انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 22nd, 2009, 19:26   #181
مجتبی
Senior Member

مجتبی's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: FXNeed.com
تشکر از ايشان: 4,407 بار در 950 پست
مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به مجتبی
0

سلام

نمیدونم به میثم جان بابت این مسئولیت تبریک بگم یا به آقا رضا بابت این حسن سلیقه.
شاید بهتر باشه به خودم تبریک بگم که تو چنین تالاری، که بهترین ها قبول مسئولیت کرده اند کسب تجربه می کنم و فعالیت دارم.

چه تبریک بازاری شد
بهم حق بدین که خوشحال باشم.

ارادت آقا میثم
مجتبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از مجتبی:
قديمي February 22nd, 2009, 21:59   #182
سهامدار جزء
مدیر تالار مدیریت سرمایه - مدیر تالار روان‌شناسی در معامله‌گری

سهامدار جزء's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2004
تشکر از ايشان: 8,045 بار در 1,329 پست
سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به سهامدار جزء
0

میثم پیری یکی از دوستان خوبی است که جایگاه واقعی روانشناسی ترید را درک کرده است و اطمینان دارم مسئولیت جدید برازنده اش است.
پیروز باشید
قديمي February 22nd, 2009, 22:03   #183
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مجتبی نمايش نوشته ها
سلام

نمیدونم به میثم جان بابت این مسئولیت تبریک بگم یا به آقا رضا بابت این حسن سلیقه.
شاید بهتر باشه به خودم تبریک بگم که تو چنین تالاری، که بهترین ها قبول مسئولیت کرده اند کسب تجربه می کنم و فعالیت دارم.

چه تبریک بازاری شد
بهم حق بدین که خوشحال باشم.

ارادت آقا میثم

من میدونم به کی تبریک بگی مجتبی جان ..

به من

حالا بگو چرا.....؟

چون واسه من یه مدیر خوبی مثل آقا رضا اینجا تو این سایت هست بخاطر زحماتش بدون توقع....

چون واسه من یه دوست خوب مثل میثم دارم بخاطر تلاشش بدون توقع......

چون واسه من یه استاد همه فن حریف مثل تو دارم بخاطر لطفش ..... ولی پر توقع .... غافلگیر شدی نه ... بعد بهت میگم چرا

سپاس به تمام دوستان عزیز و دوست داشتنی......
قديمي February 22nd, 2009, 22:13   #184
Ali_Nouri
Senior Member

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 14,392 بار در 1,892 پست
Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)
0

به من تبریک بگین که بالاخره یکی از دوستام رفت قاطی مدیرا که ما هم یه پارتی داشته باشیم.

با آرزوی موفقیت برای میثم عزیز و پر مشغله .

موفق و شاد باشید.
Ali_Nouri آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Ali_Nouri:
قديمي February 23rd, 2009, 20:12   #185
Mani Moradi
Senior Member

Mani Moradi's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 877 بار در 122 پست
Mani Moradi (سطح 2)Mani Moradi (سطح 2)Mani Moradi (سطح 2)Mani Moradi (سطح 2)Mani Moradi (سطح 2)Mani Moradi (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mani Moradi
0

جناب آقای میثم پیری

انتصاب به جا و شایسته شما را به سمت مدیریت این تالار تبریک عرض نموده وموفقیت روزافزون جنابعالی رااز خداوند منان خواستارم.

انجمن سرمایه ازمعدود مکان هایی در این میهن اسلامی است که مدیرانش به جای رابطه بر مبنای ضابطه و پیشینه و آگاهی منصوب می شوند لذا اطمینان دارم با پشتکار و درایتی که دارید به جذابیت بیش از پیش این تالار خواهید افزود.

من الله توفیق.

مانی مرادی.

۲۷ صفر ۱۴۳۰
قديمي February 23rd, 2009, 21:58   #186
Meysam Piri
مسئول تالار "روان‌شناسی در معامله‌گری"

Meysam Piri's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 4,889 بار در 891 پست
Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Meysam Piri
0

سلام و عرض احترام خدمت دوستان خوب سرمایه ای

در واقع گمان می کنم که یک عنوان یا لقب که در اینجا یا هر جای دیگری به ما داده می شود به جز اینکه مسئولیت ما را در قبال رفتار و گفتارمان بیشتر می کند چیز دیگری ندارد.

تا امروز سعی داشته ام که در حد دانش و توانم دوستان عزیز را یاری دهم.همانطور که مستحضر هستید و بارها عنوان شده روانشناسی ترید آخرین مرحله تکامل تریدر در رسیدن به موفقیت است.

شاید بدون دانستن اصول و قواعد روانشناسی در این کار بتوانید به خوبی تحلیل کنید و به یک تحلیل گر تبدیل شوید اما مسلما هیچگاه یک تریدر نخواهید بود.

دانش تکنیکال و فاندامنتال در حدی که برای این کار بتوانید از آن استفاده کنید با یک یا دو سال کار فشرده به دست می آید اما در مورد روانشناسی اینگونه نیست و متناسب با شخصیت فرد دوره زمانی نامشخصی باید طی شود.

در این راستا از این پس تلاش می کنیم تا آنجا که می توانیم وضعیت این تالار را با کمک شما عزیزان بهبود بخشیم و راهکارهائی هر چند ساده برای رسیدن به موفقیت ارائه دهیم.

در پایان لازم می دانم از آقا رضای عزیز مدیریت محترم سایت و دوستان عزیزی که در این تاپیک مرا مورد لطف و محبت خود قرار دادند تشکر کنم.

با آرزوی فردای بهتر
قديمي February 23rd, 2009, 22:09   #187
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

جناب آقای میثم پیری

مدیریت کاراترین و سرنوشت سازترین تالار سرمایه را خدمت شما تبریک میگویم .
از آنجا که شخصا اعتقاد دارم راه موفقیت در فارکس لزوما از مسایل روانی تریدر می گذرد ، آرزو میکنم با مدیریت شما ، رونق به این تالار باز گردد تا کمتر شاهد ضررهای هموطنانمان باشیم و به سودهای آنان افتخار کنیم .
قديمي February 24th, 2009, 02:00   #188
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 1,600 بار در 554 پست
szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

جناب اقای [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] مسئولیت جدید شما رو تبریک عرض می کنم

امیدوارم که موفق باشید
szh.1367 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از szh.1367:
قديمي February 25th, 2009, 00:55   #189
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

سلام
جناب Meysam Piri برای شما آرزوی موفقیت میکنم و این انتخاب شایسته را به شما دوست عزیز تبریک عرض میکنم
قديمي March 3rd, 2009, 00:12   #190
مجتبی
Senior Member

مجتبی's Avatar

محل سكونت: FXNeed.com
تشکر از ايشان: 4,407 بار در 950 پست
مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به مجتبی
0

آقا رضا سلام و خسته نباشید

انصراف آقا حامد بشدت مایهء تاسف است. گمان می کنم که همگی ما با مشکلات اداره کردن تالار پرحاشیه ای بنام تالار غیر تخصصی آشنا باشیم.
اکثریت قوانین موجود در سایت، که برای حفظ و ادارهء سایت ضروری است، در همین تالار در مخاطره است.
در کجای تالار های تخصصی بحث های سیاسی صورت می گیرد و در کجا امکان شکل گیری سوء تفاهم بین اعضاء، همانند تالار غیر تخصصی قوت دارد؟ متاسفانه مقدار زیادی از فعالیت های سایت در همین تالار غیر تخصصی انجام می شود و بسیاری از دوستان بدون داشتن آگاهی کامل از قوانین سایت و یا قوانین موجود در کشور به درج مطالب در این تالار اقدام می کنند و کنترل همگی آنها بعهده آقا حامد عزیز بود.
نمیدونم اگر روزی این سایت بخاطر یک پست یا یک تاپیک، به سرانجامی شبیه به دیگر سایت های ف ی ل ت ر شده دچار شود صاحب پست خود را می بخشد یا خیر، اما خوب می دانم که آقا حامد هرگز خود را نمی بخشید و بسیار هوشیارانه و بی هیچ چشمداشتی از چنین واقعه ای جلوگیری کرد.
هنوز هستند افرادی که در هنگام درج پست های بو دار در انتهای پست با جملهء "مدیریت در حذف و ویرایش پست مختار است" به حقوق دیگران احترام می گذارند، و متاسفانه هستند افرادی که هرگونه ویرایشی را در پست خود بمنزلهء توهین تلقی می کنند!!!

