انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 8th, 2008, 02:03   #91
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
اقا من بعنوان یه بچه سید از همتون خواهش میکنم، به حرمت این ماه خدا، به حرمت دوستیمون، همدیگر رو ببخشید.آقا وحید شما هم حق داری، بعضی جاها در حقت کوتاهی شده، اما یه معکوس بکش، دوباره همه رو جا بزار پشت سرت داداش.

به خدا قسم ، سه بار این کاری که می گی رو کردم ، اما بازم اینطور شد . ما که بی خیال شدیم ، روی سید رو نمی شه زمین انداخت ، حلال کردم ، اما آبرومو از خدا طلب کردم و قضاوت ها رو به خدا سپردم . من هستم و پدر مریضم جلوی چشمم ، باید برامون سحری درست کنم ، داره دیر می شه ،
برای همه چیز داره دیر می شه ...
قديمي September 8th, 2008, 02:08   #92
oyster
Senior Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 369 بار در 208 پست
oyster (سطح 1)oyster (سطح 1)oyster (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
انصافا کسی متوجه شد من چه می خواستم و چه شد ؟؟؟
برای حسن نیت به سفارش دوستان ما همه را حلال کردیم ، اما قرار نیست از حقمان بگذریم .
دوست عزیز می دونیم چه شد و چه می خواهی ولی کاری از دست کسی ساخته نیست .
مشکل ریشه فرهنگی داره همانطور که خودت گفتی با این اعتراض خیلی فکر می کنن شما منتظر تشکر و منصب بودین. در حالیکه اینطور نیست.

توصیه من :

calm down
take it easy
F... it
do not give a damn
قديمي September 8th, 2008, 02:10   #93
freebird
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2005
تشکر از ايشان: 4,548 بار در 693 پست
freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به freebird
0

خیلی وقته به این مساله فکر میکنم .دوست داشتم بگم:
ما کاری داریم انجام میدیم که توش مساله پول نهفته است .خیلی از فرومها هستند که بحثاشون اصلا به پول مربوط نمیشه ولی اینجا با اینکه مساله پول در وسطه محیط گرم و دوستانه ای داره .هر کسی داره بی منت یه کاری میکنه .
در واقع مثل یه خانواده میمونه که هر کی داره برای رسیدن خانواده به اهداف خودش تلاش میکنه .
حالا ممکنه هرکی تو خانواده از برادر خواهرش دلگیر شه .باید خیلی منطقی بدون بزرگ کردن ماجرا .در اول قضیه قبل از اینکه ماجرا خیلی شدید شه و تو دلش بریزه بیاد مطرح کنه و بقیه هم بیان این موضوع رو حلش کنن و از همه مهمتر همه باید این را قبول کنیم که به خدا ما انسانیم هممون یه موقع ناراحت میشیم .عصبی میشیم .دلگیر میشیم .افسرده میشیم.خسته میشیم وخیلی چیزای دیگه .باید یه جاهایی گذشت کنیم و از اشتباهات هم بگذریم.
باور کنید من چند مورد بود که می خواستن برام حاشیه درست کنن اما هر وقت اتفاق افتاد با یک کلام که گفتم طرف حتما ضرر کرده دنبال سرگرم کردن خودشه با طرف اصلا درگیر نشدم .
این مسائل تو هر خانواده جامعه یا جای دیگه پیش میاد .مهم اینه که سعی کنیم خودمون رو جای طرف بزاریم و ببینیم مشکلش چیه .
از امیر بابک عزیز هم بینهایت ممنونم که زحمات دوستمون رو یاد آور شدن
کوچیک شما(پرنده آزاد)
freebird آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 02:24   #94
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

با سلام
به شخصه هم به حامد عزیز ارادت دارم هم به وحید درزی عزیز.

وحید درزی همیشه دوست داشتنیه اینا تعارف نیست چون میشناسمت.
میخوام یه چیزی بگم:
اینجا ما یه خونواده هستیم.سرمایه واقعا شده خونه دوم ما.من با شماها بیشتر از خانواده خودم در ارتباطم.من مادر پدرم رو 6 ماهه ندیدم.از همه جی دور شدم.فامیلها که بمونن.پسر دایی های خودم رو که زمانی از هم جدا نمیشدیم و هر جا میرفتیم با هم بودیم رو الان نزدیک به یک سال و نیمه که ندیدم.تنهای تنها در شهری که حتی نمیدونم همسایه هام کیا هستن چه برسه بخوام برای خودم دوست انتخاب کنم.بچه های دانشگاه ما که اصلا در یک فاز دیگری سیر میکنند و شعار هنر برای هنر سر میدهند.باور کنید من الان هیچ دوستی جز بچه های همین جا ندارم.یه الاچیق مجازی واسه خودمون درست کردیم.سرمایه با بودن همه ما سرمایه شده.سرمایه رو اقا رضا سرمایه نکرده.حامد هم نکرده.من هم نکردم.شما هم نکردی.بلکه این همه ما بودیم
وحید جان من هم یه زمان میخواستم برم.پست هام کم شده بود.مشکلات شخصی هم یکی از دلایلش بود.اما اصلی ترین دلیلش این بود که پیش خودم فکر میکردم این سایت چه سودی برای من داره؟ ایا اقا رضا به من حقوق میده؟
باور کنید واقعا میخواستم برم.به چند تا از بچه ها هم گفته بودم.
اما واقعا نتونستم؟میدونی چرا ؟ چون نمیتونستم بچه ها رو فراموش کنم.نمیتونستم یه روز به پوزیشن های بلومبرگی سر نزنم.
نمیتونسم خاطرات گذشته رو فراموش کنم.شما،حامد،امیر بابک،بهزاد پیروزی،کلاید،جناب البرز،پیانو،اقا رضا،اقا محسن،محمد دبیر سیاقی ،اقای رهجو،سعیدیان با پست هایشنگش.علیرضا با پست های واقعا خوندنیش.
البته قبول دارم.شما اگر نگاه کنید میبینید که تو این دوره زمونه برادر با برادر دعوا داره و سالهاست که با هم قهر هستن چه برسه به این کلبه ی مجازی.
این مسایل پیش میاد.کاریش هم نمیشه کرد.
اما تو رو خدا این چیزا رو بسط ندیم.بیاید دوستی ها رو جایگزین کینه ها بکنیم.به چیزای خوب فکر کنیم.به خدا خیلی چیزای خوب پیدا میشه که بخوایم بهشون فکر کنیم.بیاید با هم باشیم و لشکر کشی و یار کشی نکنیم.
به قول زردشت»شادی را دلیل باش نه شریک و غم را شریک باش نه دلیل

از بقیه بچه ها هم خواهش میکنم که در این جور موارد طرف شخص خاصی رو نگیرند.حتی اگر مطمئن بودید که حق با اوست.چرا که این کار باعث رنجش دیگری خواهد شد.نزاریم توی این بازی یا حامد مقصر بشه یا وحید.یا امیر بابک مقصر بشه یا من یا اقا رضا یا هر کس دیگری.ببینید خونواده ما یه بزرگتر بالاسرش نیست.توی یک خونواده پدر و مادر هستند که بنیان خونواده رو کنترل میکنن اما اینجا ما همه در یک سطحیم و باید همه با هم سعی در حفظ این خونواده بکنیم.باور کنید این جور دوستی ها در کمتر جایی پیدا میشه.فراموش نکنید که خیلی از ماها همدیگر رو ندیدیم اما انگار گه یک رفاقت دیرینه بین ما بر قرار است.
بیاید با هم باشیم نه روبروی هم

واقعا دیگه نمیدونم چی بگم.
همین جا هم عنوان میکنم که در این ماه عزیز بنده از همه حلالیت میطلبم و اگر کسی از دست من ناراحتی داره یا جایی با حرفی موجب رنجشش شدم از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.
برادر کوچک همه شما
بهزاد

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در September 8th, 2008 و ساعت 02:28
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 02:28   #95
oyster
Senior Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 369 بار در 208 پست
oyster (سطح 1)oyster (سطح 1)oyster (سطح 1)
0

یک نکته آموزشی می گم برای دوستان فرزانه تا حال کنن و امشب به خوبی تموم بشه

به الگو تشکیل شده در تشکر ها توجه کنید در صفحه اول تقریبا تمام تشکرها در 2 جبهه موافق و مخالف انجام شده و این روند تعدیل شده تا اینکه دوستان در هر دو جبهه از پست قبلی ( Freebird ) تشکر کردن !!!! و بحث بسته شد !!!

there is a pattern everywhere
قديمي September 8th, 2008, 02:32   #96
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
Exclamation

0

سلام خدمت دوستان.

