انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 3rd, 2010, 00:57   #31
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

آقا فرشاد ممنون از توضیحاتتون
اینترنت ماهواره ای محدودیت دانلود نداره؟
قديمي July 3rd, 2010, 01:22   #32
amin233
Senior Member

amin233's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: ديارمن ديار نون
تشکر از ايشان: 277 بار در 89 پست
amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amin233 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amin233
0

با سلام
آقا فرشاد برای راه اندازی وی ÷ی اس حتما بایداز ویندوز سرور استفاده بشه یا نه از ویندور ایکس ÷ی و یا 7 هم میشه استفاره کردممنون
قديمي July 3rd, 2010, 02:10   #33
bamik
Senior Member

bamik's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 2,704 بار در 537 پست
bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله MEhdi Sobhani نمايش نوشته ها
فرشاد جان ممنون از آموزشهات
یه موردی برای من پیش میاد و میگه نمیتونه سرویس رو راهندازی کنه .
این تصویرش :
پیشاپیش ممنون .
فکر میکنم روی وی پی اس من نشه . نمیدونم زیاد از اینا سر در نمیارم .

سلام خدمت همه دوستان و تشکر ویژه از آقا فرشاد بابت معرفی قابلیتهای پنهان وی پی اس.
من و یکی دیگر از دوستان (آقا فرزاد) هم مشکل آقا مهدی را در همین مرحله داشتیم و دقیقا همین ارور که آقا مهدی عکسش را گذاشته را دریافت می کردیم که با راهنمائی که اقا فرشاد در جواب پست شما کرد متوجه شدم دلیل ارور چیست و با کمک help ویندوز به راهنمائی زیر رسیدم و طبق این راهنمائی عمل کردم و تغییرات را انجام دادم (من هر سه فایل iprtmgr.dll وmprddm.dll و wanarp.sys را در پوشه و درایو مربوطه در ویندوز سرورم داشتم و تنظیمات امنیتی این فایل ها را هم طبق راهنمائی زیر انجام دادم-البته فایل wanarp.sys تیک های آن طبق دستور العمل تیک خورده بود ولی به صورت پیش فرض تیک خورده بود و من نمی توانستم تیک آنها را عوض کنم) و سپس کار را از اول مجدد شروع کردم و وقتی دوباره به همین قسمتی که قبلا ارور آقا مهدی را دریافت کرده بودم رسیدم سرویس RRAS به طور خودکار استارت شد و لیستی که آقا فرشاد گفته بود ظاهر شد ولی کنار نام سرور من در ابتدای لیست نماد سبز رنگ به وجود نیامد و قرمز بود و بقیه کارها را هم طبق بقیه دستورات به طور کامل انجام دادم و نهایتا کانکشن هم ایجاد کردم ولی نمی توانم کانکت بشوم و ارور 800 را دریافت می کنم و پیام ارور می گوید نمی تواند کانکشن vpn را ایجاد کند شاید سرور vpn غیر قابل دسترسی است یا تنظیمات امنیتی به درستی برای این کانکشن ایجاد نشده است.
البته من حدس می زنم همان قسمتی که علامت کنار سرور سبز نشد کار درست پیش نرفته ولی نمی دانم چرا لیست را برای من ایجاد کرد؟؟؟
آقا فرشاد لطفا راهنمائی بفرمائید.
ویرایش:
در ضمن این کار را هم کردم باز هم درست نشد:
نقل قول:
احتمالا بخاطر نصب بودن همزمان پروتکل IPV6 هست
باید بری تو رجیستری ویندوزت ،(start->run->regedit) بعدش مسیر زیر را پیدا کن
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\currentcontrolset\servic es\remoteaccess\routermanagers\IPV6
این پوشه IPv6 رو باید پاک کنی و ویندوز را ری استارت کن
این هم متن فایل help که من طبق دستوراتش عمل کردم:
Details Product: Windows Operating System ID: 20103 Source: RemoteAccess Version: 5.2 Symbolic Name: ROUTERLOG_LOAD_DLL_ERROR Message: Unable to load %1. Explanation The Routing and Remote Access service failed to start because it could not load one of the support binary files (iprtrmgr.dll, wanarp.sys, mprddm.dll).
Possible causes include:
  • One of the files is missing or does not have Read/Execute permissions for the System account.
  • The driver is not loaded in memory.
User Action Before trying to restart the Routing and Remote Access service, verify the status of the support files and driver.
To verify the status of the files and driver
  1. Using Windows Explorer, navigate to %SystemRoot%\system32 and verify that the files iprtrmgr.dll and mprddm.dll are there.
    • If they are missing, repair or reinstall the Windows operating system.
      Caution: Repairing or reinstalling the operating system might require reconfiguring the server.
    • If the files are there, check the permissions on the files to verify that they have Read/Write permissions for the System account.
To check the permissions:
  1. Right-click each file, click Properties, and then click the Security tab.
  2. Verify that the file has Read/Execute permissions for the System account.
    • If the file does not have permissions, add the Read/Execute permissions for the System account.
  3. Using Windows Explorer, navigate to %SystemRoot%\system32\drivers and verify that the file wanarp.sys is there.
    • If the file is missing, repair or reinstall the Windows operating system.
      Caution: Repairing or reinstalling the operating system might require reconfiguring the server.
    • If the file is there, check the permissions on this file to verify that it has Read/Write permissions for the System account.
  1. Right-click the file, click Properties, and then click the Security tab.
    • If the file does not have permissions, add the Read/Execute permissions for the System account.
Version: 5.0 Symbolic Name: ROUTERLOG_LOAD_DLL_ERROR Message: Unable to load %1. Explanation The Routing and Remote Access service failed to start because it could not load one of the support binary files (iprtrmgr.dll, wanarp.sys, mprddm.dll).
Possible causes include:
  • One of the files is missing or does not have Read/Execute permissions for the System account.
  • The driver is not loaded in memory.
User Action
Before trying to restart the Routing and Remote Access service, verify the status of the support files and driver.
To verify the status of the files and driver
  1. Using Windows Explorer, navigate to %SystemRoot%\system32 and verify that the files iprtrmgr.dll and mprddm.dll are there.
    • If they are missing, repair or reinstall the Windows operating system.
    • If the files are there, check the permissions on the files to verify that they have Read/Write permissions for the System account.
  1. Right-click each file, click Properties, and then click the Security tab.
  3. Using Windows Explorer, navigate to %SystemRoot%\system32\drivers and verify that the file wanarp.sys is there.
    • If the file is missing, repair or reinstall the Windows operating system.
    • If the file is there, check the permissions on this file to verify that it has Read/Write permissions for the System account.
  1. Right-click the file, click Properties, and then click the Security tab.

