انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 9th, 2008, 03:39   #181
Mostafa.Nasiri
Senior Member

Mostafa.Nasiri's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2004
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,815 بار در 1,078 پست
Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله MSN به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa.Nasiri
0

دوست خوبم!

فرصت سلام تنگ است! كه ناگزير و خيلي زودتر از آنچه در خيالت است بايد خداحافظي را نجوا كني.

فرصت برای با هم بودن، ممکن است بقدر پلك بر هم زدنی دیر شده باشد. اما همین لحظه را اگر غنيمت نشماري، افسوس و دریغ ابدی را باید به دوش بکشی!

تنها راه رسیدن به دهکده ی شادیها، گذر از پل دوستی هاست. اگر پای ورقه ی دوستی ها، مهر صداقت نخورده باشد، مشروط و رفوزه شدن در امتحانات زندگی حتمی است. «صداقت»، ضامن بقای دوستی های پاک و معصومانه است.

برای ماندن در یاد و خاطر و دل دیگران، بايد «يكدلي» و دوست داشتن رو با عشق پيوند زد كه راز جاودانگي عشـــــق در همين است و بس!
قديمي September 9th, 2008, 06:42   #182
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

ما هم یک پست بزنیم دیگه هان
یا الله خوبی برادر چرا این قدر داغ میکنی بابا این ستاره ها این مدیریت ها این اعتبار ها هم کشکه
توصیه سعی کن در هیچ جا مسئولیت قبول نکنی بهتر است
اگر تریدر هستی سرت تو کار خودت باشه تریدت رو بکن چون مدیریت این حرفا اعصابت رو می ریزه به هم

فروم هم محل تبادل نظرات هست مهم این است که سود کنیم
پیشنهاد کاری زمانی به من شد که تو سایت سرمایه به عنوان کاربر معمولی مطلب می زدم تازه با نیما هم اون موقع جنگیدم اما الان رفیق فابریک شدیم

دیگه این که به قول علی بزار خدا بهت اعتبار بده بنده خدا کی هست
بابا برای یک تریدر حرفه ایی تو سطح شما افت داره وحید جون بیای بگی من باید قبلا نفر اول انتخاب می شدم الان دیگه نمی شوم
بابا 300 دلار که پولی نیست جیگر 300 پیپ می دونم برات اصلا کاری نداره

بیخیال بچسب به ترید این قدرم سر و صدا نکن
چون دوست دارم نصیحتت کردم ها وگرنه اصلا مهم نبود برام

خیلی مخلصیم
قديمي September 9th, 2008, 11:54   #183
محمد طالبی
مسئول سابق تالار "چنگال اندرو"

محمد طالبی's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 9,017 بار در 2,425 پست
محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله AIM به محمد طالبی ارسال پيغام بوسیله Yahoo به محمد طالبی
0

سلام خدمت دوستان عزیزم
نمی دونم مشکل اصلی جناب درزی چه بود ولی خودم فکر میکنم مشکل اصلی مسول شدن بنده در تالار چنگال اندرو است برادر این که اینهمه نارحتی و دعوا نداشت
جناب درزی
یعنی مدیریت قسمتی از سایت اینقدربرات مهمه که شما اینهمه پست حاشیه ای میزنی اخرش میگی دنبال احقاق حقم بوده ام به نظر شما مدیر یک قسمت شدن برای ادم نون و اب میاره یا حقوق میدن ما خبر نداریم نه این خبرا نیست مسولیت شما زیادتر میشه باید به همه جواب بدی باید مراقب باشی حاشیه در حوزه کاری شما درست نشه اهداف تالار را مو به مو اجرا کنی و .... همین .
خب من که در روز 6 ساعت بیشتر انلاین نیستم شما که وقتت بیشتره بیا این مسولیت رو قبول کن فکر مکینی برای من خیلی مهمه نه . تازه بار من کمتر میشه به کارهای نیمه تمامم میرسم اینقدر که دعوا و حاشیه نداشت به اقا رضا هم گفتم بنده نمیتوانم اگر بخواهی متنش را اینجا میاورم ولی قبول نکرد خب میگی من چکار کنم ؟؟؟؟
دوست من عزیز من شما اینهمه زحمت کشیدی تو سایت چرا اخر سر همه رو خراب کردی بخاطر چی ؟ به خیلی ها توهین کردی حاشیه درست کردی جنگ دعوا که چی بشه ؟ مگر اقا مسعود جناب اقبالی و بقیه مدیران با حاشیه سازی و توهین مدیر شدن ؟ خیر اونها زحمت کشیدن به اینجا رسیدن .
شما میگی اقای رهجو و اقا رضا پارتی بازی کردن که من مدیر بشوم ایا مدرکی صحبتی نقل قولی داری یا از من شنیدی که تهمت به من و اقا مسعود میزنی ؟ این چند وقته کارت شده به این وان پریدن توهین و افترا . برای چه کاری؟ برای چه هدفی؟
مگر یکی از اهداف ما حفظ سایت از حاشیه ها نیست ؟ خب اگه اینجا نباشه چطور باهم در ارتباط باشیم
بابا ما اینجا جمع شدیم باهم دوست باشیم باهم کار کنیم تا بعد از 2 الی 3 سال با کمک همدیگر به سوددهی برسیم و جز اون 5 درصد برنده برسیم جا هم برای همه ما هست مگراون اقای که میاد زحمت میکشه اندیکاتور و اکسپرت درست میکنه با اون کسی که بازار رو تحلیل میکنه و یا کتاب ترجمه میکنه
من وشما را میبینه یا پول از ما میگره ؟ خیر برای رضای خدا و کمک به دوستان خودش اینکار را میکنه تا باکمک همدیگه از راه ترید به پول برسه غیر از اینه ؟ خب این وسط حالا هی ما بیایم حاشیه درست کنیم دعوا و توهین به همدیگر . نتیجه چه میشود : فقط اعصاب خورد کردن دلخوری ناراحتی درسته ؟
بابا به جای این حرفها بریم مطالعه کنیم تمرین کنیم باهم دوست باشیم ول کنید این حرفها رو .

جناب درزی
حالا هم طوری نشده یه مدت استراحت کن برو تفریح و گردش تا از این حالت بیرون بیای و بشی همان وحید سابق .
بعدش بیا تالار چنگال اونجا کارت رو از سر بگیر . اونجا خیلی کار داریم

انشا ا... حال پدر شما هم خوب شود و همیشه شاد و موفق باشی
از دوستان هم میخوام به خاطر حرمت سایت به خاطر ارامش خودتون همدیگر رو ببخشیم و بدانیم هیچ لذتی بالاتر از بخشش نیست
خواهشا دیگه پستهای حاشیه ای و نامربوط نزنین تا ماجرا ختم به خیر شود انشاا..
.

ببخشید سرتان روبه درد اوردم شاد باشید
کوچیک همه محمد طالبی
قديمي September 11th, 2008, 15:30   #184
alireza_k
Senior Member

alireza_k's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 289 بار در 115 پست
alireza_k (سطح 1)alireza_k (سطح 1)
0

با سلام خدمت دوستان عزیز

من قسمتی از این تاپیک را خواندم (تاکید می کنم قسمتی از این تاپیک )چند سوال برام پیش اومد و چند نکته، اگه یکی به من جواب بده ممنون میشم

1- این قضیه امتیاز چیه؟ چیزی باهاش می دن که سرش دعواست؟ مثلا تو فروم قیمتها بر اساس امتیاز شما حق بهره برداری از قسمتهایی از سایت را داری که دیگران ندارند،اینجا چطور؟

2- من مفهوم قربانی را نمی فهمم، جناب درزی می گن من قربانی شدم، منظورشون چیست؟ یعنی باید به مقام و منسبی می رسیدند و نرسیدند؟ ایا در اینجا اگه به مقامی برسیم چیزی می دن؟ خدا شاهده این سوالات به کنایه نیست، می خوام ببینم دعوا سر چیه

3- یک سوال از مدیران داشتم: اگه من یک تاپیک بزنم و یک مطلبی را در اون تاپیک شروع کنم، بعد از مدتی یه حاشیه ناقابل درست کنم و بقیه تاپیکم را در فروم نو پایی ادامه بدهم، اینجا رو هم شلوغ کنم که درست اداره نمی شه قربانی شدم، وا اسفا وا اسلاما.....که بقیه یه سری به اونور بزنن ،ایا شما به عنوان مدیران سایت می تونید ازم شکایت کنید؟ ایا می تونید جلوی کارم را بگیرید؟

(این سوال اخرم دقیقا و بی رحمانه کنایه امیز بود)

4- چرا همیشه یک عده خاص قربانی میشن؟ مثلا طرف با یک id میاد قربانی میشه، idخودشو عوض می کنه قربانی میشه، اشکال از جلاده یا از قربانی؟ دقیقا منظور از این سوال اخر جناب targeter است برای دیگران سوتفاهم نشه

و دراخر یک مطلب در مورد جناب طالبی و صحبتهاشون، من نه ایشون را می شناسم نه پسر خالشم و نه اصلا ایشون اسم منو می دونند ولی در مورد مدیریت ایشون در اون تالار باید تجربه شخصیم را بگم، یک مراجعه به اون تالار بکنید ببینید ایا ایشون تا به حال اگر کسی نظر مخالفی داده با لهن توهین امیز برخورد کرده، من اون مطلب چنگال اندروز را از ایشون یاد گرفتم ولی بعضی وقتها به تحلیلهاشون ایراد هم گرفتم، ولی با کمال صبر و تحمل پاسخ دادن، نه مثل بعضی از دوستان که انگار وقتی به تحلیل یا مطلبشون ایراد می گیریم فکر میکنند فهششون دادیم، نه اقا چلنج بهترین راه یاد گیریست

و در اخر یک بار این جمله را نقل کردم دوباره اینجا میگم، یکی از تئوری پردازن بزرگ دمکراسی اگر اشتباه نکنم ژان ژاک رسو به مخالف خودش می گوید:

گرچه با نظر تو مخالفم اما حاضرم جانم رافدا کنم تا بتوانی بدون هیچ ترس وواهمه ای نظرت را بیان کنی

شما هم هر موقع به این جمله به معنای کامل کلمه ایمان داشتید هرگز قربانی هیچ سیستمی نمی شوید.

ایا ایمان دارید؟
قديمي September 11th, 2008, 19:02   #185
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,001 بار در 162 پست
targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza_k نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان عزیز

من قسمتی از این تاپیک را خواندم (تاکید می کنم قسمتی از این تاپیک )چند سوال برام پیش اومد و چند نکته، اگه یکی به من جواب بده ممنون میشم

1- این قضیه امتیاز چیه؟ چیزی باهاش می دن که سرش دعواست؟ مثلا تو فروم قیمتها بر اساس امتیاز شما حق بهره برداری از قسمتهایی از سایت را داری که دیگران ندارند،اینجا چطور؟

2- من مفهوم قربانی را نمی فهمم، جناب درزی می گن من قربانی شدم، منظورشون چیست؟ یعنی باید به مقام و منسبی می رسیدند و نرسیدند؟ ایا در اینجا اگه به مقامی برسیم چیزی می دن؟ خدا شاهده این سوالات به کنایه نیست، می خوام ببینم دعوا سر چیه

4- چرا همیشه یک عده خاص قربانی میشن؟ مثلا طرف با یک id میاد قربانی میشه، idخودشو عوض می کنه قربانی میشه، اشکال از جلاده یا از قربانی؟ دقیقا منظور از این سوال اخر جناب targeter است برای دیگران سوتفاهم نشه

و دراخر یک مطلب در مورد جناب طالبی و صحبتهاشون، من نه ایشون را می شناسم نه پسر خالشم و نه اصلا ایشون اسم منو می دونند ولی در مورد مدیریت ایشون در اون تالار باید تجربه شخصیم را بگم، یک مراجعه به اون تالار بکنید ببینید ...

و در اخر یک بار این جمله را نقل کردم دوباره اینجا میگم، یکی از تئوری پردازن بزرگ دمکراسی اگر اشتباه نکنم ژان ژاک رسو به مخالف خودش می گوید:

گرچه با نظر تو مخالفم اما حاضرم جانم رافدا کنم تا بتوانی بدون هیچ ترس وواهمه ای نظرت را بیان کنی

شما هم هر موقع به این جمله به معنای کامل کلمه ایمان داشتید هرگز قربانی هیچ سیستمی نمی شوید.

ایا ایمان دارید؟
سلام با احترام به نظر شما دوست عزیز ALIREZA_k از اینکه فکر میکنی من قربانی شدم یا میشم به خنده افتادم کی گفته من قربانی شدم از من شنیدید من که نگفتم.
نظر من راجع به استفاده از اینترنت و حضور در این سایت یا سایتهای دیگه همونطور که به وحید درزی گفتم اینه که فقط برای رفع احتیاجاتت از فضای مجازی سایتها استفاده کن هیچ چی رو هم به کسی مجانی نده و فاصله تو با کسانی که فکر میکنی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect )

یکی از دوستان به نام ALIREZA 28 AGE این جمله منو به عنوان جمله منفی تو تاپیکم گذاشته بود که بگه من عجب آدم کثیفی هستم الان توضیح میدم این جمله یعنی چی:
1-فرهنگ استفاده از اینترنت اینه که فقط برای رفع احتیاجت باید ازش استفاده کنی مثلا من دنبال ترید کردن هستم یا دنبال کتاب یا مطلب خاصی میگردم از اینترنت استفاده میکنم نه اینکه مثل بعضیا یه گونی سه خط تخمه آفتاب گردون بگیرم بعد به عنوان مثال سایت سرمایه رو باز کنم هی ببینم کی چی میگه جوابشو بدم اینجا با این درگیر شم اونجا که چیزی نمیدونم اظهار نظر کنم این میشه استفاده از اینترنت به عنوان سرگرمی نه برای رفع احتیاج ....(عجب جمله بد آموزی )
2- هیچ چیز رو به بقیه مجانی نده این جمله رو به وحید درزی گفتم چون ایشون میگفتن کلی از وقتشون رو صرف آماده سازی جزوه آموزشی چنگال اندرو کردن و حالا هیچ کی قدرشون رو نمیدونه و قربانی شدن منم گفتم اگر احساس میکنی بابت چیزی خیلی زحمت کشیدی و ارزش زیادی برات داره مجانی به بقیه نده اینم حرف بدی نیست به عنوان مثال جناب فراهانی و جناب لنگرودی که اخیرا کتاب "تحلیل تکنیکال در بازاره سرمایه جان مورفی" رو ترجمه کردن اونو مجانی در اختیار بقیه گذاشتن ؟!!!
3- فاصله تو با کسانی که اذیتت میکنن دکمه disconect هست من همیشه وقتی میبینم دارم اذیت میشم داره اعصابم خورد میشه همین کارو میکنم چون باید اعصاب راحت داشته باشم تا ترید کنم مطالعه کنم کارای شرکت رو انجام بدم مگه دیوانه ام اعصابم رو خورد کنم به خاطر هیچ و پوچ جواب اینو بدم جواب اونو بدم تاپیک اعتراض درست کنم از این حرفا.

این جمله ای که گذاشتی:
برای روسو نیست منتصب به روسوت صاحب واقعی این جمله "مارتین پالمر " هست

جمله امضای پستهات هم ماله "آندره ژید" نویسنده فرانسوی هست

من وقتی پای متا تریدر میشینم باید قیمت به جایی برسه تا ترید کنم برای همین وقتمو با زدن پست تو این سایت و اون سایت پر میکنم تا حوصلم سر نره حالا با این آی دی نشد با یکی دیگه تا بحال هم با هیچ کدوم از پستهام به احدی ضرر مالی وارد نکردم از کسی هم درخواست یادگیری چیزی نکردم!!!
هرچی لازم داشته باشی به صورت PDF و کتاب هست دانلود میکنی مطالعه میکنی نیاز به منت کشی اینو اون هم نداری !!!
حالا که به مبحث فلسفه علاقه داری این جمله رو بخون تا بفهمی با این جمله هیچ وقت قربانی نمیشی:
(it was a simple tale but its message is an enduring vertue and generosity will be rewarded in ways that one can not know )
(این داستان داستان ساده ایه ولی یه پیام ابدی داره بخشندگی و جوانمردی از راهی که هیچ کس نمیدونه پاداش داده خواهد شد) ( نلسون ماندلا کتاب "راه دشوار آزادی")
من اینطوری فکر میکنم چیزهایی رو که بلدم به مرور زمان با آی دی های مختلف تو این سایت و سایتهای دیگه میزارم منتظر تشکر و امتیاز نیست هر وقت هم بوی درگیری و تشنج میاد خدا حافظی میکنم با یه آی دی جدید میام چیزای جدید به بقیه یاد میدم (هیچ وقت هم قربانی نشدم و نخواهم شد ) چون پاداش کارام رو گرفتم نه از راه سایت سرمایه و امتیاز و تشکرهای بچه های اینجا بلکه از راهی خودم هم نمیدونستم

موفق باشید
قديمي September 11th, 2008, 19:44   #186
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله targeter_forex نمايش نوشته ها
سلام با احترام به نظر شما دوست عزیز ALIREZA_k از اینکه فکر میکنی من قربانی شدم یا میشم به خنده افتادم کی گفته من قربانی شدم از من شنیدید من که نگفتم.
نظر من راجع به استفاده از اینترنت و حضور در این سایت یا سایتهای دیگه همونطور که به وحید درزی گفتم اینه که فقط برای رفع احتیاجاتت از فضای مجازی سایتها استفاده کن هیچ چی رو هم به کسی مجانی نده و فاصله تو با کسانی که فکر میکنی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect )

یکی از دوستان به نام ALIREZA 28 AGE این جمله منو به عنوان جمله منفی تو تاپیکم گذاشته بود که بگه من عجب آدم کثیفی هستم الان توضیح میدم این جمله یعنی چی:
1-فرهنگ استفاده از اینترنت اینه که فقط برای رفع احتیاجت باید ازش استفاده کنی مثلا من دنبال ترید کردن هستم یا دنبال کتاب یا مطلب خاصی میگردم از اینترنت استفاده میکنم نه اینکه مثل بعضیا یه گونی سه خط تخمه آفتاب گردون بگیرم بعد به عنوان مثال سایت سرمایه رو باز کنم هی ببینم کی چی میگه جوابشو بدم اینجا با این درگیر شم اونجا که چیزی نمیدونم اظهار نظر کنم این میشه استفاده از اینترنت به عنوان سرگرمی نه برای رفع احتیاج ....(عجب جمله بد آموزی )
2- هیچ چیز رو به بقیه مجانی نده این جمله رو به وحید درزی گفتم چون ایشون میگفتن کلی از وقتشون رو صرف آماده سازی جزوه آموزشی چنگال اندرو کردن و حالا هیچ کی قدرشون رو نمیدونه و قربانی شدن منم گفتم اگر احساس میکنی بابت چیزی خیلی زحمت کشیدی و ارزش زیادی برات داره مجانی به بقیه نده اینم حرف بدی نیست به عنوان مثال جناب فراهانی و جناب لنگرودی که اخیرا کتاب "تحلیل تکنیکال در بازاره سرمایه جان مورفی" رو ترجمه کردن اونو مجانی در اختیار بقیه گذاشتن ؟!!!
3- فاصله تو با کسانی که اذیتت میکنن دکمه disconect هست من همیشه وقتی میبینم دارم اذیت میشم داره اعصابم خورد میشه همین کارو میکنم چون باید اعصاب راحت داشته باشم تا ترید کنم مطالعه کنم کارای شرکت رو انجام بدم مگه دیوانه ام اعصابم رو خورد کنم به خاطر هیچ و پوچ جواب اینو بدم جواب اونو بدم تاپیک اعتراض درست کنم از این حرفا.

این جمله ای که گذاشتی:
برای روسو نیست منتصب به روسوت صاحب واقعی این جمله "مارتین پالمر " هست

جمله امضای پستهات هم ماله "آندره ژید" نویسنده فرانسوی هست

من وقتی پای متا تریدر میشینم باید قیمت به جایی برسه تا ترید کنم برای همین وقتمو با زدن پست تو این سایت و اون سایت پر میکنم تا حوصلم سر نره حالا با این آی دی نشد با یکی دیگه تا بحال هم با هیچ کدوم از پستهام به احدی ضرر مالی وارد نکردم از کسی هم درخواست یادگیری چیزی نکردم!!!
هرچی لازم داشته باشی به صورت PDF و کتاب هست دانلود میکنی مطالعه میکنی نیاز به منت کشی اینو اون هم نداری !!!
حالا که به مبحث فلسفه علاقه داری این جمله رو بخون تا بفهمی با این جمله هیچ وقت قربانی نمیشی:
(it was a simple tale but its message is an enduring vertue and generosity will be rewarded in ways that one can not know )
(این داستان داستان ساده ایه ولی یه پیام ابدی داره بخشندگی و جوانمردی از راهی که هیچ کس نمیدونه پاداش داده خواهد شد) ( نلسون ماندلا کتاب "راه دشوار آزادی")
من اینطوری فکر میکنم چیزهایی رو که بلدم به مرور زمان با آی دی های مختلف تو این سایت و سایتهای دیگه میزارم منتظر تشکر و امتیاز نیست هر وقت هم بوی درگیری و تشنج میاد خدا حافظی میکنم با یه آی دی جدید میام چیزای جدید به بقیه یاد میدم (هیچ وقت هم قربانی نشدم و نخواهم شد ) چون پاداش کارام رو گرفتم نه از راه سایت سرمایه و امتیاز و تشکرهای بچه های اینجا بلکه از راهی خودم هم نمیدونستم

موفق باشید
جالبه جناب تارگتر شرکت در بحثها رو که باعث میشه یک کاربر دیگه رو از اشتباه دربیاری و بعضی وقتها طرف قانعت کنه و باعث بشه خودت

یک چیزی یاد بگیری به باد تمسخر میگیره ولی خودش چند سطر بعد اذعان میکنه برای پر کردن وقتهاش قبل از اینکه قیمتها به جای مورد

نظر ایشون برسه و برای اینکه حوصله شون سر نره در این سایت و اون سایت پست میزنه .بقول جناب درزی این یک پارادوکسه

نه اقا اینجا کسانی موفقند و محبوبند که نه بخاطر رفع احتیاج بلکه برای کمک به دیگران از وقت خودشون بدون چشمداشتی هزینه میکنند چونکه خیلی هاشون دانسته هاشونو مدیون کسانی

هستند که روزی با همین نیت دستشونو گرفتند و اوردند بالا.

آخرین ويرايش توسط albertini در September 11th, 2008 و ساعت 20:05
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از albertini:
قديمي September 11th, 2008, 20:39   #187
alireza_k
Senior Member

alireza_k's Avatar

0

با سلام خدمت دوستان عزیز

سخنان دوستمون جناب targeter را نقل قول نمی کنم می توانید در بالا بخوانید ، جواب هم نمی دهم نه از این بابت که جوابی نیست ، بلکه من برای خودم و شعور عمومی افراد ارزش قائلم . پس به یک لینک ساده توجه شما را جلب می کنم که بدانید چرا پاسخ نمی دهم

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

من چند سوال ساده کردم حتی ایراد هم نگرفتم با انکه از نظرم بی اشکال هم نبود، ایشان خود را کرکس صفت دانستند پس اگر ایراد بگیرم به من چه خواهند گفت؟؟

اما در مورد جمله مذکور که من گفتم اگر اشتباه نکنم مربوط به رسو است ، خوشبختانه اینترنت بجز اینکه ابزاری برای فخر فروشی باشد ،ابزاری برای کسب اطلاعات است با یک سرچ ساده دیدم این جمله مربوط به ولتر فیلسوف مشهور فرانسوی است ،اگر دوستان خواستند می تونم لینکها شو بگم. بگذریم شما فکر کنید پدر بزرگ من این حرف رازده ایا درست است؟؟ اگر هست به گوینده چه کار دارید؟؟ مطلب را درک کنید

در مورد قربانی ، من منظورم کلمات جناب درزی بود، از دید ایشان عده ای قربانی هستند که جناب targeterتایید کرده بودند ، یعنی گفته بودند دردت را میفهمم،بهتر بگم من از کلیه گلایه های ایشون در پستهاشون که کم هم نیست این مفهوم را درک کردم ،البته اگه باز هم این دوستمون به کلمات حساسیت دارند من از مدیران خواهش می کنم بجای کلمه قربانی در پست قبلی من کلمه مورد ظلم واقع شده، درک نشده، مورد بی مهری قرا گرفته،مهجور واقع شده،نفهمیده شده و.... را قرار دهند زیرا دیگر امکان ویرایش برای من و جود ندارد.
با تشکر

آخرین ويرايش توسط alireza_k در September 11th, 2008 و ساعت 20:42
alireza_k آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از alireza_k:
قديمي September 11th, 2008, 23:16   #188
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)
0

در هر صورت جنابان آلبرتینی و ALIREZA_K هر جور که راحت هستید فکر کنید اگه احساس میکنید این بحث براتون مهمه ادامه بدید.
برای من چندان اهمییتی نداره(تخمه هم یادم رفته بخرم ... شرمنده اخلاق ورزشکاریتون)

همگی موفق و ثروتمند باشید

آخرین ويرايش توسط targeter_forex در September 11th, 2008 و ساعت 23:50 دليل: کم سوادیه ژنتیکی
targeter_forex آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 11th, 2008, 23:57   #189
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله targeter_forex نمايش نوشته ها
یه گونی سه خط تخمه آفتاب گردون بگیرم

جناب میتونم بپرسم شما Made in کجائی؟اگه سخته تو پی ام بگو.خوشحال میشم بیشتر با شما آشنا بشم
قديمي September 12th, 2008, 00:17   #190
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها

جناب میتونم بپرسم شما Made in کجائی؟اگه سخته تو پی ام بگو.خوشحال میشم بیشتر با شما آشنا بشم
ایشون مال هرکجاست معلومه کلاسش خیلی بالاتر از ماهاست .ایشون احتمالا وقتی دارند تو فروم forex-tsd پست میزنه نسکافه

میل میکنه. واقعا اگه ایشون بره نمیدونم ما این پترنهای پارک زوراسیکی رو باید از کجا یاد بگیریم .

(بعضی وقتها لازمه با بعضی ها با ادبیات خودشون حرف زد)

آخرین ويرايش توسط albertini در September 12th, 2008 و ساعت 00:20
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از albertini:
قديمي September 12th, 2008, 00:43   #191
alireza_k
Senior Member

alireza_k's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
ایشون مال هرکجاست معلومه کلاسش خیلی بالاتر از ماهاست .ایشون احتمالا وقتی دارند تو فروم forex-tsd پست میزنه نسکافه

میل میکنه. واقعا اگه ایشون بره نمیدونم ما این پترنهای پارک زوراسیکی رو باید از کجا یاد بگیریم .

دوست من با ینکه موافق این برخورد نبودم،ولی خدایی بعد اینهمه جرو بحث این خیلی با مزه بود

حالا تو تخمه داری؟ من که قلیون و چاق کردم، بزار شب جمعه ای یه حالی بکنیم

دو نفرست، اگه پیپ داشتم می رفتیمforex-tsd
عكس ضميمه
نوع فايل: gif untitled2.GIF‏ (29.6 کیلوبایت, 6 نمایش)
قديمي September 12th, 2008, 00:46   #192
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

والا من یک بار تو زندگیم خدا زد پس کله ام نمیدونم خیلی گشنه ام بود چم بود؟ از یک نفر خواهش کردم که فلانی (آلبرتینی)کوتاه

بیا.برا هفت پشتم بس بود.اگر این یک کار رو نکرده بود اون یک پستی رو که در جواب این آقای درزی زدم رو هم نمیزدم.چون دیدم

اون جناب سر ما منت گذاشتو حرفمون رو به قولی شهید نکرد.

الان یک داستانی رو میگم راجع به ورزش آی کی دو.این ورزش چون بر اساس فلسفه زیبا طراحی شده بسیار محبوبه.

ورزش کاراته طوری طراحی شده که شما هرچی کتک خورتون ملس تر موفقیتتون بیشتر بطوری که شما وقتی کاراته تمرین

میکنید یک قسمتی هست که مربی کارآموزها رو مقابل هم قرار میده که همدیگه رو کتک بزنن این یک مدلهائی بدنسازیه

در ورزش کاراته چون ضربات مشت مستقیمه هنرجو طوری آموزش میبینه که بتونه این ضربات رو با ضربه ساعد به جناحین منحرف

کنه در این وضعیت گارد ضربه زنند باز میشه و شخص میتونه به ناحیه سینه و شکم طرف مقابل ضربه بزنه البته شخص اول که

الان گاردش بازه هم طوری آموزش میبینه که بتونه در حالی که تعادل نداره به ناحیه ران و پهلو طرف مقابل ضربات سختی رو وارد کنه

پس این دور اینقدر ادامه پیدا میکنه که یکی از این افراد کم بیاره مبارزات کاراته همیشه بسیار خشن بوده برا همین از جزو ورزشهای

المپیکی حذفش کردن.خوب این چه ربطی به آی کی دو داشت؟الان میگم:

این قضیه بود تا اینکه یکی از اساتید کاراته به نام موریه یوئشیبا امد گفت:

چرا وایسم مشت رو بخورم؟کافیه از جلوش برم کنار.به همین سادگی به همین خوشمزگی ورزش آی کی دو ساخته شد.

حالا دوستان کافیه سعی کنید آی کی دو کار باشید.(تو که لالائی بلدی چرا خوابت نمیبره)

ما چاکریم
قديمي September 12th, 2008, 00:49   #193
Sohrab_K
Senior Member

تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام

ببخشید این بحث ظاهرا مختومه شده بود .

بهتر نبود اجازه میدادیم سایت روال عادی خودشو از سر بگیره !؟

امیدوارم با بزرگواری همه دوستان این آخرین پست این تاپیک باشه ...
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي September 12th, 2008, 00:49   #194
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها

سلام وحید جان بهت PM میدم اما من made in آریا شهر هستم .... بقیشو تو PM یارو میکنم
قديمي September 12th, 2008, 01:08   #195
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها

سلام خدمت جناب آلبرتینی من تا حالا تو عمرم دو بار نسکافه خوردم یه بار موقع دانشجویی ام تو دانشگاه 1500 تومان یه بار هم خونه یکی از دوستهام ......
با هر ادبیاتی که دوست دارید صحبت کنید من ناراحت نمیشم و تحریک هم نمیشم بقول یکی از دوستام (من خودم معاون نیرو محرکه هستم)البته جهت اطلاعتون عرض کنم این دوست بنده اهل زور آباد کرج بود خیلی جای با کلاسیه بهش میگن(نگین شب زیگیل روز).....

این پترنها رو هم درسته یه بنده خدایی که خدا پدرش رو بیامرزه بهم یاد داد هر چی دوست داری صدا کن هر جور
راحتی اسم گذاری کن ....(هر چی رو دوست داری ببر پترنهامو با خودت نبر)
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است