انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: کاربر برگزیده شهریورماه 87 چه کسی است؟
clyde_barrow 13 5.39%
piano11 11 4.56%
dinamit 4 1.66%
بهزاد اقبالی 68 28.22%
Gh.saeadian 23 9.54%
Mohsen 34 14.11%
amirbabak 20 8.30%
targeter_forex 2 0.83%
mdavodi 15 6.22%
FreeBird 7 2.90%
Virangar 5 2.07%
talebi 12 4.98%
mojtaba79 9 3.73%
Oops 6 2.49%
Farhad Farshad 9 3.73%
Mehdi.gpr 3 1.24%
تعداد رای دهندگان: 241. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 5th, 2008, 16:06   #16
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Thumbs up

0

سلام
چون قرار است دوستان و اساتید مد نظرمان را در پستهای جداگانه مطرح کنیم بنده به ترتیب نظر شخصی ام را اعلام می کنم و عرض می کنم که روی انتخابشان با دلیل منطقی فکر کرده ام . در ضمن از فعالان تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی هم تشکر می کنم و عرض می کنم که به نظر نوبت دوستان زحمت کش تکنیکالی است و باید از آنها هم تقدیر کرد . به هر حال هر کس به گونه ای در حال خدمت است .

نفر ششم

alifar

از دوستانی که جاماندند عذر می خواهم و در صورت لزوم اضافه خواهم کرد .

با ارادت
قديمي September 5th, 2008, 17:30   #17
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

با سلام
دوستان بهتره کاربران برتر و مفیدتر شهریور و نیمه دوم مرداد ماه را مدنظر داشته باشند.
من افراد زیر را در پستهایی جداگانه معرفی میکنم:

- آقای غلامرضا سعیدیان ([کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ])

دلیل: اجرای مسابقات دمو دور اول، اسپانسر گرفتن برای جوایز، آماده سازی لوح و تلاش برای ایجاد جو دوستی بیشتر بین کاربران و همچنین تاپیک زیبای "بهترین شکار"(بهمراهی وحید درزی گل)
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 5th, 2008, 17:32   #18
AmirBabak

AmirBabak's Avatar

AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
0

با سلام
دوستان بهتره کاربران برتر و مفیدتر شهریور و نیمه دوم مرداد ماه را مدنظر داشته باشند.

- آقای مهرداد داوودی ([کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
)

دلیل: اجرای عالی مسابقات دمو دور دوم(با حضور 100 نفر)
قديمي September 5th, 2008, 17:38   #19
AmirBabak

AmirBabak's Avatar

0

با سلام

- آقای محمد دبیرسیاقی(FreeBird)

دلیل:
- نگارش اکسپرت های تقاضا شده دوستان(که واقعاً بدون هیچگونه چشمداشتی انجام گرفت)
- تاپیک زیبای "بحث چالشی در مورد الیوت"
قديمي September 5th, 2008, 17:46   #20
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
Thumbs up

0

از دوستان فعال در تالار اعضاء و تالار موضوعات عمومی هم نباید گذشت ، به هر حال از عکسها و مطالب زیبایشان استفاده می کنیم .

نفر اول :

alireza28age
قديمي September 5th, 2008, 17:47   #21
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs up

0

از دوستان فعال در تالار اعضاء و تالار موضوعات عمومی هم نباید گذشت ، به هر حال از عکسها و مطالب زیبایشان استفاده می کنیم .

نفر دوم :

Mostafa.Nasiri
قديمي September 5th, 2008, 19:58   #22
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

سلام دوستان
منم نظرم رو ميگم
جناب داودي و سعيديان ( بدليل مديريت مسابقات سايت )
جناب piano11 به دليل فعاليت جديد و مستمرشان در تاپيك پوزيشنهاي بلومبرگي

فعلا شخص ديگري به ذهنم نمياد

شاد باشيد
قديمي September 5th, 2008, 21:40   #23
FaraTejarat
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: jivhk
تشکر از ايشان: 812 بار در 214 پست
FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FaraTejarat
0

سلام. آقای علی نوری Oops
تاپیک سیستم معاملاتی 123
قديمي September 5th, 2008, 23:05   #24
Haghshenas
Senior Member

Haghshenas's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,832 بار در 663 پست
Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)
Talking زحمتكشان زيادند

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
سلام دوستان
منم نظرم رو ميگم
جناب داودي و سعيديان ( بدليل مديريت مسابقات سايت )
جناب piano11 به دليل فعاليت جديد و مستمرشان در تاپيك پوزيشنهاي بلومبرگي

فعلا شخص ديگري به ذهنم نمياد

شاد باشيد
با سلام
دوستان همه بهتر از من مي دونيد اينكه الان سايت سرمايه شده سايت سرمايه و به اين جايگاه رسيده فقط سايت بودنش كه نيست چيزي كه زياده سايته.
چيزي كه موجب شده تا اين سايت ممتاز بشه حظور افراد باتجربه و بزرگه.
هم در بخش فاندامنتال
هم بخش تيكنيكال
هم مسابقات
هم.........
ولي دوستان يك نكته رو مد نظر داشته باشند :
با اينكه همه سرورمايند و از مطالب همه استفاده ميكنيم اگه يك سري به پستها و مطالب بياندازيد هم بدك نيست.
نميخوام بگم حتما آقاي فلاني ولي خوب بايد ديد با اينكه همه مفيد بودن و ارزش كارشون محفوظه كدوم يكي از عزيزان مفيد تر بودن در جهت آموزش و يا پاسخگويي.

با حفظ احترام براي همه من فكر ميكنم آقاي بهزاد اقبالي و جناب بابا بهزاد گل زحماتشون بيشتر وشاخص تر باشه بازهم تابع جمع بوده و احترام رو به جمع ميزاريم.
4 تشکر کننده از Haghshenas:
قديمي September 6th, 2008, 12:56   #25
esitarget
Member

esitarget's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 153 بار در 48 پست
esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
سلام
چون قرار است دوستان و اساتید مد نظرمان را در پستهای جداگانه مطرح کنیم بنده به ترتیب نظر شخصی ام را اعلام می کنم و عرض می کنم که روی انتخابشان با دلیل منطقی فکر کرده ام . در ضمن از فعالان تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی هم تشکر می کنم و عرض می کنم که به نظر نوبت دوستان زحمت کش تکنیکالی است و باید از آنها هم تقدیر کرد . به هر حال هر کس به گونه ای در حال خدمت است .

نفر سوم

amirbabak
گوشه ای از زحمات امیربابک خان عزیز:
1- پاسخ کامل دوستان در تاپیک "درخواست اکسپرت و اندیکاتور"
2- برنامه "کمک تریدر" که خداییش الان من باهاش خیلی کار میکنم(فکر کنم خیلیهای دیگه هم همینطور)
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
3- فایل آموزشی پاورپوینت "الگوهای کندلی"
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
4- این آخر هم اکسپرتی گذاشتند که الحق اگه تو تالار آگهی ها میذاشت بچه ها قدرشو میفهمیدند.

آهان، تاپیک سیستم Proftabe trend رو هم داش یادم میرفت.
جالبه که همش هم از نیمه دوم مرداد تا الان ایجاد شده.
در هر صورت من وظیفه خودم دونستم از حق دفاع کنم.چون دیدم همه زوم کردن رو تالارهای فاندامنتال!
esitarget آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 6th, 2008, 19:25   #26
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

با سلام دوستان عزیز
ضمن تشکر از سایر دوستانی که بی نهایت منو شرمنده خودشون کردن و نیز کم آوردن دکمه تشکر بخاطر دو روز نبودن در سایت ، قبل از اینکه پست اصلی خودمو در این تاپیک بزنم میخوام اول یه نفر رو معرفی کنم که از قلم نیوفته ، چون اشتباهم در معرفی دو نفر در سری قبل باعث شد اسمش توی لیست قرار نگیره.
و اون کسی نیست جز مرد کم حاشیه ، اصلاً چرا کم ، واقعاً بی حاشیه سایت و سرشار از معلومات فارکس که در همه ی تاپیکهای تحلیلی هم پستهای قشنگ میزنه هم به سوالات دوستان دیگه جواب میده ، کسی که خودم شخصاً آرزو می کنم فقط یک صدم ، اونهم یک صدم از علمش رو داشتم. کسی که از پارسال و در کنفرانس یاهویی که جناب مهران صفوی عزیز کم پیدا ایجاد کرد شناختمش و در هر شبی که بحثی مطرح می شد و دوست و کارشناسی که از قبل اعلام آمادگی کرده بود اونو توضیح میداد ایشون با تسلط کامل یه سری نکات تکمیلی بهش اضافه می کرد و خلاصه هرچی ازش بگم کم گفتم. حیف که سعادت دیدارش رو در قرار عمومی بدست نیاوردم.

دوست عزیز لُنگی
سعید مؤذنی گل گلاب با آیدی

Virangar

همین جا هم جا داره دوستان دیگه ای که واقعا حقشون هست در لیست قرار بگیرن (چه کسانی که معرفی شده و نشدن) هم یادی بکنم: جناب عزیزان امیربابک تیموریان ، وحید درزی ، محمد دبیرسیاقی ، امیر حبیبی ، تارگتر فارکس و عماد ، امین ، فرزاد ، ... ، بقیه دوستانی که اسمشون رو فراموش کردم منو به بزرگواری خودشون ببخشن.
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 6th, 2008, 20:31   #27
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

با سلام
خب خوشبختانه بیشتر دوستان و عزیزانی که باید در این لیست قرار بگیرند توسط دوستان انتخاب شده اند بقیه را هم که وقعا باید در این جایگاه باشند را بنده اعلام میکنم

نفر اول
amir babak
به خاطر حس انسان دوستانه ای که دارند و در این راه از هیچ کمکی کوتاهی نمیکنند

نفر دوم
talebi
مسول دوست داشتنی تالار چنگال اندرو که با دلسوزی خاصی و بدون مایوس شدن در این راه قدم بر میدارد و به خیلی ها امید های تازه ای میدهد

نفر سوم
mojtaba79
ایشان با جدیت خاصی همراه با جناب آقای محمد دبیر سیاقی تا رسیدن به اهداف خود در تاپبک 5 اس ام ای در حال تلاش اند برای این دوست عزیز از خداوند سلامتی و طول عمر خواستارم

نفر چهارم
virangar

که یادمه اون اوایل زد تاپیک HGS ما را پاک ویران کرد ( شوخی) تحلیل های این دوست عزیز همیشه آموزنده بوده

نفر پنجم
علی نوری Oops
که با تلاش چشم گیر خود تاپیک 123 را تر کوندن
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 6th, 2008, 22:00   #28
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up ادامه

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله esitarget نمايش نوشته ها
جالبه که همش هم از نیمه دوم مرداد تا الان ایجاد شده.
در هر صورت من وظیفه خودم دونستم از حق دفاع کنم.چون دیدم همه زوم کردن رو تالارهای فاندامنتال!
بله دوست عزیز حرف حق رو زدید اما اون تیکه "شروع همه از نیمه دوم مرداد بوده" هم خیلی جالب بود. دقیقاً این نظرسنجی اونهم با داشتن اسپانسر به ارتقاء وضعیت سایت کمک می کنه که نمونه بارز اون تلاش و فعالیت بعضی از دوستان درست بعد از شروع نظرسنجی اول بوده که معلومه عزم خودش رو برای ربودن سکوی اول این ماه از همون موقع زین کردن. انشاله دوستانی که به هر دلیلی برای کمک به هموطنان خود تلاش می کنن موفق باشن.
و اما در ادامه ذکر دوستانی که میتونن در لیست قرار بگیرن اسم چند نفر دیگه رو هم ذکر می کنم که از نظر سایر دوستان دور نمونه و هرکس موافق بود نام اونها رو بصورت اختصاصی در یک پست ذکر کنه تا امکان ورودشون به لیست نهایی فراهم بشه:
این عزیزان به ترتیب: مجتبی79 (Mojtaba79) عزیز که انتخاب دور قبل من بودن و احتیاج به توضیح اضافی نداره ، مهرداد داودی (mdavodi) داور عزیز و خستگی ناپذیر این دوره که انشاله در زمینه موفقیتهاشون در فارکس از این پس بیشتر خواهیم شنید ، جناب نوری (Oops) عزیز با تاپیکهای جالب و مورد توجه شون ، جناب البرز محمدپور (lastnight19) عزیز که ضمن کسب عنوان برنده ویژه مسابقه دموی اول ، از تحلیل های ایشون بهره می بریم ، جناب دینامیت (dinamit) عزیز که در تمام بحث های تخصصی شرکت فعال دارن ، جناب حمیدرضا ظریف (hamidrezamf) که با سعه صدر تمام در تاپیکهای مبتدیان پاسخگوی این دوستان بوده ، حتی دوست تازه وارد به سایت جناب پرهام عزیز (Parham A) که به اندازه وسع خود در قسمت مبتدیان به دوستان دیگه کمک میکنه و ... از سایر دوستان تالارهای تکنیکال و روشها و بخصوص فاندامنتال که بدلیل عدم پیگیری تاپیکهای اونها از ذکر نامشون گذشتم و دوستان دیگری که الان حضور ذهن ندارم ، پوزش خواسته و امیدوارم منو بابت این مساله ببخشن.
موفق باشید

پ ن: خوب یا بد من یه اردیبهشتی سال ببر هستم که مسامحه ، ملاحظه و محافظه کاری در کارش نیست و هرچی توی دلشه میریزه بیرون و این نیش زبون دوست و دشمن نمیشناسه ، امیدوارم شما نیز مانند دوستان چند ساله که با این خلق و خوی من ، خو گرفتن از دستم دلگیر نشید و با منطق و از دید وجدان خودتون به حرفهای زده شده نگاه کنید. اینو نه برای این پست بلکه برای پست جنجالی بعدی هم گفتم.

پ ن2: با عرض معذرت دو دوست عزیز جناب کامل و ایمان درستیان هم از قلم انداختم.

آخرین ويرايش توسط Gh.Saeadian در September 6th, 2008 و ساعت 22:59 دليل: افزودن پ ن 2
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي September 6th, 2008, 22:45   #29
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام.
از تالار فاندامنتال بهزاد اقبالی به خاطر وقت و انرژی که برای تالار گذاشتن و همینطور اطلاعات و علمشون.
از تالار روش ها چون کسی تو تاپیک روانکاو کمکی به من نکرد پس هیشکی
از تالار آزادم که خودم به خاطر حاشیه ها و رکورد اخطارهام
از تالار الیوت هم که جناب فرهنگ
از بقیه ی تالار ها تا اطلاع ثانوی خبری در دست نیست.
مرسی .

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در September 6th, 2008 و ساعت 22:52
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي September 6th, 2008, 22:48   #30
Saeed_M
مسئول تالار تحلیل‌های ترسیمی

Saeed_M's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 17,450 بار در 1,826 پست
Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Saeed_M
0

woow بااباااا تشکر آلات چه کنم با این حالات
اقا رضای اس اسی مثل همیشه منو شرمنده ی خودتون میکنین من خیلی کوچیکتر از اونم که در لیست قرار بگیرم
یه چیزیو صادقانه میگم همیشه ی همیشه منش شما , کلامتون , تلاشتون , صمیمیتی که در برخورد شما هست
برای من مثال زدنی بوده . افتخار دیدن روی گل عزیزی چون شما از کم سعادتی من هستش که محقق نشده
مخلص کلام اینکه خیلی چاکریم

مسعود خان عزیز , سلام حالتون چطوره قربان
از لطف و محبت شما خیلی سپاسگزارم امیدوارم شایستگی لازم رو داشته باشم

-----------------------------------------------------
اما انتخاب ...
از انجایی که ملاک انتخاب در نظر سنجی فعالیت مثبت دوستان در روزها و ماه اخیر هستش
بدین ترتیب
جناب محسن بزرگوار
جناب سعیدیان عزیز
جناب دینامیت ( اقا مرتضی اگه اشتباه نکنم )
اقای محمد طالبی
جناب امیر بابک ( معرفی سیستم معاملاتی که با ان قبلا اشنا بودم سیستم جالبیه و بسیار خوش اخلاق )
جناب تارگتر در تایپیک پترنها
اقای امیر حبیبی که با متدشون کولاک کردن
جناب Kamel که کلی با متدشون , تحلیلهای زیبا مهمونمون کردن
--------------------------------
یک انتخاب سوم به نام " مرد اخلاق " هم اگه داشته باشیم خیلی عالی میشه به نظرم ( یه انتخاب ورزشی )

آخرین ويرايش توسط Saeed_M در September 6th, 2008 و ساعت 22:52 دليل: ...
Saeed_M آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Saeed_M:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربر, کاربر برتر, نظرسنجی, انتخاب, برگزیده, سایت, سرمایه, شهریورماه

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است