمت می داد 200 پیپ یا یه کم بیشتر حرکت می کرد که البته از پوند ین چون هیچی بعید نیست، من کال شدن خودم رو کاملا ً تقصیر خودم می دونستم، چون از یکصدم لات، یه دفعه معاملاتم رو به 3 و 4 برابر افزایش دادم.

یه سوال: از کی تا حالا یه تکون مساوی با یه دونه ترید شده؟؟؟ من نمی دونم شما این استدلالاتون رو از کجا آوردین، اما لطفا ً تا وقتی بهتون چیزی مسلم نشده قضاوت نکنین...

نمی دونم هنوزم می شه به استیمنت ِ در گذشته دست پیدا کرد یا خیر، اما اگه می شه آقا رضا یا هر کسی که می تونن زحمت این کار رو بکشن بیان و بگن که این استیمنت مال خودم بوده. هر چند که دلیلی برای اصرار به اثبات رسوندن این جریان ندارم.

منو ببخشید کمی عصبانی بودم. دیگه پیش نمیاد.
2 تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي December 1st, 2008, 11:44   #592
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان
خانم ابراهیمی راست می گن باز رفتیم سر خونه اولمون

دادگاه خانم ابراهیمی

3
2
1
شروع

نوشته های بالا مربوط می شه به 12 صفحه قبل پست 421
به قسمتهای مشخص شده توجه کنید
در اینجا ( و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم ) خانم ابراهیمی اعلام کردن که من از 500 یواش یواش شروع کردم و تا 900 هم رسوندم
ولی اگر همه به استیتمنتی که خانم ابراهیمی قرار دادن توجه کنین می بینین که بالانسشون روی 1660 بوده ... .
این امکان وجود داشته که این استیتمنت ماله خودشون نبوده , این امکان هم وجود داشته که اصلا نمی دونستن که بالانس کدومه و امکان های دیگر ...
و در جای دیگه ( اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ) هم گفتن که بازار یه تکون به خودش داد و ما رو انداخت بیرون , دوستان به این کلمه یه تکون
توجه کنید
اگر به استیتمنت نگاه کنید می بینید که تا سقوط به پایین 8 ترید ثبت شده در حالی که خانم ابراهیمی در صحبت هاشون از یه ترید ( یه تکون ) صحبت کردن , پس باز هم در صحبتهای خانم ابراهیمی به چیزی غیراز واقعیت
اشاره می کنن ... حالا این واقعیت چی هست ؟؟
از اینجا به بعد رو می زارم خوده خانمها و اقایون قضاوت کنن....
دوست گرامی

من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود. شما طوری صحبت می کنید که انگار ایشون از شما پول گرفته تا مدیریت سرمایه کنه و حساب رو از بین برده و حالا می خواهید رسوایش کنید.

واقعیت هرچی میخواد باشه. اصلا که چی؟ مگر اینجا دادگاه است که به راحتی آن هم فقط برای یک مسابقه دیگران را زیر سوال می برید؟

شما بهتره به جای اینکه این همه وقت بزارید و به خودتون فشار بیارید که چیز بی ارزشی را ثابت کنید، به کار خودتان بچسبید.

همه ما گاهی اوقات تحقیق و تفحص هایی می کنیم. اما برای چه چیزهایی؟ مثلا در مورد بروکرها تحقیق می کنیم. چون صحبت پول بی زبان من و شماست که میخواهیم به جیب کسانی بریزیم. این بحث بسیار مهم و حیاتی است. نه اینکه بخواهیم ثابت کنیم که استیمنت یک مسابقه دمو قلابی است! آن هم استیتمت کسی که برنده مسابقه نبوده است و جایزه ای دریافت نکرده است. و این در حالی است که چیزی ثابت نشده است و اگر مشخص شود که ادعایتان درست نبوده، باید از فرد مذکور عذرخواهی کنید.

از دوستان خوبم برای طرح این مطلب پوزش می طلبم.

ارادتمند همگی
3 تشکر کننده از I.N.D.E.X:
قديمي December 1st, 2008, 14:39   #593
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
سلام

این احتمالا ً آخرین پست من خواهد بود، چون (شاید از روی خودخواهی زنانه باشه) اینجا بیشتر مثل اینکه دیدها به هم جنگ جویانه اس تا... بگذریم. کاش بجای اینکه مستقیما ً تهمت بزنین، از کسانی که مسابقه رو کنترل می کردن صحت صحبت های من رو جویا می شدین و یا لااقل خودتون یه کم بیشتر دقت می کردین و اونوقت می فهمیدین که من از اکویتیم صحبت می کردم، نه بالانس. استیمنت هم مال خودم بوده. و سوم اینکه اگر حقه ای تو کارم بود از بالانسم صحبت می کردم که بالاتر بود، نه اکویتیم که در تمام گزارشات آقای رضا هم موجوده، می تونین ببینین که اکویتی من از 500 به حدود 900 رسیده و بالانسمم که مشخصه.

در مورد تکون بازار باید بگم که من فقط روی پوند ین کار می کنم و از این رو، یه تکون بازار روی این ارز و همون 5 شنبه (اگر درست یادم باشه 5 شنبه بود) که ازش حرف می زنم حدود 1000 پیپ در نصف روز بود. در صورتی که روزهای قبل بازار خیلی به خودش زحمت می داد 200 پیپ یا یه کم بیشتر حرکت می کرد که البته از پوند ین چون هیچی بعید نیست، من کال شدن خودم رو کاملا ً تقصیر خودم می دونستم، چون از یکصدم لات، یه دفعه معاملاتم رو به 3 و 4 برابر افزایش دادم.

یه سوال: از کی تا حالا یه تکون مساوی با یه دونه ترید شده؟؟؟ من نمی دونم شما این استدلالاتون رو از کجا آوردین، اما لطفا ً تا وقتی بهتون چیزی مسلم نشده قضاوت نکنین...

نمی دونم هنوزم می شه به استیمنت ِ در گذشته دست پیدا کرد یا خیر، اما اگه می شه آقا رضا یا هر کسی که می تونن زحمت این کار رو بکشن بیان و بگن که این استیمنت مال خودم بوده. هر چند که دلیلی برای اصرار به اثبات رسوندن این جریان ندارم.

منو ببخشید کمی عصبانی بودم. دیگه پیش نمیاد.

سلام به همه
خانم ابراهیمی
می شه شما به این استیتمنت ها یه نگاه بندازید

هیچ کدوم از این دوستان اول نشدن و در هیچ کدوم از این موارد اکوییتی مشخص نیست
ضمنا اکوییتی شما قبل از اینکه به 900 برسه به 1660 رسیده بود که تونستین این سود رو به بالانستون اضافه کنین
حتی شاید شما به 2000 هم رسیده بودید
پس چرا شما اعلام کردید , که من از 500 (که بالانس اولیه شما بوده ) به 900 هم رسوندم ؟

ضمنا من قصد توحین به شما رو نداشتم
فقط یه ذره بین گذاشتم رو پست شما همین

راستی خانم ابراهیمی : خونه اول کدومه ؟ ...

اینجا بیشتر مثل اینکه دیدها به هم جنگ جویانه اس تا...

این دیدگاه شما است ...
چون من هدفم از زدن اون پست این بود که خیلی از دوستان رو مجبور کنم که استیتمنت های خودشون رو بزارن تو تاپیک ولی متاسفانه شما جهت هدف من رو عوض کردین...
قديمي December 1st, 2008, 15:52   #594
pari.ebrahimi
Member

pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام دوباره
اول جواب ابهاماتتون: بهترین دروغگوها هم کم حافظه ان، چه برسه به من که وقتی می خوام یه دروغ ِ مصلحتی ِ خداپسندانه بگم انگار دارم با زبون بی زبونی التماس می کنم که تو رو خدا بفهمین دارم دروغ می گم... تعریف از خود نباشه ها! ما خانما اینطوری ایم کلا ً...

من هنوزم سر ادعام هستم و اضافه می کنم که اکوییتیم از 900 تجاوز نکرده. بالانس فورمالیته و موقتیه، اینکه من ِ تازه وارد بخوام این رو بگم کمی مسخره اس، اما خوب می گم: اکوییتی و بالانس در زمان باز بودن پوزیشن از هم فاصله می گیرن و اکوییتی شناور می مونه، ممکنه از بالانس بیشتر یا کمتر بشه... ممکنه پوزیشن تو سود باشه و در این صورت بالانس بیشتر از اکوییتی می شه و بالعکس... باز هم ممکنه شما سر حرف خودت باشی... پس توضیح بیشتر می دم. اون موقع که من 1600 تا بودم، مثلا ً چیزی حدود 1000 تا تو سود بودم و 1500 تا تو ضرر... ممکنه یه تعداد از سودهامو بستم، پس سودهام رفته رو بالانس و ضررهام تو اکوییتی مونده... اینجوریه... آره...

آخ کاش به 2000 تا رسیده بودم... کاش به 4000 تا می رسیدم... الان خوش بودم... به خدا من پولی نبردم! به خدا من اکوییتیم به 5000 تا نرسید... به خدا من آرزوم بود به 6000 تا می رسوندم! ولی فقط 900 تا شدم! فقط 900 تا... 900 تا... 900...9...0...0

خونه اول همونه که قراره در موردش یه تاپیک جداگانه بزنن... مام هستیم، ولی بعنوان مرغی یک پا!

من قصد نداشتم کار به اینجاها بکشه، شما متاسفانه به لحن بیان جمله هات دقت نکردی... یه بار دیگه پستت رو بخون، انگار واسه خودت نوشتن... ببین چه حالی می شه... فکر کنم خانم بودی دیگه چه حالی می شدی! اصلا ً تصورشم نمی تونی بکنی! اصلا ً!
در ضمن، من که گفته بودم ناشی ام و از این استیمنت و درادان و جینگول پینگولا سر در نمیارم. به خدا، به اون قرآن من از این استیمنتا فقط صعودی نزولی بودن/پیشرفت و پسرفت تریدر رو می بینم... همونم فکر می کنم برداشت درست و کاملی نمی تونه باشه.
اگه من 7000 تا شده بودم...
2 تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي December 1st, 2008, 17:50   #595
pari.ebrahimi
Member

pari.ebrahimi (سطح 0)
0

(یکی الان بهم خبر داد مسابقه بعدی تو راهه، لینکشم لطف کرد گذاشت)
بیخود نیس ما رو سرگرم کردن به دعوا... می گم هیشکی نمیاد پست بذاره... نگو رفتن مسابقه به مام خبر نمی دن... البته من نمی دونما... شایدم شرکت نکنم... آخه اگه برنده بشم یکی کمتر جایزه می گیره... شما مردا به این چیزا فکر نمی کنین که... اما خوب سعی می کنم ببینم چی می شه... قسمت بشه ثبت نام می کنم... لینکشو دستتون درد نکنه گذاشتین... احتمالا ً یه نگاه بهش بندازم... تشکر
تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي December 1st, 2008, 18:49   #596
Desire
Senior Member

Desire's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
تشکر از ايشان: 2,170 بار در 665 پست
Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)
0

سلام
این هم استیتمنت من .
فايل ضميمه
نوع فايل: htm DetailedStatement.htm‏ (48.9 کیلوبایت, 25 نمایش)

آخرین ويرايش توسط Desire در December 1st, 2008 و ساعت 18:54
Desire آفلاين است
قديمي December 2nd, 2008, 12:17   #597
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
دوست گرامی

من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود. شما طوری صحبت می کنید که انگار ایشون از شما پول گرفته تا مدیریت سرمایه کنه و حساب رو از بین برده و حالا می خواهید رسوایش کنید.

واقعیت هرچی میخواد باشه. اصلا که چی؟ مگر اینجا دادگاه است که به راحتی آن هم فقط برای یک مسابقه دیگران را زیر سوال می برید؟

شما بهتره به جای اینکه این همه وقت بزارید و به خودتون فشار بیارید که چیز بی ارزشی را ثابت کنید، به کار خودتان بچسبید.

همه ما گاهی اوقات تحقیق و تفحص هایی می کنیم. اما برای چه چیزهایی؟ مثلا در مورد بروکرها تحقیق می کنیم. چون صحبت پول بی زبان من و شماست که میخواهیم به جیب کسانی بریزیم. این بحث بسیار مهم و حیاتی است. نه اینکه بخواهیم ثابت کنیم که استیمنت یک مسابقه دمو قلابی است! آن هم استیتمت کسی که برنده مسابقه نبوده است و جایزه ای دریافت نکرده است. و این در حالی است که چیزی ثابت نشده است و اگر مشخص شود که ادعایتان درست نبوده، باید از فرد مذکور عذرخواهی کنید.

از دوستان خوبم برای طرح این مطلب پوزش می طلبم.

ارادتمند همگی

سلام به همه
متاسفانه سرعت اینترنتم از ساعت 11 صبح دیروز تا الان شده (ساعتی 1 کیلوبایت) و مرکز تلفن مون هم بهم ریخته
خیلی شانس اوردین واگرنه تا الان همه تاپیک ها رو کشیده بودم زیر سئوال
الان هم با سرعت ساعتی یک کیلوبایت دارم این پست رو ارسال می کنم به خاطر همین مجبورم تو همین پست جواب همه رو بدم پس اگر مشکلی در قسمت بندی این پست دیدید امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید( اگر اینترنتم وصل شد فکر نمی کنم کسی امشب بتونه راحت پشت کامپیوتر یا لب تاپش بشینه) .

به به I.N.D.E.X عزیز از اینورا فکر کنم که راه گم کرده باشین از دوستانه دیگه چه خبر ...فکر می کنم این دوستان تا زمانی که روند بازار بنفع شون بود فوری استیمنته شون رو قرار می دادن تو تاپیک
ولی به محض اینکه روند بر خلاف پیش بینی شون حرکت کرد دیگه کسی از این اقایون چیزی ندید
اصلا انگار این دوستان تو مسابقه نبودن
albertini عزیز که تا 2هفته اول بودن

I.N.D.E.X : من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود.
هدف من همین اومدن بچه ها به این تاپیک بود که قبل از اینکه مسابقه ای شروع بشه
بتونیم از نوع ترید هم استفاده کنیم
من اگر تونستم شما , خانم ابراهیمی , desire , fxtradeisfahan
و... رو به این تاپیک بکشونم پس موفق بودم تا الان , هدف من از همون اول این بود

خانم ابراهیمی شما گفتید : (من قصد نداشتم کار به اینجاها بکشه، شما متاسفانه به لحن بیان جمله هات دقت نکردی... یه بار دیگه پستت رو بخون، انگار واسه خودت نوشتن... ببین چه حالی می شه... فکر کنم خانم بودی دیگه چه حالی می شدی! اصلا ً تصورشم نمی تونی بکنی! اصلا ً! )

من اولین پستی که در این رابطه زدم روز شنبه بود از همون اولش اون پست رو طوری زدم که هر کسی اون رو دید با یه دید عصبانیت جواب پست من رو بده ( و در ادامه رونده پستها , اگر لحنه دوستان به ضرر من هم بود , ولی هدف اصلی ادامه پیدا کنه ) واون کس شما شدید ولی من هیچکاری برای شما نمی تونستم بکنم چونکه شما شده بودید سوژه اصلی و دیدید که یکی از دوستان هم قبل از من بتون جواب دادن
امیدوارم که درک کرده باشید ضمنا شما خیلی بی پروا وجسورانه پست زدید از این بابت خوشحالم چون راهه من رو باز کردید

خونه اول:

خانم ابراهیمی: خونه اول همونه که قراره در موردش یه تاپیک جداگانه بزنن... مام هستیم، ولی بعنوان مرغی یک پا!
در مورد این صحبت تون هم باید بگم که خونه اول اصلا ربطی به تاپیک جدید نداره خونه اول پایان این مسابقه یا هر مسابقه دیگه است که باید بحث در موردش انجام بگیره ولی متاسفانه همه دوستان بدون هیچ نتیجه ای ول کردن ورفتن اگر اخر این مسابقه قرار بود اینطوری تموم بشه پس چه فرقی بین این مسابقه با مسابقه سایتهای خارجی
وجود داشت
من هیچ وقت کاربر دائمی سایت سرمایه نبودم ولی وقتی دیدم سایت سرمایه یه مسابقه گذاشته که همه دوستانه فارسی زبان می تونن در مورد نوع مسابقه , سیستمهای همدیگه وخیلی چیزای دیگه با هم صحبت کنن خوشحال شدم و ثبت نام کردم, ولی متاسفانه اونطور که فکر می کردم نبود
اگر قراره این مسابقه هم مثل مسابقه سایتهای دیگه باشه
که من با همون ایدی قبلیم وارد مسابقه می شدم و مثل بقیه دوستان که میان مسابقه می دن و می رن ,عمل می کردم , و این همه شور نمی زدم که حداقل ما که تو این مسابقه شرکت کردیم وتمام شده حالا اقایون خانمها بیاین
از سیستمها و روشهایی که در مسابقه استفاده کردیم (چه اونایی که به نتیجه رسیدن وچه اونایی که به نتیجه نرسیدن ) به همدیگه بگیم تا همه , چه جدیدها وچه قدیمی های سایت یه چیزی یاد بگیرن ودر اینده استفاده بکنن
( متاسفانه خیلی از دوستان سوپر تریدر هستن و نمی خوان روشهایی که استفاده می کنن رو به کسی بگن
من می خوام به این دوستان یه چیزی بگم علم حد ومرز نداره شما هر چی هم که بدونین ولی وقتی که بکسی یاد ندین همه اون چیزایی که یاد گرفتین شما رو تبدیل می کنه به یه لیوان پر از اب و لیوانی هم که پر از اب باشه هر چقدر اب برزید داخلش ازش سر میره , )
و یه سئوال مهم از همین دوستانی که هر کدومشون مدیر یه تاپیک هستن و وقتی یه پست می زنن هزارتا
تشکر از زمین واسمون رو سرشون می ریزه دارم , یعنی گذاشتن یه استیتمنت برای شما ها اینقدر سخته
یه سئوال محترمانه دیگه البته اگر بازم بهتون بر نمی خوره جای شما دوستان ( که هر روز با سیستمها و تحلیل های خوبتون در سایت مواجح هستیم )در این نفرات کجا است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این هم اخرین نتایج

اخر این ماجرا قرار نبود که اینطوری تمام بشه متاسفانه قطعی اینترنت برام مشکل ساز شد من الان هم بیشتر
از این ناراحتم که بحثی رو که شروع کردم بدون هیچ نتیجه ای داره تموم می شه و نتونستم جواب ایندکس وکسانه دیگه ای که قرار بود به اجبار وارد این بحث بشن رو بدم...
اگر در حال حاضر کسی از من ناراحت شده من ازش عذر خواهی می کنم چون ناراحت کردن دوستان جزء برنامه من نبود و پیش اومد
حالا هم می خوام برم خراب بشم سر مسئولین این شرکتی که به من اشتراکadsl دادن اگر اینترنتم امروز درست شد میام وبه همه سئوالا ت واحیانا پستهای عصبانی شما پاسخ می دم

ارزوی موفقیت برای همه

این هم از noname عزیز که فکر می کردیم فارسی بلد نیست ( در لیست ثبت نام مسابقه می تونین ببینین )
hi NONAME
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg final 111.jpg‏ (44.7 کیلوبایت, 133 نمایش)
نوع فايل: jpg final 222.jpg‏ (41.6 کیلوبایت, 128 نمایش)

آخرین ويرايش توسط power4400 در December 2nd, 2008 و ساعت 12:53
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400:
قديمي December 2nd, 2008, 14:51   #598
pari.ebrahimi
Member

pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
حرفهاتون رو خوندم. از یه جهت موافقم و از یه جهت مخالف. اینکه مسابقه بیشتر برای تبادل نظر و به چالش کشوندن تریدرها بود درسته که متاسفانه این اتفاق نیافتاد و بچه ها اومدن یه مسابقه ای دادن و رفتن... و اون جنبه که مخالفش بودم این هست که شاید شما شیوه درستی برای این کار بکار نبردی که جواب نگرفتی... این رو می تونین تو سری جدید مسابقه با اعضا مطرح کنین (سری قبل رو مثل اینکه باید فراموش کنیم، چون کسی دیگه زیاد اینجا نمیاد!) و ازشون نظر هم بخواین که ببینین چطور می شه بدون اینکه کسی بخواد روش تریدش رو لو بده (قطعا ً کسی که خودش روشی رو با تلاش پیدا کرده چنین کاری نمی کنه)با هم تبادل نظر کنیم... و شاید یکی یه چیزی مطرح کنه که واقع مفید و سودمند برای همه باشه... من که فعلا ً چیزی به ذهنم نمی رسه، اما شما می تونی در تاپیکی که به منظور تبادل نظر در مسیر مسابقه تعیین می شه دو سه بار خواسته ات رو بیان کنی تا همه توجه کنن و بالاخره جواب بگیرین... خواسته شما بارها و بارها توسط دیگران بیان شده، اما متاسفانه تریدرها ذهنشون ضعیفه و این درخواست ها به فراموشی سپرده می شه... انشااله که موفق بشین...
تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي December 3rd, 2008, 11:05   #599
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
سلام
حرفهاتون رو خوندم. از یه جهت موافقم و از یه جهت مخالف. اینکه مسابقه بیشتر برای تبادل نظر و به چالش کشوندن تریدرها بود درسته که متاسفانه این اتفاق نیافتاد و بچه ها اومدن یه مسابقه ای دادن و رفتن... و اون جنبه که مخالفش بودم این هست که شاید شما شیوه درستی برای این کار بکار نبردی که جواب نگرفتی... این رو می تونین تو سری جدید مسابقه با اعضا مطرح کنین (سری قبل رو مثل اینکه باید فراموش کنیم، چون کسی دیگه زیاد اینجا نمیاد!) و ازشون نظر هم بخواین که ببینین چطور می شه بدون اینکه کسی بخواد روش تریدش رو لو بده (قطعا ً کسی که خودش روشی رو با تلاش پیدا کرده چنین کاری نمی کنه)با هم تبادل نظر کنیم... و شاید یکی یه چیزی مطرح کنه که واقع مفید و سودمند برای همه باشه... من که فعلا ً چیزی به ذهنم نمی رسه، اما شما می تونی در تاپیکی که به منظور تبادل نظر در مسیر مسابقه تعیین می شه دو سه بار خواسته ات رو بیان کنی تا همه توجه کنن و بالاخره جواب بگیرین... خواسته شما بارها و بارها توسط دیگران بیان شده، اما متاسفانه تریدرها ذهنشون ضعیفه و این درخواست ها به فراموشی سپرده می شه... انشااله که موفق بشین...
من بهترین تریدر ها رو دیدم که استیتمنت خودشون رو شر کردن که دوستانی که علاقمند هستن ببینن .
تو همین مسابقه های خارجی که هر ماه دارن برگذار می کنن استستمنت 5 نفر اول رو در سایت شون قرار می دن
که اونایی که علاقه دارن برن ببینن
ضمنا خانم ابراهیمی من نخواستم که کسی بیاد روشش رو بگه , من فقط گفتم که دوستان استیتمنت خودتون رو در سایت قرار بدین!!!
این کجاش مشکل داره و کجای این ترس داره که این اقایون می ترسن استیتمنت خودشون رو در اینجا ( تاپیکی که هر روز در جریان مسابقه پست می زدن و قربون صدقه هم می رفتن ) قرار بدن
همین I.N.D.E.X عزیز که با عصبانیت اومد یه پست زدو رفت اصلا من استیتمنت این اقا رو می خام چه کار , این اقا که تو مسابقه تو 40 نفر اول هم نبودن یا بقیه این جماعت
اسم نمی یارم ولی می خواستم بدونم این اقایون یا خانمهایی که هر روز تو تاپیکهای خودشون پست میزنن و معرکه
می گیرن تو عمل چطور بودن

این استیتمنت power در این مسابقه بود

خانم ابراهیمی یه سئوال ازتون دارم شما الان گراف استیتمنت من رو دارید می بینید
ولی شیوه ترید من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می تونین بفهمین که شیوه ترید من چی بوده ؟؟؟؟
.........................................
.................................................. ...
ضمنا خانم ابراهیمی اگر جای شما بودم وقتم رو اینجا تلف نمی کردم مثل بقیه می رفتم.
البته خودتون می دونین !
قديمي December 5th, 2008, 00:33   #600
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: اتاق انتظار
تشکر از ايشان: 662 بار در 309 پست
vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)
0

سلام

آقایون و خانوما فعلا بحث حاشیه ای رو بزارید کنار.
اگر ممکنه یکی به من بگه دوره ی جدید مسابقات از چه تاریخی و تو چه بروکری آغاز میشه؟

با تشکر

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, مسابقه, دمو, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است