انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 23rd, 2008, 11:57   #406
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

4 پست بالا از تاپیک فقط 3gp برای موبایل در این تاپیک کپی شده.

انتقادات و یا پیشنهادات خود از مدیریت تالار موضوع آزاد را میتوانید در این تاپیک مطرح کنید.

با تشکر
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 23rd, 2008, 22:27   #407
GFX
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 481 بار در 161 پست
GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)
0

با سلام و عرض ادب
متون ذیل مربوط به pm بنده به مدیریت تالار آزاد و پاسخ ایشان پس از سو تفاهم بنده و ایشان(جزییات صفحه قبل) میباشد

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله GFX
حامد سلام

کاش یه pm میزدی منو قانع میکردی بهتر از این بود که لجبازانه برخورد کنی!

یه سوال:

الان چرا دوتا پست مصطفی نصیری رو یکی نمیکنی؟

لطفآ مشخص جواب بده بدون سفسطه!

در ضمن من خودتو دوست دارم نوع تبعیض آمیز مدیریتت منو ناراحت کرد!

مخلصم
با سلام

مگر شما برای من پی ام زدید که بنده برای شما پی ام بزنم و جواب شما رو بدم؟!!!

بنده جواب شما رو در همون پست که به تاپیک پیشنهادات و انتقادات منتقل کردم، داده ام و جواب دیگری ندارم که بدهم. اگر انتقاد یا پیشنهاد دیگری دارید، در همون تاپیک نقل کنید.

در ضمن شیوه مدیریت بنده فرقی نکرده.

ارادتمندم

رونوشت: مدیریت سایت

متاسفم

مدیر عزیز فرمودید: مگر شما برای من پی ام زدید که بنده برای شما پی ام بزنم و جواب شما رو بدم؟!!!

این پاسخ شما مصداق نوشدارو پس از مرگه!
این چه حرفیه که شما به یه کاربر معمولیه سایت میزنید؟ مگر برای هر پستی ما باید با pm از مدیریت اجازه بگیریم؟

بنده کمترین در این سایت هستم و هیچ ادعایی ندارم اما چهار جای دیگه مدیریت اصولی دیدم(چند نمونش درهمین سایت)

ببینید اگر اینگونه میکردید چقدر بهتر می بود:
یه کاربر نادونی کرده به فاصله چند دقیقه چندتا پست پشت هم داده...خب

مدیر میاد یه پی ام میزنه بهش میگه کاربر (گرامی بی گرامی!) بهتره شما تا فرصت ویرایش دارید پستهاتون رو یکی کنید به این دلیل و اون دلیل....تــــمام
اینطوری بهتر نبود؟!

نه اینکه شتلق بزنید شکل پستهای یه کاربر رو بهم بزنید!

عزیزم راه داره
مدیریت آرامش و تدبیر هم میخواد

پ.ن

بنده به شخصه فکر نکنم بتونم مدیریت یه انجمن رو به عهده بگیرم...کاره سختیه....پس اگر ذره ای احساس کنم نتونم عدالت رو رعایت کنم نمیپذیرم

همینجادست تک تک مدیران رو بدلیل قبول این مهم میبوسم

پ.ن 2

اینم از تبعات مدیریت به شیوه مدیر تالار آزاد

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohammad rostami نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز

من بعد از اینکه فایل رو unzip میکنم و پسورد رو میزنم ارور میده .نمیدونم سایر دوستان تونستند این فایل رو باز کنند یا نه؟

ممنون میشم اگه این فایل رو یه جای دیگه اپلود کنید و لینکشو اینجا بذارید
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط GFX در May 23rd, 2008 و ساعت 23:26
GFX آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از GFX:
قديمي May 24th, 2008, 00:29   #408
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

با تشکر از جناب GFX که پیغام های خصوصی شون رو در محل عمومی نمایش میدهند. فقط این توضیح را بدم که پی ام ها بعد از ارسال پست ها به این تاپیک رد و بدل شده.

در ضمن، کاربران قابلیت ترکیب پست ها و ویرایش چند پست را ندارند و این کار به عهده مدیریت تالار ها میباشد.

در مورد پی نوشت دومتون هم فکر کنم اشتباه از طرف جناب رستمی بوده باشه که به پست شما دقت نکردن.

در ضمن من دلیل اینهمه پافشاری شما بر روی این مساله رو نمیفهمم. چند پست شما مرتب سازی شده و اگر به شما بر خورده، بنده از شما معذرت خواهی میکنم. مقصر بنده بودم که دلیل ویرایش رو دیر ارسال کردم. اما اگر هر چیزی راه و روشی داره، فکر کنم که شما آرامشتون رو در طرح این مساله از دست داده اید. پس بنده هم به شما پیشنهاد میکنم که در مواقع ایجاد مشکل آرامش خودتون رو بیشترحفظ کنید.

بنده مساله "عنوان کردن دلیل ویرایش" رو پذیرفتم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد خاص دیگری در مورد مدیریت صحیح این تالار دارید، از شما ممنون خواهم شد که عنوان کنید و الا لینک دادن این تاپیک در تاپیک 3gp برای موبایل، تنها بزرگ کردن مساله است و تخطئه ای بیش نیست.

با تقدیم احترام
3 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 24th, 2008, 00:55   #409
GFX
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

با تشکر از جناب GFX که پیغام های خصوصی شون رو در محل عمومی نمایش میدهند. فقط این توضیح را بدم که پی ام ها بعد از ارسال پست ها به این تاپیک رد و بدل شده.
بنده هم این مطلب رو قید کردم

نقل قول:
در ضمن، کاربران قابلیت ترکیب پست ها و ویرایش چند پست را ندارند و این کار به عهده مدیریت تالار ها میباشد.
نگفتم چنین قابلیتی داریم ...گفتم اگر در همون موقع که پست ارسال کردم با پی ام تذکر میدادید حل میشد بدین نحو که همه لینکها به یک پست با سلیقه خود کاربر انتقال میافت شما هم پستهایی که شکلک دارند رو حذف میفرمودید
نقل قول:
در مورد پی نوشت دومتون هم فکر کنم اشتباه از طرف جناب رستمی بوده باشه که به پست شما دقت نکردن.
اگر پستها جداگانه می بود اشتباه نمیکردند

نقل قول:
در ضمن من دلیل اینهمه پافشاری شما بر روی این مساله رو نمیفهمم. چند پست شما مرتب سازی شده و اگر به شما بر خورده، بنده از شما معذرت خواهی میکنم. مقصر بنده بودم که دلیل ویرایش رو دیر ارسال کردم.
صحبت اینه که نباید میذاشتید کار به ویرایش توسط خودتون بکشه!(در راستای گرامیداشت کاربر نا گرامی!)

نقل قول:
اما اگر هر چیزی راه و روشی داره، فکر کنم که شما آرامشتون رو در طرح این مساله از دست داده اید. پس بنده هم به شما پیشنهاد میکنم که در مواقع ایجاد مشکل آرامش خودتون رو بیشترحفظ کنید.
حامد جان
مقابله به مثل و کلام تحریک آمیز روانی با مدیریت همخوانی ندارد
حقیقتش میدونی چیه؟
این موضوع اصلآ برام مهم نیست
اما چون تو ذهنم چندین بار از این دست سو تفاهمات بود گفتم فرصت مناسبیه کمی نوع مدیریت شما رو نقد کنم تا نوع برخورد شما رو با نقد ببینم
برخی از خصوصیات(مثبت و منفی) یک مدیر در لابلای نقد بروز میکند.

نقل قول:
بنده مساله "عنوان کردن دلیل ویرایش" رو پذیرفتم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد خاص دیگری در مورد مدیریت صحیح این تالار دارید، از شما ممنون خواهم شد که عنوان کنید و الا لینک دادن این تاپیک در تاپیک 3gp برای موبایل، تنها بزرگ کردن مساله است و تخطئه ای بیش نیست.
حامد جان بنده روی ماهت رو میبوسم اما غرض من بزرگ کردن موضوع نبود

هدفم قبول اشتباه از ناحیه شما و تجدید نظر در این نوع مدیریت بود همین

کمی منعطف باش(البته در چارچوب قانون اساسی!)

عذر میخوام

آخرین ويرايش توسط GFX در May 24th, 2008 و ساعت 01:13
قديمي May 24th, 2008, 06:38   #410
GFX
Senior Member

0

سلام

بعد از ارسال پست بالا(که فکر کردم قضیه تمام شده است!) pm ای به مضمون ذیل به جناب حامد جهت شیرینی کام ! فرستادم که ایشون اینطور پاسخ گفتند:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله GFX
با همه حماقت هات دوستت دارم
boooossbooooosss

نه اینجا ها هر جای دیگه: سعی کن با پنبه سر ببری...روشنه دورت بگردم؟

دوست گرامی
چرا این مطلب رو در همون تاپیک نقل نکردی؟

خوبه که آدم کمی دل و جرات داشته باشه...

ارادتمندم جناب مودب و با فرهنگ ....

متاسفم حامد...

مگه چی گفتم که گفتنش در اینجا "دل و جرات" میخواد؟
چرا طعنه کنایه میزنی؟
چرا تحریک میکنی؟
چرا تحقیر میکنی؟

با تمام احترام باید بگم ظرفیت نقد و مدیریت نداری!

خواستم راهنماییت کنم ...اما غرور این اجازه رو بهت نمیده تا متواضعانه به این موضوع نگاه کنی

ابتدا سپردمت به خدا و سپس مدیریت محترم سایت
قديمي May 24th, 2008, 11:49   #411
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

با سلام
من کاری به این موضوع پیش آمده ندارم...نمی خوام هم بگم حق با کیه...در واقع روی صحبتم با تمام دوستان سرمایه ای هست...
ولی ببینید دوستان...این سایت روز به روز داره به تعداد اعضاش اضافه میشه ...کنترل این همه عضو خصوصا" اعضای جدید واقعا" کار سختیه..چرا؟ چون ممکنه به هر دلیلی اعم از بی اطلاعی از قوانین سایت( که دیگه فکر کنم 99% کاربرای جدید فقط اون تیک موافقم که زیر قوانین سایت هست رو میزنن...چون اونقدر دیگه از این توافقنامه ها دیدیم که حوصله خوندنشون رو نداریم) و غرض ورزی و ....سایت رو با مشکلاتی مواجه کنند....
این وسط کار مدیر تالار موضوع آزاد به مراتب از بقیه سخت تره...به دلیل تعداد بالای پستهای جدید و موضوعات جدید و مهمتر از اون حاشیه خیز بودن این تالار!!! که قابل مقایسه با تالارهای دیگه نیست...
اینم بگم من خودم چندین بار اعتراضاتی به آقا حامد داشتم ولی بعدا" که فکرش رو کردم واقعا" حق رو به ایشون دادم و مطمئنم اگر خودم بودم حتما" با شدت عمل بیشتری هم برخورد میکردم...
از حق نگذریم که داره زحمت میکشه اونم بدون چشمداشت...کدوممون حاضریم بیایم این مسئولیت رو قبول کنیم در شرایطی که باید تمامی پستها رو حتما" بخونیم , حرف بشنویم, بده بشیم, آخرش هم هیچی..
من هر بار که کاری با ایشون داشتم و پیام خصوصی ارسال کردم تو همون روز پاسخ دادن...چون معمولا" نصف شبها تو سایت هستم و گهگاه تا صبح هم بیدارم میبینم که صبح ساعت 5,6 که میخوان برن پادگان قبلش به تالار سر کشی میکنن حتما"...
برام مهم نیست که ازین حرفهای من چه برداشتی میکنید و به حساب چی میزاریدش ولی جا داره بابت زحماتی که در طی این مدت برای سرمایه کشیدن تشکر کنم...حامد جان خسته نباشی..همینطور سایر مدیرهای سرمایه...
موفق باشید...
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي May 24th, 2008, 13:55   #412
GFX
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
با سلام
من کاری به این موضوع پیش آمده ندارم...نمی خوام هم بگم حق با کیه...در واقع روی صحبتم با تمام دوستان سرمایه ای هست...
ولی ببینید دوستان...این سایت روز به روز داره به تعداد اعضاش اضافه میشه ...کنترل این همه عضو خصوصا" اعضای جدید واقعا" کار سختیه..چرا؟ چون ممکنه به هر دلیلی اعم از بی اطلاعی از قوانین سایت( که دیگه فکر کنم 99% کاربرای جدید فقط اون تیک موافقم که زیر قوانین سایت هست رو میزنن...چون اونقدر دیگه از این توافقنامه ها دیدیم که حوصله خوندنشون رو نداریم) و غرض ورزی و ....سایت رو با مشکلاتی مواجه کنند....
این وسط کار مدیر تالار موضوع آزاد به مراتب از بقیه سخت تره...به دلیل تعداد بالای پستهای جدید و موضوعات جدید و مهمتر از اون حاشیه خیز بودن این تالار!!! که قابل مقایسه با تالارهای دیگه نیست...
اینم بگم من خودم چندین بار اعتراضاتی به آقا حامد داشتم ولی بعدا" که فکرش رو کردم واقعا" حق رو به ایشون دادم و مطمئنم اگر خودم بودم حتما" با شدت عمل بیشتری هم برخورد میکردم...
از حق نگذریم که داره زحمت میکشه اونم بدون چشمداشت...کدوممون حاضریم بیایم این مسئولیت رو قبول کنیم در شرایطی که باید تمامی پستها رو حتما" بخونیم , حرف بشنویم, بده بشیم, آخرش هم هیچی..
من هر بار که کاری با ایشون داشتم و پیام خصوصی ارسال کردم تو همون روز پاسخ دادن...چون معمولا" نصف شبها تو سایت هستم و گهگاه تا صبح هم بیدارم میبینم که صبح ساعت 5,6 که میخوان برن پادگان قبلش به تالار سر کشی میکنن حتما"...
برام مهم نیست که ازین حرفهای من چه برداشتی میکنید و به حساب چی میزاریدش ولی جا داره بابت زحماتی که در طی این مدت برای سرمایه کشیدن تشکر کنم...حامد جان خسته نباشی..همینطور سایر مدیرهای سرمایه...
موفق باشید...
تایید میکنم

اما این pm آخری که حامد پاسخ گفت نظرمو نسبت به شخص خودش تغییر داد.
حقیقتش انتظار داشتم دوستانه برخورد کنه همون طور که من راستی راستی booos اش کردم, اما اون زد تو گوشم
قديمي May 24th, 2008, 14:59   #413
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله GFX نمايش نوشته ها
تایید میکنم

اما این pm آخری که حامد پاسخ گفت نظرمو نسبت به شخص خودش تغییر داد.
حقیقتش انتظار داشتم دوستانه برخورد کنه همون طور که من راستی راستی booos اش کردم, اما اون زد تو گوشم
جناب GFX

بزرگوار، لطف کنید و سری به لغت نامه های فارسی بزنید و معنی لغت حماقت رو پیدا کنید.

بنده به عنوان یک کاربر سایت از شما تا قبل از این پیام خصوصی دلگیر نبودم چرا که یک سوء تفاهم بود اما با دیدن این برخورد و پیغام خصوصی شما و جواب بنده و همچنین پست 410 از مدیریت سایت تقاضا میکنم که طبق قوانین با بنده و شما برخورد کنند.

با تقدیم احترام
قديمي May 24th, 2008, 15:24   #414
GFX
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
جناب GFX

بزرگوار، لطف کنید و سری به لغت نامه های فارسی بزنید و معنی لغت حماقت رو پیدا کنید.

بنده به عنوان یک کاربر سایت از شما تا قبل از این پیام خصوصی دلگیر نبودم چرا که یک سوء تفاهم بود اما با دیدن این برخورد و پیغام خصوصی شما و جواب بنده و همچنین پست 410 از مدیریت سایت تقاضا میکنم که طبق قوانین با بنده و شما برخورد کنند.

با تقدیم احترام
سلام گلم

ok ok

تازه گرفتم چی شد!

بابا با چه زبونی بگم اون pm جنبه خودمونی و رفع سو تفاهم داشت گپ و از این جور حرفا و ...(ای بابا!)

معنی حماقت رو به خوبی میدونم چیه!

بلافاصله بعد از کاربرد حماقت چندتا boos حواله کردم....این یعنی چی؟

خواستم حسمو نسبت بهت(یه هو از فرش به عرش) با این ترکیب بیان کنم

کاش لغت دیگه ای به ذهنم میرسید!

قصد جسارت نداشتم
اگه بابت این کلمه ناراحت شدی شرمنده ...عذر میخوام

اما با این همه نوع برخوردت با یه کاربر رو نمیپسندم

خیلی های دیگه هم نمیپسندند اما چیزی نمیگن یا بهتره نگن!

در مورد اینکه مدیریت سایت با این موضوع برخورد کنند هم باید بگم :

تو رو دینت مارو با آقا رضا در ننداز
خیلی براشون احترام قایلم(و البته واسه شما)
اگر همین الان بفرمایند: من گفتم حامد اینجوری کنه...میگم: چشم...حق با شماست...اشتباه از من بوده...و....نه بدلیل اینکه مدیر سایت هستند یا ترس از banned و...نه....به دلیل رفتار منطقی شون که در این مدت آشنایی با سرمایه ازشون دیدم

ولی انتظار دارم ایشون وقتی این نوع برخورد یک مدیرش با کاربر(بینوا ) رو میبینند راهنماییشون کنند

به قول استینگ(علیه الرحمه) : مخلص و اینا

آخرین ويرايش توسط GFX در May 24th, 2008 و ساعت 15:37
قديمي May 24th, 2008, 16:11   #415
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

نقل قول:
معنی حماقت رو به خوبی میدونم چیه!

بلافاصله بعد از کاربرد حماقت چندتا boos حواله کردم....این یعنی چی؟

خواستم حسمو نسبت بهت(یه هو از فرش به عرش) با این ترکیب بیان کنم

کاش لغت دیگه ای به ذهنم میرسید!

اما با این همه نوع برخوردت با یه کاربر رو نمیپسندم

خیلی های دیگه هم نمیپسندند اما چیزی نمیگن یا بهتره نگن!
با سلام مجدد و تشکر نسبت به اینکه از معنی لغات خبر دارید و از اونها استفاده میکنید اما هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.
هم بنده شما و روحیات شما رو میشناسم و هم شما باید با روحیات بنده در نوع نوشته هام آشنا شده باشید. اگر هم بنده بخوام با کسی از عزیزان در سایت شوخی کنم اول به این نکته نگاه میکنم که اولاً با طرفم شوخی دارم یا خیر. سن ایشون به بنده میخوره؟ شخصیت ایشون چگونه هست؟ (این مطلب رو از نوع نوشته هاشون درک میکنم)
فکر میکنم که چه چیزی میخوام بنویسم و بعد به خودم این اجازه رو میدم که یک شوخی مودبانه در جهت بالا رفتن روحیه دوستی کاربران انجام بدم که البته این شوخی هم در جای مناسبش خواهد بود. اما به هیچ عنوان به خودم اجازه این جسارت رو نمیدم که بی محابا بر کسی بتازم.

زین پس سعی کنید در دایره لغات خود بیشتر جستجو کنید و کلمات مناسب و پسندیده ای رو پیدا کنید تا باعث دلخوری کسی نشود.

در مورد شیوه برخورد با دیگر عزیزان هم عارضم که سعی کردم همیشه قوانین سایت رو اجرا کنم. اما چشم، تجدید نظر خواهم کرد و با مدیریت سایت مشورت دوباره ای خواهم داشت.

باز هم از مدیریت سایت تقاضا میکنم با در نظر گرفتن قوانین سایت، با بنده و شما برخورد مناسب را داشته باشند.

موفق باشید
با تشکر و تقدیم احترام
قديمي May 24th, 2008, 16:36   #416
GFX
Senior Member

0

نخیر...

گویا: نرود میخ آهنین بر سنگ !

اونهمه قربون صدقه و احترام و نمیبینه اونوقت به دایره لغات بنده جسارت میکنه!!

من که بابت اون کلمه گفتم ببخشید...شما کینه ورزانه به موضوع مینگرید...متاسفم

بنده هم از مدیریت سایت همون تقاضا رو دارم
قديمي May 24th, 2008, 17:27   #417
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

درود
خیلی وقتها در تاپیک های مختلف مجادلات لفظی پیش اومده و همیشه ختم به خیر شده.
بنده به عنوان یک عضو این سایت خواهش می کنم این قضیه رو ختم به خیر کنید. تا خدایی ناکرده دلگیری و ناراحتی بین شما پیش نیاد.
مطمئن هستم هر دو اونقدر بزرگوار هستید که اینگونه نیز خواهد شد. ما همه با هم دوست هستیم و همکار. اگر نابسامانی و انتقادی هم هست باید مطرح بشه . ولی نتیجه اون خیلی مهمه.
جناب حامد عزیز بنده به شخصه از تمام زحماتی که می کشید و این مسئولیت رو قبول کردید تشکر می کنم. زحمت های شما اونقدر زیاده که با کوچکترین مشکلی نباید همه اونها رو فراموش کرد و نادیده گرفت. انتقادی هم که از شما شد کاملا درست بود. ولی فرمایش حمید عزیز یک توجیه منطقی بود بر ایراد کار شما.

ارادتمند
قديمي May 24th, 2008, 21:46   #418
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

جناب GFX، توجه شما را به موارد ذیل جلب می کنم:

۱- مطمئن باشید مدیران سایت (از جمله آقا حامد) هیچگونه مسئله شخصی با شما نداشته و تلاش بر این است که قوانین سایت بطور کامل و یکسان برای همه کاربران اجرا شود.

۲- هر یک از بندهای قوانین سایت بر اساس تجارب قبلی و پس از مدتها بررسی وضع شده اند. بعنوان نمونه مواردی از قبیل محدودیت ایجاد تاپیک برای کاربران تازه وارد و ممنوعیت درج پستهای متعدد در زمان کوتاه، پستهای کم محتوا و . . . برای حفظ نظم و کیفیت محتوای سایت وضع شده اند.

۳- عملکرد مدیر محترم تالار موضوع آزاد در راستای اجرای قوانین و اهداف سایت بوده و در مجموع مورد تایید است.

۴- متاسفانه شما حداقل در دو مورد قوانین سایت را نادیده گرفته اید:

الف: زمانی که انتقادات از مدیریت تالار را در تاپیک 3gp برای موبایل مطرح کردید، بند ۷ قوانین را نادیده گرفتید. در حالی که لازم است اینگونه موارد را از طریق پیام خصوصی یا در تالار و تاپیکهایی که برای پیشنهادات و انتقادات وجود دارند مطرح کنید.
نقل قول:
7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.
ب: از طریق ارسال پیام توهین آمیز و سپس قرار دادن متن پیام در تاپیک، بندهای ۳ و ۶ قوانین سایت را نادیده گرفتید:
نقل قول:
3. استفاده از تصاویر یا کلمات رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر(شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در پست‌ها، تاپیکها، پیام خصوصی، پیام کاربران(در پروفایل کاربران دیگر)، آلبوم‌های عکس و . . . تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
نقل قول:
6. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند انجمن‌های "سرمایه" است.
با توجه به موارد فوق، ناچارم دسترسی شما را برای مدتی محدود کنم. (فردا این مورد را اجرا می کنم. مگر اینکه عملکرد نامناسب خود را جبران کنید و آقا حامد هم گذشت کنند)

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 24th, 2008, 22:54   #419
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با توجه به موارد فوق، ناچارم دسترسی شما را برای مدتی محدود کنم. (فردا این مورد را اجرا می کنم. مگر اینکه عملکرد نامناسب خود را جبران کنید و آقا حامد هم گذشت کنند)
آقا رضا با سلام

با تشکر از حسن تدبیر شما. اگر جنابعالی حق را به بنده داده اید، بنده از حق خود با توجه به متن نقل شده جناب GFX میگذرم و اگر از سوی بنده خسارتی (هر چند مجازی) به جناب GFX وارد شده، بنده باز هم از ایشون عذر خواهی میکنم.

لذا خواهشمندم اینبار محدودیتی را برای کاربر محترم، جناب GFX اعمال نکنید.

فقط امیدوارم که این گشاده رویی شما باعث سوء برداشت های آتی توسط کاربران نشه.

با تقدیم احترام

نقل قول:
قصد جسارت نداشتم
اگه بابت این کلمه ناراحت شدی شرمنده ...عذر میخوام
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 24th, 2008, 23:01   #420
GFX
Senior Member

0

آقا رضا سلام

موضوع اینجاست که من عذر خواهی کردم و موضوع رو تموم شده تلقی کردم اما...!

گویا واببخشیدااای من به گوش کسی نمیرسه!

اگر رفتار مدیر تالار آزاد رو در مواجهه با یه کاربر, پسندیده میبینید من دیگه حرفی ندارم !
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 04:14 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.