انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: آیابا ایجاد تالار تاپیکهای اختصاصی اعضاء موافقید؟
با ایجاد تالار موافقم و مایل به ایجاد تاپیک شخصی هستم 263 43.62%
با ایجاد تالار موافقم، اما تاپیک شخصی ایجاد نمی کنم 249 41.29%
با ایجاد تالار مخالفم 91 15.09%
تعداد رای دهندگان: 603. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي March 2nd, 2009, 01:59   #76
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ar460ash نمايش نوشته ها
سلام

بنده خودم از افرادی بودم که به گزینه اول رای دادم ولی الان که فکر میکنم میبینم اشتباه کردم.

به نمونه زیر توجه کنید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

فکر کنم کم کم این نوع مشکلات زیاد میشه و واقعا سخته که ادم دنبال هر موضوعی توی این 400- 500 تاپیک فعلی و اینده بگرده .ضمنن کنترل مطالبی که توی همه این تاپیک ها نوشته میشه خیلی مشکله.

سر بلند باشید
سلام
دوست عزیز این مورد ربطی به ایجاد تاپیک اختصاصی ندارد کما از این موارد به دلیل بزرگی سایت در هر زمانی پیش میاید و چه با تاپیک خصوصی چه بدون ان از این موارد باز خواهیم داشت
موفق باشی
قديمي March 2nd, 2009, 02:28   #77
ar460ash
Senior Member

ar460ash's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 2,134 بار در 596 پست
ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز این مورد ربطی به ایجاد تاپیک اختصاصی ندارد کما از این موارد به دلیل بزرگی سایت در هر زمانی پیش میاید و چه با تاپیک خصوصی چه بدون ان از این موارد باز خواهیم داشت
موفق باشی
سلام

خوب عرض بنده هم همینه که اونجوری سایت خیلی بزرگ تر میشه و کنترلش هم سخت میشه و مشارکت عمومی هم کم میشه و ....

ضمنن چون شما اولین تاپیک اختصاصی رو بوجود آوردید بنده شما رو مثال زدم(البته اکثر مطالب شما زیبا و خوندنین ولی دلیلی نداره همه تاپیک ها اینجوری بشن)

سربلند باشید
قديمي March 2nd, 2009, 05:08   #78
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
باعرض معذرت من فقط یک سئوال کوچک داشتم و قول شرف می دم که دیگه هیچ چیزی در این مورد نگم.

با توجه به نظرسنجی فوق یعنی الان 248 نفر تصمیم به ایجاد تاپیک دارند؟ یعنی ما با 248 عدد تاپیک جدید مواجه هستیم؟

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
۱- با ایجاد تالار جدید، تمام تالارهای فعلی به وضعیت موجود باقی خواهند ماند و مطالب تخصصی و موضوعاتی که نیاز به بحث و تبادل نظر دارد، در تالارهای مربوطه بررسی خواهند شد. تالار <تاپیک های اختصاصی> نیز برای اهداف خاص مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
با سلام.

در تاييد حرف جناب lastnight19 عزيز و گرامي و مخالفت با ايجاد اين تالار و آقا رضا ...

آقا رضا شما نيمه پر ليوان رو ميبينيد...

در اين كه تاپيكها و تالارهاي قبلي سرجاي خود باقي ميمونه كه شكي نيست !

اما يه مطلبي كه به ذهن كند و كوچيكم رسيد ...
زمانيكه هر فرد يه تاپيك اختصاصي داشته باشه , سيستم معاملاتي بخواد معرفي كنه ميره تو تاپيك خودش ميزنه , ايده اي داشته باشه تو تاپيك اختصاصي خودش بيان ميكنه , تحليلي داشته باشه تو تاپيك اختصاصي خودش ميزاره ....چرا ؟
چون خواسته يا ناخواسته رقابت با ساير تاپيكهاي اختصاصي پيش مياد و اون طرف ميخواد تاپيك خودش از بقيه پربازديد تر باشه تا مثلا تاپيك اختصاصي اكسي از بقيه بيشتر هوادار پيدا كنه.

پس چرا الكي بياد مثلا تحليل هاي خودش رو تو يه تاپيكي كه به اسم خودش نيست قرار بده ؟

....

بعد فرضا فردي در مورد تحليل يا نظر شخصي فرد ديگري سوالي براش پيش اومد :

مثلا جناب (X) يه تحليل اليوت روي يورودلار گذاشته تو تاپيك اختصاصي خودش ... بعد من در مورد اين تحليل يه سئوال برام پيش اومد... براي پرسيدن سوالم بايد مراحل زير رو طي كنم
1- نقل قول رو بزنم
2- از پست كپي بگيرم
3- برم تو تالار اليوت تاپيك مربوط به تحليل اليوت يورودلار رو پيدا كنم
4- و بالاخره اونجا سوالم رو بپرسم !

در اين صورت پرسيدن سوال راهش چند برابر شد.

----------
همچنين گفتن اين جمله كه هيچ فردي همچين كاري رو انجام نميده قانع كننده نيست برام. (يه دليل منطقي)

ببخشيد اگر پرگويي كردم.

ارادتمند - مهدي.
موفق باشيد.
قديمي March 2nd, 2009, 15:33   #79
attkh1352
Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 45 بار در 28 پست
attkh1352 (سطح 0)
0

با سلام
با اجازه یزرگتر ها و پر سابقه های فروم
هدف اصلی یک فروم یا به زبان فارسی انجمن این است که : افراد در مقام مساوی در برابر یک دیگر حضور یافته و یا امکان حضور و اظهار نظر داشته باشند و خلاصه اینکه تبادل ارا در ان وجود داشته باشد .
هدف اصلی یک وبلاگ این است که : هر شخصی مثل روزنامه یا مجله یا کلاس درس بتواند حرف و ایده و نظرو علم خود را به گوش دیگران برساند یا به انها منتقل نماید و خلاصه اینکه تقریبا متکلم وحده خواهد شد .
حال باید دید این سایت در اصل یک انجمن است یا غیر آن

ایجاد همچنین قسمتی در این سایت ذهن بعضی از بازدید کنندگان یا استفاده کنندگان از آنرا معطوف به همان قسمتهای خاص ( متکلم وحده) کرده و عملا تبادل ارا را خنثی خواهد کرد
و این کمرنگی تبادل ارا عملا از ارزش مطالب خواهد کاست زیرا ارزش هر مطلب مطرح شده به نقد ازادانه ان است نه شخص مطرح کننده آن و خلاصه اینکه: (( ببینید چه گفته میشود نه اینکه چه کسی میگوید))

نهایتا : بنده با توجه به درک خود از اهداف و مسیر ترسیم شده در مورد این برنامه با آن مخالفم

آخرین ويرايش توسط attkh1352 در March 2nd, 2009 و ساعت 15:35
attkh1352 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از attkh1352:
قديمي March 10th, 2009, 23:29   #80
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من یک چیز رو درست متوجه نمی شم، هدف از ایجاد چنین تالاری چی هست، تالارها و تاپیک های فعلی مگه چه مشکلی داره که ما باید چنین تالاری رو ایجاد کنیم؟

پ . ن: من چون قسم خورده بودم که دیگه عین پیرزن های غرغرو چیزی نگم اگر هم جوابی ندید ناراحت نمی شم.

چه این تالار رو بزنید چه نزنید من همه اعضای این سایت رو دوست دارم و بهشون احترام می ذارم.
قديمي March 11th, 2009, 00:00   #81
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

قابل توجه دوستانی که به لزوم ایجاد چنین تاپیک هایی هنوز واقف نشده اند :

ضمن تشکر از جناب امیر بابک بابت حذف پستهای نا کارآمد از تاپیک آقای emilvr ، دوستان توجه کنند که اگر این کار درمورد بقیه تاپیکها هم انجام شود ، چقدر میتواند به پیشرفت مطالب تاپیکها و جلوگیری از اتلاف انرژی نویسنده تاپیک ، کمک کند .

فکر نمیکنم دلیلی واضح تر از این نیاز باشد :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
همه پستهای زائد و حاشیه ساز موافق و مخالف حذف شد.

عماد عزیز با سلام
داداش چرا از کوره بدر میری!؟
بخاطر یک بی نماز که در مسجد رو نمیبندند.

واقعاً از اینکه دیدم یک اکسپرت شخصی سودآور طراحی کرده ای بسیار خوشحال شدم.
مطمئن باش دوستان زیادی می توانند از حاصل زحمات مفید شما بهره ببرند.

شما با قدرت به کار این تاپیک ادامه بده، قول میدم هرچی پست زائد و حاشیه ساز هست را از هستی ساقط کنم

موفق باشی.

یک سوال:
از اکسپرت بک تستی گرفتید یا خیر؟ اگر بله جزییاتش را بگو.

یا علی
قديمي April 20th, 2009, 22:23   #82
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

دوباره سلام به همه اعضا و مسئولین محترم سایت وزین سرمایه علی الخصوص آقا رضای عزیز

یک مدتی این تاپیک همیشه بالای سایت بود ، ولی الآن دیگه زیاد به آن توجهی نمیشود .

خواستم نکته ای رو عرض کنم

اگر دقت کنید به تازگی تاپیک های دوستان دارد به سمت شخصی شدن میرود ( تحلیل های شخصی ، سیگنالهای شخصی ، نظرات شخصی و ... )

اتفاقآ این موضوع به نظر بنده خیلی هم خوب است و همانطور که قبلآ هم عرض کرده بودم باعث جهت دهی مطالب تاپیک ها میشود

خواستم یادآوری کنم که بیش از 80% اعضا هم با این طرح ظاهرآ موفقت کرده بودند .

البته من از محدودیت های فنی مطلع نیستم و شاید مشکلی از این نظر وجود داشته باشد .

ولی پیشنهاد میکنم اگر امکان راه اندازی این تاپیک ها هست ، حتی به صورت محدود ، تعدادی را در اختیار دوستانی که مایلند مطالب پیوسته ارائه دهند ، قرار دهید .

ارادتمند
rasputin آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از rasputin:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, ایجاد, بررسی, تالار

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید