انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 29th, 2008, 14:53   #16
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sajjj نمايش نوشته ها
سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

http://www.sarmaye.com/forum/attachm...7&d=1168717049

البته این یه مثال بود. من اکثر ضمیمه های تصویری رو هم نمیتونم دانلود کنم
سلام

لطفا از این آدرس، فایلها رو دریافت کنید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2261
برای مشاهده انجمنها، بجای آدرس http://www.sarmaye.com/forum از آدرس http://forum.sarmaye.com استفاده کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي May 1st, 2008, 19:15   #17
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

دوستان از صبح من رو سیستمم که وارد سایت شدم دکمه تشکر وجود نداره آیا برای شما هم همینطور است
alijob444 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 1st, 2008, 19:27   #18
bagherzadeh
Member

bagherzadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 336 بار در 96 پست
bagherzadeh (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به bagherzadeh
0

با سلام

بله همینطوره
قديمي May 1st, 2008, 20:29   #19
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

گویا درست شد تشکر برگشته البته جاش برعکس شده
alijob444 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 5th, 2008, 17:52   #20
xmanx
Member

xmanx's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 84 بار در 40 پست
xmanx (سطح 0)
0

با سلام
چطوری می تونم فایل ضمیمه کنم؟
لینک های زیر کار نمیکنه:

upload.sarmaye.com

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
xmanx آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 5th, 2008, 18:02   #21
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xmanx نمايش نوشته ها
با سلام
چطوری می تونم فایل ضمیمه کنم؟
لینک های زیر کار نمیکنه:

upload.sarmaye.com

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
با سلام

قسمت دانلود سایت دچار مشکل شد و فایل های قدیمی آپلود شده در تاپیک "[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]" تا حدودی آپلود شده.

اگر قصد دارید کتاب خاصی آپلود کنید دو راه دارید. یک اینکه در تاپیک Free Book این کار رو انجام بدید یا اینکه در یکی از سایت های آپلود فایل مثل 4shared.com این کار را انجام داده و لینک دانلود را در تاپیک فوق ارسال نمایید.

با تشکر
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 12th, 2008, 18:15   #22
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

کدهای HTML چه استفاده ای دارند و چرا کدهای مذکور برای من همیشه غیر فعال هستند/
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2008, 21:09   #23
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
با سلام

به دلایل امنیتی، استفاده از کد HTML بصورت پیش فرض برای همه کاربران و مدیران غیر فعال است. در راهنمای vBulletin هم چندین بار تاکید شده:
Allowing HTML is a security risk!

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 16th, 2008, 10:34   #24
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
آقا رضا اشاره ای به موضوع کردند و با اجازه من کمی توضیح می دهم.
اولا فعال شدن کد HTML برای کسانی مفید و قابل استفاده است که زبان HTML را بلد باشند.
ثانیا در صورتیکه کدهای HTML در سایت فعال باشند و کاربر هم با زبان HTML آشنا باشد می تواند پست خود را با این فرمت بنویسد و ارسال کند که در اینصورت به دلیل استفاده از توانایی های زبان HTML پست بسیار زیباتر و گویاتر می شود. به عنوان مثال می توان یک پست را جدول بندی کرد و داخل خانه های جدول مطالب متنوع نوشت. یک عکس را Background قرار داد. همچنین می توان فایلهای صوتی و تصویری را به صورت مستقیم داخل پست گذاشت. به طور خلاصه با HTML می توان یک پست را شبیه یک صفحه زیبای وب طراحی و ارسال کرد.
اما متاسفانه فعال شدن HTML امنیت سایت و کاربران را به شدت کاهش می دهد. چون می توان فایلهای مختلف را داخل کدهای HTML گنجاند و به کامپیوتر کاربران ارسال کرد ممکن است فرد ناراحتی پیدا شود و فایلهای مخرب اعم از ویروس, تروجان, worm, keylogger و غیره را داخل پست خود قرار دهد که نتیجه اش را می دانید.
در تمام نرم افزارهای ساخت فروم قابلیت HTML وجود دارد ولی به طور پیش فرض غیرفعال است و در مستندات نرم افزار و توصیه های سازندگان نرم افزار هم بارها تاکید شده که HTML فعال نشود.
استفاده از HTML زمانی مفید و بی خطر است که یک فروم اختصاصی داشته باشیم که کاربران آن معدود و شناسایی شده و همگی مورد اطمینان باشند و دسترسی به فروم برای افراد متفرقه و ناشناس ممنوع باشد.
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از xeroF:
قديمي May 16th, 2008, 10:38   #25
xeroF
Senior Member

xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر
قديمي May 16th, 2008, 11:05   #26
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر
با سلام و تشکر از شما

وقتی شما روی گزینه "ارسالهای جدید" کلیک می کنید، لیست تاپیکهایی که در آنها پست جدید وجود دارد نمایش داده می شود، نه لیست پستهای جدید. با توجه به اینکه ممکن است در هر تاپیک چندین پست نوشته شده باشد، لذا همواره تعداد تاپیکهایی که پست جدید در آنها وجود دارد از تعداد پستهای جدید کمتر (یا مساوی) است. مثلا در تصویر اول تعداد 377 پست جدید در 80 تاپیک نوشته شده است.

لطفا اگر ابهامی هست اعلام کنید.

با تشکر
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 16th, 2008, 14:46   #27
xeroF
Senior Member

0

جناب آقا رضا
با سلام و تشکر
کاملا متوجه شدم. در واقع چیزی که تحت عنوان "پست های جدید" نوشته می شود "تاپیک های فعال شده پس از آخرین بازدید" هست. کاملا هم طبیعی است که تفاوت در آمار وجود داشته باشد. چون بعضی از تاپیک ها به دلیل ماهیت خود روزانه تعداد زیادی پست به آنها ارسال می شود مانند تاپیک های مربوط به سیگنال و.....
اما این موضوع حقیقت تلخی را برای من روشن کرد. تا به حال تعجب می کردم که چرا از بین این چند هزار عضو به جز من کسی متوجه این مسئله نشده و نتیجه گرفتم که "من با هوش ترین عضو سایت هستم" . اما امروز فهمیدم که موضوع دقیقا برعکس هست. ظاهرا در بین این چند هزار نفر تنها کسی که متوجه این مسئله ساده نشده بود من بودم.
در هر حال متشکرم
تشکر کننده از xeroF:
قديمي May 27th, 2008, 12:36   #28
Desire
Senior Member

Desire's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 2,170 بار در 665 پست
Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)
0

با سلام
یک سوال دارم
در قسمت درخواست دوستی که دو آیتم accept & reject داره , وقتی یکی را انتخاب می کنم کلیدی برای ارسال یا تایید ندارد . فقط کلید ذخیره تغییرات داره .
چه باید بکنم ؟

ممنون
قديمي May 27th, 2008, 15:59   #29
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Desire نمايش نوشته ها
با سلام
یک سوال دارم
در قسمت درخواست دوستی که دو آیتم accept & reject داره , وقتی یکی را انتخاب می کنم کلیدی برای ارسال یا تایید ندارد . فقط کلید ذخیره تغییرات داره .
چه باید بکنم ؟

ممنون
با سلام

علاوه بر انتخاب آیتم accept یا reject، لازم است کنار کاربر مربوطه هم تیک زده و سپس کلید ذخیره را بزنید.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي June 4th, 2008, 10:30   #30
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

سلام جناب رضا
سوالی داشتم
ایا امکان دارد که البوم تصاویر رو با بقیه به اشتراک گذاشت؟
بنده از سایت خارج شدم و وقتی به پروفایل ای دی خود مراجعه کردم البوم تصاویری که ساخته بودم دیده نمیشد.
ایا اصلا نمیشود که امکان دیدن ان را به بقیه افراد داد یا انکه چون من در سایت به صورت مهمان بودم دیده نمیشد؟

سوال بعدی این که این گزینه bookmarks چه امکاناتی دارد؟
سوال بعد انکه اضافه کردن به لیست تماس چیست و چه فرقی با اضافه کردن به لیست دوستان دارد؟همچنین من اسم چند نفر رو به لیست دوستان اضافه کردم اما اضافه نشدند؟ایا اون افراد باید تایید کنند؟

با تشکر
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
وب, قابلیت‌های, امکانات, درباره, سوال, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است