انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 8th, 2008, 20:29   #151
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
استفاده مدیر سایت از یک روش قدیمی :
سکوت تا به حاشیه کشیده شدن کامل من و اتوماتیک وار خارج شدن من از جریان بدون دریافت پاسخ و سوق دادن افکار کاربران بر خاطی بودن من و فراموشی جریان بعد از 24 ساعت .
آقای درزی

یک روز بعد از اینکه شما با پست هایی که از نظر خودتان منطقی می آید سعی در ایجاد تفرقه و حاشیه در این سایت دارید خواستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم .

1- خواهشمندم موقع فرستادن پست از فونت نرمال استفاده کنید . استفاده از فونت های درشت در فضای مجازی به معنای داد زدن و فریاد زدن میباشد . کسانی که جواب شما را می دهند با فونت و لحن معمولی اینکار را می کنند ولی شما دارید ادامه میدهید .

2- شاید بگین این بحثا به شما ربطی نداره و دارم دخالت میکنم . پس لطفا برای اینکه من و امثال من در بحث شما دخالت نکنیم لطفا نظراتتان را در بخش پیام خصوصی به اطلاع مدیران برسانید . نیازی به جنجال آفرینی و مظلوم نمایی نیست .

3- بعضی از دوستان بارها اعلام میکنند که مبخواهند در این سایت مطلب ننویسند ولی دوباره شروع می کنند به پست دادن و ایجاد بحث حاشیه ای . به این دوستان عرض میکنم کسی برای شما دعوتنامه نفرستاده . اگر در سایت مطلب ننویسید بهتر از ایجاد دو دستگی و جنجال آفرینی است.

4- اگر جواب مدیران به شما کمی دیر رسیده نگران نباشید . مطمئنا این بحث ها در اولویت کاری آنها نیست که 24 ساعت بخواهند صفحه رو ریفرش کنن جواب بدن .

5- جمعی که در این سایت حضور دارن مشغول ترید کردن و تحلیل بازار هستن خیلیها اعصابشون خورده و فکرشون مشغوله . عاجزانه تقاضا میکنم بحثتون رو در قسمت پیام خصوصی ادامه بدین .
جای این بحث های خاله زنکی اینجا نیست .

6- از کسانی که وقت گذاشتن و ادامه این بحث بچه گانه که توسط من نوشته شده بود را خوندن معذرت میخوام.
قديمي September 8th, 2008, 20:34   #152
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله KasraWeb نمايش نوشته ها
آقای درزی

یک روز بعد از اینکه شما با پست هایی که از نظر خودتان منطقی می آید سعی در ایجاد تفرقه و حاشیه در این سایت دارید خواستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم .

1- خواهشمندم موقع فرستادن پست از فونت نرمال استفاده کنید . استفاده از فونت های درشت در فضای مجازی به معنای داد زدن و فریاد زدن میباشد . کسانی که جواب شما را می دهند با فونت و لحن معمولی اینکار را می کنند ولی شما دارید ادامه میدهید .

2- شاید بگین این بحثا به شما ربطی نداره و دارم دخالت میکنم . پس لطفا برای اینکه من و امثال من در بحث شما دخالت نکنیم لطفا نظراتتان را در بخش پیام خصوصی به اطلاع مدیران برسانید . نیازی به جنجال آفرینی و مظلوم نمایی نیست .

3- بعضی از دوستان بارها اعلام میکنند که مبخواهند در این سایت مطلب ننویسند ولی دوباره شروع می کنند به پست دادن و ایجاد بحث حاشیه ای . به این دوستان عرض میکنم کسی برای شما دعوتنامه نفرستاده . اگر در سایت مطلب ننویسید بهتر از ایجاد دو دستگی و جنجال آفرینی است.

4- اگر جواب مدیران به شما کمی دیر رسیده نگران نباشید . مطمئنا این بحث ها در اولویت کاری آنها نیست که 24 ساعت بخواهند صفحه رو ریفرش کنن جواب بدن .

5- جمعی که در این سایت حضور دارن مشغول ترید کردن و تحلیل بازار هستن خیلیها اعصابشون خورده و فکرشون مشغوله . عاجزانه تقاضا میکنم بحثتون رو در قسمت پیام خصوصی ادامه بدین .
جای این بحث های خاله زنکی اینجا نیست .

6- از کسانی که وقت گذاشتن و ادامه این بحث بچه گانه که توسط من نوشته شده بود را خوندن معذرت میخوام.

شما رو مگه کسی مجبور کرده بیای تو این تاپیک ؟؟؟؟ نیا برادر من ، نیا
قديمي September 8th, 2008, 20:36   #153
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

با سلام
اقای درزی عزیز
از علی ع منقولست که نه در دشمنی زیاده روی کنید و نه در دوستی ؟چه بسا دوست شما دشمن گرددو از اینکه ریز نکات خود را با او در میان گذاشته ای ناراحت باشی و چه بسا دشمن تو روزی رودر روی تو و در مقام دوست بنشیند که در اونصورت از روی وی خجلت زده خواهی شد
کمی خویشتن داری کنید تا گره از مشکلتان حل شود
موفق باشید
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 20:36   #154
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
0

وحید خان اگر معنای این فحش رکیکی را که این بعد از افطاری دادند نمی دانند که لطفا بروند سوال کنند یاد بگیرند که چه حرف زشتی زدند.اگر هم می دانند که که چه بدتر.واقعا من هم به این شکل مدیریت معترضم.چرا این قدر مدارا؟چرا به ایشان اجازه فحاشی در محیط فروم به کاربران می دهید.آن هم به این زشتی؟چرا ایشان بن نمی شود؟
ببخشید دیگر تحملم تمام شد صبح تا حالا هر وقت می اییم تو سایت همین وضع هست.

آخرین ويرايش توسط hossein shariat در September 8th, 2008 و ساعت 20:39
hossein shariat آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از hossein shariat:
قديمي September 8th, 2008, 20:38   #155
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

توصیه بعدی من اینه که کوکیزاتو پاک کن و در مقام مهمان تو تاپیک حضور داشته باش تا جمعیت حاضر را نبینی و اصلا تا فردا بیخیال سایت شو
اصلا بیا بریم شطرنج بازی کنیم این یکی رو جدی میگم در فراموش کردن وضع موجود موثره انقدر که حرص میخوری برات مضره
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Alifar:
قديمي September 8th, 2008, 20:42   #156
m.shekaarian
Senior Member

m.shekaarian's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,464 بار در 1,697 پست
m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.shekaarian
0

سلام
وحید خان چرا با مدیران دعوا برو با چارت دعوا اصلا چرا عصبانی هستی بابا
محیط به این باحالی حیف نیست
m.shekaarian آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از m.shekaarian:
قديمي September 8th, 2008, 20:42   #157
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
شما رو مگه کسی مجبور کرده بیای تو این تاپیک ؟؟؟؟ نیا برادر من ، نیا
برای دومین بار خواهش میکنم با فونت معمولی تایپ کنید . اینطوری روی اعصاب همه هستین .

در ضمن شما رو هم کسی مجبور نکرده بیایید در این سایت عضو باشید یا مطلب بنویسید .
قديمي September 8th, 2008, 20:44   #158
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
خدا رو شکر که ضررهای من در حد بیست دلار و نهایتا آن 70 دلار بود و اینقدر مرد بودم که اعلام کنم . تو کی هستی که بخوای انتقاد کنی ؟؟؟ بحث اینجاست که من با نقد شدن مخالف نیستم ولی لا اقل طرف که انتقاد می کنه سواد داشته باشه یا نه .
در ضمن اگر یک بار دیگر برخلاف دیگران به من توهین کنید کاری می کنم که از بودنتان هم حجالت بکشی ( هنوز مخالف شما هستم فقط خواستم از این کارم معذرت بخواهم واقعا تحریکهای شما حرفه ایست و آدم را به اوج عصبانیت می رساند )
شرمندم.
قديمي September 8th, 2008, 20:47   #159
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله KasraWeb نمايش نوشته ها
برای دومین بار خواهش میکنم با فونت معمولی تایپ کنید . اینطوری روی اعصاب همه هستین .

در ضمن شما رو هم کسی مجبور نکرده بیایید در این سایت عضو باشید یا مطلب بنویسید .
دقیقا به من بگو خودت الان چرا هی میای پست می زنی اعصاب خودت رو خورد می کنی ؟؟؟ اینم فونت ریز
قديمي September 8th, 2008, 20:53   #160
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Red face دلجوئی

0

چرا دوستان از من دلگیر شدند و دخالت کردند نمی دانم !!!
من تاپیک زدم چون پیغام خصوصی جواب نداد و دنبال احقاق حق هستم .
تنها نفرینی که مخالفانم را می کنم این است :
به حق علی به درد من گرفتار شوید و کسی نباشد شما را درک کند . الهی آمین .

اما در این ماه عزیز اگر به کسی توهین شد و یا جسارتی ناخواسته و یا حرفی و ... من عذر می خواهم هدف این نبوده دوستان ، ولی همچنان بر سر اهداف این تاپیک هستم .

تقدیم به کسانی که ناراحتشان کردم
قديمي September 8th, 2008, 20:53   #161
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

چرا دوستان از من دلگیر شدند و دخالت کردند نمی دانم !!!
من تاپیک زدم چون پیغام خصوصی جواب نداد و دنبال احقاق حق هستم .
تنها نفرینی که مخالفانم را می کنم این است :
به حق علی به درد من گرفتار شوید و کسی نباشد شما را درک کند . الهی آمین .

اما در این ماه عزیز اگر به کسی توهین شد و یا جسارتی ناخواسته و یا حرفی و ... من عذر می خواهم هدف این نبوده دوستان ، ولی همچنان بر سر اهداف این تاپیک هستم .

تقدیم به کسانی که ناراحتشان کردم
قديمي September 8th, 2008, 21:02   #162
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein shariat نمايش نوشته ها
وحید خان اگر معنای این فحش رکیکی را که این بعد از افطاری دادند نمی دانند که لطفا بروند سوال کنند یاد بگیرند که چه حرف زشتی زدند.اگر هم می دانند که که چه بدتر.واقعا من هم به این شکل مدیریت معترضم.چرا این قدر مدارا؟چرا به ایشان اجازه فحاشی در محیط فروم به کاربران می دهید.آن هم به این زشتی؟چرا ایشان بن نمی شود؟
سلام

من هم با جناب شریعت موافقم

انسان باید خویشتن دار باشه و وقتی می بینه یکی از دوستان در حالت ناراحتی هست باید مراعاتش رو بکنه

ولی انگار این مراعات داره وضع رو بد تر می کنه این توهین با بقیه حرفهائی که جناب درزی زدن خیلی فرق می کنه

جناب البرتینی از دوستان خوب و افراد شایسته سایت هستند در چند مورد توهین های قبلی ایشون مدارا کردند و با خویشتن داری برخورد کردند تا حاشیه بیشتر نشه

ولی این اخری دیگه واقعا برای اعضای سایت خیلی زشته و فقط در مورد یک شخص خاص نیست

در خواست می کنم همه پستهای جناب درزی پاک بشه چه در این تاپیک چه در تاپیک اعتراضی ایشون و بعد با ایشون طبق قوانین برخورد بشه تا بیشتر از این شاهد توهین به عزیزانی مثل البرتینی یا جناب طالبی یا جناب رهجو و یا حامد خان و خود مدیریت سایت نباشیم

با عرض معذرت از بابت این پست

ممنون

آخرین ويرايش توسط oomiidd در September 8th, 2008 و ساعت 21:08
oomiidd آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از oomiidd:
قديمي September 8th, 2008, 21:07   #163
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein shariat نمايش نوشته ها
سلام جناب شریعت

متاسفانه مدیر سایت آنلاین نیستند و الا مطمئن باشید که برخورد مناسب رو با ایشون انجام میدادند.

بنده از طرف شخص توهین کننده، از تمامی دوستان بخصوص جناب آلبرتینی عزیز معذرت خواهی میکنم.

فقط امیدوارم که آقا رضا آیدی فرد خاطی رو با جریمه مناسب روبرو کنند.

ارادتمندم

ویرایش: خوشبختانه آقا رضا همزمان با پست بنده آنلاین شدند.

آخرین ويرايش توسط Hamed2420 در September 8th, 2008 و ساعت 21:09 دليل: نوشتن ویرایش
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي September 8th, 2008, 21:09   #164
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oomiidd نمايش نوشته ها
سلام

من هم با جناب شریعت موافقم

انسان باید خویشتن دار باشه و وقتی می بینه یکی از دوستان در حالت ناراحتی هست باید مراعاتش رو بکنه

ولی انگار این مراعات داره وضع رو بد تر می کنه این توهین با بقیه حرفهائی که جناب درزی زدن خیلی فرق می کنه

جناب البرتینی از دوستان خوب و افراد شایسته سایت هستند در چند مورد توهین های قبلی ایشون مدارا کردند و با خویشتن داری برخورد کردند تا حاشیه بیشتر نشه

ولی این اخری دیگه واقعا برای اعضای سایت خیلی زشته و فقط در مورد یک شخص خاص نیست

در خواست می کنم همه پستهای جناب درزی پاک بشه چه در این تاپیک چه در تاپیک اعتراضی ایشون و بعد با ایشون طبق قوانین برخورد بشه تا بیشتر از این به شاهد توهین به عزیزانی مثل البرتینی یا جناب طالبی یا جناب رهجو و یا حامد خان و خود مدیریت سایت نباشیم

با عرض معذرت از بابت این پست

ممنون
کاسه های داغ تر از آش ، یا همان باند بزرگ تخریب در سرمایه
قديمي September 8th, 2008, 21:10   #165
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
سلام جناب شریعت

متاسفانه مدیر سایت آنلاین نیستند و الا مطمئن باشید که برخورد مناسب رو با ایشون انجام میدادند.

بنده از طرف شخص توهین کننده، از تمامی دوستان بخصوص جناب آلبرتینی عزیز معذرت خواهی میکنم.

فقط امیدوارم که آقا رضا آیدی فرد خاطی رو با جریمه مناسب روبرو کنند.

ارادتمندم

ویرایش: خوشبختانه آقا رضا همزمان با پست بنده آنلاین شدند.
آقای پست پاک کن ، ببخشید دیر محترم فکر می کنی برام مهمه بن بشم ؟؟؟

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است