انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 11th, 2008, 09:55   #691
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tabriz1366 نمايش نوشته ها
سلام
آقا رضا با عرض معذرت
فک کنم هنوز مشکل این بنرها بعضی جاها وجود داشته باشه

ارادتمند شما
با سلام

فکر می کنم resolution صفحه نمایش شما کمتر از 1024 در 768 تنظیم شده یا پنجره browser شما در حالت ماکزیمم قرار نداره. در غیر اینصورت منوهای "جستجو" و "کلیدهای میانبر" باید روی بنر سمت چپ باز شوند.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 14th, 2008, 17:31   #692
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
0

انصافا ديگه خسته شدم! كندي سرعت هم حدي داره! سرعت بالا اومدن سرمايه يه چيزي فراتر از فاجعه است!!!
مشكل از اينترنتم هم نيست! چون سايتها و فرومهاي زياد ديگه اي رو سر ميزنم كه سرعت كندترينشون حداقل 4 برابر سرمايه است.
و ديگه اينكه
18 ارسال موفق داشتم و به همين تعداد يا بيشتر ارسال ناموفق كه نميدونم علتش چيه؟! چون هر دفعه يه ايراد و ارور عجيب غريبي ميده و پستم رو ثبت نميكنه.
لطفا رسيدگي كنيد.
Paradox آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Paradox:
قديمي September 15th, 2008, 08:06   #693
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Paradox نمايش نوشته ها
انصافا ديگه خسته شدم! كندي سرعت هم حدي داره! سرعت بالا اومدن سرمايه يه چيزي فراتر از فاجعه است!!!
مشكل از اينترنتم هم نيست! چون سايتها و فرومهاي زياد ديگه اي رو سر ميزنم كه سرعت كندترينشون حداقل 4 برابر سرمايه است.
و ديگه اينكه
18 ارسال موفق داشتم و به همين تعداد يا بيشتر ارسال ناموفق كه نميدونم علتش چيه؟! چون هر دفعه يه ايراد و ارور عجيب غريبي ميده و پستم رو ثبت نميكنه.
لطفا رسيدگي كنيد.
با سلام

بررسی کردم، لود سرور زیاد نیست. سرعت لود شدن صفحات هم عالیه. نمی دونم به چه دلیل شما مشکل دارید.

اگر دوستان دیگر هم با مشکل کندی سایت مواجه هستند لطفا اعلام کنند.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 15th, 2008, 08:36   #694
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

با سلام

نسبت به دو روز گذشته سرعت بالا اومدن سایت به طور محسوسی پایین اومده. مخصوصا صفحه اول سایت، با آدرس [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] . قبلا خیلی سریع تر باز میشد

با سپاس
قديمي September 15th, 2008, 08:47   #695
LionHeart
Senior Member

LionHeart's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران - امامت
تشکر از ايشان: 2,834 بار در 860 پست
LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به LionHeart
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Paradox نمايش نوشته ها
و ديگه اينكه
لطفا رسيدگي كنيد.
سرعت سايت واقعا نسبت به فروم هاي ديكه واقعا كند تر است
و در مورد ارسال ها نا موفق و اون ارور من هم جندين بار باهاش مواجه شدم
لطفا بررسي شود

ارادت

[SIGPIC][/SIGPIC]

آخرین ويرايش توسط LionHeart در September 15th, 2008 و ساعت 08:50
LionHeart آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از LionHeart:
قديمي September 15th, 2008, 09:33   #696
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

لطفا به این سوالات پاسخ بدهید:

آیا از ie استفاده می کنید یا firefox ؟

از dial-up استفاده می کنید یا adsl ؟

لود شدن صفحه اول سایت چند ثانیه زمان می برد؟ (لطفا 4-5 بار صفحه را لود کنید و زمانها را بطور مجزا بنویسید)

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي September 15th, 2008, 11:02   #697
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
لطفا به این سوالات پاسخ بدهید:

آیا از ie استفاده می کنید یا firefox ؟

از dial-up استفاده می کنید یا adsl ؟

لود شدن صفحه اول سایت چند ثانیه زمان می برد؟ (لطفا 4-5 بار صفحه را لود کنید و زمانها را بطور مجزا بنویسید)

با تشکر
من از firefox استفاده می کنم اما با IE هم تست کردم خیلی فرق نداره حتی کند تر لود میشه، اینترنتم هم وایرلس هستش که سرعت خوبی داره، من فکر نمی کنم مشکل از اینترنت یا مرورگر باشه چون سایت سنگینی مثل Download.com در عرض چند ثانیه باز میشه، همین سایت سرمایه تا همین یکی دو روز پیش حتی اون موقع ها که در حال دانلود فایل بودم یا چند تا سایت رو با هم باز می کردم خیلی سریع باز میشد. اما الان اینترنت آزاد آزاد هستش اما خیلی کند بالا میاد. من صفحه اول سایت رو با فایر فاکس و IE دو بار تست کردم که با فایر فاکس لود کامل صفحه اول یکبار 5:38 ثانیه طول کشید و بار دوم هم 5:48 ثانیه، با IE هم 5:42 ثانیه بار اول و 5:53 ثانیه بار دوم.
قديمي September 15th, 2008, 11:18   #698
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
0

با تشکر از شما(آقا رضا) جهت پیگیری، اطلاعاتی که لازم داشتید رو دوستمون اعلام کردند. ببینید مشکل اصلی اینه که سرعت لود شدن سرمایه در قیاس با دیگر سایتها و فرومهای اینترنتی خیلی پایینتره. درسته سرعتش نوسان داره و گاهی بهتر میشه مثل همین الآن نسبت به دیروز ولی در کل تفاوت محسوسی نداره.
در ضمن این مشکل عدم ثبت ارسالها هم فکر میکنم تا حد زیادیش مربوط به همین سرعت کم بشه.
با تشکر.
تشکر کننده از Paradox:
قديمي September 15th, 2008, 11:20   #699
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
من از firefox استفاده می کنم اما با IE هم تست کردم خیلی فرق نداره حتی کند تر لود میشه، اینترنتم هم وایرلس هستش که سرعت خوبی داره، من فکر نمی کنم مشکل از اینترنت یا مرورگر باشه چون سایت سنگینی مثل Download.com در عرض چند ثانیه باز میشه، همین سایت سرمایه تا همین یکی دو روز پیش حتی اون موقع ها که در حال دانلود فایل بودم یا چند تا سایت رو با هم باز می کردم خیلی سریع باز میشد. اما الان اینترنت آزاد آزاد هستش اما خیلی کند بالا میاد. من صفحه اول سایت رو با فایر فاکس و IE دو بار تست کردم که با فایر فاکس لود کامل صفحه اول یکبار 5:38 ثانیه طول کشید و بار دوم هم 5:48 ثانیه، با IE هم 5:42 ثانیه بار اول و 5:53 ثانیه بار دوم.
با تشکر از پاسخ شما

یعنی برای شما باز شدن صفحه اول بیش از 5 دقیقه طول میکشه؟

برای من لود شدن صفحه اول کمتر از 20 ثانیه زمان می برد!
تشکر کننده از Reza:
قديمي September 15th, 2008, 11:24   #700
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

0

نقل قول:
با تشکر از پاسخ شما

یعنی برای شما باز شدن صفحه اول بیش از 5 دقیقه طول میکشه؟

برای من لود شدن صفحه اول کمتر از 20 ثانیه زمان می برد!
مشکل از هر کجا که بود گویا بر طرف شده حداقل برای من چون باز مثل سابق سایت به سرعت باز میشه بله تا همین چند دقیقه پیش صفحه اول سایت بیش از 5 دقیقه طول میکشید باز شدنش حتی گاهی نیمه کاره لود میشد اما الان گویا مشکل حل شده و سایت در کمتر از چند ثانیه لود میشه

با سپاس از شما بابت پیگیری مشکلات سایت
قديمي September 15th, 2008, 11:24   #701
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

Reza عزیز
درود
اول تشکر زیاد و بعد لود شدن صفحه اول برای من 26 ثانیه همین الان تست کردم طول کشید
از فایر فوکس استفاده می کنم و ای دی اس ال 64 دارم
موفق باشید
قديمي September 15th, 2008, 11:24   #702
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

تکراری...
قديمي September 15th, 2008, 11:31   #703
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

آیا مشکل سایر دوستان هم برطرف شده؟
قديمي September 15th, 2008, 15:03   #704
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

با سلام

گاهی این اتفاق به دلیل ایجاد تغییرات در سیستم فیل ..رینگ و تغییر پورت ها اتفاق میافته.

چند وقت یاهو برای من به این شکل در اومده بود که بعد از اعلام به شرکت ارائه کننده خدمات ظرف چند دقیقه درست شد .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 15th, 2008, 17:57   #705
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

0

نقل قول:
آیا مشکل سایر دوستان هم برطرف شده؟
سُرعت لود برای من هم از امروز مناسب شده و فعلا هم ادامه داره!
ولی اگه شما تغییری انجام ندادین و خود به خود اینگونه شده، پس هر لحظه امکان داره دوباره به حالت اول برگرده. به نظر من قبل از اینکه دوباره مشکل عود کنه باید ریشه یابی بشه و اساسی حل بشه.
با تشکر.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 03:43 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.