انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي January 11th, 2007, 22:40   #16
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehran_lp نمايش نوشته ها
اقا رضا می تونم خواهش کنم به صورت شفاف پست های که باعث این تصمیم شدند رو بگید ؟
می تونم برخی مطالب درج شده در تاپیکهای "اخبار و حوادث جالب" و "بدون شرح" اشاره کنم که البته اکثر آنها حذف شده اند.
Reza آفلاين است
قديمي January 11th, 2007, 22:43   #17
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
سلام به گرمی آفتاب تابستان به آقا رضا مدیر محترم سایت
یه چند تا نظر و پیشنهاد داشتم،با اجازه:
به نظر من کسانی که به قوانین سایت عمل نمیکنند در ابتدای عضویت فکر کنم اصلا قوانین سایت رو نمیخونن،چون میرن پائین صفحه و موافقت خودشون رو اعلام میکنند بدون اینکه بخونن.

به نظر من اگه بشه یه کاری کرد که در هنگام عضویت خواندن توافق نامه الزامی بشه خیلی خوبه (این نظر اولم بود)

در مورد قسمت "موضوع آزاد" بنظر من بهتر بود که بجای اینکه کل قسمت بلوک میشد اگه اون پستهای خارج از مبحث حذف میشد و اون کاربر هایی را هم که اون پستها رو نوشتن بلوک میشدن بهتر بود.(این پیشنهاد دومم بود )

موفق باشید
====
پ.ن: لطفا قسمت موضوع آزاد رو باز کنید
با سلام

پیشنهاد اول از نظر فنی عملی نیست. لازمه اجرای پیشنهاد دوم اینه که یک نفر تمام پستها رو بخونه! ضمنا شخصا هیچ علاقه ای به محدود کردن دسترسی دوستان ندارم.
Reza آفلاين است
تشکر کننده از Reza:
قديمي January 11th, 2007, 22:51   #18
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mbinazir نمايش نوشته ها
از مدير محترم سايت نيز سوالي دارم، وقتي يك تاپيك بنام بحث آزاد اجازه باز شدن داده ميشود، فكر نميكنيد مسدود كردن آن با نام تاپيك ((يحث آزاد!!!!)) منافات دارد؟؟؟؟
با آرزوي موفقيت و دعاي خير براي كليه دوستان
قطعا عنوان "موضوع آزاد" به معنی مجاز بودن طرح هر موضوع نیست! در زیر عنوان انجمن نیز ذکر شده:
نقل قول:
گفتگو در مورد موضوعات مورد علاقه شما ( توجه: طرح موضوعات سیاسی و مذهبی ممنوع است )
یکبار دیگر توجه شما رو به بند 13 از قوانین سایت جلب می کنم:
نقل قول:
بخشهای غیر فنی سایت سرمایه (انجمنهای عمومی) به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. قبل از نوشتن هرگونه مطلب در این بخشها، به بند 6 این مرامنامه توجه فرمائید.
Reza آفلاين است
تشکر کننده از Reza:
قديمي January 11th, 2007, 23:17   #19
alibeirami
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 301 بار در 96 پست
alibeirami (سطح 1)alibeirami (سطح 1)alibeirami (سطح 1)alibeirami (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به alibeirami
0

با سلام

با اینکه تمام موضوعات آزاد این انجمن رو دوست دارم و همیشه هم اونها رو چک میکنم ولی با توجه به ماهیت تخصصی فروم سرمایه معتقدم اینجا به همچین بخشی احتیاج نداره و خیلی از فروم های دیگه ایرانی هستند که موضوعشان همین موضوع بخش آزاذ ماست و انصافا هم مطالب بهتر و جالب تری(در زمینه موضوعات غیر تخصصی سایت سرمایه) دارند.

مخلصیم.
illusion. The market just reflects these mental conditions, it does not create them
.
alibeirami آفلاين است
قديمي January 11th, 2007, 23:28   #20
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alibeirami نمايش نوشته ها
با سلام

با اینکه تمام موضوعات آزاد این انجمن رو دوست دارم و همیشه هم اونها رو چک میکنم ولی با توجه به ماهیت تخصصی فروم سرمایه معتقدم اینجا به همچین بخشی احتیاج نداره و خیلی از فروم های دیگه ایرانی هستند که موضوعشان همین موضوع بخش آزاذ ماست و انصافا هم مطالب بهتر و جالب تری(در زمینه موضوعات غیر تخصصی سایت سرمایه) دارند.

مخلصیم.
اما انجمن موضوع ازاد سایت سرمایه یه چیز دیگه هست
در ضمن این موارد فقط در انجمن موضوع آزاد نیست و در تاپیک های دیگر هم موارد مشابه وجود دارد البته خیلی کمتر.
=============

نقل قول:
با تشکر از پیشنهاد شما، لطفا سایر دوستان نیز نظرات خود را در این مورد اعلام کنند.
من با پیشنهاد جناب علیفر در مورد انتخاب مدیر برای هر انجمن و داشتن حق پاک کردن موارد برخلاف قوانین سایت موافقم که البته مسئولیت سختی هست

آخرین ويرايش توسط seincard در January 11th, 2007 و ساعت 23:38
S_K_H آفلاين است
قديمي January 11th, 2007, 23:39   #21
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله seincard نمايش نوشته ها
در ضمن این موارد فقط در انجمن موضوع ازاد نیتسو در تاپیک های دیگر هم موارد مشابه وجود دارد البته خیلی کمتر.
متاسفانه همینطوره. بعنوان نمونه این پست رو ببینید: http://forum.sarmaye.com/showthread....0314#post80314

به نظر شما هدف از نوشتن این پست چی بوده؟
Reza آفلاين است
قديمي January 11th, 2007, 23:54   #22
alibjn
Member

alibjn's Avatar

تشکر از ايشان: 106 بار در 60 پست
alibjn (سطح 0)
0

باسلام خدمت اقا رضا
وخسته نباشيد.
اقا رضا جون نظرت رو درباره مطالب تاپيك نفت بگو چون اونجا هم مطالب سياسي زيادي مطرح ميشه
و خودتون خوب ميدونيد فاندا منتال نفت وابستگي زيادي به مسايل سياسي داره
alibjn آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 00:56   #23
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
محل سكونت: اراك
تشکر از ايشان: 334 بار در 187 پست
Arak_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Arak_fx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
متاسفانه همینطوره. بعنوان نمونه این پست رو ببینید: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

سلام .

پاسخ دادن را برای خود محفوظ میدانم منتها فعلا در حال سبک و سنگین کردن هستم !
Arak_fx آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 01:23   #24
mbinazir
Senior Member

mbinazir's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 945 بار در 235 پست
mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)
0

نقل قول:
قطعا عنوان "موضوع آزاد" به معنی مجاز بودن طرح هر موضوع نیست! در زیر عنوان انجمن نیز ذکر شده:

یکبار دیگر توجه شما رو به بند 13 از قوانین سایت جلب می کنم:
مدير محترم سايت جناب آقا رضا
از محتواي پستي كه زدم بايد متوجه شده باشيد قصد ادامه بحث در اين موضوعات كه به نظر اينجانب تا حدودي نيز
بدون استفاده مفيد هستند را ندارم. سئوال آخر را نيز از اين باب مطرح كردم كه، نبايستي اجازه باز شدن چنين تاپيكي تحت اين عنوان داده ميشد. اقرار به خطا كمال انسانيت است. وقتي ما كلمه آزاد را مي نويسم نميتوانيم با قيد و بند آن را اسير كنيم. مگر اينكه در محتواي كلمه آزاد در فرهنگ فارسي تجديد نظر شود. شايد به جاي تاپيك موضوع آزاد عنوان ميشد (موضوعات خاص) يا هر عنوان ديگري كه بشود با تبصره آن را محدود كرد بهتر مي بود. بهر حال شما خود واردتر از ما هستيد.
ارادت اينجانب را پذيرا باشيد و از همه زحمات شما كمال تشكر را دارم.

موفق و پيروز باشيد
قديمي January 12th, 2007, 01:34   #25
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
متاسفانه همینطوره. بعنوان نمونه این پست رو ببینید: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

هدف ايشون كه هيچ...! هدف اين دو نفر چي بوده؟!!!
عكس ضميمه
نوع فايل: png evaa-khaake-aalam!.png‏ (13.1 کیلوبایت, 44 نمایش)
ario آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 01:42   #26
mohammad_forex
Senior Member

mohammad_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 596 بار در 111 پست
mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)
0

با سلام خدمت آقا رضای عزیز که زحمت فوق العاده زیادی کشیدید برای این سایت .
همه دوستانی که کم و بیش از این سایت استفاده کردنداز قدرت این سایت مطلع هستند .
واقعا من بعضی اوقات نگران بعضی از دوستان می شم که چرا بعضی ها هم دکتر هستند هم مهندس هم تاجر هم دلال هم شاعر و هم عضو ارکان سیاسی جامعه .
منظورم کاملا روشنه . سایتی که از اسمش پیداست , سایتیه که در مورد بازارهای مالیه .
چرااااااااااا سیاست و مذهب و ... می کشید وسط ؟
آخه فقط یک لحظه تصور کنید که سایت سرمایه خدا نکرده فیلتر بشه فقط 2 مورد کافیه تا اندکی مراعات کنید :

1) اولین کسی که ضرر می کنه خود من و شما هستیم .
2) برج عظیمی که با همت خالصانه آقا رضا و دوستان 3 سال است که پابرجاست و پس از طی کردن بلوغش
الان به اینچنین قدرتی رسیده 1 شبه به دست من و شما اثری ازش جز 1 سایت فیلتر شده نمی مونه ؟

فقط خودتون و بگذارید جای آقا رضای عزیز که خالصانه و بدون منت این میز گرد را فراهم کرده و تمامی امکانات
مورد نیاز هم در اختیار شما گذاشته که استفاده کنید و حالا چه از روی قصد ( این سایت دشمن زیاد داره )
و چه بدون غرض ( فقط از روی احساس صمیمیتی که با سایت داریم ) پست هایی می زنیم که کاملا بی مورد
و با بحث فارکس منافات داره .
آقا رضا این سایت سرمایه که داره 3 سالش می شه خیلی بیشتر از این تعارفات ارزش داره .
من در رابطه با فارکس هر چی دارم , از سرمایه دارم که جا داره از آقا یاسر و آقا رضا و آقا خشایار عزیز تشکر کنم.

پیشنهاد : بدون کمک دوستان هم میشه همه کاری کرد ( همچنان که تو این مدت آقا رضا تونستن )
ولی برای نگهداری این سایت باید همه مدیر خودمون باشیم + به نظر من باید همین علامت گزارش را یکم کارآمدتر
بکنیم (شاید بهتر باشه مثل تشکر یا نقل قول داخلش توضیح دهید تا ملموس تر بشه ) . من به شخصه این رو ماه پیش کشف کردم من نظرم رو اینه که از دوستان و مخصوصا کاربران فعال ( نه من) خواستار باشید که در صورت مشاهده گزارش دهند به شیوه ای که خودتون صلاح می دونید .
و در صورت تایید شما نامه ای خصوصی به کابر ارسال بشود به مضمون اخطار . فکر می کنم کسی که اخطار رو هم دریافت کنه و باز هم تکرار کنه ارزش سرمایه 3 ساله رو داشته باشه که از لیست کاربران حذف بشه .
این هم جدیت و نظارت شما رو در این امر به کاربر القا می کنه ( خیلیا فکر می کنن که اصلا کسی کاری با سایت نداره همه چیز هم اتوماتیک انجام میشه ) و هم از گسترش این موضوعات جلوگیری می کنه که البته همیشه با کاربران جدید این مشکلات وجود داره ولی حتما به مرور زمان کمرنگ خواهد شد .
از زیاده گویی خوشم نمی یاد ولی دلم خیلی پر بود . شرمندم.

همگی موفق باشید .

ویرایش : در ضمن آقا رضا هر کدوم رو که دوست دارید حذف کنید سایت در درجه اول متعلق به شماست . حافظ جان و مالشم شما هستید بعد ما . الان همین پستی که ضمیمه کردید باید هر چه زودتر حذف بشه ( این یکی واسه نمونه اصلا خوب نیست . تمامی مفاد برای عموم واضحه . نمونه نمی خواد دیگه !!! )

آخرین ويرايش توسط mohammad_forex در January 12th, 2007 و ساعت 01:49
mohammad_forex آفلاين است
4 تشکر کننده از mohammad_forex:
قديمي January 12th, 2007, 01:56   #27
alibeirami
Senior Member

محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 301 بار در 96 پست
alibeirami (سطح 1)alibeirami (سطح 1)alibeirami (سطح 1)alibeirami (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به alibeirami
0

نقل قول:
از محتواي پستي كه زدم بايد متوجه شده باشيد قصد ادامه بحث در اين موضوعات كه به نظر اينجانب تا حدودي نيز
بدون استفاده مفيد هستند را ندارم. سئوال آخر را نيز از اين باب مطرح كردم كه، نبايستي اجازه باز شدن چنين تاپيكي تحت اين عنوان داده ميشد. اقرار به خطا كمال انسانيت است. وقتي ما كلمه آزاد را مي نويسم نميتوانيم با قيد و بند آن را اسير كنيم. مگر اينكه در محتواي كلمه آزاد در فرهنگ فارسي تجديد نظر شود. شايد به جاي تاپيك موضوع آزاد عنوان ميشد (موضوعات خاص) يا هر عنوان ديگري كه بشود با تبصره آن را محدود كرد بهتر مي بود. بهر حال شما خود واردتر از ما هستيد.

موفق و پيروز باشيد
جناب بینظیر سلام

از این که به جای آقا رضا جواب میدم عذر میخوام چون ممکنه ایشون نتونه به این صراحت به این موضوع اشاره کنه.اون اولی که ما عضو سایت میشیم اول از همه قوانینش رو میپذیریم.سایت سرمایه یک جامعه خصوصییه و هنجار های بیشتری نسبت به جامعه ای که ما درش زندگی میکنیم رو داره.به عنوان مثال شما از سیگار کشیدن بدتون میاد و در خونه خودتون(که یک جامعه خصوصیه) سیگار کشیدن رو ممنوع میکنید.اگر شخصی به خونه شما وارد میشه باید به قوانین اون (که ممکنه سختگیرانه از جامعه ای باشه که سیگار کشیدن رو آزاد میدونه) احترام بگذاره .این جا هم یک جامعه خصوصیه که آقا رضا اداره میکنه و یکی از هنجار هایی که ایشون برای جامعه شون لازم میدونه بحث سیاسی یا مذهبی نکردنه.

قکر میکنم این نقطه قوت تفکر ایشونه.چون من هیچ دو نفری رو ندیدم که در این نوع موضوعات با هم هم عقیده باشن و برای فرومی که قصد حلاجی بازاره رو داره موشکافی سیاست یا مذهب بی معنی به نظر میرسه.

خدا سوسکم کنه اگر منظورم توجیه و نصیحت و این چیزا بوده باشه جناب بینظیر شما سرور مایی و ما برادر کوچک بیسواد شما.با نظرات خودتون این راه گم کرده رو ارشاد بفرمایید.

مخلصیم.
illusion. The market just reflects these mental conditions, it does not create them
.

آخرین ويرايش توسط alibeirami در January 12th, 2007 و ساعت 01:58
alibeirami آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 01:59   #28
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:

موفق و پيروز باشيد
ضمن تشکر از شما،

این تاپیک برای اظهار نظر همه دوستان ایجاد شده و ما از نظرات شما استقبال می کنیم. این پست و پست قبلی شما هم نشون میده که قصد دارید ما رو از نظرات خودتون بهره مند کنید و ادامه بحث رو مفید می دونید . . .

حق با شماست. راه اندازی انجمن "موضوع آزاد" اشتباه بوده. ظاهرا عنوان انجمن، شرح نوشته شده در زیر آن، و بندهای مربوطه در قوانین سایت، گرچه در نهایت صراحت و به زبان شیرین فارسی نوشته شده اند، اما به اندازه کافی گویا نیستند!

نقل قول:
موضوع آزاد ( General Forum )
گفتگو در مورد موضوعات مورد علاقه شما ( توجه: طرح موضوعات سیاسی و مذهبی ممنوع است )
ذکر این نکته نیز خالی از فایده نیست که: اگر کسی به آزادی بیان اعتقاد راسخ دارد، بهتر است هزینه های این اعتقاد را نیز خود بپردازد. نه اینکه آنها را به دیگران تحمیل کند!
Reza آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 02:52   #29
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
محل سكونت: اراك
تشکر از ايشان: 334 بار در 187 پست
Arak_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Arak_fx
0

سلام .

رضا جان من قبول دارم که بعضی اوقات داغ میکنم و کنترل خودم را از دست میدم ! از این بابت از همگی معذرت میخواهم .

هم اکنون رزمایش بزرگ پاسخگویی با رمز پیش به سوی اصلاحات آغاز میشود :

شما که در مورد موضوعات سیاسی و مذهبی تذکر میدهید لطفا به این سوال پاسخ دهید : آیا تبریک عید غدیر و یا قربان و یا تسلیت هایی در این سبک مذهبی نیست ؟ مطمئنا هست پس اگر قراره رعایت قوانین بشه شامل این چیز ها هم میشه .
به نظر من قوانین سایت سرمایه مشکل دارد . پس لقمه را نچرخانیم و با کلمه آزاد بازی نکنیم .

میشود کار دیگری کرد و نام موضوع آزاد را تغییر داد و نام بهتری گذاشت چرا که موضوع آزاد کاملا باید آزاد باشد البته رعایت ادب جایگاه خاص خود را دارد که لازم به ذکر نیست .

در ضمن شما که اعتقاد راسخ به آزادی بیان ندارید پس نام موضوع آزاد را برای چه گذاشتید ؟
Arak_fx آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 11:42   #30
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام خدمت تمام دوستان سرمایه ای و تشکر مخصوص از زحمات اقا رضا مدیر سایت

به نظر من چند مورد رو باید در نظر داشت

اول اینکه حضور تعدادی از مدیران انجمنها خیلی وقته کم رنگ شده و به نظر من وبا احترام به این عزیزان فکر می کنم باید تعدادی مدیر جدید از بین افراد با سابقه و فعال سایت تعیین بشن و من هم با نظر جناب علی فر موافقم

دوم اینکه در مورد انجمن موضوع ازادباید بمونه یا نه یا اصلا ایجادش اشتباه بوده من با این مساله مخالفم چون چون درسته که موضوع این انجمن ازاده ولی همه ما می دو.نیم که ازادی به معنی مطلقش نیست مثل زنگ تفریح مدرسه که ما در اون زنگ مجاز به هر نوع تفریحی هر چند سالم هم نیستیم در این جا هم درسته که ما موضوع ازاد داریم ولی مجاز به بیان همه چیز نیستیم و ملزم به رعایت خیلی مسایل که شاید موافق با اونها هم نباشیم هستیم
همه ما نسبت به ارزش این سایت نسبت به بقیه سایتهای مشابه که هدفشون کسب در امد از ایجاد سایته واقفیم
و می دونیم که این سایت خاری تو چشم خیلیها شده و منتظر کم رنگ تر شدن سایت سرمایه شده تا بتونن خودی نشون بدهندو این وظیفه همگی ما ست که سعی در حفظ و پر بار تر کردن هر چه بیشتر سایت جهت استفاده خودمون و بخصوص راهنمایی افراد تازه کار باشیم
در مورد مسایل مذهبی و سیاسی هم همه می دونیم بیان این گونه مسایل بصورت موافق مشکلی رو برای سایت ایجاد نمی کنه جز در گیری سلایق و اعتقادات شخصی اعضا
ولی در مورد بیان نظرات مخالف سیاسی و مذهبی دیگه گفتن نداره که باید رعایت قوانین موجود بشه تا مشکلی برای ادامه فعالیت سایت پیش نیادچرا که نقد و بررسی این مسایل در سایتهای تخصصی این جور مسایل هم براشون می تونه مشکل ساز بشه چه برسه به این فروم که هدف اصلیش مسایل اقتصادی و مالیه

پیشنهاد
1-تعیین مدیرانی که حضور بیشتری در سایت دارند
2- عدم حذف انجمن موضوع ازاد و اول رعایت خود اعضا و دوم کنترل و نظارت توسط مدیران این انجمنها

ببخشید اگه خیلی طولانی شد
oomiidd آفلاين است
تشکر کننده از oomiidd:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
موضوع آزاد, مسدود, انجمن, شدن

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید