انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 11th, 2008, 20:25   #61
rahattar
Senior Member

rahattar's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران - کمی جنوب تر از جنوب شهر
تشکر از ايشان: 301 بار در 125 پست
rahattar (سطح 1)rahattar (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rahattar
0

آنلاينش مصيبته...
قديمي August 3rd, 2008, 16:37   #62
Pip_Noob
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 327 بار در 130 پست
Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)
0

با سلام
16 بازی آتاری شامل هواپیما . ماشین . زیردریایی... به حجم 270 KB.
كد:
http://rapidshare.com/files/134516553/Atari.zip.html
Pip_Noob آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 3rd, 2008, 17:32   #63
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

بازی فقط Civilization اونم نسخه 4! البته نسخه جدیدشم برای PS3 و XBOX اما برای PC هنوز نیومده! وای چقدر آدم حال می کنه وقتی به انرژی هسته ای دست پیدا می کنی بمب اتم می سازی حتی آمریکا هم میشه زیر دستت هر چی بگی قبول می کنه :دی
قديمي August 3rd, 2008, 17:54   #64
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
بازی فقط Civilization اونم نسخه 4! البته نسخه جدیدشم برای PS3 و XBOX اما برای PC هنوز نیومده! وای چقدر آدم حال می کنه وقتی به انرژی هسته ای دست پیدا می کنی بمب اتم می سازی حتی آمریکا هم میشه زیر دستت هر چی بگی قبول می کنه :دی
ولی بنظر من چیزی که از همه بیشتر حال می ده توی این بازی زمانی هستش که به اینترنت دسترسی پیدا میکنی...اونوقت هر چی دیگران جیگرشون در میاد پیدا می کنند تو در جیک ثانیه صاحبش می شی...لول...در ضمن این انرژی هسته ای هم وقتی ساختنش توسط سازمان ملل بن میشه خیلی ضد حال میشه...مخصوصا که تازه به تکنولوژیش دست پیدا کرده باشی و فقط یک دور مونده باشه تا یک کلاهک بسازی،بعد اونوقت سازمان ملل ساخت اونو بن کنه ...آی حالی می ده

یا علی

پ.ن:راستی مگه نسخه جدیدترش نیومده؟؟؟...این ورژنش رو فکر کنم یکی دو سال پیش بازی می کردم
قديمي August 3rd, 2008, 19:55   #65
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
ولی بنظر من چیزی که از همه بیشتر حال می ده توی این بازی زمانی هستش که به اینترنت دسترسی پیدا میکنی...اونوقت هر چی دیگران جیگرشون در میاد پیدا می کنند تو در جیک ثانیه صاحبش می شی...لول...در ضمن این انرژی هسته ای هم وقتی ساختنش توسط سازمان ملل بن میشه خیلی ضد حال میشه...مخصوصا که تازه به تکنولوژیش دست پیدا کرده باشی و فقط یک دور مونده باشه تا یک کلاهک بسازی،بعد اونوقت سازمان ملل ساخت اونو بن کنه ...آی حالی می ده

یا علی

پ.ن:راستی مگه نسخه جدیدترش نیومده؟؟؟...این ورژنش رو فکر کنم یکی دو سال پیش بازی می کردم
باس تو این بازی سیاست داشته باشی. من همیشه تمام ادیان رو کشف می کنم از بودایسم گرفته تا اسلام همه رو خودم کشف می کنم بعد دین کشورم رو به تمام کشور ها منتقل می کنم سیاست نظامی و اقتصادی و ... رو رو هم به همه تحمیل می کنم اینطوری معمولا کسی نمی ره سراغ سازمان ملل! البته من یک بار هم با فرستادن آپولو به فضا اول شدم!!! :دی

نسخه جدیدش برای PC رو من پیدا نکردم اومدن فکر کنم جولای 2008 اومده باشه.
قديمي August 3rd, 2008, 19:58   #66
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

0

وقتی من اولین بمب اتمم را تو بازی سیویلیزیشن ساختم و یه دونه زدم تو سر هند، بقیه کشورهای دنیا روابطشون باهام تیره شد. دومی را که زدم چندتاشون باهام ترک رابطه کردن. سومی را که زدم انگلستان هم علیه من اعلام جنگ کرد. فرصت چندانی دست نداد که چهارمیش را استفاده کنم! بنابراین مجبور شدم برگردم از آخرین سیو (قبل از بمب اتم پرانی) بازی را ادامه بدم. در ضمن باید سیویلیزیشن بازی کرده باشین تا بدونین رابطه تیره با بقیه کشورها چقدر دردسره! من موندم محمود چطوری اینقدر خونسرد داره با روابط تیره به بازی ادامه میده.
قديمي August 3rd, 2008, 20:08   #67
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
باس تو این بازی سیاست داشته باشی. من همیشه تمام ادیان رو کشف می کنم از بودایسم گرفته تا اسلام همه رو خودم کشف می کنم بعد دین کشورم رو به تمام کشور ها منتقل می کنم سیاست نظامی و اقتصادی و ... رو رو هم به همه تحمیل می کنم اینطوری معمولا کسی نمی ره سراغ سازمان ملل! البته من یک بار هم با فرستادن آپولو به فضا اول شدم!!! :دی

نسخه جدیدش برای PC رو من پیدا نکردم اومدن فکر کنم جولای 2008 اومده باشه.
خوب هر کس یه سیاستی داره....ولی من بشخصه اصلا سراغ ادیان نمی رم و می زارم دیگران وقتشونو روش تلف کنن...من بیشتر می رفتم و تکنولوژِهایی که در جنگ منو برنده می کرد رو کشف میکردم...مثلا سعی می کردم زودتر از همه آهن رو کشف کنم و اونوقت نزدیک معادن آهن شهر می ساختم ....کلهم سعی می کردم که انحصار راه و معادن و تکنولوژِی برتر نظامی رو داشته باشم(اینم یه جورش بید دیگه)

البته الان خیلی وقته دیگه بازی نمی کنم.(دیگه حسش نبید)

یا علی
قديمي August 3rd, 2008, 20:11   #68
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

0

آهان راستی یادم رفت بگم بغیر تکنولوژِی های برتر سعی می کردم اقتصاد رو هم زودتر کشف کنم....فکر کنم همیشه اولین کسی بودم که سیاست بازار آزاد رو در پیش میگرفتم .....این باعث میشد که ثروت زیادی رو سرازیر تمدنم بکنم و باخیال راحتتر بدنبال کشف علوم باشم
قديمي August 3rd, 2008, 20:25   #69
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

0

حالا که بحث بازی سیویلیزیشن هستش بذارین یه خورده عمیق تر بهش نگاه کنیم!
کی فکرش رو میکرد که بازیCivilization IV کاربرد آموزشی هم داشته باشه [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]. اگه به این بازی دست نزدین، لطفا نزنین چون آنچنان معتاد میکنه که یه بخش بزرگی از وقتتون را تلفش میکنین. یه جومانجی واقعی! بازی از سال ۴۰۰۰ قابل از تولد مسیح شروع میشه و باید تا سال ۲۰۵۰ به پایان برسه. شما با یه شهر شروع میکنین و باید یه امپراطوری بزرگ و موفق (در واقع موفقترین کشور دنیا را) بسازین و باور کنین که باید حواستون به همه جزئیات باشه. از خوشحال نگه داشتن مردم، از تجارت با کشورهای همسایه، از مذهب، از ارتش، و از همه مهمتر دانش. باید پول خرج تحقیقات کنین تا دانشتون رشد کنه و بتونین سلاحهای به روز بسازین وگرنه پوستتون کنده است(باور کنین پول در آوردن هم کار ساده ای نیست)! فکرش رو بکنین که همسایه تون دانش باروت رو داره و شما ندارین! در چنین شرایطی هرچی که ازتون بخواد باید سر تعظیم فرود بیارین! یا فرض کنین همسایه تون داره دین اسلام رو در کشور مسیحی شما تبلیغ میکنه و تازه مسجدالحرام را هم خودش ساخته و از این راه یه تجارت اساسی راه انداخته. مردم شما هم دیگه به کلیسا تو شهرها راضی نیستن و اگه مسجد براشون نسازین راندمان کارشون میاد پایین. ولی ساختن هر بنایی کلی هزینه داره. حالا وسط این هیر و ویر اگه برین به این همسایه حمله هم بکنین که شرشو کم کنین، شهرهای مسلمون نشینتون رو دلخور میکنین! در این مدت که شما در گیر این همسایه اعصاب خورد کن شدین، توی یه قاره دیگه یه سری کشور دیگه دارن رشد و ترقی میکنن و وقتی شما ۴۰۰ سال دیگه اولین کشتی اقیانوس پیماتون را ساختین (یا اونا ساختن) و از وجود هم خبردار شدین میبینین که چقدر از دنیای اونور آب عقب افتادین چون همه وقتتون درگیر مسائل لاینحل با همسایه سمجتون بوده. ولی جدای از همه این حرفها یه تمرین عالی مملکت داریه! به نظرم سران مملکتو باید ببرن با این بازی آموزش بدن. تا یادم نرفته! وقتی میرسین به انرژی هسته ای داشتن اورانیوم خیلی مهم میشه تاجایی که اگه تو سرزمین شما اورانیوم باشه و همسایه نداشته باشه حاضره همه چیزشو بده که شما بهش اورانیوم بفروشین. وقتی بمب اتمتون رو میسازین همه ازتون اساسی حساب میبرن ولی اگه ازش استفاده کنین خیلی از دوستاتون رو از دست میدین و کسی باهاتون تجارت نمیکنه.
قديمي August 3rd, 2008, 20:43   #70
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها
والله من ژنرالز رو بازی نکردم ولی اگه بازی به معنای واقعی استراتژی دوست دارین و حوصله طراحی استراتژی و سیستم رو دارید به شما پیشنهاد می کنم CIVILIZATION رو بازی کنید.من ورژن 2 و 4 اونو کامل بازی کردم.ورژن 4 اون خیلی با حال و سخت هستش و گزینه های زیادی داره که در پیشرفت تمدنوتن باید مد نظر داشته باشید.

پ.ن:فکر می کنم سیاستمدارهای ما اگه یه دور این بازی رو روی سخت ترین حالتش انجام می دادند وضعمون حداقل بهتر از الان بود(چه در اقتصاد چه در سیاست)

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
چرا دور سختش رو بازی کنن؟

من تو بازی های استراتژی از Warcraft خیلی خوشم میاد. بخصوص اگر تحت شبکه بازی بشه که بسیار بسیار جذاب هست

راستی برای سرگرمی میتونید سری به بخش بازی های سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بزنید. مطمئناً ضرر نمیکنید

در ضمن آماده هر گونه کل کل هم هستیم
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chipal نمايش نوشته ها
سلام
از اینهاست که باید کشاورزی کنید و پست آتش نشانی بزارید و ... ؟
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها

نه اینطوریم نیست که شما می گید
جالبه داشتم این تاپیک رو از اول یه نگاهی بهش می کردم...دیدم که توی صفحه اول حدود یه سال پیش در مورد این بازی صحبت شده...می گم مثل اینکه فقط ما دو تا نیستیم که طرفدار این بازی هستیما

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در August 3rd, 2008 و ساعت 20:48
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 4th, 2008, 21:07   #71
moh3n jamali
Senior Member

moh3n jamali's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 270 بار در 146 پست
moh3n jamali (سطح 1)moh3n jamali (سطح 1)
0

منم یه زمانی خیلی این بازی را انجام می دادم البته تو این بازی فقط به فکر بمب اتم بودم آخه موقع انفجارش خیلی خیلی حال میکردم
moh3n jamali آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 5th, 2008, 01:22   #72
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Pip_Noob نمايش نوشته ها
با سلام
16 بازی آتاری شامل هواپیما . ماشین . زیردریایی... به حجم 270 KB.
كد:
http://rapidshare.com/files/134516553/Atari.zip.html
ممنونم عزیز
ما رو بردی به دوران نوجوونیمون
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 6th, 2008, 12:03   #73
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

نقل قول:
حالا که بحث بازی سیویلیزیشن هستش بذارین یه خورده عمیق تر بهش نگاه کنیم!
کی فکرش رو میکرد که بازیCivilization IV کاربرد آموزشی هم داشته باشه [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]. اگه به این بازی دست نزدین، لطفا نزنین چون آنچنان معتاد میکنه که یه بخش بزرگی از وقتتون را تلفش میکنین. یه جومانجی واقعی! بازی از سال ۴۰۰۰ قابل از تولد مسیح شروع میشه و باید تا سال ۲۰۵۰ به پایان برسه. شما با یه شهر شروع میکنین و باید یه امپراطوری بزرگ و موفق (در واقع موفقترین کشور دنیا را) بسازین و باور کنین که باید حواستون به همه جزئیات باشه. از خوشحال نگه داشتن مردم، از تجارت با کشورهای همسایه، از مذهب، از ارتش، و از همه مهمتر دانش. باید پول خرج تحقیقات کنین تا دانشتون رشد کنه و بتونین سلاحهای به روز بسازین وگرنه پوستتون کنده است(باور کنین پول در آوردن هم کار ساده ای نیست)! فکرش رو بکنین که همسایه تون دانش باروت رو داره و شما ندارین! در چنین شرایطی هرچی که ازتون بخواد باید سر تعظیم فرود بیارین! یا فرض کنین همسایه تون داره دین اسلام رو در کشور مسیحی شما تبلیغ میکنه و تازه مسجدالحرام را هم خودش ساخته و از این راه یه تجارت اساسی راه انداخته. مردم شما هم دیگه به کلیسا تو شهرها راضی نیستن و اگه مسجد براشون نسازین راندمان کارشون میاد پایین. ولی ساختن هر بنایی کلی هزینه داره. حالا وسط این هیر و ویر اگه برین به این همسایه حمله هم بکنین که شرشو کم کنین، شهرهای مسلمون نشینتون رو دلخور میکنین! در این مدت که شما در گیر این همسایه اعصاب خورد کن شدین، توی یه قاره دیگه یه سری کشور دیگه دارن رشد و ترقی میکنن و وقتی شما ۴۰۰ سال دیگه اولین کشتی اقیانوس پیماتون را ساختین (یا اونا ساختن) و از وجود هم خبردار شدین میبینین که چقدر از دنیای اونور آب عقب افتادین چون همه وقتتون درگیر مسائل لاینحل با همسایه سمجتون بوده. ولی جدای از همه این حرفها یه تمرین عالی مملکت داریه! به نظرم سران مملکتو باید ببرن با این بازی آموزش بدن. تا یادم نرفته! وقتی میرسین به انرژی هسته ای داشتن اورانیوم خیلی مهم میشه تاجایی که اگه تو سرزمین شما اورانیوم باشه و همسایه نداشته باشه حاضره همه چیزشو بده که شما بهش اورانیوم بفروشین. وقتی بمب اتمتون رو میسازین همه ازتون اساسی حساب میبرن ولی اگه ازش استفاده کنین خیلی از دوستاتون رو از دست میدین و کسی باهاتون تجارت نمیکنه.
سلام

ایتقدر تعریف کردید که دارم نصبش میکنم

حالا بازیش چه جوری انجام میشه سخت که نیست
اگه لینک اموزشی و چیزی دارید بدید ماهم معتاد شیم رفقای ناباب
قديمي August 6th, 2008, 12:32   #74
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام

حداقل گرافیکی که نیاز داره چقدره ؟!
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 6th, 2008, 13:13   #75
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

0

می بینم که دوستان جذب شدن به این بازی! اما هشدار من رو جدی بگیرید. معتاد میشیناا!

بازیش چندین رده داره. اگه تازه کارید از رده های ساده شروع کنید.

یک گرافیک 256 و رام 512 حداقل سخت افزار مورد نیاز هستش

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتری, بازیهای

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 13:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.