انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 15th, 2008, 17:58   #706
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
آیا مشکل سایر دوستان هم برطرف شده؟
سُرعت لود برای من هم از امروز مناسب شده و فعلا هم ادامه داره!
ولی اگه شما تغییری انجام ندادین و خود به خود اینگونه شده، پس هر لحظه امکان داره دوباره به حالت اول برگرده. به نظر من قبل از اینکه دوباره مشکل عود کنه باید ریشه یابی بشه و اساسی حل بشه.
با تشکر.
Paradox آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 16th, 2008, 00:14   #707
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
سيستم اعتبار دهي !

0

سلام رضا جان

وقت بخير

من نحوه ديدن امتيازات ( سيستم اعتبار دهي ) رو نميدونستم تا اينكه الان از دوستان پرسيدم و ديدم

واقعا متاسف شدم

چه چيزهايي و چه چرندياتي نوشته اند

اين سيستم به هيچ عنوان كارايي نداره شرمنده كه بحث رو دوباره پيش آواردم ميدونم كه خيلي سر اين موضوع اعتبار دهي بحث شده اما واقعا جا خوردم فقط بايد بدونم كه چه كسي اين نظرات رو داده

اين سيستم را از ديد من يا حذف كنيد يا اينكه آيدي هايي را كه نظر ميدهند به ما نشان بديد

من فقط نظر خودم را اعلام كردم

ممنون و سپاسگذار

پناهي
تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي September 16th, 2008, 00:19   #708
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

اگر امکان داشته باشه که نام فرستنده برای گیرنده مشخص باشه فکر کنم قسمت زیادی از مشکلات حل بشه .حالا نمیدونم از لحاظ

فنی امکان داره یا نه؟
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از albertini:
قديمي September 16th, 2008, 07:46   #709
esitarget
Member

esitarget's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 153 بار در 48 پست
esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)
0

اینایی که اعتبار منفی میدن یکم جیگر داشته باشند اسمشون رو هم بگند.مرد باشید بابا. آقا رضا برای کارهای خاله زنکی بعضی از اعضاء میبایست اسمشون رو هم بشه دید.
منم با آلبرتینی موافقم.
esitarget آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از esitarget:
قديمي September 16th, 2008, 08:59   #710
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
اگر امکان داشته باشه که نام فرستنده برای گیرنده مشخص باشه فکر کنم قسمت زیادی از مشکلات حل بشه .حالا نمیدونم از لحاظ

فنی امکان داره یا نه؟
با سلام

از نظر فنی این امکان وجود دارد، اما با توجه به فلسفه طراحی این سیستم، بصورت پیش فرض فعال نیست. ضمنا یکی از دلایل وجود اعتبار منفی این است که افراد بتوانند با خیال راحت و بطور ناشناس انتقادات خود را مطرح کنند و همانطور که قبلا نوشتم، حسن بزرگ سیستم اعتباردهی این است که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتهایی که به شما داده شده را مشاهده کنید.

اگر تعداد معدودی از دوستان از سیستم اعتباردهی برای توهین یا عقده گشایی استفاده می کنند، ایراد از سیستم نیست و این مشکل ناشی از عدم وجود فرهنگ صحیح استفاده از سیستم می باشد.

از همه دوستان درخواست می کنم از درج عبارات توهین آمیز و همچنین استفاده از اعتبار منفی بصورت مکرر با قصد دلسرد کردن کاربران اکیدا خودداری کنند. در صورت مشاهده دسترسی افراد خاطی محدود خواهد شد.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 16th, 2008, 10:06   #711
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

نقل قول:
اگر تعداد معدودی از دوستان از سیستم اعتباردهی برای توهین یا عقده گشایی استفاده می کنند، ایراد از سیستم نیست و این مشکل ناشی از عدم وجود فرهنگ صحیح استفاده از سیستم می باشد.

در صورت مشاهده دسترسی افراد خاطی محدود خواهد شد.
سلام
همانطور که برای گزارش پستهای نامناسب گزینه ای وجود داره و قابل بررسی و حذف بوده ، در مورد درخواستهای دوستانی که به ناحق این اعتبارها رو میگیرن نیز چنین راهکاری در نظر بگیرید.
با تشکر
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 16th, 2008, 11:19   #712
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
سلام
همانطور که برای گزارش پستهای نامناسب گزینه ای وجود داره و قابل بررسی و حذف بوده ، در مورد درخواستهای دوستانی که به ناحق این اعتبارها رو میگیرن نیز چنین راهکاری در نظر بگیرید.
با تشکر
با سلام

متاسفانه در vBulletin این امکان وجود ندارد. در صورت مشاهده اینگونه موارد، از طریق پیام خصوصی به بنده اعلام کنید.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 16th, 2008, 14:56   #713
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Paradox نمايش نوشته ها
سُرعت لود برای من هم از امروز مناسب شده و فعلا هم ادامه داره!
ولی اگه شما تغییری انجام ندادین و خود به خود اینگونه شده، پس هر لحظه امکان داره دوباره به حالت اول برگرده. به نظر من قبل از اینکه دوباره مشکل عود کنه باید ریشه یابی بشه و اساسی حل بشه.
با تشکر.
آقا رضا دوباره سرعت لود کند شده! شاید کندتر از اون روزهای قبل! عرض کردم که این خوب شدن بی دلیل نمیتونه قانع کننده باشه و باید دنبال راه حل براش بود.
قديمي September 16th, 2008, 15:14   #714
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
آقا رضا دوباره سرعت لود کند شده! شاید کندتر از اون روزهای قبل! عرض کردم که این خوب شدن بی دلیل نمیتونه قانع کننده باشه و باید دنبال راه حل براش بود.
والا تا جایی که من می دونم، اگر مشکل از سرور سایت باشه، تمام دوستان باید با این مشکل مواجه باشند. در غیر اینصورت مشکل به کامپیوتر شما یا ارتباط اینترنت و ISP مربوط میشه.
تشکر کننده از Reza:
قديمي September 16th, 2008, 17:45   #715
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

تکرار

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در September 16th, 2008 و ساعت 17:57
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 16th, 2008, 17:57   #716
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
والا تا جایی که من می دونم، اگر مشکل از سرور سایت باشه، تمام دوستان باید با این مشکل مواجه باشند. در غیر اینصورت مشکل به کامپیوتر شما یا ارتباط اینترنت و ISP مربوط میشه.
سلام
HOME PAGE سایت برای مرورگر من حدود 5 ثانیه طول میکشد که بارگذاری شود مرورگر بنده فایر فکس نسخه 3.1 هست نمیدانم اگر این تایم زیاد هست اقا رضا باید فکری به حال ما بکند
موفق باشید
در این فیلم هم میتوانید سرعت بنده را ببنید
سرعت اینترنت من هم 128 کیلو گرم هست
فايل ضميمه
نوع فايل: rar 11.rar‏ (825.8 کیلوبایت, 37 نمایش)
قديمي September 16th, 2008, 19:31   #717
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام

سرعت اینترنت من هم 128 کیلو گرم هست

سلام

از کدوم شبکه استفاده ميکنيد

باسه من هم 128 کيلو متر هست آخ ببخشيد 128 کيلو بايت ولي سرعت لود سايت خوبه
تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي September 16th, 2008, 22:33   #718
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

0

نقل قول:
نمیدونم چی بگم! من آنچه لازم بود رو گفتم دیگه بیشتر از اینش مفید نخواهد بود. فقط همین قدر بگم من تا به حال با هیچ سایتی با همین اینترنت و ISP که دارم و با غیر اینها این مشکل رو نداشتم و دیدید که دوستان دیگه ای هم بودند که اعلام کردند سرعت لود سایت نوسان داره و گاهی بیشتر از 5 دقیقه طول میکشه!
اونچه که مسلمه یکجای کار میلنگه! حالا اگه حل کردید که بهتر وگرنه نهایتا ضررش به خودتون برمیگرده.
با تشکر.
تشکر کننده از Paradox:
قديمي September 17th, 2008, 08:45   #719
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نمیدونم چی بگم! من آنچه لازم بود رو گفتم دیگه بیشتر از اینش مفید نخواهد بود. فقط همین قدر بگم من تا به حال با هیچ سایتی با همین اینترنت و ISP که دارم و با غیر اینها این مشکل رو نداشتم و دیدید که دوستان دیگه ای هم بودند که اعلام کردند سرعت لود سایت نوسان داره و گاهی بیشتر از 5 دقیقه طول میکشه!
اونچه که مسلمه یکجای کار میلنگه! حالا اگه حل کردید که بهتر وگرنه نهایتا ضررش به خودتون برمیگرده.
با تشکر.
با سلام

کاری که از عهده من بر میاد اصلاح ایرادات سرور و نرم افزار سایت هست که خوشبختانه هیچکدام مشکلی ندارند.

متاسفانه برای حل مشکل شما کاری از دست من بر نمیاد، وگرنه مضایقه نمی کردم.

اگر زحمتی نیست شما یک تماس با ISP بگیرید و اعلام کنید سایت سرمایه برای شما خیلی کند لود میشود، اما دوستانتان که از ISP های دیگر استفاده می کنند این مشکل را ندارند. شاید بتوانند با تغییر تنظیمات، مشکل شما را حل کنند.

با تشکر
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 19th, 2008, 13:38   #720
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

با عرض سلام و احترام خدمت جناب رضا و دیگر عزیزان

آقا رضا بنده هم مشکل کند لود شدن صفحات سایت رو داشتم که دیروز از حوالی بعد از ظهر ، دیکه کلا هیچ کدام از صفحات سایت برای من لود نمیشد ، اول فکر کردم بن شدم یا سرور سایت مشکل داره ، چون به تمام سایت های ایرانی و خارجی به راحتی دسترسی داشتم.تا اینکه آخر شب با مرورگر فایر فاکس امتحان کردم و دیدم صفحات با سرعت بسیار بالایی لود میشدند و امروز هم با مرورگر اینترنت اکسپلورر میتونم وارد بشم اما باز سرعت لود کنده.

نتیجه اخلاقی اینکه یا از مرورگر فایر فاکس استفاده کنیم و یا اینترنت اکسپلورر رو دوباره نصب کنیم ، چون از اونجایی که برای بسیاری از دوستان با سرعت بالا سایت لود میشود ، احتمالا ایراد از اینترنتا کسپلورر است.
با تشکر از زحماتی که همیشه میکشید.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 13:19 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.