انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 17th, 2009, 18:54   #1201
mahdikhani
مسئول تالار منابع

mahdikhani's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,402 بار در 427 پست
mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mahdikhani
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها

دوستانی که موافق هستند از این پست آقا رضا تشکر کنند لطفا تا یک نفر را از بین خودمان انتخاب کنبم.مرسی.
باسلام

فكر نميكنم اين پست جناب رضا مخالفي هم داشته باشه ، بجاي حاشيه سازي اگر مشكل در صورت امكان حل بشه خيلي بهتر هستش ( البته به شرطي كه مشكلي وجود داشته باشه و راه حلي عملي هم ارائه بشه )

دوستان اين رو هم مد نظر داشته باشيم كه انجمنها و كلاً اينترنت يك فضاي عمومي محسوب ميشه و همون طور كه بارها اشاره شده اينجا هم ايران هستش ...

گذشته از اون نبايد به اشخاصي هم كه در يك انجمن حضور دارند بي احترامي بشه يا حقي از كسي ضايع بشه و محقق كردن اين امر وظيفه كسي نيست بجز مدير يا مديران يك سايت

براي جلوگيري از ايجاد تنش در مواقع جابجايي مديران هم راه هايي وجود دارد كه اگر لازم شد ميتوان روي آن بحث كرد ...

ارادتمند

آخرین ويرايش توسط mahdikhani در May 17th, 2009 و ساعت 18:57
mahdikhani آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mahdikhani:
قديمي May 17th, 2009, 18:57   #1202
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mahdikhani نمايش نوشته ها
فكر نميكنم اين پست جناب رضا مخالفي هم داشته باشه ، بجاي حاشيه سازي اگر مشكل در صورت امكان حل بشه خيلي بهتر هستش ( البته به شرطي كه مشكلي وجود داشته باشه و راه حلي عملي هم ارائه بشه )

دوستان اين رو هم مد نظر داشته باشيم كه انجمنها و كلاً اينترنت يك فضاي عمومي محسوب ميشه و همون طور كه بارها اشاره شده اينجا هم ايران هستش ...

گذشته از اون نبايد به اشخاصي هم كه در يك انجمن حضور دارند بي احترامي بشه يا حقي از كسي ضايع بشه و محقق كردن اين امر وظيفه كسي نيست بجز مدير يا مديران يك سايت

براي جلوگيري از ايجاد تنش در مواقع جابجايي مديران هم راه هايي وجود دارد كه اگر لازم شد ميتوان روي آن بحث كرد ...

ارادتمند
جناب مهدیخانی منظورم از دوستان هر شخصی نبود .دوستان مخالف این روال جاری بود
قديمي May 17th, 2009, 19:21   #1203
mahdikhani
مسئول تالار منابع

mahdikhani's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,402 بار در 427 پست
mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mahdikhani
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
جناب مهدیخانی منظورم از دوستان هر شخصی نبود .دوستان مخالف این روال جاری بود
بنده هم منظورم با شخص خاصي نبود ، كلي عرض كردم ...

اگر جمعي رو ديديد و عده اي مخالف ( يا بهتره بجاي اين كلمه بگيم منتقد ) در اون جمع نبود ، جاي تعجب داره ، اصولاً اين منتقدين هستند كه معايب و مشكلات رو مطرح و باعث برطرف شدنشان مي شوند ... ( باز به شرطي كه اون انتقاد سازنده باشه و منافع و مقاصد شخصي پشت اون نباشه )
اين جمله آخر هم كلي بود لطفاً كسي به خودش نگيره

موفق باشيد
قديمي May 17th, 2009, 19:42   #1204
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

ادم تو ایران از در هر کارخونه ای حتی تو دور افتاده ترین نقاط رد میشه یه تابلو سپاه پاسداران میبینه.به نظر من اقا رضا شما هم یه دونه تابلو اونشکلی بزن اعضا شم که معلوم شد .جلوی سرمایه هم در صفحه اول فروم یه پرانتز بزنید و بنویسید وابسته به جناح اصول گرا.فکر کنم کل مشکلتون حل شه.

ادم تازه اینجا قدر ادمهایی مثل فردوسی پور رو میفهمه که با تمام اعتباری که دارن و برای هر برنامه کلی پول میگیرند صدها برابر اون چیزی که این دوستان از این فروم درمیارن ولی حاظر نمیشه حق خودش یا کسی ضایع بشه.حالا ما حی بیایم بگیم ازاد اندیشی و دموکراسی یکی که تا حالا فقط یه سری چیزا تو مغزش رفته و غیر از اونا هم چیز دیگه ای رو قبول نداره باز مییاد وسط دادو بیداد که من اصولگرام و طرفدار فلانیم و ...خوب خوش به حالت همچی صحبت میکنه که انگار طرفدار چه عجوبه ای هست.تازه اصلا مشکل اینها نیستند .مشکل اوناییند که میگن ما با سیاست کاری نداریم و اصلا اینا رو قبول نداریم بابا بذارید کارمونو بکنیم.یکی نیست بگه برادر من اگه اینا نبودن که شما بدون اینکه لازم باشه زحمت بکشیو این جو و بخوای اروم کنی کارتم میکردی و وقتتم برای اروم کردن هدر نمیدادی.یه سری دوست دارن هر جا میرن هر چی اونا میگن باشه اما کور خوندی عزیزم.

راستی یکی اون سری که من تو این تاپیک پست زدم برام تو پنلم کامنت گذاشته که شما تازه کاری و ...از کجا میشه فهمید کیه یه صحبت کوچیکی با هم بکنیم.
daivid آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از daivid:
قديمي May 17th, 2009, 19:47   #1205
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mahdikhani نمايش نوشته ها
بنده هم منظورم با شخص خاصي نبود ، كلي عرض كردم ...

اگر جمعي رو ديديد و عده اي مخالف ( يا بهتره بجاي اين كلمه بگيم منتقد ) در اون جمع نبود ، جاي تعجب داره ، اصولاً اين منتقدين هستند كه معايب و مشكلات رو مطرح و باعث برطرف شدنشان مي شوند ... ( باز به شرطي كه اون انتقاد سازنده باشه و منافع و مقاصد شخصي پشت اون نباشه )
اين جمله آخر هم كلي بود لطفاً كسي به خودش نگيره

موفق باشيد
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته با این مدیریت تا حالا باعث برطرف شدن خودشان شده اند، نه مشکلات!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ويرايش توسط babakhoo در May 17th, 2009 و ساعت 19:52
babakhoo آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از babakhoo:
قديمي May 17th, 2009, 20:03   #1206
united
Senior Member

united's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,237 بار در 506 پست
united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)
0

با سلام

به دور از همه بحثهای به وجود آمده هر چند خود من خیلی حرف برای گفتن داشتم و دارم ولی ترجیح میدم روال این تاپیک حفظ بشه و در نهایت به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم

بنا بر این نظر خودمو در قالب یک پیشنهاد و یک انتقاد اینجا مطرح میکنم

اول انتقاد و شاید سوال
آیا واقعا لزومی به ایجاد این همه کدورت در بین کاربران سایت بود؟
مگر پست زدن بدون ذکر منبع چه ایرادی داشت که الان لازم باشه با قرار دادن لینک خبر سایت سرمایه رو به خطر بیندازیم؟ (چرا که ممکنه اون آدرس در حال حاظر فیل تر باشد و یا اصلا بعدا فیل تر شود)

و اما پیشنهاد
از اونجا که آقا رضا فرمودند تعداد پستهای فراوان در موضوعات غیر تخصصی وقت زیادی رو از مدیران میگیره
پیشنهادم اینه که برای پست زدن افراد در این بخشها محدودیت وضع بشه
برای مثال هر فرد روزانه بیشتر از 10 پست نتونه در این بخشها قرار بده

موفق باشید
قديمي May 17th, 2009, 20:11   #1207
babakhoo
Senior Member

babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

خدمت دوست قدیمی و بامعرفتم سهراب عزیز و دیگر دوستانی که می دونم الان در حال چه کاری هستند :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

البته امیدوارم رضا خان با ارسال پیام خصوصی به دوستان سیاست دیگری داشته باشند .
قديمي May 17th, 2009, 20:18   #1208
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
سلام
نکته جالب اینجاست که جماعت چند نفره ی به اصطلاح خودشان اکثریت و دانا و منورالفکر و طرفدار آزادی و حقوق بشر تحمل حتی چند پست با نگرش دیگر را نداشتند و بسرعت صحنه را خالی کردند .و در مذمت فراکسیون اقلیت شعرها سروده و رمان نویسی کرده و قلم فرسایی کردند. و ژستهای مظلومانه اتخاذ نموده اند . بنده هم به نوبه ی خودم بخاطر بسته شدن آن تاپیک ناراحت هستم و آرزو میکنم کاش فراکسیون اکثریت کمی قانون مدار بود.
والسلام
دوست عزیز اول پستی که می خواهی جواب اونو بدی به دقت بخون و بعد شمشیر رو از رو ببند و حمله کن !
اولاً تمام اخباری که من در اون تاپیک قرار می دادم همه از منابع کاملاً معتبر بود و این را به عرض شما برسانم که هیچ یک از پست های من به جز یکی که با تغییر منبع دوباره به حالت سابق برگشت حذف نشده بودند.
چون آقا رضا تصمیم به حذف آن تاپیک گرفتند من هم به همین خاطر از فعالیت در آن تاپیک منصرف شدم ولی چون دست ، دست کردن مدیریت محترم را دیدم آن پست را زدم که آقا رضا هم این دفعه وارد عمل شد و تاپیک مورد بحث را قفل کرد که همین جا از ایشان تشکر می کنم.
دوم اینکه دوست من در جایی که طرف مورد سخن شما نیستی خود را داخل جریان نینداز ! یک صحبتی بود بین من و مدیریت محترم ؛ که الحمدلله ایشان تاپیک را قفل کردند.
قديمي May 17th, 2009, 20:23   #1209
babakhoo
Senior Member

الحمدلله

0

و صد الحمدلله ایشان قفل کردن را خوب بلدند!
قديمي May 17th, 2009, 21:02   #1210
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام

اقا رضا به نظر من انتخاب شما در مورد مدیر تالار ازاد اشتباه بوده ( بنده هیچ مشکلی با شخص وحید عزیز ندارم نه با ایشون تا حالا بحثی داشتم نه......)

وحید عزیز از دوستان خوب و پر انرزی سایت بودند ولی

با گرایش خاص ( البته بر طبق ظواهر دیده شده ) از اونجائی که ایشون چندین بار طرف بحث دوستان بودند نسبت به ایشون پیش زمینه خاصی بود که در اخرین حاشیه ایجاد شده در سایت هم ایشون نقش فعالی داشتند

خیلی واضح هست که وقتی بعد از گذشت فقط چند روز ( فکر نمی کنم حتی به هفته رسید ) ایشون مدیر تالار پر حاشیه میشن باعث جبهه گیری خیلی از دوستانی میشه که چند روز قبل طرف بحث ایشون بودند

وحید عزیز هم در بدو مدیریت شدت عمل زیادی رو به خرج دادند که میشد از خیلی از اونها گذشت و با تدبیر باعث ایجاد صمیمیت شد نه کدروت( مثلا دوستی که منبع رو ذکر نکرده میشد ازش خواست منیع رو رو ارایه کنه و حتی تا ساعتها بعد هم در زیر پست ایشون با یک ویرایش منیع رو اضافه کرد و باعث ایجاد ناراحتی و جو بد نشد )

این مساله باعث شد که دوستان با توجه به سابقه ایشون چبهه گیری بیشتری بکنند و نسبت و رفتار ایشون حساس تر بشن

به نظر من فردی که برای مدیریت تالار ازاد انتخاب میشه باید حتی امکان کمترین پیش زمینه در گرایشات رو در ذهن اعضا داشته باشه

و همین طور از ظرفیت و صبوری بالائی بر خوردار باشه و بتونه با درایت خودش باعث ایجاد روحیه دوستی و صمیمیت بشه نه با اجرای صرف مثلا قانون باعث دلخوری و نارحتی اعضا بشه بعنو.ان نمونه میشه به بر خورد جناب محمدی عزیز ( کندل تریدر ) با فردی که در یک تاپیک و در عرض چند ساعت 30 پست کاملا بی محتوا ارسال کرده بود اشاره کرد ایشون هم می تونست با شدت تمام همه پستهای مربوطه پاک کنه و مسلما هیچ فردی هم معترض نمیشد و ایشون هم قانون رو اعمال کرده بود ولی به نظر شما و دوستان کدوم رفتار باعث صمیمیت و دوستی بیشتری میشد ؟؟؟؟

پ.ن: وحید عزیز امیدوارم از بنده دلخور نشده باشید چون هیچ مشکل شخصی با شما نداشته و ندارم و بهترین گواه من خود شمائید و دلیل من فقط کمک در رفع مشکل ایجاد شده می باشد

آخرین ويرايش توسط oomiidd در May 17th, 2009 و ساعت 21:27
oomiidd آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از oomiidd:
قديمي May 17th, 2009, 23:05   #1211
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

سلام به همه . مخصوصآ آقا رضا

مطلبی که میخوام بگم بی ربط به بحث ( مجادله ) این چند صفحه نیست

در جامعه امروز ما ، اکثریت 2 تا خواسته دارند که یکی خیلی خوب و یکی خیلی بد است :

1- آزادی بیان و اینکه بتوانند حرفشان را بزنند و شنیده بشوند

2- خاموش کردن نظر مخالف و جلوگیری از شنیده شدن نظرات مخالفین
------------------------

متآسفانه حتی گاهی بند دوم به اولی ارجحیت پیدا میکند

یعنی حتی اگر حرفی برای گفتن نداریم ، دوست داریم نظرات مخالف را هم ساکت کنیم .

و این موضوع اصلآ و ابدآ منحصر به افکار سیاسی و اعتقادی نیست و اتفاقآ در تاپیک های تخصصی هم مشاهده میشود .

یک راه حل این موضوع ، پیشنهادی بود که از طرف خودتان مطرح شد ( تاپیک های اختصاصی ) و با وجود اینکه با استقبال روبرو شد و رآی آورد ولی متآسفانه تا الآن عملی نشده .

چه اشکالی دارد که هر تفکر و عقیده ، جایگاه خودش را داشته باشد و مخالفین هم در جای خودشان اجازه ابراز نظر داشته باشند و در این بین مخاطبین خودشان اجازه تشخیص داشته باشند ؟

فکر میکنم با راه اندازی تاپیک های شخصی و دادن اجازه تآیید نظرات همسو به صاحب تاپیک ، هم اجازه ابراز نظر به همه عقیده ها داده میشود و هم امکان بحث و جدل مستقیم از بین میرود و طرفداران هر اندیشه ای به جای تلاش در تخریب مخالف ، سعی در بالا کشیدن اندیشه های خود میکنند .

( مثلآ بنده چند بار مخالفت خودم را با بحث های آسترولوژی که از نظر دید گاه علمی " غیر علمی " است را عرض کردم ولی بعد از اینکه فرمودید تعدادی از اعضا قصد دارند این بحث را دنبال کنند ، دیگر هیچ پستی در آن تاپیک ها نزدم . چون تصورم این است که نکات و هشدار هایی که لازم بود را بنده و چند نفر از دوستان عرض کردیم و تاپیکی هم در مخالفت با این ایده ایجاد شد ، ولی دیگر نباید جوری باشد که امکان فعالیت از طرفداران این موضوع سلب شود )

به همین ترتیب اگر اجازه شنیده شدن به همه داده شود ( حتی اندیشه ای که فقط 1 طرفدار دارد ) مطمئن باشید در نهایت همه طرفدار مطالب درست و منطقی خواهند شد .

ولی جسارتآ الآن انرژی دوستان بیشتر صرف مجادله های بی حاصل میشود .

پیشنهاد میکنم در تسریع در ایجاد تاپیک های اختصاصی اقدام فرمایید

ارادتمند
قديمي May 17th, 2009, 23:19   #1212
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام به همه . مخصوصآ آقا رضا

مطلبی که میخوام بگم بی ربط به بحث ( مجادله ) این چند صفحه نیست

در جامعه امروز ما ، اکثریت 2 تا خواسته دارند که یکی خیلی خوب و یکی خیلی بد است :

1- آزادی بیان و اینکه بتوانند حرفشان را بزنند و شنیده بشوند

2- خاموش کردن نظر مخالف و جلوگیری از شنیده شدن نظرات مخالفین
------------------------

متآسفانه حتی گاهی بند دوم به اولی ارجحیت پیدا میکند

یعنی حتی اگر حرفی برای گفتن نداریم ، دوست داریم نظرات مخالف را هم ساکت کنیم .

و این موضوع اصلآ و ابدآ منحصر به افکار سیاسی و اعتقادی نیست و اتفاقآ در تاپیک های تخصصی هم مشاهده میشود .

یک راه حل این موضوع ، پیشنهادی بود که از طرف خودتان مطرح شد ( تاپیک های اختصاصی ) و با وجود اینکه با استقبال روبرو شد و رآی آورد ولی متآسفانه تا الآن عملی نشده .

چه اشکالی دارد که هر تفکر و عقیده ، جایگاه خودش را داشته باشد و مخالفین هم در جای خودشان اجازه ابراز نظر داشته باشند و در این بین مخاطبین خودشان اجازه تشخیص داشته باشند ؟

فکر میکنم با راه اندازی تاپیک های شخصی و دادن اجازه تآیید نظرات همسو به صاحب تاپیک ، هم اجازه ابراز نظر به همه عقیده ها داده میشود و هم امکان بحث و جدل مستقیم از بین میرود و طرفداران هر اندیشه ای به جای تلاش در تخریب مخالف ، سعی در بالا کشیدن اندیشه های خود میکنند .

( مثلآ بنده چند بار مخالفت خودم را با بحث های آسترولوژی که از نظر دید گاه علمی " غیر علمی " است را عرض کردم ولی بعد از اینکه فرمودید تعدادی از اعضا قصد دارند این بحث را دنبال کنند ، دیگر هیچ پستی در آن تاپیک ها نزدم . چون تصورم این است که نکات و هشدار هایی که لازم بود را بنده و چند نفر از دوستان عرض کردیم و تاپیکی هم در مخالفت با این ایده ایجاد شد ، ولی دیگر نباید جوری باشد که امکان فعالیت از طرفداران این موضوع سلب شود )

به همین ترتیب اگر اجازه شنیده شدن به همه داده شود ( حتی اندیشه ای که فقط 1 طرفدار دارد ) مطمئن باشید در نهایت همه طرفدار مطالب درست و منطقی خواهند شد .

ولی جسارتآ الآن انرژی دوستان بیشتر صرف مجادله های بی حاصل میشود .

پیشنهاد میکنم در تسریع در ایجاد تاپیک های اختصاصی اقدام فرمایید

ارادتمند
با سلام به جناب rasputin

بنده هم کاملا با این دیدگاه شما موافقم و همواره تلاش کردم فضای مناسب برای طرح نظرات تخصصی تمام اعضاء وجود داشته باشد و تا جایی که می دانم در تالارهای تخصصی انتقاد یا گلایه از عدم امکان طرح نظرات مطرح نبوده.

انتقاد دوستان در مورد مباحث غیر تخصصی است که اصولا ارتباطی با فلسفه وجودی سایت سرمایه ندارند (از جمله بحثهای سیاسی).

در صورت ایجاد تالار "تاپیک‌های اختصاصی" نیز طرح مباحث غیر تخصصی در این تالار مجاز نخواهد بود.

اگر نکته ای از نظر من دور مانده لطفا اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 17th, 2009, 23:19   #1213
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oomiidd نمايش نوشته ها
با سلام

اقا رضا به نظر من انتخاب شما در مورد مدیر تالار ازاد اشتباه بوده ( بنده هیچ مشکلی با شخص وحید عزیز ندارم نه با ایشون تا حالا بحثی داشتم نه......)

وحید عزیز از دوستان خوب و پر انرزی سایت بودند ولی

با گرایش خاص ( البته بر طبق ظواهر دیده شده ) از اونجائی که ایشون چندین بار طرف بحث دوستان بودند نسبت به ایشون پیش زمینه خاصی بود که در اخرین حاشیه ایجاد شده در سایت هم ایشون نقش فعالی داشتند

خیلی واضح هست که وقتی بعد از گذشت فقط چند روز ( فکر نمی کنم حتی به هفته رسید ) ایشون مدیر تالار پر حاشیه میشن باعث جبهه گیری خیلی از دوستانی میشه که چند روز قبل طرف بحث ایشون بودند

وحید عزیز هم در بدو مدیریت شدت عمل زیادی رو به خرج دادند که میشد از خیلی از اونها گذشت و با تدبیر باعث ایجاد صمیمیت شد نه کدروت( مثلا دوستی که منبع رو ذکر نکرده میشد ازش خواست منیع رو رو ارایه کنه و حتی تا ساعتها بعد هم در زیر پست ایشون با یک ویرایش منیع رو اضافه کرد و باعث ایجاد ناراحتی و جو بد نشد )

این مساله باعث شد که دوستان با توجه به سابقه ایشون چبهه گیری بیشتری بکنند و نسبت و رفتار ایشون حساس تر بشن

به نظر من فردی که برای مدیریت تالار ازاد انتخاب میشه باید حتی امکان کمترین پیش زمینه در گرایشات رو در ذهن اعضا داشته باشه

و همین طور از ظرفیت و صبوری بالائی بر خوردار باشه و بتونه با درایت خودش باعث ایجاد روحیه دوستی و صمیمیت بشه نه با اجرای صرف مثلا قانون باعث دلخوری و نارحتی اعضا بشه بعنو.ان نمونه میشه به بر خورد جناب محمدی عزیز ( کندل تریدر ) با فردی که در یک تاپیک و در عرض چند ساعت 30 پست کاملا بی محتوا ارسال کرده بود اشاره کرد ایشون هم می تونست با شدت تمام همه پستهای مربوطه پاک کنه و مسلما هیچ فردی هم معترض نمیشد و ایشون هم قانون رو اعمال کرده بود ولی به نظر شما و دوستان کدوم رفتار باعث صمیمیت و دوستی بیشتری میشد ؟؟؟؟

پ.ن: وحید عزیز امیدوارم از بنده دلخور نشده باشید چون هیچ مشکل شخصی با شما نداشته و ندارم و بهترین گواه من خود شمائید و دلیل من فقط کمک در رفع مشکل ایجاد شده می باشد
سلام
كاش شما پستهاي قبلي مرا خوانده بوديد
تمام مواردي كه شما توصيه كرديد انجام شده خيالتان از اين بابت راحت باشد
با قفل شدن تاپيك ها نيز ديگر حاشيه تمام شد
موفق باشيد

قديمي May 17th, 2009, 23:33   #1214
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام به جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

بنده هم کاملا با این دیدگاه شما موافقم و همواره تلاش کردم فضای مناسب برای طرح نظرات تخصصی تمام اعضاء وجود داشته باشد و تا جایی که می دانم در تالارهای تخصصی انتقاد یا گلایه از عدم امکان طرح نظرات مطرح نبوده.

انتقاد دوستان در مورد مباحث غیر تخصصی است که اصولا ارتباطی با فلسفه وجودی سایت سرمایه ندارند (از جمله بحثهای سیاسی).

در صورت ایجاد تالار "تاپیک‌های اختصاصی" نیز طرح مباحث غیر تخصصی در این تالار مجاز نخواهد بود.

با تشکر
با سلام
بنده هم از جهتي با اين مسعله موافقم
در صورتي كه دوستي موردي تخصصي را مطرح ميكند وقت خواننده به خاطر پستهاي تشكر و ... تلف نخواهد شد و ميتوان پرسش و پاسخ ها را در تاپيك ديگري مطرح كرد
با تشكر
قديمي May 17th, 2009, 23:35   #1215
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام به جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

با تشکر
پس چرا در این مدتی که حاشیه پردازان هم نبودند این تاپیکهای غیر تخصصی به روال خود ادامه می دادند؟
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 23:28 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.