انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 8th, 2009, 13:11   #1546
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام
کاش دوستان پستها را بهتر مطالعه کنند؟
ایا بنده در مورد سیاسی بودن یا نبودن تاپیک مذکور صحبت کردم یا در مورد......
دوستان قضاوت کنند.
قديمي June 8th, 2009, 13:16   #1547
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
کاش دوستان پستها را بهتر مطالعه کنند؟
ایا بنده در مورد سیاسی بودن یا نبودن تاپیک مذکور صحبت کردم یا در مورد......
دوستان قضاوت کنند.
کاش به توصیه ای که می کنید خودتون هم عمل کنید

ایا شما متوجه نشدید ما در مود حق بحث سیاسی داشتن صحبت میکنیم یا در مورد......
قديمي June 8th, 2009, 13:41   #1548
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

با سلام
بنده 2 روز به دليل پيش امدن كاري نبودم
امروز كه امدم و مطالب رو خوندم لازم ديدم مطلبي را بيان كنم
زماني در يك تصميم مشترك اعضا تصميم گرفتند كه به خاطر رعايت عدالت . افزايش صميميت و منافع سايت ....... از درج پستهاي سياسي و تبليغ كانديداي خود در سايت سرمايه بگذرند .
دوستاني ادعاي دموكراسي و مدنيت داشتند و دوستاني محكوم به .......
از دوستاني كه به نظر و تصميم اعضا احترام گذاشتند و اين مطلب را در اين مدت رعايت كردند و زماني كه به انها توهين هم ميشد جواب ندادند و فقط به مديران اعلام كردند كمال تشكر را دارم
چه خوب است در عمل ادعا ثابت شود
پ ن : هيچ فرد خاصي منظورم نيست يا جناحي خاص قصد تنها يك تشكر بود
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در June 8th, 2009 و ساعت 13:43
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از وحید:
قديمي June 8th, 2009, 15:07   #1549
Meysam Piri
مسئول تالار "روان‌شناسی در معامله‌گری"

Meysam Piri's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 4,889 بار در 891 پست
Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Meysam Piri
0

سلام خدمت جناب حامد ۲۴۲۰

اگه یادتون باشه چند وقت پیش بحثی در سایت راه افتاد در این ارتباط که قوانین شفاف نیست ,قوانین باید اصلاح بشه و....

من در پستی خدمت دوستان عرض کردم که قوانین به اندازه کافی شفاف هستند و جای بحثی ندارند اما با این حال نظر جمع چیز دیگری بود.

تاپیک مورد نظر که بنده نسبت به حذف آن متعجب شدم نمونه کاملی از عدم پایبندی برخی اعضا به حقوق یک کاربر سایت است باقی قوانین به جای خود.

کاربران محترم سایت حتی اجازه ندادند جناب اقبالی ۱۰ پستی را که اشاره کردند به اتمام برسانند.وجود چنین تاپیکی به صورت زنده اثبات می کند که اگر ۱۰۰۰ مورد به قوانین قعلی اضافه شود کاربرانی هستند که در صدد متشنج کردن جو این سایت هستند و قانون ,فرد یا حق کاربر نمی شناسند.

با چنین شرایطی واقعا چه باید کرد؟
قديمي June 8th, 2009, 15:40   #1550
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Meysam Piri نمايش نوشته ها
سلام خدمت جناب حامد ۲۴۲۰

اگه یادتون باشه چند وقت پیش بحثی در سایت راه افتاد در این ارتباط که قوانین شفاف نیست ,قوانین باید اصلاح بشه و....

من در پستی خدمت دوستان عرض کردم که قوانین به اندازه کافی شفاف هستند و جای بحثی ندارند اما با این حال نظر جمع چیز دیگری بود.

تاپیک مورد نظر که بنده نسبت به حذف آن متعجب شدم نمونه کاملی از عدم پایبندی برخی اعضا به حقوق یک کاربر سایت است باقی قوانین به جای خود.

کاربران محترم سایت حتی اجازه ندادند جناب اقبالی ۱۰ پستی را که اشاره کردند به اتمام برسانند.وجود چنین تاپیکی به صورت زنده اثبات می کند که اگر ۱۰۰۰ مورد به قوانین قعلی اضافه شود کاربرانی هستند که در صدد متشنج کردن جو این سایت هستند و قانون ,فرد یا حق کاربر نمی شناسند.

سلام
4 تا كار را بايد انجام داد .همون 4 تا كاري كه بشر در پس هزاران سال تمدن به اون رسيده
ايجاد قانون
اجراي قانون
نظارت بر مجري و قانون
پاداش (جزا) براي متمرد
موفق باشيد
قديمي June 8th, 2009, 16:49   #1551
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید سلیمانی نمايش نوشته ها
سلام

جناب lastnight19 بنده متوجه فرمایش شما نشدم.قسمت قرمز رنگ رو میگم یعنی شما میخواستید تاپیک بزنید

آمار ارائه بدید بهتون اجازه داده نشده؟

در ادامه در قسمت آبی شما با چه بخش از صحبتهای آقای اقبالی مخالف بودید؟ارائه آمارهایی که هنوز ما منتظرش

هستیم؟چون بنده نه سیاسی هستم نه ازش سر در میارم ،خواهشاً جواب همین دو سوال رو بدید

آقا رضای عزیز

اینکه نشد یکی امده میگه به غیرتم برخورده میخواهم آمار ارائه بدم آمار که رو شد بقیه بیان نظر بدن تاپیک رو به حاشیه

بکشونن بعد شما بیای در اون تاپیک رو ببندی.بنده معلوم هم نیست رای بدم چه برسه به اینکه هوادار شخص خاصی

باشم.چرا باید چوب ندونم کاری یک عده خاص رو بخورم

خواهشاً پست بنده رو بی پاسخ نگذارید.

با تشکر
جناب اقبالی یک امضائی داشتند که در طرفداری از کاندای خاصی بود و کاملاً مشخص بود که با اون امضاء توی اون تاپیک چی قراره گفته بشه (از پشت که کوه که ما نیومدیم) و چون کاندیدای مورد نظر ایشون در شب قبل رفتار زیاد مناسبی نداشتند (و یا به عبارتی جلوی کاندای مقابل کم آوردند) که همه ما هم دیدیم، ایشون خواستند به طرفداری از اون کاندیدا این پست ها رو بزنند تا کمبود اطلاعات کاندیدای مربوطه رو جبران کنند (و خدای نکرده یه دفعه نظر ما نسبت به کاندیدای محبوب ایشون بر نگرده) ، ایشون این تاپیک رو ایجاد کردند که جناب احمدی نژاد رو توش بکوبند و از جناب کروبی دفاع کنند.

به هیچ عنوان اون تاپیک فقط با هدف ارائه آمار و اطلاعات اقتصادی نبود و خود بهزاد خان اقبالی می دونه که با چه هدفی اون تاپیک رو ایجاد کرد همون طور که توی فیس بوک هم اون آمارها و توضیحاتش رو از صبح شروع کرد به دادن.

و اینکه جناب احمدی نژاد دیروز مشخص نشده که داره توی این کشور چیکار می کنه ایشون 4 ساله که رئیس جمهور هستند و توی این 4 سال هم وقت زیاد بود که این تاپیک زده بشه، دیروز موقع زدن این تاپیک نبود.

در مورد احترام به عقیده دیگران هم باید خدمتتون عرض کنم که عقیده یک نفری شاید این باشه که هر روز صبح که از خونه می یاد بیرون با پاره آجر بزنه توی سر مردم، حالا واقعاً باید به عقیده این فرد ما احترام بذاریم؟

عقیده در مورد انتخابات هم یه همچین چیزیه، مساله ای که از صبح تا شب توی رادیو، تلویزیون، مطبوعات و خیابون داره گفته می شه منظور ازش چیه و چرا باید رای داد جای بحث نداره. من نمی تونم بشینم یه عده با عقاید اشتباه خودشون زندگی من، خانواده و اطرافیانم رو خراب کنند و من حداقل کاری هم که می تونم انجام بدم رو هم انجام ندم.
قديمي June 8th, 2009, 16:54   #1552
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Meysam Piri نمايش نوشته ها
سلام خدمت جناب حامد ۲۴۲۰

من می تونم بپرسم وقتی که هم جناب احمدی نژاد کاندیدا هستند و هم جناب کروبی و اینکه همه می دونیم جناب اقبالی با امضایی که شعار جناب کروبی هست (تغییر برای ایران) طرفدار کروبی هست و اینکه ایشون می خواد از دولت فعلی که رئیس کاندیدای مخالف ایشون هست انتقاد کنه این چه مفهومی می تونه داشته باشه؟

اگر بحث سیاسی و تبلیغاتی نیست پس چیه؟

اگر هر زمانی غیر از زمان انتخابات این بحث مطرح می شد چون من خودم از مخالفین دولت فعلی هستم صد در صد طرفدار اون تاپیک می شدم و دلم می خواست که 10 پست که هیچ 1000 پست توش زده بشه ولی در شرایطی که مشخصه قرار یک نفر کوبیده بشه و یک نفر براش تبلیغ بشه من مخالف صد در صد اون تاپیک هستم، جناب اقبالی اگر خیلی علاقه مند بودند و فقط نیتشون گفتن مطالب اقتصادی بدون منظور بود می ذاشتند هفته بعد اگر انتخابات به دور بعد کشیده نمی شد اون امار ها رو ارائه می کردند نه دیروز در داغ ترین روزهای انتخابات اونهم بعد از اون مناظره کذایی.
قديمي June 8th, 2009, 16:59   #1553
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

.......

آخرین ويرايش توسط hoseintaheri در June 8th, 2009 و ساعت 17:01
hoseintaheri آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 8th, 2009, 17:00   #1554
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
بنده برام خیلی جالبه که شما نه تنها احترام من و بقیه بچه ها،بلکه احترام اقای پیروزی رو هم نگه نمیدارید.

بنده اصلا حرفی زدم که شما بخوای روش قضاوت کنی؟؟؟؟
در ثانی به خاطر حرفای شما دیگه توی این بحث شرکت نکردم.و اون رو موکول کردم به بعد از انتخابات.

مورد بعدی اینکه وقتی که این تایپیک رو شروع کردم امضا رو برداشتم که برخی همچون شما فکر نکنند که میخوام برای کسی تبلیغ بکنم.

تغییر اسم تاپیک به خاطر صحبت هایی بود که اقای نینجا انجام دادند و نه شما.همه میدونن ایشون طرفدار اقای احمدی نژاده ولی به خاطر احترام به بقیه حتی یک پست هم نزد.اصلا طرف اصلی من اقای نینجا بود بعد شما یه دفعه پریدی وسط حرف.پشیزی ارزش نه برای من نه برای اقای پیروزی و نه برای اون افرادی که میخواستن این بحث ادامه پیدا کنه قایل نشدی.حالا سوالم از شما اینه:
ایا من به شما توهین کردم؟؟؟؟؟؟

اما جواب سوالتونگرچه میدونم من هر جوابی بشم شما باز هم حرفی برای گفتن خواهید داشت)

1.بحثی که قرار بود ارایه بشه کاملا اقتصادی بود و میخواستم داده ها رو از ابتدای سال 1350 که دیتاهاش رو جمع اوری کردم ارایه کنم.من اصلا کاری نداشتم که 3 شب پیش چه گذشت و میخواستم صرفا در این تاپیک امار داده های مختلف اقتصادی جمع اوری بشه.مردم خودشون میتونستن با توجه به اونها قضاوت کنند.

2.شما میفرمایید که احمدی نژاد را متهم کرده ام. شما فقط شلوغش میکنی.اصلا من اینجا امار دادم که شما میگی متهم کردم کسی رو؟؟؟؟ایا من از اقای احمدی نژاد بد نوشتم؟؟؟خداییش کم لطفی شما که این حرف رو میزنی.

3.فرمودی که این بحث به فارکس چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟
همه بچه هایی که اینجا هستند من رو میشناسن.هیچ وقت به کسی تهمت نزدم و هیچ وقت هم قصد نداشتم امار دروغین ارایه کنم.(لطفا پست اول رو دقیق بخونید) اولا مگر ما در تالار بنیادی فقط حرف از فارکس میزنیم؟؟؟؟؟این همه بحث در موارد مختلف صورت گرفته.و در ثانی شک ندارم که شما اصلا پست اول رو نخوندی و فقط حرفای خودتون رو بگید.من در اون پست به صراحت گفتم که به کسی توهین نکنید.در ابتدا هم گفتم که این یک بحث اماریه و البته امار بخشی از تحلیل بنیادین هست.
وظیفه تحلیل گر بنیادی بررسی داده ها و امار و ارقام اقتصادیه.
بررسی داد های اقتصادی کشورمون از سال 1350 نه تنها اشکال ندارد بلکه زمانی که بر روی اون بحث بشه میتونیم دقیقا بفهمیم که چه اقتصاد ایران چه نقاط قوت و جه نقاط ضعفی دارد.مایی که دم از تحلیل بنیادین میزنیم بد نیست که حداقل بدونیم در اقتصاد خودمون چی داره میگذره.اشتباه شما در این هست که فکر میکنید تحلیل بنیادین فقط برای فارکس.در صورتی که شما زمانی که بتونید از تحلیل بنیادین در زندگی شخصی خودتون و درک واقعیت هایی که در پیرامون شما داره اتفاق میفته لذتش از کسب درامد در فارکس کمتر نیست.این که شما زمانی که یک روزنامه اقتصادی به دست میگیرید و وقتی که مطالعه میکنید دقیقا بتونید پیش خودتون قضاوت کنید که ایا این نوشته درست است یا غلط ،به درد بخور هست یا نه،لذت بخش هست یا نه،این خیلی مهمه.تحلیل بنیادین علمی است فراتر از فارکس و سهام و این چیزا.

4.فرمودید که چرا دم انتخابات یه هو پیدات شد و این کار رو کردی؟؟؟؟؟؟
باز هم فکر میکنم که شما توجهی به پست های بنده نمیکنید.بنده علنا در پست سوم خودم گفتم که اقا اشتباه کردم.حتی نوشتم غلط کردم که شما دست از سر من برداری.دیگه چی میخوای بنویسم.میخوای بنویسم ............؟؟؟؟؟ اصلا بیا کتبا برای شما و همه بچه ها مجددا "غلط کردم نامه" مینویسم:

دوستان سرمایه ای بنده از همه شما عذر خواهی میکنم که دم انتخابات اومدم این تاپیک رو زدم.اشتباه کردم به بزرگی خودتون ببخشید.

اقای طاهری بنده قبلا هم با شما بحثم شده بود و متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم زبون شما رو بفهمم.لطفا از این به بعد نه شما با من کارتون باشه و نه من با شما.اینو عاجزانه از شما تقاضا دارم.به خدا دیگه نمیدونم چی بگم.
جناب لست نایت جناب اقبالی توضیح دادند شما نخواندید؟ ایشان که گفتند دیگر ادامه نمی دهند چرا باز به حملاتتان ادامه می دهید.چرا هجمه؟

آخرین ويرايش توسط farari در June 8th, 2009 و ساعت 17:03
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از farari:
قديمي June 8th, 2009, 21:31   #1555
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب اقبالی یک امضائی داشتند که در طرفداری از کاندای خاصی بود و کاملاً مشخص بود که با اون امضاء توی اون تاپیک چی قراره گفته بشه (از پشت که کوه که ما نیومدیم) و چون کاندیدای مورد نظر ایشون در شب قبل رفتار زیاد مناسبی نداشتند (و یا به عبارتی جلوی کاندای مقابل کم آوردند) که همه ما هم دیدیم، ایشون خواستند به طرفداری از اون کاندیدا این پست ها رو بزنند تا کمبود اطلاعات کاندیدای مربوطه رو جبران کنند (و خدای نکرده یه دفعه نظر ما نسبت به کاندیدای محبوب ایشون بر نگرده) ، ایشون این تاپیک رو ایجاد کردند که جناب احمدی نژاد رو توش بکوبند و از جناب کروبی دفاع کنند.

