انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 12th, 2009, 11:46   #31
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من گرفتن حق عضویت به هیچ عنوان ایده جالبی نیست، ما تاپیک های زیادی در مورد خرید دست جمعی و یا کارهای مشارکتی داریم هرکس که تمایل داشت می تونه توی اون تاپیک ها عضو بشه ولی گرفتن حق عضویت اصلاً جالب نیست.
قديمي April 14th, 2009, 20:18   #32
Hex005
Senior Member

Hex005's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 280 پست
Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)
0

سلام

قبلا یک پیشنهاد دادم برای محدودیت در باز کردن تاپیک ها.

اما پیشنهاد دوم:
یک منو یا پنجره شناور روی هر تاپیک است که لینک مطالب اصلی روی آن است. مثلا وقتی به تاپیک برنامه نویسی مراجعه می کنم ، همزمان یک پنجره کنار صفحه نمایش باز می شود که به من امکان می دهد به مطالبی که می خواهم با یک کلیک مراجعه کنم. من باید بتوانم این پنجره را باز نگهدارم و یا اگر مزاحم کارم دیدم ، آنرا ببندم.

مورد مشابه در سایتهایی است که بعنوان میهمان مراجعه می کنید و به هر تاپیکی که مراجعه می کنید ، توسط یک پنجره به شما ثبت نام و لینک آنرا یادآوری می کند.

موفق باشید
Hex005 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hex005:
قديمي April 15th, 2009, 00:01   #33
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
اجابت دستور آقا Reza

0

سلام Reza جان ، با تقدیم احترام ، اگر جسارت نباشد و باعث دلگیری هیچ یک از دوستانم نشود ، من هم نظرم را عرض می کنم :
سایت سرمایه واقعاً برای همه ما یک سرمایه بوده و هست که برای آن ، قیمت و ارزشی نمی توان تعیین کرد و این نتیجه کار و زحمت و صرف وقت مدیران ارشد سایت ( آقا Reza دلسوز و پیگیر و مهربان و آقا یاسر رشیدی ( اخیراً خیلی کم پیدا ) ) و دیگر مدیران زحمتکش قبلی و فعلی و نیز دوستان پر تلاش و کم توقع و گاهاً بسیار مظلوم ( در مقابل حملات دیگران ) بوده و من بسیاری از مطالب با ارزش را در این سایت آموختم و همچنان در صندلی آخر کلاسها ، بحثها را دنبال می کنم ...

اگر اجازه بفرمایی چند مورد نه چندان جالب ( از نظراین حقیر ) را با هم مرور کنیم :
1- تاپیکی ( با عجله ) باز می شود و بازکننده تاپیک چون بدون تامل لازم و با عجله اقدام به باز کردن تاپیک نموده ، در پاسخ دادن به سوالات دوستان بازمانده و لذا از جواب دادن صریح به دوستان سر باز زده و تاپیک با چندین سوال بدون جواب و بدون رسیدن به نتیجه مطلوب ، رها می شود ( و بعداً توسط مدیر محترم آن تالار ، تاپیک نیمه کاره به آرشیو آن تالار منتقل نمی شود و لذا در تالارها شاهد قاطی بودن تاپیکهای بسیار خوب و تاپیکهای نیمه کاره هستیم ) .

2- تاپیکی بدون داشتن هدفی خاص ( و شاید بمنظور کسب شهرت و یا دلایل دیگر ) باز می شود و دوستان هرچقدر منتظرمی مانند که باز کننده تاپیک ، مطالب مفید مورد نظرش را بیان کند ، خبری نمی شود و بحثها شروع می شود : پست اول : آقا پس چی شد ؟ پست دوم : آقای ... گل گفتی ، داداش منتظریم ها ... پست سوم : آقای محترم ، شما که تاپیک باز می کنید چرا آنرا پیگیری نمی کنید ... پست چهارم : دوستان صبر داشته باشید ، من آیدی ... را می شناسم ، ایشان الکی تاپیک باز نمی کند ... پست پنچم : دوستان سلام ، من تازه کارم لطفاً به من راهی نشان دهید که زود فارکس را یاد بگیرم و بتوانم پول زیادی کسب کنم ... پست 6 الی پست 26 : شامل بحثهایی برای راهنمایی آن بنده خدا و نیز ترساندنش از فارکس و ... می باشد که به جهت جلوگیری از تطویل کلام عرض نمی شود ( راه حل : در یک تاپیک مراحلی که برای شروع از نقطه صفر دوستان صفر کیلومتر ( مثل این حقیر ) لازم است ذکر شود و در پاسخ به این قبیل سوالات ، فقط آدرس آن تاپیک داده شود نه اینکه در هر تاپیک تخصصی شروع کنیم به ذکر مطالبی که ربطی به آن تاپیک ندارد و حجم پستهای آن تاپیک بیخودی بالا برود ... ) .

3- بازکننده تاپیک اول تاپیک را باز می کند و بعد یادش می افتد که کمبود وقت دارد و نمی رسد به سوالات دوستان پاسخ دهدو یا اینکه در مورد سوالات بحق دوستان ( مثلاً نقطه دقیق خروج از پوزیشن طبق استراتژی مطرح شده در آن تاپیک ) ، جبهه گیری می کند و بحثها شروع می شود و تاپیک قفل می شود و ... ( متاسفانه در یکی از تاپیکهای تالار سیستمها و روشهای معامله ، خواندم که باز کننده تاپیک که شدیداً در مورد سوالات مربوط به نقطه خروج استراتژیش حساس بود ، نوشته بود که تاپیک منه و هرطور دلم بخواهد پاسخ می دهم ) ...

4- تاپیک بسیار خوب و فنی باز می شود و باز کننده تاپیک که انتظار داشته تاپیکش با استقبال زیادی مواجه شود ، وقتی استقبال کم دوستان را میبیند ، تاپیک نیمه کاره رها می شود ( غافل از اینکه اگر بحث مطرح شده در تاپیک کامل بیان شود ، شاید مورد استفاده دوستانی که در آینده به ما خواهند پیوست ، واقع شود و آنها این مطالب را مجدداً در تاپیکهایشان تکرار نکنند و حجم تاپیکهای تکراری نیمه کاره زیاد نشود ) ...

5- مورد بعدی : تاپیک باز شده و بصورت فعال توسط باز کننده تاپیک و سایر عزیزان پیگیری می شود ولی عکسها و یا فایلهایی که وجودشان در آن تاپیک لازم است در سایتهای موقتاً رایگان دیگر آپلود می شود ... و بعد از مدتی آن فایلها قابل دسترسی نخواهند بود و درخواستها جهت آپلود مجدد آن فایلها شروع می شود و دردناکتر اینکه مجدداً در فروم سرمایه آپلود نمی شوند و بازهم در سایتهای متفرقه موقتاً رایگان دیگر آپلود می شود ... و خلاصه بی جهت حجم پستهای تاپیک بالا می رود ... ( مگر آپلود در فروم سرمایه رایگان نیست که آنجا آپلود می شود ؟ )

و اما پیشنهادات این حقیر :
1- قبل از ایجاد تاپیک ، باز کننده تاپیک بهتر است یکبار خودش را بجای دوستان دیگر قرار دهد و خودش را برای پاسخ دادن به سوالات احتمالی آماده کند و برای وقت خوانندگان تاپیک ارزش لازم را قائل شود و تاپیک و دوستانی که آنرا دنبال می کنند ، نمیه کاره رها نشود .

2- در تاپیکها بخودمان اجازه ندهیم که با زدن پستهای بی محتوا و شامل خوش و بش با یک شخص خاص ، پست بی ربط به تاپیک ارسال کنیم و اگر با یک نفر می خواهیم خوش و بش کنیم و بطور کلی اگر با یک نفر راجع موضوعی که به تاپیک ربطی ندارد ، کار داریم ، بجای پست زدن در تاپیک ، از پیغام خصوصی PM که اصلاً برای همین منظور در اختیارمان قرار گرفته ، استفاده کنیم .

3- باز کننده تاپیک از سوالات متنوع دوستان دلگیر نشده و با جبهه گیری باعث به بیراهه رفتن بحث نشود .

4- تعداد قلیلی از دوستان عزیزم که کمی خودمانی ( و بعبارتی بهتر کمی غیر مؤادبانه ) در فروم بحث می کنند توجه داشته باشند که دوستان دیگر از ظرفیت متفاوتی از قبول کردن شوخی و خودمانی صحبت کردن با دیگران ، برخوردارند و در نتیجه این طرز صحبت غیر مؤادبانه ( البته بدون قصد و غرض ) ممکن است باعث رنجش دوست دیگرمان شده و باعث سرخوردگی آن عزیز و دوری از فروم شود و یا باعث بحث بیهوده ای شود که منظور شما چی بود که اینطوری صحبت کردید و ...

5- کلیه عکسها و فایلهای تاپیک در فروم سرمایه آپلود شوند و اگر قبلاً آپلود شده ، جهت جلوگیری از بالا رفتن حجم سایت با آپلود فایلهای تکراری ، فقط لینک آنها ( که حداقل یکبار در فروم سرمایه ( نه در سایتهای موقتاً رایگان دیگر ) آپلود شده اند ) در تاپیک قید شود که با اینکار به نوعی از پستهای تکراری جلوگیری می شود چون گاهاً اندیکاتور و نیز فایل راهنمای آن اندیکاتور در تاپیکی دیگر وجود دارد و آن اندیکاتور در تاپیکی دیگر مجدداً آپلود می شود و سوالات راجع به فایل راهنمای آن اندیکاتور شروع می شود و فایل راهنما مجدداًدر این تاپیک هم آپلود می شود ...

6- مثل همیشه با پولی شدن سایت مخالفم چون با اینکار به احتمال قوی تعدادی از دوستان زحمتکش و باسوادمان را از دست خواهیم داد ، فراموش نکنیم که فروم سرمایه در کل ایران عضو دارد و وضع مالی همه عزیزان یکسان نیست ...

ببخشید که زیاد صحبت کردم دوستان عزیز ، از همگی دوستانی که حق تعلم بر گردنم دارند سپاسگزارم و اگر با پستم باعث رنجششان شدم ، از ایشان عذرخواهی می کنم و امیدوارم فروم سرمایه همیشه در قلب همه ما در حال تپیدن و جنب و جوش باشد ...

Reza جان باور کن که خیلی وقت بود که می خواستم این مطالب را با شما در میان بگذارم ولی می ترسیدم که به تعدادی از عزیزان بر بخورد و الان هم چون دستور شما را دیدم ، دست به قلم شدم ، اگر مطالب مطرح شده این حقیر را نامناسب تشخیص می دهید ، آنها را ( و یا کل پست را ) پاک بفرمائید و اگر هم که احیاناً مطلبی در این تاپیک از سایر سرورانم و یا از پست این حقیر ، مناسب تشخیص داده شد که بهتر دیدید همیشه و توسط همه رعایت شود ، پیشنهاد می کنم که در یک فایل مثلاً بنام : " مطالبی که توسط همه می بایست رعایت شود " بالای همه تاپیکها Pin شود چون بدیهی است که کلیه اعضای فعلی و اعضای آینده فروم به این تاپیک مراجعه نکنند و از مطالبی که بین ما رد و بدل می شود بی خبر باشند و وضع فعلی فروم همچنان ادامه پیدا کند ...

ارادتمند همه : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط Honda در April 15th, 2009 و ساعت 00:09
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 15th, 2009, 17:58   #34
_Yashar_
Junior Member

_Yashar_'s Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 60 بار در 24 پست
_Yashar_ (سطح 0)
0

سلام
من لینک RSS فروم "سیگنال ها " رو تو FeedBurner ادد کردم اما وقتی پستی زده میشه چیزی تو RSS نمیاد
RSS غیرفعاله؟
قديمي April 15th, 2009, 21:44   #35
Honda
Senior Member

Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام _Yashar_ عزیز ، فکر کنم سوالت را در تاپیک مناسبی مطرح نکردی ، با اجازه ات من RSS را از قسمت "جستجو" ی سایت جستجو کردم ، امیدوارم بتواند کمکت کند : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
اگر مشکلت حل نشد پیشنهاد می کنم مشکلت را در همان تاپیک مطرح بفرمایی تا اگر دوست دیگری راجع به RSS مشکل و یا سوالی داشت ، پست 991 و پست شما را با هم ببیند ، شاید اینطوری بهتر باشد که راجع به یک موضوع ، سوالات و جوابهایشان در یک تاپیک جمع باشد ، حالا هرطور که خودت صلاح می دانی.
قربانت : Honda

2 تشکر کننده از Honda:
قديمي April 16th, 2009, 12:02   #36
Meysam Piri
مسئول تالار "روان‌شناسی در معامله‌گری"

Meysam Piri's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 4,889 بار در 891 پست
Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Meysam Piri
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Honda نمايش نوشته ها

6- مثل همیشه با پولی شدن سایت مخالفم چون با اینکار به احتمال قوی تعدادی از دوستان زحمتکش و باسوادمان را از دست خواهیم داد ، فراموش نکنیم که فروم سرمایه در کل ایران عضو دارد و وضع مالی همه عزیزان یکسان نیست ...

[

Honda

جناب Honda تمام مواردی که فرمودید متین و منطقی فقط بنده با بند ۶ صحبتهاتون مشکل دارم .فکر می کنم اگر قسمتهای غیر تخصصی سایت رایگان باشد دوستانی که علاقه مند به فعالیت در این قسمت هاهستند و تعدادشان هم کم نیست نیازشان برطرف می شود.

گرفتن مبلغی جهت عضویت برای استفاده از قسمتهای تخصصی گامی در جهت حرفه ای تر شدن بزرگترین فروم تخصصی فارکس در ایران است.

مگر این حق عضویت مبلغش چقدر است که فرمودید بعضی از عزیزان استطاعت پرداخت این مبلغ را ندارند؟

اینجا یک پارادوکس به وجود می آید .شما زمانی که هر فرد برای یادگیری این کار صرف می کند ,پولی که بابت خرید کتاب ها هزینه می کند, مبلغ لازم برای افتتاح حساب نزد یک کارگزاری, هزینه ماهانه ای که برای اینترنت می پردازد و.....را در نظر بگیرید.آیا مبلغ ۲۰۰۰ تومان حق عضویت در هر ماه در مقایسه با این موارد رقم هنگفتی محسوب می شود؟

اگر شخصی که به قول شما در مناطق دور افتاده زندگی می کند و توانایی پرداخت چنین مبلغ اندکی را ندارد پس این شخص پولی برای پرداخت اینترنت ماهانه هم ندارد ,نمی تواند کتاب بخرد و قادر به افتتاح حساب هم نیست!!!

آیا به نظر شما این کار برای چنین شخصی مناسب است؟؟؟؟؟؟
قديمي April 16th, 2009, 13:13   #37
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Meysam Piri نمايش نوشته ها
جناب Honda تمام مواردی که فرمودید متین و منطقی فقط بنده با بند ۶ صحبتهاتون مشکل دارم .فکر می کنم اگر قسمتهای غیر تخصصی سایت رایگان باشد دوستانی که علاقه مند به فعالیت در این قسمت هاهستند و تعدادشان هم کم نیست نیازشان برطرف می شود.

گرفتن مبلغی جهت عضویت برای استفاده از قسمتهای تخصصی گامی در جهت حرفه ای تر شدن بزرگترین فروم تخصصی فارکس در ایران است.

مگر این حق عضویت مبلغش چقدر است که فرمودید بعضی از عزیزان استطاعت پرداخت این مبلغ را ندارند؟

اینجا یک پارادوکس به وجود می آید .شما زمانی که هر فرد برای یادگیری این کار صرف می کند ,پولی که بابت خرید کتاب ها هزینه می کند, مبلغ لازم برای افتتاح حساب نزد یک کارگزاری, هزینه ماهانه ای که برای اینترنت می پردازد و.....را در نظر بگیرید.آیا مبلغ ۲۰۰۰ تومان حق عضویت در هر ماه در مقایسه با این موارد رقم هنگفتی محسوب می شود؟

اگر شخصی که به قول شما در مناطق دور افتاده زندگی می کند و توانایی پرداخت چنین مبلغ اندکی را ندارد پس این شخص پولی برای پرداخت اینترنت ماهانه هم ندارد ,نمی تواند کتاب بخرد و قادر به افتتاح حساب هم نیست!!!

با سلام خدمت دوست عزیز و نازنینم در سایت سرمایه

بنده نیز برای دریافت پول از دوستان ایرادی نمی بینم بخصوص برای تالار های تخصصی که گامی برای تخصصی شدن سایت دارداما
اما بهتر است ابتدای این کار با هزینه کمی مانند هر 6 ماه 5000 تومان باشد تا زمانی که این سایت نیز دارای نیرو های فعال دیگری شود و همچنین دوستان عزیزمون درامد بیشتری بدست بیاورند

اما خاطر عزیزمون رضا جان
باید عرض کنم همکار برای مدیران عزیز سایت نیز یک گام موثر جهت ارتقا کیفیت کاری سایت می باشد که بهتر است هر چه سریعتر نسبت به ان اقدام شود(که در مورد بعضی از تالار ها اقدام شده است)
در ضمن بهتر است برای مدیر تالار ازاد نیز عزیز نازنینی را مسئول بفرمایید که این تالار نیز دارای مدیر شود (با توجه به اینکه مسئله تائید مدیریتی هنگام ایجاد تاپیک جدید اجرا شده بسیار خوب است

با تشکر
هرکول
HERCOOL آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از HERCOOL:
قديمي April 16th, 2009, 13:58   #38
Honda
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Meysam Piri نمايش نوشته ها
سلام جناب Meysam Piri ، آقا من نظرم را گفتم و بحثی ندارم و تصمیم ندارم شخص دیگری را قانع کنم که نظرم حتماً درسته درسته . . .

خب آقا 2 کار دیگه هم میشه کرد :

کار اول : دوستانی که خیلی با پولی شدن سایت موافقند و فکر می کنند که اینکار تمامی مشکلات سایت را حل می کند و می فرمایند که همه استطاعت پرداخت را دارند و ... لطفاً موافقت آقا Reza را بگیرند و سایت را پولی کنند و ببینند که آیا مشکلات حل می شود یا خیر ؟

مگر sms در ایران رایگانه که روزانه این همه جوک و ... با sms رد و بدل می شود یعنی فقط و فقط کسانی که با sms جوک و ... می فرستند استطاعت پرداخت هزینه sms را دارند و دیگران ندارند ؟

خیر قربان ، کسی که بخواهد تفریح کند مطمئن باش که زودتر از کسی که بخواهد مطلب فنی بنویسد ، هزینه اش را پرداخت می کند چون وقت اضافی دارد و می خواهد یک جوری تلفش کند ...

کار دوم : تمامی کسانی که با پولی شدن سایت موافقند و استطاعت پرداخت ... تومانشان را بارها و بارها به همه اعلان می فرمایند ، لطف کنند و این مبالغ را بصورت داوطلبانه ( و نه تصویب لزوم اجبار برای همه ) به حساب سایت واریز کنند ...

خب راههای مختلف عرض شد و تصمیم البته با مدیریت محترم سایت می باشد. لطفاً اگر کسی با این حقیر کار داشت PM بفرستد چون تاپیک به همه تعلق دارد و صلاح نمی دانم که بیشتر از این تاپیک را با پستهایم اشغال کنم ...

همانطور که عرض شد من نظرم را گفتم ( که ممکنه نظر درستی هم نباشد ) و بحثی ندارم و تصمیم ندارم شخص دیگری را قانع کنم که نظرم حتماً درسته درسته . . .

البته تصمیم با مدیریت محترم سایت می باشد . . .

ارادتمند : Honda

آخرین ويرايش توسط Honda در April 16th, 2009 و ساعت 14:03
2 تشکر کننده از Honda:
قديمي April 16th, 2009, 18:51   #39
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بقول دوستمون آخه مگه 5000 تومن یا 2000 تومن در ماه می تونه جلو نوشتن مطالب بی ربط رو بگیره؟

تازه اینجوری بعضی از این افراد مدعی می شوند که چون پول دادند پس هرچیزی که دلشون می خواد بنویسند.

الان کاربرانی داریم که هراز گاهی پست های بی ربط و بی محتوی می زنند اون موقع همین پست ها رو که داریم هیچ با یه عده طلب کار هم طرف هستیم.

البته من منظورم همه کاربران محترم نبود، سوءتفاهم نشه.
قديمي May 4th, 2009, 01:37   #40
mrfix
Member

mrfix's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 282 بار در 71 پست
mrfix (سطح 1)mrfix (سطح 1)mrfix (سطح 1)mrfix (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mrfix
0

راستش یک دیدگاه هم هست که اگر سایت قرار به پولی شدن باشد شاید در عده افرادی که به فارکس روی می آورند کم شود.
خود من با مطالعه همین سایت سرمایه بود که با فارکس آشنا شدم و مطالعه قسمتهای تخصصی فهمیدم که می شود با فارکس نیز پول در آورد و به این راه کشیده شدم. والا قبل از آشنایی ببا این مقوله حاضر نبودم پولی را بیجهت هزینه کنم.
در ثانی هزینه ای که برای تبلیغ در سایت از طرف نمایندگان بروکرها پرداخت می شود مگر نه این است که برای جذب افرادی باشد که حساب ریل ندارند؟ سایت های تخصصی پولی برایآن دسته افرادی هستند که به طور تخصصی در فلان زمینه کار میکنند و طبیعتا در شرایط واقعی. پس ایت تبلیغات بیهوده خواهد بود.
پس درآمدها از یک طرف کم . از طرف دیگر زیاد می شود. ولی پس از گذشت مدتی باید دید نتیجه این کار چه می شود.
البته اینها همش نظر شخصی هست و امیدوارم باعث دلخوری بقیه نشوم. در نهایت هر طور که مدیریت محترم صلاح بدانند عمل می شود.
در مورد تعدد پستها نیز برخی دوست دارند زیاد حرف بزنند و برخی کم. شاید اگر به سابقه عضویت من هم نگاه کنید تعداد پست خیلی کمی دارم و بهتر بگویم که به خاطر مسایل فنی در حیطه فنی هم هیچ پستی نزدم فقط به خاطر اینکه معتقدم برای پست در این زمینه ها باید دانش و تسلط ماهرانه ای داشت اما بعضی از دوستان شاید ده ها برابر من فعالیت داشته اند.
و لازم نیست که من هر تاپیکی زا دنبال کنم و به مرور زمان تشخیس داده ام که چه تاپیکهایی برای مطالعه مفید است و حتی اگر لازم بوده همه تاپیکها را زیر و رو کرده ام.
و با طبقه بندی - نحوه آرشیو و امتیازبندی اصولی مطالب کار برای تازه واردین راحتتر می کند.
اینکه نمیتوانیم نظم خاصی را به خیل کارها بدهیم دلیلی نمیشود که بخواهیم این مساله را پاک کنیم و بخواهیم خودمان را با محدود کردن راضی کنیم. پس بیایید راه حل اصولی و منطقی ای را پیش بگیریم.
mrfix آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrfix:
قديمي May 6th, 2009, 00:12   #41
Professional
Senior Member

Professional's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: تبریز (شهر اولین ها)
تشکر از ايشان: 422 بار در 131 پست
Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به Professional ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Professional
0

بنده پیشنهادم اینه که تاپیکی برای تبادل دلار از طریق وب مانی ، بین بروکری و ... باز بشه و در صفحه اول هم نرخ هر روز تعیین بشه تا هم این سایت های غیر خودی اینقدر گرون حساب نکنن (خرید و فروش ارز رو) و هم اینطوری سریعتر و یکپارچه تر کار انجام میشه. سود و ضرر هم به خودمون میرسه ....
البته پیشنهادم هیچ ربطی به صحبت دوستان نداشت.
با تشکر
قديمي May 8th, 2009, 14:41   #42
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

سلام

این نوار بالای سایت که قوانین رو میگه خیلی کار خوبیه

"از بحث های سیاسی و مذهبی اکیدا خودداری کنید"

"برخی مواقع سکوت بهترین پاسخ است" و...

فقط من نمیدونم چرا همش یاد 10 فرمان حضرت موسی میافتم

ارادتمند
قديمي May 8th, 2009, 18:48   #43
سهامدار جزء
مدیر تالار مدیریت سرمایه - مدیر تالار روان‌شناسی در معامله‌گری

سهامدار جزء's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2004
تشکر از ايشان: 8,045 بار در 1,329 پست
سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به سهامدار جزء
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
سلام

این نوار بالای سایت که قوانین رو میگه خیلی کار خوبیه

"از بحث های سیاسی و مذهبی اکیدا خودداری کنید"

"برخی مواقع سکوت بهترین پاسخ است" و...

فقط من نمیدونم چرا همش یاد 10 فرمان حضرت موسی میافتم

ارادتمند
حالا برو خدا رو شکر کن مثل الواح ده گانه آقا رضا روی سنگ کتیبه نکرده این نوشته ها رو. والا هر دفعه سایت رو باز میکردی میزد شیشه مانیتور رو خرد میکرد.
قديمي May 8th, 2009, 18:50   #44
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله سهامدار جزء نمايش نوشته ها
حالا برو خدا رو شکر کن مثل الواح ده گانه آقا رضا روی سنگ کتیبه نکرده این نوشته ها رو. والا هر دفعه سایت رو باز میکردی میزد شیشه مانیتور رو خرد میکرد.
بنده هم بابت اين حركت زيبا از اقا رضا تشكر ميكنم
جناب صمدي يعني شما ميگي اگه رو لوح باشه ما رعايت ميكنيم؟
قديمي May 9th, 2009, 00:12   #45
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

به نظرم این نوشته اگر فقط در تالار موضوع آزاد نشون داده بشه، خیلی بهتر خواهد بود.

چون اکثراً قوانین این تالار تکرار میشه....

ارادت
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:11 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.