انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 21st, 2007, 00:45   #316
naser007
Senior Member

naser007's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 3,918 بار در 1,622 پست
naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به naser007
0

با سلام به خدمات تمامی عظو ها و مدیران انجمن
بنده یک طرحی داشتم اگر ممکنه این مدت 15 روز بعد از ثبت نام برای ایجاد تاپیک را به 10 روز کاهش بدهید چون هم تعداد پست میره بالا هم اینکه کاربر راضی میشه چون اینجوری سردرگمی بسیار زیاد هست
البته فقط یک پیشنهاد بود خدمت شما مدیران
قديمي November 21st, 2007, 00:56   #317
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله naser007 نمايش نوشته ها
بنده یک طرحی داشتم اگر ممکنه این مدت 15 روز بعد از ثبت نام برای ایجاد تاپیک را به 10 روز کاهش بدهید چون هم تعداد پست میره بالا هم اینکه کاربر راضی میشه چون اینجوری سردرگمی بسیار زیاد هست
شما كه ديگه 30 تا پستت را زدي... اگه ديروز ميگفتيد راحت تر بوديد الان .

ضمن تشكر از شما , منتظر ايجاد تاپيك مورد نظرتان هستم...

موفق باشيد
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از ario:
قديمي November 21st, 2007, 01:32   #318
naser007
Senior Member

naser007's Avatar

محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 3,918 بار در 1,622 پست
naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)naser007 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به naser007
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ario نمايش نوشته ها
شما كه ديگه 30 تا پستت را زدي... اگه ديروز ميگفتيد راحت تر بوديد الان .

ضمن تشكر از شما , منتظر ايجاد تاپيك مورد نظرتان هستم...

موفق باشيد
30 پست شده منتظرم 15 روز هم از ثبت نامم بگذره فکر کنم فردا یا پس فردا پست را ایجاد می کنم امیدوارم دوستان هم استقبال کنند و منو تنها نگذارند البته من این پیشنهاد را برا خودم نگذاشتم دیگران هم هستنذ که چنین مشکلی دارند(گذشته ها گذشته به فکر آینده باش)
قديمي November 21st, 2007, 16:49   #319
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
0

تقاضا دارم در مورد پستهای بی محتوا هم یک فکری بفرمایید.اصلا مدیر محترم هر پست بی محتوایی زده شد را پاک بفرمایند.در این صورت پس از مدتی افرادی که پستهای بیهوده می زنند و واقعا صرفا وقت و هزینه اعضا را تلف می کنند تا تعداد پستهایشان را بالا ببرند این کار را ادامه نخواهند داد.یا اصلا یک چیزی بر عکس تشکر زیر پست بگذاریدکه اعضا این عزیزان را با تمشکهای طلایی بدرقه بفرمایند
حقیقتا در چند روز اخیر (تقریبا از اول هفته)هر زمان پستهای جدید را چک می کنم یکی از دوستان که لازم نیست آی دی ایشان را بگویم چون احتمالا همه می دانند) با پستهای کاملا بی معنی تایپیک را بالا آورده اند.پاسخ به سوالات چند سال قبل،ارسال پستهایی نظیر "ای ول شماها دیگه کی هستین" و امثال اینها به نظر من به جز بی توجهی و بی احترامی به حقوق و وقت سایر اعضا معنای دیگری ندارد و شاید لازم باشد متنی به اساسنامه برای بن کردن چنین کاربرانی اضافه شود.

آخرین ويرايش توسط hossein shariat در November 21st, 2007 و ساعت 16:51
hossein shariat آفلاين است پاسخ با نقل قول
15 تشکر کننده از hossein shariat:
قديمي November 21st, 2007, 21:43   #320
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein shariat نمايش نوشته ها
تقاضا دارم در مورد پستهای بی محتوا هم یک فکری بفرمایید..یا اصلا یک چیزی بر عکس تشکر زیر پست بگذاریدکه اعضا این عزیزان را با تمشکهای طلایی بدرقه بفرمایند
.
به اين ميگن نكته ي طلايي
منتها بهتره كه اين كورد را فقط مديران ببينند...
چون ممكنه طرف زيادي ضايع بشه...
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 22nd, 2007, 11:16   #321
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

سلام

ضمن اینکه نگرانی دوستان رو درک میکنم، ولی تغییر قانون رو چندان مناسب نمیدونم. قوانین صرفا چارچوبها رو مشخص میکنه و جهت گیری ها رو تعیین میکنه. یعنی یک تازه وارد با محدودیت های 15 روز و 30 پست میدونه که بنا نیست تازه واردین بلافاصله وارد گود صحبتها بشوند. همونطور که در آموزش گام به گام و نقشه راه هم نوشته شده مدتها وقت لازمه تا اصول و ادبیات موضوع رو با مطالعه مطالب سایت یاد گرفت.
قوانین هر چقدر خاصیت بازدارندگی داشته باشند هم کنترلشون سخت تره و هم دست و پای همه رو بیشتر میبنده. هم کاربران و هم مدیران.

البته میشه پستهای زائد رو حذف کرد، ولی در اینصورت افرادی شاکی میشن که من سوال مهمی کرده بودم و چرا پاک شد. یا این پست نیاز به بیش از یک تشکر داشت! و پست من بجا بوده و ...

خلاصه فکر میکنم بهتره به قوانین کاری نداشته باشیم و وقتی عمده افراد(و مخصوصا با سابقه های سایت) خودشون موضوع رو خیلی خوب رعایت کنند و به افرادی که بصورت شدیدی اینکارها رو میکنن هم تذکر بدن، مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشید
..................................
رشیدی

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از yaser_rashidi:
قديمي November 25th, 2007, 02:09   #322
ifprofit
Junior Member

تشکر از ايشان: 7 بار در 6 پست
ifprofit (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله naser007 نمايش نوشته ها
البته منم با این دوستمان موافقم
ifprofit آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 25th, 2007, 03:09   #323
kamal2006
Senior Member

kamal2006's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Isfahan
تشکر از ايشان: 633 بار در 297 پست
kamal2006 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kamal2006
0

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم و گرانقدر

یه راه حلی هم که این پستهای بیهوده رو کمتر بکنه بنظر من این هست که :
برای کسانی که پستی نزدند یا کمتر پست میزنند و مطلب مینویسند اینقدر این پیغام بالای صفحه نیاد که همکاری و مشارکت کنید و مطلب بنویسید و ... (نقل به مضمون)
این جملات انسانها رو غالبا وادار میکنه به الکی پست زدن برای خلاصی از شر این پیغام مزاحم.

ببخشید اگر پیشنهادم جالب نبود.

موفق باشید.

آخرین ويرايش توسط kamal2006 در November 25th, 2007 و ساعت 03:56
kamal2006 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از kamal2006:
قديمي November 25th, 2007, 18:38   #324
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام در تایید صحبت kamel2006 ، تا اینجایی که من از قوانین سایت فهمیدم ، هیچ کاربری الزاماً مجبور به زدن پست در فواصل زمانی مشخص ( حداقل 2 هفته ای ) نمی باشد ولی اگر یک کاربر برای مدتی پست نزند ، بدون اینکه در قوانین سایت ذکر شده باشد ، مجبور به دیدن پیغام : (( کاربر محترم ... شما در 2 هفته اخیر کم فعالیت کرده اید و ... )) می باشد و برای رها شدن از این پیغام چند خطی که در تک تک صفحات هم ظاهر می شود ، مجبور به زدن یک پست می شود ...
خب ما در حال حاضر بیش از 11700 عضو داریم و اگر قرار باشد کلیه اعضاء هر دو هفته یکبار ( بزور قانون نانوشته ) حداقل یک پست بزنند ، به نظر شما چند تا از آن پستها مفید و قابل خواندن و وقت گذاشتن خواهند بود ؟
پس پیشنهاد می کنم یا این قانون نانوشته کلاً حذف شود و یا اگر مدیران محترم و دوست داشتنیمون ( که واقعاً تواضعشان مثال زدنی می باشد ) با حذفش موافق نیستند ، آیا نمی توان در قسمت تنظیمات شخصی ، یک سوال برای این مورد قرار داد که : آیا مایلید در صورت نداشتن پست جدید در 2 هفته اخیر ، پیغام یادآوری برایتان به نمایش درآید ؟ بله خیر ( با مقدار default بله ، برای اینکه تازه کارانی مثل من سوالاتشان را بپرسند و تو فروم سرمایه ، احساس غریبی نکنند ، و بعد از اینکه کاربر یک مقدار راه افتاد و نخواست که پیغام فوق برایش به نمایش در نیاید ، به تنظیمات شخصی مراجعه کند و برای سوال فوق ، خیر را انتخاب کند ، یعنی اجبار از بین برود ).
زیاده جسارت است.
ارادتمند : Honda
---------------------------------------
پی نوشت : اگر هم بنا به مصالحی قرار شد که این پیغام حتماً باشد ( = حذف نشود و در تنظیمات شخصی هم امکان ایجاد سوال مربوطه نباشد ) ، لااقل فقط در صفحه اول فروم به نمایش در بیاید نه اینکه در همه صفحات فروم.
خیلی مخلصیم دوستان محترم.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط Honda در November 25th, 2007 و ساعت 18:42
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Honda:
قديمي November 29th, 2007, 10:19   #325
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

