انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: مهم است در کنار فارکس به بورس هم نیم نگاهی داشته باشیم ؟
بلی مهم است 20 74.07%
خیر مهم نیست 7 25.93%
تعداد رای دهندگان: 27. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 18th, 2008, 01:34   #16
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

با سلام به همه دوستان

چقدر زود گرد و غبار دوباره این تالار و این تاپیک رو فرا گرفت

نظر من این بود که با ورود حرفه ای بر و بچه های حرفه ای سایت سرمایه به بورس ایران ، این بورس هم بوووووووووووووورس بشه اما قرار نیست ما به فکر کشور خودمون باشیم ، همش می گیم نمی شه و نمی ذارن . به هر حال این هم ایده ای بود که مطرح شد و جواب نداد

با تشکر و ارادت
قديمي November 21st, 2008, 00:32   #17
reza398
Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 41 بار در 22 پست
reza398 (سطح 0)
0

جناب Pich Forker با سلام

آقا چقدر زود نا اميد شدي !!!! قرار بود ايستادگي كنيم و دلسرد نشيم . من چند روزي نبودم ولي حالا دوباره برگشتم .
يكي از چيرهايي كه نظر من رو به خودش جلب كرد اينه كه اطلاعات توي اين قسمت قديمي شده . بايد به انجمنها سر و ساماني بديم و شروع كنيم .

به عنوان شروع بهتره بريم سراغ نرم افزارهاي بورسي و دوباره اونها رو مطرح كنيم . من كه هر چي سعي كردم نتونستم متا استاك رو از يه لينك سالم دانلود كنم و از همه مهمتر نيمدونم آيا راهي براي به روز رساني اطلاعات قيمت بورس وجود داره يا نه ؟

آقا يكي مثل من موافقم و سعي ميكنم مباحث جديد رو توي قسمتهاي مختلف شروع كنم . شما هم كمك كنيد . تنهايي كاري از ما بر نمياد .

دوستان ! الان شايد بورس افت كرده باشه ولي وقتي راه افتاد نميشه تازه به فكر يادگيري بود !!!! از الان شروع كنيم تا توي موقعيتهاي خوب نتيجه بگيريم .

مرسي
فعلا
reza398 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از reza398:
قديمي November 21st, 2008, 01:06   #18
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله reza398 نمايش نوشته ها
جناب Pich Forker با سلام

آقا چقدر زود نا اميد شدي !!!! قرار بود ايستادگي كنيم و دلسرد نشيم . من چند روزي نبودم ولي حالا دوباره برگشتم .
يكي از چيرهايي كه نظر من رو به خودش جلب كرد اينه كه اطلاعات توي اين قسمت قديمي شده . بايد به انجمنها سر و ساماني بديم و شروع كنيم .

به عنوان شروع بهتره بريم سراغ نرم افزارهاي بورسي و دوباره اونها رو مطرح كنيم . من كه هر چي سعي كردم نتونستم متا استاك رو از يه لينك سالم دانلود كنم و از همه مهمتر نيمدونم آيا راهي براي به روز رساني اطلاعات قيمت بورس وجود داره يا نه ؟

آقا يكي مثل من موافقم و سعي ميكنم مباحث جديد رو توي قسمتهاي مختلف شروع كنم . شما هم كمك كنيد . تنهايي كاري از ما بر نمياد .

دوستان ! الان شايد بورس افت كرده باشه ولي وقتي راه افتاد نميشه تازه به فكر يادگيري بود !!!! از الان شروع كنيم تا توي موقعيتهاي خوب نتيجه بگيريم .

مرسي
فعلا
با سلام به شما دوست عزیز

باور کنید بحث ناامیدی نیست . از من پوست کلفت تر خودمم اما تنهائی که نمی شه قربونت برم . این همه از دوستان رای دادن که باید نیم نگاهی به بورس داشته باشیم ، ولی ازشون خبری نیست . ما هممون سرمون به فارکس گرمه و چه بسا یه روز بورس بیفته رو غلتک ( اینم به ما وابسته است ) و ما عین تریدرهائی که می خوان ریزش پوند ین رو از وسطش بگیرن و به کف می رسن خواهیم بود

با تشکر و ارادت
قديمي November 27th, 2008, 15:24   #19
Enterex
Senior Member

Enterex's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,455 بار در 458 پست
Enterex (سطح 2)Enterex (سطح 2)Enterex (سطح 2)Enterex (سطح 2)Enterex (سطح 2)Enterex (سطح 2)Enterex (سطح 2)
Thumbs up

0

با درود
با عرض پوزش از اینکه مدتی نتوانستم به اینجا سر بزنم
دوست عزیز توصیه می کنم شما کاری رو که طرح کردیداز مراحل اولیه و بتدریج شروع کنید هر جا هم کمکی خواستید اعلام کنید، دوستان گل سرمایه موضوع رو رها نخواهند کرد. آنچه که مورد نظرتان است رو بدون نگرانی طرح کنید، چشم ها و دست های زیادی با فکرهائی روشن و قوی به یاری تان خواهند آمد.
خوش و سلامت باشید
قديمي November 27th, 2008, 23:31   #20
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Red face

0

با سلام به همه دوستان

اولین کاری که خواهم کرد ، کارگاه لایوتریدینگ خواهد بود که با تحلیل تکنیکال روی چند و یا چندین سهم ارائه خواهم کرد و بدین تریتب به نتیجه خواهیم رسید که چقدر بورس ایران تکنیکالی است !! این کار به زودی استارت خواهد خورد و من از همکاری دوستان خود در سایت همسایه که قرار است چارتهای کندل استیک بورس را ارائه کنند استفاده خواهم نمود .

با تشکر و ارادت
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
بورس, تالار, روبی, غبار

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است