به هیچ عنوان اون تاپیک فقط با هدف ارائه آمار و اطلاعات اقتصادی نبود و خود بهزاد خان اقبالی می دونه که با چه هدفی اون تاپیک رو ایجاد کرد همون طور که توی فیس بوک هم اون آمارها و توضیحاتش رو از صبح شروع کرد به دادن.

و اینکه جناب احمدی نژاد دیروز مشخص نشده که داره توی این کشور چیکار می کنه ایشون 4 ساله که رئیس جمهور هستند و توی این 4 سال هم وقت زیاد بود که این تاپیک زده بشه، دیروز موقع زدن این تاپیک نبود.

در مورد احترام به عقیده دیگران هم باید خدمتتون عرض کنم که عقیده یک نفری شاید این باشه که هر روز صبح که از خونه می یاد بیرون با پاره آجر بزنه توی سر مردم، حالا واقعاً باید به عقیده این فرد ما احترام بذاریم؟

عقیده در مورد انتخابات هم یه همچین چیزیه، مساله ای که از صبح تا شب توی رادیو، تلویزیون، مطبوعات و خیابون داره گفته می شه منظور ازش چیه و چرا باید رای داد جای بحث نداره. من نمی تونم بشینم یه عده با عقاید اشتباه خودشون زندگی من، خانواده و اطرافیانم رو خراب کنند و من حداقل کاری هم که می تونم انجام بدم رو هم انجام ندم.
جناب البرز عزیز

اینکه شما بر اساس دیتاهاتون میاید و اقدامی میکنید با چیزی که ما میبینم خیلی فرق میکنه.من خودم رو میگم

کاری هم به هیچ بنی بشری ندارم.من وقتی تاپیک آقای اقبالی رو دیدم ایشون این امضائی که شما میفرمائی نداشت.

پس بنده تا همین الان که شما فرمودی نمیدونستم ایشون طرفدار کی هست.شما حکایتت حکایت قاضی که من

میشناختم همه کسانی که یک دفعه دادگاههای خارجی رو حتی تو فیلمها دیده باشند میدونند که حکم به برائت

یعنی یک نفر تا زمانی که ثابت نشده گناهکاره عملاً بیگناه ولی این قاضی که کم هم ما تو این مملکت ازشون نداریم

نظر عکس داشت میگفت هرکی میاد دادگاه یعنی چند بار خلاف کرده یک دفعه اش گیر افتاده باید به اشد مجازات رسوندش.

برای همین هیچ وقت متهم رو اجازه نمیداد صحبت کنه.

شما حتی اجازه ندادی من این امار رو ببینم خودم نتیجه گیری کنم.

حالا که بحث گفتنه شما بدون آقای اقبالی با ما خیلی مشکل داره.خودش هم میدونه. ولی اینقدر محترم بود که

من نوعی باور کنم وقتی میگه میخواهم آمار ارائه بدم منظورش اینه که میخواهد آمار ارائه بده اگر تا الان حرفی نزده

به خودش مربوطه ولی حالا که میخواهد صحبت کنه من و شما حداقل میتونستیم صبر کنیم حرف بزنه بعد بهش حمله کنیم.
قديمي June 9th, 2009, 01:17   #1556
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
خوشحالم و خیلی خوشحالم ...از اینکه کسی بغیر من هم به این موضوع معترضه...از اینکه فردی دیگه هم به این موضوع اشاره میکنه و براش مهمه...از اینکه فقط به به چه چه دیگران نمیکنه و انتقاد درستش رو میکنه حتی اگردوستش ناراحت بشه و افراد بعضا احساساتی و بعضا از اب گل الود ماهیگیر،بهش تهمت بزنند که حق دوستی رو نگه نداشتی.

درود بر شرافتت که امروزه خیلی کم پیدا میشه و خیلی ها برای ناراحت نشدن دوستشون یا رسیدن نفعی بهشون ازش دست کشیدن.

با احترام

کلاید
جناب کلاید با سلام
با همه احترامی که به عنوان یک دوست برای شما قایلم و قصد شکستن حرمت کسی رو ندارم اما با دیدن این پست شما سخت در عجبم.نمیخواستم بگم اما شما مجبورم کردی:

شما کسی بودی که من حداقل روزی 2 ساعت باهات صحبت میکردم.خودت میدونی که بعضی روزا بیش از 5 ساعت به طول میانجامید.

شما در سایت سرمایه تنها کسی بودی که هر انچه از تحلیل بنیادین میدانستم به شما اموختم.منت نمیگذارم اما اقرار میکنم که شما رو در اون زمان به عنوان یک دوست خوب پذیرفته بودم و به خاطر دوستی این رو در اون زمان وظیفه خودم میدونستم.

شما کسی بودی که من جزوه های تحلیل بنیادی خودم رو که حتی به حامد خسروی صمیمی ترین دوستم هم ندادم اما برای شما تک تک برگهاشو اسکن کردم ،روی اینترنت اپلود کردم و براش سند کردم.

شما کسی بودی که من هر انجه از اوراق قرضه میدانستم تک تک برای شما شرح دادم.

شما کسی بودی که به عنوان یک انسان صادق میشناختمت.اما باید اقرار کنم که ادم شناس خوبی نیستم.حداقل تجربه بنده بسیار بسیار اندک هست.

شما کسی بودی که به خاطر شما بارها ازت دفاع کردم و حتی رابطه بنده با اقا حامد بر سر موضوع شما به هم خورد.

شما کسی بودی که زمانی که رفتی اونقدر ناراحت شدم که انگیزه ام از فعالیت در سرمایه بسیار اندک شد و نهایتا از مدیریت سرمایه کناره گیری کردم.این تصمیم رو خودم گرفتم چون با رفتن شما که بسیار بهت امید داشتم دیگری نایی برای ادامه کار نداشتم

روزی که رفتی بدون خداحافظی رفتی و حتی جواب یک کامنت من رو ندادی.امروز که برگشتی هم حتی جواب پیام های منو ندادی.دلیلش مشخص بود ،تا زمانی که به کسی احتیاج داشتی چاکرم نوکرم میکردی و دم از رفاقتی عمیق میزدی اما روزی که دیگر احساس کردی که دیگر چیزی ندارم که به شما بگویم رفتی.گرچه حدس میزنم که شما چه شخصی باشی اما فقط امیدوارم که در واقع شما اون شخص نباشی.ولی اگر بودی پیش وجدان خودت قضاوت کن که این کار کار درستی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و جالب است که امروز اومدی میگی حامد به خاطر ناراحت شدن دوستش پست های تو رو پاک کرده.و جالبتر اینکه تو امروز کاملا در مقابل من قرار گرفتی و حامد که اصلا رابطه بنده با ایشون به هم خورده بود از حرفهای بنده دفاع کردند.همه هدف من رو از اون تاپیک میدونستن.اما شما و اقای البرز با یک برنامه حساب شده شلوغش کردی.من از البرز خان هیچ گله ای ندارم و در پستی همینجا جوابشونو خواهم داد اما از تو به عنوان کسی که عقاید منو میشناخت واقعا در عجبم.

جناب کلاید خواهشا تو یکی دیگه حرف از شرافت نزن که اگر شرافت تو شرافت واقعی است من بی شرف را بر این شرافت ترجیح میدم.

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در June 9th, 2009 و ساعت 01:21
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 9th, 2009, 01:44   #1557
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

بهزاد جان با سلام
من به رابطه شما و کلاید کاری ندارم.
اما می خوام بگم کلاید ، اون کلاید سابق نیست.
آنقدر با هم خوب بودیم که حتی افتخار داد و عضو سایت سابق من شده بود.
کلاید قبلی، یک دوست منطقی، عالم و با معرفت بود. امروز به جایی رسیده که حتی پست خصوصی من رو که به وی خوش آمد گفتم و احوال پرسی کردم رو ناجواب می گذارد.
در هر صورت من همیشه او را یکی از 4 قطب بنیادین سایت معرفی کرده و باز خواهم کرد.

این نیز بگذرد...
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 9th, 2009, 01:57   #1558
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
خوشحالم و خیلی خوشحالم ...از اینکه کسی بغیر من هم به این موضوع معترضه...از اینکه فردی دیگه هم به این موضوع اشاره میکنه و براش مهمه...از اینکه فقط به به چه چه دیگران نمیکنه و انتقاد درستش رو میکنه حتی اگردوستش ناراحت بشه و افراد بعضا احساساتی و بعضا از اب گل الود ماهیگیر،بهش تهمت بزنند که حق دوستی رو نگه نداشتی.

درود بر شرافتت که امروزه خیلی کم پیدا میشه و خیلی ها برای ناراحت نشدن دوستشون یا رسیدن نفعی بهشون ازش دست کشیدن.

با احترام

کلاید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
جناب کلاید با سلام
با همه احترامی که به عنوان یک دوست برای شما قایلم و قصد شکستن حرمت کسی رو ندارم اما با دیدن این پست شما سخت در عجبم.نمیخواستم بگم اما شما مجبورم کردی:

شما کسی بودی که من حداقل روزی 2 ساعت باهات صحبت میکردم.خودت میدونی که بعضی روزا بیش از 5 ساعت به طول میانجامید.

شما در سایت سرمایه تنها کسی بودی که هر انچه از تحلیل بنیادین میدانستم به شما اموختم.منت نمیگذارم اما اقرار میکنم که شما رو در اون زمان به عنوان یک دوست خوب پذیرفته بودم و به خاطر دوستی این رو در اون زمان وظیفه خودم میدونستم.

شما کسی بودی که من جزوه های تحلیل بنیادی خودم رو که حتی به حامد خسروی صمیمی ترین دوستم هم ندادم اما برای شما تک تک برگهاشو اسکن کردم ،روی اینترنت اپلود کردم و براش سند کردم.

شما کسی بودی که من هر انجه از اوراق قرضه میدانستم تک تک برای شما شرح دادم.

شما کسی بودی که به عنوان یک انسان صادق میشناختمت.اما باید اقرار کنم که ادم شناس خوبی نیستم.حداقل تجربه بنده بسیار بسیار اندک هست.

شما کسی بودی که به خاطر شما بارها ازت دفاع کردم و حتی رابطه بنده با اقا حامد بر سر موضوع شما به هم خورد.

شما کسی بودی که زمانی که رفتی اونقدر ناراحت شدم که انگیزه ام از فعالیت در سرمایه بسیار اندک شد و نهایتا از مدیریت سرمایه کناره گیری کردم.این تصمیم رو خودم گرفتم چون با رفتن شما که بسیار بهت امید داشتم دیگری نایی برای ادامه کار نداشتم

روزی که رفتی بدون خداحافظی رفتی و حتی جواب یک کامنت من رو ندادی.امروز که برگشتی هم حتی جواب پیام های منو ندادی.دلیلش مشخص بود ،تا زمانی که به کسی احتیاج داشتی چاکرم نوکرم میکردی و دم از رفاقتی عمیق میزدی اما روزی که دیگر احساس کردی که دیگر چیزی ندارم که به شما بگویم رفتی.گرچه حدس میزنم که شما چه شخصی باشی اما فقط امیدوارم که در واقع شما اون شخص نباشی.ولی اگر بودی پیش وجدان خودت قضاوت کن که این کار کار درستی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و جالب است که امروز اومدی میگی حامد به خاطر ناراحت شدن دوستش پست های تو رو پاک کرده.و جالبتر اینکه تو امروز کاملا در مقابل من قرار گرفتی و حامد که اصلا رابطه بنده با ایشون به هم خورده بود از حرفهای بنده دفاع کردند.همه هدف من رو از اون تاپیک میدونستن.اما شما و اقای البرز با یک برنامه حساب شده شلوغش کردی.من از البرز خان هیچ گله ای ندارم و در پستی همینجا جوابشونو خواهم داد اما از تو به عنوان کسی که عقاید منو میشناخت واقعا در عجبم.

جناب کلاید خواهشا تو یکی دیگه حرف از شرافت نزن که اگر شرافت تو شرافت واقعی است من بی شرف را بر این شرافت ترجیح میدم.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
بهزاد جان با سلام
من به رابطه شما و کلاید کاری ندارم.
اما می خوام بگم کلاید ، اون کلاید سابق نیست.
آنقدر با هم خوب بودیم که حتی افتخار داد و عضو سایت سابق من شده بود.
کلاید قبلی، یک دوست منطقی، عالم و با معرفت بود. امروز به جایی رسیده که حتی پست خصوصی من رو که به وی خوش آمد گفتم و احوال پرسی کردم رو ناجواب می گذارد.
در هر صورت من همیشه او را یکی از 4 قطب بنیادین سایت معرفی کرده و باز خواهم کرد.

این نیز بگذرد...
با سلام
فقط یک چیز
من دارم شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ در میارم...میگم شاخ یعنی شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

من واقعا توی کار دنیا موندم

نمیدونم چی شده و چه خواهد شد...ولی مطمئنم تا مدتها این بهت با من خواهد بود.

فقط در توضیح بگم که من هم مثل بهزاد با کلاید ارتباط نزدیکی داشتم....در مدت زمانی که من با بهزاد جان و کلاید عزیز ارتباط زیادی داشتم هیچ وقت جز خوبی از طرف مقابل از هیچ کدومشون نشنیدم(یعنی کلاید از بهزاد و بهزاد از کلاید همیشه خوبی میگفتند).....من تا حالا سعادت یارم نشده با جناب امیر بابک دم خور بشم ولی از دیگر کسانیکه همیشه کلاید به نیکی یاد میکرد(حالا گاه یا بیگاه) ایشون بوده......نمیدونم چی رخ داده این بین

عجبا و غریبا

البته کلاید به پیغامهای من هم تا بحال جواب نداده...فکر کنم بهتر یکبار در یک جمع خصوصی بشینیم و 4 نفری صحبت کنیم خیلی خوب باشه...ببنیم چی شده؟؟؟؟

ارادتمند
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از shahroodi:
قديمي June 9th, 2009, 02:05   #1559
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

پسورد کلاید رو دزدیدن !!

کار کاره اینگیلیساس !!!!

------------------------------------------

اگه بازم بحث و دعوا کنین من همین الان از سرمایه میرم و تا فردا صبح هم بر نمیگردم . جدی میگم .
قديمي June 9th, 2009, 03:28   #1560
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
با سلام
فقط یک چیز
من دارم شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ در میارم...میگم شاخ یعنی شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

من واقعا توی کار دنیا موندم

نمیدونم چی شده و چه خواهد شد...ولی مطمئنم تا مدتها این بهت با من خواهد بود.

فقط در توضیح بگم که من هم مثل بهزاد با کلاید ارتباط نزدیکی داشتم....در مدت زمانی که من با بهزاد جان و کلاید عزیز ارتباط زیادی داشتم هیچ وقت جز خوبی از طرف مقابل از هیچ کدومشون نشنیدم(یعنی کلاید از بهزاد و بهزاد از کلاید همیشه خوبی میگفتند).....من تا حالا سعادت یارم نشده با جناب امیر بابک دم خور بشم ولی از دیگر کسانیکه همیشه کلاید به نیکی یاد میکرد(حالا گاه یا بیگاه) ایشون بوده......نمیدونم چی رخ داده این بین

عجبا و غریبا

البته کلاید به پیغامهای من هم تا بحال جواب نداده...فکر کنم بهتر یکبار در یک جمع خصوصی بشینیم و 4 نفری صحبت کنیم خیلی خوب باشه...ببنیم چی شده؟؟؟؟

ارادتمند
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
پسورد کلاید رو دزدیدن !!

کار کاره اینگیلیساس !!!!

------------------------------------------

اگه بازم بحث و دعوا کنین من همین الان از سرمایه میرم و تا فردا صبح هم بر نمیگردم . جدی میگم .
جناب شاهرودی و جناب هورزاد
خداوکیلی من کلاید رو دوست دارم. چون دوستش دارم ازش این رفتار را توقع ندارم.
در هر صورت امیدوارم همه ما بچه های سرمایه قدر همدیگر رو بیشتر بدونیم و بخاطر یک مشت اعتقادات و اختلافات سیاسی و مذهبی و ... از هم اینقدر نرنجیم.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از AmirBabak:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.