انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 17th, 2008, 19:01   #31
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

سلام
دوستان لطفا به نام تاپیک توجه کنید و سپس اقدام به زدن پست نمائید"پیشنهاد برای کاهش بحثهای حاشیه ای"

دوستان لطفا فقط و فقط در این تاپیک پیشنهادات خودشون رو مبنی بر کاهش بحثهای حاشیه ای اعلام کنند.

موفق باشید
قديمي January 17th, 2008, 19:41   #32
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
تاپیک را نیز موقتاً قفل کردم تا دیگر کسی به بحث ها ادامه نده...
سلام فراوان خدمت آقا حامد عزیز

می خواستم پیشنهاد کنم تاپیک را باز کنید و تمام پست های متفرقه از زمان شروع موضوع تا انتها که شامل چندین صفحه می شود کلا پاک شود تا تاپیک به همان صورت آرام قبلی باز گردد اما اگر هر گونه اختلالی مجددا ایجاد شد با شدت عمل برخورد گردد

این فروم تخصصیه و فرصتی برای بحث و جدل نیست و غیر اخلاق نیکو و برخورد انسانی - اسلامی برخورد دیگری جایی ندارد

ارادتمندم

آخرین ويرايش توسط S_K_H در January 17th, 2008 و ساعت 19:48
S_K_H آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از S_K_H:
قديمي January 17th, 2008, 20:26   #33
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
آف تاپیک

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله S_K_H نمايش نوشته ها
سلام فراوان خدمت آقا حامد عزیز

می خواستم پیشنهاد کنم تاپیک را باز کنید و تمام پست های متفرقه از زمان شروع موضوع تا انتها که شامل چندین صفحه می شود کلا پاک شود تا تاپیک به همان صورت آرام قبلی باز گردد اما اگر هر گونه اختلالی مجددا ایجاد شد با شدت عمل برخورد گردد

این فروم تخصصیه و فرصتی برای بحث و جدل نیست و غیر اخلاق نیکو و برخورد انسانی - اسلامی برخورد دیگری جایی ندارد

ارادتمندم
جواد جان ببخشید که پست بیخود میزنم...

شهرام خان حرف حساب جواب نداره. جنابعالی سرور بنده هستید. تمامی پست های نامربوط حذف شدند و تاپیک باز گردید. اما اگر در تالار موضوع آزاد باز هم صحبتی در مورد مدیریت سرمایه و این موارد خاص زده بشه، به سرعت هر چه تمام تاپیک رو قفل و از آقا رضا درخواست میکنم که با فرد خاطی به شدت برخورد کنند.

دقیقاً به مانند تاپیک فارکس و تله های پیش رو.

خوشبختانه تالار مدیریت سرمایه وجود داره اما نمیدونم چرا بحث ها در تاپیک موضوع آزاد انجام میشه ...

با تشکر
ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي January 17th, 2008, 21:09   #34
winter
Member

تاريخ عضويت: Aug 2005
تشکر از ايشان: 38 بار در 19 پست
winter (سطح 0)
0

نقل قول:

شهرام خان حرف حساب جواب نداره. جنابعالی سرور بنده هستید. تمامی پست های نامربوط حذف شدند و تاپیک باز گردید. اما اگر در تالار موضوع آزاد باز هم صحبتی در مورد مدیریت سرمایه و این موارد خاص زده بشه، به سرعت هر چه تمام تاپیک رو قفل و از آقا رضا درخواست میکنم که با فرد خاطی به شدت برخورد کنند.

خوشبختانه تالار مدیریت سرمایه وجود داره اما نمیدونم چرا بحث ها در تاپیک موضوع آزاد انجام میشه ...

با تشکر
ارادتمندم
بزرگوار این نحوه مدیریت هر چند به تفسیر خودتان منطبق بر قوانین فروم است با اینحال به روشنی شائبه جانبداری از شخصی خاص
را تداعی می کند که البته این مهم به هیچ وجه برازنده سمتی که درحال حاضر عهده دار هستید نمیباشد

آخرین ويرايش توسط winter در January 17th, 2008 و ساعت 21:52
winter آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از winter:
قديمي January 17th, 2008, 21:53   #35
Hooman Ghayouri
Senior Member

Hooman Ghayouri's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 521 بار در 200 پست
Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)Hooman Ghayouri (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hooman Ghayouri
0

با سلام خدمت اساتید محترم

بنده امروز یک پیشنهاد و یک درخواست دادم .اصلا به هیچ کس و هیچ چیز هم خدای نکرده توهین و اهانت هم نداشتم.
فقط یک خواهش بود .
اما نمیدانم چطور پست من هم شامل سانسور شدید شد.
به نظر من برخورد درستی نیست.اگر از جنبه + به موضوع نگاه کرد شامل مطالب آموزنده زیادی هم بود.
و در تصمیم گیری صحیح دوستان بسیار تاثیر گذار بود.
بنده احساس حمایت بیشتر از یکی از دو دوست محترم میبینم.

با سپاس از همه دوستان
ارادتمند همگی هومن
قديمي January 17th, 2008, 22:42   #36
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

سلام
چند کلمه هم از من که کمترين و کوچکترين عضو سايت سرمايه هستم
آگهي توي سايت سرمايه پولي بشه
به کساني که تعداد مشخصي پست مفيد دارن به تناسب تخفيف داده بشه
اگر کسي مي خواد راجع به چند تا موضوع تبليغ کنه براي هر مورد بايد جداگانه پول پرداخت کنه
هر کس راجع به يک موضوع مشخص مجاز باشه فقط و فقط و فقط و فقط يک پست بزنه هیچکس نباید جواب پستهای تبلیغاتی رو بده
اگر مسئله طوري هست که نياز به گفتگو و سوال و جواب داره آگهي دهنده يک فورام شخصي يا چت روم راه اندازي کنه
الان فورام هاي رايگان هم زياد پيدا ميشن که با يک سرچ کوچولو با گوگل ميشه بين اونها انتخاب کرد
بعد توي همون پست تبليغاتي آدرس فورام خودشو هم بذاره
ديگران هم حالا اگه مي خوان سوال و جواب کنن جر و بحث کنن دعوا کنن يکي به دو کنن خلاصه هر کاري دارن تشريف ببرن در فورام صاحب آگهي اين کارها رو ادامه بدن
البته خوبه برای اینکه رسالت اطلاع رسانی و روشنگری سایت سرمایه حفظ بشه تاپیک هایی مثلا در مورد فروشندگان ایگولد و وب مانی ایجاد بشه که اعضا نظرشون رو در باره عملکرد این افراد بنویسن یا به صورت رای گیری. شاید همین موضوع باعث حاشیه و حب و بغض هایی هم بشه. به هر حال یک پیشنهاد هست
فضاي سايت سرمايه هم آرام و بي حاشيه باقي بمونه و به کارها و اهداف آموزشي خودش برسه
ببخشيد که فضولي کردم
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از xeroF:
قديمي January 17th, 2008, 23:33   #37
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

نقل قول:

با تشکر
ارادتمندم
سلام حامد جان
شرمنده نفرمایید
شما خودت آقایی

نقل قول:
و از آقا رضا درخواست میکنم که با فرد خاطی به شدت برخورد کنند.
این اقدام خیلی خوبی برای حفظ سایت هست

ارادتمندم

پ . ن: تالار آگهی هم یه مدیر جدی مثل آقا حامد نیاز داره !

آخرین ويرايش توسط S_K_H در January 18th, 2008 و ساعت 00:01
S_K_H آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از S_K_H:
قديمي January 18th, 2008, 08:13   #38
dat_iran
Senior Member

dat_iran's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: F.K
تشکر از ايشان: 3,934 بار در 946 پست
dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)
0

سلام
کاربرانی که قصد ایجاد حاشیه رو دارن جهت حمایت شخصی و یه نوع بزرگنمایی شروع به ایجاد ای دی های دیگه هم می کنن
بنا بر این پیشنهاد می کنم اگه امکان داره یه مرحله کاربر ازمایشی مثلا سه الی 5روزه رو ایجاد کنید
و امکان ارسال مطلب رو بعد از اون مهلت به کاربر بدین
نکته دوم:
شاید از خوش شانی من بود که جزو نفرات اول و دومی بودم که تو تاپیک مدیریت سرمایه اعلام کردم نظر خود علیجان مهمه وازش دفاع کردم (بگذریم که علیجان هیچ احتیاجی به دفاع من نداره و نخواهد داشت)
و لی پاک کردن پست ها اونم تو تالار اگهی مجانی سایت سرمایه یه نوع عدم اطلاع رسانی درست هست
(اصلا منظورم علیجان نیست) یادمه یکی از دوستان در مورد هیستوری خواستن یه جواب جالب داد
ترید مخالف رو دو حساب متفاوت اون وقت یکیش تو سود ه و یکیش تو ضرر و میتونه با همون یه هیستوری کلی فریب عمومی ایجاد کنه
dat_iran آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از dat_iran:
قديمي January 18th, 2008, 13:03   #39
Alijaan
کاربر فعال سیستمها و روشهای معامله

Alijaan's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2005
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,489 بار در 710 پست
Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alijaan
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله dat_iran نمايش نوشته ها
نکته دوم:
شاید از خوش شانی من بود که جزو نفرات اول و دومی بودم که تو تاپیک مدیریت سرمایه اعلام کردم نظر خود علیجان مهمه وازش دفاع کردم (بگذریم که علیجان هیچ احتیاجی به دفاع من نداره و نخواهد داشت)
و لی پاک کردن پست ها اونم تو تالار اگهی مجانی سایت سرمایه یه نوع عدم اطلاع رسانی درست هست
(اصلا منظورم علیجان نیست) یادمه یکی از دوستان در مورد هیستوری خواستن یه جواب جالب داد
ترید مخالف رو دو حساب متفاوت اون وقت یکیش تو سود ه و یکیش تو ضرر و میتونه با همون یه هیستوری کلی فریب عمومی ایجاد کنه
سلام دات ایران عزیز ...

به نظر من اطلاع رسانی خیلی خوبه .
همین الان هم سایتهایی هستند که میتونیم نظراتمون رو حتی درباره سایر سایتها بنویسیم و افراد از همه جای دنیا میرن و نظراتی رو که مشتریان یا کاربران سایتها نوشتن رو میخونن .
و وقتی میخوان از سرویسهای اون سایتها استفاده کنن با چشم باز این کار رو میکنن .

من هم معتقدم اگر جلوی اطلاع رسانی گرفته بشه ارزش فروم تخصصی پایین میاد .

مثلا اگر کسی سرویس یا نرم افزار یا ... رو برای فروش عرضه میکنه ، اگر افراد با تجربه نظراتشون رو درباره اون بگن ، تازه واردتر ها با چشم بازتر برخورد میکنن و براحتی تو چاله نمیوفتن .

اما چه کسانی صلاحیت این رو دارن که مثلا درباره اکسپرتی که یک نفر برای فروش گذاشته یا سرویسی که برای عموم داره عرضه میکنه نظر بدن ؟
قطعا تمام افرادی که با علاقه خیلی زیاد بدلیل داشتن وقت آزاد خودشون رو تو تمام بحث ها وارد میکنن و بسرعت شروع به دادن نظرات کارشناسی میکنن صلاحیت این رو ندارن .(البته منظورم اصلا جنابعالی نیستید)
ولی متاسفانه تو تمام امور مملکت ما جا افتاده که افراد خودشون رو صاحب صلاحیت برای نظر دادن در تمام امور میدونن .
روحانی میره درباره اقتصاد نظر میده .
پزشک میره خواننده میشه .
و .....

متاسفانه بسیاری از افراد خودشون ذینفع هستند (ارایه کننده خدماتی مثل آی بی یا فروش سیگنال و اکسپرت و مدیریت سرمایه و ....) و در چنین شرایطی از فرصت بدست آمده نهایت استفاده رو برای کوبیدن طرف مقابل میکنن .
. . .
به نظر من اگر یک هیاتی از چند نفر افراد با تجربه و قدیمی و شناخته شده سایت تشکیل بشه که در شرایطی مشابه شرایط فعلی بتونه بصورت کارشناسی با مساله برخورد کنه .
خیلی از مسائلی که الان پیش اومده ، دیگه پیش نمیاد و یک موضوع اینقدر بزرگ و مهم نمیشه که کل سایت رو تحت تاثر بذاره .
و خیلی از افراد هم که تازه دو روزه تو فروم اومدن و حتی تا دیروز زیر علامت سوال بقیه بودن ، برای معروف شدن نقش سوپر من رو بازی نمیکنن .
یا اینکه فرصت طلبان از فرصت بدست اومده برای ماهی گرفتن از آب گل آلود یا تسویه حسابهای شخصی و قدیمی استفاده نمیکنن .

ارادتمند شما

پ ن :
این آخرین کامنتی بود که درباره این موضوع تو سایت نوشتم .
از این به بعد هم دیگر هیچ چیز نخواهم گفت و به نظرم حرفهای گفتی به اندازه کافی گفته شده .
خداوند ناظر بر اعمال همه ماست و خودش در جریان تمام امور هست .

آخرین ويرايش توسط Alijaan در January 18th, 2008 و ساعت 13:10
Alijaan آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Alijaan:
قديمي January 18th, 2008, 14:51   #40
economic.finance
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 409 بار در 137 پست
economic.finance (سطح 1)economic.finance (سطح 1)
0

نقل قول:

با تشکر
ارادتمندم
آقا حامد سلام
ببخشید یه لطف کنید و اینو ببینید
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

و لطفا سر حرفتون بایستید و برید از آقا رضا درخواست کنید که با این کاربر هم طبق قانون برخورد کنه.
ممنون
economic.finance آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از economic.finance:
قديمي January 18th, 2008, 15:20   #41
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله economic.finance نمايش نوشته ها
آقا حامد سلام
ببخشید یه لطف کنید و اینو ببینید
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

و لطفا سر حرفتون بایستید و برید از آقا رضا درخواست کنید که با این کاربر هم طبق قانون برخورد کنه.
ممنون
سلام

خواهش میکنم پست بنده رو لااقل دقیق بخونید.

بنده عرض کردم که در تالار موضوع آزاد. اگر در اون تالار بحثی بر خلاف قوانین سایت پیش بیاد، مطمئن باشید شدیداً برخورد میکنم و درخواست های لازم را خواهم کرد.

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي January 18th, 2008, 15:56   #42
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up عدالت یعنی علی ، علی یعنی عدالت

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله economic.finance نمايش نوشته ها
... برید از آقا رضا درخواست کنید ...
ممنون
دوست عزیز یگانه عادل هستی علی بود و بس. پس دیگه جای ایراد نیست.
فقط حُسن این جریان این بود که ذهنیت مثبت منو به برخی دوستان عوض کرد. در واقع چشم و گوشمون کامل کامل باز شد.
خواهش می کنم شما هم دیگه در این زمینه پست ندید.
با تشکر
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 19th, 2008, 08:12   #43
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

با سلام
من متوجه نمیشم بحث حاشیه ای یعنی چی؟ لطفاً منو راهنمایی کنید . دو بار تمام تاپیک ها رو خوندم و تنها چیزی که دستگیرم شد یا بحثهای حاشیه ای بود یا تهدید . لطفاً بحثهای این تاپیک رو برای ما هم بگید که قبلاً از اینکه بریم تو حاشیه ترمز کنیم .
با تشکر
trendfinder آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 20th, 2008, 01:22   #44
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

دوستان آیا شده که شما وقتی که آگهی تلویزیون رنگی یا ماشین لباس شویی رو می بینید توی روزنامه یا تلویزیون یا وقتی که از رادیو می شنوید، برید توی اون روزنامه جواب بدید؟ یا برید توی رادیو و تلویزیون اعلام کنید که فلان تن ماهی رو وقتی استفاده می کنید معایب و مضررات خیلی زیادی برای سلامتی داره؟
مطمئناً هیچ یک از افرادی که توی این سایت هستند تا حالا چنین کارهایی رو نکرده اند ، نهایت کاری که ممکنه انجام داده باشند به چند نفر دوست و آشنا و غربیه گفتند که این کالا بده و بدرد نمی خوره دیگه استفاده نکنید، آیا غیر از اینه؟
اصلاً به ما مصرف کنندگان اجازه داده نمی شه که چنین کاری رو انجام بدیم چون مهمترین دلیلش همینه که شما دارید مشاهده می کنید، هرج و مرج شروع می شه و از موضوع اصلی خارج می شیم، اینجا جمع شدیم که در مورد فارکس آموزش ببینم و دانسته ها و تجربیات شخصی رو به دیگران یاد بدیم و از دیگران یادبگیریم. دلیل دیگری که هرکس نمی تواند به رسانه های عمومی برود و نظر شخصی خود را بگوید اینست که ممکن است شخصی که نفعی در کوبیدن و ایراد گرفتن از کالای خاصی دارد برود و از شرایط موجود سوء استفاده کند. هر کس می تواند به وزارت بهداشت، سازمان صنایع، نیروی انتظامی، قوه قضائی و هزار جای دیگه خود شما بهتر از من بلدید برود و اعتراض خود را عنوان کند تا در آنجا بصورت قانونی رسیدگی شود.
توی سایت سرمایه مدیران لطف کرده اند و قسمتی را قرار داده اند تا کسانی که تمایل دارند بصورت رایگان تبلیغات کنند، این دیگه اینهمه بحث نداره یا منِ نوعی راضی می شم می رم و از محصول ارائه شده استفاده می کنم یا اینکه با عقل و شعوری که دارم تشخیص می دم که این کالا و محصول و سیگنال یا هرچیزی که اسمش هست بدرد من نمی خوره و برای من ضرر داره و استفاده نمی کنم، خدا رو شکر این این امکان هم هست که بصورت خصوصی با صاحب تبلیغ ارتباط داشته باشم و سئوالاتم رو بپرسم، اگر هم احساس می کنم که داره کلاه برداری صورت می گیره و کسی قصد سوء استفاده رو داره به مدیران سایت خبر می دم، اگر اونها صلاح بدنند رسیدگی می کنند، اگر هم نه این سایت من و شما که نیست، من میرم و از یه سایت دیگه استفاده می کنم دیگه اینجا نمی یام، شاید هم بی تفاوت با مساله برخورد کنم و از اون موضوع چشم پوشی کنم.
این دیگه این همه بحث و حاشیه نداره، بدون اغراق شاید سایتها خارجی هم به این خوبی این همه اطلاعات رو نداشته باشند (حتی اونها که پولی هستند) چرا چنین مسائل بچه گانه ای رو پیش می آورید که اصلاً موضوع اصلی سایت یعنی آموزش فراموش بشه؟

بنظر من قسمت آگهی ها لازمه، هرکس حتی با یک پست هم بتونه بره و آگهی بده، ولی هرکس نظری داشت پیغام خصوصی بده به صاحب تاپیک، اگر کسی مورد خلافی رو مشاهده کرد به مدیران سایت اطلاع بده تا اونها تصمیم بگیرند و دست آخر هم هرکس از هرچیزی ناراضیه و احساس می کنه داره سرش کلاه می ره اصلاً اون تاپیک رو نخونه به دوستاش هم بصورت خصوصی اعلام کنه تا اونها هم نخونند، تا اینهمه حاشیه پیش نیاد.

با تشکر
البرز

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در January 20th, 2008 و ساعت 01:27
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي January 20th, 2008, 02:22   #45
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
بنظر من قسمت آگهی ها لازمه، هرکس حتی با یک پست هم بتونه بره و آگهی بده، ولی هرکس نظری داشت پیغام خصوصی بده به صاحب تاپیک، اگر کسی مورد خلافی رو مشاهده کرد به مدیران سایت اطلاع بده تا اونها تصمیم بگیرند و دست آخر هم هرکس از هرچیزی ناراضیه و احساس می کنه داره سرش کلاه می ره اصلاً اون تاپیک رو نخونه به دوستاش هم بصورت خصوصی اعلام کنه تا اونها هم نخونند، تا اینهمه حاشیه پیش نیاد.

البرز
پس يعني طرف بايد به همه پيغام خصوصي بده... يا در حقيقت به دليل اين كه كسي را مدنظر نداره , به هيچ كس حرفي نزنه
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از ario:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاهش, پیشنهاد, بحث‌های, حاشیه‌ای

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:05 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.