انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 14th, 2007, 16:52   #196
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

خب اگر بشود هر ماه سرمایه را دو برابر کرد در سال 12 ماهه سرمایه 4000 برابر می شود و شخص سیگنال دهنده با 1000 دلار سرمایه اولیه باید به 4 میلیون دلار برسد.

و من متوجه نمی شوم چه احتیاجی به فروش سیگنال دارد.بعد از دو سال کار کردن سرمایه اش به 16 میلیارد دلار خواهد رسید.

اگر هر کسی که این تبلیغ ها را می خواند چند تا ضرب و تقسیم ساده انجام بدهد متوجه خواهد شد که چه نیتی پشت آن است.

دوستان سرمایه که گول این ادعا ها را نمی خورند اما خطر بزرگی برای مبتدیان محسوب می شود.
قديمي May 14th, 2007, 17:37   #197
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
سلام

اگر این جمله را نزدیک تبلیغ یا جایی که دیده شود قرار دهید مفید است.
من هم با اين پيشنهاد موافقم.
كار تجاري هم بدون تبليغ شدني نيست ولي اين تجار محترم هستند كه بايستي تصميم درست بگيرند نه سرويسهاي تبليغاتي.
من توي قسمت آگهيها كار ايشون(همان شخص تبليغ دهنده) را به چالش كشيدم كه هنوز جوابي نداده اند. و بهترين جا براي نقد و يا راهنمائي تازه واردين نيز به نظر من همان بخش است.
قديمي May 14th, 2007, 19:21   #198
M.Rafiei
Senior Member

M.Rafiei's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
محل سكونت: Isfahan
تشکر از ايشان: 252 بار در 89 پست
M.Rafiei (سطح 1)M.Rafiei (سطح 1)
0

فقط در اين تبليغ جمله هر ماه سرمايه خود را 2 برابر كنيد مشكل دارد و به نظر من هم بايد اصلاح شود . با اصل تبليغ در سايت هم كاملا موافق هستم زيرا معتقدم يك مدير خوب بايد از تمام پتانسيل هاي موجود در جهت ارتقا اهداف سيستم بهره برداري كند .
اما تصور نميكنم اينكه اگهي دهنده را نميتوان محدود كرد صحبت قابل قبولي باشد .شما ميتوانيد به سادگي شرايط خود را اعلام كنيد و با هر شركتي كه ان شرايط را بپذيرد همكاري كنيد .
قديمي May 14th, 2007, 19:29   #199
taheri
Member

taheri's Avatar

تشکر از ايشان: 209 بار در 108 پست
taheri (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
خب اگر بشود هر ماه سرمایه را دو برابر کرد در سال 12 ماهه سرمایه 4000 برابر می شود و شخص سیگنال دهنده با 1000 دلار سرمایه اولیه باید به 4 میلیون دلار برسد.

و من متوجه نمی شوم چه احتیاجی به فروش سیگنال دارد.بعد از دو سال کار کردن سرمایه اش به 16 میلیارد دلار خواهد رسید.
وايپر جان توكه بخيل نبودي ؟
حالا بعد اينهمه يكي پيدا شده دوست داره ما ، ميلياردر بشيم . ( آخه چه آدم مهربونيه )
حالا بزن تو ذوقش ديگه نتونه سرمايه مارو دو برابر كنه اون موقع تو جوابگو هستي ؟

آقا هر كسي دوست داره سرمايه اش ماهيانه دو برابر بشه بياد ، به اين حرفها هم گوش نده . اينا زورشون مياد خودشون نميتونن سرمايه رو ماهيانه دو برابر كنن .

آقا رضا و آقا ياسر عزيز از همين حالا كل سايت يه جا چند ؟
قديمي May 14th, 2007, 21:46   #200
raminayat
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2004
تشکر از ايشان: 623 بار در 183 پست
raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)raminayat (سطح 2)
0

بنده هم با تبلیغات کاملا موافقم ولی در همه جا محدودیت هائی وجود دارد قطعا نمی توان در روزنامه ها مشروبات الکلی یا خیلی موارد دیگر را تبلیغ کرد.
تبلیغ مورد بحث هم همه چیزش خوب است بجز دو برابر کردن سرمایه در هر ماه که یک فریبکاری واضح است.
اصولا زیان معنوی همکاری سایت سرمایه با چنین اشخاص یا موسساتی بسیار بیشتر از سود این تبلیغات است و کاملا ضروری است که مقرراتی برای این کار وجود داشته باشد.
فطعا اشخاص یا موسساتی هم پیدا می شوند که خدمات سالمی ارائه می دهند و یا حداقل با این وقاحت قصد فریب بینندگان آگهی را ندارند.
raminayat آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از raminayat:
قديمي May 14th, 2007, 23:51   #201
<King>
Junior Member

<King>'s Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 28 بار در 20 پست
<King> (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به <King>
Thumbs down

0

ادعای این سایت 100% ذروغ هست
علاوه بر موردی که جناب viper اشاره کرد یک مسئله دیگه هم وجود داره....
چرا این سایت حاظر نیست حداقل یک هفته سیگنال رایگان بده !! و میگه باید مبلغ هفته دوم رو واریز کنیم بعد...!!!
واقعا" کسی حاظره برای تست در یک هفته 90 یورو پرداخت کنه؟
اگر بنر تبلیغاتی حذف بشه بهتره چون خیلی از تازه واردها با دیدن این بنر ممکنه جذب این سایت بشن و بعد فروم سرمایه زیر سوال میره

آخرین ويرايش توسط <King> در May 14th, 2007 و ساعت 23:54
<King> آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 02:27   #202
taheri
Member

taheri's Avatar

تشکر از ايشان: 209 بار در 108 پست
taheri (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها

لطفا اگر نظری در این مورد دارید در ادامه همین تاپیک مطرح فرمائید.
اول اينكه آقا رضا بهتر نبود با توجه به اينكه بسياري از اعضا در اين مورد بخصوص ، ابراز نظر كرده و ميكنند ، يك تاپيك جدا گانه برايش در نظر گرفته ميشد ؟

دوم اينكه با تمام احترام دوصد چنداني كه براي نظرات دوستان سرمايه اي قائلم بشدت با حذف اين تبليغ به چند دليل مخالفم :

1- بلحاظ هزينه اي بخشي از هزينه هاي سايت را تامين ميكند و نمونه اين كار بايد اضافه شود تا وقتي كه تمام هزينه سايت از خودش تامين شود .

2 - جهت تامين مابقي هزينه هاي سايت نيز از اعضا حق عضويت دريافت شود . تا مشكلات فني و ... سايت حل شود

آقا رضا و ياسر عزيز وقت و ... كم نميگذارند ، كه پول هم بگذارند تا اينكه طاهري بدون سرمايه نماند و اگر يك روز آنلاين نشد زندگيش چيزي كم داشته باشد و دلش براي سايت تنگ شود . هيچ وقت آن چند روزي كه سايت حك شده بود يادم نميرود . حتما به لينكش سر بزنيد .خداييش چند نفرتان اين طوريد ؟

3- دوستان توجه داشته باشند كه ماهيت تبليغ و تعريف آن ، چيزي جز بزرگنمايي نيست . پس اينقدر به اين قضيه ماهيانه دوبرابر كردنه گير نديد . اين يك شوخي بيشتر نيست ، شما بزرگان چرا اينقدر آنرا جدي گرفته ايد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ضمن اينكه هر كس بياد تو اين سايت كه فقط اين تبليغ رو نميخونه . اگر هم اينطور باشه حقشه كه هر بلايي سرش بياد .

ارادتمند همگي طاهري
قديمي May 15th, 2007, 02:56   #203
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

سلام

در کل تبلیغ ماهیتش مقداری رنگ و لعاب دادن اضافی هم هست .
من هم با اون 2 برابر شدن سرمایه در هر ماه مشکل دارم شاید چون خودم هنوز بلد نیستم چنین کاری بکنم !
اگه تعداد آگهی ها کمی بیشتر بشه و همش یک اگهی نباشه حساسیت این آگهی هم کمتر خواهد شد .
وجود آگهی به سایت کمک می کند بتواند بهتر جلو برود و سایت هم بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و تازه واردین هم کم کم با خواندن مطالب واقعا مفید سایت می فهمند که حقیقت چیست !

شادباشید

آخرین ويرايش توسط seincard در May 15th, 2007 و ساعت 03:00
S_K_H آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 04:04   #204
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

سلام
ببخشيد كه اين موضوع رو مي گم وقتي اين سايت رو به يكي از دوستان معرفي كردم گفت كه اين سايت ويروس داره ! تعجب كردم وگفتم چطوري متوجه شدي گفت كه آنتي ويروس و فايروالم اوريجينال است . حالا من نمي دونم تا چه حد اين موضوع درست است يا غلط .
باتشكر
قديمي May 15th, 2007, 08:15   #205
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام
ببخشيد كه اين موضوع رو مي گم وقتي اين سايت رو به يكي از دوستان معرفي كردم گفت كه اين سايت ويروس داره ! تعجب كردم وگفتم چطوري متوجه شدي گفت كه آنتي ويروس و فايروالم اوريجينال است . حالا من نمي دونم تا چه حد اين موضوع درست است يا غلط .
باتشكر
سلام
مطمئن هستید واقعا ویروس باشه ؟ من الان با نوت بوک آنتی ویروس اورجینال Norton دارم اما پیغامی نمی دهد ... می شه اسم آنتی ویروس و اسم ویروس را از ایشان بپرسید ؟
با تشکر
قديمي May 15th, 2007, 12:40   #206
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام
باتشكر
آقاي قلي زاده , تازگي ها آدم چه چيز ها و شايعاتي از اين ور و اون ور ميشنوه اين دوستان شما هم كه چه قدر مشكل پيدا ميكنند...
درسته كه ماهي 100% سود خيلي زيادي و بيش از اندازه غير عاديه... ولي ويروس داشتن اين سايت خيلي با نمك تر از 100% سود در سال هستش!
ارادتمند.
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 13:31   #207
mb
Senior Member

mb's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
تشکر از ايشان: 882 بار در 372 پست
mb (سطح 1)mb (سطح 1)
0

اقا تبلیغات دو برابر رو بردارید و تبلیغات واقعی را جایگزین کنید لطفا
در غیر این صورت ما مجبور میشیم اینجا رو تحریم ناخواسته کنیم .

قديمي May 15th, 2007, 13:41   #208
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mb نمايش نوشته ها
اقا تبلیغات دو برابر رو بردارید و تبلیغات واقعی را جایگزین کنید لطفا
در غیر این صورت ما مجبور میشیم اینجا رو تحریم ناخواسته کنیم .
مگه هنوز هستش؟ ‌براي من كه ديگه تبليغ نميادش...
حالا شما زياد سخت نگير... همين كه آمريكا تحريممون ميكنه كافيه...
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 15th, 2007, 13:43   #209
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام دوستان
به نظر من با يك آگهي سلب مسوليت از صحت محتوي تبليغات مشكل حل ميشه.
و بهتر از اونه كه از ريشه همه را قطع كنيم.
قديمي May 15th, 2007, 13:52   #210
omid650
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 394 بار در 149 پست
omid650 (سطح 1)omid650 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omid650
0

یه مطلبی رو میخواستم گوشزد کنم به دوستان ، قبل از اون بگم که این سایت رو اصلا نمیشناسم و ذاتا هم با سیگنال و سیگنال فروشی مخالفم
دوستان ، یه حقیقت تلخی وجود داره و اون هم اینه اینقدر صحبت از ضرر و غیره شده که اکثرا اعتماد به نفس خود را از دست داده اند. با لوریج 100 یا 200 دو برابر کردن سرمایه در یک ماه چیز عجیبی نیست. اگر شما برای هر 2500 دلار یک لات بگیرید با 250 پیپ سود سرمایه شما دو برابر خواهد شد . یعنی روزی 12.5 پیپ ، یعنی گرفتن روزی 12.5 پیپ از این بازار غیر ممکنه ؟؟؟ چند وقت پیش تو یکی از فرومهای ایرانی نقل قولی شده بود از دکتر الدر با این مضمون کهاگر در سال بتوانید 25% به سرمایه خود اضافه کنید شاه وال استریت هستیددکتر الدر برای شخص من قابل احترام هستند ولی فکر نمیکنید منظور ایشان بدون در نظر گرفتن لوریج بوده ؟؟

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 18:43 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.