انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 17th, 2008, 11:52   #31
saga
Junior Member

saga's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
تشکر از ایشان: یک بار در یک پست
saga (سطح 0)
0

با سلام
پيشنهاد ميكنم بجاي لپ تاپ از پي دي اي با سيم كارت ايرانسل استفاده كنيد .
قديمي April 2nd, 2009, 04:24   #32
iman
Senior Member

iman's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 516 بار در 127 پست
iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به iman
0

dell مدل studio 1535 هم سیم کارت میخوره خیلی هم خوبه
قديمي April 2nd, 2009, 18:50   #33
photosaba
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 55 بار در 26 پست
photosaba (سطح 0)
0

خوب راستش این کارو من خیلی راحت انجام میدم.نرم افزار PC Suite رو نصب کردم و از طریق کابل usb موبایلمو به کامپیوترم نصب کردم. فقط به دلیل سرعت پایین اینترنت ایرانسل باید آپدیت های ویندوز و آنتی ویروسها را هنگام استفاده موقتا قطع کنید. دیگه نیازی به لپ تاپ خاص و یا واسطه فلان ندارید.در ضمن موبایل شما باید امکان ارتباط به اینترنت رو داشته باشه که این روزها حتی گوشی های ارزان قیمت هم قادر به این کار هستند.
photosaba آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از photosaba:
قديمي April 2nd, 2009, 20:30   #34
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
مودم GPRS ZISA

0

با سلام

مودم های USB GPRS ZISA
قابل اتصال به پورت USB کامپیوتر
ارسال SMS گروهی
SMS-INTERNET-CALL از طریق کامپیوتر
با حجم کوچک به اندازه یک FLASH MEMORY

Quad-band GSM850/EGSM900/DCS1800/PCS1900
*GPRS/EDGE multi-slot class 12, GPRS mobile station class B
*EDGE, GPRS and GSM circuit switched data
*Data, voice and SMS
*Support for multiple APNs
*Firmware upgrade available
*Data interface: USB specification 2.0 compliant full-speed
*Highly compact, light and powerful
*LED display, simple integration via plug & play
*USB bus-powered, requires no external power supply
*Vibration(non-operating): 15g peak, 10Hz to 2kHz
*Humidity: 95%(non-condensing)
*Weight: Approx. 41g

System Requirements
*manager software for computer
*USB port
*Disk space: 10MB
*Disk drive: CD ROM(installation only)
*Web explorer for internet

با استفاده از این مودم هم میتوانید به اینترنت موبایل وصل شوید فقط کافی است سیم کارت را داخل آن قرار دهید و به کامپیوتر یا لب تاب از طریق USB وصل کنید

قیمتش هم 100000 تومان است

موفق و پیروز باشید
قديمي April 4th, 2009, 01:10   #35
iman
Senior Member

iman's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
تشکر از ايشان: 516 بار در 127 پست
iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به iman
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله photosaba نمايش نوشته ها
خوب راستش این کارو من خیلی راحت انجام میدم.نرم افزار PC Suite رو نصب کردم و از طریق کابل usb موبایلمو به کامپیوترم نصب کردم. فقط به دلیل سرعت پایین اینترنت ایرانسل باید آپدیت های ویندوز و آنتی ویروسها را هنگام استفاده موقتا قطع کنید. دیگه نیازی به لپ تاپ خاص و یا واسطه فلان ندارید.در ضمن موبایل شما باید امکان ارتباط به اینترنت رو داشته باشه که این روزها حتی گوشی های ارزان قیمت هم قادر به این کار هستند.
این امکان از قبل هم بود بوسیله مودم گوشی، اما بحث سر معرفی لپ تاپ سیم کارت خور بود
ممنون
قديمي April 4th, 2009, 12:05   #36
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله iman نمايش نوشته ها
این امکان از قبل هم بود بوسیله مودم گوشی، اما بحث سر معرفی لپ تاپ سیم کارت خور بود
ممنون
با سلام

دوست عزیز سیم کارت این نوع لب تابها از نوع خاصی هستند که سرویس دهی آن در حال حاضر در ایران موجود نمیباشد

موفق و پیروز باشید
قديمي April 4th, 2009, 16:16   #37
storyline
Member

storyline's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 123 بار در 30 پست
storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)
چرا pda!

0

سلام
من هم سال پیش به این گزینه فکر می کردم اما یک مساله وجود داشت. اولا چون رزولوشن صفحه لبتاب بیشتر و گسترده تر از pda و موبایل است سرعت لود پایین می آمد. ثانیا چون نسخه متاتریدر pda برای موبایل طراحی شده است پس سرعت و دقت هماهنگی بیشتری دارد. در نهایت امسال یک pda خریدم با مارک HTC مدل touch 3g و سه ماه است که باهاش کار می کنم و بسیار راضی هستم.
سرعت بالای ارتباط که حتی گاهی از لبتابم بیشتر است. من با سه بروکر کار می کنم که گاهی هر سه در حال دریافت اطلاعات هستند. یک نسخه pda و دو نسخه اسمارت فون و هر سه می تواند همزمان آنلاین باشد.
من کمتر روی پاکت پی سی معامله می کنم و سعی می کنم روی لبتابم معامله و اردر را بگذارم و روی پاکت پی سی روند را دنبال می کنم و در تریلینگ کردن در سود و مدیریت سرمایه یعنی کم کردن حجم معامله در سود و تریلینگ استاپ از آن استفاده می کنم و همین توصیه را هم دارم.
راستی وزن پاکت پی سی من حدود 96 گرم است که سبکترین پاکت پی سی است و با ایرانسل و همراه اول کار می کند و سرعت خوبی هم دارد.

امیدوارم که این اطلاعات به کارتان بیاید

شادزی
storyline آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از storyline:
قديمي April 5th, 2009, 11:31   #38
azim_274
Senior Member

azim_274's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 376 بار در 144 پست
azim_274 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به azim_274
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله storyline نمايش نوشته ها
سلام
من هم سال پیش به این گزینه فکر می کردم اما یک مساله وجود داشت. اولا چون رزولوشن صفحه لبتاب بیشتر و گسترده تر از pda و موبایل است سرعت لود پایین می آمد. ثانیا چون نسخه متاتریدر pda برای موبایل طراحی شده است پس سرعت و دقت هماهنگی بیشتری دارد. در نهایت امسال یک pda خریدم با مارک HTC مدل touch 3g و سه ماه است که باهاش کار می کنم و بسیار راضی هستم.
سرعت بالای ارتباط که حتی گاهی از لبتابم بیشتر است. من با سه بروکر کار می کنم که گاهی هر سه در حال دریافت اطلاعات هستند. یک نسخه pda و دو نسخه اسمارت فون و هر سه می تواند همزمان آنلاین باشد.
من کمتر روی پاکت پی سی معامله می کنم و سعی می کنم روی لبتابم معامله و اردر را بگذارم و روی پاکت پی سی روند را دنبال می کنم و در تریلینگ کردن در سود و مدیریت سرمایه یعنی کم کردن حجم معامله در سود و تریلینگ استاپ از آن استفاده می کنم و همین توصیه را هم دارم.
راستی وزن پاکت پی سی من حدود 96 گرم است که سبکترین پاکت پی سی است و با ایرانسل و همراه اول کار می کند و سرعت خوبی هم دارد.

امیدوارم که این اطلاعات به کارتان بیاید

شادزی

سلام
ببخشید دو تا سوال داشتم
1- هزینه ایرانسل برای این کار معمولا چقدر است مثلا یک ساعت چک کردن مداوم و مثلا پزیشن گیری توی یک ساعت
2- قطع شدن ارتباط با ایرانسل زیاد اتفاق می افتد یا به ندرت

کی ترید کردن از کجا ترید کردن مهمتر است
azim_274 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از azim_274:
قديمي April 6th, 2009, 20:10   #39
payam58us
Senior Member

payam58us's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 544 بار در 169 پست
payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)payam58us (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به payam58us
0

من از طریق ارتباط موبایل به لپ تاپم به اینترنت وصل میشم اما فقط چند ثانیه دیتا رسیو میشه و بعد دیگه دیتا رسیو نمیشه البته وقتی با خود موبایل هم به اینترنت کانکت میشم همین مشکل رو دارم. لازمه که بگم سیم کارتم همراه اوله.

کسی از دوستان با همراه اول به اینترنت کانکت میشه و ایا مشکل من رو داره؟

با تشکر
payam58us آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 26th, 2009, 07:41   #40
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

با سلام
به نظر دوستان با dell vastrov1510 میشه به اینترنت وصل شد(از طریق سیم کارت)؟ یا اینم سخت افزار لازم داره؟
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Alifar:
قديمي April 26th, 2009, 10:23   #41
Firouz MT
Senior Member

Firouz MT's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 433 بار در 129 پست
Firouz MT (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله payam58us نمايش نوشته ها
من از طریق ارتباط موبایل به لپ تاپم به اینترنت وصل میشم اما فقط چند ثانیه دیتا رسیو میشه و بعد دیگه دیتا رسیو نمیشه البته وقتی با خود موبایل هم به اینترنت کانکت میشم همین مشکل رو دارم. لازمه که بگم سیم کارتم همراه اوله.

کسی از دوستان با همراه اول به اینترنت کانکت میشه و ایا مشکل من رو داره؟

با تشکر
باسلام
هم راه اول نسبت به روزهاي اول كمي بهتر شده ولي به نظر من فعلا فقط براي ديدن وضعيت مناسبه و به دفعات مكرر قطع ميشه ولي سيم كارت پيام رسان اي ران سل وضعيت نسبتا مناسبي داره و معمولا سريع هم كانكت ميشه
از نظر هزينه هم قابل مقايسه نيست چرا كه در دوره اخير همراه اول از 50 تايي كه تو فيشم ثبت كرده بود 35 تاش مربوط به جي پي ار اس بود .دليل استفاده از همراه اول اين بود كه نمي خواستم مدام سيم كارت رو تعويض كنم البته براي راحتي كار يك گوشي ديگه رو گرفتم و در حال حاضر همون سيم كارت پيام رسان رو روي پاكت پي سي گذاشتم و راضيم راستش هزينش رو چك نكردم ولي قطعا خيلي كمتره چرا كه مدت زيادي طول ميكشه تا شارژش كنم

موفق باشيد

پ : اول اينكه اتصالات برنده اپراتور سوم شده و اگه سر وكلش پيدا بشه كار بقيه تعطيله با توجه به اينترنت پرسرعتش
دوم اينكه كيت هايي هست كه ميشه دو تا سيم كارت رو داخل گوشي قرار داد البته تا جائي كه مي دونم مناسب ويندوز موبايل نيست ولي براي گوشي هاي معمولي و اتصال به لپ تاپ قابل استفاده است و قيمتي بين 10 تا 15 تومنه .در واقع زماني كه به لپ تاپ وصل ميشيد سوئيچ مي كنيد روي سيم كارت پيام رسان و حالشو مي بريد چرا كه خط اصليتون هم آف ميشه و با خيال راحت به كار.. تون مي رسيد
2 تشکر کننده از Firouz MT:
قديمي June 16th, 2009, 17:03   #42
omidfx666
Member

omidfx666's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: همه جای ایران جلوی لپ تاپ
تشکر از ايشان: 52 بار در 22 پست
omidfx666 (سطح 1)omidfx666 (سطح 1)omidfx666 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omidfx666
0

سلام به همه دوستان

من یه پاکت پی سی دارم که باهاش به اینترنت وصل می شم هم با ایرانسل و هم با همراه اول و خیلی هم خوب جواب میده
روی پاکت پی سی متاتریدر هم وصل میشه و می تونید هم پوزیشن بگیرید و هم پوزیشن هاتو نو چک کنید
شاید مطلبم بی مورد با عنوان بود ، فقط جهت اطلاع خدمت اساتید عرض کردم
omidfx666 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از omidfx666:
قديمي June 24th, 2009, 10:22   #43
ufo-beg
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: Iran
تشکر از ایشان: 6 بار در يک پست
ufo-beg (سطح 0)
0

با سلام
من خودم بدون ماژول PCMCI تنها بوسیله بلوتوس از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم.
شما اول باید با بلوتوس نوت بوک به گوشی وصل بشید، نوت بوک بلوتوس رو به عنوان یک مودم میشناسه،بعد یه کانکشن دایل آپ بدون User & Password بسازید و بجای شماره تلفن #99* را وارد کنید.
با سرعت 115KB کانکت میشه.
ufo-beg آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از ufo-beg:
قديمي June 24th, 2009, 14:21   #44
auto_chartist
Senior Member

auto_chartist's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 714 بار در 288 پست
auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به auto_chartist
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله azim_274 نمايش نوشته ها
سلام
ببخشید دو تا سوال داشتم
1- هزینه ایرانسل برای این کار معمولا چقدر است مثلا یک ساعت چک کردن مداوم و مثلا پزیشن گیری توی یک ساعت
2- قطع شدن ارتباط با ایرانسل زیاد اتفاق می افتد یا به ندرت
....................
قديمي July 17th, 2009, 00:15   #45
hossein ahangari
Senior Member

hossein ahangari's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 1,396 بار در 345 پست
hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)hossein ahangari (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hossein ahangari
0

با سلام خدمت دوستان عزیز
من از لپ تاپ استفاده می کنم البته لپ تاپ من سونی مدل vaio هستش که 2 ماهه خریدم که خیلی هم ازش راضی هستم
این لپ تاب بلوتوث داره و منو به بلمتوث گوشی وصل میکنه بعدم که وصلیم به اینترنت دیکه چه می خوام نمیدونم
usb واین چیزا دیگه قدیمی شده که بابا

آخرین ويرايش توسط hossein ahangari در July 17th, 2009 و ساعت 00:17
hossein ahangari آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از hossein ahangari:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
dell, کارت, لپ, ایرانسل, تاپ, سیم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 14:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.