انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 19th, 2008, 07:04   #616
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

درود
نمونه جدول به پیوست تقدیم می گردد
فايل ضميمه
نوع فايل: pdf do hafte name.pdf‏ (90.1 کیلوبایت, 13 نمایش)
قديمي July 19th, 2008, 09:15   #617
arvinfx
Senior Member

arvinfx's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 329 بار در 111 پست
arvinfx (سطح 0)
0

سلام

انينو شكار كردم امروز 3 تا كپي از تاپيك انتقادات و پيشنهادات تو يه صفحه !!! نمي دونم سياستش چيه ولي براي ي هتازه وارد بياد ببينه ممكنه بخوره تو زوقش

قديمي July 19th, 2008, 10:00   #618
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

جدول رو به این صورت تغییر دادم
منتظر نظرات سازنده دوستان هستم
فايل ضميمه
نوع فايل: pdf do hafte name.pdf‏ (88.5 کیلوبایت, 16 نمایش)
قديمي July 19th, 2008, 12:15   #619
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
با عرض سلام و ارادت

مدیریت محترم سایت
اگر از لحاظ فنی امکان داره، دگمه تشکر را در تاپیک [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] فعال کنید.

از لطف جنابعالی سپاسگزارم.

با احترام
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود ندارد. مگر اینکه تاپیک را به تالار دیگری منتقل کنیم.

با تشکر

عرض سلام و احترام

از آنجایی که تاپیک [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] ، یک تاپیک با ارزش است و صرفا سرگرمی نیست، پیشنهاد می کنم به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] منتفل شود.

با سپاس فراوان از شما
تشکر کننده از I.N.D.E.X:
قديمي July 19th, 2008, 18:30   #620
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

سلام
من هم می خواستم دقیقا همین را بنویسم. روزی که تاپیک صندلی داغ کارش را شروع کرد شاید هیچکس نمی دانست که این تاپیک روزی به یکی از مهم ترین ، مفیدترین و مورد توجه ترین تاپیک ها تبدیل خواهد شد.
صندلی داغ کاملا در جهت اهداف حرفه ای و آموزشی سایت هست.
محدودیتهای فعلی در تالار آزاد چه باقی بماند چه برداشته شود در هر حال جای صندلی داغ در تالار آزاد نیست. بنده هم جسارتا پیشنهاد می کنم این تاپیک به تالار عمومی فارکس منتقل شده و در صورت صلاحدید جزء تاپیکهای مهم در ابتدای لیست تالار عمومی قرار گیرد.
حتی می توان آن را جزء آیتم های نقشه راه هم قرار داد. بر هر تازه واردی واجب است این تاپیک را بخواند و از آن همه دانش و تجربه که در این تاپیک هست استفاده کند.
با تشکر
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از xeroF:
قديمي July 19th, 2008, 21:19   #621
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

سلام

با اجازه مدیریت سایت

تاپیک صندلی داغ را به تالار عمومی فارکس انتقال دادم.

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 19th, 2008, 21:39   #622
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

با نام و ياد خدا و با سلام خدمت دوستان عزيز

به درخواست يكي از دوستان نظرم رو براي بهبود وضعيت بخش سيستم ها و روش هاي معامله مي نويسم

بنده با كليت قضيه موافقم و راه حلي هم براي اين مساله دارم ولي خوب براي يك حركت رو به جلو و متداوم كه زود سرد نشه نياز به سوخت و نيرو هست، با يك مثال راه حلم رو توضيح ميدم

شركت متاكوتس هر ساله با كمك چند تا اسپانسر مسابقات اكسپرت ها رو برگزار مي كنه، در اين مسابقات همه افراد با رعايت قوانين و استانداردها اكسپرت هاي خودشون رو آماده مي كنند و مي فرستند و در اين مسابقات براي كسب جايزه رقابت مي كنند، خوبي اين كار اينه كه هم متاكوتس، هم اسپانسرها و هم رقابت كنندگان در يك بازي برد-برد شركت مي كنند و هر ساله سيستم هاي خوب شناسايي مي شوند و ايده هاي نو محك زده ميشن

