انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 6th, 2008, 13:04   #76
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

آقا سعيد مديريت تالار تكنيكال برازنده ي شماست . اميدوارم در سمت جديد نيز بيش از پيش از تجارب شما استفاده نماييم .

آقا مسعود مديريت تالار سيستمهاي معاملاتي را خدمت شما تبريك عرض مي كنم و اميدوارم تلاش هاي شما باعث هرچه پر بار تر شدن اين قسمت گردد .

براي هر دوي شما عزيزان آرزوي موفقيت و سربلندي دارم
پيروز باشيد
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي February 6th, 2008, 13:43   #77
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

سلام
آقا محسن از اینکه به من اظهار لطف میکنید بسیار سپاس گذارم این سایت همیشه به اساتیدی مثل شما در هر زمان نیازمند است امیدوارم بتوانم در کنار شما عزیزان تجربیاتم را افزایش دهم شما سرمایه های ، سرمایه هستید و باارزش
ارادتمند شما
جا داره اینجا از زحمات جناب شاخص که واقعا در این یک سال متحمل شدن تشکر مخصوص بکنم من هیچ وقت و هیچ زمان خودم را هم تراز جناب شاخص نمیدانم و نخواهم دانست همیشه ایشان را به عنوان استاد خودم قبول داشتم و دارم البته اگر ما را به عنوان شاگرد قبول داشته باشند امیدوارم بتوانم با کمک دوستان راه ایشان را ادامه بدهم
ارادتمند شما
آقا سعید مدیریت تالار تکنیکال را به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم موفق باشید
ارادتمند شما
جناب فرهنگ مدیریت تالار تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی را هم به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم در جای جای زندگیتان موفق باشید
ارداتمند شما
جناب behzad_fx انتخاب شما را هم در تالار تحلیل فاندامنتال به عنوان مدیر تبریک میگوییم
ارداتمند شما
دوست عزیز shahram خان انتخاب شایسته شما را به عنوان مدیریت تالار عمومی CFD و سهام تبریک میگویم همیشه پاینده باشید
ارداتمند همگی
forex2007

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در February 6th, 2008 و ساعت 13:48
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي February 6th, 2008, 13:56   #78
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

دوست عزیز و ارجمند جناب behzad_fx انتخاب شما را به عنوان مدیر تالار تحلیل فاندامنتال تبریک عرض می کنم ...انشالله در کارتان موفق و پیروز باشید .

همچنین انتخاب اقا سعید و اقا مسعود... دو دوست ارجمند و زحمتکش را به مدیریت تالارهای تکنیکال و سیستمها و روشهای معاملاتی تبریک عرض نموده و برای ایشان موفقیت و سربلندی ارزودارم .

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Shakhes:
قديمي February 6th, 2008, 17:12   #79
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

با سلام

خدمت كليه دوستاني كه بعنوان مديريت تالارهاي مختلف معرفي شدند تبريك ميگم و اميدوارم دوستان عزيزم آقايان forex2007، Candletrader و behzad_fx در كليه امور زندگي و فاركسي خود موفق و همچنين به بهبود هر چه بيشتر امور در تالارهاي مربوطه، كمك شاياني كنند. مدير جديد، همراه خودش ايده جديد، انرژي جديد و پتانسيل جديد مياره و اين موضوع انگيزه جابجايي مديران هست.
همچنين از زحمات شاخص عزيز و ديگر دوستاني كه قبلا زحمت مديريت را بعهده داشتند، تشكر وافر دارم و اميدوارم در كليه امور زندگي خود موفق و مويد باشند.

موفق باشيد
.................................
رشيدي

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از yaser_rashidi:
قديمي February 6th, 2008, 17:44   #80
Mostafa.Nasiri
Senior Member

Mostafa.Nasiri's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2004
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,815 بار در 1,078 پست
Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله MSN به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa.Nasiri
0

با سلام

اول از هر چیز به دوستانی که به تازگی مدیریت تالارها را قبول کردند تبریک می گم و براشون آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم با درایت و مدیرت خود کفیت آموزشی تالارهای مربوطه را بالا برده و از به وجود آمدن بحث های حاشیه ای جلوگیری شود

از شناخت نزدیکی که من از آقای محمدی دارم مطمئن هستم که بهترین انتخاب در این زمینه صورت گرفته شده است و شایسته ترین فرد در این رابطه انتخاب شده است
قديمي February 6th, 2008, 22:12   #81
AbarEnsan
Senior Member

AbarEnsan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: احتمالا دنیا
تشکر از ايشان: 2,172 بار در 488 پست
AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)
0

سلام

اول :آرزوي موفقيت براي مديران جديد
دوم: عرض خسته نباشيد خدمت مديران قديم
سوم: تشكر ويژه از جناب شاخص

خداوند ياورتان باد
قديمي February 8th, 2008, 23:04   #82
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

جناب شاخص بزرگوار

تشکر بسیار مخصوص بنده رو بابت زحماتی که در این مدت کشیده اید، پذیرا باشید. مطمئنم که مثل همیشه در کنار ما خواهید بود و راهنمایی های شما چراغ راه ماست

آقا سعید و مسعود خان، به شما هم تبریک میگم. تلاشهای شما همیشه محسوس هست و امیدوارم که همچنان با قدرت به فعالیت ادامه دهید. موفق باشید.

ارادتمند همگی دوستان
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي February 8th, 2008, 23:55   #83
dat_iran
Senior Member

dat_iran's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: F.K
تشکر از ايشان: 3,934 بار در 946 پست
dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)
0

شاخص عزیز
بابت زحماتی که در این مدت کشیدید نهایت سپاس گذاری رو از شما دارم
برای آقايان forex2007، Candletrader و behzad_fx عزیز هم موفقیت و بهروزی در تمام مراحل زندگی ارزومندم

آخرین ويرايش توسط dat_iran در February 8th, 2008 و ساعت 23:59
dat_iran آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از dat_iran:
قديمي February 9th, 2008, 04:55   #84
kamal2006
Senior Member

kamal2006's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Isfahan
تشکر از ايشان: 633 بار در 297 پست
kamal2006 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kamal2006
0

با سلام

صد شکر که این (اینها) آمد و صد حیف که آن (آنها) رفت !

از مدیران قبلی بخاطر زحماتشون صمیمانه تشکر میکنم.
به مدیران جدید صمیمانه تبریک میکنم.
خدارو شکر این مدیران جدید هم مثل دوستان قبلی از نظر معلومات، تجربه، خلاقیت و بخصوص رفتار و منش بسیار عالی و بجا انتخاب شدند.
همینجا از مدیران باصفا و زحمتکش سایت وزین سرمایه هم تشکر میکنم و براشون آرزوی توفیق بیشتر و سلامت میکنم.
امیدوارم خودم و همه دوستان دیگری که از مطالب این سایت استفاده میکنند، قدردان زحمات اونها باشیم و سعی کنیم محیطی باصفا و آرام و تخصصی رو در کنار هم داشته باشیم و از ورود حواشی و موارد بیهوده به سایت جلوگیری کنند.
انشاءاله

موفق باشید
kamal2006 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از kamal2006:
قديمي February 9th, 2008, 17:06   #85
ghoghnos
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 2,861 بار در 926 پست
ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)
0

سلام
خدمت دوستان عزیز کاندلتریدر عزیز فارکس 2007 وبهزاد عزیز تبریک میگم انشا... موفق باشید
واز زحمت دیگر دوستان منجمله جناب شاخص تشکر میکنم
موفق باشید
4 تشکر کننده از ghoghnos:
قديمي February 9th, 2008, 17:43   #86
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

با شناختی که از مدیران سایت داریم قطعا" این انتخاب ها با علم و بررسی انجام شده و امیدوارم پیشرفت روزافزون این سایت رو مثل سابق شاهد باشیم...
از اساتید:شاخص عزیز و خشایار خان امینی بابت زحماتی که کشیدن تشکر میکنم و خدمت دوستان خوبم forex2007 , candle trader , بهزاد خان تبریک میگم...
موفق باشید....
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي February 11th, 2008, 20:41   #87
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

با سلام
از جناب shakhes به خاطر مديريت قويشون تقدير و تشكر ميكنيم و اميدوارم هر جا هستند در پناه حق باشند
به اقايان [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ], [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] , behzad_fx نيز به خاطر قبول زحمت تبريك ميگويم و اميد وارم در پربار نمودن سايت وزين سرمايه نهايت تلاش خود را بنمايند
پ ن : ببخشيد من از تغيير و تحول دير مطلع شدم
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Alifar:
قديمي February 12th, 2008, 11:25   #88
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام
مديريت برايند يك عمل دسته جمعي است و فرد به تنهائي مدير توانائي نيست مگر آنكه همراهي ساير ين نيز با آن باشد.
من از اظهار لطفي كه مديريت سايت و نيز همه اعضاي فروم به اينجانب داشته و مرا مرهون محبت و لطف خودشون قرار دادند تشكر ميكنم. و تقاضاي همراهي همه عزيزان را براي انجام وظايفم طلب ميكنم.
از مديران شايسته قبلي كه همگي سعي وافر داشته اند تا بدين مرحله رسيده ايم سپاسگزاري مي نمايم . اگر درايت و هوشمندي ايشان نبود سايت سرمايه نيز ممكن نبود به اين درجه از بالندگي برسد.
شاد باشيد.
قديمي February 12th, 2008, 21:57   #89
Khashayar_Amini
مدیر سابق تحلیل فاندامنتال

تاريخ عضويت: Dec 2005
تشکر از ايشان: 748 بار در 202 پست
Khashayar_Amini (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Khashayar_Amini
0

متاسفانه باز هم چند روزی دیرتر از قضایا خبر شدم .

به دوستانی که به عنوان مدیر بخشهای مختلف انتخاب شدند تبریک می گیویم و علی الخصوص برای جناب behzad_fx ارزوی موفقیت می کنم .

مدیریت تالار فاندامنتال ظرائف خاص خود را دارا می باشد که خوشبختانه فرد مطلع و فهیمی این مسئولیت را قبول کرده که موجب مسرت است .
قديمي March 26th, 2008, 12:00   #90
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

سلام

کم کم وقتش رسیده که فرد جدیدی مسئولیت تالار مدیریت سرمایه را قبول کند.مدیر جدید همراه با خودش انرژی و ایده های جدید می آورد و تغیر مدیران تالارها باعث رشد فروم میشود.

در حال حاظر دوستانی در این زمینه در فروم فعالیت بیشتری نسبت به من دارند و شایسته است فرصت مدیریت تالار به ایشان داده شود.

اگر مطلبی نوشتم که سبب رنجش دوستی شد تقاضای بخشش دارم.امیدوارم نوشته های من سبب ضرر و زیان کسی نشده باشد.

از آقا رضا و آقا یاسر و سایر عزیزان، به خاطر لطفی که در این مدت به من داشتند تشکر می کنم.

با آرزوی موفقیت همه اعضای فروم سرمایه

آخرین ويرايش توسط viper در March 26th, 2008 و ساعت 12:17
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نظر, مورد, اظهار, در

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید