انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 12th, 2009, 22:25   #1126
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
خوشامد

دوست عزیز اگر طبق ID که من مشاهده میکنم پس هنوز از ارزش این سایت نزد کاربرانش چیزی نمیدونید....

اگر هم با ایدی دوم و فقط بخاطر زدن این حرف تون وارد شدید که معنی حیثیت کاملا از علکردتون که واضح و مشخصه و قضاوتش با دیگران...

برای افرادی مثل شما که از سر وبگردی یا دشمنی یا بیکاری به این سایت رسیدن معلومه تعطیل شدنش اهمیتی نداره.
خدمت جناب دایی جان ناپتئون عزیز عارضم که بنده ایدی خودم و چند پست دیگر هم دارم که مثل اینکه چون در موضوعات عمومی به حساب نیومده.

ارزش این سایت هم برای شما خیلی زیاد است که به راحتی حاضرید یک تالارش به راحتی حذف شود.

شما سنت هنوز کمه اگه البته هنوز همینطوری که در عکس اواتارتون هست باشید.چند تا نکته باید بدونید اونم زود قضاوت نکنید.من شاید 1 هفته باشه عضو شدم ولی 2 ماه به عنوان مهمان بودم و یه سری از مسائل و خوندم.دوم اینکه ادم یکسری ارزشها مثل ازاد اندیشی رو با هیچ چیز دیگه ای عوض نمیکنه و اگه چیزی براش ارزش داره به جای پاک کردن صورت مسئله براش مبارزه میکنه.

کاش جونای ما یه ذره فقط یه ذره بزگتر فکر میکردن و اهدافشون یه کمی ازاد منشانه تر بود اون وقت توی کارشون هم موفق تر بودن.

یادت باشه دوست عزیز همیشه همه چیز از این چیزای کوچیک شروع میشه.یه وقت به خودت مییای میبینی پست تکنیکالیتم به خاطر خوشنیامد کسی حذف شده شاید یه کمی زیاده روی باشه ولی.

موفق باشی
daivid آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2009, 22:45   #1127
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام دوستان

وقتی مطالبتون رو میخونم ( صرفنظر از بعضی متلک ها ) به همه حق میدم .

اصولآ 2 جور آدم هست ( البته بیشتر هم هست ولی من با این 2 تا کار دارم )

برای بعضی ها حفظ منافع شخصی ( اعم از سایت و فارکس و آزاد بودن و آسته برو آسته بیا و ... ) در اولویت هست

ولی بعضی های دیگه حاضر نیستند زیر بار این موضوع بروند و حاضرند حتی به قیمت بعضی از مشکلات ، حرفشون رو بزنند و منافع بزرگتری براشون در اولویت هست .

البته واقعیت اینه که در جامعه امروز ما خیلی کم میشه گروهی رو دور هم جمع کرد که بعد از مدت کوتاهی بحثشون به سیاست و مذهب کشیده نشه ( چون تقریبآ همه کارهای روزانه ما با این موضوعات گره خورده )

ولی میشه 2 تا روش رو در پیش گرفت :

1 - روش حذف موضوع از بیخ ! با نظر سنجی یا حتی بدون اون هر تاپیکی که مشکوک باشه رو تعطیل کنیم ( کنید )

2- روشی که نه سیخ بسوزه نه کباب . یعنی همین جوری که تا حالا بوده ، باشه .... اگر قرار بود با اعلام اخبار و یا 4 تا کاریکاتور سایت تعطیل بشه ، تا حالا شده بود

====================
راستی یک موضوع بی ربط :

یک بار خبر نگار BBC از یکی از سران مملکت این سوال رو کرد :

- آقای ...... شما در برابر آمریکا 2 راه بیشتر ندارید . یا باید وارد جنگ بشید یا با اون صلح کنید . شما چیکار میکنید ؟؟؟
و آقای ...... خیلی خونسرد گفت :

- البته راه سومی هم هست و اون اینکه همین جوری که تا الآن بودیم باشیم !!