آخرین ويرايش توسط bamik در July 3rd, 2010 و ساعت 03:09
bamik آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از bamik:
قديمي July 4th, 2010, 10:39   #34
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 1,357 بار در 318 پست
Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)
راه اندازی لوکال هاست برای دانلود فایل از VPS

0

سلام دوستان
ممنون از فرشاد عزیز که راه اندازی ارتباط از راه دور با VPS رو آموزش دادند .
میخواستم یک تاپیک جدا برای این موضوع بزنم ولی نمیدونم چرا دسترسی نداشتم به تالار کامپیوتر.
موردی که بعضی از دوستان باهاش مشکل دارند دانلود فایل از وی پی اس هست , که البته با کامپوننت های خود ویندوز میشه این کار رو انجام داد ولی راه ساده تر استفاده از xampp هست.
که از لینک زیر میتونید دانلود کنید.
دانلود از رپیدشیر : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
دانلود از مدیافایر : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
بعد از نصب بر روی VPS دو گزینه APACHI و MYSQL رو فعال کنید.
همه چیز حاضره فقط باید فایلهایی که میخواید دانلود کنید رو در پوشه C:\xampp\htdocs قرار بدید. طور مثال فایل شما اسمش a.rar هست . و بعد در دانلود منیجر یا بروزر خودتون نام فایل رو بعد از آی پی وی پی اس بزنید
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
حالا فایل شما دانلود میشه.

آخرین ويرايش توسط Hamidwt در July 4th, 2010 و ساعت 10:57
Hamidwt آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamidwt:
قديمي July 4th, 2010, 10:47   #35
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 1,357 بار در 318 پست
Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)
ارتباط از راه دور با VPS به روش خیلی ساده

0

برای دوستانی که نتونستن با روشی که فرشاد عزیز در این تاپیک توضیح داد این سرویس رو راه اندازی کنند , حالا به دلیل محدودیت های سرور یا هر دلیل دیگری , با این روش و نصب یک نرم افزار به سادگی میتونید با VPS خودتون ارتباط برقرار کنید.

دانلود از رپید شیر : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
دانلود از مدیا فایر: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

در این فایل دو نرم افزار هست , که نسخه سرور باید بر روی وی پی اس نصب بشه , و نسخه معمولی بر روی کامپیوتر.
بعد از نصب نسخه سرور , شما باید اکانت های مورد نظرتون رو بسازید ( یوزر و پسورد ) و بعد برای ارتباط کامپیوترتون با وی پی اس در نسخه ای که بر روی کامپیوترتون هست اون اکانت رو وارد کنید تا بتونید به وی پی اس کانکت بشید.
به همین سادگی. حتی میتونید محدودیت حجمی هم به یوزر هاتون بدید.
این روش بسیار سریع تر و ساده تر و کم دردسر تر از کانکشن های معمولی که همه باهاش آشنا هستند هست.
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط Hamidwt در July 4th, 2010 و ساعت 10:56
Hamidwt آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Hamidwt:
قديمي July 5th, 2010, 01:46   #36
amin233
Senior Member

amin233's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: ديارمن ديار نون
تشکر از ايشان: 277 بار در 89 پست
amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amin233 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amin233
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله فرشاد صارمی فر نمايش نوشته ها
با سلام
برای داشتن یک آی پی Valid در اینترنت شما می تونید از همین VPS و کانکشن ... که میسازید استفاده کنید.
برای اینکار تنها کافی است یک Domain ثبت کنید.حالا هرچی باشه ،ir باشه ... ارزون تر هست ،فکر کنم سالی 4 هزار تومان هست.
بعد ازثبت دومین باید DNS آن را آی پی VPS خود قرار دهید
سپس باید مراحل زیر را انجام دهید:
1-DNS را روی VPS راه اندازی کنید.
2-در تنظیمات DNS یک Hostرا برای کاربری که وصل میشه اختصاص دهید.و یا آی پی ثابت به او اختصاص دهید. مثلا یک هاست با نام کاربر.
3-در تنظیمات یوزر باید IP ثابت به او بدهید،
4-با کانکشنی که ساختید به VPS خود متصل بشید.

به طور مثال شما یک دومین با نام Test.ir ثبت کردید ،و در DNS سرور یک هاست با نام کاربرUSER ثبت کرده اید.
خوب حالا هر زمان که شما با کانکشن ... به vps خود متصل شوید .دارای یک آدرس valid در اینترنت هستید.برای دست یافتن به آدرس کامپیوتر خود از ادرس زیر استفاده می کنید:
user.test.ir
به همین سادگی
البته می توان به طور پیشرفته تر تنظیم کرد و از تنظیمات بهره برد ، ولی فکر کنم همین برای داشتن یک آدرس valid کاربرد داشته باشه ، حالا شما از هر جای دنیابا هر ویندوز یا موبایلی کانکت بشید همین آدرس را خواهید داشت

موفق باشید

من خیلی وقت پیش از hamachiاستفاده کردم ،ولی تفاوت های زیادی بین این روشها وجود داره ،مهمترینش کیفیت هست

با سلام

جناب آقا فرشاد و ديگر دوستان

ميخواستم از طريق GPRSايرانسل تو محل كارم بتونم دسكتاپ سيستمم رو تو خونه مانيتور كنم(استفاده از متا تريد -سرعت بالاي اينترنت تو خونه و عبور از پرو ك-س-ي-) و
اولا براي آي پي وليد ميتونم از همين DNS روي host استفاده كنم و اگه ميشه بيشتر توضيح بدهيد تا بتونم توسط ريموت دسكتاپ ويندوز كانكت بشوم
دوما اينكه برنامه TeamViewer خيلي عالي جواب ميده مخصوصا تو سرعت هاي پايين ولي مشكل اينه كه بعد از چند روز ريجيستر ميخواهد-انصافا براي GPRS خيلي بهتر از ريموت دسكتاپ است-حالا شما برنامه اي را به غير از TeamViewer و ريموت دسكتاپ كه با سرعت پايين بتونه جواب بدهد را سراغ داريد ؟

همچنين اين قضيه DNS , Host را بيشتر توضيح بفرماييد

ممنون
خدانگهدار
قديمي July 5th, 2010, 01:53   #37
oranoos
Senior Member

oranoos's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 312 بار در 107 پست
oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oranoos
0

با سلام.
برای اینکه از vps مثل کامپیوتر خودمون از اینترنت استفاده کنیم.وب گردی و دانلود و ...

آیا باید روی vps هم آنتی ویروس نصب کنیم؟ یا آنتی ویروس روی کامپیوتر ما از vps هم مراقبت می کنه؟

یک domain خریدیم بعدش باید چی کارش کنیم.لطفا توضیح بدید.برای اون آی پی ولید و استفاده از امکانات بیشتر vps گفتم.

با تشکر
oranoos آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از oranoos:
قديمي July 5th, 2010, 02:02   #38
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amin233 نمايش نوشته ها
با سلام

جناب آقا فرشاد و ديگر دوستان

ميخواستم از طريق GPRSايرانسل تو محل كارم بتونم دسكتاپ سيستمم رو تو خونه مانيتور كنم(استفاده از متا تريد -سرعت بالاي اينترنت تو خونه و عبور از پرو ك-س-ي-) و
اولا براي آي پي وليد ميتونم از همين DNS روي host استفاده كنم و اگه ميشه بيشتر توضيح بدهيد تا بتونم توسط ريموت دسكتاپ ويندوز كانكت بشوم
دوما اينكه برنامه TeamViewer خيلي عالي جواب ميده مخصوصا تو سرعت هاي پايين ولي مشكل اينه كه بعد از چند روز ريجيستر ميخواهد-انصافا براي GPRS خيلي بهتر از ريموت دسكتاپ است-حالا شما برنامه اي را به غير از TeamViewer و ريموت دسكتاپ كه با سرعت پايين بتونه جواب بدهد را سراغ داريد ؟

همچنين اين قضيه DNS , Host را بيشتر توضيح بفرماييد

ممنون
خدانگهدار
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oranoos نمايش نوشته ها
با سلام.
برای اینکه از vps مثل کامپیوتر خودمون از اینترنت استفاده کنیم.وب گردی و دانلود و ...

آیا باید روی vps هم آنتی ویروس نصب کنیم؟ یا آنتی ویروس روی کامپیوتر ما از vps هم مراقبت می کنه؟

یک domain خریدیم بعدش باید چی کارش کنیم.لطفا توضیح بدید.برای اون آی پی ولید و استفاده از امکانات بیشتر vps گفتم.

با تشکر
چشم به زودی آموزش تصویری این مورد را قرار خواهم داد
در اسرع وقت
4 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر:
قديمي July 5th, 2010, 02:06   #39
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله bamik نمايش نوشته ها
سلام خدمت همه دوستان و تشکر ویژه از آقا فرشاد بابت معرفی قابلیتهای پنهان وی پی اس.
من و یکی دیگر از دوستان (آقا فرزاد) هم مشکل آقا مهدی را در همین مرحله داشتیم و دقیقا همین ارور که آقا مهدی عکسش را گذاشته را دریافت می کردیم که با راهنمائی که اقا فرشاد در جواب پست شما کرد متوجه شدم دلیل ارور چیست و با کمک help ویندوز به راهنمائی زیر رسیدم و طبق این راهنمائی عمل کردم و تغییرات را انجام دادم (من هر سه فایل iprtmgr.dll وmprddm.dll و wanarp.sys را در پوشه و درایو مربوطه در ویندوز سرورم داشتم و تنظیمات امنیتی این فایل ها را هم طبق راهنمائی زیر انجام دادم-البته فایل wanarp.sys تیک های آن طبق دستور العمل تیک خورده بود ولی به صورت پیش فرض تیک خورده بود و من نمی توانستم تیک آنها را عوض کنم) و سپس کار را از اول مجدد شروع کردم و وقتی دوباره به همین قسمتی که قبلا ارور آقا مهدی را دریافت کرده بودم رسیدم سرویس RRAS به طور خودکار استارت شد و لیستی که آقا فرشاد گفته بود ظاهر شد ولی کنار نام سرور من در ابتدای لیست نماد سبز رنگ به وجود نیامد و قرمز بود و بقیه کارها را هم طبق بقیه دستورات به طور کامل انجام دادم و نهایتا کانکشن هم ایجاد کردم ولی نمی توانم کانکت بشوم و ارور 800 را دریافت می کنم و پیام ارور می گوید نمی تواند کانکشن vpn را ایجاد کند شاید سرور vpn غیر قابل دسترسی است یا تنظیمات امنیتی به درستی برای این کانکشن ایجاد نشده است.
سلام بامیک جان

مشکل احتمالا از ارائه دهنده VPS هست، شما با ساپورت آنها تماس بگیرید مطمئنن مشکل را خودشان حل خواهند کرد،مشکل دکتر صبحانی هم همین گونه حل شد.
بعد از تماس با ساپورت در صورتی که باز به مشکل بر خوردید ، مشخصات VPS را در پیام خصوصی ارسال کنید تا بنده هر کاری از دستم بر اومد انجام بدم
5 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر:
قديمي July 20th, 2010, 14:07   #40
MEY$AM
Senior Member

MEY$AM's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 1,457 بار در 316 پست
MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)
0

سلام

چجوری از کل وی پی اس مون بک آپ بگیریم و اون رو روی یه وی پی اس دیگه منتقل کنیم .؟ میدونم سوال کلیه ولی یه جواب مختصر هم بدین کفایت میکنه . بسیار سپاسگذارم.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
موارد, vps, آموزش, ارتباط, استفاده, دور, راه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 19:21 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.