انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 18th, 2009, 22:04   #1291
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
جناب فراري بنده هنوز منتظر پاسخ مستند شما هستم
شما تهمت جديدي را وارد كرديد
شما اعتراف ميكنيد زير پا گذاشتن قوانين بنيادي باعث حذف پستي شده (از نظر من)پس جانبداري در كار نبوده
شما نميتوانيد حرف خود را ثابت كنيد چون تعداد و دليل پستهاي حذف شده را نميدانيد
شما هنوز نميدانيد به قانون معترضيد يا نحوه اجرا
شما قانون را نميدانيد تا به ان استناد كنيد
نحوه اجرا را در دست بند بوده و براي ان دلايل قانوني و محكم دارم تفسير به راي هم در كار نبوده
دليل خود را نسبت به اين ادعا كه بنده وابسته به جناحي خاص هستم بيان كنيد
ببين دوست عزيز قانون لبه اي برنده دارد و با ادبيات و كدخدا منشي نميتوان از زير ان گريخت
اگر پاي مسئول سايت جايي گير كند تعهد محضري شما هم كمكي به ايشان نميكند
طبق قوانين دموكراسي بنده حق هر گونه اقدام حقوقي در رابطه با شما را براي خودم محفوظ ميدانم
هركس پستي از ايشان در تالار سياسي پاك شده مستندا اينجا بيان كند تا بنده پاسخگو باشم
از اين خاله زنك بازي ها خسته شده ام پس مستند حرف بزنيد
هو الحق

من به قانون معترضم اما وقتی چاره ای نیست باید پذیرفتش اما تا آنجا که می شود از تمام شرایط استفاده نمود برای نرم کردن نحوه اجرایش مخصوصا کنون که مدیر سایت در نهان به نرمش معتقدست.کافی بود؟

جناب وحید من زودتر از اینها به نویسنده پست های شما شک کردم چه برسد به دانستن قانون.....
قديمي May 18th, 2009, 22:09   #1292
Farnoosh_m
Senior Member

Farnoosh_m's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: TeHRan
تشکر از ايشان: 3,057 بار در 632 پست
Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Farnoosh_m
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در مورد (۲): یکی از دلایلی که بسیاری از بزرگان از سایت خداحافظی کردند، بر خلاف ادعای برخی افراد سانسور مطالب سیاسی و مذهبی نبوده، بلکه حاکم شدن جو غیر تخصصی و افزایش بحثهای حاشیه ای در مقایسه با مطالب فنی بوده است. متاسفانه این روند هنوز هم ادامه دارد. بطوری که کم کم به این نتیجه می رسم که تنها راه حل قطعی، مسدود کردن تالارهای غیر تخصصی است. اگر تا چند روز آینده به نتیجه مشخصی نرسیم، ناچار به این کار هستم.
آقا رضا فكر مي كنيد با مسدود كردن تالار هاي غير تخصصي اين بحث خاتمه پيدا مي كنه؟؟
تاپيك مشكل دار قفل شده درسته؟؟ وقتي قفل شد بحث ها بيشتر شد يا كمتر؟؟

بعضي از تاپيكهاي تالارهاي غير تخصصي ربطي به سياست نداره كه بخواد مسدود بشه . اون پستهاي مشكل دارش هم توسط مدير تالار فوري پاك ميشه.مثل كوتاه و خواندني يا عكس هاي جالب يا طنز و ...!
من فكر مي كنم اينجوري (بدون وجود تالارهاي غير تخصصي)محيط سايت خيلي خشك و بي روح ميشه مخصوصا الآن كه خيلي ها نيستند و رفتن يا اومدنشون در حد بازديد از سايت هستش.

من نمي دونم چرا بحث داره از مسير اصلي خودش منحرف ميشه و باعث دلخوري دوستان از هم ديگه ميشه من خودم از منتقدهاي دولت و مخالفاي سانسور مطالب هستم تا حالا هم چند بار مستقيما از طرف خود مدير سايت تذكر دريافت كردم اما اينو مي دونم و قبلا هم گفتم سانسور مطالب سليقه ي شخصي نيست نه دست منه نه دست مدير تالار نه دست شما دستور و قانونيه كه از طرف همون اقليت ديكته ميشه كه اكثريت قدرت رو در اختيار دارند .
اكثريتمون با قانوناشون مخالفيم اما واقعا اين ارزش داره كه به خاطر اون اقليتي كه هيچ ارزشي براي ما قائل نيستنند اينجوري باعث دلخوري همديگه بشيم تا جاييكه كسي مثل جناب آلبرتيني يا ... مجبور بشن از سايت برن؟؟

تورو به خدا اينقدر دعوا نكنيد. بسه ديگه.تا كي هي مي خواين بگين من مدرك ميارم من دليل ميارم من اينجوري مي كنم من اونجوري مي كنم! هر كي شجاعه بره مدرك ببره برا همون اقليت ببينه مي تونه كاري كنه يا نه!!الان چند وقته بحث سر همين چيزاست.

پس فردا سايت فيلتر بشه كدومامون ميريم مدرك ببريم از فيلتر درش بياريم؟؟؟ كدومامون جرآت داريم بريم تو اين اداراه و اون اداره به همين صراحت جلوشون وايسيم و از سانسور شديدشون انتقاد كنيم؟؟ نگيد نمي تونن فيلتر كنند به وقتش كه برسه همون اقليت به هزار و يك دليل مي تونند در عرض 3 ثانيه سايت رو فيلتر كنند!!
قديمي May 18th, 2009, 22:15   #1293
aliakbarmoin
Junior Member

aliakbarmoin's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 58 بار در 20 پست
aliakbarmoin (سطح 1)aliakbarmoin (سطح 1)
0

ترجیح می دم
یه فروم خشک ببینم تا یه فروم ف ی ل ت ر شده
سیا ست برا من خربزه هست و فارکس میتونه نان باشه تا اگه سیر شدم
هوای خربزه خوردن به سرم بزنه
aliakbarmoin آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از aliakbarmoin:
قديمي May 18th, 2009, 22:18   #1294
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
من به قانون معترضم اما وقتی چاره ای نیست باید پذیرفتش اما تا آنجا که می شود از تمام شرایط استفاده نمود برای نرم کردن نحوه اجرایش مخصوصا کنون که مدیر سایت در نهان به نرمش معتقدست.کافی بود؟

جناب وحید من زودتر از اینها به نویسنده پست های شما شک کردم چه برسد به دانستن قانون.....
تا اينجا شما نتوانستيد ادعاي خود را ثابت كنيد و نميدانيد اعتراض به قانون مملكت نه به من مربوط است نه به سايت اگر هم به قانون سايت اعتراض داريد چرا اينهمه نادانسته تهمت ميزنيد و هنوز نميدانيد چگونه اعتراض خود را بيان كنيد و به چه كسي با چه دليلي؟
نويسنده پستهاي من؟!!!!!(فقط من و وحيد مينويسيم)
باز هم يك اشتباه ديگر از طرف شما كه اين يكي را نديده ميگيريم در اين مورد اخر در پيام خصوصي توضيح دهيد تا با هم صحبت كنييم
اما اگر منطورتان نگارشهاي متفاوت من است بنده نيز مانند همه دوستان به ادبيات از كودكي علاقه داشته ام و به سبكهاي مختلف نگارشي اشنا و شعر هم ميگويم(البته فقط براي دل خودم)
و در اخر از شك و گمان بپرهيزيد كه فقط شمارا مديون وجدانتان ميكند و اگر به اخرت ايمان داريد بايد پاسخ گو باشيد
السلام

آخرین ويرايش توسط وحید در May 18th, 2009 و ساعت 22:26
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از وحید:
قديمي May 18th, 2009, 22:24   #1295
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

بنده اونچه رو که فکر میکردم میتونم بگم ، گفتم .

فکر نمیکنم موضوع رو بشه بیش از این شکافت و حلاجی کرد . هر چند که اصل قضیه زیاد هم پیچیده نیست .

