انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 4th, 2008, 17:11   #31
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

دو نکته:

۱- امکان تشکر جزء امکانات پیش فرض vBulletin قرار ندارد. اگر اهمیت موضوع به اندازه ای بود که شما مطرح می کنید، مطمین باشید این امکان بصورت کاملتر و با تنظیمات بیشتر، بطور پیش فرض در vBulletin قرار می گرفت.

۲- امکان اینکه تعداد تشکرها در هر روز برای کاربران مختلف متفاوت باشد، از نظر فنی وجود ندارد.

و تکرار یک جمله: دوستانی که درج تشکر آنها در زیر یک پست به آن نوشته ارزش و اعتبار می دهد، از این امکان بطور مداوم استفاده نمی کنند.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2008, 17:16   #32
Pip_Noob
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 327 بار در 130 پست
Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)
0

با سلام
نظر شما درباره عدم شمارش پستها در تالار های غیر تخصصی آیا شامل پستهایی مانند تاپیک زیر که آقا حامد و دیگر دوستمان کار بسیار با ارزشی از لحاظ آموزش انجام می دهند می شود ؟
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
با تشکر.
Pip_Noob آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2008, 17:19   #33
jupiter
Senior Member

jupiter's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 645 بار در 190 پست
jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)
0

با سلام!
لازم به ذكر است كه كليد تشكر از تالار هاي غير تخصص حذف شده است نه كارگاهها و تالار هاي تخصصي !
به نظر شما ارزش پست كسي كه يك عكس از خرسي كه كنار يك درخت نشسته است (!!) از اينترنت پيدا ميكند و در تاپيك عكسهاي جالب آپلود مي كند و فرضا 15 تشكر مي گيرد با ارزش پست كسي كه يك تحليل زيبا از چارت آپلود كرده و او هم 15 تشكر مي گيرد برابر است؟؟
آيا ارزش پست داستاهاي فانتزي و با مزه كوتاه كه به وفور در همه جاي اينترنت پيدا مي شود در تاپيك كوتاه و خواندني با ارزش پست كسي كه با زحمت كتاب اليوت مايتر را ترجمه كرده و در سايت قرار داده برابر است؟؟

اگر كسي علاقه به اينجور موضوعات آزاد دارد بنده پيشنهاد ميكنم عضو پرشين تولز شود كه بازار مكاره ايست براي اين مسائل .
نام اين فروم سرمايه است و قرار است در آن عده اي در مورد بازار هاي مالي با هم بحث و گفنگو و تبادل اطلاعات كنند , بنابراين روشن است كه اگر قرار به ارزش گذاري پستها باشد پستهاي تكنيكي و تحليلي با پستهاي عكسهاي با مزه و داستانهاي دوستي خاله خرسه و روباه بدجنس ارزش برابري نخواهند داشت...
حذف كليد تشكر و عدم شمارش پست ها از اين جور تاپيك ها هم در همين راستا صورت گرفته است.

با سپاس

آخرین ويرايش توسط jupiter در July 4th, 2008 و ساعت 17:22
jupiter آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از jupiter:
قديمي July 4th, 2008, 17:31   #34
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jupiter نمايش نوشته ها
با سلام!
لازم به ذكر است كه كليد تشكر از تالار هاي غير تخصص حذف شده است نه كارگاهها و تالار هاي تخصصي !
به نظر شما ارزش پست كسي كه يك عكس از خرسي كه كنار يك درخت نشسته است (!!) از اينترنت پيدا ميكند و در تاپيك عكسهاي جالب آپلود مي كند و فرضا 15 تشكر مي گيرد با ارزش پست كسي كه يك تحليل زيبا از چارت آپلود كرده و او هم 15 تشكر مي گيرد برابر است؟؟
با سلام

قدیمترا بچه که بودیم یکی پرسید 1 کیلو آهن سنگینتره یا 1 کیلو پنبه!!؟
ماهم سریعاً بدون تفکر میگفتیم خوب معلومه 1 کیلو اهن!!

مشکل اینه که امثال شما دوست عزیز هنوز یک کیلو آهن را سنگینتر میدانید و نمی خواهید به این نکته بیاندیشید که 15 تشکر=15 تشکر(یعنی 15 طرفدار=15 طرفدار) پس معلومه همه سرمایه مدار نیستند در سایت سرمایه!
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي July 4th, 2008, 17:41   #35
masood22
Member

masood22's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 36 بار در 20 پست
masood22 (سطح 0)
0

باز مثالی عرض می کنم.
فرض کنید شهردار بگوید چراغ اتومبیل برای روشن کردن جاده است. و شهردار می گویم کل معابر را روشنایی خوب می دهیم و تاکسی های بدون چراغ وارد شهر می کنیم.

و بعد بگوید چون چند جوان دیوانه دیروز جلوی بیمارستان بوق کشیدند همه اتومبیل ها را بدون بوق کنید.

آقا رضا خود شما وقتی پشت یک ماشین بدون چراغ و بوق بنشینید چه احساسی دارید. صم و البکم است ماشین. برای هر چیزی باید دستتان را از ماشین بیرون بیاورید یا داد بزنید.

همین گرفتن حق ادیت پستها آیا سلب آزادی شخصی نیست؟

آیا شما می خواهید برای جلوگیری از تخلف..... انسانهایی بدون چشم و گوش و دست و پا بیرون بدهید؟
آیا خدا چنین انسانی خلق کرد؟ یا خدا به انسان اختیار تام داد و بعد به او گفت مجازات می شوی در صورت تخلف.

گرفتن همه اعضای یک کاربر .... برای ایجاد نظم..... نه این درست نیست.
شما باید قادر باشید تخلف ها را مجازات کنید نه اینکه همه اعضا و جوارح همه انسانها را قطع کنید.
masood22 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2008, 17:45   #36
jupiter
Senior Member

jupiter's Avatar

jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)jupiter (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
با سلام

قدیمترا بچه که بودیم یکی پرسید 1 کیلو آهن سنگینتره یا 1 کیلو پنبه!!؟
ماهم سریعاً بدون تفکر میگفتیم خوب معلومه 1 کیلو اهن!!

مشکل اینه که امثال شما دوست عزیز هنوز یک کیلو آهن را سنگینتر میدانید و نمی خواهید به این نکته بیاندیشید که 15 تشکر=15 تشکر(یعنی 15 طرفدار=15 طرفدار) پس معلومه همه سرمایه مدار نیستند در سایت سرمایه!
من واقعا نميدونم چرا برخي انقدر از اين موضوع ناراحت هستند؟؟
اين همه سايت و فروم وجود داره كه در مورد موضوعات متفرقه بحث ميكنند و تعداد اعضاش بيشتره وسانسورش هم خيلي كمتر از اينجاست(!!) يكيش رو هم كه معرفي كردم.
چرا اصرار داريد در فرومي كه نامش سرمايه است و قرار است در مورد بازار هاي مالي بحث شود به مسائل متفرقه بپردازيد؟ هر چند كه اين امكان اينجا هم هست ولي واقعا منصفانه نيست در اين فضا ارزش پست هاي متفرقه با پست هاي تحليلي برابر باشد...
قديمي July 4th, 2008, 17:48   #37
jupiter
Senior Member

jupiter's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله masood22 نمايش نوشته ها
آیا شما می خواهید برای جلوگیری از تخلف..... انسانهایی بدون چشم و گوش و دست و پا بیرون بدهید؟
آیا خدا چنین انسانی خلق کرد؟ یا خدا به انسان اختیار تام داد و بعد به او گفت مجازات می شوی در صورت تخلف.

گرفتن همه اعضای یک کاربر .... برای ایجاد نظم..... نه این درست نیست.
شما باید قادر باشید تخلف ها را مجازات کنید نه اینکه همه اعضا و جوارح همه انسانها را قطع کنید.

فكر ميكنم عده اي از شدت ناراحتي به پرت و پلا گويي افتاده اند...!!!
پ.ن : حذف اين پست مجاز است.(!)

آخرین ويرايش توسط jupiter در July 4th, 2008 و ساعت 17:54
jupiter آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2008, 17:50   #38
masood22
Member

masood22's Avatar

masood22 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
دو نکته:

۱- امکان تشکر جزء امکانات پیش فرض vBulletin قرار ندارد. اگر اهمیت موضوع به اندازه ای بود که شما مطرح می کنید، مطمین باشید این امکان بصورت کاملتر و با تنظیمات بیشتر، بطور پیش فرض در vBulletin قرار می گرفت.

۲- امکان اینکه تعداد تشکرها در هر روز برای کاربران مختلف متفاوت باشد، از نظر فنی وجود ندارد.

و تکرار یک جمله: دوستانی که درج تشکر آنها در زیر یک پست به آن نوشته ارزش و اعتبار می دهد، از این امکان بطور مداوم استفاده نمی کنند.
من از جملات بالا این طور برداشت کردم که شما طرحی را قبلا به تصویب رسانده اید و اصلا حرفهای من را نمی خوانید. من وظیفه خود می دانستم بگویم دارید چه ضربه ای وارد می کنید. از حالا به بعد مسئولیت آن فقط به عهده خود شماست. من رفع تکلیف کردم از خودم.
قديمي July 4th, 2008, 17:52   #39
masood22
Member

masood22's Avatar

masood22 (سطح 0)
0

ژوپیتر بهتر بود کمی فکر می کردی و جواب مناسب می دادی.

آخرین ويرايش توسط masood22 در July 4th, 2008 و ساعت 18:45
قديمي July 4th, 2008, 18:11   #40
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

سلام اقا مسعود عزیز و دیگر دوستان عزیز :
من یک سوالی از خدمتتان داشتم

چرا در سایت های تخصصی غیر ایرانی مثل forexfactory & forex-std & strategy builder fx و امسالهم از گزینه تشکر استفاده نمیکنند به قول خودتان چراغ راهنما ندارند اما بیشترین فعالیت را در سایتشان شاهدیم ؟
اما ما این گزینه را داریم اما بیشترین فعالیتمان در تالار موضوع ازاد هست در صورتی که اهداف این سایت چیز دیگریست ؟
با احترام فراوان

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در July 4th, 2008 و ساعت 18:13
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي July 4th, 2008, 18:13   #41
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jupiter نمايش نوشته ها
فكر ميكنم عده اي از شدت ناراحتي به پرت و پلا گويي افتاده اند...!!!
پ.ن : حذف اين پست مجاز است.(!)
1-دوست عزیز سایت سرمایه ملک شخصی من و شما نیست..و فکر کنم هم دوستان بهتر از ما بدونندکه سایتهای دیگه ای هم برای موضوعات متفرقه وجود داره..

2. بی شک 99درصد دوستان افراد بیکاری نیستند که تو این سایت عضوند و هدف اصلی همه همون فارکس و بازارهای مالی و تبادل افکار و اطلاعات مربوطه هست...

3.بی شک افرادی رو تو سایت میبینم که از لحاظ معلومات و تجربه و سابقه بسیار بالاتر از امثال شما هستند
ولی همواره در رفتارشون فروتنی و احترام و ادب موج میزنه !!!!!!!!

4.......اینجا محلی برای تبادل نظر و ابراز عقاید (ازادی بیان) است نه...........

متشکرم
3 تشکر کننده از Alireza Ghane:
قديمي July 4th, 2008, 18:17   #42
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 1,600 بار در 554 پست
szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

من با نظر دوست خوبم جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] موافقم اینجا یک سایت خصصی فارکس است نه یک سایت تفریحی

در مورد تعداد تشکر ها فکر می کنم که همین تعداد 30 تشکر در روز کافی باشه دوستانی که دم از تعداد کم می زنند لطفا به مدت زمانی که توی این سایت عضو بودند و به تعداد تشکر هایشان نگاه کنند

پ.ن : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] دوست عزیز من به شما اجازه نمی دهم این طور با لحنی بد در مورد دوست من قضاوت کنید و هرچه می توانید بگویید پس لطفا مواظب نوشته های خود باشید
szh.1367 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2008, 18:40   #43
masood22
Member

masood22's Avatar

masood22 (سطح 0)
0

szh.1367 جان من پستم را ادیت کردم. اجازه ندهید کار به دعوا کشیده شود.