حالا اگه بخواهيم الگو برداري كنيم و بخش سيستم هاي سايت رو يك خونه تكوني كنيم چاشني اين كار برگزاري مسابقات ساليانه بين سيستم هاست و بايد به صاحبان سيستم هاي اول تا سوم جايزه داده بشه

براي هر سيستم بايد تعاريف و گروه بندي و استانداردها و قوانيني براي شركت در مسابقه تعريف بشه و به پرسنلي كه كار بررسي و رد و قبول سيستم ها رو دارند حقوق داده بشه

محل تامين جايزه و دستمزد هم ميتونه آگهي دهندگان سايت و خود صاحبان سيستم ها و اسپانسرهاي ديگه كه سايت مي تونه اونها رو جذب كنه و افراد خير باشه چرا كه وقتي يك سيستمي در تورنمنت هاي نفس گير بتونه حرفي براي گفتن داشته باشه يه جوري منبع درامد براي كاربران سايت و افراد ذي نفع محسوب ميشه و از كمك مالي مستقيم تاثيرش بيشتره همون قضيه ماهي و ماهي گيري

با اين كار شور و هيجان هميشه هست و همه در تكاپو هستند سيستم خوبي ارائه بدن و انگيزه لازم وجود داره و صاحبان سيستم ها خود به خود موظف ميشن سيستم هاشون رو بهينه و تست كنند و در كنار سيستم هاي ديگه محك بزنند

فكر مي كنم راه حل خوبي باشه تا نظر دوستان چي باشه

موفق باشيد
يا علي
قديمي July 20th, 2008, 11:19   #623
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب کاکوکیا، این کار کار بسیار خوبی هست ولی اگر ما فقط بخواهیم که بین کسانی که سیستم ارائه می دهند مسابقه بگذاریم این مسابقه محدود خواهد شد بین تعداد بسیار کمی از اعضاء، تعداد افرادی که سیستم ارائه کرده اند و در حال حاضر هم راضی به شرکت در مسابقه باشند من فکر نمی کنم که به 15 یا 20 نفر برسه (اگر بخواهیم که خیلی خوش بین باشیم و گرنه رقم واقعی من فکر می کنم که زیر 10 نفر باشه).
بنظر من ما مثل بروکرها مسابقه فارکس برگزار کنیم برای تمامی افراد، هرکس که تمایل داشت می تونه شرکت کنه فقط باید مشخص کنه که با چه سیستمی کار می کنه و باید تمامی پوزیشن هایی رو هم که گرفته با تصویر هنگامی که پوزیشن گرفت و هنگامی که پوزیشن بسته شد با ارائه دلیل (برمبنای سیستمی که برای شرکت در مسابقه معرفی کرده) اینجا قرار بده.
جناب مسعود رهجو یک نفر رو بعنوان مسئول برگزاری مسابقات انتخاب کنند، ایشون هم یک زمان رو برای مسابقه مشخص کنند (یعنی مسابقه از یک زمان شروع بشه و در یک زمان مشخص به پایان برسه هرکس که سود بیشتری کرده بود برنده می شه) یا اینکه ایشون یک رقم رو برای باز کردن حساب دمو و همچنین یک عدد بعنوان هدف هرکس زودتر به هدف مورد نظر رسید برنده خواهد بود (مثلاً هرکس یک حساب 500 دلار باز کنه با هدف 3000 دلار) . اینجوری می تونیم هم بهترین سیستم رو مشخص کنیم هم اینکه افراد فعال و پشتکار دار سایت مشخص بشوند.
بعنوان جایزه هم بنظر من به افراد لقب کاربر فعال یا برنده دوره X رو بدیم تا اینجوری از سایر کاربران متمایز بشوند.
قديمي July 20th, 2008, 15:12   #624
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب کاکوکیا، این کار کار بسیار خوبی هست ولی اگر ما فقط بخواهیم که بین کسانی که سیستم ارائه می دهند مسابقه بگذاریم این مسابقه محدود خواهد شد بین تعداد بسیار کمی از اعضاء، تعداد افرادی که سیستم ارائه کرده اند و در حال حاضر هم راضی به شرکت در مسابقه باشند من فکر نمی کنم که به 15 یا 20 نفر برسه (اگر بخواهیم که خیلی خوش بین باشیم و گرنه رقم واقعی من فکر می کنم که زیر 10 نفر باشه).
بنظر من ما مثل بروکرها مسابقه فارکس برگزار کنیم برای تمامی افراد، هرکس که تمایل داشت می تونه شرکت کنه فقط باید مشخص کنه که با چه سیستمی کار می کنه و باید تمامی پوزیشن هایی رو هم که گرفته با تصویر هنگامی که پوزیشن گرفت و هنگامی که پوزیشن بسته شد با ارائه دلیل (برمبنای سیستمی که برای شرکت در مسابقه معرفی کرده) اینجا قرار بده.
جناب مسعود رهجو یک نفر رو بعنوان مسئول برگزاری مسابقات انتخاب کنند، ایشون هم یک زمان رو برای مسابقه مشخص کنند (یعنی مسابقه از یک زمان شروع بشه و در یک زمان مشخص به پایان برسه هرکس که سود بیشتری کرده بود برنده می شه) یا اینکه ایشون یک رقم رو برای باز کردن حساب دمو و همچنین یک عدد بعنوان هدف هرکس زودتر به هدف مورد نظر رسید برنده خواهد بود (مثلاً هرکس یک حساب 500 دلار باز کنه با هدف 3000 دلار) . اینجوری می تونیم هم بهترین سیستم رو مشخص کنیم هم اینکه افراد فعال و پشتکار دار سایت مشخص بشوند.
بعنوان جایزه هم بنظر من به افراد لقب کاربر فعال یا برنده دوره X رو بدیم تا اینجوری از سایر کاربران متمایز بشوند.
سلام lastnight19 عزيز

ايجاد يك سامانه جامع و هدفمند براي مسابقات و جشنواره ها كاري است كه حداقل 3 ماه نياز به كار كارشناسي دارد تا بعد از پايان هر دوره از مسابقات اهداف تعيين شده به صورت كاملا شفاف بدست بيايد

براي مثال روندي كه بنده براي اين كار منظورم بود تقريبا به اين شكل است كه يك تالار يا بخش براي مسابقات ايجاد شود و سيستم هاي تست شده و استاندارد كه شرايط شركت در مسابقه را از نظر كميته برگزاري داشته باشد در آنجا قرار گيرند، حال ارائه كننده سيستم يا نماينده اي از طرف كميته برگزاري وظيفه دارد تمامي پوزيشن هاي سيستم را بگيرد و در تاپيك مربوطه منظور كند (براي سيستم هاي نيمه مكانيكي بهتر است خود ارائه كننده اين كار را كند) ، در پايان دوره يكساله مسابقه باز هم كميته داوري با جمع آوري نتايج و بررسي هاي آماري سيستم هاي برتر را معرفي كنند و جايزه را به سيستم هاي اول تا سوم تقديم كنند

جايزه به همان كسي كه در طول سال پوزيشن ها را در تاپيك مربوطه منظور مي كرده داده مي شود، جداي از جايزه مي توان به آن شخص حقوق ماهانه يا سالانه براي زحمتي كه كشيده است داده شود، يعني اگر سيستمي برنده نشد حداقل كسي كه يكسال پوزيشن هاي آن را مي گرفته و منظور مي كرده دست خالي نماند و جداي اينكه به نقاط ضعف و قوت سيستم پي برده و نقاط ضعف و قوت سيستم هاي ديگر را ديده حقوقي هم هرچند ناچيز دريافت كرده باشد.

در بخش مسابقات ديگران حق نداشته باشند در تاپيك هاي مسابقاتي پست بزنند و خللي وارد كنند و فقط همان نماينده بايد پوزيشن ها را دنبال كند.

به اين شكل هر سال هم سيستم ها تست مي شوند، هم سيستم هاي برتر مشخص مي شوند، هم جداول آماري تكميل مي گردند و ايده هاي جديد كشف مي شوند و هم شور و هيجان در تالار مربوطه برقرار است و در اصل همه ذي نفع هستند و كسي اين روند را ترك نمي كند.

حال چطور كميته برگزاري و كميته داوري تشكيل شود و استانداردها چيست و دسته بندي به چه صورتي انجام مي شود و ... بماند بعد از اينكه اين ايده تائيد شد.

موفق باشيد
يا علي

آخرین ويرايش توسط kakolokia در July 20th, 2008 و ساعت 15:15
kakolokia آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي July 20th, 2008, 18:43   #625
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب حصارکی با روش شما کسانی که سیستمی ارائه نداده اند نمی توانند در مسابقات شرکت کنند، تکلیف این افراد چه می شود؟ بنظر از این موضوع که فقط ارائه دهنده سیستم حق شرکت در مسابقه داشته باشه رو کاملاً حذف کنید، هرکس که خواست با هر سیستمی که خواست شرکت کنه (البته هر نفر فقط با یک سیستم).

من کلاً با نفس مسابقه و رقابت به هر شکلی که باشه موافقم (چه ورزشی باشه چه فارکسی)، بنظر من ما یک تیم داوری تشکیل بدیم (حالا از طریق رای گیری انتخاب بشوند افراد یا اینکه مدیر تالار سیستمها و روشها جناب رهجو تیم رو انتخاب کنند)، یک تاپیک مسابقه هم درست کنیم، هرکس که تمایل داشت در مسابقه شرکت کنه روش مورد نظر خودش رو اعلام کنه در همان تاپیک مربوطه همچنین پوزیشن هایی که می گیره رو با تصویر در زمان گرفتن پوزیشن و در زمان بسته شدن هم اعلام کنه (جهت جلوگیری از ایجاد مشکل) در همان تاپیک اعلام کنه تیم مدیریت براساس زمان بندی مشخص و هدف گذاری نتایج پوزیشن های اعضاء رو بررسی کنند و در تاریخ معین نفرات رو اعلام کنند.

در مورد اینکه جایزه نقدی داده بشه من مشکلی ندارم ولی بودجه اینکار از کجا باید تامین بشه، این خودش یه مشکل اساسی خواهد بود، بنظر من همان که بیائیم به افراد لقب و درجه بدیم از هرچیزی کاراتر خواهد بود در ضمن اینکه افراد فعال و کوشا از سایر افراد متمایز می شوند.

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در July 20th, 2008 و ساعت 18:53
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي July 20th, 2008, 19:04   #626
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب حصارکی با روش شما کسانی که سیستمی ارائه نداده اند نمی توانند در مسابقات شرکت کنند، تکلیف این افراد چه می شود؟ بنظر از این موضوع که فقط ارائه دهنده سیستم حق شرکت در مسابقه داشته باشه رو کاملاً حذف کنید، هرکس که خواست با هر سیستمی که خواست شرکت کنه (البته هر نفر فقط با یک سیستم).

من کلاً با نفس مسابقه و رقابت به هر شکلی که باشه موافقم (چه ورزشی باشه چه فارکسی)، بنظر من ما یک تیم داوری تشکیل بدیم (حالا از طریق رای گیری انتخاب بشوند افراد یا اینکه مدیر تالار سیستمها و روشها جناب رهجو تیم رو انتخاب کنند)، یک تاپیک مسابقه هم درست کنیم، هرکس که تمایل داشت در مسابقه شرکت کنه روش مورد نظر خودش رو اعلام کنه در همان تاپیک مربوطه همچنین پوزیشن هایی که می گیره رو با تصویر در زمان گرفتن پوزیشن و در زمان بسته شدن هم اعلام کنه (جهت جلوگیری از ایجاد مشکل) در همان تاپیک اعلام کنه تیم مدیریت براساس زمان بندی مشخص و هدف گذاری نتایج پوزیشن های اعضاء رو بررسی کنند و در تاریخ معین نفرات رو اعلام کنند.

در مورد اینکه جایزه نقدی داده بشه من مشکلی ندارم ولی بودجه اینکار از کجا باید تامین بشه، این خودش یه مشکل اساسی خواهد بود، بنظر من همان که بیائیم به افراد لقب و درجه بدیم از هرچیزی کاراتر خواهد بود در ضمن اینکه افراد فعال و کوشا از سایر افراد متمایز می شوند.
سلام مجدد

چون بحث بر سر بهبود وضعيت بخش سيستم ها و روشها بود اين مسابقات مختص اين بخش طراحي ميشه ، حالا مسابقات ديگه با سبك ها و شكل هاي ديگه هم ميشه در تالار مسابقات مطرح و اجرا بشه

محل تامين هزينه برگزاري مسابقات رو هم گفتم يعني جذب اسپانسر، افراد خير، خود صاحبان سيستم ها چون به هر حال همه كه انگيزه معنوي ندارند و كلا وقتي پاي نقدينگي مياد وسط رونق و شكوفايي هم همراهش هست و در ضمن سيستم هايي دارند مسابقه ميدن كه اميد رياضي مثبت دارند يعني در پايان مسابقه انتظار داريم سيستم هاي اول تا سوم چيزي باشند كه بشه از اونها در حساب هاي ريل استفاده كرد و اين خودش يك پاداش خيلي خوب هست.

به هر حال در كم و كيف اين كار بايد بيشتر بحث بشه، بنده فقط خواستم نوعي از حركت كلاسيك رو كه در طول زمان سرد نميشه عرض كرده باشم وگرنه هستند دوستان زيادي كه واقعا در حال ايثار و فداكاري هستند و بدون هيچ چشمداشتي دارند تلاش خودشون رو براي بهبود هر چه بيشتر سايت انجام ميدن

موفق باشيد
يا علي
3 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي July 20th, 2008, 20:04   #627
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

0

جناب رهجو درود بر شما
میدونم که به شدت مشغول کار بزرگی که میخواهید انجام بدهید هستید.
ولی با توجه به اینکه شما مدیر تالار سیتمها و روشهای معامله هستید لطفاً شما هم نقطه نظرهای خودتونو بفرمایید.
آیا چنین کاری در تغییرات شما در تالار گنجانده شده؟
اگر نشده با این کار موافق هستید؟

ارادتمند همه دوستان
قديمي July 20th, 2008, 20:24   #628
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

جناب رهجو به مسافرت تشریف بردن و در حال استراحت هستند.

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 20th, 2008, 20:51   #629
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
برای اینکه چنین جدولی شکل بگیره به همکاری ایجاد کننده و یا کسانی که اون تاپیک ها رو اداره میکنند نیازمند هستیم.
یعنی گروهی که برای تهیه این جدول مورد نیازه همین افراد هستند.
کار اولی که به ذهنم میرسه و میتونه خیلی کمک کنه اینه:
این افراد اگر میخواهند آمار نتایج سیستمشون در این جدول قرار بگیره یک حساب دمو باز میکنند و investor password اون رو در اختیار بقیه قرار میدن و معاملاتشون رو در اون انجام میدن.....

ارادتمند همه عزیزان
سلام

پیشنهاد جالبیه! که اگه اجرایی بشه می تونه به شناسایی روشهای بهینه و سودده کمک زیادی بکنه.
من هم به نوبه خودم اعلام آمادگی می کنم .
با سپاس
قديمي July 20th, 2008, 21:42   #630
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

0

به امید خدا تاپیک رو میزنیم و یواش یواش میریم جلو تا به اهداف بزرگتری دست پیدا کنیم.
پیشنهاد حمید حصارکی عزیز بسیار پیشنهاد خوبیه و امیدوارم در دو سه ماه آینده با برنامه ریزی دوستان و استفاده از تجربه و دانش حمید عزیز به اون مرحله هم برسیم.

پایدار باشید

آخرین ويرايش توسط trendfinder در July 20th, 2008 و ساعت 21:50
trendfinder آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از trendfinder:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:25 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.