انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي September 25th, 2008, 12:14   #31
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله manomaa نمايش نوشته ها
با تشكر از برگزاركنندگان اين مسابقه. آمادگيم و جهت شركت در اين مسابقه اعلام ميكنم. ( چقدر رسمي شد!)
حالا طريقه ثبت نام همين اعلام آمادگيه فقط يا بايد كار ديگه اي هم بكنيم؟؟
نقل قول:
ثبت نام برای اولین دوره مسابقه به مدت دو هفته از اواسط مهرماه و آغاز مسابقه در هفته اول آبان ماه خواهد بود.

ارادت
قديمي September 25th, 2008, 12:26   #32
mehdi-miri
Senior Member

mehdi-miri's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 247 بار در 87 پست
mehdi-miri (سطح 1)mehdi-miri (سطح 1)
Thumbs up

0

مسابقه يعني بالانس
mehdi-miri آفلاين است
2 تشکر کننده از mehdi-miri:
قديمي September 25th, 2008, 12:34   #33
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من اگر قرار باشه که همه نظر بدن ما به هیچ نتیجه ای نخواهیم رسید اگر فقط 100 نفر شرکت کننده داشته باشیم یعنی 100 نظر متفاوت، امکان نداره که بشه همه افراد رو راضی کرد.

من عقیده دارم آقا رضا مدیر محترم سایت یا شرکت تامین کننده مالی جایزه قوانینی رو وضع کنند که همه ملزم به رعایت اون قوانین باشند، هرکس هم که فکر می کنه با این شرایط و قوانین نمی تونه مسابقه بده و روحیه اش سازگار نیست خوب شرکت نکنه، توی این دنیای فارکس اینقدر شرکتها و بروکرهای مختلف مسابقه برگزار می کنند که هرکس بالاخره می تونه توی سال در یک مسابقه حداقل شرکت کننه، حالا اینجا نشد یه جای دیگه، اتفاقی نمی افته.

من تقاضا می کنم بجای اینکه اینقدر بحث بی مورد در مورد قوانین مسابقه بشه زمان مسابقه و داور یا داوران مسابقه رو مشخص کنید تا زودتر شروع کنیم.
قديمي September 25th, 2008, 12:39   #34
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها

من تقاضا می کنم بجای اینکه اینقدر بحث بی مورد در مورد قوانین مسابقه بشه زمان مسابقه و داور یا داوران مسابقه رو مشخص کنید تا زودتر شروع کنیم.
جناب lastnight19 عزیز
این دفعه دیگه می خوای جایزه رو ببری
قديمي September 25th, 2008, 13:03   #35
kermanfx
Senior Member

kermanfx's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: کرمان
تشکر از ايشان: 389 بار در 110 پست
kermanfx (سطح 1)kermanfx (سطح 1)kermanfx (سطح 1)kermanfx (سطح 1)kermanfx (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kermanfx
0

نقل قول:
بنظر من اگر قرار باشه که همه نظر بدن ما به هیچ نتیجه ای نخواهیم رسید اگر فقط 100 نفر شرکت کننده داشته باشیم یعنی 100 نظر متفاوت، امکان نداره که بشه همه افراد رو راضی کرد.

من عقیده دارم آقا رضا مدیر محترم سایت یا شرکت تامین کننده مالی جایزه قوانینی رو وضع کنند که همه ملزم به رعایت اون قوانین باشند، هرکس هم که فکر می کنه با این شرایط و قوانین نمی تونه مسابقه بده و روحیه اش سازگار نیست خوب شرکت نکنه، توی این دنیای فارکس اینقدر شرکتها و بروکرهای مختلف مسابقه برگزار می کنند که هرکس بالاخره می تونه توی سال در یک مسابقه حداقل شرکت کننه، حالا اینجا نشد یه جای دیگه، اتفاقی نمی افته.

همیشه برگزار کننده هر مسابقه بایستی قوانین مسابقه رو همون ابتدای کار وضع کنه بدیهی است اگر شرکت کننده قوانین را قبول داشت شرکت میکنه و اگر نداشت نه ! من هم با شما موافق هستم
قديمي September 25th, 2008, 16:34   #36
Haghshenas
Senior Member

Haghshenas's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,832 بار در 663 پست
Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)
Thumbs up بسيار عالي

0

بسيار عالي

خدارو شكر دور بعد در راهه و ما بايد خودمون رو گرم كنين

منم آماده هستم براي شركت در اين مسابقه (البته فقط توي دمو آماده هستم)
در مورد قوانين فكر كنم قوانين دور قبل خوب باشه فقط

براي هر شخص يك حد اقلي براي تريد مشخص شده باشه.

قبلا معتقد بودم به بستن هر تريد در قبل از 24 ساعته ولي تازگي با روشي كار ميكنم كه گاها نيازه پوزيشن باز باشه هر چند توي ضرر زيادي نيستم .
پس دوستاني كه پيشنهاد بسته شدن تريدها در قبل 24 ساعت رو داده بودند لطفا بي خيال اين يكي بشن.

همه موفق باشيد.
2 تشکر کننده از Haghshenas:
قديمي September 26th, 2008, 15:07   #37
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

لطفا برای ثبت نام در مسابقه، در تاپیکی که به این منظور ایجاد شده اعلام آمادگی کنید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4168
(قرار بود ثبت نام از اواسط مهر ماه آغاز شود، اما با توجه به پستهای متعدد دوستان، تاپیک مربوط به ثبت نام را ایجاد کردم.)

با توجه به اینکه چند هفته تا آغاز مسابقه فرصت داریم، از دوستان دعوت می کنم در مورد شرایط مسابقه و معیارهای نفرات برگزیده نظرات خود را مطرح کنند.

لطفا دوستان علاقه مند، شرایط مسابقات معتبر را از سایتهای مربوطه استخراج و به همراه ترجمهدر این تاپیک قرار بدهند تا به نتیجه بهتری برسیم.

قبل از آغاز مسابقه، شرایط نهایی توسط برگزار کنندگان اعلام خواهد شد.

با تشکر
Reza آفلاين است
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 26th, 2008, 15:54   #38
mino233
Member

mino233's Avatar

محل سكونت: همه جای ایران سرای من است.
تشکر از ايشان: 31 بار در 19 پست
mino233 (سطح 0)
Cool

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله learnforex نمايش نوشته ها
بسيار عالي

..... بسته شدن تريدها در قبل 24 ساعت رو داده بودند لطفا بي خيال اين يكي بشن.

همه موفق باشيد.
اگه پوزیشنها به صورت اتوماتیک بسته بشه مهم نیست، ولی برای بسته شدن دستی پوزیشنها اصلا تضمینی وجود نداره ( نه از طرف کاربران)، ممکنه که به هزار و یک دلیل کسی نتونه پوزیشنهاشو در راس ساعت ببنده ( با این که 100% به قوانین پایبند باشه).
اتفاقه دیگه.

به غیر از این مورد هیچ فرقی نمی کنه که قوانین چی باشه.

ما که باید با مارکت کنار بیاییم، نمی تونیم با قوانین مسابقه کنار بیاییم!!!؟؟؟
قديمي September 26th, 2008, 17:53   #39
.....
Senior Member

.....'s Avatar

محل سكونت: هر کجا که یک خط adsl مقداری سکوت و مراعات وجود داشته باشد.
تشکر از ايشان: 3,413 بار در 779 پست
..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله MSN به ..... ارسال پيغام بوسیله Yahoo به .....
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

لطفا برای ثبت نام در مسابقه، در تاپیکی که به این منظور ایجاد شده اعلام آمادگی کنید: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] (قرار بود ثبت نام از اواسط مهر ماه آغاز شود، اما با توجه به پستهای متعدد دوستان، [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] را ایجاد کردم.)

با توجه به اینکه چند هفته تا آغاز مسابقه فرصت داریم، از دوستان دعوت می کنم در مورد شرایط مسابقه و معیارهای نفرات برگزیده نظرات خود را مطرح کنند.

لطفا دوستان علاقه مند، شرایط مسابقات معتبر را از سایتهای مربوطه استخراج و به همراه ترجمهدر این تاپیک قرار بدهند تا به نتیجه بهتری برسیم.

قبل از آغاز مسابقه، شرایط نهایی توسط برگزار کنندگان اعلام خواهد شد.

با تشکر
آقا رضا واسه تموم شدن این دودلی ها در مورد قوانین یه نظر سنجی بسازید و توش بین بالانس و مدیریت سرمایه به روش آلپاری حق انتخواب بذارید تا هر کس متناسب با میل خودش حق یک رای داشته باشه و نهایتا اکثریت آرا مشخص کننده قوانین خواهند بود.
قديمي September 26th, 2008, 18:42   #40
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

سلام
نمی دونم چرا نمیزارید هر شرکت کنند با هر نوع توانایی و نبوغی که داره شرکت کنه؟ مثلا اینکه کسی از اکسپرت استفاد نکنه برای شرکت در مسابقه . واقعا برای من خیلی جالب خواهد بود که ببینم یک اکسپرت بتونه در یک مسابقه با دیگر تریدرها برنده بشه .
این نکته اول.
نکته دوم : بالانس می تونه معیار درست و حقیقی باشه . حالا یکی باز ریسک بالا ترید می کنه درسته که احتمال برنده شدنش رو بالا می بره ولی از اون طرف هم احتمال ضر ر بیشتر و کال مارجین شدنش رو افزایش می ده . بخاطر همین همون بالانس نشانه کیفیت هر تریدر می تونه باشه . حالا برای یک چاشنی آموزشی هم که باشه می تونید این نکته رو اضافه کنید که هر معامله باید حد سود وحد ضررش از قبل مشخص باشه یا تنظیم شده باشه . این عمل می تونه در بلند مدت تریدر رو برای دیسیپلین و نظم معاملاتی داشتن تربیت کنه .
باتشکر
قديمي September 27th, 2008, 12:24   #41
forexkaran.sign
Member

forexkaran.sign's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 835 بار در 347 پست
forexkaran.sign (سطح 1)forexkaran.sign (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به forexkaran.sign ارسال پيغام بوسیله Yahoo به forexkaran.sign
0

نقل قول:

با سلام

من هم با نظرات touhidqolizadeh موافق هستم
ولی خدا کنه حد ومرزی برای حجمه معاملات نداشته باشه
واینکه در یک ارز باید فقط یک معامله زد در یک مقطع زمانی
forexkaran.sign آفلاين است
قديمي September 27th, 2008, 14:20   #42
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

با سلام خدمت همه دوستان
نظر بنده:
برگزاری مسابقات بدون در نظر گرفتن هیچ گونه محدودیتی برای ترید کردن
انتخاب برنده بر اساس بالانس
ارادتمند
قديمي September 27th, 2008, 15:13   #43
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

سلام
به نظر من بالانس بهترین گزینه است
چون یه تریدر خودش باید مدیریت سر مایه و حد ریسکش رو حفظ کنه تا بتونه تا اخر مسابقه ادانه بده و حتا بتونه اول بشه
اگر نتونه اینکار رو انجام بده که کارش همون هفته اول تمومه
پس بهترین انتخاب همون بالانس می تونه باشه .
power4400 آفلاين است
قديمي September 27th, 2008, 15:56   #44
heidarbaba_m
Senior Member

heidarbaba_m's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: هر جا دل خوشه
تشکر از ايشان: 1,141 بار در 287 پست
heidarbaba_m (سطح 2)heidarbaba_m (سطح 2)heidarbaba_m (سطح 2)heidarbaba_m (سطح 2)heidarbaba_m (سطح 2)heidarbaba_m (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به heidarbaba_m
0

سلام
نظر منم حد بالانس خوبه ما نه اینکه تو این بازار باید سود کنیم پس کسی که حد بالانسش زیاد با توجه به مدریتی که داره به این بالانس میرسه خوب اگر میگیدفقط بالانس مسابقه رو از حالت اموزشی خارج کرده وانو تبدیل به یه سرگرمی میکنه میتونیم حد لات محدودی بزاریم مثلا تا 1/0لات بیشتر نشه پزیشن کرفت یا اینکه همرا بالانس مقدار پیپ هم در نظر کرفته شه که اگر یک نفر 1000$ دلار سود کرده اینو از 1000 پیپ بدست اورده یا از 10000 پیپ ویا از 100 پیپ اینجوری خود به خود دیگه کسی مایل به کرفتن پزیشن با لات بالا رو نداره
اینا نظر من بود ولی در کل من تابع جمع هستم
ممنون
حیدر
قديمي September 27th, 2008, 17:13   #45
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

سلام
یه پیشنهاد توپ دارم
یه رای گیری بزاریم برای انتخاب بالانس یا قوانینه دیگه ای که بچه ها پیشنهاد می کنن هر کدام بیشتر رای آورد
اون رو برایه قوانینه مسابقه تصویب کنیم اینطوری هیچکس دلخور نمی شه .
وای رای گیری
power4400 آفلاين است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, مسابقه, دمو, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید