انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 19th, 2008, 12:24   #211
تاجر
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2005
محل سكونت: تبريز
تشکر از ايشان: 408 بار در 192 پست
تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به تاجر
راهنمایی

0

سلام
دوستان من متاتریدر مخصوص موبایل رو گرفتم و روی گوشیم نصب کردم و الان یه مشکل دارم و اونم این هستش که
نمیتونم تمپلیت و یا اکسپرت و اندیکاتورایی رو که میخوام بهش اضافه کنم .
شما راهی رو بلدین یا نسخه ای از این تریدر رو دارین که بشه ؟
تاجر آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 4th, 2009, 12:43   #212
storyline
Member

storyline's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 123 بار در 30 پست
storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)
پاکت پی سی" touch 3G"jade

0

دوستان خوبم سال میلادی جدید رو به همه شما تبریک می گم. راهنمایی های این انجمن در خرید پاکت پی سی خیلی کمک من کرد. فکر می کنم چزو معدود فرومهایی باشه که کسانی که در اون هستند خرید پاکت پی سی شون صرفا از روی هیجان نیست و به کارایی این ابزار توجه دارند.
با جمع بندی صحبت دوستان؛ من هم با سابقه ترید 3 ساله به این نتیجه رسیدم که به این ابزار نیاز دارم. موقعیتهای بسیاری رو یادم می آمد که پوزیشنها باز داشتم و تحلیلم را هم کرده بودم اما به خاطر این که لبتابم با من نبود یا امکان اتصال تلفنی به دلیل مسافر بودن برایم مقدور نبود نتوانسته بودم به موقع استاپ را بعد از رفتن معامله توی سود کوچک کنم و تی پی را جابجا کنم در نتیجه سود خوبی را از دست داده بودم که البته من اینها را جزو ضرر محسوب می کنم.
درست است که ما تحلیلمان را معمولا پشت کامپیوترهای شخصی با اینترنت پرسرعت می کنیم اما با توجه که این بازار پویا و زنده است باید همیشه مراقب باشیم که اسیر تکنیکی که خودمان مجری آن بودیم نشویم و بازار بدل فن ما را به ما نزند!(شرمنده سابقه کشتیگیر بودنم را به رخ کشیدم!)
من بعد از تحقیق به محصولات سه برند سامسونگ و سونی اریکسون و اچ تی پی علاقه مند شدم.
سامسونگ را به خاطر استحکامش دوست داشتم و زیبایی و اینکه مثل یک ژورنال بود که همه ابزار های حرفه ای را کنار در محصولاتش و خصوصا تک محصولش امنیا داشت.اما با اینکه گوشی موبایل من سامسونگ است و گوشی دوم من 8 سال پیش هم سامسونگ بود نمی دانم چرا آن گوشی قدیمی آنتن دهی بهتری داشت و این آنتن دهی من را نگران می کرد! برنامه من این بود که این پاکت پی سی را صرفا جهت کار استفاده کنم تا زنگ نخورد و همیشه توی اینترنت باشد
حالا اگر قرار باشد که این همه هزینه با آنتن ندادن خراب شود پس باید از همه ابزارهای حرفه ای امنیا خصوصا صفحه گسترده 2/3 اینجی می گذشتم!
سونی اریکسون را دوست داشتم. اولین گوشی من 10 سال قبل موبایل اریکسون بود.شرکت اریکسون بعدها با شرکت سونی ترکیب شد و محصول سونی اریکسون را ارائه داد.
storyline آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از storyline:
قديمي January 4th, 2009, 13:40   #213
vahid.profit
Member

vahid.profit's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: در دل دوست
تشکر از ايشان: 64 بار در 22 پست
vahid.profit (سطح 0)
0

سلام به همه
سرویس GPRS همراه اول 0912 هم راه اندازی شد . از دوستان کسی با این سرویس از متا تریدر استفاده کرده ؟

حق نگهدار
قديمي January 4th, 2009, 13:43   #214
storyline
Member

storyline's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 123 بار در 30 پست
storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)
Touch 3G"jade"

0

دوستان خوبم سال میلادی جدید رو به همه شما تبریک می گم. راهنمایی های این انجمن در خرید پاکت پی سی خیلی کمک من کرد. فکر می کنم چزو معدود فرومهایی باشه که کسانی که در اون هستند خرید پاکت پی سی شون صرفا از روی هیجان نیست و به کارایی این ابزار توجه دارند.
با جمع بندی صحبت دوستان؛ من هم با سابقه ترید 3 ساله به این نتیجه رسیدم که به این ابزار نیاز دارم. موقعیتهای بسیاری رو یادم می آمد که پوزیشنها باز داشتم و تحلیلم را هم کرده بودم اما به خاطر این که لبتابم با من نبود یا امکان اتصال تلفنی به دلیل مسافر بودن برایم مقدور نبود نتوانسته بودم به موقع استاپ را بعد از رفتن معامله توی سود کوچک کنم و تی پی را جابجا کنم در نتیجه سود خوبی را از دست داده بودم که البته من اینها را جزو ضرر محسوب می کنم.
درست است که ما تحلیلمان را معمولا پشت کامپیوترهای شخصی با اینترنت پرسرعت می کنیم اما با توجه که این بازار پویا و زنده است باید همیشه مراقب باشیم که اسیر تکنیکی که خودمان مجری آن بودیم نشویم و بازار بدل فن ما را به ما نزند!(شرمنده سابقه کشتیگیر بودنم را به رخ کشیدم!)
من بعد از تحقیق به محصولات سه برند سامسونگ و سونی اریکسون و اچ تی پی علاقه مند شدم.
سامسونگ را به خاطر استحکامش دوست داشتم و زیبایی و اینکه مثل یک ژورنال بود که همه ابزار های حرفه ای را کنار در محصولاتش و خصوصا تک محصولش امنیا داشت.اما با اینکه گوشی موبایل من سامسونگ است و گوشی دوم من 8 سال پیش هم سامسونگ بود نمی دانم چرا آن گوشی قدیمی آنتن دهی بهتری داشت و این آنتن دهی من را نگران می کرد! برنامه من این بود که این پاکت پی سی را صرفا جهت کار استفاده کنم تا زنگ نخورد و همیشه توی اینترنت باشد
حالا اگر قرار باشد که این همه هزینه با آنتن ندادن خراب شود پس باید از همه ابزارهای حرفه ای امنیا خصوصا صفحه گسترده 2/3 اینجی می گذشتم!
سونی اریکسون را دوست داشتم. اولین گوشی من 10 سال قبل موبایل اریکسون بود.شرکت اریکسون بعدها با شرکت سونی ترکیب شد و محصول سونی اریکسون را ارائه داد.
اریکسون بهترین آنتن دهی را در میان گوشی هایی که دیده بودم داشت. محصولات شرکت جدید سونی اریکسون همه این قابلیت را از والدینش به ارث برده بود. اما با این همه یک تک محصول بود که تقریبا همه مشخصات عالی را داشت به نام : xperia x1
به نظرم این محصول احتمالا آنتن دهی خوبی داشت و از استحکام لازم هم برخوردار بود وقتی که به پایتخت رفتم جدا از ظاهرش لذت بردم. صفحه کلید خوبی هم داشت و از آن مهمتر نمایشگر 3 اینچی آن بود.اما یک نکته بود که مرددم می کرد. بارها دیده بودم که شرکتی که مدتها روی محصولی کار کرده است و به مرور ضعفها و باگهای محصولاتش را رفع کرده و دارای سابقه شده است خیلی بهتر از شرکتی که تازه اقدام به ساخت محصولات مشابه کرده است؛عمل می کند. این سلیقه شخصی من است و می تواند اشتباه باشد.
انتخاب در میان محصولات اچ تی سی خیلی سخت بود. تقریبا همه محصولات دارای قیمتی مناسب با مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری خوب بودند.
برای من بزرگ بودن صفحه نمایش،لمسی بودن، وزن کم، سرعت پروسسر بالای سی پی یو،همخوانی با شبکه های موبایل داخلی و آنتن دهی مناسب،نمایشگر با وضوح بالا و گستردگی مناسب،پشتیبانی از تکنولوژی نسل سوم تلفن های همراه،قابلیت داشتن رم جانبی،وایرلس و وای فای با سرعت خوب،صد البته ویندوز موبایل نسخه 6.1 معیارهای خرید محسوب می شدند.
دایاموند چون رم جانبی نداشت با وجود اینکه خیلی زیبا بود از انتخاب های من حذف شد. هیچ وقت دلم نمی خواست اگر اتفاقی برای موبایلم افتاد نتوانم از اطلاعاتی که در آن ذخیره کرده ام استفاده کنم.
تاچ اچ دی همه چیز تمام بود!یک آیفون بود که به روز شده بود و سیستم عاملش از مکنتاش به ویندوز تغییر کرده بود و دوربین 5 مگا پیکسلی و رم بالای 500 به آن اضافه شده بود.اصلا وقتی من این گوشی را دیدم و دست گرفتم مدتی ماندم چه کار کنم! راستی قیمتش 910 هزار تومان بود!
تاچ پرو با وجود اختلاف قیمت 200 هزار تومانی همان دایاموند بود به اضافه صفحه کلید و رم خور جانبی!
تاچ و تاچ ویوا تقریبا یکی بودند اما تاچ ویوا محصولی جدیدتر بود که شبکه EDGE را هم ساپورت می کرد. کسانی که با ایرانسل به اینترنت وصل شده اند می دانند که سرعتش از GPRS بیشتر است و یک پروتکل ارتباطی جدیدتر محسوب می شوند.راستی تاچ دوال چون وایرلس نداشت اصلا مطرحش نکردم!
تاچ مجموعه آفیس و 3Gرا ساپورت نمی کرد. اما من تاچ را دست دوستان دیده بودم و جالب بود که در سایت فیبو و ام آی جی که بروکرهای من بودند هم عکس همین گوشی تاچ بود که رویش متاتریدر نصب بود و به معنای همخوانی با متاتریدر بود.
اما در نهایت به تاچ3G با نام تجاری"jade" رسیدم. سرعت پروسسرش با تاچ اچ دی برابر بود و با وجود کمترین وزن در میان پاکت پی سی ها یعنی 96 گرم با باتری از استحکام خوبی هم برخوردار بود. رم جانبی 8 گیگ را ساپورت می کرد و از آن گذشته GPS هم داشت.نسل سوم و EDGE ,3G را هم ساپورت می کرد با رام 256 می توانست مدتها کارهای من را راه بیاندازد.وایرلس و وای فای را هم داشت که حتی در صورت راه افتادن اینترنت بی سیم باز هم یک قدم من را جلو می انداخت .با اینهمه قیمتش هم مناسب بود توی سایت دیجی کالا 575 هزار تومان که من از پایتخت با گارانتی یاس 540 هزار تومان خریدم که با نصب فارسی ساز و رم 4 گیگ همان 575 هزار تومان برایم درآمد. راستی شما اگر خواستید بخرید فارسی ساز نخرید چون شرکت اتصالات که خدمات پس از فروش یاس را برعهده دارد آن را رایگان برایتان نصب می کند من هم این رو بعد از تماس یاس فهمیدم.
به خلاف گفته فروشنده اتفاقا متاتریدر را با اینترنت ایرانسل به خوبی پشتیبانی می کند.راستی نسخه PDA را نصب کنید نه ویندوز را چون امکانات بهتری مثل خطوط روند و فیبوناچی و... را هم دارد.
امیدوارم این تجربه ها به درد شما بخورد. به هر حال این سلیقه و معیار من بود و می تواند برای شما متفاوت باشد.

آخرین ويرايش توسط storyline در January 4th, 2009 و ساعت 13:59
storyline آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 23rd, 2009, 16:41   #215
Firouz MT
Senior Member

Firouz MT's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 433 بار در 129 پست
Firouz MT (سطح 0)
خرابي كانكشن همراه اول

0

آقا سه روزه كه GPRS همراه اول به اينترنت كانكت ميشه ولي متاتريدر رو ساپورت نمي كنه فقط با ايرانسل ميشه كانكت شد
اگر خبري در اين زمينه و علت اون داريد ممنون خواهم شد در اينجا اعلام بشه
قديمي January 24th, 2009, 23:08   #216
تاجر
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2005
محل سكونت: تبريز
تشکر از ايشان: 408 بار در 192 پست
تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)تاجر (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به تاجر
0

سلام
دوستان من متاتریدر مخصوص موبایل رو گرفتم و روی گوشیم نصب کردم و الان یه مشکل دارم و اونم این هستش که
كسي نبود كمكم كنه ؟
تاجر آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 24th, 2009, 23:24   #217
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله تاجر نمايش نوشته ها
سلام
كسي نبود كمكم كنه ؟
سلام دوست عزیز ، متاتریدر موبایل که در سایت بروکرها به صورت رایگان در دسترس هستش به هیچ وجهی قابلیت افزودن تمپ ، اندیکاتور و اکسپرت رو نداره و باید با همون موارد دیفالتش کار کنید ، نسخه غیر رایگانی هم هست که حقیر اطلاعاتی درباره اون ندارم ، یا علی .
قديمي January 25th, 2009, 00:49   #218
amin233
Senior Member

amin233's Avatar

محل سكونت: ديارمن ديار نون
تشکر از ايشان: 277 بار در 89 پست
amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amin233 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amin233
0

با سلام
مشكل من اينه كه روي پي دي اي خود كه مدلش htc3400است متا تريد موبايل راكه بروكر م ريل تريد بود از سايتش نصب كردم ولي الان يك حساب هم تو فيبو باز كردم ولي فيبو متا تريد موبايل براي گوشي مرا ندارد(اونايي كه داره مخصوص گوشي هاي ديگه است مثل سيمبيان ها و آي فون)
لطفا اگر ميدانيد كه فيبو قبلا اين مدل متا تريد را داشته يا تو سايت ديگه اي هست مرا راهنمايي كنيد
راستي تو سايت متا كوئست هم رفتم اي پي همه بروكر ها رو داشت جز فيبو و ريجيستر هم ميخواست ولي متا تريد ريل تريد رايگان بود
با تشكر
قديمي January 25th, 2009, 17:49   #219
a_kourosh_a
Member

a_kourosh_a's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 118 بار در 53 پست
a_kourosh_a (سطح 1)a_kourosh_a (سطح 1)
0

با سلام

منم متاتريدر موبايل رو گرفتم و با gprs همراه اول مشكل دارم تا بحال نتونستم كانكت بشم!
a_kourosh_a آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از a_kourosh_a:
قديمي January 26th, 2009, 00:22   #220
Ashkan1
Senior Member

Ashkan1's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,703 بار در 435 پست
Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)
0

سلام
دوستان کسانی که با موبایل ترید میکنید ایا راضی هستید؟
چه موبایلی را برای این کار پیشنهاد میدهید؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید چند تا از صفحات قبل را خوندم اما درست متوجه نشدم (تعداد پست ها زیاد بودند)
تشکر کننده از Ashkan1:
قديمي January 26th, 2009, 00:54   #221
amin233
Senior Member

amin233's Avatar

محل سكونت: ديارمن ديار نون
تشکر از ايشان: 277 بار در 89 پست
amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amin233 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amin233
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 نمايش نوشته ها
سلام
دوستان کسانی که با موبایل ترید میکنید ایا راضی هستید؟
چه موبایلی را برای این کار پیشنهاد میدهید؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید چند تا از صفحات قبل را خوندم اما درست متوجه نشدم (تعداد پست ها زیاد بودند)
با سلام
دوست عزيز بستگي به بروكرت داره كه نرم افزار روي موبايل را داشته باشه كه اكثر بروكر ها دارند (مثلا فيبو مدل پي دي اي مرا ندارد)
من يك پي دي اي مارك اچ تي سي مدل 3400 دارم با يك خط ايرانسل بعضي وقتا از اي دي اس ال هم راحت تر جواب ميده قيمتشم حدود 400 تومانه
موفق باشي
قديمي January 26th, 2009, 02:03   #222
Ashkan1
Senior Member

Ashkan1's Avatar

Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amin233 نمايش نوشته ها
با سلام
دوست عزيز بستگي به بروكرت داره كه نرم افزار روي موبايل را داشته باشه كه اكثر بروكر ها دارند (مثلا فيبو مدل پي دي اي مرا ندارد)
من يك پي دي اي مارك اچ تي سي مدل 3400 دارم با يك خط ايرانسل بعضي وقتا از اي دي اس ال هم راحت تر جواب ميده قيمتشم حدود 400 تومانه
موفق باشي
ممنون دوست عزیز راستش من سر رشته زیادی از گوشی و کامیوتر های جیبی ندارم به همین دلیل هم در انتخاب موندم که چی باید بخرم
این مدل های زیر هست که نمیدونم کدام یک برای این کار بهترند
در ضمن بروکر من فیبو هستش.

HTC Touch Diamond - HTC Touch Pro - HTC TouchDual - HTC Touch Viva - I-Mate SPL - HTC Touch - HTC TyTN II - I-Mate Jamin - I-Mate JAQ3 - I-Mate Ultimate 9502 - I-Mate Ultimate 8502 - HTC S710 - HTC P3350 - I-Mate Ultimate 8150 - I-Mate Jasjam - I-Mate Jasjar - HTC P4350 - HTC S620 - HTC Touch 3G - I-Mate JAMA 101 - I-Mate K-Jam - I-Mate Ultimate 6150 - I-Mate Smartflip - I-Mate JAQ4 - Qtek S200 - HTC S310 - I-Mate PDAL - Asus P535 - Asus P505 - HTC P3470 - Asus P550 - HP iPAQ 910c - I-Mate Pda2K - I-Mate SP5 - HTC P3300 - I-Mate Ultimate 5150 - I-Mate Ultimate 7150 - HTC P3400 - HTC X7500 - I-Mate Ultimate 9150 -
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي January 26th, 2009, 04:12   #223
Mostafa.Nasiri
Senior Member

Mostafa.Nasiri's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2004
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,815 بار در 1,078 پست
Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله MSN به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa.Nasiri
0

سلام

مدتی است که گوشی سامسونگ مدل I900 خردیم

بسیار راضی هستم . مخصوصا از شارژش که به راحتی با یک بار شارژ 4-5 روز کار میده
کیفیت دوربینش هم که عالی است (5 مگاپیکسل) . حافظه داخلی هم که 16GB است

موفق باشید

آخرین ويرايش توسط Mostafa.Nasiri در January 26th, 2009 و ساعت 04:15
Mostafa.Nasiri آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Mostafa.Nasiri:
قديمي January 26th, 2009, 05:08   #224
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

دوستان کسی اطلاع داره متا تریدر در بیست و چهار ساعت چقدر اطلاعات رد و بدل میکنه(حجم)؟
قديمي January 26th, 2009, 14:37   #225
Ashkan1
Senior Member

Ashkan1's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mostafa.Nasiri نمايش نوشته ها
سلام

مدتی است که گوشی سامسونگ مدل I900 خردیم

بسیار راضی هستم . مخصوصا از شارژش که به راحتی با یک بار شارژ 4-5 روز کار میده
کیفیت دوربینش هم که عالی است (5 مگاپیکسل) . حافظه داخلی هم که 16GB است

موفق باشید
مصطفی جان خیلی ممنون
قیمت فعلی را میتونید بگید چقدره؟و با فیبو مشکلی نداره که؟
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
موبایل, اطلاعات, تمام, ترید

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است