انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 21st, 2009, 17:30   #1
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
نظرات مخالف قوانین حاضر

0

بدلیل مشکلاتی که در حال حاضر وجود داره و مشکلاتی که مطمئناً بعدها بوجود خواهد آمد، کسانی هستند و خواهند بود که به قوانین اعتراض دارند.

از اونجایی که در این تاریخ یعنی 1388/02/31 (پنجشنبه) جناب آقا رضا درهای دموکراسی رو باز فرمودند و فراخوان دادند که هرکس می تونه در تدوین قوانین نقش داشته باشه و نظرات خودش رو همانند انسانهای آزاده عنوان کنه، من این تاپیک رو ایجاد می کنم که هرکس بتونه نظرات مخالف خودش رو در رابطه با قوانین حال حاضر اینجا عنوان کنه تا تیم قانون گذار بتونه با آگاهی از ضعفها و مشکلات موجود به تصویب و یا تغییر قانون های جدید در راستای ایجاد و گسترش صمیمت و دوستی در سایت وزین سرمایه اقدام کند.

باشد که خدا نیز این جمع را یاری کند و دست خود را بر سر کاربران محترم این سایت تا قیامت نگه دارد.
قديمي May 21st, 2009, 17:39   #2
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

من خودم مشکلی که با قوانین موجود دارم این هست که حالا که قوانین نظام مقدس به شکلی هست که بعضی از افراد می تونند پست بزنند و عقاید خودشون رو مطرح کنند و بعضی از افراد نمی تونند حرف خودشون رو بزنند و نظراتشون رو بگویند و یا به عبارتی هر حرفی رو نمی شه زد.

برای اینکه در حق اون عده که نمی توانند حرفشون را راحت بزنند ظلم نشه، ما قانونی تصویب کنیم که کلاً تاپیک و پست مذهبی و سیاسی ممنوع باشه، چه مخالف قوانین نظام و چه موافق قوانین نظام کلاً حرف مذهبی نزنیم.
قديمي May 21st, 2009, 18:12   #3
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

سلام

یادمون نره که تالار موضوع آزاد پر بود از تاپیک های مذهبی.

بنده تمامی این تاپیک ها رو تبدیل کردم به دو تاپیک. یکی تبریکات و یکی تسلیت. اما این جریان منوط به این بود که کسی بحث خاصی توش نکنه و فقط و فقط برای نوشتن تبریک و تسلیت مناسبت ها و یا ازدواج و خدایی نکرده خبرهای مصیبت وار دوستان باشه و از این چیزا ...

به نظرم این تاپیک ها هم مانند خیلی از تاپیک های تالار موضوع آزاد میتونه باعث صمیمیت دوستان باشه ولی پتانسیل ایجاد بحث در این تاپیک بیشتر هست. پس میشه با وضع قوانینی با افرادی که بحث رو آغاز میکنند برخورد کرد و جلوی حاشیه های احتمالی را گرفت. این هم یکی از وظایف مدیر این تالار هست.

باز هم تکرار میکنم بنده هم با هرگونه بحث مذهبی به شدت مخالفم و کسانی هم که عقاید مذهبی ندارند و مخالف هر گونه سلام و احوالپرسی با معنویات هستند، میتونن از این تاپیک ها بازدید نکنند.

این هم نظر بنده ای که حدود 2 سال و اندی با این مشکلات دست و پنجه نرم کردم

ارادت
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 22nd, 2009, 13:45   #4
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام
من هم بعد از چند سالی که در این فروم پرسه میزنم به این نتیجه رسیدم که مگر نه اینکه دینداری امری شخصیه پس چرا ما باید علنی از دینداری خودمون دفاع کنیم مگر اینکه خدای ناکرده مسائل دیگه ای باشه.
مگر نه اینکه اینجا فروم تخصصیه و مطالب آزاد اون باید خیلی کلیشه ای تر از اونی که ما فکر میکنیم باشه و عمده محور این حواشی که سیاست هست را در عرصه عمومی رها کرده و در حریم خصوصی علومی همانند فارکس انجام ندهیم. اینجا سایت تخصصی سیاسی نیست و دفتر کار و یا سخنگوی جناحها هم نباید باشد. هر کدام از این جناحها بحمداله ابزارها و سایتهای تخصصی و شخصی خودشون را دارند. به اونجا بریم و همونجا این بحثها را ادامه بدیم . و همونطور که اونجا را جع به فارکس و تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال بحثی نمیشه اینجا هم نباید در مورد خطوط سیاسی از هر نوع آنکه باشه مباحثه و احیانا جدل باشه .
من میدونم که دوستانی که اهل سیاست هستند با این نوشته ها ممکن است ناراحت شوند. ولی با نگاهی به سایر نقاط دنیا می بینیم که علم و سیاست از هم جدا هستند و در هیچ سایت تخصصی علمی بحثی راجع به سیاست نمیشه مگر اونکه ربط مستقیمی به فعالیتهای علمی اون سایت و یا موسسه داشته باشه.
به نظر من اعتقادات سیاسی افراد هم مانند اعتقادات دینی اونها محترم ولی کاملا شخصیه و دلیلی برای اره کشیهای آنچنانی در محل این فروم نیست.
سیاست در بعد تخصصی اون در محافل خاص دنبال میشه که اینجا نیست و در انظار عمومی نمود پیدا میکنه که باز هم اینجا نباید باشه. با وجودیکه هر چند هزار نفر عضو این سایت میتوانند در بیرون از این محل هر گونه که بخواهند عمل کنند و بر له و یا علیه همدیگر زبان بگشایند.
اگر مبنا دموکراسی و عدالت باشه از منظر هیچکدام نمیتوان این نوع بحثها را در این محل توجیه کرد.اگر میخواهیم اینچنین رفتار کنیم باید حقوق همه آنها را نیز که مخالف ما هستند و نیز صاحب و یا صاحبان اصلی این فروم که برای بر پا نگهداشتن آن خون دلها خورده اند و نگران ازدست دادن موجودیت آن بواسطه رفتار عده قلیلی هستند رعایت کنیم تا زحمات آنها را بواسطه اعتقادات و تمایلات شخصی خودمان نادیده نگرفته و از خود اثری درست بجا بگزاریم.صفر و صدی هم فکر نکینم شاید بتوان تفکرات میانه را نیز تحمل کرد ، امتحان کنیم.
شاد باشید.
قديمي May 23rd, 2009, 09:15   #5
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

17. حق ویرایش، حذف یا انتقال نوشته یا تاپیک و همچنین قفل کردن تاپیک بدون اطلاع قبلی و ارائه دلیل، برای ادمین و مدیران سرمایه دات کام محفوظ است.

تا وقتي كه اين بند وجود داشته باشه وضع هرگونه قانون و اساسنامه بي معني است.چون باعث بازتر شدن دست مديران براي اعمال عقايد شخصي خواهد شد.
قديمي May 23rd, 2009, 10:34   #6
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها
17. حق ویرایش، حذف یا انتقال نوشته یا تاپیک و همچنین قفل کردن تاپیک بدون اطلاع قبلی و ارائه دلیل، برای ادمین و مدیران سرمایه دات کام محفوظ است.

تا وقتي كه اين بند وجود داشته باشه وضع هرگونه قانون و اساسنامه بي معني است.چون باعث بازتر شدن دست مديران براي اعمال عقايد شخصي خواهد شد.
کاملا موافقم . وجود این بند ، هر قانونی رو میتونه نقض کنه . تمام بحثی که این چند وقت هست اینه که یک کاربر چرا میتونه نوشته های یک کاربر دیگه رو پاک کنه ، جوابگو نباشه و سلیقه ای رفتار کنه ؟ اگر باز هم قرار باشه بدون اطلاع قبلی و ارائه دلیل این کار انجام بشه ، و اگر قرار به بودن این بند هست ، تمام اصلاحات قوانین کاری بیهوده است .
قديمي May 23rd, 2009, 17:00   #7
Farshid Kaykhosro
Senior Member

Farshid Kaykhosro's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: سر زمین آر یا بوم
تشکر از ايشان: 443 بار در 118 پست
Farshid Kaykhosro (سطح 1)Farshid Kaykhosro (سطح 1)Farshid Kaykhosro (سطح 1)Farshid Kaykhosro (سطح 1)Farshid Kaykhosro (سطح 1)
0

17:
حق ویرایش، حذف یا انتقال نوشته یا تاپیک و همچنین قفل کردن تاپیک بدون اطلاع قبلی و ارائه دلیل، برای ادمین و مدیران سرمایه دات کام محفوظ است.

معمولا در مراکز نظامی ، برای حل یک مسئله ، اولین راه را در پاک کردن صورت مسئله می بینند . یعنی یک جور دیکتاتوری

و استبداد . و اگر هم هنوز الفبای دموکراسی را یاد نگرفته ایم و اجازه صحبت به شخصی که مثل ما فکر نمی کنه نمیدهیم

حد اقل به طور سلیقه ای ، صدای اشخاص رو خاموش نکنیم .
Farshid Kaykhosro آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Farshid Kaykhosro:
قديمي May 23rd, 2009, 18:44   #8
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

17:
حق ویرایش، حذف یا انتقال نوشته یا تاپیک و همچنین قفل کردن تاپیک بدون اطلاع قبلی و ارائه دلیل، برای ادمین و مدیران سرمایه دات کام محفوظ است.

بنظر من اگر این قانون به این صورت تغییر پیدا کنه مشکل این عده از کاربران حل می شه:

17:
حق ویرایش، حذف یا انتقال نوشته یا تاپیک و همچنین قفل کردن تاپیک با اطلاع قبلی و ارائه دلیل، برای ادمین و مدیران سرمایه دات کام محفوظ است.

اون کلمه "بدون" تبدیل به "با" بشه مشکل حله، البته از انصاف نباید دور بود که تا حالا هربار که هر کدوم از پست های من که حذف شده با اطلاع قبلی بوده یا اینکه اینقدر تابلو خلاف قانون بوده که خودم قبول داشتم.
قديمي May 24th, 2009, 20:33   #9
Teacher
Member

Teacher's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: زیر آسمان خدا
تشکر از ايشان: 163 بار در 65 پست
Teacher (سطح 1)Teacher (سطح 1)Teacher (سطح 1)Teacher (سطح 1)
0

بنظر من تنها مشکلی قوانین موجود داره، همون طور که دوستان اشاره کردند فقط قوانین مربوط به مطالب مذهبی و سیاسی هست.

واقعاً ما به اندازه کافی توی رادیو و تلویزیون راجع به این مطالب می شنویم و می بینیم من فکر می کنم دیگه اینجا بعنوان یک سایت تخصصی لزومی نداره ما در این موارد بحث کنیم.

شما می تونید به سایت Forexfactory.com یا سایت Trade2win.com که هر دو فروم هایی مشابه فروم سرمایه هستند بروید و ببینید سیستم این دو سایت چه جوری هست، اگر یک کلمه توی این دو سایت از سیاست و مذهب صحبت شده بود شما هم اینجا در مورد این مطالب صحبت کنید.

بیائیم یک مقدار حرفه ای تر عمل کنیم.
2 تشکر کننده از Teacher:
قديمي May 25th, 2009, 00:27   #10
Aliomidi
Member

Aliomidi's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: Germany
تشکر از ايشان: 334 بار در 117 پست
Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aliomidi
0

سلام، من متوجه نمیشوم، که اشکالی‌ داره کسی‌، حرفاشو بزند، چه موافق چه مخالف، اگه چیزهای گفتنش ممنوع هست، فقط همون چیزها رو ممنوع کنید. کلا سانسور در هر موردی مورد تایید من نمیباشد.
قديمي May 25th, 2009, 07:51   #11
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Aliomidi نمايش نوشته ها
سلام، من متوجه نمیشوم، که اشکالی‌ داره کسی‌، حرفاشو بزند، چه موافق چه مخالف، اگه چیزهای گفتنش ممنوع هست، فقط همون چیزها رو ممنوع کنید. کلا سانسور در هر موردی مورد تایید من نمیباشد.
از دید منهم واقعاً اگر کسی حرفش رو بزنه مشکلی نداره(چه موافق و چه مخالف) ، شما می تونید همین امروز تشریف ببرید قوه قضائیه همین صحبت رو اونجا هم بفرمائید.
قديمي May 25th, 2009, 11:41   #12
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Teacher نمايش نوشته ها
بنظر من تنها مشکلی قوانین موجود داره، همون طور که دوستان اشاره کردند فقط قوانین مربوط به مطالب مذهبی و سیاسی هست.

واقعاً ما به اندازه کافی توی رادیو و تلویزیون راجع به این مطالب می شنویم و می بینیم من فکر می کنم دیگه اینجا بعنوان یک سایت تخصصی لزومی نداره ما در این موارد بحث کنیم.

شما می تونید به سایت Forexfactory.com یا سایت Trade2win.com که هر دو فروم هایی مشابه فروم سرمایه هستند بروید و ببینید سیستم این دو سایت چه جوری هست، اگر یک کلمه توی این دو سایت از سیاست و مذهب صحبت شده بود شما هم اینجا در مورد این مطالب صحبت کنید.

بیائیم یک مقدار حرفه ای تر عمل کنیم.
البته در اون سایتها خبری از این حرفها نیست.

ولی خب مردم غرب با این مسایل نیز درگیر نیستند که بخان راجع بش حرف بزنن.

مساله سیاست و دین مدتهاست که براشون حل شده.

ولی ما هنوز بعد از این همه تاریخ تمدن در اداره مملکت خود ناتوانیم و دین در همه مسایل روزمره مان دخالت میکند.

به قول یک رندی "ما به دین کاری نداریم این دین که با ما کار داره"

بنابراین به نظرم طبیعیه که بچه های ایرانی راجع به این مسایل فکر کنند و مطلب بنویسند.

آخرین ويرايش توسط viper در May 25th, 2009 و ساعت 11:46
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از viper:
قديمي May 25th, 2009, 18:10   #13
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
البته در اون سایتها خبری از این حرفها نیست.

ولی خب مردم غرب با این مسایل نیز درگیر نیستند که بخان راجع بش حرف بزنن.

مساله سیاست و دین مدتهاست که براشون حل شده.

ولی ما هنوز بعد از این همه تاریخ تمدن در اداره مملکت خود ناتوانیم و دین در همه مسایل روزمره مان دخالت میکند.

به قول یک رندی "ما به دین کاری نداریم این دین که با ما کار داره"

بنابراین به نظرم طبیعیه که بچه های ایرانی راجع به این مسایل فکر کنند و مطلب بنویسند.

اينو ميگن جنگ بدون اعلام
جنگی که هيچ قاعده ای نداره

اينو ميگن جدال نابرابر
جدالی که فايده ای نداره

ما محکوم به شکستیم چه وقتی برای حداقل ها هم حرف می زنیم عده ای همیشه هستند که بحث ها را به بیراه ها کشانند و ما میمانیم با یک دنیا پشیمانی از عملی که به آن معتقدیم و هزاران افسوس ناتمام.

سکوت می کنیم اما نه برای همیشه به این امید که چرخ گردون بچرخد............
قديمي May 25th, 2009, 20:22   #14
L0RD
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 2,738 بار در 764 پست
L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها

تغییر این قانون از هاست هم برای این سایت واجبتره!!! واقعا بنده به عینه دیدم و هیچکاری هم از دستتون بر نمیادمگر دست به دامان خدا بشیم!!!

واقعا این قانون تبدیل به یک اره برقی در این سایت شده که همیشه هم روشنه!با جناب Lastnight شدیدا موافقم

آخرین ويرايش توسط L0RD در May 25th, 2009 و ساعت 20:28
L0RD آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از L0RD:
قديمي May 25th, 2009, 21:49   #15
Aliomidi
Member

Aliomidi's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: Germany
تشکر از ايشان: 334 بار در 117 پست
Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aliomidi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
از دید منهم واقعاً اگر کسی حرفش رو بزنه مشکلی نداره(چه موافق و چه مخالف) ، شما می تونید همین امروز تشریف ببرید قوه قضائیه همین صحبت رو اونجا هم بفرمائید.
سلام،ما صحبت از این سایت مجازی می‌کنیم ،منظورم که قوأ قضایی یا جنگ با حکومت نبود، مثلا یکی‌ دوست داره جک بگه دیقری در باره ستارهها صحبت می‌کنه اون یکی در بار کامپیوتر و..مذهب ..و...حالا اگه یکی‌ از این چیزا را کسی‌ دوست ندشت نگاه نمیکنه اگه دوست داشته کی..ادامه میده

Bookmarks

برچسب‌ها
قوانین, نظرات, مخالف, حاضر

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است