من نمیخوام از کسی شاکی باشم !

نه از آقا حامد گل نه از جناب درزی عزیز.

فقط یه موضوع که بی ارتباط با این بحث نیست رو بیان میکنم !

مدتی در تالار آگهی "تاپیک مدیریت سرمایه" که توسط علیجان عزیز ایجاد شده بود بحث حاشیه ای پیش اومده بود و افردای سودجو از این حاشیه استفاده خوبی برای تبلیغ محصولات خودشون کردند و به علیجان تاختند ... من هم جوگیر شدم , گفتم بیام یه چیزی بگم که شاید بحث کمی آروم بشه و این افراد تاپیک دیگری برای تبلیغات خود باز کنند. (با شوخی گفتم که بهتر است یه تالار بزنیم به نام تالار حاشیه تا اونجا بحث های حاشیه ای رو انجام بدیم)
ولی بعد میدونید چی شد ؟!
یکی از آیدی ها (که فکر کنم بخاطر جواب دادن به من ایجاد شده بود "economic.finance") اومد و بهم گفت "لوده" (جناب درزی توهین از این بالاتر )
آیا پاسخ پستی که زده بودم این بود ؟

میدونم نباید در جایی که بحث جدی هست شوخی کرد ولی چرا اون افراد به این راحتی به علیجان توهین میکردند ؟ آیا حق "کاربر فعال سیستمها و روشهای معامله" این بود ؟ و ... !

خلاصه منم جوابشو دادم .... پست هردوی ما ویرایش شد ولی نمیدونم آیا مدیر برای اون طرف هم تذکر فرستاد یا نه .... ولی برای من فرستاد که مراقب ادبیاتی که به کار میبری باش (یه همچین چیزایی)..... منم قبول کردم

بعد تصمیم گرفتم دیگه نیام تو سایت که کسی از دستم ناراحت نشه ولی نشد , چون پیش خودم گفتم همه که تبلیغاتی نیستند همه که حاشیه ای ننیستند !

اساتیدی هستند که باید ازشون مطلب یاد بگیرم , تازه واردانی به این بازار هستند که شاید بتونم در مطالب پیش پا افتاده راهنماییشون کنم (منظور از راهنمایی این نیست که من عقل کل هستم .نه !

اگر economic.finance رو دیدید سلامش برسونید !!!!!
+-----------------+

امیدوارم دوستان از مطالبم برداشت بدی نکرده باشند !

مخلص و کوچیک هر دو دوست عزیز (آقا حامد و آقا وحید درزی) هستم

موفق باشید.
قديمي September 8th, 2008, 02:49   #97
freebird
Senior Member

freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)freebird (سطح 6)
0

نقل قول:
به خدا قسم ، سه بار این کاری که می گی رو کردم ، اما بازم اینطور شد . ما که بی خیال شدیم ، روی سید رو نمی شه زمین انداخت ، حلال کردم ، اما آبرومو از خدا طلب کردم و قضاوت ها رو به خدا سپردم . من هستم و پدر مریضم جلوی چشمم ، باید برامون سحری درست کنم ، داره دیر می شه ،
فکر کنم جا ماند
مریض!!!
آقا خدا بد نده ؟اتفاقی افتاده براشون
5 تشکر کننده از freebird:
قديمي September 8th, 2008, 02:57   #98
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

میگم آقا بهزاد اگه تنهایی و خونه ردیفه، یه تل بزن بیریزم اونجا!!!
قلیون دارم اصل اردن
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 03:10   #99
freebird
Senior Member

0

نقل قول:
میگم آقا بهزاد اگه تنهایی و خونه ردیفه، یه تل بزن بیریزم اونجا!!!
قلیون دارم اصل اردن
آقا از این بحث و دعواها بازم بزاریم .
شیرینی آخرش آدم رو میبره فضا .
3 تشکر کننده از freebird:
قديمي September 8th, 2008, 03:12   #100
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:

قليون دارم اصل اردن

جای منم خالی کنیدا !!!!!!!!!

آخرین ويرايش توسط Extacy در September 8th, 2008 و ساعت 03:20
Extacy آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Extacy:
قديمي September 8th, 2008, 03:20   #101
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
تشکر از ايشان: 1,001 بار در 162 پست
targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)
0

نقل قول:
آقا وحید تو تاپیک انتقادات و پیشنهادات دو بار گفتی من میدونم درده تو چیه آره میدونم دردی رو داری که قبلا من داشتم خیلیهای دیگه هم داشتن اون موقع من تجربه نداشتم رفتم تو حاشیه ها..... آی دی خوشگلم BANED شد اما رفتم یه سال یه سالو خورده ای به درون خودم مراجعه کردم میخواستم قسم بخورم دیگه وارده این جور سایتها نشم اما .... حالا که دوباره اومدم درسته بازم از اون چماقدارهای آن لاین کم نشده یه بارم نزدیک بود دوباره برام حاشیه درست کنن ولی گفتم هر چی دارم به خاطره خدا میریزم رو دایره خدا هم جوابمو بده شما هم نیتت خیره هر چی هم که داشتی ریختی رو دایره حالا به عنوان مدیر تالار یا حتی با
آی دی جوینر خدا هم جواب تورو میده حتما هم میده ... انشال.. پدرت هم خوب بشه

یه شوخی هم بکنم حالا که حلال کردی دعوا حضوری نیست شیرینی بدیم اینم شیرینی آنلاین من همین الان گرفتم تا تاپیک شلوغه بزاری بچه ها حالشو ببرن اشال...

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

نزنید نزنزنید خودم دارم میرم خوب رفتم بابا
عكس ضميمه
نوع فايل: gif untitled.GIF‏ (48.4 کیلوبایت, 195 نمایش)
نوع فايل: gif untitled2.GIF‏ (58.9 کیلوبایت, 192 نمایش)
قديمي September 8th, 2008, 05:18   #102
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
0

نقل قول:
انصافا کسی متوجه شد من چه می خواستم و چه شد ؟؟؟
برای حسن نیت به سفارش دوستان ما همه را حلال کردیم ، اما قرار نیست از حقمان بگذریم .
اول سلام!
راستش رو بخوای اون چیزی که همه فهمیدن این بود که شما اعتراض داری ولی هیچکس نفهمید که چی میخوای؟! میدونی چرا. چون شما هیچ راهکار یا راه حلی پیشنهاد ندادی!
فرض کنیم بیشتر کاربران تالار با شما هم عقیده باشند و معترض به مدیریت سایت و تشکرکننده از پست اول این تاپیک. بعدش چی؟ یعنی اینکه به نظر شما چه باید کرد تا این مشکل و معضل حل بشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین
Paradox آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Paradox:
قديمي September 8th, 2008, 05:24   #103
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Paradox نمايش نوشته ها
اول سلام!
راستش رو بخوای اون چیزی که همه فهمیدن این بود که شما اعتراض داری ولی هیچکس نفهمید که چی میخوای؟! میدونی چرا. چون شما هیچ راهکار یا راه حلی پیشنهاد ندادی!
فرض کنیم بیشتر کاربران تالار با شما هم عقیده باشند و معترض به مدیریت سایت و تشکرکننده از پست اول این تاپیک. بعدش چی؟ یعنی اینکه به نظر شما چه باید کرد تا این مشکل و معضل حل بشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین
خوب اون می شه مرحله بعدی ، یعنی تقاضای دسته جمعی برای درخواست از مدیر سایت برای تغییر رویه . در شمن مشکلات مطرح شده و بسیاری از دوستان مطلع هستند . باید با پیگیری مطالب دربیابید چه خبر بوده ، ذکر دوباره مطالب باعث حاشیه می شود .
با ارادت
قديمي September 8th, 2008, 05:37   #104
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله freebird نمايش نوشته ها
فکر کنم جا ماند
مریض!!!
آقا خدا بد نده ؟اتفاقی افتاده براشون
یک سال و نیم است با بیماری کانسر دست و پنجه نرم می کند ممنون از لطفت .
قديمي September 8th, 2008, 05:42   #105
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

وحید جان در این روزهای عزیز برای پدر شما دعا میکنم.امیدوارم هر چه سریعتر کسالت و بیماری جای خود را به طراوت و شادابی بدهد.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است