انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي June 29th, 2010, 15:49   #91
persian_sky
Member

تاريخ عضويت: Jul 2009
تشکر از ايشان: 137 بار در 49 پست
persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)
0

امکانش هست بفهمیم چه کسی رای مثبت یا منفی داده؟
persian_sky آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 16:17   #92
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
13

با سلام

همانطور که بارها گفتم، هیچیک از امکانات سیستم vBulletin را من ابداع نکرده ام و هر یک از این سیستم ها در صدها سایت خارجی و چندین سایت داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

هدف اصلی از راه اندازی سیستم این است که اعضای سایت در مورد پستها قضاوت کنند تا در تمام موارد نیاز نباشد که یک شخص (مدیر سایت) در مورد حذف یا عدم حذف پستها قضاوت کند.

اما تجربه نشان می دهد که برخی دوستان همواره به همه چیز اعتراض دارند و با هر تصمیمی مخالفت می کنند.

- اگر پستهای غیرمفید و حاشیه ساز توسط مدیر سایت حذف شود، می گویند مدیر سایت بدلیل منافع شخصی اجازه طرح حقایق را نمی دهد.
- اگر پستهای نامناسب حذف نشوند، می گویند عدم برخورد مدیر سایت با حاشیه سازان، موجب شده است که اعضای فعال سایت را ترک کنند.
- اگر مدیر سایت شخصا در مورد پستها تصمیم گیری کند، دیکتاتوری حاکم است.
- اگر تصمیم گیری در مورد پستها را به اعضا واگذار کند، مدیر سایت به دنبال ایجاد دو دستگی میان اعضاست تا بتواند حکومت کند!
و این داستان ادامه دارد . . .

من فرومهای فارکسی و غیرفارکسی زیادی را دیده ام. اما متاسفانه اینگونه حواشی فقط در فروم های ایرانی دیده می شود.

در مورد این سیستم هم ظاهرا برخی دوستان می خواهند شرایط کاملا مطابق با میل و نظر خودشان تغییر کند و هنوز اعمال نظر اکثریت برای بسیاری از افراد قابل پذیرش نیست.

متاسفانه این تاپیک نیز به بحثهای بی فایده و غیرمرتبط کشیده شده. لذا تاپیک برای چند روز بسته می شود تا کارایی سیستم را در عمل ببینیم. بعد از طی شدن دوره آزمایشی، در مورد ادامه یا توقف استفاده از این سیستم تصمیم گیری خواهد شد.

موفق باشید
Reza آفلاين است
قديمي July 4th, 2010, 00:43   #93
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
4

با سلام

با اقداماتی که ظرف چند روز گذشته برای بهبود سیستم امتیازدهی انجام شد، قابلیت های جدیدی به سیستم اضافه شده و وضعیت ظاهری نمایش امتیازات نیز بهبود یافته.

در حال حاضر عملکرد سیستم به این صورت است:

- اگر امتیاز یک پست به 3- برسد، دکمه های تشکر و نقل قول در پایین پست غیرفعال می شوند.

- اگر امتیاز منفی پست به 5- برسد، پست بسته می شود. اما با کلیک بر روی دکمه که بر روی هدر پست در سمت چپ قرار دارد، پست باز شده و محتوای آن قابل مشاهده است.

- اگر امتیاز منفی پست به 8- برسد محتوای پست نیز مخفی می شود.

نمونه ای از هر یک از این وضعیت ها را در صفحات قبل همین تاپیک می توانید ببینید.

همینجا از فرصت استفاده کرده و از زحمات دوست عزیز جناب فرشاد صارمی فر که در کدنویسی و بهینه سازی سیستم همکاری کردند تشکر و قدردانی می کنم.
Reza آفلاين است
قديمي July 7th, 2010, 12:20   #94
m.rezaee
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 5,827 بار در 1,477 پست
m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.rezaee
1

سلام
لطفا این سیستم امتیاز دهی رو برای تایپیکی مثل پرایم که بصورت حرفه ای توسط یه سری مدیریت میشه رو بردارید تا نتونن سلیقشونو به دیگران تحمیل کنن
ضمنا پستهایی که ازشون تشکر میشه یا نقل قول میشه اجازه ویرایش نداشته باشن مثلا از پستی چند نفر تشکر کردن بعد میبینی صاحب پست اونو ویرایش کرده یا حذف کرده
ممنون
m.rezaee آفلاين است
قديمي July 9th, 2010, 17:35   #95
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
-1

ظاهرا هنوز بعضی از دوستان متوجه نشدند که این سیستم برای چیست

الکی منفی میدن. از هر پستی خوششون نمیاد منفی میدن.

برای مثال این پستها چه مشکلی داشت که منفی گرفت ؟

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

لطفا قسمتی را به این امتیازدهی اضافه کنید که وقتی کاربر امتیاز مثبت یا منفی میدهد، مجبور به ذکر دلیل باشد و اگر دلیلش را تایپ نکرد، یا دلایل خوبی برای امتیاز دادن ارائه نکرد، امتیازش درج نشود.

ضمنا دلایلی که نوشته شده برای سایر کاربران قابل مشاهده باشه

مرسی
قديمي July 9th, 2010, 17:46   #96
abbas67set
Senior Member

abbas67set's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
محل سكونت: هیچستان!!
تشکر از ايشان: 1,258 بار در 194 پست
abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به abbas67set
0

سلام
متاسفانه سیستم اعتبار دهی منفی یا مثبت من کار نمیکنه از دوستان کسی چنین مشکلی نداره؟
abbas67set آفلاين است
قديمي July 9th, 2010, 19:17   #97
isar
Senior Member

isar's Avatar

isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
ظاهرا هنوز بعضی از دوستان متوجه نشدند که این سیستم برای چیست

الکی منفی میدن. از هر پستی خوششون نمیاد منفی میدن.

برای مثال این پستها چه مشکلی داشت که منفی گرفت ؟

لطفا قسمتی را به این امتیازدهی اضافه کنید که وقتی کاربر امتیاز مثبت یا منفی میدهد، مجبور به ذکر دلیل باشد و اگر دلیلش را تایپ نکرد، یا دلایل خوبی برای امتیاز دادن ارائه نکرد، امتیازش درج نشود.

ضمنا دلایلی که نوشته شده برای سایر کاربران قابل مشاهده باشه

مرسی

جالبه که بازم امتیاز منفی گرفتم

البته نمیخوام بگم پستهای من همه خوبن و نباید منفی بگیرن، اما میخوام بدونم چه چیزی در این پست موجب گرفتن امتیاز منفی میشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟
قديمي July 9th, 2010, 20:02   #98
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 1,357 بار در 318 پست
Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)
0

متاسفانه این سیستم امتیاز دهی , بخاطر اینکه مشخص هم نیست که امتیاز دهنده کی هست , به راحتی با جناح بندی پست ها میتونن نامرئی بشند , نمیدونم واقعا دلیل استفاده از این سیستم چیه , حالا امتیاز مثبت و منفی یکطرف ولی حذف پست با امتیاز منفی خیلی نامعقول هست , سیستم گزارش دهی vb برای این کار هست که اگر پستی ایراد داره کاربران گذارش میدند و مدیر به صلاح دید خودش پستو حذف میکنه.
حذف پست به عنوان یک ابزار مدیریتی که نباید در اختیار کاربران قرار بگیره , این کار درست نیست و به مرور زمان هم ثابت خواهد شد که درست نیست. توی تاپیک , طرف میاد میگه شماره حساب من اینه چک کنید , بعد میبینیم امتیاز منفی گرفته !!
الان رقابت توی انجمن شده سر اینکه کی بتونه پست هایی که مورد پسندش نیست یا کاربری که باهاش خصومت داره رو حذف کنه یا نه
به هر حال گفتم زمان این موضوع رو ثابت خواهد کرد.
Hamidwt آفلاين است
3 تشکر کننده از Hamidwt:
قديمي July 9th, 2010, 21:02   #99
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
1

سلام

البته ممکن است بعضی از دوستان بر اساس اختلاف سلیقه به پستها امتیاز منفی بدهند و امیدوارم این مشکل با گذشت زمان و اشنایی بیشتر اعضاء با سیستم امتیاز دهی و فلسفه وجودی آن، کاهش پیدا کند.

اما با توجه به اینکه برای پنهان شدن یک پست لازم است برآیند امتیازات یک پست به 8- برسد، بعید می دانم تابحال پستی بدون دلیل به امتیاز منفی 8- رسیده و مخفی شده باشد. همچنین بعید می دانم عده ای بر اساس خصومت شخصی یا سازماندهی گروهی، توانسته باشند پستی را حذف کنند. اگر نمونه ای سراغ دارید اعلام کنید.

مثلا در مورد پستهایی که جناب isar لینک دادند، برآیند امتیاز هیچ یک از پستها منفی نشده.

لطفا اگر موردی از استفاده نامناسب از این سیستم را مشاهده کردید، به همراه لینک پست گزارش کنید تا رسیدگی کنم. (ترجیحا از طریق سیستم گزارش پست )

موفق باشید
Reza آفلاين است
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي July 9th, 2010, 21:07   #100
isar
Senior Member

isar's Avatar

0

سلام

با تشکر از پیگیری شما

اون پست بنده تا منفی 4 هم رسید و نقل قول و تشکر آن حذف شد که به همین دلیل باعث تعجب من شده بود.

باز هم ممنون
قديمي July 9th, 2010, 21:14   #101
pro_forexer
Senior Member

pro_forexer's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 435 بار در 105 پست
pro_forexer (سطح 1)pro_forexer (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به pro_forexer
0

سلام

اگه مثل تشكر بشه ديد كي + و كي - داده 100% كسي از ترس ديده شدن بي دليل منفي نميده و جلوي اين مشكلات هم ميتونه هر چند كم گرفته بشه
قديمي July 9th, 2010, 23:16   #102
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

البته ممکن است بعضی از دوستان بر اساس اختلاف سلیقه به پستها امتیاز منفی بدهند و امیدوارم این مشکل با گذشت زمان و اشنایی بیشتر اعضاء با سیستم امتیاز دهی و فلسفه وجودی آن، کاهش پیدا کند.

اما با توجه به اینکه برای پنهان شدن یک پست لازم است برآیند امتیازات یک پست به 8- برسد، بعید می دانم تابحال پستی بدون دلیل به امتیاز منفی 8- رسیده و مخفی شده باشد. همچنین بعید می دانم عده ای بر اساس خصومت شخصی یا سازماندهی گروهی، توانسته باشند پستی را حذف کنند. اگر نمونه ای سراغ دارید اعلام کنید.

مثلا در مورد پستهایی که جناب isar لینک دادند، برآیند امتیاز هیچ یک از پستها منفی نشده.

لطفا اگر موردی از استفاده نامناسب از این سیستم را مشاهده کردید، به همراه لینک پست گزارش کنید تا رسیدگی کنم. (ترجیحا از طریق سیستم گزارش پست )

موفق باشید
سلام
به هر حال حتی اگر هم تا بحال پستی به این صورت حذف نشده باشه باز این کشمکش وجود داره برای حذف شدن و حذف نشدن پست ها , کی میدونه ممکنه در آینده شدت بیشتری هم بگیره . راه های سواستفاده زیاده , حتی ممکنه کسی در گذشته پستی داده باشه حالا پشیمون شده باشه و بودن اون پست به ضررش باشه , بلاخره چند دوست هم توی سرمایه داشته باشه بهشون بگه آقا برید به این پست من منفی بدید حذف بشه آبروم نره ! و شاید چندین راه سو استفاده دیگه که به ذهن من نرسیده باشه و به ذهن دیگران چرا.
به هر حال بودن امتیاز منفی به تنهایی بد نیست , مثبت هم هست اگر مثل تشکر ها آی دی شخص دیده بشه.
موفق باشید
Hamidwt آفلاين است
2 تشکر کننده از Hamidwt:
قديمي July 10th, 2010, 00:56   #103
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamidwt نمايش نوشته ها
سلام
به هر حال حتی اگر هم تا بحال پستی به این صورت حذف نشده باشه باز این کشمکش وجود داره برای حذف شدن و حذف نشدن پست ها , کی میدونه ممکنه در آینده شدت بیشتری هم بگیره . راه های سواستفاده زیاده , حتی ممکنه کسی در گذشته پستی داده باشه حالا پشیمون شده باشه و بودن اون پست به ضررش باشه , بلاخره چند دوست هم توی سرمایه داشته باشه بهشون بگه آقا برید به این پست من منفی بدید حذف بشه آبروم نره ! و شاید چندین راه سو استفاده دیگه که به ذهن من نرسیده باشه و به ذهن دیگران چرا.
به هر حال بودن امتیاز منفی به تنهایی بد نیست , مثبت هم هست اگر مثل تشکر ها آی دی شخص دیده بشه.
موفق باشید
با سلام

باز هم تکرار می کنم که اگر تابحال موردی از سوء استفاده از این سیستم رو مشاهده کردید، اعلام کنید تا بررسی کنم.

اگر در آینده هم از این سیستم استفاده نامناسب بشه، قطعا رسیدگی می کنیم. لذا جای هیچ نگرانی وجود نداره.

موفق باشید
Reza آفلاين است
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي July 10th, 2010, 09:58   #104
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

باز هم تکرار می کنم که اگر تابحال موردی از سوء استفاده از این سیستم رو مشاهده کردید، اعلام کنید تا بررسی کنم.

اگر در آینده هم از این سیستم استفاده نامناسب بشه، قطعا رسیدگی می کنیم. لذا جای هیچ نگرانی وجود نداره.

موفق باشید
سلام
البته فرموده بودید با سیستم گزارش دهی اطلاع داده بشه ولی این یک مورد رو برای نمونه اینجا میزارم.

ایشون اومدن درخواست چک شدن شماره حساب رو دادند. ولی چهار امتیاز منفی گرفتند , الان نه نقل قول کار میکنه و نه تشکر .

در نتیجه کپی پیست میکنم پست رو
دلیل این امتیازات منفی رو میشه حدس زد چیه ولی هیچ ربطی به این چند خط پست نداره .
از طرفی اگر بخواد با اون کاربرانی که این امتیاز منفی رو بی دلیل دادند به نظر من امکان پذیر نیست , چون دلایلی میارن که از نظر خودشون این پست مستحق امتیاز منفیه.
موفق باشید

#[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 5,398 بار در 594 پست

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]0 4[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] ( به پستهای نامناسب، حاشیه ای و مغیر با قوانین سایت امتیاز منفی بدهید تا پنهان شوند ) -4

بخش ساپورت فارسی پرایم لطف بفرمایید اکانت شماره 83070 اینجانب را چک بفرمایید .بنده 2 مرتبه مطابق با مدارک درخواستی شما و با دقت کافی و اسکنهای خوانا مدارک را خدمتتان ایمیل زدم ولی در هردو مورد بعد از چند روز برایم ایمیل نقصان مدارک فرستاده شده..لطفا پیگیری بفرمایید ...با تشکر
Hamidwt آفلاين است
قديمي July 10th, 2010, 13:36   #105
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
7

اتفاقاً برخلاف نظر بقیه من فکر می کنم خیلی سیستم جالبیه، جلوی خیلی از پستهای تکراری و بی دلیل رو می گیره و کاربران در زدن پستهاشون یک مقدار دقت می کنند و هرچیزی رو نمی نویسند.

همین که شما فکر می کنید الان غیر از مدیر سایت یک عده دیگر هم هستند که پستهای شما رو ممیزی می کنند باعث می شه که از نوشتن مطالب غیر مفید خودداری کنید.
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
پستها, آزمایشی, اندازی, امتیازدهی, راه, سیستم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:11 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.