انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 2nd, 2010, 18:09   #46
forexllc
Senior Member

forexllc's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
محل سكونت: Dubai
تشکر از ايشان: 1,522 بار در 244 پست
forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به forexllc
0

سلام
چظور میتونم HTC TouchPro2 را فارسی کنم؟
اگر منشی تلفنی هم دارین براش خیلی ممنون میشم بدین.
راستی برای Ipad یا Iphone 4G چیزی اومده بدرد بخور؟
قديمي September 2nd, 2010, 18:22   #47
kingnothing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: WwW.GuilanFX.CoM
تشکر از ايشان: 453 بار در 167 پست
kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kingnothing
Thumbs up

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mavi_love نمايش نوشته ها
دوست عزيز
ممنون از زحماتتون اگه يه GPS بدرد بخور براي HTC HD بذاريد دعا مي کنم همه پوزيشناتون تا 10 سال تي پي بخوره
اگه دوتا درخواست هم ميشه داشت که لطف کنيد يه موزيک پليير قوي که بيشتر فايلهاي صوتي رو باز کنه بذاريد ده سال ديگه هم روش موفق باشيد
درود

گوگل مپ : برای استفاده از این نرم افزار باید آن لاین باشید:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

بهترین نرم افزار استفاده از جی پی اس Ozi Explorer

بهترین پخش کننده ی فایلهای صوتی:LCG_Jukebox_v2.66

بهترین پخش کننده ی فایلهای تصویری : Core Player

موفق باشید
kingnothing آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از kingnothing:
قديمي September 2nd, 2010, 19:51   #48
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2010
محل سكونت: www.fxaria.com
تشکر از ايشان: 697 بار در 188 پست
farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به farzadof ارسال پيغام بوسیله Yahoo به farzadof
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله forexllc نمايش نوشته ها
سلام
چظور میتونم HTC TouchPro2 را فارسی کنم؟
اگر منشی تلفنی هم دارین براش خیلی ممنون میشم بدین.
راستی برای Ipad یا Iphone 4G چیزی اومده بدرد بخور؟
فارسی ساز پاكت پی سی

اين فارسی سازي است که توسط علیرضا که یک هموطن ایرانی تهیه شده است.
این برنامه و همچنین مطلب آن را در انجمن موبیلستان پیدا کردم و بر روی گوشی اکسپریا تست شده است.
این فارسی ساز در اصل برای HTC Touch Pro تهیه شده اما بر روی اکسپریا آزمایش شده , و من شخصا روي Touch Diamond اقوام تست كردم و عملي هستش دوستان اگه ريسك كردن و روي گوشي هاي ديگه تست كردن و جواب داد حتما در اين تاپيك بگيد
اسم این فارسی ساز Alireza Multingual Support 3.0 است که طبق توصیحاتی که داده شده
از هسته TSD 3 Build 411 برگفته شده و بر روی Windows Mobile 5 و Windows Mobile 6.1 Professional تست شده.(دوستاني كه ميخوان تست كنند به اين نكته توجه كنند اين Multingual Support رو اگه روي گوشي هاي ديگه نصب كنيد و جواب نده و مشكل ايجاد شه براي removeكردنش فقط hard reset جوابگوي شماست)

نكات:
*این فارسی ساز محیط گرافیکی ندارد و تنظیمات آن همگی به صورت پیش فرض اعمال میشود.

*این فارسی ساز پس از نصب بر روی حافظه خود گوشی و رستارت به صورت اتوماتیک فعال میشود.(و بسیار سبک تهیه شده)

*برای استفاده از کیبورد فارسی شما باید قبل از نصب این فارسی ساز کیبوردی به اسم Resco Keyboard Pro را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و بعد از نصب فارسی ساز به تنظیمات کیبورد Resco برید و زبان فارسی را برای این کیبورد انتخاب کنید.

*اگر قبلا هر گونه فارسی ساز و یا عربی سازی رو بر روی گوشی خود نصب کرده اید اول باید آنها را کاملا پاک کرده و گوشی خود را رستارت کنید و بعد اقدام به نصب این فارسی ساز نمائید.

تنظيمات Resco Keyboard Pro :

تايپ فارسی

بعد از نصب فارسی ساز به قسمت زیر از داخل تنظیمات وارد میشید. (اين محيط مربوط به X1 ميشه اما در محيط هاي ديگه گوشيهاي مختلف به همين صورت هستش)

حالا در تنظیمات کیبورد Resco میتونید زبان اول و زبان دوم کیبورد را تعیین کنید. تقریبا اکثر زبانها را دارد. مثلا در پایین زبان اول رو فارسی و زبان دوم را انگلیسی انتخاب شده در حالی که ميشه زبان اول را فارسی و زبان دوم را مثلا ترکی انتخاب كرد.
این تنظیمات فقط بر روی کیبورد Resco انجام میشود و تاثیر بر وی کیبوردهای دیگر مانند کیبورد اصلی نمیگذارد پس در انتخاب کردن زبان میتونید راحت باشید و هر آنچه را که دوست داشتید انتخاب کنید.
نتایج نصب فارسی ساز

دریافت SMS فارسی.

فرستادن SMS فارسی.

تست تایپ فارسی در محیط نوشتاری Microsoft Word

از اینجا دانلود کنید:

اینم منشی:
(( ورژن جدید برنامه منشی تلفنی برای پاکت پی سی ))
برنامه ای که مطمئناً تمام دارندگان گوشی هائی که از ویندوز موبایل استفاده میکنند به دنبال آن هستند.یکی از مشکلاتی که دارندگان این نوع از گوشی ها با آن مواجه هستند عدم وجود نرم افزار منشی تلفنی Perfect میباشد و تا به حال نیز برنامه ای که این معضل را حل کند و به درستی کار کند ارائه نشده است. این بار میتوانید برنامه ای کامل در این زمینه دریافت کنید و از امکانات فوق العاده ای که در زیر به چندی از آن اشاره میکنم نهایت استفاده را ببرید.

ویژگی های برنامه :
- تنظیم میزان ذخیره مکالمه بین 2 تا 120 ثانیه
- میزان تنظیم برای تاخیر در پخش پیغام شما از 2 تا 25 ثانیه
- نمایش مشخصات پیغام گذار از جمله : شماره تلفن ، تاریخ ، ساعت و طول پیغام
- و از همه مهمتر ، استفاده از Answering List : شما میتوانید برنامه را به گونه ای تنظیم کنید تا برای هر کدام از Contact های شما صدای متفاوتی را پخش کند.

** قابل نصب بر روی گوشی های دارای WM5 و بالاتر
از این جا دانلود کنید:

برای آی پد و 4G هم هرچی نیاز دارین بگین در خدمتتون هستم.

آخرین ويرايش توسط farzadof در September 2nd, 2010 و ساعت 19:53
farzadof آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از farzadof:
قديمي September 2nd, 2010, 20:14   #49
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله bermoda نمايش نوشته ها
سلام آقا فرزاد

اگر ممكنه يك برنامه تقويم با قابليت درج وقايع و هشدار در تاپيك قرار بدين البته براي N97 ميخوام و جاوا و يا سيمبين بودن اون تفاوتي برام نداره
توضيح اينكه اغلب برنامه هاي تقويم موجود محدوديت عدم هشدار دارند و يا اينكه تقويم اونها محدود به يك سال خاص مي شود كه اين يكي از مشكلاتي هست كه به دليل اعتبار اون تا پايان همون سال فقط قابل استفاده و تنظيم وقايع و هشدار هست
در چند پست قبل هم درخواست برنامه اسكن (ocr) را كردم كه اگر ممكنه اونو هم در تاپيك قرار بديد
متشكرم
این تقویم خدمت شما:

برنامه اسکن رو هم به محض اینکه پیداش کردم میدم خدمتتون.
قديمي September 2nd, 2010, 22:35   #50
bermoda
Member

bermoda's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 105 بار در 41 پست
bermoda (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farzadof نمايش نوشته ها
این تقویم خدمت شما:

برنامه اسکن رو هم به محض اینکه پیداش کردم میدم خدمتتون.

به به
آقا دست گلت درد نكنه
از نظر اينكه محدوديت نمايش سالهاي گذشته و سالهاي بعد را نداره خيلي جالبه نسبت به تقويمهاي ديگه هم چند قابليت اضافه تر داره اما يك اشكال كوچيك داره و اون هم اين هست كه بعد از ثبت وقايع قابليت اعلام و يا هشدار نداره متاسفانه در اين مورد منظورم پيدا كردن يك نسخه تقويم كه هم جامعيت تاريخ داشته باشه و قابليت ثبت و ياداوري وقايع را هم داشته باشه هنوز موفق نبودم
با وجود اين از زحمتي كه كشيدي خيلي ازت ممنونم اميدوارم كه بتونم يك روزي جبران كنم
bermoda آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از bermoda:
قديمي September 2nd, 2010, 22:48   #51
forexllc
Senior Member

forexllc's Avatar

forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farzadof نمايش نوشته ها
فارسی ساز پاكت پی سی

اين فارسی سازي است که توسط علیرضا که یک هموطن ایرانی تهیه شده است.
این برنامه و همچنین مطلب آن را در انجمن موبیلستان پیدا کردم و بر روی گوشی اکسپریا تست شده است.
این فارسی ساز در اصل برای HTC Touch Pro تهیه شده اما بر روی اکسپریا آزمایش شده , و من شخصا روي Touch Diamond اقوام تست كردم و عملي هستش دوستان اگه ريسك كردن و روي گوشي هاي ديگه تست كردن و جواب داد حتما در اين تاپيك بگيد
اسم این فارسی ساز Alireza Multingual Support 3.0 است که طبق توصیحاتی که داده شده
از هسته TSD 3 Build 411 برگفته شده و بر روی Windows Mobile 5 و Windows Mobile 6.1 Professional تست شده.(دوستاني كه ميخوان تست كنند به اين نكته توجه كنند اين Multingual Support رو اگه روي گوشي هاي ديگه نصب كنيد و جواب نده و مشكل ايجاد شه براي removeكردنش فقط hard reset جوابگوي شماست)

نكات:
*این فارسی ساز محیط گرافیکی ندارد و تنظیمات آن همگی به صورت پیش فرض اعمال میشود.

*این فارسی ساز پس از نصب بر روی حافظه خود گوشی و رستارت به صورت اتوماتیک فعال میشود.(و بسیار سبک تهیه شده)

*برای استفاده از کیبورد فارسی شما باید قبل از نصب این فارسی ساز کیبوردی به اسم Resco Keyboard Pro را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و بعد از نصب فارسی ساز به تنظیمات کیبورد Resco برید و زبان فارسی را برای این کیبورد انتخاب کنید.

*اگر قبلا هر گونه فارسی ساز و یا عربی سازی رو بر روی گوشی خود نصب کرده اید اول باید آنها را کاملا پاک کرده و گوشی خود را رستارت کنید و بعد اقدام به نصب این فارسی ساز نمائید.

تايپ فارسی

بعد از نصب فارسی ساز به قسمت زیر از داخل تنظیمات وارد میشید. (اين محيط مربوط به X1 ميشه اما در محيط هاي ديگه گوشيهاي مختلف به همين صورت هستش)

حالا در تنظیمات کیبورد Resco میتونید زبان اول و زبان دوم کیبورد را تعیین کنید. تقریبا اکثر زبانها را دارد. مثلا در پایین زبان اول رو فارسی و زبان دوم را انگلیسی انتخاب شده در حالی که ميشه زبان اول را فارسی و زبان دوم را مثلا ترکی انتخاب كرد.
این تنظیمات فقط بر روی کیبورد Resco انجام میشود و تاثیر بر وی کیبوردهای دیگر مانند کیبورد اصلی نمیگذارد پس در انتخاب کردن زبان میتونید راحت باشید و هر آنچه را که دوست داشتید انتخاب کنید.
نتایج نصب فارسی ساز

دریافت SMS فارسی.

فرستادن SMS فارسی.

تست تایپ فارسی در محیط نوشتاری Microsoft Word

از اینجا دانلود کنید:

اینم منشی:
(( ورژن جدید برنامه منشی تلفنی برای پاکت پی سی ))
برنامه ای که مطمئناً تمام دارندگان گوشی هائی که از ویندوز موبایل استفاده میکنند به دنبال آن هستند.یکی از مشکلاتی که دارندگان این نوع از گوشی ها با آن مواجه هستند عدم وجود نرم افزار منشی تلفنی Perfect میباشد و تا به حال نیز برنامه ای که این معضل را حل کند و به درستی کار کند ارائه نشده است. این بار میتوانید برنامه ای کامل در این زمینه دریافت کنید و از امکانات فوق العاده ای که در زیر به چندی از آن اشاره میکنم نهایت استفاده را ببرید.

ویژگی های برنامه :
- تنظیم میزان ذخیره مکالمه بین 2 تا 120 ثانیه
- میزان تنظیم برای تاخیر در پخش پیغام شما از 2 تا 25 ثانیه
- نمایش مشخصات پیغام گذار از جمله : شماره تلفن ، تاریخ ، ساعت و طول پیغام
- و از همه مهمتر ، استفاده از Answering List : شما میتوانید برنامه را به گونه ای تنظیم کنید تا برای هر کدام از Contact های شما صدای متفاوتی را پخش کند.

** قابل نصب بر روی گوشی های دارای WM5 و بالاتر
از این جا دانلود کنید:

برای آی پد و 4G هم هرچی نیاز دارین بگین در خدمتتون هستم.
سلام
دست شما درد نکنه.خیلی خیلی ممنونم از شما.
اگر زحمت نیست و وقت کردین چند تا Theme یا برنامه جالب و بدرد بخور واسه HTC TouchPro2 معرفی کنین چون من از وقتی حدودا" 2 سال پیش این گوشی را گرفتم هیچ برنامه و Update براش نتونستم بگیرم و خیلی دلم تنوع میخواد. باز هم متشکرم از شما.
قديمي September 2nd, 2010, 23:27   #52
forexllc
Senior Member

forexllc's Avatar

0

چطوری باید این کار را انجام بدم؟
قديمي September 3rd, 2010, 13:47   #53
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

آقا فرزاد گل سلام

آقا دستت درد نکنه - خدایی یه چیزی خواستم که توی قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه ! فکر نمیکردم داشته باشی !

فقط دو تا اشکال

برنامه اول (ویبره) فرمتش چرا اکسل هست ؟ مگه نباید IPA باشه ؟ این رو میندازم توی آی تونز - قبول نمیکنه - چه کنم ؟

فایل دوم هم دانلود نمیشه - بعد از صفحه دوم این پیغام رو میده
The download ticket has expired or is no longer valid. Go back and try again.
چند بار هم امتحان کردم نشد - اگر ممکنه چک کنید ببینید اشکال از من هست یا از لینک

بازم ممنون - خیلی گلی آقا فرزاد

پ . ن : اگه زحمت نیست واسه HD2 - htc برنامه سرگرمی و جالب بذارین - بازم شرمنده اینهمه درخواست میدیم - مرسی
قديمي September 3rd, 2010, 14:02   #54
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

سلام
فرزاد خان لطفا چند تا نرم افزار برای گوشی HTC TOUCH VIVA معرفی کنید

ایا نرم افزار ضبط خودکار مکالمات تلفنی برای این مدل گوشی وجود داره؟

ممنون
2 تشکر کننده از Alireza Ghane:
قديمي September 3rd, 2010, 20:56   #55
MASK
Senior Member

MASK's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 818 بار در 181 پست
MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)
0

سلام
ممنون از کار جالبی که شروع کردین
یه زحمت هم من داشتم برای htc touch hd دنبال یک برنامه حسابدازی هستم که اگه فارسی باشه عالیه
و همینطور یه ضبط اتوماتیک مکالمات بدون بوق تو گوشی طرف!
ممنون از لطفتون
MASK آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از MASK:
قديمي September 4th, 2010, 11:10   #56
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
آقا فرزاد گل سلام

آقا دستت درد نکنه - خدایی یه چیزی خواستم که توی قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه ! فکر نمیکردم داشته باشی !

فقط دو تا اشکال

برنامه اول (ویبره) فرمتش چرا اکسل هست ؟ مگه نباید IPA باشه ؟ این رو میندازم توی آی تونز - قبول نمیکنه - چه کنم ؟

فایل دوم هم دانلود نمیشه - بعد از صفحه دوم این پیغام رو میده
The download ticket has expired or is no longer valid. Go back and try again.
چند بار هم امتحان کردم نشد - اگر ممکنه چک کنید ببینید اشکال از من هست یا از لینک

بازم ممنون - خیلی گلی آقا فرزاد

پ . ن : اگه زحمت نیست واسه HD2 - htc برنامه سرگرمی و جالب بذارین - بازم شرمنده اینهمه درخواست میدیم - مرسی
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
آقا محمد بنده چون گوشی آیفون تو دست و بالم نیست سفارش این برنامه رو به یکی از بچه ها داده بودم که پیدا کنهومنظورم اینه که برای خودم تست نشده بود.مراحل نصب رو از ایشون سوال کردم نهایتا امروز جواب میده بنده هم خدمت شما عرض میکنم.
برنامه دوم هم اکسپایر شده.قول میدم امروز فردا یه پک نرم افزار سرگرمی خدمت شما حاضر کنم.
باور کنید که من برای پیدا کردن برنامه هایی که بچه ها خاستن وسواس خاصی به خرج میدم که بهترین گزینه رو برای آپلود انتخاب کنم.
برای HTC هم به روی چشم.
در ضن یادم رفت بگم وقتی که دوستان عزیز یه برنامه رو سفارش میدن و بنده دکمه تشکر رو میزنم جسارت نیاشه منظور بنده اینه که یعنی سفارش رو دیدم و بزودی ترتیب اثر داده خواهد شد.
قديمي September 4th, 2010, 11:33   #57
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله forexllc نمايش نوشته ها

چطوری باید این کار را انجام بدم؟
فایل اول یه برنامه ای به نام علیرضا
اونو نصب کنید.و از تنظیمات گوشی زبان نوشتاری فارسی رو انتخاب کنید.
تویه بیشتر گوشیها نیازی به فایل دوم نیست.تست کنید اگه حل نشد یفرمایید تا در مسنجر مستقیم شرح بدم.
قديمي September 4th, 2010, 12:01   #58
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Alireza Ghane نمايش نوشته ها
سلام
فرزاد خان لطفا چند تا نرم افزار برای گوشی HTC TOUCH VIVA معرفی کنید

ایا نرم افزار ضبط خودکار مکالمات تلفنی برای این مدل گوشی وجود داره؟

ممنون
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله MASK نمايش نوشته ها
سلام
ممنون از کار جالبی که شروع کردین
یه زحمت هم من داشتم برای htc touch hd دنبال یک برنامه حسابدازی هستم که اگه فارسی باشه عالیه
و همینطور یه ضبط اتوماتیک مکالمات بدون بوق تو گوشی طرف!
ممنون از لطفتون
برنامه های شما دوستای گلم رو امروز ردیف میکنم.ولی قبل اینکه برنامه ها بدستم یرسن یه سری برنامه هست که با اجازه شما اونا رو آپ میکنم و به محض اینکه برنامه ها به دستم رسیدن میدم خدمتتون.
قديمي September 4th, 2010, 12:05   #59
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

دانلود نرم افزار خالی کردن شارژ باتری گوشی موبایل - جاوا

0

بوسیله این نرم افزار جاوا شما میتوانید باتری گوشی خود را به سرعت خالی کنید ; ممکن است دلیل آن را جویا شوید.نرم افزار خالی کردن شارژ موبایل به این گونه کار میکند : با اجرای این نرم افزار جاوا بلا فاصله تمام قسمتهاسیی که از شارژ باتری کم میکنند از قبیل صداها ، ویبره ، نور بالای صفحه به کار می افتند و در طی مدت کوتاهی باتری گوشی شما را خالی میکند.

نکته :هنگامی که شارژ گوشی خالی خالی باشد عمر باتری بیشتر شده و در نتیجه شارژ بیشتری نگاه میدارد همچنین زمانی که شارژ گوشی شما از حدود 30 درصد پایین تر می آید دیگر به سرعت خالی نمیشود و روال عادی را طی میکند.

قديمي September 4th, 2010, 12:08   #60
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

کتاب کامل کدهای مخفی موبایل - جاوا

0

کتابی که در زیر مشاهده میکنید شامل مجموعه کامل تمامی کدهای مخفی موبایل "سامسونگ ، نوکیا و سونی اریکسون" میباشد که توانایی اجرا در گوشیهای مختلف موبایل را دارد ، حتی گوشیهایی که از زبان فارسی حمایت نمیکنند .

این کتاب موبایل شامل ۳۰ صفحه کاملا فارسی میباشد که بصورت رایگان برای دانلود آماده شده است.

آخرین ويرايش توسط farzadof در September 4th, 2010 و ساعت 12:20
farzadof آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از farzadof:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نرم, افزار, بازیهای, تم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید