انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 1st, 2010, 13:34   #61
Freedman
Member

Freedman's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 225 بار در 56 پست
Freedman (سطح 1)Freedman (سطح 1)Freedman (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tim1340 نمايش نوشته ها
سلام
احتمالا منظورتان 1545 دل باشد.من 2 عدداز این مدل دارم و استفاده میکنم در کل سیستم خوبی است.فقط صفحه
کلید ان بزبان اردو است و باید برچسب فاذسی بزنی.اگر این مدل دل را بخواهید قیمت ان با رم 1گیگ 580ال590 هزار
تومان و با رم 2 گیگ در حدود 650الی 670 هزار تومان است و گارانتی 3 ساله با باطری اضافه 40 هزارتومان.البته در
چند هفته اخیر قیمتها کمی افزایش یافته چون من یکی را ارزانتر و دومی را 650 خریدم.در کل کامپیوتر خوبی است و
اگر خوب استفاده کنی چند سالی برات کار میکنه.مهمترین چیز در مورد لپ تاپ عمر نسبتا کم باتری است و غیر از موارد
لازم باید باتری را در اورده و از طریق برق استفاده کرد و تا ممکن است از ماوس بجای صفحه کلید خودش.تا جایی
که میدانم سه مدل از 1545 وجود دارد که مدل سومی حدود720 هزارتومان است و اگر اشتباه نکنم رم و یا شاید هارد بیشتری
داشته باشد متاسفانه مطمئن نیستم که کدام است.

با سلام

خارج کردن باطری از لپ تاپ واستفاده مستقیم از شارژر باعث اسیب دیدن BIOS دستگاه میشه وعمر شارژر

هم کم میشه .بهتره باطری داخل دستگاه باشه وهمینطور شارژر هم نباید به مدت طولانی متصل به برق باشه

وفرصت خنک شدن داشته باشه.
قديمي February 1st, 2010, 22:02   #62
Faghih
Senior Member

Faghih's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: Iran
تشکر از ايشان: 1,702 بار در 353 پست
Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Faghih
0

ممنونم از پاسخ هاتون
اما منظور من دقیقا 1564 بود جدید اومده و ظاهری متفاوت با مدلهای قبلی داره و CPU core I3
Faghih آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 2nd, 2010, 15:26   #63
Faghih
Senior Member

Faghih's Avatar

محل سكونت: Iran
تشکر از ايشان: 1,702 بار در 353 پست
Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)Faghih (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Faghih
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Faghih نمايش نوشته ها
سلام خدمت دوستان عزیزم
من میخوام یه لپ تاپ فقط برای ترید بخرم البته باید بتونه جوابگوی حجم بالای اندیکیتورها باشه...

الان بعد از کمی تحقیق این 2 مدل رو پیدا کردم:
acer extensa 5230 : باقیمت 500.000 با گارانتی

dell 1564 : با قیمت 690.000 با گارانتی

تفاوتهای که من میبینم برتری سی پیو و شکل ظاهری دل به ایسر هست و البته 190.000 تومان اختلاف.

میخواستم نظر شما صاحب نظران عزیز رو هم بدونم (شاید هم انتخاب بهتری باشه که من ندونم)

البته من امروز برای خرید دل رفتم اما به خاطر تبلیغات منفی برای دل و صحبتهای مبنی بر پیشینه خوب ایسر دچار تردید شدم و فعلا دست نگه داشتم.

ممنونم میشم اگر راهنمایی لازم رو بفرماین
؟؟؟؟؟؟؟
Faghih آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 2nd, 2010, 17:49   #64
Freedman
Member

Freedman's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 225 بار در 56 پست
Freedman (سطح 1)Freedman (سطح 1)Freedman (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Faghih نمايش نوشته ها
؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیزبین دو مدلی که شما انتخاب کرده اید به نظر من برتری با dell هست .سی پی یوهای جدیدCore i3-330M باکش 3mb و رم DDR3 از نقاط قوت این مدل هست.

کلا موقع انتخاب لپ تاپ به چند نکته باید توجه کرد اول سرعت CPU هست که حافظه cache خیلی در سرعت CPU تاثیر داره کمتر از 3MB بهتره نباشه دوم کارت گرافیکه که پیشنهاد

میکنم حتما dedicate باشه تا از پس گرافیک های سنگین مثل بازی بر بیاد سومLCD هست اگر فقط برای ترید میخواهید به سایز وکیفیت ال سی دی ها حتما توجه کنید به نظر من

لپ تاپ های سونی از لحاظ تصویری واقعا بینظیرند در کل پیشنهاد میکنم با پرداخت کمی بیشتر سیستمی بخرید که از پس همه کاری بر بیاد.

موفق باشید

آخرین ويرايش توسط Freedman در February 2nd, 2010 و ساعت 17:58
Freedman آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Freedman:
قديمي February 21st, 2010, 00:28   #65
m_star1316
Senior Member

m_star1316's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 393 بار در 144 پست
m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)
0

جناب کسری عزیز:
در مورد دو مدل لپ تاپ زیر چند سئوال داشتم:

HTML Code:
DELL Vostro    /1520/2.66 C2D/Cash:6M/4GB||/HDD:320/15.4"/GF 9300/               قيمت : 1000000
  DELL Inspiron  /1564/2.13 I3 /Cash:3M/4GB|||/HDD:320/15.4"/ATI 4330/              قيمت : 790000
1. پردازش کدوم یکی قویتره( البته گویا اولی پردازش بهتری داشته باشه ولی میخوام بدونم تفاوت بینشون زیاده یا نه) ؟
2.کدوم یکی برای آپ گریت شدن بهتر ساپورت میشه؟
3.ضمنا درسته که مدل 1564 داره گرونتر میشه؟
4.اگه بخواین صرفنظر از تفاوت قیمتی دو مدل زیر یکی رو بهم پیشنهاد کنین کدوم یکی رو انتخاب میکنین؟
ببخشید زیاد سئوال کردم.
ممنون
قديمي February 21st, 2010, 15:32   #66
kikolo
Senior Member

محل سكونت: تهران نصف جهان
تشکر از ايشان: 547 بار در 164 پست
kikolo (سطح 1)kikolo (سطح 1)kikolo (سطح 1)
0

هرکی دنبال لپ تاپ برای ترید میگرده ، من فقط و فقط Dell - Vostro رو پیشنهاد میکنم.
من 1320 دارم ، عالیه ، شبانه روز ، روشنه ، نه داغ میشه ، نه اذیت میکنه...

قیمتش هم 800 تومن 7 ماه پیش خریدم.

مشخصاتش :
CPU Core 2 Duo 2.1
Ram 2 GB
HDD320 GB
Weight 1.8 Kg

من خیلی راضی ام

===
وزن لپ تاپ و عمر باطری مسئله مهمی هستن.
از طرفی برای ما که ترید میکنیم بهتر اینه که صفحه هم بزرگ باشه ، که این امر با وزن در تضاده ، لذا یه اپتیمایز کردن بین سایز صفحه نمایش و وزن وجود داره ، که به نظر من تو اندازه 13 اینچ به این مهم میرسین. راستی هرچه صفحه نمایش بزرگتر باطری زودتر خالی میشه...

آخرین ويرايش توسط kikolo در February 21st, 2010 و ساعت 15:34
kikolo آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از kikolo:
قديمي February 22nd, 2010, 22:17   #67
m_star1316
Senior Member

m_star1316's Avatar

m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m_star1316 نمايش نوشته ها
جناب کسری عزیز:

HTML Code:
DELL Vostro    /1520/2.66 C2D/Cash:6M/4GB||/HDD:320/15.4"/GF 9300/               قيمت : 1000000
  DELL Inspiron  /1564/2.13 I3 /Cash:3M/4GB|||/HDD:320/15.4"/ATI 4330/              قيمت : 790000
1. پردازش کدوم یکی قویتره( البته گویا اولی پردازش بهتری داشته باشه ولی میخوام بدونم تفاوت بینشون زیاده یا نه) ؟
2.کدوم یکی برای آپ گرید شدن بهتر ساپورت میشه؟
4.اگه بخواین صرفنظر از تفاوت قیمتی دو مدل بالا یکی رو بهم پیشنهاد کنین کدوم یکی رو انتخاب میکنین؟
ببخشید زیاد سئوال کردم.
ممنون
؟؟؟؟؟

آخرین ويرايش توسط m_star1316 در February 22nd, 2010 و ساعت 22:20
m_star1316 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 5th, 2010, 22:35   #68
izis
Member

izis's Avatar

محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 76 بار در 27 پست
izis (سطح 0)
0

متاتریدر با لپتابای apple که سیستم عامل mac دارن وشکل ندارن؟
یا اینکه متای جدا دارن؟
izis آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 8th, 2010, 11:39   #69
niceevil
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 12 بار در 3 پست
niceevil (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m_star1316 نمايش نوشته ها
جناب کسری عزیز:

HTML Code:
2.کدوم یکی برای آپ گریت شدن بهتر ساپورت میشه؟
4.اگه بخواین صرفنظر از تفاوت قیمتی دو مدل زیر یکی رو بهم پیشنهاد کنین کدوم یکی رو انتخاب میکنین؟
ببخشید زیاد سئوال کردم.
ممنون
ووسترو بهتره
1564 تازه اومده هنوز درايور های ايکّس پی کامل رو نداره مجبوری ويستا يا 7 نصب کنی (ويندوز ايکس پی 32 بيتی به شدت روش کند عمل ميکنه که بخاطر پردازندش هست 64 بيتی مشکلی نداره)

ووسترو از بهترين مدل های دل ما حدود 1000 تا1510-1520 فروختيم تا حالا کلاً 2 تا برگشتی داره (من تهران نيستم فقط از اين نظر گفتم که بدونين زياد با اين مدل ها سر و کار دارم )

فقط موقع خريد دقت کنين سفارش کدوم منطقه هست چون از نظر کيفيت واقعاً فرق داره ما از امريکا و کانادا ميگيريم
اما زيگورات سفارش پاکستان رو داره پس گول تبليغاتش رو نخوريد
قبل از خريد سرويس تگ دستگاه رو از فروشنده بگيرين و اون رو تو سايت دل وارد کنيد کليه مشخصات دستگاه و اينکه سفارش کدوم کشوره رو بهتون ميده

توصيه خودم اينه لپ تاپ با گرافيک اينتل بگيريد هم قيمت کمتری داره هم تو استفاده طولانی کمتر آسيب ميبينه (مخصوصاً سری جی فورس 8400) واسه فارکس هم احتياجی به گرافيک 3D نداريد
1520
cpu 2,2
ram 2
hdd 250
intel
حدود 670-700 ميشه خريد

راجع به دل هر سؤالی داشتين ميتونم راهنمايی کنم

در مورد باطری هم هميشه وقتی امکانش رو داريد از برق استفاده کنيد و باتری رو خارج کنيد
و اين نکته رو هم در نظر داشته باشيد اگه به مدت طولانی از باتری استفاده نميکنيد حتماً تا آخر شارژش رو خالی کنيد
چون اگه شارژ داشته باشه خاصيت خودش رو از دست ميده

تو اين 3 سال ما به همه مشتری ها همين توصيه رو کرديم و تاحالا حتی يک مورد خرابی که دوستمون گفت رو نداشتيم
و دقيقاً تمام باتری های خرابی که واسمون آوردن به دليل استفاده همزمان برق و باتری بوده (شارج کردن باتری نصفه هم باعث ميشه اون قسمت باتری که هميشه شارج داره خاصيت خودش رو از دست بده)

آخرین ويرايش توسط niceevil در March 8th, 2010 و ساعت 11:48
niceevil آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از niceevil:
قديمي March 9th, 2010, 00:04   #70
m_star1316
Senior Member

m_star1316's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله niceevil نمايش نوشته ها
راجع به دل هر سؤالی داشتين ميتونم راهنمايی کنم
ممنون از پاسخ خوبتون.
چند سئوال دیگه هم داشتم :
درباره تفاوت قدرت CPU بین این دو مدل نظرتون چییه ؟ ( این CPU جدید i3 قویتر نیست؟)
آیا رم DDR2 از 4G به بالا هم قابل ارتقاء هستش؟
روی سیستم عامل DOS نمیشه هر ویندوزی نصب بشه ؟ (یکی از کانفیگهای مدل 1564 سیستم عاملDOS داره)
متشکرم.
قديمي March 9th, 2010, 01:05   #71
niceevil
Junior Member

niceevil (سطح 0)
0

من خودم تست دقيق نکردم اما از لينک زير ميتونيد مقايسه 2 مدل رو ببينيد (البته مربوط به پی سی ميشه نه لپ تاپ اما فرقی نميکنه)
به صورت ساده نسل جديد از لحاظ انجام چند عمليات در يک کلاک و به اصطلاح مولتی پروسسينگ بهتره (اي 3 فکر ميکنم 4 ترد همزمان انجام ميده و کور 2 دو 2 ترد)
اينجا از چند نظر اينا رو با هم مقايسه کرده
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

راجع به نصب ويندوز هم قبلاً گفتم ايکس پی خيلی کنده مگه اينکه 64 بيتی نصب کنيد و هنوز درايور ها به تور کامل نيومده
اما با ويستا و 7 خوب کار ميکنه

رم 4 گيگ هم هست اما خيلی گرونه فکر نميکنم احتياجی به رم بيشتر از 4 داشته باشيد الان فقط رو لپ تاپ های سری گيم رم 8 گيگ ميزارن که به نسبت اون پردازنده و گرافيک قوی تری هم دارن

رم 4 گيگ حدود 250 تومن در مياد اما 2 گيگ 40 تومن, اصلاً ارزش خريد نداره

من اگه واسه خودم بخوام انتخاب کنم 1520 رو برميدارم
هم سيستم قويه هم جوابش رو پس داده
مرجوعی خيلی کمی داره
از لحاظ ساپورت (چه درايور ها چه قطعات) فعلاً وضعيت بهتری داره (چون شبيه سيستم های مشابه قبله و خيلی چيزاش مشترکه)

بازم تاکيد ميکنم حتماً سفارش اروپا يا امريکا رو بگيريد
3 تشکر کننده از niceevil:
قديمي March 11th, 2010, 00:50   #72
behrad
Senior Member

behrad's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 715 بار در 172 پست
behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)
درخواست راهنمائی

0

درود بر شما
ایکاش زودتر این ین پست رامیزدید چند روز پیش تصمیمم رو عملی کردم .
دل برداشتم .1564 -- 4 گیگ رم --- ATI
ویندوز هم 7 64 بیت ریختم . راستش بعد از کلی دردسر .....

اول 7 (32 بیت) میخواستم بوت کنم اما سی دی رو کامل نمی خوند . یک سی دی دیگه رو امتحان کردم بازم گیر میکرد. به پیشنهاد فروشنده سی دی سیلور (مال یک شرکت دیگه بود که الان یادم نیست) داخل سی دی رام گذاشتم.. بازم روی درصد 31% گیر کرد و نخوند . سی دی رو خارج میکردم و دوباره داخل دستگاه میذاشتم. وادامه کار........

تا بالاخره درصد رو پر کرد . با این فکر که این سی دی ها کپیه .... یک خورده خودم رو دلداری دادم.. امدم منزل DVD

تست کنم که ایییی دل غافل اونجا هم گیر کرد ..رفتم پیش فروشنده اونجا هم معطل شدم و همین داستان بود
اینبار 7 (64 بیت ) بوت کرد . software kmplayer برای پخش دی وی دی ... خونه امتحان کردم بازم گیر کرد .دی وی دی دیتا را می خوند و مشکلی نداشتم .بعد از 5 دقیقه اول فیلم گیر میکرد .تمام دی وی دی ها هم بدون خط و خش بودند..
بطور اتفاقی بین دی وی دی ها چشمم به یکی از این دی وی دی های مجوز دار که هدیه روی دی وی دی پلیر داده بودند . خورد . بازش کردم و در دستگاه گذاشتم .. عین ساعت خوند..نمیدونم چیز خورش کردن ... شستشوی مغزیش دادند ..چه مرگشه----- ناگفته پیداست بنده هیچ سر رشته ای در این مورد ندارم . فروشنده میگفت زمان نیازه تا همه موارد حل بشه دوستی پیشنهاد کرد از برنامه gom player برای پخش دی وی دی استفاده کنم . با اینکه دانلود رایگان داشت ام چون امریکائی بود با اون جمله عذر خواهی معروف نتونستم دانلود کنم . در یک فروم خارجی پیشنهاد کردند از نرم افزار شرینک استفاده کنم ؟؟؟؟

فعلا در این چند روز که تستش میکنم مشکل دیگه ای نداشتم سرعت خوبه و 3 ساعت هم شارز دارم( الته برای نوع استفاده بنده) ولی هنوز نمی دونم دلیلش چی میتونه باشه ....؟؟؟؟ اشکال از سی دی رامه؟؟

لطفا راهنمائی بفر مائید

سپاس
3 تشکر کننده از behrad:
قديمي March 11th, 2010, 18:00   #73
niceevil
Junior Member

niceevil (سطح 0)
0

احتمال زياد سي-دي روم شما مشکل داره
زير دستگاه رو نگاه کنين يه پيچ تقريباً با فاصله 10 سانتی از سمتی که سي-دي رام هست وجود داره که علامت سي-دي کنارش هست
اون رو باز کنيد سي-دي رام در مياد و ميتونيد مال يکی از آشنا ها رو روی دستگاه خودتون تست کنيد و مشخس ميشه مشکل از درايو سي-دي هست
يا از دستگاه
احتمال خيلی زياد سي-دي روم خرابه

برنامه پلير هم اين خوبه
vlc player
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
4 تشکر کننده از niceevil:
قديمي April 23rd, 2010, 14:29   #74
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

همه چیز درباره ی آیپد (Ipad)
هرچه درباره ی ipad اپل می خواهید بدانید

وقتی آن را در دست می گیرید. بسیار باریک و خوش دست است اما کمی سنگین احساس می شود. شاید این ها پاسخ بقیه سوالات شما باشد: ‏

مشخصات سخت افزاری:

قطر iPad فقط ۱.۲۵ سانتی متر است! وزن آن ۶۸۰ گرم و صفحه اش هم ۹.۷ اینچی از نوع IPS است. مغز متفکر این گجت پردازشگر ۱ گیگاهرتز است که اپل خودش آن را تولید کرده و را A4 نام گذاشته است. صفحه آن چند لمسی خازنی است و دارای سه نوع حافظه فلش ۱۶ - ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی خواهد بود.

کارت شبکه آن 802.11n است که بلوتوث ۲.۱ هم آن را همراهی می کند. طول عمر باطری در حال کار ۱۰ ساعت و در حالت Stand by یک ماه است.

- نمایشگر آن دارای رزولیشن ۱۰۲۴ در ۷۶۸ است.

- پردازشگر آن واقعا سریع کار می کند و صفحات وب روی آن بسیار سریع بارگذاری میشود. اسکرول کردن روی آن گیر نمی کند و همه چیز بدون گیر کردن کاملا شناور است. حرکت بین حالت پرتره و لند اسکیپ بسیار سریع صورت میگیرد.

- متاسفانه از مولتی تسک خبری نیست. بنابراین همزمان نمی توانید چند کار را انجام بدهید.

- بخش کتابخوان خیلی بهتر از کیندل است. البته درست است که از خودش نور ساطع می کند اما فعلا استفاده کننده ها می گویند که چشم را اذیت نمی کند. اما این را زمان مشخص خواهد کرد.

- از دوربین خبری نیست. بنابراین دنبال عکاسی یا ویدیو کنفرانس روی آن نباشید. ضمنا آی پد فعلا نرم افزار ارسال SMS هم ندارد.

- نمایشگر ۹.۷ اینچی سبب شده که مشاهد صفحات وب در آن راحت باشد. و نیاز به حرکت به چپ و راست نداشته باشید. مرورگر آی پد فعلا از فلش پشتیبانی نمی کند.

استیو جابز در مورد باطری تبلت می گوید که شما می توانید با یک بار شارژ از سانفرانسیکو سوار هواپیما بشوید و تا توکیو بروید و تمام مسیر را با تبلت تان ویدیو تماشا کنید.(10 ساعت کارکرد و بیش از یک ماه در حالت استند بای)

قیمت:

خب اینجا هم می توانید صفحه کلیداش را ببینید. چیزی که آرزوی تایپ با آن را خواهید داشت. این که درست مانند یک آیفون غول پیکر است. شما می توانید درست مانند آیفون در بین عکس ها حرکت کنید. و حتی می توانید ویدیوهای یوتیوب را به صورت HD روی آن ببینید. همچینین برنامه های تلویزیون را هم روی آن خواهید دید. نمایشگر آن واید نیست و بیشتر به اندازه 4:3 نزدیک است.

نمایش عکس ها مانند آیفون است و البته اینجا با یک نمایشگر بزرگتر روبروایم! شما می توانید تصاویر را با ویندوز و مک به صورت بیسیم مبادله کنید. البته اگر از مک استفاده کنید، اطلاعات جانبی عکس هم مبادله میشود.

شرکت Electronic Arts خالق بازی های کامپیوتری هم با بازی Need For Speed ویژه تبلت اپل آمده است. تصاویر خیلی بهتر از آی فون هستند، اما نه به خوبی یک کامیپوتر. بازی کاملا به صورت لمسی است. برای دیدن داخل ماشین کافی است که آن را لمس کنید. روی آینه را هم لمس کنید تا پشت ماشین را ببینید.

و حالا نوبت به نرم افزار کتابخوان می رسد. استیو می گوید آمازون کار بزرگی برای توسعه کتابخوان های الکترونیک انجام داد. اما نرم افزار جدید ما iBooks است. وقتی به آن نگاه می کنید، درست مانند این است که به یک کتاب واقعی نگاه می کنید و ورق زدن آن مانند یک کتاب واقعی است. حالا یک کتابخانه واقعی دارید.

موسسات انتشاراتی بزرگی کتاب های خودشان را روی کتابخانه اپل ارایه خواهند کرد. شما با فشردن یک دکمه می توانید به فروشگاه آنها متصل شوید و کتاب های مورد نیازتان را بخرید. درست مانند فروشگاه iTune اما این بار برای کتاب ها.

برای ورق زدن صفحات کافی است یک گوشه کتاب را لمس کنید. اما نظرتان در مورد iWork چیست؟ بله، نسخه ویژه iWork را هم برای تبلت آماده کرده اند. و نسخه ویژه ای از Keynote برای پرزنت های شما اماده شده است.

<A href="http://net.sare.ir/" rel=nofollow target=_blank>

قديمي April 27th, 2010, 01:53   #75
LionHeart
Senior Member

LionHeart's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران - امامت
تشکر از ايشان: 2,834 بار در 860 پست
LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به LionHeart
HP Pavilion DV6-2066

0

در يك سايت ديدم كه اين لپ تاپ HP رو به قيمت 760 تومن ميفروشن من فكر كنم اين لپ تاپ نسبت به ايسر بهتر باشه تا تظر دوستان چي باشه ؟
اين لپ تاپ براي بازي و كارهاي گرافيكي چطوره ؟

• Processor: AMD Athlon 64Bit X2 2.2GHz Dual Core
  • Memory: 4 GB DDR2
  • HDD: 500 GB SATA
  • Graphics: ATI® HD 4200 256 MB Dedicated up to 2.0 GB
  • Display: LCD 15.6" LED
  • Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
  • Other: Lan, WiFi, Modem, Bluetooth, Webcam, HDMI

[SIGPIC][/SIGPIC]
LionHeart آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از LionHeart:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
لپ, تاپ, تریدر, خرید, دست, راهنمایی, عصای

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:38 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.