آخرین نکته این که اگر هنوز دوستانی با مواردی مشکل دارند ، شاید همونطور که آقا رضا قبلا گفتند ، انتخاب یک نماینده بهترین راه باشه . ( فقط یادآوری یک پیشنهاد بود ) .

در این میان اگر بنده سهوا به کسی هم جسارتی کرده باشم عذر میخوام و تاکید میکنم که هدفم صرفا کمک به حل مشکل بود . فقط کافیه نگاهی به تعداد پستهای تخصصی این چند روز بندازیم و با روزهای قبل مقایسه اش کنیم .

شب همه دوستان به خیر
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 22:24   #1296
erfan_ke
Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 237 بار در 103 پست
erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)
0

دو کلمه هم از . . .

من کاربر چندان معتبری نیستم ، کسی هم منو نمیشناسه ، از بابت بحثهای پیش آمده هم متاسفم ، ولی متاسفانه دلیل در گیری های پیش آمده سوء مدیریت مدیر تالار موضوعات عمومی بوده ! (شخصا با آقا وحید مشکلی ندارم ) آقا رضا و آقا وحید سوالی از شما دارم :
اگر کسی بیاد و به همه کاربرهای سایت توهین کنه عکس العمل شما چه خواهد بود ؟؟
حالا اگه یکی دیگه جواب آن توهین رو محترمانه بده عکس العمل شما چه خواهد بود ؟؟
من قبل از شما جواب میدم :
پست کسی که جواب آن شخص رو داده پاک میشه ، ولی پست شخص توهین کننده پابرجا میمونه !!!
حالا فرض کنید به جای توهین به اعضای یک سایت (چند هزار نفر ) توهین به یک ملت باشه (چندین میلیون نفر)
این کاری بود که آقا وحید کردند ! چرا ؟؟ چون توهین کننده از دوستان ایشون و از مدیران سابق بودند !!
این فقط یک نمونه از سوءمدیریت ایشون بوده
باقی بقایتان
erfan_ke آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از erfan_ke:
قديمي May 18th, 2009, 22:32   #1297
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
تا اينجا شما نتوانستيد ادعاي خود را ثابت كنيد

نويسنده پستهاي من؟!!!!!(فقط من و وحيد مينويسيم)
باز هم يك اشتباه ديگر از طرف شما كه اين يكي را نديده ميگيريم در اين مورد اخر در پيام خصوصي توضيح دهيد تا با هم صحبت كنييم
اما اگر منطورتان نگارشهاي متفاوت من است بنده نيز مانند همه دوستان به ادبيات از كودكي علاقه داشته ام و به سبكهاي مختلف نگارشي اشنا و شعر هم ميگويم(البته فقط براي دل خودم)
و در اخر از شك و گمان بپرهيزيد كه فقط شمارا مديون وجدانتان ميكند و اگر به اخرت ايمان داريد بايد پاسخ گو باشيد
السلام
بچه هایی که پست هایشان در تاپیک سیاسی حذف شده نمی دانم چرا سکوت کرده اند اما خوب احتمالا مخالف نظر من هستند و موافق به قفل شدن تاپیک ها.بنده هیچگاه یک تنه روبروی جمع نخواهم ایستاد به قول شاملو

"رقصان مي‌گذرم از آستانه‌ی اجبار شادمانه و شاکر "

وحید جان گر شک کردن نبود دستاوردهای بشری پارا فراتر از قرون وسطی نمی گذاشت و با همین یک جمله تا انتها را می توان خواند.مگر نخواهید ببینید.در اینکه قلم شما ستاره ای از آسمان ادبیات ایران است شک ندارم!!
قديمي May 18th, 2009, 22:44   #1298
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
بچه هایی که پست هایشان در تاپیک سیاسی حذف شده نمی دانم چرا سکوت کرده اند اما خوب احتمالا مخالف نظر من هستند
بنده میدونم !

به چند دلیل ... یکیش رو بنده اینجا عرض کردم :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
وقتی دستی عفونت کنه و چاره ای به جز قطعش نباشه ، آیا قطعش نمی کنند ؟ آیا یک پوزیشن ضررده رو که هیچ امیدی به نتیجه گیریش نیست نمی بندند ؟ مسلما کسی دوست نداره دستش رو از دست بده یا در پوزیشنی ضرر بده . اما بهتر از مردن یا کال شدنه . در واقع انتخاب بین بد و بدتر هست . اینطور نیست ؟

میخوام عرض کنم اجازه بدید زمان رو کمی جلوتر ببریم . تاپیکها باز باشند و همه ما آزادانه بنویسیم و ... چند ماه بعد نه تنها آلبرتینی نیست ، من و شما و سایت و تاپیک و تاپیک انتقادات سایت سرمایه و ... هم نیست !

شما کدوم رو انتخاب میکنید ؟

تاکید میکنم .. از شرایط موجود راضی نیستم و تاییدش نمیکنم . حتی خودم قربانی هستم . اما چه میشود کرد... ؟
دوم اینکه : به قول یکی از دوستان نان واجبتر از خربزه است . طبیعتا همه از حذف یا ویرایش پستهایشان احساس ناخوشایندی پیدات میکنند . اما پرداختن به نان (فارکس ) بر این احساس ناخوشایند میچربه و خیلی مته به خشخاش نمیگذارند .

دسته سوم هم صرفا به همون دلیل که تو تاپیک کامپیوتر یا جک پست میزارند ، تو تاپیک اخبار هم پست میگذارند و اون پستها در همین حد براشون اهمیت داره و خیلی در این زمینه حساس نیستند و حتی شاید متوجه حذف یا ویرایش شدن پستهاشون هم نشوند !

یک نکته رو هم دوستانه و درگوشی عرض کنم ... شاید اگر الان 3 تا پوزیشن ریل داشته باشید ( من که شکر خدا ندارم ! )، شما هم در این حد وسواس به خرح ندید . حدس میزنم ( صرفا در حد یک گمان هست ) شما مسائل رو از دید خبرنگاری ، آزادی بیان ، آزادی مطبوعات و ... نگاه میکنید و نه یک تریدر .

شاد باشید .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 22:47   #1299
مالباخته
Senior Member

محل سكونت: در تبعيدی خودخواسته
تشکر از ايشان: 730 بار در 206 پست
مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)
0

نقل قول:
هركس پستي از ايشان در تالار سياسي پاك شده مستندا اينجا بيان كند تا بنده پاسخگو باشم
از اين خاله زنك بازي ها خسته شده ام پس مستند حرف بزنيد
هو الحق
با سلام به آقا وحيد فريد نادر دوران.

من در تاپيك "كوتاه و خواندنی" يك دوبيتی واقعن كوتاه و (شايد بشود گفت) خواندنی گذاشتم:

به صحرا بنگرم عكسای ته بينم
به دريا بنگرم عكسای ته بينم
تو گفتی خرج تبليغات نكردی
به هر جا بنگرم خرجای ته بينم

همان طور كه ملاحظه می‌فرماييد اين دو بيتی هيچ مخاطب خاصی ندارد و توهين به هيچ كس نيست. هر كس می‌تواند با استقرا و استنتاج مرجعی برای ضمير اين شعر پيدا كند كه به خودش مربوط است.
هيچ كلمه‌ی حساس به فيل. تري. نگ هم ندارد كه موجوديت سايت سرمايه را به خطر بيندازد. ما هم كه ديگر در قرون وسطا نيستيم كه عقايدمان را بدهيم دست مفتش.

30 ثانيه نگذشت كه شما پست را حذف كرديد و پاسخی واقعن "كوتاه و خواندنی" فرستاديد:

«جناب مالباخته مباحث و مطالب سياسي را لطفا مطرح نفرماييد»

ممنون می‌شوم اگر روشن‌گری بفرماييد.
قديمي May 18th, 2009, 22:48   #1300
وحید

وحید's Avatar

وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
0

نقل قول:
بچه هایی که پست هایشان در تاپیک سیاسی حذف شده نمی دانم چرا سکوت کرده اند اما خوب احتمالا مخالف نظر من هستند و موافق به قفل شدن تاپیک ها.بنده هیچگاه یک تنه روبروی جمع نخواهم ایستاد به قول شاملو

"رقصان مي‌گذرم از آستانه‌ی اجبار شادمانه و شاکر "

وحید جان گر شک کردن نبود دستاوردهای بشری پارا فراتر از قرون وسطی نمی گذاشت و با همین یک جمله تا انتها را می توان خواند.مگر نخواهید ببینید.در اینکه قلم شما ستاره ای از آسمان ادبیات ایران است شک ندارم!!
شك و گمان علمي با شك و گمان در مورد كسي فرق دارد
شك گمان را نبايد دست اويزي براي اثبات مطلبي قرار داد و با ان به شخصي تهمت زد
شك و گمان را بايد در ذهن نگه داشت تا زماني به يقين برسد بعد از ان هم كلي راه ميماند
قلم شما هم خورشيدي است كه در اسمان ادبيات ميدرخشد و كسي نميتواند ستاره ها را ببيند !!
بنده و شما سوالهايمان را پرسيديم و جوابهايمان را داديم پس بنده ديگر اين بحث را ادامه نخواهم داد چون بحث مستندي در كار نيست و كار به تيكه پراني ادبي كشيده شده انچه بايد بشود شد
پ ن :دوستان ديگري كه اعتراض دارند با دليل بيان كنند تا در صورتي كه اشكال از من بوده خود را اصلاح كنم در صورتي هم كه ميخواهند حدس و گمان مطرح كنند بنده هيچ جوابي ندارم و توصيه ميكنم چند پست اخر من در ايت تاپيك را بخوانند
هو الحق
قديمي May 18th, 2009, 22:55   #1301
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
شك و گمان علمي با شك و گمان در مورد كسي فرق دارد
شك گمان را نبايد دست اويزي براي اثبات مطلبي قرار داد و با ان به شخصي تهمت زد
شك و گمان را بايد در ذهن نگه داشت تا زماني به يقين برسد بعد از ان هم كلي راه ميماند
قلم شما هم خورشيدي است كه در اسمان ادبيات ميدرخشد و كسي نميتواند ستاره ها را ببيند !!
بنده و شما سوالهايمان را پرسيديم و جوابهايمان را داديم پس بنده ديگر اين بحث را ادامه نخواهم داد چون بحث مستندي در كار نيست و كار به تيكه پراني ادبي كشيده شده انچه بايد بشود شد
پ ن :دوستان ديگري كه اعتراض دارند با دليل بيان كنند تا در صورتي كه اشكال از من بوده خود را اصلاح كنم در صورتي هم كه ميخواهند حدس و گمان مطرح كنند بنده هيچ جوابي ندارم و توصيه ميكنم چند پست اخر من در ايت تاپيك را بخوانند
هو الحق
من که گفتم شادن مي‌گذرم از آستانه اجبار و هیچ مشکلی با نظر جمع ندارم اما خدا را شکر که دو نفر نگاشتند مطلبی .

چیزی که بلند است دیوار حاشا..........................
قديمي May 18th, 2009, 23:01   #1302
وحید

وحید's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مالباخته نمايش نوشته ها
با سلام به آقا وحيد فريد نادر دوران.

من در تاپيك "كوتاه و خواندنی" يك دوبيتی واقعن كوتاه و (شايد بشود گفت) خواندنی گذاشتم:

به صحرا بنگرم عكسای ته بينم
به دريا بنگرم عكسای ته بينم
تو گفتی خرج تبليغات نكردی
به هر جا بنگرم خرجای ته بينم

همان طور كه ملاحظه می‌فرماييد اين دو بيتی هيچ مخاطب خاصی ندارد و توهين به هيچ كس نيست. هر كس می‌تواند با استقرا و استنتاج مرجعی برای ضمير اين شعر پيدا كند كه به خودش مربوط است.
هيچ كلمه‌ی حساس به فيل. تري. نگ هم ندارد كه موجوديت سايت سرمايه را به خطر بيندازد. ما هم كه ديگر در قرون وسطا نيستيم كه عقايدمان را بدهيم دست مفتش.

30 ثانيه نگذشت كه شما پست را حذف كرديد و پاسخی واقعن "كوتاه و خواندنی" فرستاديد:

«جناب مالباخته مباحث و مطالب سياسي را لطفا مطرح نفرماييد»

ممنون می‌شوم اگر روشن‌گری بفرماييد.
سلام بر جناب مالباخته
احسنت بر شما
حالا يا بنده اشتباه كرده ام كه تصحيح ميكنم و يا شما كه ديگر از دست بنده دلخور نخواهيد بود
اما چرا جواب من كوتاه بود؟ چون در پيام قبلي با كلي تعارف و استاد ناميدن شما و عرض پوزش مطلبي را خدمت شما بيان كردم و شما حتي جواب سلام بنده را هم نداديد و ...
به نظر من اين پست شما با توجه به پست بعدي كه در اين رابطه ارسال كرديد سياسي بود
خود شما كلاه خود را قاضي قرار دهيد يا يك نفر كه هر دو ما قبول داريم قاضي قرار ميدهيم كه مرجع بالاتر مدير سايت هست
پست بعدي شما هم موجود است
به هر حال به نظر من اين يك پي نوشت سياسي بود كه خطري براي سايت نداشت اما قرار بود براي جلوگيري از اعمال سليقه كلن پست سياسي مطرح نشود كه بنده انجام وظيفه كردم
والسلام

آخرین ويرايش توسط وحید در May 18th, 2009 و ساعت 23:16
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از وحید:
قديمي May 18th, 2009, 23:06   #1303
sobh1384
Member

تاريخ عضويت: Oct 2006
تشکر از ايشان: 220 بار در 73 پست
sobh1384 (سطح 1)sobh1384 (سطح 1)sobh1384 (سطح 1)sobh1384 (سطح 1)sobh1384 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به sobh1384 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به sobh1384
چرا سکوت کرده ایم

0

با عرض سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی
من معمولا کم حرف هستم اما دوست عزیزمان جناب farari فرمودند چرا دوستانی که پستشان در تاپیک سیاسی حذف شده ساکت هستند.
من حدود چند ماه پیش یک پست و یک لینک در مورد مسئله ای سیاسی گذاشتم و خیلی زود حذف شد. هنگام حذف و مطلع شدن از علت آن (لینک به یک سایت فیلتر شده) مانند بقیه دوستان ناراحت شدم اما در عین حال با خود گفتم که شاید کار من اشتباه بوده است.
اما فکر میکنم این وسط سوء تفاهمی بوجود آمده که باید مرتفع شود:
از یک طرف دوستانی هستند که همچون من به مسائل انسانی و اجتماعی که در اطراف آنها وجود دارد و بی عدالتیهایی که هر روز و هر ساعت رخ میدهد معترضند و میخواهند اعتراض خویش را به نحوی بروز دهند و حداقل دیگران را از آن مطلع کنند.
از یک طرف دیگر دوستانی هستند که به طرح این مسائل اعتراض دارند و آنها را بزرگنمایی سیاه نمایی و... میدانند و موافق وضعیت موجود در جامعه هستند و به قول خیلی ساده طرفدار دولت و... هستند و با تمام وجود از آن دفاع میکنند.
از طرف دیگر مدیران سایت قرار دارند که به نظر من فارغ از جناح بندیهای سیاسی و اجتماعی در فکر آینده سایت سرمایه و حفظ رسالت اصلی آن در آموزش و آشنایی جامعه با بازارهای مالی هستند.
مسائل و حواشی بوجود آمده به علت نحوه برخورد مدیران سایت با گروه اول است و من هم صحبت اصلی خویش را متوجه گروه اول یعنی افرادی همفکر با خودم که منتقد شرایط موجود در جامعه هستند قرار میدهم. دوستان عزیز شرایط جامعه ما این چنین است قبول کنید که به آسانی در سایت سرمایه تخته میشود و آبی هم از آب تکان نمیخورد به سایت بازتاب نگاه کنید خیلی از ماها گردن کلفت تر بودند و خودشان در بدنه حکومت قرار داشتند اما خیلی آسان بسته شد و هیچ کاری نتوانستند بکنند. بیایید فرض کنیم از تاریخ فردا یعنی 29 اردیبهشت 1388 سایت سرمایه فیلتر یا حتی بدتر از آن کاملا بسته شده است. ماها چه خواهیم کرد چه کار میتوانیم بکنیم. ماهایی که میخواهیم ابراز نظر سیاسی کنیم میرویم جای دیگر یا یک وبلاگ خودمان درست میکنیم اما اگر سوالی راجع به فارکس داشته باشیم از کجا و چگونه مشکل خویش را مرتفع میکنیم.
واقعیت این است که هدف اصلی ایجاد سایت سرمایه بحث و بررسی در مورد فارکس و بازارهای مالی است و در کنار آن هم دوستان با توجه به علایق خویش تاپیک های عمومی را راه اندازی کرده اند. پس عقل ایجاب میکند که به خاطر فروع نباید اصول را به مخاطره انداخت.
این را هم درست میفرمایید که نباید به آسانی از کنار شرایط و اتفاقات جامعه گذشت و حداقل باید اعتراض خویش را ابراز داشت اما این ابراز عقاید و تحلیل های مربوط به آن آیا کارگشا است؟ نتیجه آن چه خواهد بود؟ ماهایی که همفکر هستیم که هستیم . آنانی هم که با ما مخالفند با این تحلیلها و خبرها که از عقاید خود دست بر نمیدارند پس جنجال برای چه و به چه قیمتی؟؟
به نظر این حقیر بهتر است امنیت سایت سرمایه را به مخاطره نیندازیم و اگر میخواهیم فعالیتی اجتماعی و سیاسی انجام دهیم فکر دیگر بنماییم.
با عرض معذرت از تمامی دوستان
sobh1384 آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از sobh1384:
قديمي May 18th, 2009, 23:20   #1304
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sobh1384 نمايش نوشته ها
با عرض سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی
من معمولا کم حرف هستم اما دوست عزیزمان جناب farari فرمودند چرا دوستانی که پستشان در تاپیک سیاسی حذف شده ساکت هستند.
من حدود چند ماه پیش یک پست و یک لینک در مورد مسئله ای سیاسی گذاشتم و خیلی زود حذف شد. هنگام حذف و مطلع شدن از علت آن (لینک به یک سایت فیلتر شده) مانند بقیه دوستان ناراحت شدم اما در عین حال با خود گفتم که شاید کار من اشتباه بوده است.
اما فکر میکنم این وسط سوء تفاهمی بوجود آمده که باید مرتفع شود:
از یک طرف دوستانی هستند که همچون من به مسائل انسانی و اجتماعی که در اطراف آنها وجود دارد و بی عدالتیهایی که هر روز و هر ساعت رخ میدهد معترضند و میخواهند اعتراض خویش را به نحوی بروز دهند و حداقل دیگران را از آن مطلع کنند.
از یک طرف دیگر دوستانی هستند که به طرح این مسائل اعتراض دارند و آنها را بزرگنمایی سیاه نمایی و... میدانند و موافق وضعیت موجود در جامعه هستند و به قول خیلی ساده طرفدار دولت و... هستند و با تمام وجود از آن دفاع میکنند.
از طرف دیگر مدیران سایت قرار دارند که به نظر من فارغ از جناح بندیهای سیاسی و اجتماعی در فکر آینده سایت سرمایه و حفظ رسالت اصلی آن در آموزش و آشنایی جامعه با بازارهای مالی هستند.
مسائل و حواشی بوجود آمده به علت نحوه برخورد مدیران سایت با گروه اول است و من هم صحبت اصلی خویش را متوجه گروه اول یعنی افرادی همفکر با خودم که منتقد شرایط موجود در جامعه هستند قرار میدهم. دوستان عزیز شرایط جامعه ما این چنین است قبول کنید که به آسانی در سایت سرمایه تخته میشود و آبی هم از آب تکان نمیخورد به سایت بازتاب نگاه کنید خیلی از ماها گردن کلفت تر بودند و خودشان در بدنه حکومت قرار داشتند اما خیلی آسان بسته شد و هیچ کاری نتوانستند بکنند. بیایید فرض کنیم از تاریخ فردا یعنی 29 اردیبهشت 1388 سایت سرمایه فیلتر یا حتی بدتر از آن کاملا بسته شده است. ماها چه خواهیم کرد چه کار میتوانیم بکنیم. ماهایی که میخواهیم ابراز نظر سیاسی کنیم میرویم جای دیگر یا یک وبلاگ خودمان درست میکنیم اما اگر سوالی راجع به فارکس داشته باشیم از کجا و چگونه مشکل خویش را مرتفع میکنیم.
واقعیت این است که هدف اصلی ایجاد سایت سرمایه بحث و بررسی در مورد فارکس و بازارهای مالی است و در کنار آن هم دوستان با توجه به علایق خویش تاپیک های عمومی را راه اندازی کرده اند. پس عقل ایجاب میکند که به خاطر فروع نباید اصول را به مخاطره انداخت.
این را هم درست میفرمایید که نباید به آسانی از کنار شرایط و اتفاقات جامعه گذشت و حداقل باید اعتراض خویش را ابراز داشت اما این ابراز عقاید و تحلیل های مربوط به آن آیا کارگشا است؟ نتیجه آن چه خواهد بود؟ ماهایی که همفکر هستیم که هستیم . آنانی هم که با ما مخالفند با این تحلیلها و خبرها که از عقاید خود دست بر نمیدارند پس جنجال برای چه و به چه قیمتی؟؟
به نظر این حقیر بهتر است امنیت سایت سرمایه را به مخاطره نیندازیم و اگر میخواهیم فعالیتی اجتماعی و سیاسی انجام دهیم فکر دیگر بنماییم.
با عرض معذرت از تمامی دوستان

دوست عزیز من می گویم چرا سکوت کرده اید اما نه به قیمت ایجاد اخبار نامعنبر.چه کسی از من شنیده دستور انقلاب دهم؟ من حتی وقتی خواستم یک نقد بنویسم قبلش اجازه گرفتم و موافقت نشد و قبول کردم خود من بیشترین دانشم مدیون سایت سرمایه است اما خواست من این است دستکم مدیریت قسمت عمومی حداقل هایی را رعایت نماید؟ اگر رعایت آن حداقل ها موجب بستن سرمایه می شود خاموشی من از هرچیزی بهتر است.

ایشان سند خواستند؟دوستان مثل شما سند ردیف کردند.گفتم که گله ای نیست اگر به آن حداقل ها هم عمل نشود.
قديمي May 18th, 2009, 23:26   #1305
وحید

وحید's Avatar

0

نقل قول:
دوست عزیز من می گویم چرا سکوت کرده اید اما نه به قیمت ایجاد اخبار نامعنبر.چه کسی از من شنیده دستور انقلاب دهم؟ من حتی وقتی خواستم یک نقد بنویسم قبلش اجازه گرفتم و موافقت نشد و قبول کردم خود من بیشترین دانشم مدیون سایت سرمایه است اما خواست من این است دستکم مدیریت قسمت عمومی حداقل هایی را رعایت نماید؟ اگر رعایت آن حداقل ها موجب بستن سرمایه می شود خاموشی من از هرچیزی بهتر است.

ایشان سند خواستند؟دوستان مثل شما سند ردیف کردند.گفتم که گله ای نیست اگر به آن حداقل ها هم عمل نشود.
پست ايشان در زمان مديريت بنده نبوده و البته خودشان دليل حذف پستشان را نوشتند كه احتياجي تفسير و توضيح هم نداشت
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 20:51 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.