جناب مسعود خان که شما را کاملا قبول دارم....
عرض بنده این است:
در این فروم تعداد پستها خیلی زیاد است. و معیار ارزش گذاری به جز دکمه THANK وجود ندارد. اگر این هم برداشته شود کوهی از پستهای متناقض ایجاد می شود.

مثلا در مورد اسکالپینک و مجاز بودن آن نزد بروکرها من آنقدر پستهای متناقض خواندم که نگو.
ولی یک تشکر یک فرد سرشناس این قضیه را حل می کند.

************************************************** *

من با فرومهای دیگر کار ندارم. بیایید روی شرایط این فروم بحث کنیم. هر فروم شرایط خاص خودش را دارد.

نکته: محدود کردن تشکر برای با برداشتن آن تقریبا برابر است. من قضیه سهمیه بندی بنزین را در بالا مثال زدم و اثرات بد آن در کشور.

من پیشنهاد دکمه تایید را دادم تا فکر نکنید تشکر برایم مهمه. چرا دنبال این نیستید؟(فکر کنم مود آن موجود باشد و بشود در اختیار مدیران و کاربران فعال و افراد با سواد قرار داد)
من برایم ارزشیابی کاربران در این تاپیک مهم نیست(البته جای خودش مهمه) بحث من فعلا ارزش گذاری مطالب است.

--------------------
راجع به تالار آزاد من اصلا بحثی ندارم. اصلا بولدوزر بیاندازید از ته بتراشید. اینجا فروم فارکس است و تالار آزاد هموراه کنار تالارهای تخصصی در همه فرومها مشکلاتی ایجاد کرده(البته بعضی می گویند سود هم داره که من بهش زیاد فکر نکردم).

آخرین ويرايش توسط masood22 در July 4th, 2008 و ساعت 18:47
2 تشکر کننده از masood22:
قديمي July 4th, 2008, 18:51   #44
masood22
Member

masood22's Avatar

masood22 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
دو نکته:

1- بالتن حداقلی ارائه می کند. بعدا صاحبان فروم لوازم مورد نیاز خود را می افزایند. بالتن ملاک نیست.
2- اگر ابزار کاری را نداریم دلیلی نمی شود با استفاده کردن ابزار نامناسب خسارت بزنیم.
3- محدود کردن تشکر با برداشتن آن تقریبا برابر است.
قديمي July 4th, 2008, 18:56   #45
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

سلام
من یه پیشنهاد دارم.اگه خیلی پرت و پلا میگم ببخشید.
بهتر نیست اون عبارت .... تشکر از ایشان در .... پست حذف بشه ، تا خود گزینه تشکر؟
فکر میکنم ملاک افراد برای اهمیت دادن به علم و دانش یک فرد ، سابقه پستهای قبلی و یا تعداد پستها باشد و تعداد تشکرها در پستهای گذشته چندان به چشم نیاید .درضمن از گزینه اعتبار هم میتوان استفاده کرد و بعدها اعتبار فرد ، با این گزینه سنجیده میشود ، نه تعداد تشکر ها.
اما گزینه تشکر خیلی وقتها به نویسنده پست و همچنین بازدید کنندگان میفهماند که اهمیت این پست چه قدر بوده و دیگران چه نظری دارن و همانطور که گفته شد ، از ایجاد پست های مکرر برای تشکر جلوگیری میکند.
پ.ن: در کل منظورم این بود که اگر فکر میکنید که عبارت ... تشکر در ... پست ممکن است دیگران را در تشخیص اعتبار فرد دچار مشکل کند و به همین دلیل تشکر ها را حذف میکنید ، کلا این عبارت راحذف کنید ، تا اینکه تشکر حذف یا محدود شود.در ادامه گزینه اعتبار میتواند جای خالی آن عبارت را پر کند.

آخرین ويرايش توسط behrouz-fx در July 4th, 2008 و ساعت 19:00
behrouz-fx آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از behrouz-fx:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, پستهای, تالارهای, در, شمارش, عدم, غیرتخصصی

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید