انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 17th, 2009, 18:06   #1
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
بازی تحت وب همراهی بچه های سرمایه ( travian )

0

به نام اهورا مزدا
قصد دارم یک گروه در این بازی آنلاین ایجاد کنم که بچه های سرمایه توش حضور داشته باشن و با هم یک اتحاد قدرتمند بسازیم این بازی واقعا جذاب هست و قبلا هم بازیهای مشابهی در فرووم معرفی شده بود که مورد استقبال دوستان قرار گرفته بود برای همین من و جناب کسری دوست داشتیم با ایجاد تاپیک این بازی رو گسترش بدیم و از طرفی هم کمی به امپراتوری های ظالم گوش مالی بدیم این طرح شاید کمی طول بکشه چون برای ایجاد اتحاد باید کار گروهی مناسبی شروع بشه اول از همه باید سر گروه یک سفارت شماره سه ایجاد کنه که بتونی یک اتحاد جدید ایجاد کنه برای اینکه این کار صورت بگیره هر دوستی که میخواد ثبت نام کنه از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام کنه تا رتبه من بالا بره و بتونم یک اکانت پلاس ردیف کنم و کار رو شروع کنیم این بازی با تمام بازیهای پیچیده وب که نیازمند بلد بودن انگلیسی هست راحتتره و به زبان فارسی ترجمه شده که به راحتی یاد میگیریم در ادامه اینکه دوستان وقتی از طریق این لینک ثبت نام کردن حتما از سرور چهار ثبت نام کنن چون بعدا که اتحاد ایجاد کردیم بتونیم رابطه داشته باشیم تا اونجا که من فهمیدم هر سرور برای خودش اعضای جداگانه داره در ادامه آموزش بازی رو خواهم گذاشت که دوستان بتونن به راحتی بازی کنن البته من خودم هم زیاد تجربه ندارم و دو سه روزی هست که با این بازی آشنا شدم اینم لینک ثبت نام در ضمن من خودم نژاد گولها رو انتخاب کردم چون دفاعشون بهتره
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي September 17th, 2009, 18:21   #2
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

علی جان ممنونم
البته جناب ariana قبلاً این بازی را معرفی کرده بودند

اما واقعاً یک تاپیک مخصوص این بازی میبایست ایجاد می شد.

خیلی بازی جالبیست
البته بنده یک پای ثابت همه بازیهای استراتژیک هستم.
Civilization ، WarCraft و خدای بازیها یعنی GENERAL Zero Hour .
تو همه اینها با هر کی بخواهید کل می اندازم!

اما در مورد تراوین:

علی جان من خودم یک تیم دارم، اگر اتحادتون ساخته شد منم میام تو زیر مجموعتون.

چوسان قدیم (81|-123)

پ.ن: پیشنهاد میکنم روم را برداشته و منطقه جنوب شرقی را برگزینیم.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي September 17th, 2009, 18:22   #3
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
تهیه غذا

0

خوب دوستان از اونجایی که منم مثل همتون این بازی رو تازه شروع کردم و زیاد وارد نیستم کم کم شروع میکنم به آموزش جاهایی که خودم بلدم اولین و مهمترین چیز در این بازی غذا هست شما باید همیشه میزان تولید گندمتون از میزان مصرف بالاتر باشه چون گندم کم نیارید واسه اینکه بتونید غذای بیشتر تولید کنید باید سطح مزرعه رو ارتقا بدید در حالت پیش فرض شما شش تا مزرعه دارید که هر کدوم در ساعت دو واحد گندم تولید میکنه که میشه 12 تا شما برای شروع باید روی یکی از اونها کلیک کنید و میزان تولید رو در یکی از اونها به سطح یک ارتقا بدید وقتی که میزان تولید به سطح یک ارتقا پیدا کرد تولید از دو واحد در ساعت به پنج واحد در ساعت میرسه که خیلی خوبه جمعیتی هم که برای شروع به شما میده دو نفر هست البته توضیحات تصویری رو هم به زودی خواهم داد در ضمن برای اینکه نمای کلی دهکده رو ببینید در بالای صفحه که وارد یوزر میشید سمت راست هست که چند عکس گرد وجود داره که وقتی با موس روشون میری روشن میشه و به فارسی مثلا نوشته نمای کلی دهکده یا در کنارش یکی دیگه هست که وقتی موس رو روش میبری نوشته مرکز دهکده البته توضیحات بیشتری هم خواهم داد فعلا تا اینجا رو داشته باشید
قديمي September 17th, 2009, 18:24   #4
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AmirBabak نمايش نوشته ها
علی جان ممنونم

خیلی بازی جالبیست

اما در مورد تراوین:

چوسان قدیم (81|-123)

امیر بابک جان روی کدام سرور هستید ؟
من روی سرور 2 هستم .
قديمي September 17th, 2009, 18:25   #5
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

سلام
من یک زمانی منچ بازی میکردم . نمیدونم به این بازی ربط داره یا نه ولی ما هم هستیم فقط از شوخی گذشته ما که همیشه پای سیستم نیستیم اگه بیاییم جزء گروهتون ، اونوقت نباشیم شما بازیتون لنگ نمیشه ؟
قديمي September 17th, 2009, 18:30   #6
AmirBabak

