انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي January 1st, 2009, 00:11   #61
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
میشه نکات بد اون پست رو به من گوشزد کنید تا ما هم در محضر شما اساتید درس ادب و شخصیت پس بدیم ...
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
بنده هم واقعا از جمع بچه های سرمایه از شخص شخیص شما بابت این همه میانه روی از سمت شماتشکر و این همه تند روی از طرف خودمان عذر خواهی می کنم.
قديمي January 1st, 2009, 00:12   #62
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
اقای albertini شما اگر نظر یا انتقادی در مورد پست قبل دارید عنوان کنید.
این گونه سخن گفتن مشکلی را حل نمیکند.
جالبه شما از منطق حرف میزنید ولی پست شما دارای کمترین منطق نیست.خوب کمی منطق تحویل بگیر

اولا معیار تصمصیم 50 نفر از کل بوده ولی شما 50 نفر را جایگزین کل کرده اید و سپس از قانون نصف +1 استفاده کرده اید.

دوما وقتی گفته میشود کسی که موافق است تشکر کند منطق حکم میکند کسی که تشکر نکرده است یا مخالف است یا ممتنع ولی

شما با ممتنع حساب کردن همه مصادره به مطلوب کرده اید و سپس پس از این همه منطق غلط غلوط مخاطب خود را به این متهم کرده اید

که خود را کوچک کرده است .شما که اینقدر در مباحثات خود از کلمه انصاف و منصفانه استفاده میکنی میخواهم منصفانه درباره پست من

قضاوت کنی و اگر حرف من درست بود حداقل از مخاطب خود عذرخواهی کنی.
albertini آفلاين است
7 تشکر کننده از albertini:
قديمي January 1st, 2009, 00:12   #63
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

اقا بیخیال این صحبتها بشید . برید بشینید پای تلویزیون حالشو ببرید ... !

الان احوال همه عزیزان شرکت کننده در بحث ، مثل کسی هست که استاپ خورده و میخواد با اور ترید سریع ضررشو جبران کنه ! چند دقیقه از پای این مونیتور بلند شید ، برید یه چرخی بزنید ، بعد هم بیخیال قضیه شید .
Sohrab_K آفلاين است
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي January 1st, 2009, 00:21   #64
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
بنده هم واقعا از جمع بچه های سرمایه از شخص شخیص شما بابت این همه میانه روی از سمت شماتشکر و این همه تند روی از طرف خودمان عذر خواهی می کنم.
اگر پست من پر از نکات بد است که شما تمام آنرا گذاشته اید در عوض پستهای شما دونه به دونش شاهکار ادبیه بهتون تبریک میگم اصلا چطوره در رابطه با پستهای من یک رای گیری بذارید و رای گیری در رابطه با مسابقه بماند برای بعد....
در ضمن شما در رابطه با خودتون صحبت کنید نه کل بچه های سایت سرمایه .....

آخرین ويرايش توسط vahidrock در January 1st, 2009 و ساعت 00:23
vahidrock آفلاين است
قديمي January 1st, 2009, 00:22   #65
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

سلام دوستان

ظاهرا با پستی که زدم موجب به حاشیه کشیده شدن تاپیک شدم که از همه عذر خواهی می کنم.
هدف من از زدن ان پست این بود که یادآوری کنم که به جای تطبیق دادن قوانین با شرایط خودمان ، منطقی تر اینه که خودمان را با قوانین تطبیق دهیم.

نمی خواهم پست طولانی بزنم . فقط لازم دیدم بعضی سو تفاهم ها رو از بین ببرم :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام دوستان.
.
پ.ن: جناب امینی من عذر می خواهم از طرف خودم که با تشکر از این پیشنهاد موجب ناراحتی شما و بزرگانی مانند شما شدم .
دوست نازنین من
من به هیچ عنوان از بابت تشکر کسی ناراحت نشده ام . این حق شما بوده که با توجه به درخواست مدیر محترم سایت ، در صورت موافق بودن با تاخیر ، از ان پست تشکر کنید .

