انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 22nd, 2009, 19:57   #181
mgh_ir
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 476 بار در 199 پست
mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله archfx نمايش نوشته ها
سلام دوباره
زمانی که سرعت دانلود صفر میشه availability حدود 7-8 میمونه
از روزی که مشکل دانلود پیش اومد درصد و حجم دانلود فرق کردند . و این درص اشتباه ثابت نیست ولی همیشه خیلی کمتر از واقعیت هست .
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hnp2500 نمايش نوشته ها
همانطور که قبلاً گفتم من بعید می دانم مشکل از وجود جاسوس و یا ویروسی بودن سیستم باشه (تقریباً غیر ممکنه!!!)
لطفاً سوالات قبلی را پاسخ دهید

دوستان سلام

برای من هم این مشکل حدود دو سه هفته ای میشه که پیش اومده ولی شنبه و یکشنبه ها این مشکل ایجاد
میشه و سایر روزها به حالت عادی برمیگرده .

روی یه سیستم دیگه هم امتحان کردم ولی باز افت سرعت داشت تا اینکه کلا اتصال قطع میشد و باید دوباره
کانکت میشدم .

من هم از سرویس شاتل استفاده میکنم فکر میکنم مشکل باید از ISP باشه چرا که روی یه سیستم دیگه هم
همین مشکل رو داشت.
mgh_ir آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mgh_ir:
قديمي November 22nd, 2009, 21:44   #182
archfx
Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 12 بار در 7 پست
archfx (سطح 0)
0

با سلام خدمت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
لطف می کنید بگید چه کارایی برای حل این مشکل انجام دادید ؟ من تمام هفته این مشکل رو دارم . شاتل اگه محدودیت گذاشته می تونست اینو اعلام کنه !!

در ضمن آقای hnp2500 حالا که می خوام توی شرایطی که سرعت به صفر می رسه عکس از اون چند گزینه که گفتید بزارم utorrent سرعتش صفر نمی شه و در حالیکه چراغ پایین این نرم افزار قرمزه داره بین5-2 سرعتش نوسان می کنه ولی مطمئنا باز اون شرایط پیش میاد و من با عکس دوباره مزاحمتون می شم .
archfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 22nd, 2009, 21:53   #183
tim1340
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,722 بار در 298 پست
tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)
0

با سلام
جناب archfx در قسمت فایلهای مخفی تقریبا نصف و شاید کمتر تازه اگر یک درایو داشته باشید نسبت به یک سیستم معمولی دیده میشود.تعداد زیادی برنامه که نیازی به لود شدن در هنگام بالا امدن سیستم ندارند وجود دارد.
اگر از کاسپارسکی و یا نود32 غیر اصل استفاده میکنید در حدود 9 بدافزار که از طرف ک..ک وارد سیستمتان
شده دارید و توسط روشهای معمول قابل کشف و پاک شدن نیستند.اگر از برنامه نشانگر پهنای باند و سرعتی که
شرکت شاتل داده استفاده میکنید انرا باید پاک کنید.البته میتوانید به شرکت زنگ زده و مشکلتان را مطرح کنید شرکت
شاتل پشتیبانی خوب و سریعی دارد و در بیشتر مواقع بصورت انلاین چک کرده و اگر مربوط به انان باشد حل میکنند.
برای شروع دو فایل اول در استارت اپ و فایل اخر در فایلهای مخفی را چک کنید.
اگر از شرکت نباشد در صورت نیاز نحوه یافتن و پاک کردن این 9 فایل مخرب را عرض کنم.

آخرین ويرايش توسط tim1340 در November 22nd, 2009 و ساعت 22:05
tim1340 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از tim1340:
قديمي November 22nd, 2009, 22:54   #184
mgh_ir
Senior Member

mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)
0

نقل قول:
با سلام خدمت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
لطف می کنید بگید چه کارایی برای حل این مشکل انجام دادید ؟ من تمام هفته این مشکل رو دارم . شاتل اگه محدودیت گذاشته می تونست اینو اعلام کنه !!

در ضمن آقای hnp2500 حالا که می خوام توی شرایطی که سرعت به صفر می رسه عکس از اون چند گزینه که گفتید بزارم utorrent سرعتش صفر نمی شه و در حالیکه چراغ پایین این نرم افزار قرمزه داره بین5-2 سرعتش نوسان می کنه ولی مطمئنا باز اون شرایط پیش میاد و من با عکس دوباره مزاحمتون می شم .

در پیغام خصوصی خدمتتان عرض کردم
تشکر کننده از mgh_ir:
قديمي November 22nd, 2009, 23:03   #185
archfx
Member

archfx (سطح 0)
0

با سلام خدمت شما آقای [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

عرض کنم که از برنامه ی نشانگر پهنای باند شاتل استفاده نمی کنم و در واقع نمی دونم چی هست .
با شاتل تماس گرفتم دقیقا چی بگم که اونا هم متوجه مشکل من بشن (چون کامپیوتر زیاد نمی دونم ) ؟!

دو فایل اول در استارت اپ و فایل اخر در فایلهای مخفی را چطوری چک کنم ؟ یعنی با همون نرم افزار که عکسشو شما ملاحظه کردید و مشکل رو شناسایی کردید گزینه ی Disable رو بزنم تا Remove رو؟
خیلی خوشحال شدم که پستهام رو خوندید و راه حل برای این مشکل که حسابی اذیتم کرده دارید .
منتطر ادامه ی راهنماییون هستم .
من اول باید با شاتل تماس بگیرم یا اون 9 فایل مخرب رو با کمک شما پاک کنم؟
با تشکر.
قديمي November 22nd, 2009, 23:07   #186
mgh_ir
Senior Member

0

دوست عزیز اگه براتون مقدوره با یه سیستم دیگه هم امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.
تشکر کننده از mgh_ir:
قديمي November 22nd, 2009, 23:56   #187
kingnothing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: WwW.GuilanFX.CoM
تشکر از ايشان: 453 بار در 167 پست
kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kingnothing
بالا بردن MTU

0

درود بر شما
عزیزانی که مشکل سرعت اینترنت دارند می تونیند MTU سیستمتون رو بالا ببرید
اگه بخوام ساده بگم با این کار حجم پکیج ها ی ارسالی به سرور آی اس پی تون رو بزرگ تر می کنید.برای استفاده از حداکثر MTU باید از پشتیبانی آی اس پی تون بپرسید که تا چه اندازه ای پشتیبانی می کنند.
در قسمت adapter setting نوع مودمتون رو مشخص کنید و در قسمت MTU عدد مورد نظر

MTU پارس آن لاین = 1800

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]با حجم 52Kb

موفق باشید
kingnothing آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از kingnothing:
قديمي November 23rd, 2009, 00:39   #188
mgh_ir
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kingnothing نمايش نوشته ها
درود بر شما
اگه بخوام ساده بگم با این کار حجم پکیج ها ی ارسالی به سرور آی اس پی تون رو بزرگ تر می کنید.برای استفاده از حداکثر MTU باید از پشتیبانی آی اس پی تون بپرسید که تا چه اندازه ای پشتیبانی می کنند.
در قسمت adapter setting نوع مودمتون رو مشخص کنید و در قسمت MTU عدد مورد نظر

MTU پارس آن لاین = 1800

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]با حجم 52Kb

موفق باشید
با تشکر از لطفتون
سایر گزینه ها رو دیگه نیاز نیست تغییر بدیم؟
در قسمت ADAPTER SETTINGS فقط یک گزینه وجود داره!
اخه برای وارد کردن نوع مودم امکان نوشتن هم نداره
قديمي November 23rd, 2009, 03:02   #189
tim1340
Senior Member

tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)
0

دوست عزیز archfx عین چیزی که اینجا نوشته اید را به شرکت و قسمت فنی بگویید .نیازی به حرفهای تکنیکی نیست.برای چک کردن هر فایل روی ان کلیک راست کرده و گزینه property را انتخاب کنید.اطلاعات مربوطه مانند
زمان نصب و یا زمان ساخت و دیگر چیزها را یادداشت کنید.اگر مربوط به شرکت میکروسافت است به سایت ان رفته
و اسم فایل را در بخش سرچ(جستجو)وارد کنید و اندازه فایل و تاریخ نشر و یا مکان نصب ان را مقایسه کنید.اگر
تفاوتی وجود داشت احتمال الودگی ان است و میتوانید در وب طریقه حل ان و یا حتی از سایت رسمی شرکتهای
معروف سازنده انتی ویروس جهت حل مشکل کمک بگیرید.فراموش نکنید 99% از کی جن ها و یا مولدین سریال
برای انتی ویروس ها حاوی کدهای متا برای بدست گرفتن کامپیوتر شما و ارسال تمام داده های مهم چون رمز
ورود و اطلاعات حساب بانکی و پسوردهای مختلف است!هر چند خیلی ها اینرا شوخی و یا بی اهمیت میدانند
اما باور کنید عین حقیقت است.این گونه بد افزارها در اخر هفته بعلت اینکه خود هکر در استراحت است و یا در
حال تحلیل کار روزهای قبل است در سیستم شما بصورت عدم فعالیت دیده میشود.والا یکبار که سیستم شما
تبدیل به زومبی شد دیگر کاری از دستتان برنماید.میدانم شبیه شوخی و یا اینکه سیستم بسیار محافظت شده
دارید و یا بدین باورید. اما یکبار هم از زاویه دیگر نگاه کردن ضرری هم نمیرساند.فکر نمیکنم برای یک معامله گر
در هر سطحی هم که باشد لو رفتن پسورد حساب و یا روش ترید کردنش خوشایند باشد!
تشکر کننده از tim1340:
قديمي November 23rd, 2009, 08:41   #190
kingnothing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: WwW.GuilanFX.CoM
تشکر از ايشان: 453 بار در 167 پست
kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kingnothing
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mgh_ir نمايش نوشته ها
با تشکر از لطفتون
سایر گزینه ها رو دیگه نیاز نیست تغییر بدیم؟
در قسمت ADAPTER SETTINGS فقط یک گزینه وجود داره!
اخه برای وارد کردن نوع مودم امکان نوشتن هم نداره

درود بر شما
خیر نیازی نیست
نیازی به وارد کردن نام مودم نیست.به صورت پیش فرض لیست مودم های نصب شده(که روی سیستم شما یکی ست) داخل این گزینه وجود دارد.
در واقع اگر نام مودم خود را در این گزینه می بینید به چیزی دست نزنید!

موفق باشید
kingnothing آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 23rd, 2009, 11:42   #191
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kingnothing نمايش نوشته ها
درود بر شما
اگه بخوام ساده بگم با این کار حجم پکیج ها ی ارسالی به سرور آی اس پی تون رو بزرگ تر می کنید.
سلام . روز بخیر
راجع به قسمتی که بولد کردم اگه توضیحات بیشتری دارید میشه بفرمایید؟
مرسی
قديمي November 23rd, 2009, 11:55   #192
archfx
Member

archfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tim1340 نمايش نوشته ها
دوست عزیز archfx عین چیزی که اینجا نوشته اید را به شرکت و قسمت فنی بگویید .نیازی به حرفهای تکنیکی نیست.برای چک کردن هر فایل روی ان کلیک راست کرده و گزینه property را انتخاب کنید.اطلاعات مربوطه مانند
زمان نصب و یا زمان ساخت و دیگر چیزها را یادداشت کنید.اگر مربوط به شرکت میکروسافت است به سایت ان رفته
و اسم فایل را در بخش سرچ(جستجو)وارد کنید و اندازه فایل و تاریخ نشر و یا مکان نصب ان را مقایسه کنید.اگر
تفاوتی وجود داشت احتمال الودگی ان است و میتوانید در وب طریقه حل ان و یا حتی از سایت رسمی شرکتهای
معروف سازنده انتی ویروس جهت حل مشکل کمک بگیرید.فراموش نکنید 99% از کی جن ها و یا مولدین سریال
برای انتی ویروس ها حاوی کدهای متا برای بدست گرفتن کامپیوتر شما و ارسال تمام داده های مهم چون رمز
ورود و اطلاعات حساب بانکی و پسوردهای مختلف است!هر چند خیلی ها اینرا شوخی و یا بی اهمیت میدانند
اما باور کنید عین حقیقت است.این گونه بد افزارها در اخر هفته بعلت اینکه خود هکر در استراحت است و یا در
حال تحلیل کار روزهای قبل است در سیستم شما بصورت عدم فعالیت دیده میشود.والا یکبار که سیستم شما
تبدیل به زومبی شد دیگر کاری از دستتان برنماید.میدانم شبیه شوخی و یا اینکه سیستم بسیار محافظت شده
دارید و یا بدین باورید. اما یکبار هم از زاویه دیگر نگاه کردن ضرری هم نمیرساند.فکر نمیکنم برای یک معامله گر
در هر سطحی هم که باشد لو رفتن پسورد حساب و یا روش ترید کردنش خوشایند باشد!
بسیار ممنون از توضیحاتتون . چون من ذاتا محتاطم اعلام خطر شما رو کاملا جدی می گیرم و در صدد رفع بر میام . فقط چون کار تخصصی هست و راه حل شما احتیاج به فهمیدن اصطلاحات کامپیوتری داره کار برام سخته .

با بخش فنی شاتل صحبت کردم و خواستن دوباره تماس بگیرم تا خطو چک کنند . اونا می گن هیچ مشکلی از جانب شرکت وجود نداره و برای رفع مشکل داخلی (کامپیوتر شخصی ) تعهدی ندارند و توصیه به عوض کردن ویندوز کردن !
(من تازه با فرمت کردن درایو ویندوز یه نوشو نصب کردم)

حالا اگه راه حل پاک کردن اون فایل هایی که فرمودید مشکل دارن طولانی هست و از حوصله ی وقتتون خارجه لطفا نرم افزار(در صورتی که وجود داره) و یا سایت فارسی تخصصی اگه سراغ دارید معرفی کنید تا هم مشکل من که اذیت کندست حل شه هم من یکم سواد کامپیوترم افزایش پیدا کنه دیگه نذارم از این اتفاقا برا کامپیوترم بیفته !

با تشکر .
قديمي November 23rd, 2009, 12:07   #193
tim1340
Senior Member

0

هیچ تخصصی نیاز نیست و تمامی کارهای لازم و فایلهای مورد نیاز را برایتان میفرستم.فکر نمیکنم بیش از نیم ساعت
کار داشته باشد.
تشکر کننده از tim1340:
قديمي November 23rd, 2009, 12:23   #194
hnp2500
Senior Member

hnp2500's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,627 بار در 600 پست
hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hnp2500
0

نقل قول:
بسیار ممنون از توضیحاتتون . چون من ذاتا محتاطم اعلام خطر شما رو کاملا جدی می گیرم و در صدد رفع بر میام . فقط چون کار تخصصی هست و راه حل شما احتیاج به فهمیدن اصطلاحات کامپیوتری داره کار برام سخته .

با بخش فنی شاتل صحبت کردم و خواستن دوباره تماس بگیرم تا خطو چک کنند . اونا می گن هیچ مشکلی از جانب شرکت وجود نداره و برای رفع مشکل داخلی (کامپیوتر شخصی ) تعهدی ندارند و توصیه به عوض کردن ویندوز کردن !
(من تازه با فرمت کردن درایو ویندوز یه نوشو نصب کردم)

حالا اگه راه حل پاک کردن اون فایل هایی که فرمودید مشکل دارن طولانی هست و از حوصله ی وقتتون خارجه لطفا نرم افزار(در صورتی که وجود داره) و یا سایت فارسی تخصصی اگه سراغ دارید معرفی کنید تا هم مشکل من که اذیت کندست حل شه هم من یکم سواد کامپیوترم افزایش پیدا کنه دیگه نذارم از این اتفاقا برا کامپیوترم بیفته !

با تشکر .
سلام صبح بخیر
توضیح پروسس های startup:
1. چهار مورد اول (IMJPMIG8.1 و ImScInst و tintsetp.exe) مربوط به زبانهای چینی و ژاپنی می شود. البته نیازی نیست که در startup باشد. برای اطلاعات بیشتر به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] مراجعه شود
2. سه مورد بعدی مربوط به کارت گرافیک شما هست (nvidia)
3. مورد هشتم و نهم و دهم (RTHDCPL.exe و SkyTel.exe و Alcmtr.exe) مربوط به کارت صدا هست.
4. Avp.exe آنتی ویروس
5. WinPatrol همان نرم افزاری هست که اطلاعات را نشان می دهد
6. سایر موارد هم که مشخص هست.
در ضمن آیا دیشب سرعت دانلود به صفر رسید، زمانی که بین 3-5 بود آپلود چند بود؟
قديمي November 23rd, 2009, 14:21   #195
archfx
Member

archfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hnp2500 نمايش نوشته ها
سلام صبح بخیر
توضیح پروسس های startup:
1. چهار مورد اول (IMJPMIG8.1 و ImScInst و tintsetp.exe) مربوط به زبانهای چینی و ژاپنی می شود. البته نیازی نیست که در startup باشد. برای اطلاعات بیشتر به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] مراجعه شود
2. سه مورد بعدی مربوط به کارت گرافیک شما هست (nvidia)
3. مورد هشتم و نهم و دهم (RTHDCPL.exe و SkyTel.exe و Alcmtr.exe) مربوط به کارت صدا هست.
4. Avp.exe آنتی ویروس
5. WinPatrol همان نرم افزاری هست که اطلاعات را نشان می دهد
6. سایر موارد هم که مشخص هست.
در ضمن آیا دیشب سرعت دانلود به صفر رسید، زمانی که بین 3-5 بود آپلود چند بود؟

سلام دوست عزیز

ممنون از توضیحتون . اگه درست متوجه شده باشم موارد ذکر شده طبیعی هست و نیازی به remove کردن هیچکدوم نیست .
بله دیشب بر خلاف همیشه به صفر نرسید 3-2 موند و آپلود در همون حال 8-7 بود . امروزم همین معضل وجود داشت که تصمیم گرفتم فعلا دانلود نداشته باشم چون بخش زیادی از اکانتم بابت آپلود از بین می رفت !

آقای [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] هم لطف کردن و قرار شد از راهنمایی ایشون هم استفاده کنم.
در هر صورت منتظر میمونم تا شما و یا بقیه ی دوستان اگه راه حلی به ذهنشون رسید استفاده کنم.

با تشکر.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پاسخ, پرسش, نرم, معرفی, افزار, افزاری

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 11:12 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.