انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 29th, 2008, 23:41   #31
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
در مورد قانون ۳۰٪ توضیح بدم که ظاهرا مورد انتقاد تعدادی از دوستان هست.

ابتدا بار دیگر بند مربوطه را با دقت بخوانیم:

همانطور که در همین تاپیک نوشتم، هدف از این بند، کاهش نقش شانس در برنده شدن می باشد.

جناب Extacy نوشته اند:

به نظر شما کسی که یک پزیشن با لات تقریبا بالا بدون استاپ و تارگت باز کند و آنرا چند روز به حال خود رها کند، باید در مسابقه رتبه کسب کند؟

این بند قوانین مقدار سود هیچ معامله ای را (چه از نظر pip و چه دلار) محدود نمی کند. اما برای اثبات اینکه این معامله شانسی نبوده، شرکت کننده باید چند معامله مشابه نیز داشته باشد تا مقدار سود یک معامله از 30% سود ناخالص نهایی بیشتر نشود.
یک ماه هم فرصت کمی برای این موضوع نیست.

باز هم تکرار می کنم: بعید می دانم این قانون برای تعداد زیادی از شرکت کنندگان مشکل ایجاد کند.

مثلا جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] این قانون را علت کال شدن برخی دوستان عنوان کردند. در حالی که بدون در نظر گرفتن ۴ معامله آخر که با زیان شدیدی بسته شدند، سود ناخالص جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بیش از 4000$ و سود بزرگترین معامله 711$ بوده است. یعنی کمتر از 18%. لذا بودن یا نبودن این قانون هیچ تاثیری در نتایج ایشان نداشته است.

در مورد جناب هم به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] همین وضعیت به همین صورت بوده است.

فکر می کنم برخی دوستان 30% سود خالص نهایی یا 30% بالانس اولیه را مد نظر قرار می دهند. در حالی که در قانون به صراحت ذکر شده: 30 درصد سود ناخالص نهایی(مجموع سود معاملات سود ده)

لطفا این قانون برای هر یک از شرکت کنندگان دوره اول مزاحمتی ایجاد کرده، با قرار دادن statement موضوع را اعلام کند.

با تشکر
سلام آقا رضا.

بالانس من در پایان مسابقه 1535.49 بوده است.

با فرض اینکه با این مقدار بالانس جزو نفرات اول میبودم :

بیشترین سود من روی طلا با حجم 0.20 لات و 724$ بوده است. آیا سود این پوزیشن از حساب کسر میشده ؟ (با فرض دراو داون پایین !)

لطفا کامل توضیح بدید که مقدار سود این پوزیشن چند درضد سود ناخالض حساب بوده.

ممنون میشم همه نکات رو بفرمایید.
ارادتمند - مهدی.
فايل ضميمه
نوع فايل: zip FXT200129.zip‏ (8.5 کیلوبایت, 4 نمایش)
قديمي November 30th, 2008, 00:21   #32
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
در مورد قانون ۳۰٪ توضیح بدم که ظاهرا مورد انتقاد تعدادی از دوستان هست.

ابتدا بار دیگر بند مربوطه را با دقت بخوانیم:

همانطور که در همین تاپیک نوشتم، هدف از این بند، کاهش نقش شانس در برنده شدن می باشد.

جناب Extacy نوشته اند:
به نظر شما کسی که یک پزیشن با لات تقریبا بالا بدون استاپ و تارگت باز کند و آنرا چند روز به حال خود رها کند، باید در مسابقه رتبه کسب کند؟
بله , چه اشکالی داره ,

ببخشید ولی به نظرم پاسخی که دادید منطقی نیست !

شاید همچین فردی در مسابقه شرکت کرد و با دراو داون پایین با بالانس 50 هزار دلار اول شد , چه اشکالی دارد ؟

میشه این شخص رو برنده اعلام نکرد در حالیکه یکماه برای مسابقه وقت گذاشته و در مسابقه شرکت کرده است ؟

آیا میشه به دلیل اینکه (حتی با دراو داون کم) در یک یا چند پوزیشن بیشترین سودش رو داشته اسمش حذف بشه ؟

همه اینها فرض محال هست و شاید کسی نتونه این کار رو انجام بده ولی هیچ چیز تو این دنیا غیر ممکن نیست !

