انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 7th, 2008, 23:36   #31
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

جناب درزی

شما به نحوه مدیریت سایت اعتراض دارید یا با عقاید شخصی هم سر جنگ دارید؟

تشکر کردن از هر نوشته ای و یا دادن امتیاز و اعتبار مثبت یا منفی، حق هر کاربری است و شما با این حرکاتتون سعی در تخطئه افکار دارید.

متاسفم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 7th, 2008, 23:39   #32
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Thumbs down

0

من که قربانی شدم :
نوبت قربانی شدن شما هم می شود دوست عزیزی که الان در تاپیکت داری به دیگران خدمت می کنی .

و مدیر سایت که : شانه بالا زدنش را بی قید ، که مهم نیست زیاد و تکان دادن سر و ...
قديمي September 7th, 2008, 23:40   #33
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
جناب درزی

شما به نحوه مدیریت سایت اعتراض دارید یا با عقاید شخصی هم سر جنگ دارید؟

تشکر کردن از هر نوشته ای و یا دادن امتیاز و اعتبار مثبت یا منفی، حق هر کاربری است و شما با این حرکاتتون سعی در تخطئه افکار دارید.

متاسفم
یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .
قديمي September 7th, 2008, 23:41   #34
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم
جناب درزی من متوجه شدم اون شخص ساعی که تخریب شده شما هستید ولی متوجه نشدم اون افرادی

که می فرمائید چیکار کردن؟جائی به شما اهانت کردن در پی ام مزاحم شما شدن به شما هتاکی یا فحاشی شده؟

ببخشید رک سوال میکنم چون بنده واقعاً ناراحتم میبینم شما اینقدر عصبانی هستید ولی هرچی این قسمت رو

میخونم متوجه نمیشم اون بندگان خدا چیکار کردن؟فقط از پست آقا رضا ادمین محترم سایت سرمایه اینطور متوجه

شدم که انگار شخصی از شماانتقاد کرده؟آیا شما به همین دلیل ناراحت شدید؟
قديمي September 7th, 2008, 23:46   #35
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها
جناب درزی من متوجه شدم اون شخص ساعی که تخریب شده شما هستید ولی متوجه نشدم اون افرادی

که می فرمائید چیکار کردن؟جائی به شما اهانت کردن در پی ام مزاحم شما شدن به شما هتاکی یا فحاشی شده؟

ببخشید رک سوال میکنم چون بنده واقعاً ناراحتم میبینم شما اینقدر عصبانی هستید ولی هرچی این قسمت رو

میخونم متوجه نمیشم اون بندگان خدا چیکار کردن؟فقط از پست آقا رضا ادمین محترم سایت سرمایه اینطور متوجه

شدم که انگار شخصی از شماانتقاد کرده؟آیا شما به همین دلیل ناراحت شدید؟
سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .
قديمي September 7th, 2008, 23:50   #36
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

اعتباری که از دست رفت

و تصویری که از من به جا ماند

و کسی پاسخگو نیست ...
قديمي September 8th, 2008, 00:00   #37
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

کاش عقلمان در چشمانمان نبود
دوستان در برابر تشکر بدون اطلاع از این پست هم باید در آن دنیا پاسخگو باشید

من حرکت حامدخان و تشکر کنندگان را جسارت تلقی نکردم ، پس شما هم این پست را جسارت تلقی نکیند ( فقط تذکر )
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg Picture12.jpg‏ (91.2 کیلوبایت, 188 نمایش)
قديمي September 8th, 2008, 00:05   #38
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

سرخوردگی و تحقیر

شتری است که در خانه شما نیز در این سایت خواهد خوابید

ببینید کی بهتان گفتم
قديمي September 8th, 2008, 00:09   #39
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .
نقل قول:
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم
جناب درزی

تشکر بنده از هر نوشته ای نشان از تایید آن نوشته دارد. جنابعالی از سایت سرمایه و مدیریت آن و سیستم اعتبار دهی انتقاد کرده اید و جناب آلبرتینی هم از جنابعالی انتقاد کرده اند. بنده هم به عنوان یک کاربر سایت سرمایه حق دارم که از هر کاربر دیگری انتقاد کنم. تشکر بنده به عنوان یک کاربر یعنی تایید صحبتهای ایشون. حال چون رنگ آی دی بنده فرق میکنه، بنده حق انتقاد یا پیشنهاد ندارم؟

ایشون هم قصد تخریب شما رو نداشتن. چند نکته در آن پست جناب آلبرتینی هست که بنده بابت اونها از ایشون تشکر کردم. اول انتقاد پذیری خودشون در بحث با جناب ویرانگر که منجر به نتیجه بسیار عالی برای خود ایشون شد. دوم عدم انتقاد پذیری و آستانه تحمل پایین جنابعالی. سوم جمله زیر که فلسفه وجود هر فروم و انجمنی است:

نقل قول:
اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود
حال تشکر از چنین پستی که چندین نکته مثبت را در دل خود دارد و یک نکته انتقادی درباره جنابعالی داره، حق من مدیر تالار نیست؟ و آیا این نکات در جهت تخریب شما بوده است؟!!!

همچنین این پست نکته دیگری دارد و آن پیگیری های خوب جناب طالبی که همواره بدون حاشیه به مسائل تکنیکی پرداخته اند اما شما ناجوانمردانه به ایشون تاخته اید:

نقل قول:
مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است
سوالی از جنابعالی دارم، آیا این پست شما مستحق دریافت اعتبار منفی نیست؟ مثل اینکه شما عادت به عدم رعایت احترام متقابل در محیط های مجازی دارید. چرا که بنده شما رو در قرار عمومی سایت، فردی متین و آرام دیدم اما در درون فروم و در زبان نوشتاری جور دیگر مینویسید.

میدانید در تالار مدیران چقدر بر سر انتخاب مدیران و مسئولان تالارها بحث میشه؟ بنده این جمله شما رو توهین به تمامی مدیران سایت میدانم. آیا خود بنده در زمانی که برایتان مشکل پیش آمد از شما در پیام خصوصی دلجویی نکردم و خواهان صبر از سوی شما نشدم؟

اما عجله های بی مورد و حاشیه سازی ها توسط خودتون باعث ایجاد کدورت برای خودتان شد.

زیاده عرضی نیست

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 00:14   #40
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

سلام

وحید جان کوتاه بیا لطفا

ازین سوتفاهمات تو این محیط مجازی زیاد پیش میاد.طبیعتا نظرات افراد مختلفه ولی دلیل نمیشه که زود برنجیم

جواب هر انتقاد رو باید با دلیل و منطق داد

اگه کسی به شما بی احترامی کرده من از طرفش عذر خواهی میکنم.

خیلی از دوستان مثل شما بی منت تو این سایت دارن فعالیت میکنن و هدف همه ما مشخصه

منهم دوست دارم اینجا ازادی بیان باشه و از سانسور بیزارم(به شرطی که به کسی توهین نشه)

موفق باشی
4 تشکر کننده از Alireza Ghane:
قديمي September 8th, 2008, 00:14   #41
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .
جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.
قديمي September 8th, 2008, 00:15   #42
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

پیشنهاد ایجاد تالار چنگال اندری از بنده بود و من برای متقاعد کردن مدیر سایت و آقای رهجو خیلی تلاش کردم و قول دادم تالار پر باری شود و آنها هم به من قول همکاری دادند .
بعد از ایجاد تالار من از مدیر سایت خواستم به دلیل آنکه وقت آزاد زیادی دارم و برنامه های زیاد و ایده های مختلف ف مسوولیت تالار چنگال را در کنار جناب رهجو به من بدهند تا بتوانم خدمت کنم . ایشان در پاسخ گفتند قرار نیست برای زیر تالار ها مدیری و یا مسوولی باشد . که من هم قبول کردم . جالب اینجاست که دو روز بعد از این ماجرا جناب طالبی برایم پی ام های خصوصی آقا رضا را مبنی بر دعوت از ایشان برای مدیریت تالار چنگال در یافت کردم . با تعجب از این اقدام آقا رضا و کنار زده شدن خودم بدون سر و صدا ، متوجه شدم که چگونه دشمنانم حاشیه سازیهایشان برایم گران تمام شده است .
ادامه دارد .
قديمي September 8th, 2008, 00:17   #43
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

من منکر استاد بودن آقای طالبی نیستم اما آقا حامد شما دیگر چرا مثل من هستی و هر حرفی را توهین می بینی . در تاپیک قرار عمومی هم سریعا زدی توهین به اعضای سایت و همه را از من بیزار کردی ، در حالی که هنوز دلایلم منطقیست .
ادامه دارد ...
قديمي September 8th, 2008, 00:19   #44
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

من خبر دارم که آقای طالبی وقت ندارد سرش را بخاراند ، در ضمن ایشان از من راهنمائی خواست و من تشویقشان کردم مدیریت را قبول کنند ، چون تالار بی آبرو می شد و خاک می خورد ، طالبی هم نمی خواست قبول کند ، حتی خداحافظی هم کرده بود .
ادامه دارد ...
قديمي September 8th, 2008, 00:21   #45
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

من دو روز روی مخ طالبی کار کردم که طالبی جان ، بچه ها دیگه منو قبول ندارن ولی تو خواهشا این تالار رو بترکون و مدیریتش رو قبول کن ، و بالاخره ایشون قبول کرد .
ادامه دارد ....

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است