انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 11th, 2008, 23:38   #346
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,129 بار در 392 پست
mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)
0

سلام خدمت مديران سايت
قانون 15 روز عضويت و 30 پست براي ايجاد تاپيك وجود داره ولي
اين چند وقته من شاهد تعدد تاپيك هاي زائد بودم كه مثلا طرف ميخواد يك سوال بپرسه كه فلان بروكر خوبه يا نه يك تاپيك ميزنه يا مثلا تاپيكي كه وجود داره رو دوباره ايجاد ميكنه يا تاپيكي براي موضوع مورد نظر وجود داره فقط عنوانش رو عوض ميكنه و ايجاد ميكنه و يا تاپيك هاي بي ارزش و بدون استفاده ي علمي ، آموزشي ، فرهنگي و... يك كلام زائد و سرور پر كن هستند و بيشتر بر شلوغي و مشوش بودن تالار ها اضافه ميكنند
پيشنهادي داشتم خدمت مديران سايت كه كسي كه ميخواد تاپيكي ايجاد كنه اول به تاييد مدير تالار مربوطه برسه و بعد در تالار قرار داده بشه
اينطوري خيلي از تاپيك ها مطمئنا زده نخواهند شد و تالار ها بي جهت شلوغ و بي نظم نمي شوند.
با تشكر
mohsen66 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از mohsen66:
قديمي February 13th, 2008, 11:45   #347
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

سلام

می خواستم خواهش کنم تا در تالار سیگنالها تاپیک های = سیگنالهای طلایی- سیگنالهای نقره ای و سیگنالهای تمشکی بصورت موضوع مهم در ابتدای لیست قرار بگیرند تا انسجام آنها حفظ گردد.

همچنین در تالار سیستمها و روشهای معامله ( Trading Methods and Strategies ) هم دو تاپیک = [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] و [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]اگر به صورت موضوع مهم در بیایند خیلی خوبه .

تاپیک لایو تریدینگ دارای پستهای بسیار باارزشی بخصوص از جناب فرخ می باشد که واقعا جا داره برای همیشه موضوع مهم باشد

با سپاس
قديمي February 13th, 2008, 16:45   #348
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله S_K_H نمايش نوشته ها
سلام

می خواستم خواهش کنم تا در تالار سیگنالها تاپیک های = سیگنالهای طلایی- سیگنالهای نقره ای و سیگنالهای تمشکی بصورت موضوع مهم در ابتدای لیست قرار بگیرند تا انسجام آنها حفظ گردد.

همچنین در تالار سیستمها و روشهای معامله ( Trading Methods and Strategies ) هم دو تاپیک = لایو تریدینگ متوسطه و لایو تریدینگ پیشرفته اگر به صورت موضوع مهم در بیایند خیلی خوبه .

تاپیک لایو تریدینگ دارای پستهای بسیار باارزشی بخصوص از جناب فرخ می باشد که واقعا جا داره برای همیشه موضوع مهم باشد

با سپاس
سلام

در تالار سیگنالها، برای تاپیک سیگنالهای طلایی پیشنهاد شما رو انجام دادم. اما تاپیکهای سیگنالهای نقره ای و سیگنالهای تمشکی بدلیل فعال نبودن "مهم" نشدند. (در 20 روز اخیر پستی در این تاپیکها زده نشده)

در مورد تالار سیستمها و روشهای معامله، تصمیم با مدیر تالار است.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 13th, 2008, 16:57   #349
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله S_K_H نمايش نوشته ها
سلام

همچنین در تالار سیستمها و روشهای معامله ( Trading Methods and Strategies ) هم دو تاپیک = [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] و [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]اگر به صورت موضوع مهم در بیایند خیلی خوبه .

با سپاس
سلام بر اقا شهرام عزیز و سایر دوستان
همانطور که مستحضر هستید یکی از پربیننده ترین تاپیکها تاپیک لایو تریدینگها بوده اند . اما خوب به هرحال هرگاه تاپیکی قائم به فعالیت معدود نفرات باشد ممکن است به مرور زمان به دلیل عدم ادامه فعالیت ان اشخاص ان تاپیکها هم غیر فعال شوند ...لذا به نظر من بهتر است تاپیکی در هر تالار ایجاد شود و اهم فعالیتها و مطالب برجسته به عنوان آرشیو در ان تاپیک نگهداری شوند و در بالای تالار پین شوند . تاپیک آرشیو لایو تریدینگ هم به همین جهت ایجاد شد و البته اعتقاد دارم اگر دوستان علاقمند باشند می توانند مطالب بسیار با ارزش و مهم را از میان انبوه پستهای دو تاپیک مذکور استخراج نموده و به مدیر محترم تالار معرفی نمایند تا به آرشیو راه پیدا کنند .
شاد و موفق باشید

آخرین ويرايش توسط Shakhes در February 13th, 2008 و ساعت 17:00
Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Shakhes:
قديمي February 25th, 2008, 01:26   #350
nik mehr
Junior Member

nik mehr's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 51 بار در 12 پست
nik mehr (سطح 0)
0

با سلام خدمت تمامی دست اندر کاران زحمت کش فروم سرمایه و دیگر دوستان

نظری را میخواستم بیان کنم و آن اینکه برنامه نصب شده بر روی سایت بسیار قدیمی هست و نمیتوان فهمید اخرین پست ها کی و در کجا ایجاد شده اند بایستی در هر انجمن مرتب رفرش زد که کار بسیار طاقت فرسایی هست. نسخه های جدید اخرین پست هارا در پایین صفحه نسخت نمایش میدهند که کار را برای کاربران بسیار راحت میکنند.

تا نظر دیگران عزیزان و مسئولان چه باشد.

موفق و موید باشید
قديمي February 25th, 2008, 04:14   #351
xeroF
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nik mehr نمايش نوشته ها
تا نظر دیگران عزیزان و مسئولان چه باشد
خوب مسئولان در صورت لزوم نظرشان را خواهند گفت اما نظر یکی از عزیزان:
نقل قول:
برنامه نصب شده بر روی سایت بسیار قدیمی هست
سایت سرمایه از نرم افزار vBulletin استفاده میکنه که حرفه ای ترین نرم افزار ساخت فروم هست. skin مورد استفاده هم به نظر من عالی است به تناسب رنگها و استفاده از ترکیبات رنگ آبی دقت کنید که چقدر آرام بخش هست. سرعت سایت هم که عالیه
نقل قول:
بایستی در هر انجمن مرتب رفرش زد که کار بسیار طاقت فرسایی هست
فشردن کلید F5 واقعا کار بسیار طاقت فرسایی هست؟
نقل قول:
نمیتوان فهمید اخرین پست ها کی و در کجا ایجاد شده اند
به عکس زیر توجه کنید هر بار که به سایت لاگین می کنید در گوشه بالای سمت راست تعداد پستهای جدید هم نوشته شده روی آن کلیک کنید تا فهرست پستهای جدید را ببینید

امیدوارم سوال شما را درست متوجه شده و پاسخ متناسب داده باشم
شما هم موفق و موید باشید
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از xeroF:
قديمي February 25th, 2008, 23:58   #352
nik mehr
Junior Member

nik mehr's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 51 بار در 12 پست
nik mehr (سطح 0)
0

سلام دوست عزیز

سپاس از جوابتان xeroF گرامی

هر زمان مقصودم بود که در سایت هستیم ولی این نکته هم بسیار خوب بود. ولی در اینجا هر بار در چند دقیقه میتوان پستهای اخر را مشاهده کرد [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پر از مهر و عشق باشید
قديمي February 26th, 2008, 00:12   #353
farvahar
Senior Member

farvahar's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 1,362 بار در 425 پست
farvahar (سطح 1)farvahar (سطح 1)
0

با درود

پيشنهاد داشتم تاپيکي در اين تالار ايجاد بشه تحت عنوان " مشورت براي ايجاد تاپيک جديد" تا بشه قبل از ايجاد تاپيک جديد مشورتي از قديمي ترها بگيريم ببينيم آيا نياز به اين کار هست؟ آيا قبلا" تاپيکي در موضوع مورد نظر باز شده؟ و اينکه آيا موضوع مورد نظر ارزش ايجاد تاپيک داره؟

آخرین ويرايش توسط farvahar در February 26th, 2008 و ساعت 00:15
farvahar آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از farvahar:
قديمي February 26th, 2008, 07:01   #354
xeroF
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

جناب nik mehr
با سلام
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nik mehr نمايش نوشته ها
هر زمان مقصودم بود که در سایت هستیم
برای این موضوع راه حل ساده ای وجود دارد و اصلا نیاز نیست که مرتب صفحات را رفرش کنید . وقتی که به سایت لاگین می کنید با استفاده از کلیک راست پستهای جدید رو در یک صفحه جدید باز کنید و بخوانید. ولی بگذارید صفحه اول به همان صورت که لاگین کرده بودید باقی بمونه
حالا می توانید هر مثلا 10 یا 15 دقیقه فقط صفحه اول سایت رو رفرش کنید . پستهایی که بعد از لاگین کردن شما ارسال شده اند در نوار سمت راست نشان داده می شوند .
نقل قول:
هر بار در چند دقیقه
احتمالا منظورتان اضافه کردن قابلیت اتو رفرش به سایت هست. اگر این باشه مطمئن باشید قابلیت اتورفرش کل سایت رو به سمت یک دردسر بزرگ پیش می بره
اولا: برای یک سایت پربیننده که معمولا هر کاربر چند تاپیک رو همزمان باز میکنه اتو رفرش مصرف پهنای باند رو به شکلی وحشتناک و البته بیهوده بالا می بره و از طرف دیگه باعث کاهش سرعت سایت میشه.
(پهنای باند چیزی هست که باید بابت هر بایت آن پول پرداخت کرد. البته فقط یکی از چیزها البته این پول توسط مدیران سایت پرداخت شده. دقیقا چهار سال هست که این کار انجام می شود. راستی شکلک شرمندگی کدامیک از این شکلک هاست؟)
ثانیا: بعد از مدت کوتاهی صدای اعتراض همه اعضا در می آد. فرض کنید که خود شما مشغول مطالعه یک پست نسبتا طولانی هستید و در بحر مطلب فرو رفته اید. ناگهان قابلیت اتورفرش طبق زمان بندی فعال می شه. حالا باید صبر کنید تا صفحه مجددا لود بشه در حالیکه هیچ پستی هم اضافه نشده. چون سررشته مطلب از دست شما خارج شده دوباره شروع می کنید به مطالعه همون پست و باز در اثنای کار اتورفرش فعال میشه. حالا خودتان تصور کنید در آن لحظه چه حالی خواهید داشت . من حدس می زنم بلافاصله می آیید در همین تاپیک و از مدیران درخواست می کنید اتورفرش رو غیر فعال کنند.
سایت سرمایه با داشتن چند هزار عضو و کاربر و با این ترافیک بالا داره به خوبی و بدون مشکل کار میکنه . به قول مربیان فوتبال: " به تیم برنده نباید دست زد "

شما هم پر از مهر و عشق باشید
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از xeroF:
قديمي February 26th, 2008, 07:58   #355
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farvahar نمايش نوشته ها
با درود

پيشنهاد داشتم تاپيکي در اين تالار ايجاد بشه تحت عنوان " مشورت براي ايجاد تاپيک جديد" تا بشه قبل از ايجاد تاپيک جديد مشورتي از قديمي ترها بگيريم ببينيم آيا نياز به اين کار هست؟ آيا قبلا" تاپيکي در موضوع مورد نظر باز شده؟ و اينکه آيا موضوع مورد نظر ارزش ايجاد تاپيک داره؟
درود بر شما
بنده هم با پیشنهاد شما موافقم
اینطوری هم در وقت و زمان صرفه جویی میشه ، هم آدم سر گیجه نمیگیره
جلوی انتقاد خیلی ها رو هم میگیره
trendfinder آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از trendfinder:
قديمي February 26th, 2008, 13:10   #356
businessandmarketing
Senior Member

businessandmarketing's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
تشکر از ايشان: 1,427 بار در 500 پست
businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)
0

با سلام

یه پیشنهاد داشتم؟؟؟

میشه لطف کنید و کاری کنید که پستهایی که در قسمت موضوعات آزاد زده میشه جزو تعداد پستهای کاربر بحساب نیاد(مثل قسمت آگهی ها)...اینکار رو بقیه سایتهای تخصصی دیگه هم می کنند(البته نه سایتهای تخصصی فارکس!!) و فقط پستهایی که در قسمتهای تخصصی سایتشون زده میشه بحساب میاد...اینکار باعث میشه تا کسی تاپ پستر (TOP POSTER) بشه که در قسمتهای تخصصی سایت مطلب می نویسه و اونوقت براحتی برای تازه کار ها قابل تشخیص خواهد بود که چه کسی یا کسانی بیشترین فعالیت تخصصی رو در این سایت دارند تا بتونند براحتی مراجع مطمئن رو برای گرفتن پاسخهاشون پیدا کنند.

با تشکر
ارادتمند شما

پ.ن:شاید بیانم خوب نبوده باشه..امیدوارم برای دوستان سو تفاهم پیش نیاد..هدفم فقط و فقط بالا رفتن روحیه مشارکت در قسمتهای تخصصی سایت هستش....وگرنه قسمت موضوعات آزاد که خودمم هم اعتقاد دارم وجودش لازمه...خودم اگه این قانون اجرا بشه فکر کنم اولین نفری هستم که تعداد پستهام به 20 تا!!!!! بزور برسه.

can you handle it ?1
businessandmarketing آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از businessandmarketing:
قديمي February 26th, 2008, 13:36   #357
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها
با سلام

یه پیشنهاد داشتم؟؟؟

میشه لطف کنید و کاری کنید که پستهایی که در قسمت موضوعات آزاد زده میشه جزو تعداد پستهای کاربر بحساب نیاد(مثل قسمت آگهی ها)...اینکار رو بقیه سایتهای تخصصی دیگه هم می کنند(البته نه سایتهای تخصصی فارکس!!) و فقط پستهایی که در قسمتهای تخصصی سایتشون زده میشه بحساب میاد...اینکار باعث میشه تا کسی تاپ پستر (TOP POSTER) بشه که در قسمتهای تخصصی سایت مطلب می نویسه و اونوقت براحتی برای تازه کار ها قابل تشخیص خواهد بود که چه کسی یا کسانی بیشترین فعالیت تخصصی رو در این سایت دارند تا بتونند براحتی مراجع مطمئن رو برای گرفتن پاسخهاشون پیدا کنند.

با تشکر
ارادتمند شما

پ.ن:شاید بیانم خوب نبوده باشه..امیدوارم برای دوستان سو تفاهم پیش نیاد..هدفم فقط و فقط بالا رفتن روحیه مشارکت در قسمتهای تخصصی سایت هستش....وگرنه قسمت موضوعات آزاد که خودمم هم اعتقاد دارم وجودش لازمه...خودم اگه این قانون اجرا بشه فکر کنم اولین نفری هستم که تعداد پستهام به 20 تا!!!!! بزور برسه.
سلام
فکر می کنم همین الان هم این طوری باشه. چون پست هایی که من توی تالار آزاد می زنم جز ارسالهام محسوب نمیشه.
قديمي February 26th, 2008, 14:10   #358
businessandmarketing
Senior Member

businessandmarketing's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
تشکر از ايشان: 1,427 بار در 500 پست
businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)businessandmarketing (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
سلام
فکر می کنم همین الان هم این طوری باشه. چون پست هایی که من توی تالار آزاد می زنم جز ارسالهام محسوب نمیشه.
همین الان تست کردم
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
به تعداد پستهام اضافه شد..از 709 رسید به 710 تا.
یه امتحان بفرمایید شاید فقط مال من اینجوری میشه

can you handle it ?1
businessandmarketing آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از businessandmarketing:
قديمي February 26th, 2008, 15:02   #359
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها
همین الان تست کردم
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
به تعداد پستهام اضافه شد..از 709 رسید به 710 تا.
یه امتحان بفرمایید شاید فقط مال من اینجوری میشه
مثل این که حق با شماست. ولی تا چند وقت پیش این طوری نبود. اتفاقا اون موقع یکی از بچه ها اعتراض
کرده بود که چرا توی تالار آزاد به پست هاش اضافه نمیشه .
در هر صورت اگه کسی حرفی برای گفتن داشته باشه ، خود به خود همه متوجه میشن. مثل رامین روزآبادی
که با اولین پست خودش آغاز کننده یه گفتگوی ویژه با دکتر صمدی خودمون در تاپیک پشت پرده فارکس بودند.
قديمي February 27th, 2008, 11:46   #360
kamal2006
Senior Member

kamal2006's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Isfahan
تشکر از ايشان: 633 بار در 297 پست
kamal2006 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kamal2006
Wink

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
مثل این که حق با شماست. ولی تا چند وقت پیش این طوری نبود. اتفاقا اون موقع یکی از بچه ها اعتراض
کرده بود که چرا توی تالار آزاد به پست هاش اضافه نمیشه .
در هر صورت اگه کسی حرفی برای گفتن داشته باشه ، خود به خود همه متوجه میشن. مثل رامین روزآبادی
که با اولین پست خودش آغاز کننده یه گفتگوی ویژه با دکتر صمدی خودمون در تاپیک پشت پرده فارکس بودند.
سلام

تا اونجایی که یادمه فقط پست های تالار آگهی ها و تبلیغات جزو پست های یک کاربر محسوب نمیشود.

موفق باشید
kamal2006 آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 00:31 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.