انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 16th, 2008, 16:40   #16
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
0

البته من صرفا بر اساس عنوان تاپیک اظهار نظر می کنم(پیشنهاد برای کاهش بحثهای حاشیه ای) و اصلا کاری به اختلافات شخصی دوستان ندارم چون ربطی به من ندارد و وارد آن نمی شوم (چون خود این تاپیک هم داره میره به حاشیه)
مدیر محترم سایت!وجود تالار آگهی اصولا به نظر من با توجه به اخلاقیات ما کاربران که سعی در مچ گیری از هم و ... داریم باعث اختلاف و حاشیه میشه و هیچ کمکی هم به اهداف سایت نمیکنه.مگر هدف سایت آموزشی نیست؟پس چرا باید سایت جا برای آگهی مجانی بدهد و همین لطف سایت هم زمینه ساز آن شود که از اهداف اصلی خود فاصله بگیرد؟به نظر من شما تبلیغات را محدود به تبلیغات غیر رایگان بفرمایید و برای آنها از بنرها(که الان هم بالای صفحات سایت هست)استفاده بفرمایید .اگر هم نظرتان هست تالار موجود آگهی را کلا پاک بفرمایید و بعد هر کس خواست آنجا تبلیغ با تاپیک بگذاره ازش اجاره بگیرید و امکان ارسال پاسخ را هم در تالار مذکور ممنوع کنید.یک بند هم به قوانین سایت اضافه کنید که بحث در مورد آگهیها از جمله اختلافات شخصی اعضای سایت تلقی و ممنوع می باشد و اگر تاپیک در جای دیگری از سایت به این منظور زده شود نیز فورا پاک خواهد شد.البته بر محتویات تبلیغات در آنجا هم خودتان نظارت بفرمایید و مقررات کلی هم برای آگهیها و محتویات آنها وضع بفرمایید به شکلی که تبلیغ کننده هم محتویات آگهیش به تایید شما برسد.(البته با ذکر این نکته که نهایتا مسوولیت با آگهی دهنده است و سایت مسوولیتی در مورد محتوای تبلیغات ندارد و این نظارت فقط در حدرعایت یک سری اصول کلی باشد))به این شکل هم مقداری از هزینه های سایت جبران میشه هم اینکه سایت وارد اختلافات خصوصی آگهی دهندگان و مشتریان آنها که هیچ فایده ای هم برای سایت و سایر اعضای آن دارد نمی شود.
اگر هم صلاح می دانید و خودتان موافق هستید برای اجرای این پیشنهاد از کاربران هم می توانید نظرسنجی بفرمایید.
با سپاس

آخرین ويرايش توسط hossein shariat در January 16th, 2008 و ساعت 16:52
hossein shariat آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 16th, 2008, 17:31   #17
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

با پیشنهاد جناب شریعت کاملاً موافق هستم . با توجه به اتفاقات روزهای اخیر که متاسفانه برای اولین بار هم نیست که در این سایت شاهد آن هستیم فکر می کنم می توان در روند کار بازبینی کرد .

با توجه به اهداف اصلی سایت که آموزشی بوده و همواره نیز بر آن تاکید شده ، 2 چیز را فکر نمی کنم بتوان در آن معنی کرد :

1 . تبلیغات رایگان

2 . ایجاد بحث و جدل های شخصی (اعم از مرتبط یا غیر مرتبط) در تالار آگهی های رایگان

مختصراً پیشنهاد می کنم این تالار در درجه ی اول از حالت رایگان خارج شده و بنا به صلاحدید مدیران ، مبلغی برای انجام تبلیغات در آن تعیین شود (به این ترتیب می توان محدودیتی نیز برای تعداد تاپیک ها تعیین نمود)

در ضمن دادن پاسخ به تبلیغات انجام شده چندان مفهومی ندارد چون اگر کسی سوالی در خصوص موارد ارائه شده داشته باشد به راحتی می تواند با پیغام شخصی ، از صاحب تاپیک سوالات خود را بپرسد .

این دو مورد چند فایده هم دارد :

1 . افراد سعی می کنند وقتی در حال تبلیغ و پرداخت پول در ازای آن هستند ، از ID های اصلی خود استفاده نمایند تا بر اعتبار کار آنها بیفزاید .

2 . این تبلیغات ، قبل از ارائه در تالار می تواند توسط تیمی از مدیران تالارهای مختلف بررسی گردد تا واجد حداقل شرایط باشد . البته این به معنی نظارت همه جانبه نیست چون نه چنین کاری مقدور است و نه صحیح . همانگونه که در بالای صفحات سایت و زیر بنرهای تبلیغاتی نیز نوشته شده : " سایت مسئولیتی در خصوص محتوای تبلیغات ندارد "

3 . در بالای تالار و در یک تاپیک مشخص می توان مطالبی را تهیه و تنظیم نمود که هشدارهای لازم را به تفصیل به استفاده کنندگان از خدمات تبلیغاتی (اعم از سیگنال ، تحلیل ، خرید و فروش و ...) بدهد که مطالب این تاپیک نیز توسط افراد علاقمند تهیه و تنظیم شده و برای مدیران سایت ارسال می گردد تا در تایپک قرار داده شود و در آنجا هم نیازی به بحث و جدل نخواهد بود . در این قسمت ، هر یک از کاربران که نکته ای را در نظر دارند می توانند در قالب هشدار یا روشنگری به سایر دوستان گوشزد کنند .

4 . پس از در نظر گرفتن تمام این موارد در مرحله ی آخر مانند تمام تبلیغاتی که در دنیای ما انجام می گردد ، مسئولیت کار با شخص استفاده کننده خواهد بود و لا غیر .

امیدوارم این کارها باعث آرامش هرچه بیشتر سایت گردد تا همه با هم ، با انرژی بیشتر تمرکز خود را بر روی آموزش و کسب تجربه بگذاریم .

شاد و سربلند باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 16th, 2008, 18:09   #18
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

من علیرغم اینکه فرمایشات جناب شریعت و محسن خان رو قبول دارم و کاملاً در راستای اهداف آموزشی سایت هم بوده ، اما اعمال محدودیتها به هر نوعی بهرحال باعث بروز موارد دیگه ایی هم میشه که از مدیران و دیگر صاحب نظران سایت تقاضا می کنم در بررسی و انتخاب هر روش تمام جوانب رو در نظر بگیرن.
پیشنهاد بینابین من اینه که یا فقط یک تاپیک مثلاً آگهی های متفرقه باز بوده و هرکس فقط حق دادن آگهی داشته و کسی مجاز به پاسخ نباشه و یا اینکه هرکس بتونه یه تاپیک آگهی اختصاصی ایجاد کنه اما بعدش تاپیک قفل بشه و هیچ کس هم مجاز به ادامه دادن بحث مربوط به اون آگهی در تاپیکهای دیگه نباشه.

پ ن : آخه فکر امثال منو بکنید که می خوایم بعد از یکی دو سال دیگه آگهی مدیریت سرمایه بصورت رایگان بدیم و ... دینگ دینگ دینگ
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 16th, 2008, 19:29   #19
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام ، من فکر می کنم یکی از دلایل اصلی بوجود آمدن بحثهای حاشیه ای این گیر دادن تعدادی از اعضاء به دیگر اعضاء می باشد برای افشاء کردن آن چیزی که آنها نمی خواهند افشاء شود و پافشاری طرف اول و شروع بحثهای حاشیه ای ...
مثلاً دوستی ( بنام علیجان ) آمده و در پست اول تاپیکش شرایط قبول سرمایه را نوشته و بعداً که یکی دیگر از دوستان با ایشان محاوره داشته ، علیجان در پست شماره 8 همان تاپیک نوشته : (( ... پس خواهش میکنم ، لطفا استیتمنت نخواهید ... )) خب بنظر من این جمله ایشان آنقدر شفاف و قابل فهم هست که من بعنوان کوچکترین عضو سرمایه ( از نظر سواد فارکسی و نه از نظر سنی ) متوجه می شوم که چه بخواهم نزد ایشان سرمایه گذاری کنم و چه نخواهم سرمایه گذاری کنم ، نباید از ایشان استیتمنت بخواهم ... خب تا اینجای کار که بنظر من کاملاً واضح است و شرایط را علیجان قبل از اینکه یک سنت از کسی بعنوان سرمایه قبول کند ، در سایت و بطور عمومی ( و نه در PM ) نوشته ... خب برای چه کسی نوشته ؟ برای من ، برای شما ، برای همه ...
حالا اینکه یکی دیگر از اعضاء خود را در نقش مدعی العموم حس کند و برای جلوگیری از ضرر احتمالی دیگر اعضاء بواسطه سرمایه گذاری نزد علیجان و یا بهر قصد و غرض دیگر ، بیاید از ایشان استیتمنت بخواهد و علیجان استیتمنت ندهد و مجدداً ایشان اصرار کند و حرف خود را با زدن پستهای مکرر تکرار کند و ... کار به کجا ختم میشود ؟
به بوجود آمدن تنش بین اعضاء ، به تلف شدن وقت دوستان ، به خورد شدن اعصاب عزیزان و ...
آخه من نمی دانم چرا بمباران comment ی در سایت سرمایه هیچ منعی ندارد ؟ چرا باهاش برخورد نمیشه ؟
خب مثال دیگر :
من در نوشته های یکی از دوستان با آدرس : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
در همان تاپیک خواندم که ایشان نوشته :
من يك پيشنهاد ساده دارم براتون
اگر اين حساب ريل است و شما متصرر شده ايد ميتونم كمك كنم
يوزر و پسورد شما را بگيرم و انشالله وقتي اين هزار دلار باقي مانده را به 5000 دلار رساندم دوباره يوزر و پسورد را بدم خدمتتون

و بعد پیشنهاد حامد ریحانی ( hamedrx ) را در پستی با آدرس :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
خواندم که نوشته بود :
مهدي جان مي خواي من حسابت را تا 1000 دلار شارژ كنم بديم دست جناب هوشيار؟ البته يك چك معادل 5000 دلار به تاريخ 6 ماهه ديگه ازتون ميگيرم. حالا يا شما يا جناب هوشيار.
خب من هم در پستی با آدرس : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
پیشنهادم را خدمت ایشان ارائه کردم ...
ولی توجه دارید که فقط در یک و فقط در یک پست پیشنهادم را مطرح کردم و دیگر پافشاری و اصرار و ... نداشتم و این بدین علت بود که از چند چیز مطمئن بودم :
1- دوستی که خطاب صحبت من بود ، حتماً پست من را خوانده و نیازی به تکرار مطالب پستم نمی باشد.
2- آن دوست محترم پاسخ مستقیمی به من نداده ( بهر علت ممکنه ) و لذا مجدداً نیازی نیست مطالب پستم را مجدداً در پستهای بعدی برای ایشان تکرار کنم.
3- آن دوست ما که طرف صحبت من بود ( بواسطه ادعایی که کرده بود ) بعد از خواندن پست این حقیر متوجه شده است که بعضی از ادعاها ممکن است به ضرر ادعا کننده تمام شود ( البته وقتی قرار باشد که ادعای مطرح شده به مرحله اجرا در آید ) ...
خب برای من جای سوال است که چرا بعضی از دوستان خود را در نقش مدعی العموم و یا دادستان می بینند و از فرد دیگری می خواهند که ریز معاملاتش را افشاء کند و مجدد و مجدد حرف خود را تکرار می کنند ...
بابا موضوع مشخصه ... ، شرایط سرمایه گذاری مشخصه ... ( مخصوصاً اینکه علیجان مایل نیست ریز معاملاتش را فاش کند ) ، حالا اگر علیجان را بمباران comment ی هم کنید که قضیه فرق نمی کند ، فرق می کند ؟
رضا جان به نظر شما وظیفه مدیر سایت در اینگونه موارد چیست ؟
( رضا جان خواهشاً سوء تفاهم نشود چون خود شما از میزان ارادت من آگاهید ولی چون دستور دادید که نظراتمون را بنویسیم ، دارم اطاعت امر می کنم وگرنه شما خود آگاه و مطلع و صاحب اختیارید ... )
من فکر می کنم مدیر سایت در اینگونه موارد بهتر است فرد بمباران کننده را با دادن comment ی در همان تاپیک از تکرار مطالب پستهای قبلیش بر حذر دارد و در صورت تکرار ایشان ، با جدیت برخورد کند و برای مدتی ایشان را Ban کند و نه اینکه صرفاً نظاره گر بمباران comment ی فرد دیگری باشد و بعضی وقتها ، پستهای خیلی مورددار را با . . . ، اصلاح کند چون فرض اولیه همه ما این است که همه اعضاء فروم سواد خواندن و نوشتن را دارند و وقتی یک پست را برای شخصی معین می نویسیم و اطلاعات شخصی معاملاتش را از ایشان درخواست می کنیم و ایشان پست را خوانده و اطلاعات خواسته شده را فاش نمی کند ، هیچ ( دقیقاً هیچ ) نیازی به بمباران comment ی ایشان در پستهای بعدی وجود ندارد و اگر اینکار انجام شد ، مدیر بهتر است دخالت کند ( بهر نحو که خود صلاح می داند ).
انشاءا... که صحبتهای من به کسی برنخورده باشد چون اول از همه روی سخنم با خودم بود و بعد با سرورانم.
از زحمات کلیه دوستانی که به من مطلب آموخته اند صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم سایت سرمایه همچنان بعنوان یکی از بهترین سایتهای ایرانی باقی بماند.
زیاده جسارت است.
ارادتمند : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Honda:
قديمي January 17th, 2008, 00:00   #20
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

سلام

اول یک توضیحی بدم که چرا تالار آگهی ایجاد شده:
یکی از اهداف اصلی ایجاد تالار آگهی این بوده که محلی برای تبلیغات وجود داشته باشه تا کاربران در بخشهای دیگر سایت اقدام به تبلیغ نکنند و بخشهای اصلی سایت از تبلیغات مصون بمانند. درسته که بعضا مطالب حاشیه ای و نامناسبی در تالار آگهی مطرح شده، اما وجود این تالار حداقل این حسن رو داشته که سایر بخشهای انجمن تا حد زیادی از اینگونه مسایل مصون مانده‌اند.

هدف دیگر این بوده که کاربران بتوانند با سهولت بیشتر و بدون واسطه، نیازهایی از قبیل خرید و فروش ارز و انتقال پول و . . . را برطرف کنند که فکر می کنم در این زمینه هم وجود تالار آگهی بی‌فایده نبوده.

اما با توجه به مسایل اخیر، شاید وجود این تالار مضرات قابل توجهی هم داشته.

برخی از راههایی که برای کاهش یا رفع کامل مشکلات تالار آگهی به نظر می رسند عبارتند از:

۱- حذف کامل تالار آگهی
۲- عدم اجازه درج پست در تالار آگهی به کاربران تازه وارد و با تعداد پست کم
۳- عدم امکان درج پاسخ توسط سایر کاربران، بطوری که فقط صاحب تاپیک امکان درج پست در تاپیک خود را داشته باشد
۴- تعیین فرد یا افرادی برای مدیریت و نظارت بر مطالب و عملکرد آگهی دهندگان

هر یک از این راه‌حل‌ها معایب خاص خود را دارد. بعنوان نمونه:

راه حل اول ما را از مزایای وجود این تالار محروم می کند.
راه حل دوم مشکل را بطور کامل حل نمی کند. زیرا مثلا در موضوع اخیر متاسفانه قسمت قابل توجهی از بحثهای حاشیه‌ای و مطالب نامناسب توسط کاربران غیر تازه وارد نوشته شده.
ایراد راه حل سوم این است که عملکرد فرد یا شرکت تبلیغ کننده مورد نقد و ارزیابی قرار نمی گیرد.
راه حل چهارم نیز منجر به پیچیدگی بیشتر موضوع شده و قضاوت شخصی را در قضایا وارد می کند. حضور مدیران و افراد ناظر در صورتی می تواند مثمر ثمر باشد که از اعمال نظر و سلیقه شخصی جلوگیری شود و این مهم بدون وجود قوانین دقیق و قوی امکان پذیر نیست. ضمن اینکه اقداماتی از قبیل حذف و ویرایش مطالب، بستن تاپیکها و مسدود کردن دسترسی کاربران همواره باید بعنوان آخرین راه حل مد نظر قرار گیرد.

لطفا سایر دوستان نیز در خصوص موارد بالا و همچنین راه‌حل‌های جدید نظرات خود را مطرح کنند تا هرچه سریعتر تصمیم مناسبی در مورد این تالار بگیریم.

با تشکر

پ.ن.
چند پست که به موضوع تاپیک مرتبط نبودند، حذف شدند.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 17th, 2008, 00:04   #21
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

سلام

به نظر من مشکل را نمی توان تنها محدود به تالار آگهی دانست

سال گذشته کدورت هایی در مورد یکی از بروکرها هم رخ داده بود .....

اگر خوب نگاه کنیم می بینیم دوستانی که بطور حرفه ای به ترید مشغول هستند جز در تاپیک های خود پست دیگری ندارند مگر گاهی برای رفع خستگی یا ایجاد روحیه و انرژی مثبت .
تصور می کنم یک راه حل این باشد که ناظران سایت با شدت عمل بیشتری به ادیت پست های حاشیه ای که نتیجه ای جز بحث و جدل ندارند بپردازند و بعد از یک یا دو اخطار آی دی فرد متخلف برای مدتی یا همیشه ban گردد .

بهرحال هدف ما که اینجا هستیم یادگیری و انتقال تجربه در زمینه ترید می باشد و این فروم هم یکی از فروم های حرفه ای و خوب در این زمینه است که بحث تخصصی اون فارکس و ترید هست و فرض بر این است که کسانی که در این سایت هستند یا واقعا تریدر هستند یا می خواهند یاد بگیرند پس دیگه جایی برای حاشیه باقی نمی ماند

* رضا جان فقط چون فرموده بودید نظرمان را بنویسیم من هم نظرم را نوشتم وگرنه که بخوبی می دانم اداره یک فروم تا چه حد سخته و تا همین جا هم دستتون درد نکنه

ارادتمند همگی

آخرین ويرايش توسط S_K_H در January 17th, 2008 و ساعت 00:37
S_K_H آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از S_K_H:
قديمي January 17th, 2008, 00:49   #22
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

سلام
بنظر من بغیر از مورد یک بقیه موارد بنظرم اجرا بشه خوبه.
موارد 2.3.4
2- عدم اجازه درج پست در تالار آگهی به کاربران تازه وارد و با تعداد پست کم
۳- عدم امکان درج پاسخ توسط سایر کاربران، بطوری که فقط صاحب تاپیک امکان درج پست در تاپیک خود را داشته باشد
۴- تعیین فرد یا افرادی برای مدیریت و نظارت بر مطالب و عملکرد آگهی دهندگان

موفق باشید
قديمي January 17th, 2008, 01:47   #23
Gh.Saeadian
Senior Member

Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up نظر من

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله EFG نمايش نوشته ها
من علیرغم اینکه فرمایشات جناب شریعت و محسن خان رو قبول دارم و کاملاً در راستای اهداف آموزشی سایت هم بوده ، اما اعمال محدودیتها به هر نوعی بهرحال باعث بروز موارد دیگه ایی هم میشه که از مدیران و دیگر صاحب نظران سایت تقاضا می کنم در بررسی و انتخاب هر روش تمام جوانب رو در نظر بگیرن.
پیشنهاد بینابین من اینه که یا فقط یک تاپیک مثلاً آگهی های متفرقه باز بوده و هرکس فقط حق دادن آگهی داشته و کسی مجاز به پاسخ نباشه و یا اینکه هرکس بتونه یه تاپیک آگهی اختصاصی ایجاد کنه اما بعدش تاپیک قفل بشه و هیچ کس هم مجاز به ادامه دادن بحث مربوط به اون آگهی در تاپیکهای دیگه نباشه.

پ ن : آخه فکر امثال منو بکنید که می خوایم بعد از یکی دو سال دیگه آگهی مدیریت سرمایه بصورت رایگان بدیم و ... دینگ دینگ دینگ
نظر من هم که قبل از پست شما اعلام شده.
بهترین راه حل همونه که توپر کردم.
قديمي January 17th, 2008, 11:38   #24
saleh derakhshan
Senior Member

saleh derakhshan's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,258 بار در 327 پست
saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به saleh derakhshan
0

آقا همه نظر دادن منم نظر بدم .. من نظری ندارم
قديمي January 17th, 2008, 16:29   #25
kia16384
Senior Member

kia16384's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 1,180 بار در 486 پست
kia16384 (سطح 1)kia16384 (سطح 1)kia16384 (سطح 1)kia16384 (سطح 1)
0

سلام
اقا رضا
هرسه ایتم اولی که فرمودین واقعا غیرقابل اجرا هستش مورد اول باعث میشه تو قسمتهای دیگه کاربرها تبلیغات کنن درباره مورد دوم هم به نظر من نمیشه post زدن کاربرها رو محدود کرد این عمل با عرض شرمندگی یه جور تبعیض هستش ودوام هم نمیاره مورد سوم هم درست نیست چون اساس این فروم تبادل نظر بین کاربرها هستش واگه نشه جواب داد که دیگه اینجا فروم نیست من دیشب بعد از این که دیدم جارو جنجال زیادی توسایت هست رفتم قسمت مدیریت سرمایه رو خوندم اتفاقا مطالب جالبی اونجا بود ادعا هایی از طرف بعضی از دوستان مطرح شده بود وبعضی دیگه از بچه ها هم داشتن اون ادعا ها رو نقد میکردن شاید اصلا قفل کردن اونجا وحتی قفل کردن قسمت نقد کنیم نفد شویم به نظر کمی عجولانه بوده
موفق باشید
قديمي January 17th, 2008, 16:52   #26
Gh.Saeadian
Senior Member

0

با عرض معذرت باید بگم که متاسفانه حتی شما مدیران هم در مقابل انتقادات جبهه گیری کردید و به توضیحات پست اول تاپیک "نقد شویم و نقد کنیم" با روش اعمال زور پاسخ دادید.
اما خدا رو شکر تمام افرادی که در حال حاضر (ماههای اخیر) بعنوان افراد آنلاین حضور دارند خودشان قضاوت عادلانه داشتند و در چت روم با ارسال پیام های خود این عمل شما رو قویاً محکوم کردند.
من هم هیچ اصراری برای باقی ماندن در این انجمن که به اصول اولیه دموکراسی پایبند نیست نداشته و خدا رو شکر در هیچ یک از پست هایم هیچگونه بی احترامی به افراد نشده و در این مورد خاص هم فقط در جهت برقراری آرامش طرفین بدون اینکه از شخص یا طیف خاصی دفاع کنم پست دادم اما واقعاً از سانسور شدیدی که بخاطر افشای برخی مطالب دیگران دیدم و حمایت محرز از شخص خاص ، و اینکه اصولاً نمی توانم نادیده گرفتن حق افراد رو شاهد باشم ، خونم دیگه بجوش آمده و این پست رو دادم.
همانطور که در آخرین پست تاپیک قفل شده هم نوشتم:
"وجدان یگانه محکمه ایست که نیاز به قاضی ندارد.
در سوره نساء آیه 135 آمده است: «یا ایها الذین آمنوا کونوا قوامین بالقسط شهداء لله و لو علی انفسکم و الوالدین و الاقربین ان یکن غنیا او فقیرا فالله اولی بهما فلا تتبعوا الهوی ان تعدلوا؛ ای کسانی که ایمان آورده اید! برپا کنندگان عدل و داد باشید و برای خدا گواهی دهید، هر چند به زیان شما یا پدر و مادر یا نزدیکان شما باشد. اگر (طرف گواهی ) توانگر یا مستمند باشد، خدا به (رعایت) آنها سزاوارتر است. پس از هوای نفس پیروی نکنید که از حق عدول کنید».
یا حق"
6 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 17th, 2008, 17:37   #27
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

جناب کیای عزیز و EFG جان به بند هشتم قوانین سایت توجه کنید:

نقل قول:
8. طرح منازعات و مشکلات شخصی و همچنین اتهام به افراد حقیقی و حقوقی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
در تاپیک مدیریت سرمایه مشکلاتی بوجود آمد که برای تصمیم گیری بهتر ترجیح داده شد که این تاپیک بسته باشه تا تصمیمات لازم اتخاذ بشه. در این تاپیک همان مسائل پیش اومد که آقا رضا تعدادی از پست ها رو حذف کردن. در تاپیک نقد شویم هم همین مساله بوجود آمد که بنده پست ها رو موقتاً حذف و از آنجایی که دیدم افراد هیچگونه توجهی به این مطلب نمیکنند که اگر قرار بود به بحث ها ادامه داده بشه پس چرا تاپیک مدیریت سرمایه موقتاً بسته شده؟، تاپیک را نیز موقتاً قفل کردم تا دیگر کسی به بحث ها ادامه نده...

جناب EFG جنابعالی هنوز منازعات شخصی رو "انتقاد" در نظر میگیرید؟!
همانطور که در ابندای افتتاح تاپیکتون به شما پیام خصوصی دادم و عرض کردم که با توجه به نامی که برای تاپیک انتخاب کردید، سعی در کنترل تاپیک داشته باشید تا از دست نره و با قوانین سایت همراه باشه و خدایی ناکرده برای کسی ناراحتی پیش نیاره. اگر درست یادم باشه خودتون فرمودید که از ایجاد تاپیک پشیمان شدم و اگر صلاح میدونید حذفش کنید که بنده پاسخ دادم که تا وقتی که موردی بر خلاف قوانین نبینم، این کار را انجام نمیدهم.

نمیدانم اما شاید برداشت من از قوانین سایت چیز دیگری است یا شاید دموکراسی شما همراه با تساهل هست. اینجا قوانینی وجود داره که همه باید بهش احترام بگذاریم و برای بقا در این جامعه مجازی، این یک نیاز می باشد. در جامعه واقعی هم کسانی هستند که به قوانین جامعه احترام نمیگذارند که به تبع با قانون سر و کار خواهند داشت.

اگر دوستان بخاطر داشته باشند، همین مسائل چند ماه پیش در یک تاپیکی به نام فارکس و تله های پیش رو، بوجود آمد که دقیقاً همین برخورد با افراد خاطی صورت گرفت و تمامی منازعات شخصی از تاپیک حذف میشد.

بنده باز هم از مدیریت سایت تقاضا دارم به منظور حفظ عدالت در مورد برخورد با بوجود آورندگان چنین منازعات، بحث ها و همچنین زیرپا گذاشتن قوانین سایت، دسترسی افراد خاطی به انجمن رو محدود کنند.

با احترام
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي January 17th, 2008, 18:07   #28
Gh.Saeadian
Senior Member

0

اول اینکه در همان ابتدای ایجاد اون تاپیک اظهار پشیمانی کردم بخاطر پست دوم خودم بود که در مورد یکی از دوستان انتقاد کرده بودم و ایشان ظاهرا پست رو ندید و من گفتم شاید خیری در کار بوده و گفتم اگر صلاح میدانید حذف بشه.
اما فاصله اون پیام و این جریانات حدود یک ماه میشه و ربطی به موارد اخیر نداره. این تا اینجا.
در ضمن من در تاپیک مدیریت سرمایه فقط بخاطر آرامش طرفین دعوا و حامیان آنها گفتم به این تاپیک نقل مکان کنند تا هم مسیر اون تاپیک به حالت عادی برگرده و هم اینکه افراد با دیدن پست اول اون تاپیک "نقد کنیم نقد شویم" با آرامش و بدور از احساسات همدیگه رو نقد کنند.
همچنین باز هم اعلام می کنم روشن شدن مسائل در کمال احترام طرفین برای من با بند هشتم شما مغایرت داره. همانطور که شما و دیگران با خواندن مطالب یکی از طرفهای درگیر هیچگونه بی احترامی در آن ندیدیم و آن پست ها رو حذف نکردید ، من هم با خواندن پست های امروز صبح طرف دوم اون رو در کمال ادب و اطلاع رسانی و پاسخ به طرف اول دیدم.
پس چرا باید تبعیض قائل شد که پست طرف اول رو همه ببینند و ذهنیت خود را نسبت به طرف دوم بد کنند و اون پست حذف نشود ولی به محض زدن پست نفر دوم در کمتر از سه ساعت حذف شود. واقعاً اینه معنی عدالت؟ یا جانبداری صرف از یک طرف ماجرا.
باور کنید من هیچ آشنایی با طرف دوم که تازه اونو شناختم نداشته و ندارم و در ضمن هیچ کدورتی هم از طرف دوم کما اینکه در تعاونی هم عضو هستم. اصلاً من تازه کار رو چه به وارد شدن به این مسائل. اما چیزی که شدیدا در مقابلش واکنش نشون میدم اینه که نمی تونم بی عدالتی رو تحمل کنم. اونهم در محیطی آموزشی و اظهار نظر ملایم شده دو طرف ماجرا.
بهرحال کلید حل ماجرا این است (چون در غیر اینصورت هرکدام از ما حرف خود را میزنیم و دیگران هم بخاطر ارتباطات گذشته و برخی بخاطر حفظ موقعیت خود و .... یا ساکت میشوند یا بی جهت حمایت می کنند):::
"وجدان یگانه محکمه ایست که نیاز به قاضی ندارد."
یا حق
3 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 17th, 2008, 18:35   #29
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها

جناب EFG جنابعالی هنوز منازعات شخصی رو "انتقاد" در نظر میگیرید؟!
لطفا" نام اين افرادي را كه منازعات شخصي داشتند را نام ببريد تا همگان بدانند كه روي سخنتان با چه كساني است!
درسته كه من در آن تاپيك يه پيشنهاد به آقاي عليجان دادم , ولي به خدا من با آقاي عليجان دشمني ندارم!!!‌
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از ario:
قديمي January 17th, 2008, 18:58   #30
amir_rad
Junior Member

amir_rad's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2004
تشکر از ايشان: 24 بار در 13 پست
amir_rad (سطح 0)
0

با سلام و عرض ارادت.
چو پرده دار به شمشير ميزند همه را ............كسي مقيم حريم حرم نخواهد ماند.

تقديم به جناب آقاي hamed2420

گر ز دست زلف مشكينت خطايي رفت رفت..........................ور ز هندوي شما بر ما جفايي رفت رفت
برق عشق ار خرمن پشمينه پوشي سوخت سوخت...............جور شاه كامران گر بر گدايي رفت رفت
عشق بازي را تحمل بايد اي دل مي بيار.............................گر ملالي بود بود و گر خطايي رفت رفت

تقديم به مديران محترم سايت وزين سرمايه

زان يار دلنوازم شكريست با شكايت................................گر نكته دان عشقي بشنو تو اين حكايت
رندان تشنه لب را ابي نميدهد كس...............................گويي ولي شناسان رفتند از اين ولايت
در زلف چون كمندش اي دل مپيچ كانجا...........................سرها بريده بيني بي جرم و بي جنايت
چشمت به غمزه ما را خون خورد و ميپسندي...................جانا روا نباشد خونريز را حمايت
در اين شب سياهم گم گشت راه مقصود ......................از گوشه اي برون اي اي كوكب هدايت
از هر طرف كه رفتم جز وحشتم نيفزود.........................زنهار از ين بيابان وين راه بي نهايت

و در پايان مراتب سپاس و قدر داني خود را از بنيانگذاران سايت گرانسنگ سرمايه و اساتيد و پيشكسوتان گرانقدر كه سرمايه هاي راستين اين سايت همانانند بيان ميدارم.
تقديم به جناب اقاي فرخ به نمايندگي از جانب تمامي اين بزرگان :

دل من در هواي كوي فرخ.............................بود اشفته همجون موي فرخ
به جز هندوي زلفش هيچكس نيست................كه برخوردار شد از روي فرخ
شود چون بيد لرزان سرو ازاد........................اگر بيند قد دلجوي فرخ
بده ساقي شراب ارغواني...........................بياد نرگس جادوي فرخ
نسيم مشك تاتاري خجل كرد.......................شميم زلف عنبر بوي فرخ
اگر ميل دل هركس به جاييست...................بود ميل دل من سوي فرخ
غلام همت انم كه باشد..........................چو حافظ بنده و هندوي فرخ

پاينده باشيد.
amir_rad آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از amir_rad:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاهش, پیشنهاد, بحث‌های, حاشیه‌ای

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 23:34 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.