انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي March 14th, 2010, 15:42   #91
mostafa976
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2009
تشکر از ايشان: 543 بار در 135 پست
mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kingnothing نمايش نوشته ها
درود
در مورد سوالتون باید عرض کنم به جای اینکه شمارشگر از 0 شروع بشه و در هر بازدید 1 کی اضافه کنه ، از مثلا 10000 شروع بشه!! و یا حتی در هر بازدید 5 تا اضافه کنه!!! اینها بستگی به سرویس شمارشگری داره که استفاده می کنید. البته نرم افزار های کلیک کننده! هم وجود داره که می تونید یه بنر از سایتتون رو بدید و اونها مدام کلیک می کنند!
در مورد کارهای تبلیغاتی من در موارد زیر می تونم کمکتون کنم.اگر که خواستید از طریق پیام خصوصی یا ایمیل مطرح کنید

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
برقرار باشید
ممنونم ولي ميخوام بدونم مگه ميشه شمارش گر وبگذر رو باهاش كاري كرد كه 5 تا 5 تا شماره بندازه؟ من حرف از تعداد اي پي بالا ميزنم نه اينكه بخوام بيخودي اماري كاذب نشون بدهم كه . ميخوام واقعا بازديد باشه و اينكه 50 يا 60 تا انلاين همزمان وجود داشته باشه كه نميدونم امكانش هست يا نه
mostafa976 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 14th, 2010, 20:16   #92
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsanshok نمايش نوشته ها
سلام.
چند دیقه آنتی ویروسم رو غیر فعال کردم تا یه بازی ****** شده رو نصب کنم. بعد که فعال کردم کلی ویروس تمام هارد رو گرفته بود. خلاصه ویروس ها همه پاک شدن ولی یه مشکل هنوز باقی هست. وقتی میخوام فایل های هیدن هم نمایش بده بعد از اوکی کردن پنجره کنترلش، مجدد میبینم عمل نکرده و باز که پنجره رو میبینم توش تیک خورده که نمایش نده.
بنظرم توی رجیستری یه دستکاری کرده که ویروس نیس بلکه ثبت شده. کسی از عزیزان میدونه کجای رجیستری میشه این مورد رو بر طرف کرد؟
باز تاکید میکنم که ویروس پاک شده. فقط اثرش باقی مونده

با سلام

دوست عزیز اول چک کنید ببینید Regedit.exe اجرا میشه یا نه . اگر که اجرا میشد که یعنی یوزر شما مشکلی برای تغییر توی رجیستری نداره, نتیجه اینکه بعد از تغییرات اونها دوباره به حالت قبل برمیگردن نشوندهنده اینه که هنوز سیستم شما یک ویروس فعال داره که بعد از هر تغییر اون رو به حالت قبل برمیگردونه! اگر هم نتونستید Regedit.exe رو اجراکنین که یعنی ویروسها تغییر در رجیستری رو در یوزر شما از کار انداختن.(توسط برنامه Regedit)

من هم همچین مشکلی داشتم قبلا و از فایل زیر استفاده کردم . این فایل یک VBScript هست که حتی اگه تغییر در رجیستری هم غیر فعال شده باشه (توسط برنامهRegEdit) میتونه که کار ساز باشه. البته اینم بگم که این فایل کار مسئول شبکه شرکتی است که قبلا توش کار میکردم (بسیار آدم واردی بود). لطفا قبل از استفاده هم حتما توسط آنتی ویروستون اسکن کنید.

به دلیل اینکه ظاهرا توی این تاپیک نمیشه چیزی اتچ کرد (یا حداقل من نمیتونم) اون رو آپلود کردم :

موفق باشید
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي March 14th, 2010, 23:19   #93
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

دوست عزیز اول چک کنید ببینید Regedit.exe اجرا میشه یا نه . اگر که اجرا میشد که یعنی یوزر شما مشکلی برای تغییر توی رجیستری نداره, نتیجه اینکه بعد از تغییرات اونها دوباره به حالت قبل برمیگردن نشوندهنده اینه که هنوز سیستم شما یک ویروس فعال داره که بعد از هر تغییر اون رو به حالت قبل برمیگردونه! اگر هم نتونستید Regedit.exe رو اجراکنین که یعنی ویروسها تغییر در رجیستری رو در یوزر شما از کار انداختن.(توسط برنامه Regedit)

من هم همچین مشکلی داشتم قبلا و از فایل زیر استفاده کردم . این فایل یک VBScript هست که حتی اگه تغییر در رجیستری هم غیر فعال شده باشه (توسط برنامهRegEdit) میتونه که کار ساز باشه. البته اینم بگم که این فایل کار مسئول شبکه شرکتی است که قبلا توش کار میکردم (بسیار آدم واردی بود). لطفا قبل از استفاده هم حتما توسط آنتی ویروستون اسکن کنید.

به دلیل اینکه ظاهرا توی این تاپیک نمیشه چیزی اتچ کرد (یا حداقل من نمیتونم) اون رو آپلود کردم :

موفق باشید
رجیستری بدون مشکل باز میشه. حالا باید چطوری به حالت قبل برش گردونم؟ چه قسمتی مربوط به هیدن کردن فایل ها هست؟ منظورم هاتکی یا بقولی آدرسش توی پنجره اجرای رجیستری هست. چه خطی از کدوم قسمت باید تغییر کنه؟
ممنون
قديمي March 15th, 2010, 20:14   #94
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsanshok نمايش نوشته ها
رجیستری بدون مشکل باز میشه. حالا باید چطوری به حالت قبل برش گردونم؟ چه قسمتی مربوط به هیدن کردن فایل ها هست؟ منظورم هاتکی یا بقولی آدرسش توی پنجره اجرای رجیستری هست. چه خطی از کدوم قسمت باید تغییر کنه؟
ممنون
با سلام

با همون فایل VBS درست نشد؟
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي March 18th, 2010, 14:01   #95
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

یک سوالی داشتم:
طریقه عکس گرفتن از یک صفحه چگونه است؟
مشخصا برای موردی می خواهم که وقتی به صورت اینترنتی پولی را مثلا از طریق بانک سامان انتقال میدهیم بتوانیم از آن صفحه عکس بگیریم.
کلید print screen را هم که فشار میدهم اتفاقی نمیافتد!
با تشکر
قديمي March 18th, 2010, 14:16   #96
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
یک سوالی داشتم:
طریقه عکس گرفتن از یک صفحه چگونه است؟
مشخصا برای موردی می خواهم که وقتی به صورت اینترنتی پولی را مثلا از طریق بانک سامان انتقال میدهیم بتوانیم از آن صفحه عکس بگیریم.
کلید print screen را هم که فشار میدهم اتفاقی نمیافتد!
با تشکر

سلام

بعد از فشردن Print Screen باید نرم افزار Paint ( که در همه ویندوزها وجود دارد ) رو باز کنید و عکس رو در این صفحه با زدن دکمه Ctrl + V قرار بدید و بعد save کنید.

یک راه دیگه هم هست که باید از مرورگر فایرفکس استفاده کنید.

باید از مرورگر فایر فکس استفاده کنید. و اکستشن Screengrab رو داشته باشید.
این هم لینک دانلود : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

وقتی سایت مورد نظر باز شد، در نوار پایین فایر فکس روی آیکن Screengrab کلیک میکنید و از گزینه save، گزینه Complete Page رو میزنید. حالا کل اون پیج به صورت عکس ذخیره میشه. از تمام صفحات اینترنت میتونید کامل عکس بگیرید بدون اینکه کامل در مانیتور دیده بشه. البته آپشنهای دیگه هم داره که با کمی ور رفتن یاد میگیرید.

موفق و مؤید باشید
قديمي March 18th, 2010, 16:42   #97
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

یک سوال دیگه؟ چگونه پسورد یک ایمیل البته در جی میل را باید عوض کرد؟
البته نه از طریق همون ورود به ایمیل که بزنیم پسورد را فراموش کردم. چون سوال امنیتی می پرسه که یادم نیست و فقط پسورد یادمه!
ممنون
قديمي March 18th, 2010, 17:32   #98
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
یک سوال دیگه؟ چگونه پسورد یک ایمیل البته در جی میل را باید عوض کرد؟
البته نه از طریق همون ورود به ایمیل که بزنیم پسورد را فراموش کردم. چون سوال امنیتی می پرسه که یادم نیست و فقط پسورد یادمه!
ممنون
سوال خوبیه. تا حالا بش فکر نکرده بودم.

بر آن شدم که بیابم چنج پسورد را و یافتمش

بالای صفحه جیمیل نوشته Sing Out , Help , Settings

Settings رو بزنید در صفحه جدید Accounts and Import رو بزنید.

حالا اون پایین نوشته Change account settings

كد:
Change account settings:  Google Account settings
Change your password  and security options, view your dashboard, and access other Google  services.
بعد از کلیک روی Google Account settings در صفحه جدید، Change Password در سطر اول قرار داره.

پ.ن : مثل اینکه بیکاری پشت سیستم فوایدی هم داره
قديمي April 12th, 2010, 09:01   #99
mahdikhani
مسئول تالار منابع

mahdikhani's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,402 بار در 427 پست
mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mahdikhani
یک سوال

0

با سلام و وقت بخیر

از دوستان کسی ترفندی رو میدونه که بشه پوشه ای با یک نام در تعداد زیادی پوشه ایجاد کرد ؟

بطور مثال:

100 پوشه با نامهای مختلف داریم و میخواهیم پوشه ای (مثلا با نام A ) در تمام این 100 پوشه داشته باشیم .

اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کند . با تشکر .
قديمي April 12th, 2010, 22:21   #100
sanmo
Junior Member

sanmo's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 48 بار در 9 پست
sanmo (سطح 1)sanmo (سطح 1)sanmo (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mahdikhani نمايش نوشته ها
با سلام و وقت بخیر

از دوستان کسی ترفندی رو میدونه که بشه پوشه ای با یک نام در تعداد زیادی پوشه ایجاد کرد ؟

بطور مثال:

100 پوشه با نامهای مختلف داریم و میخواهیم پوشه ای (مثلا با نام A ) در تمام این 100 پوشه داشته باشیم .

اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کند . با تشکر .
سلام
منظورتون اینه که یک دفعه این پوشه جدید داخل اون 100 پوشه ساخته بشه؟!
اگه غیر از اینه که خب مگه نمیشه...
sanmo آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 16th, 2010, 22:13   #101
alipour_me
Junior Member

alipour_me's Avatar

تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
alipour_me (سطح 0)
0

سلام
من مدت یک ماه است که از وای مکس ایرانسل استفاده میکنم برای ترید ولی مدت 4 روز است که متاتریدر من کانکت نمی شود
با دیال اپ هیچ مشکلی نداره و با adsl راحت کار میکنه ولی با وای مکس اصلا کانکت نمیشه
بنظرم رسید شاید ایرانسل پورت مخصوص این نرم افزار را بسته باشه ?
چیکار میتونمبکنم برای این مشکل
متشکرم
alipour_me آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 19th, 2010, 16:36   #102
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
0

سلام.
اگه پنجره ای باز شده که دکمه کلوز یا علامت ضربدر قرمز نداره میتونید با دابل کلیک روی آیکون پنجره، در گوشه بالا سمت چپ، پنجره رو ببندید.
برای تست میتونید علامت اگسپلورر -که الان بالا سمت چپ کنار کلمه سرمایه هست و بصورت e آبی رنگ هست- رو دابل کلیک کنید. دقت کنید.... دابل کلیک با دکمه چپ موس.
قديمي May 9th, 2010, 17:15   #103
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

0

Event Viewer و رفع تمام مشکلات ویندوز:

در تمام ویندوزهایی که شرکت مایکروسافت از گذشته تا حال تولید کرده است، برنامه‏ای به نام Event Viewer وجود دارد. کار این برنامه ثبت تمام وقایعی است که در ویندوز رخ می‏دهد و کاربر ممکن است به آنها احتیاج داشته باشد؛ هر خطایی که رخ دهد، برنامه‏ای نصب یا حذف شود، ویندوز هنگ کند، برنامه‏ای به شکل غیر معمول بسته شود و... همگی در Event Viewer ثبت می‏گردد. با توجه به این نکته درخواهیم یافت که این ترفند بر روی تمامی ویندوزهای قدیم و جدید مایکروسافت قابل انجام است.

