انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: آیا با تدوین و بازنگری در قوانین سایت موافقید؟
تدوین و بازنگری در قوانین سایت را لازم می دانم. 315 54.03%
قوانین فعلی به اندازه کافی شفاف هستند. لذا بازنگری در قوانین لزومی ندارد. 268 45.97%
تعداد رای دهندگان: 583. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي May 22nd, 2009, 01:05   #1
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
آیا با تدوین و بازنگری در قوانین سایت موافقید؟

0

با سلام

این دومین تاپیکی است که امروز شما دوستان را به دیدن آن دعوت می کنم و از این بابت از شما پوزش می خواهم. متاسفانه بحثهای غیرتخصصی و غیر مفید (از نظر من) در سایت افزایش پیدا کرده و اگر راه حلی برای کاهش اینگونه بحثها پیدا نکنیم، موجودیت سایت و همچنین محتوای تخصصی سایت با خطراتی مواجه خواهد شد.

بطور خلاصه موضوع نظرسنجی از این قرار است:
  • برخی دوستان معتقدند مشکل تالارهای غیرتخصصی به شفاف نبودن قوانین سایت مربوط می شود. یعنی در حال حاضر مشخص نیست که آیا درج اخبار سیاسی آزاد است یا ممنوع؟ تبریک مناسبتهای مذهبی مجاز است یا غیر مجاز؟ تاپیک های دعا و مناجات باید بسته شوند یا به فعالیت ادامه بدهند؟ و مواردی از این دست . . .
    در این شرایط هر شخصی که مدیر تالار باشد، ناچار است تا حدی بر اساس نظر شخصی خود عمل کند و در هر حال عده ای ناراضی خواهند بود. (به همین دلیل بنا بر این شد که تیمی برای تدوین و بازنگری قوانین سایت تشکیل شود. (لینک))

• اما برخی دوستان دیگر معتقدند قوانین سایت مشکلی ندارند و به اندازه کافی شفاف هستند. اما نحوه اجرای قوانین توسط مدیران در تالارهای غرتخصصی مناسب نیست. این دوستان تدوین و بازنگری قوانین را ضروری نمی دانند و معتقدند در صورتی که مدیران تالارهای غیرتخصصی توسط اعضاء انتخاب شوند، با قوانین فعلی نیز مشکل این تالارها برطرف می شود.

لطفا شما دوستان با شرکت در این نظرسنجی اعلام کنید که با کدام یک از گزینه ها موافقید؟

با تشکر
Reza آفلاين است
قديمي May 22nd, 2009, 01:52   #2
ya.razzagh
Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
تشکر از ايشان: 60 بار در 40 پست
ya.razzagh (سطح 1)ya.razzagh (سطح 1)
0

با سلام من هر بار میخواهم وارد تاپیکی بشم این پیام را باید ببینم یک بار به ان جواب دادم با این اینترنت دیال اپ ادم اینجوری اذیت میشود یک فکری بکنید اقا رضای گل
ya.razzagh آفلاين است
2 تشکر کننده از ya.razzagh:
قديمي May 22nd, 2009, 01:54   #3
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ya.razzagh نمايش نوشته ها
با سلام من هر بار میخواهم وارد تاپیکی بشم این پیام را باید ببینم یک بار به ان جواب دادم با این اینترنت دیال اپ ادم اینجوری اذیت میشود یک فکری بکنید اقا رضای گل
لطفا یکبار بگذارید صفحه بطور کامل لود شود. امیدوارم مشکل برطرف شود.
Reza آفلاين است
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 22nd, 2009, 10:50   #4
markj88
Junior Member

markj88's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: آفریقا جنوبی
تشکر از ايشان: 9 بار در 4 پست
markj88 (سطح 0)
Question اقا رضا

0

سلام اقا رضا اگه لطف کنین و این اکانت من پیرمرد رو پاک کنید ممنون میشم ( شوخی بود )
بعد از مدتها جستجو در اینترنت بالاخره یک فرومی رو پیدا کردیم که سرش به تنش بی ارزه شما هم همش پیغام میدین اگه با پست یا تاپیکی مشکلی دارین ببندینش و در ضمن از اسم این سایت برمیاد که در مورد سرمایه و پول و روش های درآمد و ... باید حرف زد نه در مورد وزرش چرا اگه تو قسمت ورزش در مورد پول دراوردن حرفی زده میشه خوبه مثلا شرط بندی روی تیم های فوتبال یا اگه بخش سینما وجود داره در مورد مسابقه ای مثلا تحت عنوان فیلنامه نویسی که به نفرات برتر جایزه نقدی بدن و ....
اگه می خوای سایتی که من بدبین خیلی بهش امید وار شدم و به شدت به آن دارم اعتماد می کنم مسیر خوبی رو داشته باشه باید از حاشیه دور باشه این مطلب رو به یاد داشته باش که اگه می خوای سایت سالمی داشته باشی باید جرئت ابتکار عمل داشته باشی و به همه ثابت کنی رئیس کیه !
من پیش نهاد می دم اگه لطف کنین و بخش های نامربوط رو پاک کنین و یک بخش داشته باشیم با عنوان انتقادات و پیشنهادات متشکرم می شوم

در ضمن ببین جوان من الان یک پام لبه گور !
اگه می خوای باز پیام بدی خواهش می کنم این اکانت من پیری رو پاک کن اگه من همین جوری بدون عضویت صفحه مورد نظر رو باز می کردم تا الان مطالب خودم رو پیدا می کردم ! ( این یکی رو جدی گفتم )
markj88 آفلاين است
2 تشکر کننده از markj88:
قديمي May 22nd, 2009, 11:09   #5
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

سلام

بهتر بود ( برای واقعی تر بودن نظر سنجی ) گزینه " نمايش نتيجه نظرسنجي " قبل از رای دادن فعال نبود -

یعنی کاربران قبل از انتخاب نمیتوانستند ببینند چه کسانی به کدام گزینه رای داده اند -

ممنون .
قديمي May 22nd, 2009, 12:11   #6
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

سلام خدمت دوستان

بنده به این دوست کهن سالمون لازمه یاداوری کنم چون ایشون به نظر میرسه تازه با مبحث فارکس آشنا شدن(از روی تاریخ عضویت و تعداد پست) ولع زیادی برای یادگیری دارن و طبیعتا کمتر از موضوعات دیگه سایت استفاده میکنن و یا فرصتش را نمیکنن که به این نوع مطالب سر بزنن از اونجایی هم که این تاپیک در مورد مسائلی است که بیشتر در تالار اعضا مطرح میشه به نظر من درست اینه که نظر سنجی بین افرادی انجام بشه که تا امروز از این تالار استفاده کردن و امکان استفاده از تالار اعضا را دارند در این صورت این یک نظرسنجی معقول و منصفانه خواهد بود در غیر این صورت مثل این می مونه که بخواییم از یک سری افرادی که اصلا در مورد چیزی اطلاعات ندارن و یا اطلاعات کمی دارن بخواییم در اون مورد نظر بدن
مورد دیگه ایشون گفتن شما ریاست خودت را به همه نشون بده ایشون هنوز داره تو 200 سال پیش زندگی میکنه و رضا خانی فکر میکنه مدیریت و ریاست نشون دادان تو دنیای امروز این نیست که یک نفر دستور بده و متکلم وحده باشه بقیه جلوش خم بشن و بله قربان بگن
در هر صورت هیچ کس دوست نداره دانشگاه به این شکیلی و این جو دوستانه به خاطر مسائل حاشیه ای از دست بره و لی به نظر من تک بعدی کردن این فروم راه حلش نیست مثل این می مونه که تمام تشکل های سیاسی ، مذهبی، حزبی و تمام تفریحات و سرگرمی را در یک دانشگاه به کل تعطیل کنند به این دلیل که در اون دانشگاه حاشیه بوجود نیاد این پاک کردن صورت مساله است

ارادتمند
قديمي May 22nd, 2009, 12:42   #7
arash2829
Member

arash2829's Avatar

تشکر از ايشان: 45 بار در 25 پست
arash2829 (سطح 1)arash2829 (سطح 1)arash2829 (سطح 1)arash2829 (سطح 1)arash2829 (سطح 1)
0

من هم معتقدم یک تیم از افراد زبده باید قوانین را بازنگری و اصلاح کنند تا موارد غیر ضروری حذف شوند.
arash2829 آفلاين است
تشکر کننده از arash2829:
قديمي May 22nd, 2009, 12:51   #8
myid123456
Junior Member

myid123456's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 9 بار در 4 پست
myid123456 (سطح 0)
Angry ديديم

0

اقا به خدا ما اين تاپيكو ديديم رايم داديم. حالا مي خواهيم بريم بقيه سايتو ببينيم. چرا نمي شه؟
قديمي May 22nd, 2009, 12:52   #9
mehrdad1919
Senior Member

mehrdad1919's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: تهران: نزدیک خونه کلاغ
تشکر از ايشان: 738 بار در 116 پست
mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad1919
0

آقا رضای عزیز
با پوزش برای تکرار فکر کردم یک بار دیگه اینجا بنویسم بد نباشه:

یک پیشنهاد کلی برای مدیر سایت آقا رضا
دکمه تشکر رو بردارید و به جاش دو تا دکمه امتیاز مثبت و امتیاز منفی بذارید
کارکرد دکمه مثبت همین باشه که الان هست.
تا مدتی کاربران فقط ببینن که این پست به این تعداد و از این افرادمنفی گرفته.
بعدا هم میشه با نظر سنجی یک حد نصاب برای منفی ها گذاشت و پستی که منفی بیشتری گرفته رو اتوماتیک حذف کرد
به نظرم بد نیست به این ترتیب دوستانی که یک نفس ( و از طرف همه اعضا ) جلو میرن و یک تشکر هم پای پستشون نیست و بعد هم میگن هیچکس تا حالا با نظر من مخالفت نکرده بدونند که اگر نظر یا پست مخالفی نیست الزاما دیگران هم با نظرشون موافق نیستند.
mehrdad1919 آفلاين است
2 تشکر کننده از mehrdad1919:
قديمي May 22nd, 2009, 13:13   #10
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehrdad1919 نمايش نوشته ها
آقا رضای عزیز
با پوزش برای تکرار فکر کردم یک بار دیگه اینجا بنویسم بد نباشه:

یک پیشنهاد کلی برای مدیر سایت آقا رضا
دکمه تشکر رو بردارید و به جاش دو تا دکمه امتیاز مثبت و امتیاز منفی بذارید
کارکرد دکمه مثبت همین باشه که الان هست.
تا مدتی کاربران فقط ببینن که این پست به این تعداد و از این افرادمنفی گرفته.
بعدا هم میشه با نظر سنجی یک حد نصاب برای منفی ها گذاشت و پستی که منفی بیشتری گرفته رو اتوماتیک حذف کرد
به نظرم بد نیست به این ترتیب دوستانی که یک نفس ( و از طرف همه اعضا ) جلو میرن و یک تشکر هم پای پستشون نیست و بعد هم میگن هیچکس تا حالا با نظر من مخالفت نکرده بدونند که اگر نظر یا پست مخالفی نیست الزاما دیگران هم با نظرشون موافق نیستند.
با سلام

متاسفانه این امکان از نظر فنی در vBulletin وجود ندارد. مشکل دیگر این است که برخی مطالب یا تصاویر ممکن است با استقبال اعضا مواجه شوند، اما قرار گرفتن آنها روی سایت سرمایه برای سایت خطراتی ایجاد کند.

با تشکر
Reza آفلاين است
5 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 22nd, 2009, 13:54   #11
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام
  • اما برخی دوستان دیگر معتقدند قوانین سایت مشکلی ندارند و به اندازه کافی شفاف هستند. اما نحوه اجرای قوانین توسط مدیران در تالارهای غرتخصصی مناسب نیست. این دوستان تدوین و بازنگری قوانین را ضروری نمی دانند و معتقدند در صورتی که مدیران تالارهای غیرتخصصی توسط اعضاء انتخاب شوند، با قوانین فعلی نیز مشکل این تالارها برطرف می شود.

لطفا شما دوستان با شرکت در این نظرسنجی اعلام کنید که با کدام یک از گزینه ها موافقید؟

با تشکر
با سلام خدمت دوستان گرامی .

و با تشکر از زحمت های جناب عالی . در رابطه با مدیران ، بنظرم هیچ تفاوتی در بین مدیران تالار های تخصصی و غیر تخصصی نیست گرچه اعتراضات در تاپیک های غیر تخصصی بیشتره ، اما تالار های تخصصی هم از این جریان جدا نیستند . نظر من اینه که همه مدیران از طرف اعضا انتخاب شوند . مطمئنا اعضا همانند مدیران ، با توجه به فعالیت های اشخاص اونها رو انتخاب میکنند .

با تشکر ، نیروانا
بدرود
قديمي May 22nd, 2009, 14:12   #12
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nirvana نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان گرامی .

و با تشکر از زحمت های جناب عالی . در رابطه با مدیران ، بنظرم هیچ تفاوتی در بین مدیران تالار های تخصصی و غیر تخصصی نیست گرچه اعتراضات در تاپیک های غیر تخصصی بیشتره ، اما تالار های تخصصی هم از این جریان جدا نیستند . نظر من اینه که همه مدیران از طرف اعضا انتخاب شوند . مطمئنا اعضا همانند مدیران ، با توجه به فعالیت های اشخاص اونها رو انتخاب میکنند .

با تشکر ، نیروانا
بدرود
با سلام و تشکر از شما

اگر در تالارهای غیرتخصصی، انتخاب مدیران توسط اعضاء موثر بود و به نتایج مثبتی رسید، در مرحله بعد برای تالارهای تخصصی نیز از این روش استفاده خواهد شد.
Reza آفلاين است
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 22nd, 2009, 14:39   #13
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

با سلام خدمت مدیریت سایت

اقا رضا بنده فکر کنم در تاپیک انتقادات و پیشنهادات مقداری زیاده روی کردم و زود در مورد شما قضاوت کردم و از این بابت از شما عذر خواهی میکنم.امیدوارم پوزش بنده را بپذیرید.

موفق باشید
daivid آفلاين است
3 تشکر کننده از daivid:
قديمي May 22nd, 2009, 16:03   #14
nabeghe
Senior Member

nabeghe's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 626 بار در 193 پست
nabeghe (سطح 1)nabeghe (سطح 1)nabeghe (سطح 1)
0

به نظر من اگه انجمن سرمايه يك انجمن تخصصيه نبايد داخلش حرف هاي غير تخصصي زده بشه.

درسته كه ادم ها نياز دارند كه پس از كار تفريح داشته باشند ولي نيازي نيست كه اين تفريح حتما توي اين انجمن باشه.اين انجمن هاي مختلف با موضوعات مختلف در اينترنت هست. به نظر من تمام موضوعات و تالار هاي غير تخصصي را ببنديد. اينطوري سطح عملي انجمن خيلي بالاتر ميره. و هم انجمن از خطر ف.ي. -- ل.ت.ر شدن نجات پيدا مي كنه.و هم كسي بابت اينكه مطلب سا.ن.سو.ر ميشه دلخور نمي شه.و هم كسي به خاطره مسائل غير مربوط به مسائل اينجا در اين انجمن عضو نميشه.
و اگه خيلي به تفريح و مسائل غير سرمايه اي علاقه داريد يك انجمن ديگه كه كاملا مجزا از اينجا باشه ايجاد كنيد كه اعضاي محترم برن مطالب غير تخصصي شون رو اونجا بگن.
يكي نيست بگه تو كه لالاي بلدي چرا خودت خوابت نمي بره. اخه خود من دو روز پيش يك پست در يك مورد نچندان 30يا30 زدم كه مورد لطف مدير محترم قرار گرفت. كه جا داره همينجا به خاطره جرمي كه مرتكب نشدم ازشون معذرت بخوام.
قديمي May 22nd, 2009, 16:45   #15
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

سلام
این نظر سنجی تا کی فعال هست ؟
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
قوانین, موافقید؟, آیا, بازنگری, تالارهای, تدوین, غیرتخصصی

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:44 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.