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

مدیرت سایت اعلام کردند که:....

واین به این معنی نیست که راه دیگری برای تصمیم تاخیر در زمان مسابقه و جود ندارد.
برای اینکه مدیر سایت از کلمه فقط در آن جمله استفاده نکرده است.
اگر جمله به این شکل بود حرف شما قابل قبول بود.
فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: این شماره به علت انتقاد مورد قبول جناب pulp در صحفه بعد حذف شد.
3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستیم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.
دوست گرامی :

کار خاصی نمی کردم . فقط صبر می کردم تا زمان محدود تمام بشود و بعد بر اساس نتایج تصمیم گیری می کردم.

این یعنی اینکه در صورت تحقق شرایط برای تغییر این کار انجام می شود و لاغیر.

من از این تفسیر شما چیزی نفهمیدم. احتمالا ایراد از زبان فارسی من است.

کسی از مخالفان درخواست نکرد که مخالفت خود را اعلام کنند . فقط از موافقان خواسته شد تشکر کنند و این به این معنی است که عدم تشکر یعنی عدم موافقت با تغییر.( اعم از ممتنع و مخالف )

همانطور که عرض کردم ، عدم رای موافق من نشاندهنده موضوع بود . ضمنا انتقاد من به مدیر محترم سایت بود که به شرطی که خود گذاشته بودند عمل نکردند.

در این رابطه شما را به دیدن پستها و تاپیکهای خودم دعوت میکنم . ضمنا گل بی خار خداست . هر فردی حتی اگر بهترین هم باشد دارای خصوصیاتی است که نیاز به توجه خاص و بهبود دارد .

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m1624 نمايش نوشته ها
سلام ، واقعا خسته نباشی

با این دلایلی که شما فرمودید ومعلومه خیلی هم روشون فکرکردی ،میشه اینجور اثتنبات کرد :

هر کسی ، هر وقت و به هردلیلی که خوشش میاد میتونه قوانین و مقررات رو زیر پابزاره ( یکی وقت نداره : دوست من وقت نداری شرکت نکن انشاا.. سری بعد که وقت داشتی، یکی خدا نکرده عزاداره : دوست عزیز تسلیت میگم داغ نبینی ، یکی درس داره : به درسات برس دوست من درس مهمتر از هر چیزیه حتی ازفارکس ، یکی چون میخوادنشون بده که یه ایرانیه اصیله : به این حس ناسیونالیستیت افتخار میکنم ولی اینجا جاش نیست ، یکی میخواد بره سفر : دوست عزیز خوش بگذره جای ما رو خالی کن ، یکی خدا نکرده مریضه : بلا بدور باشه دوست عزیز خوب میشی انشاا.. و .... )

خوب ، حالا دوستانی که میخوان تو مسابقه ،تاکید میکنم " مسابقه "(که مقررات و ضوابط خاصی داره که مدیریت محترم شرح کاملی در موردش دادن )شرکت کنه لطفا به تاپیک ثبت نام برن چون فقط تا 16/10/87 وقت داریم

با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیهای عزیز و دوست داشتنی
ممنون دوست عزیز

این دقیقا همانی است که من گفتم . یعنی قرار نیست که شرایط پیرامونمان طبق خواسته ما باشد بلکه باید ما خود را با شرایط وفق دهیم . این یعنی همان پیروی از قوانین . در غیر این صورت هیچ قانونی در بر گیرنده خواسته های همه افراد جامعه نیست .

ممنون که به خوبی توضیح دادید.

در انتها مایلم موضوعی را روشن کنم . ببینید دوستان . من نمیدانم از کجای نوشته من شما به این نتیجه رسیدید که من موضوع را به مسایل مذهبی ربط داده ام . حتی برای از بین بردن این شبهه جمله اخر پستم را نوشتم . اینکه شما چنین برداشتی کردید برای من جالب بود .

مجددا از بابت به حاشیه کشیدن تاپیک از تمام دوستان عذر خواهی می کنم .

در پناه دادار

آخرین ويرايش توسط yusefamini در January 1st, 2009 و ساعت 00:27
yusefamini آفلاين است
قديمي January 1st, 2009, 00:25   #66
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
جناب BLACK_NINJA به گمونم شما اینجارو با مسجد محلتون اشتباه گرفتین، نمردیم و معنی منطق رو هم فهمیدیم...
سلام
خدانکنه
نه اینجا سایت سرمایه است
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oomiidd نمايش نوشته ها
با سلام

دوست عزیز

جای تعجب داره این اصرار شما

جملاتی که شما بیان کردید بسیار متفاوت هستند یکی جمله عام هست یکی خاص هست

در یک جمله شرطی ما یک کلمه شرط داریم و خود شرط که وقتی شرایط شرط محقق شد ما قایل میشیم که اون اتفاق ،رویداد ،قرارداد، قول و به صورت کل ان شرط باید انجام شود

مثلا شرط
اگر شما نمره بیش از 10 بگیرید این درس را پاس نموده اید

این واقعا واضح هست و هیچ بنی بشری وقتی فرد نمره 14 گرفته تفسیری که شما فرمودید را برای رد کردن ان فرد ارایه نمی دهد

نمی دونم واقعا برای شما نامفهوم و گنگ هست ؟یا اینکه خدای ناکرده قصد سفسطه و خلط مباحث را دارید
دوست من جمله این بود

در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

ایا معنی این جمله این است که فقط و فقط اگر تعداد تشکر کننده ها به 50 برسه مسابقه با تاخیر برگزار
میشود .
و اگر آسمان به زمین بیاید - وضعیت بازار خراب باشد-تصمیم شرکت حمایت کننده و مدیریت چی باشه
اینها دیگر مهم نیست؟
دوست من در آن جمله کلمه در صورتی نیز امده است یعنی امکان وجود صورتهای دیگر محتمل میباشد و رد نشده است.
قديمي January 1st, 2009, 00:38   #67
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
جالبه شما از منطق حرف میزنید ولی پست شما دارای کمترین منطق نیست.خوب کمی منطق تحویل بگیر

اولا معیار تصمصیم 50 نفر از کل بوده ولی شما 50 نفر را جایگزین کل کرده اید و سپس از قانون نصف +1 استفاده کرده اید.

دوما وقتی گفته میشود کسی که موافق است تشکر کند منطق حکم میکند کسی که تشکر نکرده است یا مخالف است یا ممتنع ولی

شما با ممتنع حساب کردن همه مصادره به مطلوب کرده اید و سپس پس از این همه منطق غلط غلوط مخاطب خود را به این متهم کرده اید

که خود را کوچک کرده است .شما که اینقدر در مباحثات خود از کلمه انصاف و منصفانه استفاده میکنی میخواهم منصفانه درباره پست من

قضاوت کنی و اگر حرف من درست بود حداقل از مخاطب خود عذرخواهی کنی.
سلام
جمله اول که توسط دوستان انتقاد شد و ویرایش شد
جمله دوم : به من بفرمایید که کسی که مخالف است نباید مخالفتش را اعلام کند.و اگر مخالفی در هنگام رای گیری نظر ندهد.مقصر خود اوست که رایش ممتنع اعلام میشود.(البته قبول دارم که بهتر بود پستی برای تشکر مخالفان اتخاذ میشد ولی این تاپیک برای اظهار نظر مخالفان و موافقان در مورد مسابقه بود)
من یک تذکر دوستانه دادم.ولی اگر باعث ناراحتی شدم . عذر خواهی میکنم.
قديمي January 1st, 2009, 00:38   #68
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

جناب BLACK_NINJA به گمونم شما اینجارو با مسجد محلتون اشتباه گرفتین، نمردیم و معنی منطق رو هم فهمیدیم...

واقعا حرفتون زشته شما حق توهین به کسی رو ندارید
قديمي January 1st, 2009, 16:09   #69
alibeti
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 352 بار در 125 پست
alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)
0

مسابقه قبلي از زمانه شروع مسابقه تا پايانش به خاطر قوانين بحث و دعوا بود

اين مسابقه هم كه هنوز شروع نشده جروبحث ها شروع شده!!!

خدا آخرشو به خير كنه
alibeti آفلاين است
قديمي January 1st, 2009, 16:31   #70
fxdiako
Member

fxdiako's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 42 بار در 17 پست
fxdiako (سطح 0)
0

انشالله که بحث تمام شده . پس یک سوال کوچیک بکنیم در بریم
قوانینی که قبلا بود یعنی 30درصد و یک سری چیزهای دیگر که الان یادم نیست دیگه تو این مسابقه نیست ؟ الان پست اول اعلام مسابقه دور دوم را خواندم دیدم نوشته فقط بالانس معیار برنده است و درسته ؟
fxdiako آفلاين است
قديمي January 1st, 2009, 18:22   #71
FxAndisheh
Junior Member

FxAndisheh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
FxAndisheh (سطح 0)
0

سلام
من هم بدلیل فعال نبودن کلید تشکر مجبورم موافقت خود را با به تعویق افتادن مسابقه اعلام کنم.
با تشکر از برگزارکنندگان مسابقه
FxAndisheh آفلاين است
قديمي January 1st, 2009, 22:03   #72
kermanforex
Senior Member

kermanforex's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 1,111 بار در 264 پست
kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kermanforex
0

اقا رضا مدیریت سایت ! فکر کنم قرار بود 50 نفر از اون پست تشکر کنند تا مسابقه به تعویق بیفتد !

ولی شما مسابقه رو به تعویق انداختید ! یعنی نظر بقیه مهم نبود ؟

با تشکر.
تشکر کننده از kermanforex:
قديمي January 1st, 2009, 23:50   #73
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

با سلام خدمت دوستان گرامی .

با اینکه برای من فرقی نمیکنه که اصلا مسابقه این هفته بر گزار بشه یا هفته دیگه ، ولی بشدت با این تصمیم که نقض علنی موضوع نظر سنجی و بی اهمیتی به نظر همه کسانی که یا جز گروه مخالفین بودند و یا مثل من در گروه ممتنع بودند ، مخالفم . نمیتونم تصور کنم که بخاطر بود و یا نبود یک کلمه در جمله اونهم در زبان فارسی که هر کاریش کنین باز هم معنی خودش رو میده دلیل منطقی یا حتی قابل تاملی باشه . حتی اگر قرار بر رعایت حال بعضی ها هم باشه بیشتر تریدر ها الان جز طبقه دانشجو هستند که اگر قرار بود تغییری ایجاد بشه باید برای رضایت اکثریت میبود و این یعنی ایجاد شرایطی برای برقراری مسابقه بغیر از زمانی اون هم درست در اول فصل امتحانات . البته همیشه اکثریت جز اقلیت هستند

با تشکر نیروانا
بدرود
قديمي January 2nd, 2009, 00:00   #74
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

. . .
Reza آفلاين است
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 2nd, 2009, 01:10   #75
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

با توجه به پست : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

سلام
دوستان بیایید از زاویه دیگری به مساله نگاه کنیم.
واقعیت این است که مسایل این سایت اعم از بار مالی, مدیریت, برپایی و ... بر عهده ما نیست (حداقل در مورد من این طور است) و اگر جناب آقا رضا و سایر عزیزان در این زمینه تلاش می کنند بدون چشمداشت است.
آیا ایشان حق ندارند به هر دلیل تاریخ مسابقه را تغییر دهند؟
آیا در مسابقات خارجی از شرکت کنندگان نظرخواهی می شود؟
صرف نظر سنجی برای ما ایجاد حق نمی کند که حالا ناراحت شویم.

از طرفی هم از جناب آقا رضا می خواهم این قدر زود از کوره در نروند انتظار ما از سعه صدر ایشان بیش از این است.
موفق باشید
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, گفتگو, مسابقات, دومین, دوره, درباره, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است