با تشکر.
قديمي November 30th, 2008, 00:26   #33
Nasser
Junior Member

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 9 بار در 6 پست
Nasser (سطح 0)
0

با درود و سپاس

آنچه که میتواند در این مسابقه خواسته عموم شرکت کنندگان باشد:

1-کسب رتبه بالا در یک رقابت آزاد
2-آموزش عملی تریدرهادر این حوزه

آنچه که میتواند در این مسابقه خواسته برگزار کنندگان محترم مسابقه باشد به همراه موارد مذکور میتواند ایجاد محدودیت های خاص مانند عدم به کارگیری اکسپرت و یا شناساندن رفتارهای مورد تایید کارگزار به تریدرهای آینده باشد.

در برابر اعلام قطعیات در شرایط مسابقه از سوی برگزارکنندگان جایی برای این گونه بحث ها نخواهد بود. اما اعمال دو بند بالا به دو شکل امکان پذیر است .

1-تزریق پیچیدگی های آموزشی به مسابقه وطبعا به شرکت کنندگان که به نظر میرسد با اصل رقابت آزاد و شاید هم خود مسابقه دادن سازگاری ندارد

2-ایجاد سادگی کار ترید و رعایت اصل آزادی تریدر با مقایسه بالانس وطرح اصول ایده ال آموزشی با قرار دادن استیتمنت همه به صورت آنلاین جهت مشاهده عمومی وپیگیری آموزش ها به طورپیوسته وقابل بررسی روزانه برای همه باشدد.شبیه مسابقات بروکرهای متاتریدری با استفاده از اکسپرت.

البته ترید خود من در حالت اول میتواند موفق تر باشد ولی ارزش بک معامله با لات بالا که بتواند پس از یک ماه کال مارجین نشود رابیش از انبوه معاملات خود میدانم و موافق ایجاد فضای غیر رقابتی برای اول شدن ضعیف ترها نیستم(حتی برای خودم). با تشکرو احترام
Nasser آفلاين است
تشکر کننده از Nasser:
قديمي November 30th, 2008, 00:39   #34
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
سلام
در مورد قانون 30 درصد حساب :
اگر مدیریت سرمایه رعایت شود که این قانون بی معنی است.
من لانگ ترم کار میکنم ،در مسابقه شرکت نکنم؟!

موفق باشید
سلام
اول عذر خواهی میکنم از رضای عزیز.
-----
من قوانین مسابقه رو جایی ندیدم از یکی از دوستان شنیدم
در مورد قانون 30 درصد هم کاملا اشتباه متوجه شده بودم.

ولی الان فهمیدم که این قانون خوبی هست
هدف آقا رضا اینه که کسانی که در این مسابقه شرکت میکنند طبق سیستم کاری خودشون ترید کنند و کاملا قانونمند .با استفاده از استاپ و تی پی و مدیریت سرمایه .

نمیخاد مسابقه ای برگزار بشه که فقط بیایم ما ترید کنیم (بر پایه شانس.بدون استاپ) و اخر ماه بگه ایشون برنده هستن و جایزه رو بده.

بنظر من قانون خوبی هست و نباید حذف بشه
موفق باشید
پ.ن:آقا رضا ببخشید ،اگر اشتباه متوجه شدم گوشزد کنید
قديمي November 30th, 2008, 00:57   #35
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

با سلام خدمت مدیر محترم سایت
اجازه بدید منم نظرم رو عرض کنم:

تنها راه تشخیص یک تریدر واقعی (چه مسابقه، چه غیر مسابقه)، پیپ گیری است.
بنظرم بیشترین پیپ شکار شده، ملاک واقع شود.
اگر خواستید در پستی جداگانه دلایلم را خدمت شما و دوستان عرض خواهم کرد.

ضمناً از زحمات بی دریغ شما در انجام این مسابقات کمال تشکر و امتنان را دارم.
AmirBabak آفلاين است
6 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي November 30th, 2008, 01:22   #36
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها

به نظر بنده نیز حتی استفاده از میزان پیپ شکار شده در پایان نسبت به قوانین دوره قبل منطقی تر است.راه دیگر نیز که کمتر برای روشهای منتطقی دردسر ساز میباشد ولی در عین حال نقش شانس را کاهش میدهد لوریج کم است.در صورتی که هیچگونه محدودیت دیگری وجود نداشته باشد.حال در مورد میزان آن نیز میتوان بحث و تبادل نظر کرد.
در مورد اینکه قانون 30% برای چه کسی مشکل به وجود آورده نیز باید عرض کنم این روش که بعد از مسابقه با توجه به وجود این قانون مشکل به وجود آوردن آنرا روی حساب دوستان بررسی کنیم منطقی نیست.چون همه دوستان میدانستند که چنین قانونی وجود دارد و به اجبار به گونه ای معاملات خود را تغییر داده اند که با این قانون سازگاری داشته باشد.در صورتی که اکثریت دوستان به وضوح اعلام میکنند که این قانون برای آنها دردسر ساز بوده و خواهد بود و دست و پای آنها را تا حد زیادی میبندد.
Kourosh007 آفلاين است
تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي November 30th, 2008, 14:11   #37
shahram1019
Senior Member

shahram1019's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: بندرعباس
تشکر از ايشان: 88 بار در 52 پست
shahram1019 (سطح 0)
0

با سلام

من که هنوز هم جایی قوانین مسابقه رو ندیدم !
یکی بگه دقیقا چه قوانینی وضع شده وستان نظرات خودشون رو دادن و قوانین اجرایی هنوز نامشخص است .

بابا یه سری از دوستان مثل من اولین باره که میخوان تواین مسابقه شرکت کنند.
shahram1019 آفلاين است
قديمي November 30th, 2008, 16:11   #38
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها

منم به شدت با این پیشنهاد موافقم
تفاضل پیپ های سود و ضرر اگر ملاک قرار گیرد از هر چیزی بهتر است
اگر اینطور باشد ، معاملات شانسی و یا فول مارجین وارد شدن کلآ حذف میگردد

امیدوارم مسئولین برگزاری به این موضوع توجه ویژه کنند
قديمي November 30th, 2008, 16:27   #39
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
منم به شدت با این پیشنهاد موافقم
تفاضل پیپ های سود و ضرر اگر ملاک قرار گیرد از هر چیزی بهتر است
اگر اینطور باشد ، معاملات شانسی و یا فول مارجین وارد شدن کلآ حذف میگردد

امیدوارم مسئولین برگزاری به این موضوع توجه ویژه کنند
ملاک قرار دادن پیپها منطقی نیست.همانطور که قبلا گفتم بهترین قوانین همان قوانین الپاری هستش یعنی اولویت دادن به بالانس در مرحله اول و سپس دخالت دادن دراوداون و پرافیت فاکتور در رده بندی نهایی

بین تعداد مشخصی از افراد دارای بالاترین بالانس در مرحله دوم.

آخرین ويرايش توسط albertini در November 30th, 2008 و ساعت 16:30
albertini آفلاين است
3 تشکر کننده از albertini:
قديمي November 30th, 2008, 16:38   #40
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

0

با سلام خدمت دوستان.

در مورد پیپ گرفتن من هم 100% و حتی بیشتر از 100% موافق هستم.

من این پیشنهاد رو قبلا در تاپیک مسابقات فارکس کاربران در تالار عمومی فارکس که جناب سعیدیان تاپیک رو زده بودند دادم

ولی یکی از دوستان مشکل این مورد رو گفتند که فکر کنمم نمیشه این مورد رو استفاده کرد :

مثلا 50 پیپ با حجم 10 لات میشه 500 پیپ با حجم یک لات یا 5000 پیپ با حجم 0.10 لات یا ... !

پس در نتیجه تریدر میتونه به جای اینکه یه اردر 10 لاتی با تارگت 50 پیپ بزاره .... روی یک قیمت یا چند پیپ بالاتر پایین تر چند تا اردر 1 لاتی یا 0.10 با همون تارگت 50 پیپ بزاره که در اینصورت تعداد پیپ که حاصل میشه بیشتر باشه !

اون 50 پیپ 10 لات شاید به 5000 پیپ یا بیشتر برسه !

-------------

در کل به نظرم یا باید ملاک انتخاب برند دو مورد به صورت جدا میتونه باشه :

1- قوانین مدیریت سرمایه , DD , Profit Fator و ... (بدون در نظر گرفتن بالانس)
2- فقط بالانس

با تشکر.
قديمي November 30th, 2008, 18:56   #41
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
ملاک قرار دادن پیپها منطقی نیست.همانطور که قبلا گفتم بهترین قوانین همان قوانین الپاری هستش یعنی اولویت دادن به بالانس در مرحله اول و سپس دخالت دادن دراوداون و پرافیت فاکتور در رده بندی نهایی

بین تعداد مشخصی از افراد دارای بالاترین بالانس در مرحله دوم.
چرا به نظرتان محاسبه تعداد پیپها منطقی نیست ؟

اتفاقآ مهمترین مبنای کارکرد یک تریدر ( به نظر من البته ) همان تعداد پیپهای بدست آمده است .

همانطور که در سایتهای مختلف هم میبینیم ، مبنای اصلی بک تست و تبلیغات بر روی سیستمها ، مقدار پیپ های بدست آمده در ماه های گذشته است .

اگر دقت فرمایید ، مقدار پیپهای بدست آمده در درون خود مقدار پروفیت فاکتور را هم دارد ( با فرض حجم مساوی )
و ضمنآ مهمترین قسمت این قضیه این است که دیگر تغییر حجم معاملات تآثیری در نتیجه نخواهد داشت و بدین ترتیب معاملات ریسکی ـاثیری نخواهند داشت ( دیگر هیچ کس هوس نمیکند فول مارجین ترید کند )

خواهش من این است که در باره این نظر امیر بابک عزیز خوب فکر کنید
هرچه نگاه میکنم ، به نظرم این بهترین و عادلانه ترین قانون برای مسابقات است
قديمي November 30th, 2008, 19:33   #42
Farhad 5
Junior Member

Farhad 5's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 25 بار در 11 پست
Farhad 5 (سطح 1)Farhad 5 (سطح 1)Farhad 5 (سطح 1)
0

نقل قول:
فرض کنیم نفر اول اولین دوره مسابقه سایت سرمایه تصمیم می گرفتند که ریسک هر معامله (سایز هر معامله) را به یک پنجم سایز فعلی کاهش بدهند. آیا می دانید با قوانین فعلی باز هم ایشان اول می شدند؟

اما در صورتی که تنها بالانس نهایی ملاک عمل باشد، کسی که با ریسک مناسب وارد معامله شود هیچ شانسی برای برنده شدن ندارد.
(منظور از شانس در این جمله، امکان برنده شدن می باشد.)

لطفا دوستانی که فقط بالانس را ملاک مناسبی برای انتخاب برنده می دانند، راه حلی برای مسئله فوق پیشنهاد کنند. (البته بدون پاک کردن صورت مسئله)

با تشکر
رضا

سلام

با تشکر از آقا رضا برای جواب به سوالات پستهای قبلی

به نظر من تبدیل حساب 500 دلاری به 2000 دلار فقط با اتکا به فاکتور شانس تقریبا غیر ممکن است.

کاملا واضح است که در دوره گذشته هیچ یک از نفراتی که در پایان هر هفته جزء 5 نفر اول لیست بودند
مدیریت سرمایه را به هیچ وجه رعایت نمی کردند . به نظر شما یک تریدر حرفه ای با رعایت مدیریت سرمایه
در ماه چقدر سود می کند ( جالب اینکه من خودم آماتور هستم ) ؟

در واقع در دوره اول هم برگزارکنندگان به هدف رعایت مدیریت سرمایه نرسیدند و هیجان مسابقه را هم تا حد
زیادی کاهش دادند .

پی نوشت :
استاد گرامی آقای حامد خسروی در مسابقه آدمیرال بالانس را به بیش از 235 هزار دلار رسانده اند .
چند نفر فکر می کنند این کار با شانس امکان دارد ؟
3 تشکر کننده از Farhad 5:
قديمي November 30th, 2008, 19:45   #43
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:

اتفاقآ مهمترین مبنای کارکرد یک تریدر ( به نظر من البته ) همان تعداد پیپهای بدست آمده است .

همانطور که در سایتهای مختلف هم میبینیم ، مبنای اصلی بک تست و تبلیغات بر روی سیستمها ، مقدار پیپ های بدست آمده در ماه های گذشته است .

اگر دقت فرمایید ، مقدار پیپهای بدست آمده در درون خود مقدار پروفیت فاکتور را هم دارد ( با فرض حجم مساوی )
و ضمنآ مهمترین قسمت این قضیه این است که دیگر تغییر حجم معاملات تآثیری در نتیجه نخواهد داشت و بدین ترتیب معاملات ریسکی ـاثیری نخواهند داشت ( دیگر هیچ کس هوس نمیکند فول مارجین ترید کند )

راسپوتین عزیز، درسته پیپ مبنای خوبی برای پرفومنس یک تریدر است، اما برای مسابقه خیر.

این هم به این علت است که ارزش پیپ جفت ارزها با هم متفاوت است. همچنین Volatility ارزها یکسان نیست. مثلا هر 10 پیپ USD/NOK تقریبا برابر 1.6 پیپ یورو است.

تا به حال هیچ مسابقه دمو یا ریل ندیده ام که مبنای آن پیپ باشد. همه مسابقاتی که دیده ام، اولین و اصلی ترین مبنا بالانس بوده است.
4 تشکر کننده از I.N.D.E.X:
قديمي November 30th, 2008, 19:51   #44
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:

علت این امر بارها گفته شده.جدای از کلکی که اقای اکستازی اشاره کردند به علت اینکه نوسان ارزها یکسان نیست این مبنا نمیتونه

منصفانه باشه مگه اینکه بگیم که همه فقط باید مثلا روی یورو-دلار ترید کنند.برای مثال شما تا بخواهید 100 پیپ از دلار -فرانک بگیرید

در همان روز من 800 پیپ را از USDNOK گرفتم.

پ.ن: تا من پست بزنم جناب ایندکس جواب را دادند.جالبه مثالهامونم مثل هم هستش.

آخرین ويرايش توسط albertini در November 30th, 2008 و ساعت 19:54
albertini آفلاين است
3 تشکر کننده از albertini:
قديمي November 30th, 2008, 20:14   #45
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

دوستان فکر میکنم به ایرادات مسابقه بر مبنای پیپ با کمک نظرات دوستان پی بردیم.در مورد اینکه کسی یک معامله را خرد کند تا تعداد پیپ خود را افزایش دهد میتوان از قانونی که در دوره قبل وجود داشت که معاملات با اختلاف زمانی کمتر از نیم ساعت را یک معامله حساب میکرد برای حل این معضل استفاده کنیم.ولی برای اینکه پیپها با یکدیگر تفاوت میکند این راه حل که همه بر روی یک جفت ارز کار کنند باز منطقی نیست چون مثل دوره قبل برای بسیاری از شرکت کنندگان محدودیت ایجاد میشود.
لطفا نظر خود را در مورد برگزاری مسابقه با معیار بالانس نهایی ولی با لوریج کم و یکسان برای همه بیان کنید تا با کمک یکدیگر به نقاط مثبت و منفی این روش نیز پی ببریم.
Kourosh007 آفلاين است
3 تشکر کننده از Kourosh007:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, نقد, نظر, مسابقات, اولین, دوره, درباره‌ی, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید