انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 14th, 2008, 09:15   #571
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله economic.finance نمايش نوشته ها
Exactly true دوست من
دقیقا،این سایت همونطور شما فرمودید برای بحث تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوجود اومده(و من بشخصه برای زحماتی که میکشید بسیار احترام قائلم و بسیار از شما تشکر می کنم) نه در زمینه های مذهبی و سیاسی....خوب پس بهتر نیست که حالا که اینطوره در مورد هر موضوع مذهبی و در مورد هر دینی این مورد رعایت بشه؟؟؟؟...و یا اینکه شما رو مجبور کردند که در مورد اسلام و تشیع بایدحتما مطالبی رو در این سایت درج کنید و گرنه این سایت رو می بندند؟؟؟؟؟...آیا چنین چیزی به شما گفته شده؟؟؟؟...اگر اینطور هستش که من بشخصه از شما معذرت می خوام و دیگه هم اصراری سر این موضوع ندارم...ولی اگر اینطوری نباشه،بهتر نیست که برای رعایت تعادل و جلوگیری از دلخوری اون تاپیکها هم مشمول قوانین و خط مشی این سایت بشوند؟؟؟(یعنی اگر گفتگو و صحبت درباره دین مممنوع هستش در مورد همه ادیان این موضوع صدق کنه.)

ممنون و موفق باشید

پ.ن:آقا رضا بنده مشکلات و محدودیتهایی که ذکر کردید رو کاملا درک می کنم،چونکه خودم هم ساکن همین کشور هستم،مسلمان هستم و شیعه هستم...از همه زحماتی هم که متقبل می شوید برای گرداندن این سایت(چه از نظر وقت چه از نظر مالی ) هم کاملا آگاه هستم و کار شما را، در بوجود چنین محلی مناسبی برای بحث و گفتگو در مورد بازارهای مالی،کاملا ارج می نهم و بسهم خودم بسیار سپاسگذارم...ولی لپ کلام و جان کلام صجتهای بنده و دوستان این هستش که ،همونطور که خودتون گفتید بهتر این سایت بکار اصلی خودش بپردازه بجای انکه محل تبلیغات و مدح و ثناگویی دین اسلام و شیعه بشه(برای اینکار سایتهای بسیاری وجود دارند ) و این موضوع محل اختلاف و بوجود آمدن احساس تبعیض بشه

بهر حال این حرف بنده برای حذف تاپیکهای مذهبی(که در راستای اهداف و قوانین این سایت نیستند) و یا انتقال اونها به یک تالار دیگه ، یک پیشنهاد هستش...وگرنه کیه که ندونه صلاح ملک خویش خسروان دانند و این حق شما بعنوان صاحب سایت هستش که هر مطلبی که خواستید رو اجازه بدید تا در اینجا بیان بشه و هر مطلب رو که دوست نداشته باشید حذف کنید.
با سلام و تشکر از شما

کاملا متوجه منظور شما هستم. کسی ما رو مجبور نکرده که در مورد اسلام و شیعه مطلب در سایت نوشته بشه. اما عدم حذف تاپیکهای مورد نظر شما، چند علت داره:

1- پیش فرض ما این است که هر کاربر می تواند مطالب مورد علاقه خود را در سایت درج کند، مگر اینکه مطالب برای سایت خطر آفرین باشد. با توجه به اینکه تاپیکهای مذکور خطری برای سایت ایجاد نمی کنند، ما هم با این تاپیکها برخورد نکردیم.

2- در سایت سرمایه الزامی برای مشاهده تاپیکها توسط اشخاص وجود ندارد و هر شخصی می تواند با توجه به علایق خود، برخی تاپیکها را اصلا مطالعه نکند. لذا وجود این تاپیکها مزاحمتی ایجاد نمی کند و حقی را از کسی ضایع نمی کند. (امیدوارم برخورد ما مانند برخی افراد نباشد که چون مثلا خودشان با موسیقی مخالف هستند، اجازه نمی دهند در شهر کنسرت موسیقی برگزار شود!)

3- معیار و ملاک برای تاپیکهای مضر و خطرناک تا حدود زیادی مشخص است. اما برای تاپیکهای مورد نظر شما، معیار دقیقی وجود ندارد. بعنوان نمونه:

آیا تاپیک "محرم و نوحه خوانی" باید حذف شود؟

تاپیک تبریک اعیاد اسلامی (که بر اساس تقویم کشور ما، تعطیل رسمی هستند) چطور؟

آیا تاپیکهای "نون حلال"، "فارکس در رادیو معارف" و "استفتائیه در مورد بازار فارکس" که بطور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با فارکس هستند نیز باید حذف شوند؟

حتی تاپیکهای دعا و نیایش مانند "هر روز به سوی تو می آیم" و "سلام خدا" و . . . چطور؟

آیا اگر تاپیکهای فوق حذف شود، مشکل بطور کامل برطرف می شود؟ اگر چند ماه بعد، یکی از دوستان از ما بخواهد مثلا "به نام خدا" را از اول تمام تاپیکها حذف کنیم، آیا ما باید این درخواست را اجرا کنیم؟

می بینیم که در این مورد معیار مشخصی وجود ندارد. ممکن است نظر شما حذف برخی از این تاپیکها و باقی ماندن برخی دیگر باشد. اما آیا همه افراد در این مورد با شما هم نظر هستند؟

اگر در خصوص موارد بالا اتفاق نظر وجود داشته باشد، معیارها کاملا مشخص باشد و با اجرای آن معیارها نظر اکثریت کاربران جلب شود، قطعا ما هم از این موضوع استقبال می کنیم. زیرا همانطور که در بالا نوشتم، هدف اصلی ما فراهم کردم محیطی آرام و دوستانه برای تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوده است و از هر ایده ای که ما را در رسیدن به این هدف یاری کند، استقبال می کنیم.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Reza:
قديمي July 14th, 2008, 10:22   #572
Desire
Senior Member

Desire's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 2,170 بار در 665 پست
Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
با سلام

دو تاپیک "سلام خدا" و "هر روز به سوی تو می آیم" با یکدیگر ترکیب شدند.

این کار در راستای منظم کردن تاپیک های تالار موضوعات عمومی صورت گرفته است.

با تقدیم احترام

سلام جناب مدیر
ممنون می شوم اگر تاپیک هر روز به سوی تو می آیم را به حالت اول برگردانید .
این تاپیک در واقع متن کامل و دقیق و کلمه به کلمه یک کتاب است که با این لطف شما دیگر .......
اگر دقت کرده باشید خوانندگان این تاپیک به خاطر همین موضوع به ندرت پستی بین پستهای من می زدند تا انسجام کتاب حفظ شود .
من اینکار را 29 آبان شروع کردم , 4 ماه دیگر کتاب تکمیل می شود و دیگر مصدع اوقات شما و اعضا شاکی سایت نمی شوم .
با این نظم بخشی شما کار 8 ماه من تخریب شد ,
نمی خواهم این کار را اینجا رها کنم , ......

متشکرم
قديمي July 14th, 2008, 10:31   #573
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Desire نمايش نوشته ها
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
با سلام

دو تاپیک "سلام خدا" و "هر روز به سوی تو می آیم" با یکدیگر ترکیب شدند.

این کار در راستای منظم کردن تاپیک های تالار موضوعات عمومی صورت گرفته است.

با تقدیم احترام

سلام جناب مدیر
ممنون می شوم اگر تاپیک هر روز به سوی تو می آیم را به حالت اول برگردانید .
این تاپیک در واقع متن کامل و دقیق و کلمه به کلمه یک کتاب است که با این لطف شما دیگر .......
اگر دقت کرده باشید خوانندگان این تاپیک به خاطر همین موضوع به ندرت پستی بین پستهای من می زدند تا انسجام کتاب حفظ شود .
من اینکار را 29 آبان شروع کردم , 4 ماه دیگر کتاب تکمیل می شود و دیگر مصدع اوقات شما و اعضا شاکی سایت نمی شوم .
با این نظم بخشی شما کار 8 ماه من تخریب شد ,
نمی خواهم این کار را اینجا رها کنم , ......

متشکرم
با سلام و عرض معذرت از اشتباهی که انجام دادم

شما فعالیت خود را در تاپیک مورد اشاره ادامه بدید، بنده تاپیک را مجدداً جدا خواهم کرد.

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي July 14th, 2008, 10:39   #574
economic.finance
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 409 بار در 137 پست
economic.finance (سطح 1)economic.finance (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از شما

کاملا متوجه منظور شما هستم. کسی ما رو مجبور نکرده که در مورد اسلام و شیعه مطلب در سایت نوشته بشه. اما عدم حذف تاپیکهای مورد نظر شما، چند علت داره:

1- پیش فرض ما این است که هر کاربر می تواند مطالب مورد علاقه خود را در سایت درج کند، مگر اینکه مطالب برای سایت خطر آفرین باشد. با توجه به اینکه تاپیکهای مذکور خطری برای سایت ایجاد نمی کنند، ما هم با این تاپیکها برخورد نکردیم.

2- در سایت سرمایه الزامی برای مشاهده تاپیکها توسط اشخاص وجود ندارد و هر شخصی می تواند با توجه به علایق خود، برخی تاپیکها را اصلا مطالعه نکند. لذا وجود این تاپیکها مزاحمتی ایجاد نمی کند و حقی را از کسی ضایع نمی کند. (امیدوارم برخورد ما مانند برخی افراد نباشد که چون مثلا خودشان با موسیقی مخالف هستند، اجازه نمی دهند در شهر کنسرت موسیقی برگزار شود!)

3- معیار و ملاک برای تاپیکهای مضر و خطرناک تا حدود زیادی مشخص است. اما برای تاپیکهای مورد نظر شما، معیار دقیقی وجود ندارد. بعنوان نمونه:

آیا تاپیک "محرم و نوحه خوانی" باید حذف شود؟

تاپیک تبریک اعیاد اسلامی (که بر اساس تقویم کشور ما، تعطیل رسمی هستند) چطور؟

آیا تاپیکهای "نون حلال"، "فارکس در رادیو معارف" و "استفتائیه در مورد بازار فارکس" که بطور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با فارکس هستند نیز باید حذف شوند؟

حتی تاپیکهای دعا و نیایش مانند "هر روز به سوی تو می آیم" و "سلام خدا" و . . . چطور؟

آیا اگر تاپیکهای فوق حذف شود، مشکل بطور کامل برطرف می شود؟ اگر چند ماه بعد، یکی از دوستان از ما بخواهد مثلا "به نام خدا" را از اول تمام تاپیکها حذف کنیم، آیا ما باید این درخواست را اجرا کنیم؟

می بینیم که در این مورد معیار مشخصی وجود ندارد. ممکن است نظر شما حذف برخی از این تاپیکها و باقی ماندن برخی دیگر باشد. اما آیا همه افراد در این مورد با شما هم نظر هستند؟

اگر در خصوص موارد بالا اتفاق نظر وجود داشته باشد، معیارها کاملا مشخص باشد و با اجرای آن معیارها نظر اکثریت کاربران جلب شود، قطعا ما هم از این موضوع استقبال می کنیم. زیرا همانطور که در بالا نوشتم، هدف اصلی ما فراهم کردم محیطی آرام و دوستانه برای تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوده است و از هر ایده ای که ما را در رسیدن به این هدف یاری کند، استقبال می کنیم.

با احترام
رضا
با سلامی دوباره
در اول باید بگم که بسیار از شما ممنونم آقا رضا که بسیار با حوصله با موضوع برخورد می کنید و بسیار منطقی در صدد پاسخگویی هستید(با وجود اینکه شاید مشکلات و کارهای بسیار دیگری داشته باشید.)
ولی فکر کنم بنده نتونستم منظورمو بدرستی بیان کنم...حرف من این نیست که چون تاپیکهای اسلامی برای سایت خطرناک هستند باید حذف بشوند و یا اینکه چون من مخالف ادعیه و نیایش هستم باید تاپیکها حذف بشوند(هر چند که من بشخصه مخالف دعا و نیایش نیستم)...صحبت من سر این هستش که شما قانونی گذاشتید و می گویید که همه شامل این قانون می شوند همه باید این قوانین رو رعایت کنند...خوب من و بقیه دوستان هم می گیم اگر اینطور هستش پس تاپیکهای اسلامی هم باید شامل قانون شما بشوند(طبق قانون تالارهای عمومی که گفتید:هرگونه صحبت و بحث در مورد مسایل مذهبی و دینی ممنوع می باشد)....ولی متاسفانه دیده میشه که این تاپیکها با یک تفسیر و برداشت آزاد از قانون ذکر شده و با استثنا خوندن اونها،از این قانون مستثنی می شوند...اینجاست که بحث دلخوری و اینکه احساس کاربر درجه 2 بودن به آدم دست می ده......اینجاست که میگم سیاست شما سیاست یک بام و دو هواست...از طرفی گفته میشه قانون باید در همه موارد اجرا بشه و از طرفی شنیده میشه در این مورد چون برای سایت ضرری ایجاد نمیشه پس میشه این مورد رو مستثنی کرد
خوب ممکنه شما بگید صلاح ملک خویش خسروان دانند،که اگر اینطور باشه من دیگه با شما اصلا بحث نکرده و دربست حرف شما رو قبول می کنم...ولی اگر طرفدار ایجاد تفاهم بین کاربرها هستید لطفا روی این موضوع تامل بیشتری بفرمایید.

ممنون و موفق باشید

پ.ن:یک نکته:الان شما تالاری زدید به نام تالار اعضا که تاپیکها و پستهایی که ممکنه برای سایت مشکل ایجاد کنند رو به اونجا منتقل کردید...خوب اگر اینطور هستش و در اون تالار مشکلی از نظر ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ سایت رو تهدید نمی کنه،و طبق صحبت اخیر شما مبنی بر اینکه هر مطلبی که سایت رو از این نظر تهدید نکنه می تونه اینجا بیان بشه(حتی اگر خلاف قوانین سایت باشه) با یان تفاصیل آیا من هم می تونم هر چه دلم خواست اونجا بفرستم؟؟؟؟؟(البته من چنین کاری نمی خوام بکنم بلکه سوال من جنبه جلب کردن توجه شما به موضوع سیاست یک بام و دو هوا در پیش گرفته شده رو داره )...بطور مثال در قوانین اومده که ارسال عکسهای غیر اخلاقی ممنوع می باشد(یادمه چند وقت پیش حتی عکس یک بچه رو بخاطر اینکه اون عکس مشکل اخلاقی داشت حذف کردند!!!!)،خوب حالا اگر تاپیک عکسهای جالب رو به تالار اعضا منتقل کنیم آیا میشه اون عکسها رو صرف اینکه دیگه خطری سایت رو تهدید نمی کنه فرستاد؟؟؟؟؟ یا اینکه اون قانون رو بخاطر احترام به مخاطبان این سایت (که همشون بخاطر فارکس و بازارهای مالی اینجا هستند نه بخاطر چنین کارهایی) و جلوگیری از انحراف سایت از اهداف تخصصیش،وضع کردید؟؟؟؟

آخرین ويرايش توسط economic.finance در July 14th, 2008 و ساعت 10:41 دليل: اشتباه تایپی
economic.finance آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 14th, 2008, 10:48   #575
Desire
Senior Member

Desire's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 2,170 بار در 665 پست
Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام و عرض معذرت از اشتباهی که انجام دادم

شما فعالیت خود را در تاپیک مورد اشاره ادامه بدید، بنده تاپیک را مجدداً جدا خواهم کرد.

موفق باشید

متشکرم
قديمي July 14th, 2008, 10:55   #576
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام به جناب economic.finance

امیدوارم با من هم عقیده باشید که مرزبندی قطعی و مشخص میان تاپیکهای خطرناک و غیر خطرناک وجود ندارد. حتی فی*لتر کنندگان وب سایتها هم معیارهای مشخصی برای این موضوع ندارند. به همین دلیل ما ناچار شدیم برخی تاپیکهای کمتر خطرناک!! را به تالار اعضا منتقل کنیم. اگر شما یا هر یک از دوستان می تواند معیاری جامع و کامل برای تشخیص تاپیکهای خطرناک و مشکل ساز از تاپیکهای غیرخطرناک تدوین کند، یا از معیارهای مورد نظر مسئولان مربوطه اطلاع کامل دارد، موجب امتنان خواهد بود که این معیارها را در اختیار ما قرار بدهد تا بتوانیم بر اساس آن سایت را به نحو بهتری اداره کنیم.

ضمنا من پاسخ شما را بطور کامل در پست قبلی دادم و دلایل را توضیح دادم. از شما درخواست می کنم یکبار دیگر نوشته فوق را مطالعه فرمائید و حداقل به بند 3 نوشته بنده پاسخ بدهید.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي July 14th, 2008, 12:12   #577
economic.finance
Senior Member

0

نقل قول:
با سلام به جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

امیدوارم با من هم عقیده باشید که مرزبندی قطعی و مشخص میان تاپیکهای خطرناک و غیر خطرناک وجود ندارد. حتی فی*لتر کنندگان وب سایتها هم معیارهای مشخصی برای این موضوع ندارند. به همین دلیل ما ناچار شدیم برخی تاپیکهای کمتر خطرناک!! را به تالار اعضا منتقل کنیم. اگر شما یا هر یک از دوستان می تواند معیاری جامع و کامل برای تشخیص تاپیکهای خطرناک و مشکل ساز از تاپیکهای غیرخطرناک تدوین کند، یا از معیارهای مورد نظر مسئولان مربوطه اطلاع کامل دارد، موجب امتنان خواهد بود که این معیارها را در اختیار ما قرار بدهد تا بتوانیم بر اساس آن سایت را به نحو بهتری اداره کنیم.

ضمنا من پاسخ شما را بطور کامل در پست قبلی دادم و دلایل را توضیح دادم. از شما درخواست می کنم یکبار دیگر نوشته فوق را مطالعه فرمائید و حداقل به بند 3 نوشته بنده پاسخ بدهید.

با تشکر
با سلام دوباره
والله نمی دونم چی بگم... نمی دونم چه جوری دوباره منظورمو بیان کنم..فکر کنم شما به این جمله بنده اصلا توجه نفرمودید:
"حرف من این نیست که چون تاپیکهای اسلامی برای سایت خطرناک هستند باید حذف بشوند ....."
وقتی صحبت من در مورد مضر بون یا نبودن تاپیکها نیست پس چطور از من می خواهید که معیاری برای اینکار ارائه بدم؟؟؟؟؟....اگر منظورتون اون پانوشت هستش،باید عرض کنم داخل پرانتز متذکر شدم که منباب مثال بیان شده....

تمام حرف بنده این هستش:

.....سیاست یک بام و دو هوا......مستثنی شدن تاپیکهای اسلامی از قوانین تالار عمومی.......

ممنون و موفق باشید
قديمي July 14th, 2008, 13:08   #578
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
تمام حرف بنده این هستش:

.....سیاست یک بام و دو هوا......مستثنی شدن تاپیکهای اسلامی از قوانین تالار عمومی.......
با سلام

نقل قول:
1- هرگونه بحث و پیگیری مطالب سیاسی و دینی و همچنین ارسال هرگونه مطلب قومیتی خلاف قانون شماره 8 سایت سرمایه است و اینگونه مطالب به محض مشاهده، بدون ارائه دلیل (طبق بند 17 قوانین سایت) حذف خواهند شد و با کاربران خاطی برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.
این قوانینی است که حدود یک ماه و اندی پیش برای تالار های غیر تخصصی وضع کردیم و لازم به ذکر هست که قبل از این تاریخ هم بر همین مبنا تالار رو اداره میکردیم. بنده نمیدانم کجای این این قوانین استثنایی برای تاپیک هایی خاص قائل شده؟ به صراحت عنوان کردیم که مطلب قومیتی نداشته باشیم و بحث سیاسی و دینی هم نباید صورت بگیره...

برای چندمین بار عرض میکنم که وجود تاپیک های اسلامی مغایرتی با قوانین سایت نداره.

با تشکر
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي July 14th, 2008, 13:18   #579
Chichest
Member

Chichest's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 217 بار در 66 پست
Chichest (سطح 1)Chichest (سطح 1)
0

نقل قول:
8. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
منظور جناب economic.finance در مورد اين قانون سايت است
اگر فردي قصد اطلاع رساني در مورد مسايل مذهبي را داشته باشد بهتر است يك تاپيك با عنوان مثلا " تبريكات و تسليتهاي اسلامي" باز كنيد
و تمام پستها داخل آن زده شود و براي هر اتفاق ديني كه در سال بيش از 100 مورد است تاپيك جديدي باز نشود و تخصصي بودن سايت حفظ شود

آخرین ويرايش توسط Chichest در July 14th, 2008 و ساعت 13:24
Chichest آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Chichest:
قديمي July 14th, 2008, 14:13   #580
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
با سلام دوباره
والله نمی دونم چی بگم... نمی دونم چه جوری دوباره منظورمو بیان کنم..فکر کنم شما به این جمله بنده اصلا توجه نفرمودید:
"حرف من این نیست که چون تاپیکهای اسلامی برای سایت خطرناک هستند باید حذف بشوند ....."
وقتی صحبت من در مورد مضر بون یا نبودن تاپیکها نیست پس چطور از من می خواهید که معیاری برای اینکار ارائه بدم؟؟؟؟؟....اگر منظورتون اون پانوشت هستش،باید عرض کنم داخل پرانتز متذکر شدم که منباب مثال بیان شده....

تمام حرف بنده این هستش:

ممنون و موفق باشید
با سلام

دقیقا سوال من هم همین است. وقتی شما نمی توانید معیاری ارائه بدهید، از ما چه انتظاری دارید؟ اگر همین حالا تصمیم بگیریم درخواست شما را بطور کامل اجرا کنیم، کدام تاپیک ها را باید حذف کنیم؟

سیاست ما یک بام و دو هوا نیست. دو بام و دو هوا است. زیرا تاپیکهای مضر با تاپیکهای غیر مضر متفاوت هستند.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chichest نمايش نوشته ها
منظور جناب economic.finance در مورد اين قانون سايت است
اگر فردي قصد اطلاع رساني در مورد مسايل مذهبي را داشته باشد بهتر است يك تاپيك با عنوان مثلا " تبريكات و تسليتهاي اسلامي" باز كنيد
و تمام پستها داخل آن زده شود و براي هر اتفاق ديني كه در سال بيش از 100 مورد است تاپيك جديدي باز نشود و تخصصي بودن سايت حفظ شود
این مورد قابل اجرا هست و ایده ایجاد یک تاپیک برای تبریک و تسلیت مناسبتها (یا دو تاپیک، یکی برای تبریکات و یکی برای تسلیت) مفید به نظر می رسد. / با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي July 14th, 2008, 14:40   #581
economic.finance
Senior Member

0

نقل قول:
با سلام

دقیقا سوال من هم همین است. وقتی شما نمی توانید معیاری ارائه بدهید، از ما چه انتظاری دارید؟ اگر همین حالا تصمیم بگیریم درخواست شما را بطور کامل اجرا کنیم، کدام تاپیک ها را باید حذف کنیم؟

سیاست ما یک بام و دو هوا نیست. دو بام و دو هوا است. زیرا تاپیکهای مضر با تاپیکهای غیر مضر متفاوت هستند.

این مورد قابل اجرا هست و ایده ایجاد یک تاپیک برای تبریک و تسلیت مناسبتها (یا دو تاپیک، یکی برای تبریکات و یکی برای تسلیت) مفید به نظر می رسد. / با تشکر
با سلامی مجدد
از شما انتظار دارم حداقل معیاری که خودتون ارائه داید رو رعایت کنید:

نقل قول:
8. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
ممنون و موفق باشید
قديمي July 14th, 2008, 15:47   #582
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
با سلامی مجدد
از شما انتظار دارم حداقل معیاری که خودتون ارائه داید رو رعایت کنید:

ممنون و موفق باشید
با سلام

معیاری که در قوانین سایت ذکر شده دقیقا رعایت می شود. بحث سیاسی و مذهبی ممنوع است. اما نقل مطالب سیاسی (مثلا نقل اخبار از منابع رسمی) و مذهبی (مثلا تبریک مناسبتها) در صورتی که برای سایت مشکل ساز نباشند بلامانع است.

با احترام
تشکر کننده از Reza:
قديمي July 14th, 2008, 18:52   #583
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من برای خاتمه بحث (البته اگر دوستان قبول کنند)، یک قسمت توی دل تالار مضوعات عمومی بزنیم (مثل تالار فاندامنتال که بخش تحلیل بازار رو داره) و این قسمت رو به تاپیک هایی که صرفاً موضوعات اسلامی دارند اختصاص بدیم اینجوری افرادی که احساس می کنند داره در حقشون اجحاف می شه هم راضی می شوند و هم اینکه سایت سرمایه زیر سئوال نمی ره و خوبی دیگه ای هم که داره اینه که ما یه بخش کاملاً اسلامی، مذهبی دینی داریم که می تونیم ارزش سایت رو توی کشور عزیزمون ایران بالا و بالاتر ببره تا ... .
قديمي July 14th, 2008, 20:35   #584
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

با سلام

بنده حدود 15 الی 20 تاپیک مذهبی رو با هم ترکیب کردم و هنوز هم چندین تاپیک دیگر باقی مونده که باید با هم ترکیب بشه.

آقا رضا بنده با هر گونه تغییرات در تالار موضوعات عمومی مخالفم.

....
قديمي July 14th, 2008, 21:35   #585
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

بنده حدود 15 الی 20 تاپیک مذهبی رو با هم ترکیب کردم و هنوز هم چندین تاپیک دیگر باقی مونده که باید با هم ترکیب بشه.

آقا رضا بنده با هر گونه تغییرات در تالار موضوعات عمومی مخالفم.

....
آقا حامد شما هم استاد ما هستید هم اینکه از من چه در فارکس و چه در سایت سرمایه ارشدتر، ولی بنظر من این یک راه حلی است که می تونه به این مناقشه پایان بده و با دو قسمت کردن تالار موضوعات آزاد می شه تمامی افراد چه موافق و چه مخالف رو راضی نگه داشت بدون اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب.

البته من مدتی هست که تسلیم شدم.

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 10:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.