( این روش اصولآ خیلی وقت ها جواب میده )
با سلام

البته میشود به همین صورت که تا حالا بوده ادامه بدهیم. اما فراموش نکنیم که بحثهای سیاسی و مذهبی تا بحال از اعضا و مدیران سایت زمان و انرژی خیلی زیادی گرفته و باعث ایجاد کدورت های زیادی شده است. لذا باید برای این موضوع چاره ای پیدا کنیم.

بنده حاضرم تصمیم گیری در این مورد را به اعضای سایت واگذار کنم. اما اجرای این مورد نیاز به ساز و کار مشخصی دارد.

مثلا یک راه این است که چند نمانده توسط اعضا انتخاب شوند و به همراه اینجانب در این مورد تصمیم گیری کنیم.

راه دیگر برگزاری نظرسنجی میان اعضای فعال سایت است.

اگر این روشها به نتیجه نرسد ناچاریم از روشهای دیگر استفاده کنیم.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 12th, 2009, 22:56   #1128
محمد طالبی
مسئول سابق تالار "چنگال اندرو"

محمد طالبی's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 9,017 بار در 2,425 پست
محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله AIM به محمد طالبی ارسال پيغام بوسیله Yahoo به محمد طالبی
0

سلام
بدون مقدمه :
پیشنهاد بنده حذف کامل تاپیک های سیاسی و مذهبی هست .

.
قديمي May 12th, 2009, 23:04   #1129
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد طالبی نمايش نوشته ها
سلام
بدون مقدمه :
پیشنهاد بنده حذف کامل تاپیک های سیاسی و مذهبی هست .

.
بنده هم موافق هستم
2 راه داريم يا اينكه همين گونه مطابق با قوانين موجود ادامه دهيم كه هيچ نقعي ندارد و باعث دلخوري ها و ... است يا كلن اين تاپك تعطيل شود
بنده با اين كه كلن اينگونه تاپكها نباشند موافق هستن
يا حق
قديمي May 12th, 2009, 23:11   #1130
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

.
.

بنده حاضرم تصمیم گیری در این مورد را به اعضای سایت واگذار کنم. اما اجرای این مورد نیاز به ساز و کار مشخصی دارد.

مثلا یک راه این است که چند نمانده توسط اعضا انتخاب شوند و به همراه اینجانب در این مورد تصمیم گیری کنیم.

.

با تشکر
سلام آقا رضا

نظر سنجی و اعتماد به رآی اکثریت منطقی ترین روش است .

البته شما میتوانید خودتان تصمیم نهایی را بگیرید ولی در آن صورت هر تصمیمی که بگیرید عده ای ناراضی خواهند بود و هر از گاهی دوباره این بحث به وجود خواهد آمد .

ولی اگر نظر سنجی باشد ، هر نتیجه ای که بدست بیاید ، قابل دفاع خواهد بود .

گزینه های نظر سنجی میتواند اینها باشد :

الف - حذف کل تالار موضوعات عمومی

ب - حذف تاپیک های مسآله ساز

ج - ادامه کار به همین شکل فعلی
( این تاپیک ها مدیریت شوند ولی نه خیلی سخت گیرانه و سلیقه ای - با احترام کامل به آقا وحید ، در زمان مدیریت حامد خان ، هم مدیریت میشد و هم اکثرآ راضی بودند )

ارادتمند
rasputin آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از rasputin:
قديمي May 12th, 2009, 23:17   #1131
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
خدمت جناب دایی جان ناپتئون عزیز عارضم که بنده ایدی خودم و چند پست دیگر هم دارم که مثل اینکه چون در موضوعات عمومی به حساب نیومده.

ارزش این سایت هم برای شما خیلی زیاد است که به راحتی حاضرید یک تالارش به راحتی حذف شود.

شما سنت هنوز کمه اگه البته هنوز همینطوری که در عکس اواتارتون هست باشید.چند تا نکته باید بدونید اونم زود قضاوت نکنید.من شاید 1 هفته باشه عضو شدم ولی 2 ماه به عنوان مهمان بودم و یه سری از مسائل و خوندم.دوم اینکه ادم یکسری ارزشها مثل ازاد اندیشی رو با هیچ چیز دیگه ای عوض نمیکنه و اگه چیزی براش ارزش داره به جای پاک کردن صورت مسئله براش مبارزه میکنه.

کاش جونای ما یه ذره فقط یه ذره بزگتر فکر میکردن و اهدافشون یه کمی ازاد منشانه تر بود اون وقت توی کارشون هم موفق تر بودن.

یادت باشه دوست عزیز همیشه همه چیز از این چیزای کوچیک شروع میشه.یه وقت به خودت مییای میبینی پست تکنیکالیتم به خاطر خوشنیامد کسی حذف شده شاید یه کمی زیاده روی باشه ولی.

موفق باشی
درود بر شما

بله دوست گرامی تعجب میکنم چطور متوجه نشدید دقیقا بخاطر همین ارزشش هست که حاضرم یک تالارش حذف شود البته منظورتون از تالار حتما تاپیک هست دیگه....

عرضم به خدمت شریف و گرامی شما که بزرگتر از بنده هم هستید و با تجربه تر و احترامتون واجب که در علم پزشکی گاهی اوقات بخاطر پیشرفت بیش از اندازه و خطرناک سلولها و بافتهای سرطانی مجبور میشوند مثلا یک عضو بیمار را برای حفظ جان قطع کنند که البته این معنیش این نمیشود که پزشکان نمیفهمند که چکار میکنند بلکه در آن وضعیت خاص جان بیمار مهمتر از یک عضو آلوده است....

عزیز جان بنده سنم کم نیست تقریبا 29 سالمه و کم و بیش سرد و گرم روزگار هم بیشتر از سنم کشیدم شما طرفدار آزاد اندیشی هستید بسیار خوب این مساله ایی هست که به خود شما مربوط میشه ، خوش به حالتون چقدر خوبه که ما اینقدر انسان آزاداندیش داریم و اوضاع امروزمون اینه پس اینهمه آسایش رو مدیون شما آزاد اندیشان هستیم؟....

و چقدر هم خوبه که این آزاد اندیشی رو با هیچ چیز حاضر نیستید عوض کنید حتی با منافع سایتی که بدلیل کسب علم پا در اون گذاشتید و چقدر این تفکر آزاداندیشی به دیگران برای حق و حقوقشون نسبت به سایت مورد علاقشون ارزش قائل هست که این جنجال رو بوجود آورده...

واقعا کاش جوونهای ما کمی بزرگتر فکر میکردند که اون بلایی را که نسلهای گذشته بسر ما آوردند اینها نمی آوردند حرف زیبایی زدید که هزاران نکته زیبا و قابل بحث در اون پنهان است ...افسوس که اینجا جاش نیست...

همیشه همه چیز از این چیزهای کوچک شروع میشود و خوش به حال آنهایی که اینقدر ریزبین و نکته بین هستند ......کاش ما در همه چیز اینقدر ظریف میشدیم فرق حرف تا عمل دوست من به اندازه زمین تا آسمان است اینرو همیشه بخاطر داشته باشید هر چند شما تجربه گزاف تری نسبت به بنده به جهت سن بیشترتون دارید

با سپاس و احترام
قديمي May 13th, 2009, 00:08   #1132
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام آقا رضا

نظر سنجی و اعتماد به رآی اکثریت منطقی ترین روش است .

البته شما میتوانید خودتان تصمیم نهایی را بگیرید ولی در آن صورت هر تصمیمی که بگیرید عده ای ناراضی خواهند بود و هر از گاهی دوباره این بحث به وجود خواهد آمد .

ولی اگر نظر سنجی باشد ، هر نتیجه ای که بدست بیاید ، قابل دفاع خواهد بود .

گزینه های نظر سنجی میتواند اینها باشد :

الف - حذف کل تالار موضوعات عمومی

ب - حذف تاپیک های مسآله ساز

ج - ادامه کار به همین شکل فعلی
( این تاپیک ها مدیریت شوند ولی نه خیلی سخت گیرانه و سلیقه ای - با احترام کامل به آقا وحید ، در زمان مدیریت حامد خان ، هم مدیریت میشد و هم اکثرآ راضی بودند )

ارادتمند
سلام مصطفي جان
بيخودي مسعله داره بزرگ ميشه جريان البرز سو تفاهم بود بقيه هم هركس اعتراض داره پستش رو ميزارم خودتون قضاوت كنيد دوستان ميان ميبينن يكي گفته پستم پاك شده همه هم ميگن سانسور بده! من هر كاري كردم دليل بسيار محكم دارم هركس رو يه پستي اعتراض داره من پستش رو اينجا ميزارم خودتون قضاوت كنيد
شده بحث 1 كلاغ چهل كلاغ اينقدا هم وضع خطر ناك نيست كه داره بيان ميشه!
كسايي هم كه اعتراض داشتند 2يا 3 نفر بودند
اقا رضا بنده ديگه نظري ندارم فقط هر تصميمي گرفتيد بنده اجرا ميكنم
يا حق
قديمي May 13th, 2009, 00:09   #1133
mehrdad_rp
Senior Member

mehrdad_rp's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,192 بار در 362 پست
mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad_rp
0

با سلام خدمت دوستان

به نظر من بهتره نظر سنجی انجام بشه

یه مسئله دیگه ای هم میخوام بگم اونم اینه که یه عده این تاپیک مسائل سیاسی و اخبار رو خیلی بزرگش کردن ، حالا مگه نظرات ما در این بخش به گوش کدام گوش شنوا که بتونه کاری بکنه میخواد برسه که بودن یا نبودن اونها برامون فرقی کنه

در جایی کار میکردم که تمام حقوق اولیه انسانها توش زیر پا گذاشته میشد اما سر یک روز زودتر گرفتن فیش حقوقی همه صداشون در میومد و از این ظلمی که بهشون شده اعلام نارضایتی میکردن!! (یک روز دیر گرفتن فیش حقوقی که بود یا نبودش هیچ تاثیری در درآمدشون نداشت)
حالا انقدر حق ها از ما ضایع شده و میشه که هیچ کس صداش در نمیاد ولی به خاطر یک تاپیک که جز به هم زدن رابطه دوستی ما و جنگ اعصاب کارآیی دیگری نداره چقدر جنجال به پا شده ، مثلا این حقایق سیاسی رو ما نمیدونیم الان ؟! با دانستنش چه کار کردیم که ندانستش به ضررمون بشه ؟

شاد باشید
قديمي May 13th, 2009, 01:36   #1134
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

سلام

پیشنهادات بنده :

سریعا یه نظرسنجی بذاریم و قضیه رو برای همیشه خاتمه بدیم . اگه اکثر کاربران فعال سایت نظر به حذف تایپیکهای مذکور دادند که دیگه بحثی نیست . هست ؟

( من فکر میکنم رای اکثریت به حذف باشد ) اگر حذف کامل رای نیاورد ، در مورد چگونگی اداره کردن آن بحث را ادامه میدهیم .

ضمنا درسته که بستن دو تا دزدگیر روی یه ماشین کار خنده داریه اما من چون ماشینم برام مهمه و حوصله دردسر هم ندارم ، تریج میدم دو تا دزدگیر روی ماشینم ببندم . این شیوه مدیریت آقا وحید همون کاره دو تا دزدگیر رو انجام میده . ممکنه یک کم جالب نباشه ولی عوضش خیالم راحت تره . شب خواب آشفته نمیبینم . به قول معروف روزه شک دار نمیگیرم .

اگه حذف رای نیاورد همین حاج وحید باشه بهتره . من خودم جزء دسته مخالف وحیدم اما روز اولی که اومدم توی سایت واسه فارکس اومدم اما حالا وقتم تقسیم بر سه قسمت میشه .

قسمت اول فارکس - قسمت دوم عکس و خبر و ... - قسمت سوم بحث در مورد حاشیه ها و ...

دوباره تکرار میکنم آقا رضا لطفا سریعا یه نظرسنجی بذاریم . ممنون .
قديمي May 13th, 2009, 09:48   #1135
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام
البته میشود به همین صورت که تا حالا بوده ادامه بدهیم. اما فراموش نکنیم که بحثهای سیاسی و مذهبی تا بحال از اعضا و مدیران سایت زمان و انرژی خیلی زیادی گرفته و باعث ایجاد کدورت های زیادی شده است. لذا باید برای این موضوع چاره ای پیدا کنیم.
اگر این روشها به نتیجه نرسد ناچاریم از روشهای دیگر استفاده کنیم.
با تشکر
سلام
آقا رضا، از قديم گفتند سري كه درد نميكنه رو دستمال نميبندند.
مخالف نظرسنجي نيستم اما اگر توي اين نظرسنجي، نظر دوستان اين بود كه تاپيك ها به همين منوال ادامه پيدا كنه(البته بعيده!)، بايد سمت مديريت اين بخش رو هم حذف كنيد چون دوستان جايي رو ميخوان كه توش شلوغ كنند و بازي كنند و به هم تيكه بپرونن و حاشيه سازي كنن و ...و بهترين جا رو براي اينكار سايت تخصصي سرمايه ميدونند !!!!!!!

در نتيجه اين گزينه نظرسنجي با توجه به تجربه اي كه از قبل داريم(در بالا بولد كردم)، عملاً گزينه خنده داري هست.

پيشنهاد انتخاب چند نماينده رو هم كه بارها در تالار مديران داده بودم اما اين مورد هم به دست فراموشي سپرده شد. گزينه بسيار خوبي است كه اگر موارد حادي براي سايت پيش بياد ميتونيد با دوستان همفكري كنيد!

جناب امام (آقا خيلي مخلصيم) پيشنهاد دادند كه يكي از گزينه ها حذف كامل تالار باشه كه به نظر من زياد جالب نيست. محيط كاملاً خشك باب ميل ايراني جماعت نيست. هر از چند گاهي تفريحات با خلق و خوي ما سازگار هست.

پيشنهاد دوم ايشون حذف تاپيك هاي مشكل ساز هست كه تمام بحث دوستان هم بر سر همين موضوع هست. با اينكار هم حاشيه تقريباً به صفر ميرسه و هم مدير تاپيك مجبور نيست كار سنگيني انجام بده و كدورت ها بسيار كم ميشه و ......

دوستان باور كنيد مديريت اين تالار بسيار بسيار سخت و وقتگير هست. در مواقعي به جايي ميرسيد كه واقعاً تصميم گيري سخت ميشه ...

اخبار سياسي و ديني هميشه مشكل ساز بوده، هست و خواهد بود

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 13th, 2009, 10:02   #1136
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من واقعاً شرمنده ام که چنین بحثی رو راه انداختم، بنظر من به دلیل اینکه اکثر اعضاء جوان و بی تجربه هستند خود به خود یکسری بحثهای سیاسی و مذهبی پیش می یاد، نمی شه جلوی این مساله رو گرفت، یا باید کلاً تاپیک های بحث برانگیز مثل اخبار و حوادث ایران قفل بشوند یا اینکه مدیریت مثل زمان حامدخان ادامه پیدا کنه.

همه ما باید و باید قبول کنیم که بعضی از مطالبی که می نویسیم باید پاک بشه، واقعاً مشکل دار هست، در مورد اینکه بعضی از دوستان می فرمایند بحث و انتقاد کنیم تا پیشرفت کنیم من 100% موافق هستم ولی خوب غیر از ما کسان دیگری هم در این جامعه هستند که با این حرف 1000% مخالف هستند و زورشون هم از ما متاسفانه بیشتره، پس با این مساله که بعضی از مطالبتون پاک می شه کنار بیائید و خواهش می کنم صبور باشید و مشکلی نداشته باشید.

من اساساً مشکلی که جدیداً پیدا کردم این هست که مدیریت جناب وحیدخان یک مقدار براساس نظرات شخصی شده، زمانی که حامدخان هم مدیر بود پست ها رو حذف می کرد، من یکی واقعاً با این قضیه مشکلی نداشتم شرایط رو درک می کردم، بعضی از پستهای خود من باید حذف می شد اگر خود منهم مدیر بودم همون پستها رو حذف می کردم.
الان یکی از مشکلات ما ذکر منبع هست، خبر مشکلی نداره (نه برای سایت و نه برای جمهوری اسلامی) ولی منبع نداره یا منبعش معتبر نیست. قبلاً هم ما از همین منابع خبر نقل می کردیم، مشکلی هم تاحالا خدا رو شکر پیش نیومده، پس چرا الان اینقدر سخت گرفته می شه؟ (البته این رو بعنوان مثال گفتم)
پست هایی داره حذف می شه که بنظر می رسه به دلیل نظرات شخصی داره حذف می شه نه اعمال قانون.

از دوستان من خواهش می کنم که شرایط سایت رو هم یک مقدار درک کنید، در جامعه ما همه تحمل شنیدم حرف دیگران رو ندارند و بعضی از افراد هستند که فقط صحبتهای خودشون براشون شیرین و دلچسبه و صحبتهای دیگران کفر مطلقه.
قديمي May 13th, 2009, 10:54   #1137
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

با سلام
والا این مسئله حاشیه ها در این سایت باعث شده که خیلی از دوستان با هم روبرو بشن و رفتارهای ناخوشایندی انجام بدن

ببینید جناب رضا خان
ایجاد تاپیک های اخبار خود به خود حاشیه ساز هست .
بهتر است تاپیک های مهم چه در تالار اعضا چه در تالار موضوعات عمومی با هم تلفیق بشوند و تاپیک های بی محتوا از سایت سرمایه به کلی حذف بشوند.

اگر هدف واقعی سایت آموزش و کسب تجربه برای دوستان در زمینه بازار های مالی است بهتر است بستر مناسبی برای این عزیزان به وجود بیاید چرا که موضوعات حاشیه ای و اخبار را میتوانند در فروم هایی که در انها عضو شوند را پیگیری نمایند(حداقل دوستان در 2 فروم دیگر عضو می باشند)

در ضمن وقتی خود میدانید این تاپیک ها بجز دردسر فایده ای ندارد پس چرا تعلل !!!!در این مواقع می بایست مدیر تصمیمات خود را اتخاذ کند گاهی اوقات مدیر فارغ از مسائلی همچون کاربران سایت نیاز دارد خود تصمیم به چگونگی و رفع مشکلات بگیرد
در این زمان اقدام شما هر چه سریعتر کنش و واکنش ها متعدد در این نوع گذاره ها را کمتر می کند

پستی نسبت به دوستانی همچون البرز خان عزیز و دیگر دوستان

ببینید دوستان وقتی خود می دانید که زدن این پست ها مغایر با قوانین می باشد بهتر است این گونه پست ها را درج ننمایید زیرا فارغ از پاک شدن به شعور مدیر محترم گستاخی میشود پس بهتر است این عمل انجام نشود

البته بنده کوچک تر از انی هستم که این مسائل رو بگویم

با تشکر
هرکول
HERCOOL آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 13th, 2009, 11:38   #1138
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

دوستان دیشب به صورت اتفاقی خواستم به وبلاگ یکی از دوستان سری بزنم که دیدم متاسفانه فی.لتر شده.ایشان فقط خاطرات خودشان را در وبلاگ نقل میکردند و اتفاقا از نظر سیاسی به قول معروف جناح راستی بودند!! چند سال بود این وبلاگ را داشتند و خواننده نسبتا زیادی هم داشتند وتا به حال هیچ مشکلی برایشان پیش نیامده بود.ولی یکمرتبه یک روز صبح با فیل.تر شدن وبلاگ مواجه میشند و نامه نگاریهای 10 روز اخیر ایشون هم تا به حال به جایی نرسیده و اینطور که معلومه به جایی هم نخواهد رسید.دلیل فی.لتر هم برای ایشون وجود چند کلمه در آرشیو وبلاگ بیان کردند که مثل اینکه این نرم افزار هموشمند فی.لترینگ به خاطر اونها وبلاگ رو فیل.تر کرده!حالا ایشون اون کلمات رو هم حذف کردند و حتی اون پستها رو به طور کلی حذف کردند ولی به قول معروف هنوز دارند ایشون رو سر میدوونند و امیدی به رفع فی.لتر نیست.حتی قبل از این کار کوچکترین تذکری نیز به ایشون داده نشده!
میخواستم این نکته رو متذکر بشم که واقعا وضعیت با چند هفته پیش خیلی فرق کرده.شاید این فشار شدید به خاطر انتخابات باشه و زودگذر.ولی فعلا که شرایط بسیار خطرناکه.وقتی من بعضی مطالب موجود در تاپیکهای مورد بحث رو با مطالب اون وبلاگ مقایسه میکنم نتیجه میگیرم که واقعا تا همین امروز هم خیلی خوش شانس بودیم که سرمایه فی.لتر نشده!
دوستان بچه هایی که در سایت منو از نزدیک میشناسند میدونند که کمتر کسی به اندازه من به آزادی بیان معتقده.ولی در این شرایط نباید اسیر احساسات شد.چون شاید فردا دیر باشه و اون موقع دیگه پشیمونی سودی نداره.
پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر اون چند تاپیک حذف بشه.
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 13th, 2009, 11:47   #1139
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

جناب کوروش درود بر شما

واقعا سپاس از این درک بالا و انساندوستی شما کار درست را شما انجام میدهید که اهداف دیگران را فدای افکار هر چند به جا و درست خود نمیکنید این یعنی آزاد اندیشی ، این یعنی احترام به هم نوع و این یعنی روشنفکری....

عرض کردم که این رباتها حرف حساب حالیشان نمیشود تا شما بیایی ثابت کنی همه چیز هز دست رفته حرف من هم از ابتدا همین بوده و اگر طوری بیان کردم که شما و دیگر دوستان ناراحت شدید عذرخواهی میکنم باور کنید قصدم این بود که این شرایط مناسب و این سایت واقعا مفید از دست نرود...و در زیر این جایگاه امن بتوانیم فارغ از هر سیاست درست و نادرستی به تبادل علم مشغول شویم و نه چیز دیگری...

این فداکاری و روشنفکری شما از لحاظ کارایی برای هم میهنانتان ارزشش از هزاران دیدگاه نا کارآمد ( لااقل در شرایط فعلی ) بیشتر و مفیدتر است...

آفرین و درود بیکران بر شما باد

بازهم سپاسگذاری میکنم.....

آخرین ويرايش توسط vahidrock در May 13th, 2009 و ساعت 11:52
vahidrock آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 13th, 2009, 12:13   #1140
مالباخته
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: در تبعيدی خودخواسته
تشکر از ايشان: 730 بار در 206 پست
مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)
0

سلام بر همه!
قبل از هر چيز بايد بگم كه من در زمينه‌ی فاركس تازه‌كار تازه‌كارم و همين تازه‌كاری را هم مديون سايت سرمايه و تمام بچه‌های گل و بامعرفت و با دانشش‌ام . خلاصه كنم:
1- دهنم بوی شير می‌ده (نيگا: هااااا) ؛ 2- دوستدار سينه چاك سايت سرمايه‌ام ؛ 3- اگه اتفاقی بيفته دمم را می‌ذارم روی كولم اما نمی‌دونم كجا برم بهتر از اين‌جا. به اعتبار همين علاقه‌ست كه به خودم حق میدم در اين باره اظهار نظر كنم:

اولن همين كه مديريت محترم سايت دارن از بچه‌ها نظرخواهی می‌كنن نشون می‌ده موضوع اينقدرها هم جدی نيست چون اگه واقعن قرار بود اين يكی دو تاپيك موجوديت «سرمايه» عزيز رو به خطر بندازن حتمن ايشون اقدام می‌كردن و وقتو با پرسيدن از اين و اون تلف نمی‌كردن. ترس از مرگ و فيل تر شدن كه واقعن كشنده‌تر از خود فيل تر شدنه تخم لقی بود كه اول بار خود آقایvahidde تو دهن بچه‌ها انداختن و احساس من اينه كه يه مقدار از موضع‌گيری‌ها و تند شدن آتيش بحث برمی‌گرده به شخصيت خود ايشون و موضع‌گيری‌های قبلی‌شون تو همين تاپيك اخبار و اين كه بچه‌ها هنوز تو كتشون نرفته حذف شدن پست‌ها به خاطر مصالح عاليه‌ی سايته و با همون ذهنيت قبلی فكر می‌كنن نظ ارت استص وابی ايشون سرپوشيه برا اعمال سليقه‌ی شخصی. شايد تغيير vahidde به «وحيد» هم برای زدودن همين ذهنيت قبلی صورت گرفته باشه اما اين «تولدی ديگر» در عمل هم بايد ثابت بشه.

«وحيدراك» عضو سخت‌كوش و باذوقيه و تنها دوست رسمی منه و منم خيلی دوسش دارم اما فكر می‌كنم اگه بابا بشه مدام می‌كوبه تو سر بچه‌شو و روزی 1000بار بهش ميگه: بچه اينقدر بازيگوشی نكن بشين درستو بخون. حالاشم مدام می‌كوبه تو سر ما كه بابا بياين درستونو بخونين اينقدر تو سايت اخبار سياسی و مذهبی بازيگوشی نكنين. زشته! عيبه! درست نيست!

وحيدهای جان!
اين سايت هزاران عضو داره و هركدومشون می‌تونن يه تلقی متفاوت از خوبی و بدی و درستی و نادرستی داشته باشن كه با نظر شما متفاوت باشه. درسته كه شما عضو عالی‌رتبه‌ای هستين و سابقه‌ی درخشانی دارين اما اين دليل نمی‌شه سليقه‌تون رو به ديگران تحميل كنين. می‌تونين به ديگران بگين كه به نظرتون تو سايت سرمايه فقط بايد تالارای تخصصی باشه اما نمی‌تونين ديگرانو به خاطر دوست داشتن تالار عمومی تحقير و تخطئه كنين چون اونا هم درست به اندازه‌ی شما عضو اين سايتن و هيچ‌كس عضوتر از ديگری نيست. من مثل خيلیای ديگه دوست دارم اتاقمو به سليقه‌ی خودم بچينم و هر چيز زيبايی رو كه بهم آرامش می‌ده توش بذارم. «سرمايه» برای من و خيليای ديگه حكم همين اتاقو داره و من دوست دارم توش تالار عمومی هم باشه و تو تالار عموميش تاپيك جوك و «تريلی‌نوشته‌ها» و «نفرين نفر قبلی» و «اخبار سياسی و ...» هم باشه حتا اگه به نظر من جلف و نامربوط باشن. بخشی از جذابيت هر سايت (حتا يه سايت تخصصی) هم به همين تنوع و رنگارنگی و داشتن روحيه‌ی مدارا در برابر ديگرانه.

اگر چه نهايتن تصميم اصلی رو بايد مديران محترم سايت بگيرن اما به نظر من حذف تاپيك مشكل ساز اصلن راه‌حل و چاره‌كار نيست و پاك كردن صورت مساله است.

واقعن زشت نيست كه اين همه آدم فرهيخته و باهوش نتونن همديگرو تحمل كنن و راه‌حل بهتری برا حل مشكلاتشون پيدا كنن.
از قديم گره رو با انگشت باز می‌كردن نه با شمشير .
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:08 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.