سخنم رو کوتاه می کنم.
تجربه و توانایی آقا حامد در ادارهء این بخش از سایت در کمتر کسی از دوستان مشاهده می شود و از طرفی نیز وظیفهء ماست که از فعالیت ایشون بنحو احسن حمایت کنیم.
امیدوارم با کمک شما و درخواست این حقیر، آقا حامد عزیز بر ما منت بذارند و درست همانند سابق و شاید حتی مصمم تر، از قوانین لازم و شایسته سایت دفاع کنند.

با تشکر
مجتبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 3rd, 2009, 00:30   #191
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام

منم الان دیدم که حامد عزیز از مدیریت تالار کناره گیری کرده خیلی متاسف شدم از این موضوع هر چند می دونم ایشون الان داره قتد تو دلش اب میشه که بلاخره از دست این سمت پر در سر که بعضا ایشون رو حتی در مقابل دوستانشون قرار می داد راحت شده

حامد جان فکر کنم امشب داری سور می دی

به سهم خودم از زحمات و صبوری شما تشکر می کنم و از اینکه بعضا پستهائی در سایت قرار می دادم ( هر چند که هیچ غرضی در کار نبوده ) که بابت اضافه شدن زحمت شما میشد ازتون عذر می خوام

امیدوارم حالا که وقتتون ازاد تر شده شاهد حضور پررنگترتون در بقیه قسمتهای سایت باشیم تا بتونیم از دانش و تجربه شما بیشتر استفاده کنیم

همیشه و همه جا موفق و سلامت باشید
قديمي March 3rd, 2009, 18:51   #192
Ali_Nouri
Senior Member

تشکر از ايشان: 14,392 بار در 1,892 پست
Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)
0

از زحمات دوست عزیز حامد گل تشکر فراوان دارم .

خدایی خیلی زحمت کشیدن .

امیدوارم که همواره موفق و شاد باشند.
Ali_Nouri آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Ali_Nouri:
قديمي March 3rd, 2009, 19:57   #193
سهامدار جزء
مدیر تالار مدیریت سرمایه - مدیر تالار روان‌شناسی در معامله‌گری

سهامدار جزء's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2004
تشکر از ايشان: 8,045 بار در 1,329 پست
سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به سهامدار جزء
0

حامد عزیز یکی از باوقارترین و با حوصله ترین مدیران سایت بوده و هستند. از کراماتشان همین بس که نامشان حامد است (کلاً حامد ها آدمهای باحالی هستند). امیدوارم هر کجا هستند موفق و پیروز باشند.
قديمي March 3rd, 2009, 21:15   #194
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مجتبی نمايش نوشته ها
هنوز هستند افرادی که در هنگام درج پست های بو دار در انتهای پست با جملهء "مدیریت در حذف و ویرایش پست مختار است" به حقوق دیگران احترام می گذارند، و متاسفانه هستند افرادی که هرگونه ویرایشی را در پست خود بمنزلهء توهین تلقی می کنند!!!
با سلام

ممنون از اظهار لطفتون

اما اصولاً کسی که چنین نوشته ای رو در انتهای پست بودارش مینویسه با قوانین سایت آشنا هست و قوانین رو زیرپا گذاشته و به نظر من توهین بزرگی به مسئول بخش کرده!

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 4th, 2009, 13:40   #195
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

سلام و درود بر حامد خان
آقا حامد زحمات شما در مدیریت تالار آزاد کاملا مشخص بود و همه دلیل قاطعیت شما رو میدونن.(یه چیزی تو مایه های پشت اون ستاره سربی قلبی از طلاست)(یا پشت ساتور اتمی ، دستانی زحمتکش پنهان است )
به خاطر شوخی هایی که گاه و بیگاه کردم ، پوزش می طلبم.جناب یوسف امینی 2 تا پیش بینی کرده بودند ، دومی رو نمیدونم درسته ولی اگه پیش بینی اولی هست (80 روز دور دنیا ) ، امیدوارم پس از تفریحات ، از دانش و حضور شما در دیگر تالار ها ، بیش از پیش استفاده کنیم.
شاد و سلامت باشید.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نظر, مورد, اظهار, در

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است