یه پنجره pop up امروز شدیدا اعصاب منو خورد کرد

البته 100% شما حق دارید که تبلغات روی سایت داشته باشید که 1000% حق دارید اما تو رو خدا اینجور pop up ها دیگه نذارید که سیستم هنگ کنه
ممنون
قديمي November 29th, 2007, 11:35   #326
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aska نمايش نوشته ها

یه پنجره pop up امروز شدیدا اعصاب منو خورد کرد

البته 100% شما حق دارید که تبلغات روی سایت داشته باشید که 1000% حق دارید اما تو رو خدا اینجور pop up ها دیگه نذارید که سیستم هنگ کنه
ممنون
سلام

این پنجره pop-up مربوط به سیستم شمارنده ای هست که در پایین صفحات قرار داره و ما هیچوقت تبلیغ pop-up روی سایت قرار ندادیم.

اگر زیاد مزاحمت ایجاد کنه مجبوریم سیستم شمارنده رو حذف کنیم.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي November 29th, 2007, 11:43   #327
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

در مورد پستهای کم فایده: اکثر این پستها توسط برخی کاربران تازه وارد با هدف رسوندن تعداد پستها به عدد 30 زده میشه تا امکان ایجاد تاپیک رو داشته باشند. بعضاً اینگونه کاربران در یک روز دهها پست مشابه یا بی فایده ارسال می کنند!

بعید می دونم پیغام بالای صفحه تاثیری در این موضوع داشته باشه. چون برای ندیدن پیغام بالای صفحه، ارسال یک پست کفایت می کنه و نیازی به ارسال دهها پست وجود نداره.

با این حال اگر این پیغام برای دوستان خوشایند نیست سعی می کنم در اولین فرصت کوتاهترش کنم.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي December 2nd, 2007, 14:38   #328
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,129 بار در 392 پست
mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)
0

با سلام و تشکر خدمت مدیر سایت
یک پیشنهاد داشتم برای کسانی که تازه عضو سایت می شوند لینک راهنمای سایت را در پست خوش آمد گویی قرار دهید تا همان اول طبق راهنما ی سایت مطالب را دنبال کنند نه اینکه تا چند تا مطلب را خواندند و کمی سرگردان شدند و در قسمت پرسش و پاسخ سوال کنند تا اینکه تازه متوجه بشوند راهنما هم وجود داره .. بله در منوی سایت وجود داره و لی فکر کنم اکثرا فکر میکنند که نحوه ی استفاده و معرفی سایت باشه نه مراحل مطالعه و آموزش گام به گام و مرحله به مرحله.
با تشکر فراوان

آخرین ويرايش توسط mohsen66 در December 2nd, 2007 و ساعت 14:40
mohsen66 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mohsen66:
قديمي December 3rd, 2007, 14:20   #329
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
پیشنهاد

0

با سلام خدمت مدیران محترم ...

میخواستم بگم اگه امکان داره یک بخش مجزا در قسمت سیگنال ایجاد کنید تا دوستانی که میخواهند معاملات و نتایج را در سایت قرار دهند بتوانند در آین قسمت تاپیک شخصی بزنند ...

بخشی مثل (( معاملات شخصی ))

با تشکر
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Mehdi.gpr:
قديمي December 5th, 2007, 11:01   #330
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

با سلام

هر از گاهی در مواقع سکون بازار سری به تالارهای مختلف میزنم و به مواردی بر میخورم که واقعا ارزشمند هست و در چند پست , حاصل تجارب طولانی مدت دوستان ( چه از بعد زمانی و چه مالی ) رو یک جا عرضه کرده .

جالب اینجاست که اغلب این موارد رو قبلا هم مطالعه کردم ( بعضی رو چند بار ) , اما هر بار برام تازگی داره و دید تازه تری بهم میده . گویا بار اوله اونها رو میخونم . درست مثل حالتی که مطالب درسی چند سال قبل رو دوباره ورق میزنیم .
واقعا حیفه این مطالب خاک بخوره . پیشنهاد میکنم مشابه کاری که در تالار "روشهای معاملاتی" انجام شده ، در تالارهای دیگه هم ( به خصوص تالار روانشناسی رو عرض میکنم ) انجام بشه و آدرس تاپیکهای ارزشمند در یک تاپیک جمع آوری و پین بشه .
مطمئنا در انسجام مطالب موثر واقع خواهد شد .

ارادتمند
چیپال

آخرین ويرايش توسط Chipal در December 5th, 2007 و ساعت 11:28
Chipal آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Chipal:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:58 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.