AmirBabak's Avatar

AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kasra نمايش نوشته ها
امیر بابک جان روی کدام سرور هستید ؟
من روی سرور 2 هستم .
ای بابا من سرور 4 هستم
قديمي September 17th, 2009, 18:37   #7
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AmirBabak نمايش نوشته ها
علی جان ممنونم

خیلی بازی جالبیست

اما در مورد تراوین:

چوسان قدیم (81|-123)

دمت گرم امیر جان والا من خودم تازه شروع کردم واسه همین زیاد وارد نیستم ولی چون زبان فارسی بود و سرورش نسبت به سرورهای دیگه تند تر بود خوشم اومد واسه همین حتما شما هم من رو راهنمایی کنید چون احتمال داره یه چیزایی رو من اشتباه متوجه شده باشم آخه زیاد مفصل توضیح نداده و اینهایی هم که دارم میگم طبق تجربیات یکی دو روزه هست که شاید هم اشتباه کنم
قديمي September 17th, 2009, 18:46   #8
AmirBabak

AmirBabak's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
دمت گرم امیر جان والا من خودم تازه شروع کردم واسه همین زیاد وارد نیستم ولی چون زبان فارسی بود و سرورش نسبت به سرورهای دیگه تند تر بود خوشم اومد واسه همین حتما شما هم من رو راهنمایی کنید چون احتمال داره یه چیزایی رو من اشتباه متوجه شده باشم آخه زیاد مفصل توضیح نداده و اینهایی هم که دارم میگم طبق تجربیات یکی دو روزه هست که شاید هم اشتباه کنم
رو چشمم
برای شروع به کار ، دوستان [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] رو حتماً مطالعه کنند تا با سه قبیله موجود در بازی آشنا شوند.
2 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي September 17th, 2009, 18:51   #9
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ali Tavakoli نمايش نوشته ها
سلام
من یک زمانی منچ بازی میکردم . نمیدونم به این بازی ربط داره یا نه ولی ما هم هستیم فقط از شوخی گذشته ما که همیشه پای سیستم نیستیم اگه بیاییم جزء گروهتون ، اونوقت نباشیم شما بازیتون لنگ نمیشه ؟
علی جان چه بسا که از منچ بازی کردن هم راحت تره البته اینو بگم که این بازی بیشتر باید فکر کنی و درست دهکده رو اداره کنی ولی چون زیاد پشت سیستم نیستی البته تا اونجا که من فهمیدم بهتره اول دو تا انبارات رو بنا کنی که تولیدات هدر نره و انبار بشه و روزی اگر یکی دو بار هم سر بزنی و استحکامات و غیره رو بنا کنی موفق خواهی بود البته به نظر من مهمترین عامل واسه بقا تو این بازی تولید گندم هست
قديمي September 17th, 2009, 18:52   #10
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

سلام
به به تراوین بازای عزیز
البته اکثر دوستان اطلاع دارن من روی سرورهای مختلف اکانت دارم و همون اوایل میخواستم یه تاپیک ایجاد کنم.
ولی چیزی که اینجا میخوام بگم اینه که اگه واقعاً به فکر زندگی و کسب و کار خودتون هستید وارد این بازی نشید چون به شدت اعتیادآوره و باعث عقب افتادن از کار و زندگیتون میشه.
من الان تمام اکانتهای خودم که هر کدوم 6-7 دهکده با فول امکانات و نیرو دارن رو سپردم دست دوستان متحد و قرار شد دیگه خودم به اکانتها سر نزم.
بخدا اگه به فکر خودتون هستید همین حالا وارد نشید چون اگه وارد شدید دیگه به راحتی نمی تونید برگردید.
در ضمن یه بازی جدیدتر هم اومده که 8 نژاد داره و نژاد پارس هم توش هست البته از اونجایی که من شما رو از همین تراوین هم منع می کنم بالطبع دلم نمیخواد سراغ اون یکی هم برید.
خود دانید.
موفق باشید

پ ن: همراهان عزیز توتویی ، بابا به فکر همون کار پر درآمد خودمون باشیم ول کنید این بچه بازیها رو (یکی نیست به خودم بگه!!!)
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي September 17th, 2009, 19:29   #11
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

0

چه جالب تا الان 5 نفر ثبت نام کردن دوستان دقت کنن از این پنج نفر یکی توی سرور یک و یکی دیگه تو سرور سه ثبت نام کردن که بعدا که بخواهیم اتحاد ایجاد کنیم نمیتونیم با اونها رابطه داشته باشیم لطفا حتما تو سرور 4 اکانت باز کنید ببینیم میتونیم یک ماهه یک اتحاد ایجاد کنیم راستی سعیدیان جان بابا احوال مارو نمیپرسی تو تو رو هم بزن تو رگ حالشو ببریم هر وقت خواستی پیام بده جلسه بزاریم
قديمي September 17th, 2009, 19:35   #12
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

سلام
حالا که حرف گوش نمی کنید با توجه به اینکه در سرورهای پایین و همچنین سرور اسپید جنگ بر سر کتیبه ها شروع شده و ناتارها از راه رسیدن و پایان اون سرورها نزدیکه پس برید سراغ همون سرور 4 که ظاهراً تازه شروع شده و البته من توی این یکی خوشبختانه دیگه اکانت ندارم که وسوسه بشم.
راستی کسرا جان موقعیت اکانت سرور 2 رو بده تا بدم بچه ها با منجنیق بیان سراغت!!!
طاعات و عباداتتون قبول
موفق باشید
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي September 17th, 2009, 19:50   #13
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

0

دوستان دقت کنن سرور چهار اون بالا هست اشتباها همه دارن تو سرور سه ثبت نام میکنن سعیدیان جان تو هم بیا داداش فقط یکمی هم به ما کم تجربه ها کمک کن ولی از شوخی گذشته واقعا معتاد کنندست
اینم آیدی من هست alijob444 دوستان فکر کنم بتونن بهم پیام خصوصی هم بدن
قديمي September 17th, 2009, 21:00   #14
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

0

خوب دوستانی که ثبت نام کردن تا الان حدود 9 نفر هستن که من اصلا فکر نمیکردم که به این زودی این تعداد از دوستان ثبت نام کنن واسه همین چند تا راهنمایی بکنم تا الان که من این بازی رو انجام دادم متوجه شدم یکی اینکه اول از همه میزان تولیدات چوب و گندم رو بالا ببرید برای مثال اول دو تا هیزم شکن رو ارتقا بدید به سطح یک بعد مزرعه گندم رو ارتقا بدید به نظر من میزارن تولید گندم همیشه باید حداقل 10 تا بیشتر از مصرف باشه چون خیلی مهمه که ذخیره داشته باشید از ایجاد ساختمان در ابتدای کار امتنا کنید این اشتباه رو من کردم و الان ذخیره مواد اولیه کم دارم و منتظرم که با تولیداتم دوباره ذخیره داشته باشم سعی کنید واسه چیزای ریز ذخیره مواد اولیه رو خرج کنید برای ابتدای کار زیاد آهن احتیاج نیست خیلی کم مصرف میشه بهتره که معدن آهن رو بعدا ارتقا بدید حالا اینا رو داشته باشید تا بعد در ضمن برای اینکه جمعمون جمع باشه حتما سرور 4 رو انتخاب کنید چون فعلا به قول جناب سعیدیان نه جنگی در کار هست و نه اینکه مزاحم آنچنانی هر دوستی هم سوالی داشت بپرسه تا بهش جواب بدیم اینجا دوستان وارد زیاد هستن راستی یه سوال هم من از دوستان وارد دارم آیا موقعی که میخواهیم اتحاد ایجاد کنیم فرقی نمیکنه که چه نژادی باشه مثلا رومی ها با گولها میتونن با هم اتحاد داشته باشن
قديمي September 17th, 2009, 21:31   #15
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
سلام
حالا که حرف گوش نمی کنید با توجه به اینکه در سرورهای پایین و همچنین سرور اسپید جنگ بر سر کتیبه ها شروع شده و ناتارها از راه رسیدن و پایان اون سرورها نزدیکه پس برید سراغ همون سرور 4 که ظاهراً تازه شروع شده و البته من توی این یکی خوشبختانه دیگه اکانت ندارم که وسوسه بشم.
راستی کسرا جان موقعیت اکانت سرور 2 رو بده تا بدم بچه ها با منجنیق بیان سراغت!!!
طاعات و عباداتتون قبول
موفق باشید
دوستانی که در حال ثبت نام هستند این نصیحت دلسوزانه جناب سعیدیان رو به یاد داشته باشند که این Travian از هر چیزی معتاد کننده تر هست طوری که با شروعش تا چندین ماه گاه و بیگاه شبها مجبور میشوید تا نزدیک صبح بیدار بمانید .
از طرف دیگه بهترین کسانی که میتونند توی این بازی استراتژیک موفق باشند ، فارکس کار ها هستند . این فقط یک بازی نیست . یک تمرین امپراتور بودن و فرمانده جنگی و اقتصادی بودن هست که به ارتباطات اجتماعی بین قبیله ها و اتحادها نیز بستگی داره . اونقدر توی این مدت برای این بازی سایتهای مختلف که استراتژی های جنگی و نکات رو بیان میکنند ایجاد شده که آدم از محبوبیت این بازی در دنیا متحیر میمونه .

راستی جناب سعیدیان توی سرور 2 ایران KasraKing رو اگه سرچ کنی میتونی پیدام کنی . منجنیق ها رو بفرست که چند وقته کسی جرات نکرده حمله حسابی بهم بکنه ، حوصلم سر رفته.

آخرین ويرايش توسط Kasra در September 17th, 2009 و ساعت 21:53
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Kasra:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
travian, وب, همراهی, بچه, بازی, تحت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 14:18 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.