انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: آیابا ایجاد تالار تاپیکهای اختصاصی اعضاء موافقید؟
با ایجاد تالار موافقم و مایل به ایجاد تاپیک شخصی هستم 263 43.62%
با ایجاد تالار موافقم، اما تاپیک شخصی ایجاد نمی کنم 249 41.29%
با ایجاد تالار مخالفم 91 15.09%
تعداد رای دهندگان: 603. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 23rd, 2009, 13:35   #16
a_kourosh_a
Member

a_kourosh_a's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 118 بار در 53 پست
a_kourosh_a (سطح 1)a_kourosh_a (سطح 1)
0

با سلام به همه دوستان و اساتيد

من تو نظر سنجي موافقت كردم ولي يه مسئله اي هست اونم اينه كه با تمام محاسني كه اين تاپيك داره عقيده دارم بعدها به مشكل بر ميخوره. مگر اينكه تو اين تاپيكهايي كه كسي نميتونه پاسخي بده بحث هاي انتقادي، اختلاف سليقه و ... پيش نياد. اگر هم كسي دسترسي نداشته باشه براي خوندن مطالب، فقط بار سايت رو اضافه ميكنه و ميشه يه دفتر يادداشت شخصي مثل Microsoft One Note درضمن بلاگهاي اينترنتي هم همين كار رو ميكنن.

حالا نميدونم شايد اصل موضوع رو درست نگرفتم!

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان
a_kourosh_a آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از a_kourosh_a:
قديمي February 23rd, 2009, 14:41   #17
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به مدیریت محترم آقا رضا و تمام دوستان سرمایه

بنده هم نظر خود را اعلام میکنم باید عرض کنم که من با ایجاد تاپیک اعضا ( البته تاپیکهای تخصصی ) و اختصاصی بودن آن بشدت موافقم و در زیر دلایل را ذکر کرده ام:

1- بسیاری از تاپیکها بدلیل رعایت نکردن بعضی از نکات واقعا پایه ایی و اولیه با اینکه با هدف خاصی هم ایجاد شده اند قبل از اینکه حتی نیمی از راه را طی کنند به ورطه نابودی کشیده میشوند نمونه بارزش تاپیک جناب mexacett که توسط جناب رهجو قفل شد که البته هم بنده حق را به ایشان میدهم.

2-ایجاد تاپیک اختصاصی توسط یکنفر یعنی روحیاتش ، یعنی طرحها و برنامه هایش ، اهدافش ، مسیر منظم طی کردن پروسه کاریش ، مسولیتش در برابر دیگران و ...

3- در یک تاپیک اختصاصی اگر کسی موضوعی را مطرح کرد و نیاز به نظر و مشورت دیگران داشت خوی تاپیک را باز میگذارد که دیگران هم در آن نظر دهند اگر هم نخواست که لابد اهداف از پیش تعین شده ایی دارد که باید بتنهایی آنرا انجام دهد ، اگر کسی خواست نظری بدهد در بخش پیام کاربران و یا بصورت پیغام خصوصی اینکار را میتواند انجام دهد.

4-خصوصی کردن تاپیک اعضا یعنی اینکه هر کسی نمی آید و در یک محیط مجازی که پشت صحنه اش مشخص نیست بگوید من دکترم یا مهندسم یا روزی 1000 پیپ سود میکنم و از این دست مسائل که اینروزها بیشتر هم شده..

5-مثلا بنده طرحی دارم خوب در محلی که مختص به خودم است ارائه میدهم ، تحقیق میکنم ، بررسی میکنم چون میدانم خیلیها هستند که در حال مطالعه آن هستند بنابراین نسبت به آن اهمیت قائلم و خودم را موظف میدانم طرح را به پایان برسانم اگر کسی دوست داشت می آید و آنها را مطالعه میکند اگر هم دوست نداشت دیگر با حرفهای نا مربوط انرژی تاپیک ، ارائه کننده و مطالعه کنندگان را تلف نمیکند و ذهنشان را منحرف نمیکند.

6-بدین صورت کاربر مبتدی ایده میدهد و تحقیق میکند ، کاربر حرفه ایی هم ایده میدهد و تحقیق میکند و دوستان هم نتیجه میگیرند و بررسی میکنند نظرشان را دوست داشتند پیغام خصوصی میکنند نخواستند هم برای خودشان نگه میدارند. اگر هم مسوول تاپیک خواست تاپیک را آزاد میگذارد تا همه نظر دهند.

7-بخدا بعضیها با تنش ایجاد کردن و گزافه گویی ظلم بزرگی دارند در حق دیگران میکنند هم مبتدیانی مثل بنده را نا مایوس و نا امید میکنند و هم حرفه اییها را فراری و بی اهمیت.

دوستان لطف کنند اگر مایل بودند رای مثبت بدهند و مطمئن باشند که تحول بزرگی ایجاد خواهد شد.

زیاده عرضی بنده را عفو کنید.

سپاس از همه دلسوزان و تلاشگران این سایت
قديمي February 23rd, 2009, 14:41   #18
mohammad_forex
Senior Member

mohammad_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 596 بار در 111 پست
mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)
0

به نظر من الان ایده جالبی به نظر می رسه و من هم موافقم که پابليک باشه و فقط صاحب تاپيک بتونه پست درج بکنه .
حالا من می خوام استيتمنت بذارم - 1 تحليل هم بکنم - 1 پترن هم پيدا بکنم و 1 جمله زيبا هم بنويسم .
به نظر من این کار باعث می شه که کم کم و به تدريج همه برن سمت ژورنال نويسی و مطمئناً هر کسی توی خونه خودش
خيلی راحت تر از پارکه.
اگر این موضوع باعث این نشه که پست های مربوط به تاپيک های ديگر توی قسمت ژورنال نوشته بشه عاليه .
من هم موافقم.
در غير اینصورت فقط باعث پراکندگی موضوعات و شخصی شدن تاپيک ميشه و فورم يعنی تبادل نظر با عموم مردم .
اینجوری من فقط شايد پيج مربوط به 5 6 نفر توی سايت رو ببينم که چی نوشتن.
ولی بعضی اوقات از بعضی از دوستان که پست خيلی کم دارن چون
توی تاپيک عمومی بعضی از مطالب رو نوشتن خيلی استفاده کردم.
در حد 1 استيتمنت هفتگی يا 2 تا جمله برای تکرار نکردن اشتباه
و کلاً به منظور داشتن يک ديتا بيس آنلاين و هميشه در دسترس و امن و کاملاً شخصی به نظر من پيشنهاد عالی هست .
نه اینکه توی این قسمت استراتژی تعريف بشه.
با تشکر
mohammad_forex آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 23rd, 2009, 15:33   #19
amin_ar
Member

amin_ar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 207 بار در 56 پست
amin_ar (سطح 1)amin_ar (سطح 1)amin_ar (سطح 1)
0

کار جالبیه....میشه اسم اش رو گذاشت بلاگ کوچیکه اعضا
قديمي February 23rd, 2009, 16:13   #20
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود مجدد

پیرو نظرات قبلی بنده یک پیشنهاد دیگر هم دارم در تالار اختصاصی اعضاء برای مثال وقتی یک تاپیک شخصی ایجاد میشود شخص مورد نظر اقدام به ثبت مباحث تخصصی در راستای اهداف سایت نماید یعنی در این تالارها بحثها تخصصی و فنی باشند یا اینکه مربوط به ثبت وقایع روزانه در تریدینگ ( یک ژورنال شخصی تخصصی ).

نظرات و دست نوشته های عمومی مثلا یک جوک حتما نظم و ارزش تالار را زیر سوال خواهد برد مباحث عمومی بهتر است به همان تالارهای عمومی محدود شوند در غیر اینصورت یک تاپیک تخصصی با یک وبلاگ هیچ فرقی نخواهد داشت و انجام اینکار طبعا هیچ نتیجه ایی.

سپاس
قديمي February 23rd, 2009, 16:53   #21
f.vampire
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
f.vampire (سطح 0)
0

كار جالبي است اما بايد در مورد امنيت انان دقت شود
f.vampire آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 23rd, 2009, 17:20   #22
hamidyo
Junior Member

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 22 بار در 10 پست
hamidyo (سطح 0)
0

کار خوبی ولی ...
hamidyo آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 23rd, 2009, 17:28   #23
siamak23
Senior Member

siamak23's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,539 بار در 710 پست
siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به siamak23
0

با سلام

فکر کنم ایدهء خیلی مثبتی نباشه. چون بدون تعامل امکان رشد ایده های نادرست تقویت میشه. آنچه شما دنبالش هستید بین این دو انتخاب بدست نمیاد.
قديمي February 23rd, 2009, 18:01   #24
miladvox
Senior Member

miladvox's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: ساکن مشهد
تشکر از ايشان: 830 بار در 207 پست
miladvox (سطح 1)miladvox (سطح 1)miladvox (سطح 1)miladvox (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به miladvox
0

به نظر من کاری بسیار بسیار عال است --> استاید بزرگ اگر که در این تایپیکها به عنوان مثال پوزیشن گیری های خود را . یا تحلیلهایشان را دز تایپیکهای اختصاصی قرار بدهند . از هر تایپیک این چنینی ذره ای هم تجربه کسب کنیم در کل دریای از تجربه خواهد شد
قديمي February 23rd, 2009, 18:05   #25
Haghshenas
Senior Member

Haghshenas's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,832 بار در 663 پست
Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)Haghshenas (سطح 2)
چرا؟

0

با سلام
طرح جالبیه به شرطی که به یکی از سه صورت صورت زیر باشه:

اول: جدای ازاین مباحثی که هست تالاری ایجاد بشه و اعضا در این تالار به طور عمومی مطلب بزارن وبه همین سبک بمونه و در تالار جدد فقط هر شخصی در تاپیک خودش مطلب بزاره.

دوم : (برای کم کردن حاشیهها فکر کنم بهترین باشه) تالار برای ایعضاایجاد بشه اما هر بحثی که مثلا من باز میکنم بقیه هم بتونن مطلب بزارن ولی با این شرط نشون دئاده بشه که من(یا هر صاحب تاپیکی) اون رو تایید کنم تا نمایش داده بشه.

سوما:اگه میخواید اینجوری باشه که هرکسی فقط خودش مطلب بزاره و بقیه ببینن فقط خوط سیستم سایت رو عوض کنید آره جدی میگم بجای ویبی از سیستمهای وبلاگ دهی استفاده کنید هر کسی برای خودش وبلاگ بزنه بعد همه هم خوشحال باشن وبلاگی دارن ووووو .
خوبیشم میدونید چیه؟ مرجعی بر وبلاگهای فارکسی خواهیم داشت البته اگه باز اونجاهم وبلاگهایی غیر از فارکس ایجاد نشه و بحثهایی هم متفرقه راه نیافته.

موفق باشید
تشکر کننده از Haghshenas:
قديمي February 23rd, 2009, 19:26   #26
سهامدار جزء
مدیر تالار مدیریت سرمایه - مدیر تالار روان‌شناسی در معامله‌گری

سهامدار جزء's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2004
تشکر از ايشان: 8,045 بار در 1,329 پست
سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به سهامدار جزء
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله siamak23 نمايش نوشته ها
با سلام

فکر کنم ایدهء خیلی مثبتی نباشه. چون بدون تعامل امکان رشد ایده های نادرست تقویت میشه. آنچه شما دنبالش هستید بین این دو انتخاب بدست نمیاد.
بنده هم با نظر جناب سیامک موافقم. با ایجاد چنین تاپیکی، کسانی که تمایل به چالش کشیده شدن فرمایشات و نظراتشان ندارند، با حاشیه امنیت ایجاد شده توسط "عدم امکان زده شدن پست توسط دیگران" استفاده میکنند. اصولاً تفاوت فرومها با وبلاگها همین امکان برابر نظردهی است.
قديمي February 23rd, 2009, 19:53   #27
Amin_Forex
Senior Member

Amin_Forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 3,061 بار در 902 پست
Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)
0

رضا جان ممنونم ، ایده بسیار خوبی است و خواهش میکنم برای دیدن تاپیک توسط دیگران نیز اجازه کسب شود.
قديمي February 23rd, 2009, 19:58   #28
Amin_Forex
Senior Member

Amin_Forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 3,061 بار در 902 پست
Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله سهامدار جزء نمايش نوشته ها
بنده هم با نظر جناب سیامک موافقم. با ایجاد چنین تاپیکی، کسانی که تمایل به چالش کشیده شدن فرمایشات و نظراتشان ندارند، با حاشیه امنیت ایجاد شده توسط "عدم امکان زده شدن پست توسط دیگران" استفاده میکنند. اصولاً تفاوت فرومها با وبلاگها همین امکان برابر نظردهی است.
جناب دکتر صمدی ، کوروش عزیز
من مخالف این پیشنهاد هستم. هم اکنون این امکان وجود دارد و اگر قرار باشددر تایپک های شخصی نیز دیگران تاپیک بزنند که نمیشود. دیگر شخصی نیست مثل اینکه همین الان من از شما تقاضا کنم یه تاپیک به من در تالار سیستمها بدهید.
هدف تاپیک شخصی که رضا جان میگن دقیقا اینه که یک محصل شخصی باشه که فقرد خودش یا دوستانش یا همه با انتخاب گزینه های مربوطه بتونن اون رو ببینن و بعضی افراد خاصی فقط اجازه زدن پست در اون تاپیک رو داشته باشن.
با احترام فراوان.
قديمي February 23rd, 2009, 21:35   #29
Amirbahal2
Senior Member

Amirbahal2's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 121 بار در 63 پست
Amirbahal2 (سطح 1)Amirbahal2 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Amirbahal2
0

سلام
بنده هم که صد در صد موافقم جالبه
Amirbahal2 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 24th, 2009, 00:14   #30
Ganji251
Senior Member

Ganji251's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: سنندج
تشکر از ايشان: 1,310 بار در 341 پست
Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)Ganji251 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ganji251
0

سلام
خسته نباشید
من فکر می کنم اگر با ایجاد یک تایپک، به صاحب تایپک یک دکمه اختصاص داده شود تا به کمک این دکمه بتواند پست های برگزیده را انتخاب کند بهتر باشد و بازدید کننده هم بتواند با انتخاب گزینه ای این امکان را داشته باشدکه تمام پست ها را ببیند و یا اینکه فقط پست های برگزیده را، نتیجه جالب تر خواهد بود.
در حالتی که ایجاد کننده تایپک فقط بتواند پست بزند دیگر کسی انگیزه‌ای برای به چالش کشیدن مبحث تایپک را نخواهد داشت و اگر هم انگیزه داشته باشد اجازه این کار را نخواهد داشت و این حس همکاری را از بین خواهد برد، هر چند حس همکاری در ما ایرانی ها از همان دوران دبستان در نطفه خفه شده است.
به نظر می رسد حالت ایجاد تایپک اختصاصی برای مشترکینی در نظر گرفته شود که حداقل 6 ماه سابقه فعالیت داشته باشند و یا با اجازه مدیریت باشد در آن صورت تایپک‌های با بار علمی کم ایجاد نخواهد شد.
با آرزوی موفقیت - گنجی
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, ایجاد, بررسی, تالار

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است