در ابتدای کار، از منوی Start به Control Panel مراجعه کنید.
سپس به Administrative Tools بروید.
حال برنامه Event Viewer را با دوبار کلیک اجرا نمایید.
پس از باز شدن پنجره Event Viewer، در صورتی که از ویندوز XP استفاده می‏کنید در سمت چپ برنامه دو عبارت Application و System را خواهید دید. اگر از ویندوزهای ویستا یا 7 استفاده می‏کنید کافی است زیر مجموعه Windows Logs را باز کنید تا این دو عبارت را مشاهده کنید.
در صورت کلیک بر روی Application یا System کلیه گزارشات و رخدادهای مربوط به هر یک در محیط ویندوز برای شما لیست خواهد شد. لازم به ذکر است کلیه گزارشات مربوط به نصب یا حذف برنامه‏ها، خطاهای Explorer و برنامه‏ها و به طور کلی کلیه موارد مرتبط با پروسه‏ها در Application لیست خواهد شد. همچنین گزارشات مربوط به هسته سیستم و مشکلات سخت افزاری در System نمایش پیدا می‏کند.
حال فرض کنید در سیستم‏تان مشکلی پیش آمده که موفق به حل آن نشده‏اید. برای پیدا کردن یک راه حل اولین قدم باز کردن پنجره Event Viewer است. سپس بایستی در میان لیست گزارشات به دنبال این مشکل بگردید. با توجه به اینکه زمان و تاریخ دقیق هر رخداد در ستون Date and Time ذکر شده است پیدا کردن رخداد مورد نظر کار سختی نخواهد بود.
فرض کنید پروسه explorer.exe به طور ناگهانی هنگ کرده است. این رخداد در Application نمایش پیدا می‏کند. حال کافی است ما زمان این هنگ کردن را به یاد داشته باشیم تا به سادگی این رخداد را در میان گزارشات موجود در Application پیدا کنیم.
قدم بعدی پس از پیدا کردن رخداد مورد نظر در Event Viewer این است که بر روی گزارش دوبار کلیک کنید.
پس از دوبار کلیک بر روی رخداد یک پنجره جدید باز خواهد شد.
در این پنجره بایستی به دنبال دو عبارت EventID و Source بگردید. در جلوی عبارت EventID یک شماره و در جلوی Soruce نام پروسه‏ای که دچار مشکل شده است درج می‏گردد. (ترفندستان)
با پیدا کردن شماره و عبارت درج شده در EventID و Source قدم به مرحله بعدی می‏گذاریم.
اکنون نیاز است که به اینترنت متصل شوید و به سایتی به نشانی [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] مراجعه کنید.
این سایت بیش از 10.000 راه‏حل و پیشنهاد مربوط به رخدادهای مختلف را در پایگاه اطلاعاتی خود ثبت دارد. همچنین نظرات و بحث‏های کاربران پیرامون هر گزارش نیز قابل مشاهده است که این موضوع نیز می‏تواند یاری دهنده باشد.
به زبان دیگر شما با استفاده از این سایت می‏توانید راه حل‏ها و پیشنهادات جهت حل مشکل خود را پیدا کنید، به شرطی که دو مقدار EventID و Source که در بالا معرفی کردیم را در اختیار داشته باشید.
بدین منظور در سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] در قسمت Event ID شماره‏ای که پیدا کردید و در قسمت Event Source عبارتی که یافتید را وارد کنید و سپس بر روی دکمه Search کلیک کنید تا سایت در دیتابیس خود به دنبال راه حل ارائه شده بگردد.
پس از جستجو، نتایج نمایش پیدا خواهند کرد.
بر روی لینک ...Comments and links for کلیک کنید تا راه حل‏های پیشنهادی این سایت از جانب کاربران مختلف را مشاهده کنید.
مطمئناً میتوان از این پس از این سایت و به طور کلی از این روش به عنوان یک راه حل برای حل مشکلات ویندوز امید بست.
قديمي May 14th, 2010, 00:07   #104
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

دوستان این فایل رو نگاه کنن
بله این بازی پر طرفدار Pes 2010 هست ولی چیزی که برای من عجیبه اینه که چطور تونستن یک فایل با این حجم بالا رو اینقدر کم کنن چیزی حدود 250 برابر کوچکتر آیا کسی میتونه ترفند این کار رو بگه من که هر کاری کردم نتونستم
قديمي May 14th, 2010, 11:43   #105
oranoos
Senior Member

oranoos's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 312 بار در 107 پست
oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)oranoos (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oranoos
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
دوستان این فایل رو نگاه کنن
بله این بازی پر طرفدار Pes 2010 هست ولی چیزی که برای من عجیبه اینه که چطور تونستن یک فایل با این حجم بالا رو اینقدر کم کنن چیزی حدود 250 برابر کوچکتر آیا کسی میتونه ترفند این کار رو بگه من که هر کاری کردم نتونستم
سلام دوست عزیز.

من دیشب این بازی رو دانلود کردم .
همون روش نصب را هم که گفته انجام دادم .اما بازی اجرا نمیشه.
و جز یک صفحه ی سیاه اتفاق دیگه ای نمی افته.

اگه شما این بازی را اجرا کردی .یک توضیح بده تا من هم بتونم بازی رو اجرا کنم.

اگر جایی رو سراغ داری که توضیحات کامل تری داره برای نصب و اجرای بازی و ... لطفا اینجا قرار بده .

با تشکر
oranoos آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
ویندوز, نکات, ترفندها, ترفند، ویندوز, جالب

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید