انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 13th, 2008, 13:32   #556
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها

من هنوز پست بسیار زیبای شما را در رابطه با مظلومیت امام حسین به یاد دارم.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

نمیتوانم بپذیرم که شما همان شمایید!!؟
.

همه به چیزی دلبستگی دارند و افراد والاتر به چیزهای والاتر اما افراد فرومایه فکر می کنند که افراد والاتر به چیزی دلبستگی ندارند و ظاهربینی افراد فرومایه از سطحی نگری و ریاکاری آنهاست و برپایه هیچ شناخت اخلاقی نیست.

نیچه.

پ.ن: دیگه در این زمینه بحثی ندارم .مرسی.
قديمي July 13th, 2008, 13:47   #557
economic.finance
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 409 بار در 137 پست
economic.finance (سطح 1)economic.finance (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
من فقط جواب LastNight عزیز رو میدم که حسابش تو سایت سرمایه از مابقی جبهه گیرنده های طرفدارش سواست:

عزیزم اولاً من به شما خدایی نکرده توهینی کردم!؟ بیراه گفتم!؟ که مرا به خشکه مقدسی، بی ادبیاتی ، بی حساب کتابی و... متهم کردید!
من صرفاً آماری ارایه دادم مبنی بر اینکه زیادی مته به خشخاش نگذارید، بگذارید هرکی با اعتقادات مذهبیش تو همین سایت حال کنه و پست بزنه!
آقا دموکراسی دو طرفه است، چرا ما ایرانی ها فقط یک طرف رو میچسبیم!؟

جالبه حکایت شاه بخشیده، شاه قلی نمی بخشه شده است!!
مدیران سایت تا کنون مانع نشدند ولی دوستان....؟؟

من هنوز پست بسیار زیبای شما را در رابطه با مظلومیت امام حسین به یاد دارم.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

نمیتوانم بپذیرم که شما همان شمایید!!؟

در هر صورت مجدداً از همه دوستان مخالف عاجزانه برادرانه خواهشمندم بگذارند هرکی با اعتقاداتش حال کنه و مطلب بگذاره، هرکی دوست داشت میخونه هر کی هم نه که نه ، مشکلی نیست.
با سلام دوست عزیز
صحبت سر مخالفت با اعتقادات شما و مخالفت با چیزاهایی که شما با هاش حال میکنی نیست.....صحبت سر این هستش که سیاست در پی گرفته شده در قبال تاپیکهای مذهبی(حالا هر مذهب و دینی،فرقی نمی کنه) سیاست یک بام و دو هواست...همونطور هم که شما اشاره کردید چه خوبه که بجای در پی گرفتن خط مشی یک جانبه از دموکراسی و سیاست دوجانبه استفاده بشه تا این ابهام در بین افرادی مثل ما بوجود نیاد که خدای نکرده بعضی تاپیکها با اینکه خلاف قانون ذکر شده سایت هستند ولی مدیران سایت اونها رو جز استثنائات محسوب می کنند.

ممنون و موفق باشید

پ.ن:من شخصا اعتقاد دارم که حق همه هست که هر عقیده و دینی رو داشته باشند،و این عقیدشون برای بنده محترم هستش...ولی یک سوال دارم؟؟؟..آیا عقاید و افکار من هم برای شما قابل احترام هستش؟؟؟...آیا آزادی که شما در بیان عقاید خود در این سایت و در تاپیکهای مربوطه دارا هستید،من نیز دارا هستم؟؟؟...اگر اینطوریه پس چرا تا حالا اینو ندیدیم؟؟؟؟
economic.finance آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از economic.finance:
قديمي July 13th, 2008, 13:58   #558
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من اگر واقعاً اصرار و پافشاری بر وجود این گونه تاپیک ها و بحثها هست، مدیران سایت یک تالار اضافه کنند به نام تالار اسلام و تاپیک های مذهبی رو به اونجا منتقل کنند، قوانین اون تاپیک هم به این صورت باشه که هرکس در مورد دین اسلام هرچیزی که از دید مدیران صلاح هست بگه، تالار موضوعات عمومی رو هم کلاً از هرگونه بحث و تاپیک مذهبی خالی کنند و هرکس هرگونه حرفی از دین و مذهب زد تاپیکش حذف بشه.
قديمي July 13th, 2008, 15:23   #559
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

من واقعاً متاسفم كه 30 تاپيك مذهبي از ميان 3365 تاپيك(تا اين لحظه) اينقدر جنجال ايجاد كرده طوري كه مني را كه ميانه رو هستم نه متعصب ، در نظر دوستان، خشك مقدس، فرومايه و ... جلوه داده است.
با دلي شكسته از نظرات دوستان از همه بخصوص جناب حامد مدير بردبار بخش آزاد عذر خواهي كرده و بيش از اين باعث دامن زدن به حواشي سايت نميگردم.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي July 13th, 2008, 15:37   #560
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

سلام

با تشکر از تمامی دوستان من باب ارائه راه حل برای تالار موضوعات عمومی.

تمامی نظریات عنوان شده تحت بررسی است. اقدامات لازم با در نظر گرفتن قوانین سایت سرمایه انجام خواهد گرفت.

از دوستان تقاضا میکنم که بحث را خاتمه بدهند چرا که میبینم محیط باز و بدون کنترل باعث درگیری و دلخوری شده است ...

با تقدیم احترام
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي July 13th, 2008, 16:44   #561
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

با سلام
ممنونم از مدیران سایت که اجازه دادن این چند روز دوستان نظراتشون رو بگن...
خوشحالم همونطور که انتظار میرفت دوستانی که در تاپیکهای مذهبی فعالیت می کنن و موافق تاپیکها هستن سکوت کردن تا خدای نکرده حاشیه بی موردی به وجود نیاد...پست جناب امیر بابک هم یه جواب منطقی و آماری بود...
اتفاقا" تصور میکنم دلیل رضایت مدیران سایت نسبت به تاپیکهای دینی تا به اینجا همین مورد باشه...تا به حال در انواع تاپیکها با موضوعات مختلف از تاپیکهای علمی تا حتی تاپیکهای با مضمون انساندوستانه حاشیه وجود داشته اما خدا رو شکر تا به اینجا شاهد حاشیه خاصی در تاپیکهای دینی نبودیم ...چون معمولا" اگر سوال یا موضوع مخالفی تو این تاپیکها مطرح شده دوستان سعی کردن با آرامش و بدون خارج شدن از حیطه ادب پاسخ بدن تا حاشیه ای هر چند کوچیک به وجود نیاد...همونطور که اینجا هم همین کار رو انجام دادن..
چنین رفتاری مدیران سایت رو مجاب کرده که این تاپیکها جای بحث و جدل نیست و بیشتر جنبه اخلاقی داره...
اگر پیگیر مطالب تاپیکهای مذهبی بوده باشید, حتما" مشاهده کردید که بیش از 90% پستها شعرهای زیبا یا کلمات قصار هست و خیلی کم دیده شده که مسایل دینی مستقیما" مطرح بشه تا خدای نکرده تصور نشه که تحمیل عقیده ای مد نظر هست...
از تمام دوستانی که چه این چند روز در این تاپیک و چه در تاپیکهای مذهبی از حیطه ادب خارج نشدن و از ایجاد حاشیه برای سرمایه جلوگیری کردن ممنونم...
موفق باشید...

پی نوشت : متاسفانه چند پست قبل پستی زده شد که تاسف آور بود...باور کنید 4, 5 بار خوندم ولی نمی تونستم دلیل اینگونه توهین رو بفهمم...کمتر تا حالا دیده بودم تو سرمایه اینقدر راحت به کسی توهین بشه...متاسفم..ممنون از جناب امیر بابک که بزرگی کردن و جواب هم وزن پست این شخص رو ندادن...ممنون
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي July 13th, 2008, 18:08   #562
Chichest
Member

Chichest's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 217 بار در 66 پست
Chichest (سطح 1)Chichest (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
با سلام
ممنونم از مدیران سایت که اجازه دادن این چند روز دوستان نظراتشون رو بگن...
خوشحالم همونطور که انتظار میرفت دوستانی که در تاپیکهای مذهبی فعالیت می کنن و موافق تاپیکها هستن سکوت کردن تا خدای نکرده حاشیه بی موردی به وجود نیاد...پست جناب امیر بابک هم یه جواب منطقی و آماری بود...
اتفاقا" تصور میکنم دلیل رضایت مدیران سایت نسبت به تاپیکهای دینی تا به اینجا همین مورد باشه...تا به حال در انواع تاپیکها با موضوعات مختلف از تاپیکهای علمی تا حتی تاپیکهای با مضمون انساندوستانه حاشیه وجود داشته اما خدا رو شکر تا به اینجا شاهد حاشیه خاصی در تاپیکهای دینی نبودیم ...چون معمولا" اگر سوال یا موضوع مخالفی تو این تاپیکها مطرح شده دوستان سعی کردن با آرامش و بدون خارج شدن از حیطه ادب پاسخ بدن تا حاشیه ای هر چند کوچیک به وجود نیاد...همونطور که اینجا هم همین کار رو انجام دادن..
چنین رفتاری مدیران سایت رو مجاب کرده که این تاپیکها جای بحث و جدل نیست و بیشتر جنبه اخلاقی داره...
اگر پیگیر مطالب تاپیکهای مذهبی بوده باشید, حتما" مشاهده کردید که بیش از 90% پستها شعرهای زیبا یا کلمات قصار هست و خیلی کم دیده شده که مسایل دینی مستقیما" مطرح بشه تا خدای نکرده تصور نشه که تحمیل عقیده ای مد نظر هست...
از تمام دوستانی که چه این چند روز در این تاپیک و چه در تاپیکهای مذهبی از حیطه ادب خارج نشدن و از ایجاد حاشیه برای سرمایه جلوگیری کردن ممنونم...
موفق باشید...

پی نوشت : متاسفانه چند پست قبل پستی زده شد که تاسف آور بود...باور کنید 4, 5 بار خوندم ولی نمی تونستم دلیل اینگونه توهین رو بفهمم...کمتر تا حالا دیده بودم تو سرمایه اینقدر راحت به کسی توهین بشه...متاسفم..ممنون از جناب امیر بابک که بزرگی کردن و جواب هم وزن پست این شخص رو ندادن...ممنون
8. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
Chichest آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Chichest:
قديمي July 13th, 2008, 18:59   #563
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chichest نمايش نوشته ها
8. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
دوست عزیز
ضمن احترام, من هم مثل شما و سایر دوستان قوانین رو خوندم...
مطلب قبلی من رو هم اگر کامل مطالعه کرده باشید دقیقا" راجع به همین موضوع بود که بچه هایی که تو تاپیکهای مذهبی فعالیت دارن به صورت کاملا" آگاهانه از ایجاد و شروع بحث مذهبی همیشه جلوگیری کردن تا به قانونی که تعیین شده احترام گذاشته باشن..
مطمئن باشید اگر کوچکترین بحث و جدلی تو تاپیکهای مذکور تا حالا شکل گرفته بود مدیران سایت برای جلوگیری از خارج شدن از قانون همونطور که جاهای دیگه فورا" تذکر دادن و حتی تاپیک رو قفل کردن , اینجا هم اقدام میکردن...ولی حتی تذکر هم تا حالا داده نشده, به همون دلیلی که عرض کردم , یعنی جلوگیری آگاهانه بچه های فعال این تاپیکها از شروع همون بحث هایی که تو قانونی که شما نقل قول کردید گفته شده ...وگرنه مطمئن باشید مدیران سایت از من و شمایی که یه عضو معمولی این سایت هستیم بیشتر به قوانین و اجرای اون اهمیت میدن...
موفق باشید...
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي July 13th, 2008, 19:06   #564
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

بنده نظر خودم رو در رابطه با اون قسمت از صحبت های دوستان که فرمودند ایجاد تاپیکهای مذهبی خلاف قوانین سایت می باشد عرض میکنم:
من فکر میکنم هیچ مدیری دوست ندارد قوانینی که با عث منسجم شدن سیستمش میگردد و از هر گونه پراکندگی جلوگیری می کند زیر پا بذارد و یه عده افراد خاص اجازه دهد به راحتی این قوانین رو زیر پا بذارند.
پس چرا این اتفاق می افتد؟
در جایی که به راحتی نوشته شدن یک خط چند حرفی یک سایت به وزینی این سایت میتواند از لیست سایتهای مجاز به لیست سایت های غیر مجاز منتقل شود ( سالها زحمت و خون دل خوردن افراد نخبه) اجازه دادن به یک بوته پیچک که سعی میکنه بپیچه و بالا بره منطقی به نظر میاد. امیدوارم این بوته اونقدر رشد نکنه که درخت اصلی رو خشک کنه.
در اخر عرایضم ذکر این نکته رو ضروری میدونم اگر خوب توجه کرده باشید در هیچ کجای تالار که بحث بر سر استراتژی و ... میباشد دلخوری پیش نمیاد . ولی این اتفاق خیلی ساده در چند پست افتاد. چرا؟ چون تفرقه و دور افتادن در ذات این گونه مباحث است.

پ ن : این جملات فقط نظر بنده بود و سخن گفتن از زبان کس دیگری نبود. اصولا بنده در چنین جایگاهی قرار ندارم.
قديمي July 13th, 2008, 19:37   #565
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

بیاد دارم که چندین بار در تاپیک های مذهبی بحث های کوچکی پیش آمد ولی طبق بند 8 قوانین سایت آنها را حذف کردم.

نمیدونم چرا دوستان توجه به کلمه بحث نمیکنند و از این بابت متعجبم

به هر حال در صدد ترکیب موضوعات مذهبی با هم هستم (طبق پست آماری جناب amirbabak) تا تعداد این تاپیک ها کاهش پیدا کنه و سعی در مرتب نگاه داشتن این تاپیک ها خواهم کرد. کار دیگری هم مانند حذف این تاپیک ها به ذهنم نمیرسه چرا که مباحث به هیچ عنوان مغایرتی با قوانین سایت سرمایه ندارند و همانطور که در پست های قبلی ام ذکر کردم نه عامل فشاری در این تاپیک ها وجود داره و نه به کسی توهین میشه و هم اینکه موضوعات اخلاقی هستند. بحثی هم اگر پیش بیاد به سرعت حذف خواهد شد.

با تشکر
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي July 13th, 2008, 21:19   #566
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جهت اطلاع دوستان عرض کنم که هیچ وقت توی تاپیک های مذهبی مشکلی پیش نمی یاد چون آقا حامد قبل از پیش اومدن مشکل پست مربوطه رو پاک می کنند.

اگر فقط قضیه جنبه اظهار نظره پس بقیه هم باید بتونند نظر خودشون رو بگویند، من یک دوست سنی دارم که اگه موافق باشین می تونم در مورد خوبی های شمر و یزید و بدی های دشمن مقابلشون که دوستان در موردش تاپیک می زنند تا دلتون بخواد ازش کتاب بگیرم و اینجا تاپیک بزنم و پست ایجاد کنم (البته فقط شمر و یزید نیستند، کتاب در این مورد زیاده که اگر یه خط از هرکدوم نوشته بشه فکر کنم دوستان ...).

در هر صورت من هم مثل بقیه یه استفاده کننده از این سایت هستم، فقط احساس می کنم که اینجا کاربران درجه یک و دو داریم، اینجا تبعیض هست.

من و سایر دوستان که مخالف این تاپیک ها هستیم درجه دو هستیم و سایر دوستان که موافق هستند درجه یک هستند، اینجا برتری افراد براساس تجربه و دانشی که دارند نیست براساس دین و مذهبه.
قديمي July 13th, 2008, 21:44   #567
della
Junior Member

della's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 64 بار در 13 پست
della (سطح 0)
Thumbs down

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که هیچ وقت توی تاپیک های مذهبی مشکلی پیش نمی یاد چون آقا حامد قبل از پیش اومدن مشکل پست مربوطه رو پاک می کنند.
من و سایر دوستان که مخالف این تاپیک ها هستیم درجه دو هستیم و سایر دوستان که موافق هستند درجه یک هستند، اینجا برتری افراد براساس تجربه و دانشی که دارند نیست براساس دین و مذهبه.
دوست عزيز

كاملاً با شما موافقم - متاسفانه نظر مديريت سايت اين است كه يك عده خاص حق زدن تاپيك در مورد علايق مذهبي خودشان را دارند ولي هيچ شخصي نمي تواند در آن تاپيك اظهار نظر مخالفي بكند و يا مطلبي بنويسد ! و حتي تاپيكي براي نظرات و عقايد شخصي خود بزنند !
اين يعني قائل شدن حق آزادي بيان براي فقط يك عده خاص كه همه تريبونهاي اين مملكت را هم در دست دارند و تبعيض و سانسور در مورد ديگران !
قديمي July 13th, 2008, 21:48   #568
economic.finance
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
اگر فقط قضیه جنبه اظهار نظره پس بقیه هم باید بتونند نظر خودشون رو بگویند، من یک دوست سنی دارم که اگه موافق باشین می تونم در مورد خوبی های شمر و یزید و بدی های دشمن مقابلشون که دوستان در موردش تاپیک می زنند تا دلتون بخواد ازش کتاب بگیرم و اینجا تاپیک بزنم و پست ایجاد کنم (البته فقط شمر و یزید نیستند، کتاب در این مورد زیاده که اگر یه خط از هرکدوم نوشته بشه فکر کنم دوستان ...).

در هر صورت من هم مثل بقیه یه استفاده کننده از این سایت هستم، فقط احساس می کنم که اینجا کاربران درجه یک و دو داریم، اینجا تبعیض هست.

Exactly true
واقعا اگر مشکلی پیش نمیاد من هم دوست دارم در مورد پیامبر اسلام و خداشناسی و دین یک مطلب بزارم بدون حاشیه...ولی بجای اینکه این مطلب از طرف فردی مثل علامه مجلسی باشه می خوام از طرف یکی مثل سروش اون مطلب رو بزارم...حالا می خوام از دوستانی که میگن دموکراسی دوطرفه اینجا برقراره بپرسم که آیا اگرمن اینکار رو بکنم تاپیکم حذف نیمشه؟؟؟؟...آیا اخطار از طرف مدیریت سایت نمی گیرم؟؟؟....آیا بن نمیشم؟؟؟؟

پس حق بدید که در ما احساس تبعیض وجود داشته باشه

ممنون و موفق باشید
3 تشکر کننده از economic.finance:
قديمي July 13th, 2008, 22:43   #569
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

سلام

متاسفم که مجبورم برخی نکات بدیهی رو یادآوری کنم:

۱- گردانندگان سایت سرمایه در کشور ایران زندگی می کنند. اکثر مخاطبان این سایت نیز از ایران به سایت دسترسی دارند. به همین دلیل ناچاریم قوانین کشور را رعایت کنیم. در غیر اینصورت سایت با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- مسئولیت مطالب مطرح شده در هر سایت، بر عهده مدیر سایت می باشد. جدیدا طرحی در مجلس مطرح شده که مجازات بسیار سنگینی برای افرادی که هرگونه فعالیت اینترنتی غیر اخلاقی و غیر دینی داشته باشند تعیین شده. حتی این افراد محا رب شناخته شده و با صدور حکم اعد ام مواجه خواهد شد.

من حاضر نیستم مسئولیت طرح موضوعات خطرناک (و در عین حال بی فایده) رو بپذیرم. هدف من از راه اندازی این سایت، ایجاد محیطی دوستانه برای بحث و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بود، نه درج موضوعات سیاسی و مذهبی!

آیا از دوستان کسی هست که مسئولیت مطالب سیاسی و مذهبی درج شده در سایت رو بپذیره؟ اگر پاسخ مثبته، ظرف چند روز آینده به اتفاق ایشان متنی تهیه و برای گواهی امضاء به یک دفتر خانه رسمی مراجعه می کنیم و تمام مسئولیت تاپیکهای غیر فنی رو به این دوست عزیز منتقل می کنیم. بلافاصله پس از امضای این سند، درج هرگونه مطلب سیاسی و مذهبی در سایت آزاد خواهد بود . . .

نوشتن مطالب سیاسی و غیر مذهبی با نام کاربری ناشناس، اقدام شجاعانه ای به نظر نمی رسه.

امیدوارم بجای بحثهای بیهوده و هدر دادن وقت و انرژی همدیگر، به فعالیتهای مفیدتری بپردازیم.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 13th, 2008, 23:46   #570
economic.finance
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

متاسفم که مجبورم برخی نکات بدیهی رو یادآوری کنم:

۱- گردانندگان سایت سرمایه در کشور ایران زندگی می کنند. اکثر مخاطبان این سایت نیز از ایران به سایت دسترسی دارند. به همین دلیل ناچاریم قوانین کشور را رعایت کنیم. در غیر اینصورت سایت با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- مسئولیت مطالب مطرح شده در هر سایت، بر عهده مدیر سایت می باشد. جدیدا طرحی در مجلس مطرح شده که مجازات بسیار سنگینی برای افرادی که هرگونه فعالیت اینترنتی غیر اخلاقی و غیر دینی داشته باشند تعیین شده. حتی این افراد محا رب شناخته شده و با صدور حکم اعد ام مواجه خواهد شد.

من حاضر نیستم مسئولیت طرح موضوعات خطرناک (و در عین حال بی فایده) رو بپذیرم. هدف من از راه اندازی این سایت، ایجاد محیطی دوستانه برای بحث و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بود، نه درج موضوعات سیاسی و مذهبی!
آیا از دوستان کسی هست که مسئولیت مطالب سیاسی و مذهبی درج شده در سایت رو بپذیره؟ اگر پاسخ مثبته، ظرف چند روز آینده به اتفاق ایشان متنی تهیه و برای گواهی امضاء به یک دفتر خانه رسمی مراجعه می کنیم و تمام مسئولیت تاپیکهای غیر فنی رو به این دوست عزیز منتقل می کنیم. بلافاصله پس از امضای این سند، درج هرگونه مطلب سیاسی و مذهبی در سایت آزاد خواهد بود . . .

نوشتن مطالب سیاسی و غیر مذهبی با نام کاربری ناشناس، اقدام شجاعانه ای به نظر نمی رسه.

امیدوارم بجای بحثهای بیهوده و هدر دادن وقت و انرژی همدیگر، به فعالیتهای مفیدتری بپردازیم.

با احترام
رضا
Exactly true دوست من
دقیقا،این سایت همونطور شما فرمودید برای بحث تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوجود اومده(و من بشخصه برای زحماتی که میکشید بسیار احترام قائلم و بسیار از شما تشکر می کنم) نه در زمینه های مذهبی و سیاسی....خوب پس بهتر نیست که حالا که اینطوره در مورد هر موضوع مذهبی و در مورد هر دینی این مورد رعایت بشه؟؟؟؟...و یا اینکه شما رو مجبور کردند که در مورد اسلام و تشیع بایدحتما مطالبی رو در این سایت درج کنید و گرنه این سایت رو می بندند؟؟؟؟؟...آیا چنین چیزی به شما گفته شده؟؟؟؟...اگر اینطور هستش که من بشخصه از شما معذرت می خوام و دیگه هم اصراری سر این موضوع ندارم...ولی اگر اینطوری نباشه،بهتر نیست که برای رعایت تعادل و جلوگیری از دلخوری اون تاپیکها هم مشمول قوانین و خط مشی این سایت بشوند؟؟؟(یعنی اگر گفتگو و صحبت درباره دین مممنوع هستش در مورد همه ادیان این موضوع صدق کنه.)

ممنون و موفق باشید

پ.ن:آقا رضا بنده مشکلات و محدودیتهایی که ذکر کردید رو کاملا درک می کنم،چونکه خودم هم ساکن همین کشور هستم،مسلمان هستم و شیعه هستم...از همه زحماتی هم که متقبل می شوید برای گرداندن این سایت(چه از نظر وقت چه از نظر مالی ) هم کاملا آگاه هستم و کار شما را، در بوجود چنین محلی مناسبی برای بحث و گفتگو در مورد بازارهای مالی،کاملا ارج می نهم و بسهم خودم بسیار سپاسگذارم...ولی لپ کلام و جان کلام صجتهای بنده و دوستان این هستش که ،همونطور که خودتون گفتید بهتر این سایت بکار اصلی خودش بپردازه بجای انکه محل تبلیغات و مدح و ثناگویی دین اسلام و شیعه بشه(برای اینکار سایتهای بسیاری وجود دارند ) و این موضوع محل اختلاف و بوجود آمدن احساس تبعیض بشه

بهر حال این حرف بنده برای حذف تاپیکهای مذهبی(که در راستای اهداف و قوانین این سایت نیستند) و یا انتقال اونها به یک تالار دیگه ، یک پیشنهاد هستش...وگرنه کیه که ندونه صلاح ملک خویش خسروان دانند و این حق شما بعنوان صاحب سایت هستش که هر مطلبی که خواستید رو اجازه بدید تا در اینجا بیان بشه و هر مطلب رو که دوست نداشته باشید حذف کنید.
4 تشکر کننده از economic.finance:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:46 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.